WooCart apskats: pirms reģistrēšanās iegūstiet visus faktus (2020)

Vai jums ir lieliska dropshipping ideja, kuru vēlaties realizēt? Vai jūs meklējat uzticamu WooCommerce mitināšanas vietni, lai atvērtu savu e-komercijas veikalu, bet nezināt, kurš no jums varētu būt viens?


Ja esat izlasījis mūsu Shopify pārskatu, tad jūs zināt, ka e-komercija un tiešsaistes veikali šobrīd ir augošs tirgus, kas dod priekšroku jaunas šķirnes uzņēmējiem, kas nodarbojas ar kravas pārvadājumiem..

Nu, vai jūs kādreiz esat dzirdējuši par WooCart WordPress Hosting?

Patiesībā mēs to nedarījām, bet galu galā mums gadījās apkalpot pakalpojumu un pateikt dažus vārdus, ar kuriem mēs vēlētos dalīties, bet vispirms nedaudz pamatinformācijas par WooCart.

WooCart ir pats pirmais pakalpojums, kas jebkad izveidots tikai WooCommerce veikalu mitināšanai / pārvaldīšanai. Tas pieder uzņēmumam ar nosaukumu Niteo, attālam pirmajam uzņēmumam ar globālās komandas locekļiem, kas veidoja ideju piedāvāt WooCommerce kā pakalpojumu.

Ja jums rodas šaubas par sava tiešsaistes veikala izveidošanu / pārvietošanu vietnē WooCart, mums ir pārskats, kas jums palīdzēs izlemt. Tātad, ienirsim iekšā …

Performance

Veiktspēja bieži ir kvalitātes rādītājs, it īpaši hostinga jomā. Veiktspēja ir atkarīga no daudzām lietām, piemēram, serveriem, optimizācijām utt.

Vietnei WooCommerce nepieciešami lieli resursi, lai ātri ielādētu lapas, ja satiksmē ir vērojams pieaugums. Lēna lapa var mazināt jūsu reklāmguvumu iespējas.

Neticama veiktspēja WooCommerce

WooCart darbojas īpašos Google Cloud serveros, kas ir īpaši optimizēti WooCommerce mitināšanai. Un, ja jūs kaut ko zināt par Google serveriem, tie tiek uzskatīti par ļoti augstiem un zibens ātrumiem.

Kešatmiņas saglabāšana ir vēl viena lieta, kas varētu paātrināt jūsu vietnes darbību, jo tā ietaupa daudz datu tieši pārlūkā. Google Cloud paļaujas uz kešatmiņas saglabāšanu visās savās lietotnēs, piemēram, Docs, Gmail, Youtube utt.

woocart

WooCart savā informācijas panelī izklāsta detalizētu spraudņu analīzi. Šī analīze var palīdzēt jums noskaidrot, kuri spraudņi visvairāk izmanto resursus, kuri no tiem ir jānoņem.

Pēc visu spraudņu noņemšanas, kas palēnina jūsu vietnes darbību, varat atrast līdzīgas alternatīvas, lai izmēģinātu, kas jūsu vietnē nebūs pārāk grūti..

Neticami veiktspēja WooCommerce

Turklāt WooCart var atrast arī lapas, kurām ir lēns ielādes laiks. Tādā pašā veidā jūs varat atrast konkrētus spraudņus šajā lapā un tos novērst.

Neticami veiktspēja WooCommerce

Attēli vietnei vienmēr ir grūts uzdevums. Jūs nevarat nokļūt tālu ar vietni, kurā nav attēlu, un tātad attēla bitrate var noteikt tā kvalitāti, lielumu un laiku, kas serverim būs jāielādē.

Tāpēc WooCart ir iebūvēts attēlu optimizācijas rīks, kas visu laiku darbojas fonā, lai bez zaudējumiem saspiestu attēlus.

Tas arī tos pārveido WebP formātā, kas automātiski optimizē attēlus ierīces ekrāna augstumā / platumā, lai turpinātu optimizāciju.

WooCart lepojas arī ar savu bezzaudēšanas iestudēšanas funkciju, kas ir visu savu piedāvājumu galvenais elements. Tas padara to tik lieliski, ka tur, kur vairums pakalpojumu piedāvā pamata iestudēšanu, WooCart maina jūsu vietnes tiešo versiju, nezaudējot datumu, kas ir daudz ātrāka un efektīvāka..

Šīs papildu sarežģītības dēļ bieži tiek zaudēti dati, ar kuriem varētu būt nekārtīgi rīkoties. Plus radot jums vairāk laika un problēmu. Tātad, kā WooCart to novērš?

 • WooCart ievieš jūsu pašreizējā veikala klonu vai dublikātu, kurā varat pievienot vai noņemt testējamos elementus pirms tūlītēju izmaiņu veikšanas reālajā veikalā
 • Pirms jaunās versijas atjaunināšanas WooCart sistēma automātiski sinhronizē pasūtījumu un klienta datus no tiešajiem uz pārejas posmiem. Tādējādi jūsu veikala pārvaldīšana ir daudz vienkāršāka.
 • Kopumā tas, ko jūs saņemat, ir efektīva vietņu pārvaldības sistēma, kas bez īpašām grūtībām var viegli veikt jebkuras informācijas pārbaudi, uzturēšanu un atjaunināšanu..

Tas viss bija priekšnesuma pusē. Apkopojot, WooCart darbojas uz ātriem serveriem, piedāvā analītiku, lai izsekotu lēnus spraudņus vai lapas, un attēlu optimizāciju ātrākam ielādes laikam..

Izmēģiniet WooCart

Lietošanas ērtums

Lai gan WooCommerce ir salīdzinoši viegli lietojams, ir daži faktori, kurus vērts apsvērt pirms iegremdēšanās pakalpojumā, jo tam parasti ir mācīšanās līkne.

90% no visas WooCommerce pārvaldības notiek tā vadības panelī. Tātad tas viss ir tas, ko mēs pārcelsimies, bet vispirms ir viena ļoti forša īpašība, ko norādīt:

woocart

Jūs varat izveidot pilnībā funkcionējošu WooCommerce veikalu, veicot tikai 3 vienkāršas darbības, bez iepriekšējas pieredzes, izmantojot šo pakalpojumu. Kādus 3 soļus jūs uzdodat?

 • Veikala nosaukuma atrašanās vieta – šeit jūs nolemjat veikala nosaukumu, apakšdomēnu un atrašanās vietu
 • Veikala īpašnieks – šeit varat ievadīt personisko informāciju
 • Veikala konfigurācija – šeit jūs varat izvēlēties motīvu un konfigurēt lietotāja saskarni

Pēc atrašanās vietas norādīšanas WooCart veikala vednis automātiski konfigurē nodokļu iestatījumus, lokalizāciju un valūtu. Tādējādi jūs ietaupīsit daudz laika un problēmu.

Bez piepūles WooCommerce

Vēl vairāk, ka WooCart piedāvā pabeigtu veikalu, kurā parādīta aptuvena jūsu idejas skice ar visiem demonstrācijas produktiem. Pēc tam jūs varat vienkārši pievienot savu vārdu, logotipu, produktus un tas arī viss.

Izmantojot šo funkciju, jūs varat sākt pārdot savus produktus uzreiz, neuztraucoties par WordPress konfigurācijām.

Ņemiet vērā, ka nevienā no opcijām jūs nezaudējat pielāgošanu, bet iepriekš sagatavoti veikali nav nekas jauns un tagad tiek ieviesti gandrīz visur..

Bez piepūles WooCommerce

Pēdējais vērts atzīmēt ir WooCart e-pasta sistēma. Tas izmanto SendGrid spraudni, kas ļauj efektīvi kārtot e-pastus, izmantojot:

DKIM (DomainKeys Identified Mail), kas ir e-pasta autentifikācijas metode, lai noteiktu viltotus sūtītājus, un

SPF (Sūtītāju politikas ietvars), kas neļauj surogātpasta izplatītājiem sūtīt e-pastus jūsu domēna vārdā.

Tagad parunāsim par WooCart cenu noteikšanu.

Plāni un cenu noteikšana WooCart

Pirmkārt, jūs saņemat īpašu serveri, 1 veikalu, veikala vedni, bezzudumu inscenējumu, piemaksu CDN un ikdienas dublējumus, kas pieejami visos plānos neatkarīgi no cenas. Mēs arī centāmies mainīt vietnes valūtu, bet nevarējām atrast ceļu.

Iesācēju līmenis vai “Veikals” plāns piedāvā 50 000 apmeklējumu (vai joslas platumu) un 20 GB vērts diska vietas ar cenu 49 USD / mēnesī.

Tad “Market” plānā ir 100 000 apmeklējumu / 40 GB diska vietas 99 USD / mēnesī, “Mall” plāns dod jums 150 000/60 GB diska vietas 179 USD / mēnesī, un visbeidzot “Supermall” plānā ir 300 000/80 GB diska. vietas USD 249 mēnesī.

Līdz ar to šeit jāņem vērā, ka lietošanas ērtums ir līdzvērtīgs daudzām sacensībām. WooCart ļaujiet jums izlaist visas nepatikšanas un nekavējoties sākt to biznesā. WooCart piedāvā augstākas kvalitātes pakalpojumus.

Drošība

Drošība lielākoties netiek aizmirsta, runājot par WooCommerce. Cilvēki bieži aizmirst, ka WordPress WooCommerce bieži ir neaizsargāti pret hakeriem, un to izmanto arī trešās puses.

Turklāt, tā kā WooCommerce ir atvērts avots, hakeriem vai surogātpasta izplatītājiem ir ļoti viegli ķerties pie koda un izveidot ļaunprātīgus produktus.

Apskatīsim, kas WooCart ir drošības ziņā:

Bez piepūles WooCommerce - WooCart

WooCart komplektācijā ietilpst Let’s Encrypt SSL, kas HTTPS piešķir simbolu “S”. Tas nodrošina vietnes apmeklētāja drošību un savienojuma necaurlaidību.

Bez piepūles WooCommerce WooCart

GDPR jeb Vispārējā datu aizsardzības regula uzsver datu aizsardzību un privātumu visās Eiropas valstīs. Lai arī tas ir ES tiesību akts, tas attiecas arī uz datu pārsūtīšanu arī ārpus ES.

Bez piepūles WooCommerce - WooCart

Ikdienas dublējumi ir drošs neveiksmīgs pasākums, ko var izmantot, lai atjaunotu jūsu vietni gadījumā, ja visi citi drošības pasākumi neizdodas.

Bez piepūles WooCommerce - WooCart

Lūk, kur WooCart izņēmums no konkursa. Tas piedāvā retu “garantiju, ka netiks nodrošināta garantija”. Tagad viņi naudu neatmaksās, bet viņi apņemas labot iespējamo kaitējumu jūsu vietnei.

Tas viss ir WooCart drošības labā. Apkopojot, jūs saņemat SSL, GDPR konfigurāciju, ikdienas dublējumus ar jebkura laika atjaunošanu un garantiju bez hack. Tagad pārcelsimies uz nākamo sadaļu.

Klientu atbalsts

Mēs visi zinām, ka šī sadaļa ir jāpārbauda tieši tāpēc, ka kam vajadzīgs klientu atbalsts? Ja WordPress ir tik draudzīgs lietotājam, kāpēc vispirms jums ir nepieciešams klientu atbalsts?

Tā kā problēmas rodas pat vispilnīgākajās vietās, pakalpojumos. Tas ir tikai tas, kā darbojas tech. Nepilnīgi. Tāpēc mums ir nepieciešami šie vidējie vīrieši, lai risinātu šādus notikumus. Ikviens var satraukties ik pa laikam.

Kontakti - WooCart

Ir 3 veidi, kā iegūt atbalstu vietnē WooCart. Jūs varat sazināties ar atbalsta dienestu, izmantojot lietotni WooCart, izmantot palīdzības centru vai sazināties ar kādu, lai iesaistītos Live Chat. Vispirms apskatīsim tiešraidi:

Kontakti - WooCart

Mēs ievietojām jautājumu tērzēšanas klientā un gaidījām atbildi. Bots darīja mums zināmu, ka var paiet līdz 20 minūtēm, kamēr kāds atbildēs. Tāpēc mēs vienkārši sēdējām apkārt un gaidījām …

Kontakti - WooCart

… Bet kāds atbildēja tieši minūtes laikā, kas bija labi. Tērzēšanas pārstāvis atbildēja ar vienkāršu īsu atbildi, ar kuru pietika tam, ko mēs lūdzām.

Dosimies uz palīdzības centru, kas ir WooCart zināšanu bāze:

Palīdzība Woo grozā

WooCart ir ne tikai savs emuārs, bet arī pilnvērtīga zināšanu bāze, kurā ir atsevišķas tēmu sadaļas un saistītie raksti, lai iegūtu nepieciešamo palīdzību.

WooCart palīdzība

Mēs noklikšķinājām uz “Veikalu pārvaldīšana”, un rakstu sarakstā bija tēmas, kuras galvenokārt ir apkopotas informācijas panelī. Mēs noklikšķinājām uz “Iestatīt domēnu”, lai apskatītu rakstu.

WooCart palīdzība

Tagad, pirms noklikšķinājāt uz šo, mēs apskatījām dažas citas tēmas, un vairums no tām bija ļoti īsas un vienkāršas, jo tās bija ļoti viegli izdomāt. Bet, tā kā šī tēma ir nedaudz plaša, WooCart sīki aprakstīja šo rakstu, lai lietotājs to skaidri saprastu.

Tādējādi tiek apkopota klientu atbalsta sadaļa. Tiešraides tērzēšana ir atsaucīga, un zināšanu bāze savu darbu veic labi.

Izmēģiniet WooCart

Secinājums

WooCommerce ir nogājis garu ceļu no tā darbības sākuma. Mēs redzējām, ka daudzas norises notiek tā laika grafikā, un WooCart nav izņēmums. Būšana, kas paredzēta vienīgi WordPress vietņu pārvaldībai un mitināšanai, ir ļoti iespaidīga …

… Bet vai tas ir tā vērts? Vai arī ir vērts pārvietot savu vietni uz WooCart?

Godīgi sakot: protams.

Funkcijas, kas tiek piedāvātas par cenu, ir līdzvērtīgas daudzām konkurencēm. Ir noteikti vērts izmēģināt arī tādas iespējas kā bezpajumtniecības inscenējums. Ar WooCart ir viegli strādāt.

Ja jums ir nauda, ​​WooCart noteikti saņems jūsu muguru. Ja nevēlaties tipiskas WordPress vietnes sarežģītību un jums ir nepieciešama elastība, lai tā darbotos, piemēram, pabeigtu preču veikals un bezzaudējumu inscenējums, tā ērtas lietošanas dēļ tas noteikti ir izmaksu vērts. & uzstādīt.

Ar to noslēdz pārskatu. Ja vēlaties iegūt vairāk hostinga iespēju, pārbaudiet dažas. Mēs izklāstījām faktus, tagad lēmums ir atkarīgs no jums. Ko jūs domājat par rakstu? Vai jūs izmēģinājāt WooCart? Lūdzu, komentējiet zemāk un paziņojiet mums.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map