WooCommerce vs Shopify (2020): salīdzinājums vienam pret otru

Jūs, iespējams, esat dzirdējuši vairākas saknes par ābolu un apelsīnu salīdzināšanu. Nevajag šos divus salīdzināt, jo … labi, viņi vienkārši atšķiras. Salīdzināt ābolus ar āboliem un apelsīnus ar apelsīniem ir daudz jēgas.


WooCommerce salīdzināšana ar Shopify ir nedaudz līdzīga ābolu un apelsīnu salīdzināšanai. Bet šeit ir lieta, ko mans draugs: reālajā dzīvē miljardiem dolāru e-komercijas darījumos ir svarīgāka nekā ābols un apelsīns. Salīdzināšana ir būtiska.

Gan WooCommerce, gan Shopify ir ārkārtīgi populāri e-komercijas risinājumi. Viņi ir diezgan atšķirīgi, taču viņi joprojām var konkurēt savā starpā par jūsu biznesu. Tāpēc salīdzināsim šos divus gardos e-komercijas augļus.

Vispirms konteksts: kāpēc viņi atšķiras? WooCommerce savu popularitāti pamatā rada WordPress, jo tas ir WordPress spraudnis. Attiecīgi, tā kā WordPress pārvalda aptuveni ceturto daļu vietņu, WooCommerce piešķir aptuveni 30% e-komercijas vietņu. Tikai spraudnis ir lejupielādēts miljoniem reižu.

Un tad ir Shopify. Kamēr WooCommerce ir spraudnis, kas tiek pievienots jūsu vietnei, Shopify ir pilna veikala veidošanas programmatūra.

Tai nav gandrīz tik daudz instalāciju, salīdzinot ar WooCommerce, aptuveni 600 000 veikalu aktīvi izmanto Shopify…, bet tas ir veicinājis darījumu veikšanu vairāk nekā 82 miljardu USD vērtībā. Starp veikalu celtniekiem un iepirkumu groza programmatūru – un, ticiet man, ir zināma konkurence – Shopify tiek uzskatīta par vispopulārāko, un WooCommerce, iespējams, ir lielāks brālis.

Ja es gribētu paņemt brīvdienu, es jums teiktu, ka šos divus nevar salīdzināt – atvainojiet, vienkārši izdomājiet! Bet realitāte ir tāda, ka jums, iespējams, vajadzēs izvēlēties starp WooCommerce un Shopify. Gan vienam, gan otram ir ļoti patiesi pozitīvi un negatīvi.

Tas ir stāsts par divām pilsētām. Cīņa starp ābolu un apelsīnu. Apple pret Microsoft vai Pixar vs Dreamworks – heck, nosauciet konkurenci. Cilvēki ne vienmēr to saprot, bet šeit ir patiesa, slēpta cīņa e-komercijas pasaulē.

Jums par laimi, man ir pieredze ar abiem. Man bija vajadzīgs laiks, lai izdomātu, kur atrodas abi, tāpēc turpiniet lasīt, jo visu to apkopošu vārdos.

Satura rādītājs

Pārlejiet, lai redzētu konkrētu testu, noklikšķinot uz šīm saitēm

 1. Cenu un funkciju salīdzinājums
 2. Lietošanas ērtuma salīdzinājums
 3. Klientu atbalsta salīdzinājums
 4. Drošības un uzticamības salīdzinājums
 5. Secinājums: kuru es iesaku?

Cenu un funkciju salīdzinājums

Ak, kā es vēlos, lai tas būtu vienkāršāk. Šajā pārskatā tas nav tik vienkārši, jo patiesībā tas jums un jūsu biznesam nav īpaši vienkāršs.

Sāksim ar cenu noteikšanu, jo, salīdzinot šos divus, tas var radīt lielu neskaidrību. Raugoties uz to, Shopify ir daudz dārgāks. Tas ir tāpēc, ka Shopify faktiski ir cena. WooCommerce pati par sevi ir bezmaksas WordPress spraudnis … bet jūs, iespējams, joprojām kaut ko maksāsit.

Tas ir tāpēc, ka, lai gan pati WooCommerce ir bezmaksas, tā veic tikai dažas pamata e-komercijas funkcijas. Tas joprojām ir neticami noderīgs iemeslu dēļ, kuru dēļ es iedziļināšos, taču pats spraudnis nebūs pietiekams lielākajai daļai e-komercijas vajadzību.

Tātad jums būs jāinstalē papildu programmatūra, no kuriem daži būs bez maksas, bet lielākā daļa tiks samaksāta.

Un tad ir fakts, ka, pirmkārt, lai instalētu WooCommerce, jums bija jāizmanto WordPress.

Piezīme. Lai gan WooCommerce pieder Automattic, kas pārvalda komerciālo WordPress.com, jūs, iespējams, darbosit WooCommerce WordPress.org, bezmaksas un atvērtā pirmkoda programmatūrā. Tehniski jums tas nav nepieciešams, taču, iespējams, jūs to darīsit.

Jebkurā gadījumā tas parasti nozīmē, ka jums būs jāmaksā par mitināšanu, izmantojot mitināšanas pakalpojumu. Un, ja jūs to darāt, iespējams, jums ir domēns, kas vai nu iegādāts atsevišķi no mitināšanas, vai arī kurš bija iekļauts jūsu mitināšanas paketē.

Jā, ārēji WooCommerce ir bezmaksas … bet tā ir tikai pati lietojumprogramma. Lai pat tur nokļūtu, jums jāmaksā par mitināšanu un domēna vārdu, kā arī jāinstalē un jālieto WordPress. Un tad, lai pilnībā izmantotu WooCommerce, jums jāinstalē citi materiāli.

Vietnes komerciālais reklāmkarogs

Woocommerce apraksts

Pēc tam ir Shopify: Shopify iekļauj vietni un mitina to jums. Varat savienot esošu domēnu vai iegādāties to vietnē Shopify.

Sānu piezīme: Manuprāt, tas ir kaitinoši, jo daudzi mitināšanas pakalpojumu sniedzēji uz gadu ietvers bezmaksas domēnu un par zemākām cenām nekā Shopify. Vai Shopify programmatūra ir tik vērtīga, ka tā var iekasēt maksu par domēna reģistrāciju? Varbūt tā, bet es uzskatu to par neapmierinošu.

Jebkurā gadījumā Shopify ietver visu to un visas pārējās funkcijas, kas jums jāinstalē no dažādām pusēm, ja jūs izmantojāt WooCommerce. Shopify trīs cenu plāni svārstās no 29 līdz 299 USD.

veikalu cenu noteikšana

Ir arī citi produkti: Shopify Plus ir paredzēts uzņēmuma līmeņa risinājumiem, un tam ir pielāgota cenu noteikšana. Shopify Lite mainās tieši pretēji, un tas galvenokārt ļauj pārdot vietnē Facebook par USD 9 mēnesī. Tātad tā vispār nav pilna vietne, bet varbūt dažiem maziem uzņēmumiem tā ir laba izvēle.

Kādus rīkus Shopify iekļauj (galvenajiem cenu plāniem)? Neierobežots produktu skaits, vismaz pāris darbinieku konti (maksimums 15), atbalsts 24 stundas diennaktī, pārdošanas kanāli, atlaižu kodi, bezmaksas SSL sertifikāts, dažas piegādes atlaides, iespiežot piegādes etiķetes un pamesta groza atkopšana.

Augstāka līmeņa piedāvājumā ietilpst dāvanu kartes, profesionāli pārskati (jums jums izveidoja Shopify), labākas maksājuma likmes klientiem un aprēķinātas nosūtīšanas likmes. Ir arī citas funkcijas – šeit varat apskatīt visu sarakstu.

Tie visi ir diezgan svarīgi tiešsaistes veikalam. Ko tad WooCommerce var dot tūlīt? Nu, būtībā pats veikals un integrācija ar jūsu WordPress tēmu.

Tas joprojām ir jaudīgs: jūs varat rediģēt gandrīz visu, kas attiecas uz jūsu veikalu, kā arī varat pievienot neierobežotus produktus un pasūtījumus, pievienot produktu tagus un kategorijas, komentāru / pārskatu sadaļas klientiem un daudz ko citu. Tas nav tik pilnībā attēlots kā Shopify, taču, ja uzskatāt, ka tas ir bezmaksas spraudnis, tas joprojām ir ļoti iespaidīgs. Galu galā jūs joprojām varat izveidot veikalu ar to.

Ak, un WooCommerce neveic nekādus ieņēmumu samazinājumus.

Papildus WooCommerce piedāvātajam piedāvājumam, es gribētu jums atgādināt, ka ir pieejams veselīgs bezmaksas WooCommerce paplašinājumu komplekts. Jums tie ļoti nepieciešami, lai būtu visi e-komercijas rīki, ko jūs saņemat, izmantojot Shopify vai BigCommerce.

e-komercijas paplašinājumi

WooCommerce pārvadājumi ir viens no šādiem būtiskiem paplašinājumiem. Tas ir bezmaksas un dod jums diskontētas nosūtīšanas likmes un iespēju drukāt etiķetes tāpat kā to piedāvā Shopify.

Citi bezmaksas spraudņi / paplašinājumi ietver: Stripe, Facebook, Amazon Pay, ShipStation, PayPal un tonnu citu maksājumu apstrādātāju vai izrakstīšanās programmatūru. Tas ļaus jums tikt galā ar lielāko daļu maksājuma veidu un iegūt pareizu informāciju no sava veikala.

Turklāt WooCommerce ir pieejams bezmaksas Google Analytics paplašinājums un LiveChat paplašinājums, kas ir diezgan noderīgi, kā arī daži dažādi rīki, kas ļauj vieglāk pārvaldīt jūsu veikalu. Un tas viss ir bez maksas: ja ņem vērā apmaksātos paplašinājumus, jūs varat saņemt lielāko daļu Shopify piedāvāto iespēju un pat vairāk.

Tiklīdz sākat ņemt vērā šos apmaksātos pagarinājumus, protams, viss kļūst sarežģītāk. Vai vēlaties, lai klienti varētu personalizēt iegādātos produktus (piemēram, ar dāvanu ziņām)? Papildu 49 USD gadā, ja jums ir viena vietne. Citi pagarinājumi var būt no simts līdz vairākiem simtiem gadā. Gandrīz visās ir iekļauts 30 dienu bezmaksas izmēģinājums.

produktu papildinājumi

Ciktāl tas attiecas uz veidnēm, Shopify ir mazāka izvēle. Manuprāt, tā joprojām ir laba izvēle, taču Shopify veidņu veikals ir ierobežotāks.

Motīvi

WooCommerce, kas ir integrēta WordPress un ir atvērtā koda avots, ir atvērta daudz vairāk tēmām.

Tiešsaistē ir aktīva kopiena, kas izstrādā WooCommerce veidnes, no kurām dažas var būt pat bezmaksas. Tātad, kamēr Shopify to izmanto, izmantojot iespējas, WooCommerce piedāvā labākas tēmas iespējas.

Pēdējā piezīme: WooCommerce dod jums nedaudz lielāku kontroli pār savu e-veikalu. Tas ir likumsakarīgi, jo jūs pārvaldīsit savu domēnu, mitināšanu un WordPress, kā arī visu, ko izvēlaties instalēt, izmantojot WooCommerce.

Izmantojot Shopify, jūs galvenokārt maksājat par plānu un no komplekta iegūstat noteiktu programmatūras daudzumu, kā arī piekļuvi Shopify lietotņu veikalam, tāpēc lietas ir daudz vienkāršākas, taču jūs arī iegūstat mazāku kontroli pār visu procesu.

Abi ir izstrādātājiem draudzīgi, un tos var izmantot arī cilvēki bez zināšanām par kodēšanu. Tomēr WooCommerce ir nedaudz draudzīgāks izstrādātājiem, jo ​​izstrādātājiem ir jāiemācās Liquid, Shopify pašu programmēšanas valoda, lai patiešām pārņemtu kontroli.

Oho! Tā ir daudz informācijas. Neuztraucieties! Šis ir svarīgākais: Shopify sākotnēji ir dārgāks, sākot no 29 USD mēnesī. WooCommerce ir tehniski bezmaksas, taču, lai iegūtu e-komercijas pieredzi, kas tikpat labi tiek piedāvāta kā Shopify, jums būs jāmaksā par dažiem paplašinājumiem (papildus tam, ko jūs jau maksājat par mitināšanu).

Shopify ir labāks risinājums tiem, kas par prioritāti izvirza lietošanas vienkāršību un ērtu veikala izveidošanu.

WooCommerce ir labāks tiem, kas vēlas vairāk kontrolēt savus e-komercijas komponentus.

WooCommerce varētu būt dārgāka nekā Shopify plāni, taču tas patiešām ir atkarīgs no tā, kādus paplašinājumus izmantojat.

Tā ir arī taisnība, ka saprātīgs uzņēmuma īpašnieks varētu izmantot pieejamu mitināšanu ar WordPress, integrēt WooCommerce un pēc tam būt pārdomāts par to, kādus paplašinājumus viņi izmanto, un spēt ietaupīt naudu, lai pielāgotos sava veikala vajadzībām..

Lietošanas ērtuma salīdzinājums

Visa šī informācija ir vienkārša ievadīšana šajā sadaļā – es baidos, ka mana atbilde par lietošanas ērtumu varētu būt nedaudz sabojāta.

Jo, ja, Shopify ir vieglāk lietojams. Un tā nav nejaušība: kā jau teicu, Shopify ir paredzēts ērtākai lietošanai. Konta iestatīšana ir ļoti vienkārša, un pārlūkprogrammā varat rīkoties ar visu, kas attiecas uz jūsu veikalu (tas attiecas arī uz WooCommerce, taču lietas joprojām tiek centralizētas, izmantojot Shopify).

Shopify informācijas panelis

Es gribētu atzīmēt, ka es nedomāju, ka WooCommerce ir sarežģīti. Izmantojot internetu, nav pārāk grūti izdomāt, kā atrast labu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju, domēna vārdu, instalēt WordPress un pēc tam instalēt WooCommerce un turpmākos paplašinājumus.

Turklāt, izmantojot pašu WooCommerce un pat lielu daļu paplašinājumu, tas ir diezgan lietotājam draudzīgs.

Ikviens e-komercijas uzņēmums, ieskaitot tos, kas atrodas veikalā Shopify, obligāti nodarbosies ar noteiktiem jēdzieniem un rīkiem, kas nav īpaši vienkārši vai kas plašākai sabiedrībai nav zināmi. Jautājums ir vairāk par to, ka WooCommerce rada papildu grūtības, instalējot vairākus paplašinājumus un pārvaldot tos visus: atjaunināt tos, maksāt par tiem utt..

Pat ja jūs izmantojat rīku, lai atvieglotu WooCommerce pārvaldību, jums par to būs jāmaksā. Tajā brīdī jums vai nu jābūt patiesi lojālam WooCommerce, vai arī jūs varētu apsvērt iespēju doties tikai uz Shopify.

Tātad, kopīgi sakot, WooCommerce nav tieši grūti apgūstama, tā pārvaldīšana dažiem var būt tikai nomākta. Shopify daudz labāk centralizē dažādus e-komercijas aspektus, un tā estētika un navigācija parasti ir lietotājam draudzīgāka.

Klientu atbalsta salīdzinājums

Tā kā es bieži uzsveru, jūs nevarat īsti runāt par lietošanas ērtumu, nerunājot par klientu atbalstu. Un ar mūsu pašreizējiem Shopify un WooCommerce aprakstiem klientu atbalsts ir vēl aktuālāks.

Es tikšu galā: Shopify ir labāks klientu atbalsts. Bet es sākšu ar WooCommerce.

WooCommerce klientu atbalstam ir divas galvenās sastāvdaļas: dokumentācija un atbalsta pieprasījumi. WooCommerce Docs, kā lapa ir zināma, nav slikts resurss. Tas aptver visvienkāršākos priekšmetus, taču katrā kategorijā ir tikai daži raksti, un šie raksti bieži ir īsi.

kokapstrādes dokumenti

Atkal: tas nav slikti, bet noteikti varētu izmantot dažus paplašinošos. Labā ziņa ir tā, ka WooCommerce ir liela lietotāju kopiena, tāpēc jūs varat atrast daudz materiāla no WooCommerce tikai meklējot Google.

Ciktāl tas attiecas uz sazināšanos ar klientu atbalsta dienestu, jums ir jāaprobežojas ar biļešu sistēmu. Tas ir nedaudz nomākti, jo WooCommerce pārvaldīšana reizēm var būt nedaudz sarežģītāka, un tūlītēja atbilde palīdzētu.

Neskatoties uz to, pēc manas pieredzes pārstāvju reakcija ir bijusi pārliecinoša, tiklīdz jūs to izmantojat, un tas joprojām nav traks gaidīšanas laiks.
Tiklīdz jūs sāksit salīdzināt ar Shopify, WooCommerce tomēr izskatās nedaudz vājš.

Shopify piedāvā šādus nebūtiskus priekšmetus: biznesa enciklopēdija; “Ceļveži” – infografiku-e-grāmatu hibrīdu kolekcija, kas pārklājas ar “e-komercijas universitāti”; kopienas forums, kas ir e-komercijas universitātes apakškopa; “Akadēmija”, kursu komplekts; Podcast apraides, no kurām ir tikai divas iespējas; lapa, kurā uzskaitīti bezmaksas rīki; Shopify “Burst”, kas ir bezmaksas foto kolekcija; un, visbeidzot, Shopify “Polaris”, kas ir mazāk pazīstama vietne, kurā sīki aprakstīti Shopify dizaina standarti tiem, kas veido Shopify veikalus klientiem.

Lielāks resurss ir Shopify zināšanu bāze.

Tipogrāfija

Rīki

Iepriekš: Shopify Polaris un Shopify bezmaksas rīku saraksts.

Daži no šiem priekšmetiem ir vairāk dekoratīvi nekā saturiski. Ir diezgan maz vietņu, kas nodrošina bezmaksas fotoattēlus, un biznesa enciklopēdija, domājams, nav būtiska tiem, kas sāk uzņēmējdarbību (un pat ja tas tā būtu, Google vajadzētu darboties tikpat labi)..

Pat ja jūs skatāties tikai uz Shopify zināšanu bāzi, tā ir daudz detalizētāka, un tajā ir vairāk rakstu nekā WooCommerce.

Shopify palīdzības centrs

Papildus tam, ka šajā ziņā pārspēj WooCommerce, Shopify ir labākas iespējas sazināties ar pārstāvjiem: e-pasts, tiešraides tērzēšana un tālrunis ir visas dzīvotspējīgās metodes..

Shopify tērzēšana

Kā redzat, es uz savu jautājumu saņēmu atbildi apmēram pēc minūtes vai divām.

Galu galā klientu atbalsts ir diezgan skaidra Shopify uzvara. Tam ir daudz labāki informatīvie materiāli uz vietas un citi resursi, un saziņa ar pārstāvjiem ir gan vienkāršāka, gan ātrāka Shopify. Vietnei WooCommerce ir labāka, lielāka lietotāju kopiena, ar kuru var sazināties, bet es nedomāju, ka tā pilnībā norāda mērogu.

Drošības un uzticamības salīdzinājums

Par mūsu pēdējo jautājumu: kā ir šo pakalpojumu drošība un uzticamība? Šeit ir diezgan grūti tieši salīdzināt.

Pirmkārt, WooCommerce droši vien veiksies lieliski, un tai ir labi sasniegumi. Problēmas, kuras jūsu tiešsaistes veikals varētu risināt, lielākoties būs saistītas ar jūsu mitināšanas pakalpojumu sniedzēju. Ciktāl jūsu darbspējas vai pat vietnes reakcijas laiks iet, WooCommerce neatrodas tur, kur vēlaties pārbaudīt.

Tomēr jums bija taisnība, ka jūs uztraucaties par WooCommerce uzticamību, veicot maksājumus. WordPress regulāri pārbauda digitālās drošības vadītājs Sucuri.

WooCommerce nav komplektā ar SSL, taču jūs, iespējams, iegūsit to, kas iekļauts jūsu mitināšanas paketē, vai arī varat instalēt tā paplašinājumu.

Faktiski lielu daļu jūsu tiešsaistes veikala drošības var novērst, izmantojot maksājumu apstrādes paplašinājumus. Labā ziņa ir tā, ka populārie, kas ir bezmaksas WooCommerce paplašinājumi, ir populāri, jo tie ir droši un uzticami.

paplašinājumi

Otra labā ziņa ir tā, ka daudz paplašinājumu var automatizēt spraudņu atjauninājumus, lai atvieglotu jūsu veikala apkopi, kas uzlabo drošību un uzticamību. Daži ir bez maksas, citi ir apmaksāti.

Kopumā es teiktu, ka WooCommerce ir augsta veiktspēja, un ka par drošību ir grūti runāt vispār, ņemot vērā visus atšķirīgos faktorus konkrētās personas situācijā..

Shopify, kā parasti, ir vienkāršāks. Ja uzbūvējat veikalu vietnē Shopify, jūs varat sagaidīt stabilu darbspējas laiku. Kas ir labi, jo sākuma cena ir diezgan augsta, salīdzinot ar tīru hostinga produktu sākuma cenām.

Ciktāl tas attiecas uz drošību, Shopify ir saderīgs ar PCI un iekļauj cenu noteikšanas plānos SSL sertifikāciju, taču tas attiecas uz visu, ko viņi saka.

Pci atbilstošs

Tāpēc ir vēl viens iemesls, kāpēc Shopify ir vienkāršāks: tā drošības protokoli nav pārāk caurspīdīgi. Shopify arī slaveni maksā hakeriem par ievainojamības koplietošanu ar viņiem un tādējādi ļauj viņiem uzlabot drošību.

Neskatoties uz to, Shopify daudzu gadu laikā ir droši apstrādājis desmitiem miljardu dolāru darījumos, vadot iepirkumu groza lauku, bez lielām aizķeršanās. Tātad kaut kam ir jānotiek pareizi.

Mans faktors, kas raksturo šo faktoru, būtu tāds, ka attiecībā uz uzticamību gan Shopify, gan WooCommerce ir ļoti uzticami to mērķiem un darbības jomai, un abi ir diezgan droši. Tomēr Shopify var darboties uzticamāk, turpretī WooCommerce veiktspēja ir atkarīga no jūsu resursdatora un zināmā mērā no jūsu papildinājumiem.

Secinājums: kuru es iesaku?

Skaidrs, ka tas ir sarežģīts salīdzinājums. Praktisks ābolu un apelsīnu piemērs.

No vienas puses, WooCommerce ir bezmaksas, un Shopify sākas no 29 USD mēnesī. Tas ir diezgan milzīgs punkts WooCommerce. Bet tad jums jāņem vērā fakts, ka, lai tuvotos Shopify funkciju līmenim, jums būs jāpievieno maksas paplašinājumi, kas viegli varētu nonākt Shopify diapazonā..

Tieši pretēji tam, mēs esam saskārušies ar šo dilemmu: WooCommerce ļauj vairāk kontrolēt lietotājus un var būt lētāks, turpretī Shopify ir ļoti vienkārša cenā un ir ļoti viegli lietojama (neupurējot nepieciešamos rīkus).

Shopify līdz šim ir labāks klientu atbalsts, taču tas ir sagaidāms, ņemot vērā Shopify centralizēto raksturu.

Ciktāl tas attiecas uz drošību un uzticamību, Shopify ir konsekventa un droša. WooCommerce ir mētāšanās: tas, iespējams, pats par sevi būs drošs un uzticams, taču jūsu veikala stāvoklis ir atkarīgs no daudz vairāk, nekā tikai no WooCommerce, jo tas ir tikai spraudnis.

Skaidrs, ka neviens no šiem risinājumiem nav ideāls visiem. Es ieteiktu Shopify uzņēmumiem, kuriem patiešām nepieciešama efektivitāte. Lietošanas ērtums ir labs komandām, kurām nav lielas tehniskās pieredzes, taču pat tādas komandas, kuras to dara, var gūt labumu no tā, cik viegli tās var izveidot un vadīt Shopify veikalu. Turklāt tas, ko jūs maksājat, ir tas, ko jūs saņemat.

Tiem, kas vēlas vairāk kontrolēt rīkus, ko viņi iegādājas sava veikala izveidošanai, es ieteiktu WooCommerce. Uzņēmumi var patstāvīgi izvēlēties sev vēlamo mitināšanas līmeni un pēc tam pievienot WooCommerce un visus nākamos nepieciešamos paplašinājumus.

Kaut arī daži paplašinājumi varētu būt dārgi, ieguvums ir tas, ka uzņēmumi var izvēlēties.

Jums nebūs jāmaksā par funkcijām, kuras jūs neizmantojat. Tas nodrošina, ka visi maksājamie rīki ir tie, kas jums patiešām nepieciešami. Un jūs vienmēr varat tos pievienot vai noņemt pēc saviem ieskatiem.

Žēl ļaudis, bet šeit nav vieglas atbildes.

Vienkāršība un efektivitāte: Shopify

Kontrole: WooCommerce

Bet, ja joprojām neesat pārliecināts, neuztraucieties: WooCommerce ir bezmaksas, un daudziem nepieciešamajiem maksas paplašinājumiem ir bezmaksas izmēģinājuma iespējas. Plus, Shopify ir divu nedēļu bezmaksas izmēģinājuma laiks, tāpēc dodieties tur un sāciet celtniecību!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map