10 geriausių elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjų 2020 m

10 geriausių elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjų 2020 m

10 geriausių elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjų 2020 m

Taigi, jūs ieškote idealaus prieglobos partnerio savo el. Prekybos svetainei?


Nesvarbu, ar atidarote internetinę marškinėlių parduotuvę, ar parduotuvę, kurioje parduodate savo rankų darbo papuošalus, svarbu suprasti, kad el. Prekybos svetainės prieglobos reikalavimai skiriasi nuo įprastų verslo tinklalapių. Kadangi jūs įtraukiate sąrašą daugybės produktų, o laikui bėgant jūsų svetainės lankomumas didės, turite investuoti į prieglobos planą, kuris gali valdyti staigius srauto padidėjimus, nepažeisdamas jūsų svetainės funkcijų..

Kadangi kiekviena prieglobos įmonė teigia esanti geriausia, išsiaiškinti tinkamą prieglobos planą yra gana sudėtinga.

Taigi, koks sprendimas? Ar turėsite išbandyti kiekvieną prieglobos planą prieš baigdami rengti? Nesijaudink; mes esame čia, kad padėtume jums.

Mes sudarėme 10 geriausių el. Prekybos teikėjų sąrašą. Mes pateiksime jums trumpą kiekvieno teikėjo apžvalgą, kad galėtumėte nuspręsti, kuri prieglobos įmonė geriausiai atitinka jūsų poreikius ir biudžetą.

Taigi, nedelsdami pradėkime.

hostingo piliulė10 geriausių elektroninės prekybos prieglobos paslaugų teikėjų

 1. „Bluehost“
 2. „GreenGeeks“
 3. „DreamHost“
 4. „SiteGround“
 5. „HostGator“
 6. „InMotion“
 7. A2 talpinimas
 8. „Hostinger“
 9. „iPage“
 10. „BigRock“

1. „Bluehost“

„Bluehost“

„Bluehost“ yra vienas iš populiariausių ir didžiausių žiniatinklio prieglobų pasaulyje, turintis daugiau nei 2 milijonus domenų. Jei internete ieškosite „įperkamo prieglobos“, galite surasti šį pavadinimą, nes jų pradinis planas kainuoja vos 2,95 USD / mėn..

Kadangi mūsų rūpestis nėra tik plano įperkamumas, patikrinkime, koks geras paslaugų teikėjas el. Prekybos svetainės tvarkyme.

„Bluehost“ turi specialų „WooCommerce“ svetainių prieglobą, kainuojančią nuo 6,95 iki 12,95 USD / mėn. Mažos el. Prekybos įmonės, turinčios vieną internetinę parduotuvę, gali naudotis savo „Starter WooCommerce“ planu, kuriame suteikiama 100 GB SSD saugykla, nemokamas SSL sertifikatas ir domeno privatumas..

Uptime yra svarbus dalykas, kurį reikia patikrinti renkantis el. Prekybos tinklalapį. „Bluehost“ teigia, kad veikia 99,98%, o tai yra beveik visiškai tobula.

Jų tikrąją veikimo būseną galite patikrinti naudodami „Uptime“ skaičiuoklę.

veikimo laiko skaičiuoklė

Jei turite internetinę parduotuvę „WooCommerce“, „Bluehost“ gali būti geras pasirinkimas, nes ji užtikrina sklandžią „WordPress“ integraciją.

Patekęs į klientų aptarnavimo sistemą, „Bluehost“ suteikia jums galimybę pateikti savo užklausą telefonu ištisą parą ir per tiesioginius pokalbius.

Atsižvelgę ​​į viską kartu, galime pasakyti, kad „Bluehost“ yra geras pasirinkimas.

Pagrindiniai bruožai

 • Puiki veikimo garantija
 • Sklandi „WooCommerce“ integracija
 • Įperkama kaina

Pradėkite talpinimą naudodamiesi „BlueHost“

2. „GreenGeeks“

„GreenGeeks“

Kaip rodo pavadinimas, „GreenGeeks“ yra ekologiška prieglobos įmonė, savo duomenų centrus valdanti naudojant vėjo energiją.

Taigi, jei norite valdyti savo el. Prekybos svetainę be kaltės padarius žalą aplinkai, galite kreiptis į „GreenGeeks“.

Bendrovė taip pat siūlo įvairias pelningas elektroninės komercijos funkcijas. Jų „Pro“ planas, kuris laikomas tobulu internetinėms parduotuvėms, suteikia neribotą erdvę žiniatinklyje ir pakaitos SSL, kurio kaina 5,95 USD / mėn..

„GreenGeeks“ taip pat siūlo puikų veikimo laiką, kuris yra pagrindinis daugelio svetainių savininkų rūpestis.

Pagrindiniai bruožai

 • Patogus naudoti „cPanel“
 • Ekologiškas
 • Palaiko įvairias elektroninės komercijos platformas, tokias kaip „PrestaShop“, „Magento“, „OpenCart“

Išbandykite „GreenGeeks“ šiandien

3. „DreamHost“

svajonių dvasia

Priegloba 1,5 milijono svetainių, „DreamHost“ yra žinomas vardas prieglobos pramonėje. Jis palaiko greitą SSD saugojimą, nemokamas atsargines kopijas kasdien ir neribotą srautą kiekviename plane.

„DreamHost“ turi 3 „WooCommerce“ prieglobos planus; visos jos suteikia galingą talpyklos kaupimą, vieno spustelėjimo spustelėjimą ir visą parą veikiančią „WooCommerce“ paramą.

Tačiau du dalykai, galintys jus nuvilti, yra vidutinis veikimo laikas ir tiesioginio palaikymo telefonu nebuvimas.

Pagrindiniai bruožai

 • Patikima SSD saugykla
 • Nemokamos kasdieninės atsarginės kopijos
 • Puikios laikymo galimybės.

Išbandykite „DreamHost“ šiandien

4. „SiteGround“

„WooCommerce“ priegloba

„SiteGround“ yra dar vienas populiarus prieglobos sprendimas, pateikiamas kartu su įdomiais el. Prekybos svetainių planais. Jo „GrowBig“ planas, kainuojantis 5,95 USD / mėn., Palaiko įvairias elektroninės komercijos funkcijas, tokias kaip PCI suderinami serveriai, „SuperCacher“ technologija greitam įkėlimui, automatinis įdiegimas el. Prekybos programoms ir dar daugiau.

Kalbant apie veiksnumo garantiją, „SiteGround“ veikia 99,99%, tai reiškia, kad jums nereikės jaudintis, kad svetainė mažės.

Bendrovė nenuvilia ir mūsų saugumo. Jis siūlo nemokamą SSL per „Let’s Encrypt“.

Turėdami „GrowBig“ planą, galite surengti neribotą skaičių internetinių parduotuvių ir kiekvieną mėnesį priimti iki 25 000 lankytojų.

Be to, joje taip pat yra nemokamų kasdienių atsarginių kopijų, 24 valandas per parą veikiančių pokalbių, palaikymo telefonu ir ieškomų žinių bazės su priegloba susijusioms užklausoms..

Pagrindiniai bruožai

 • Daugybė elektroninės komercijos funkcijų
 • Automatinės atsarginės kopijos & „WordPress“ atnaujinimai
 • 99,98% neveiklumo garantija

Taigi, jei labiau orientuojatės į funkcijas, „SiteGround“ gali būti geras pasirinkimas.

Išbandykite „SiteGround“ šiandien

5. „HostGator“

„HostGator“

Per pastaruosius kelerius metus „HostGator“ tapo pirmuoju daugybės naujų elektroninės prekybos įmonių pasirinkimu. Šis kompiuteris ne tik siūlo diegimą vienu spustelėjimu el. Prekybos parduotuvėse, bet taip pat turi mokėjimo ir pirkinių krepšelio šliuzus visuose savo prieglobos planuose..

„HostGator“ siūlo platų prieglobos paslaugų spektrą, apimantį bendrą, VPS ir specialųjį prieglobą. Tačiau pirmiausia galite išbandyti jų bendrą verslo planą. Šis planas jums kainuos 5,95 USD / mėn., Ir galėsite priglobti neribotus domenus ir naudoti neišmatuotą pralaidumą.

Jei internete perskaitysite „HostGator“ apžvalgas, pastebėsite, kad dauguma vartotojų giria jos klientų palaikymą. Jei puikus klientų aptarnavimas yra vienas iš pagrindinių jūsų prioritetų, galite kreiptis į „HostGator“.

Kartu su 24/7 tiesioginiais pokalbiais ir telefono paslaugomis jis turi išsamią žinių bazę visoms su priegloba susijusioms užklausoms. Be to, jie siūlo 24/7 serverio stebėjimą, kad būtų išvengta DDoS atakų.

Pagrindiniai bruožai

 • Galingas palaikymas visą parą ir plati žinių bazė
 • Garantija 99,99%
 • Pirkinių vežimėliai su visais hostingo planais

Išbandykite „HostGator“ šiandien

6. „InMotion“

„InMotion“ talpinimas

Niekas negali paneigti tinkamos atsiskaitymo būdo svarbos el. Prekybos svetainėje. Kol nesuteiksite pirkėjams lengvai naudojamos el. Mokėjimo sistemos, negalėsite tikėtis gerų pardavimų.

Laimei, „InMotion“ palaiko kelias mokėjimo parinktis, todėl galite pasirinkti, kas jums patogu. Kai kurios kitos elektroninės komercijos funkcijos, „InMotion“ padariusios idealų prieglobos pasirinkimą, apima vieno paspaudimo diegimą elektroninės komercijos programoms, suderinamą su PCI, SSD serverį ir kt..

„InMotion“ skyrė e-komercijos hostingo planus, pradedant nuo 29,99 USD / mėn. Su jų starterio planu gausite 4 GB RAM, 60 GB atminties ir 2 TB pralaidumo.

Pagrindiniai bruožai

 • Bendras SSD el. Prekybos priegloba
 • Keli mokėjimo būdai
 • Vieno paspaudimo diegimas el. Prekybos programoms

7. A2 talpinimas

A2 talpinimas

Jei jūs neieškote jokios konkrečios funkcijos, o jums reikia gerai suapvalinto el. Prekybos prieglobos paslaugų teikėjo, galite išbandyti „A2 Hosting“. Jų bendras „Turbo“ planas, kainuojantis 9,31 USD / mėn, atrodo idealus planas vidutinio dydžio elektroninės komercijos svetainėms.

Šis planas leidžia vienu metu surengti kelias internetines parduotuves ir suteikia neribotas SSD saugyklų ir el. Pašto paskyras. Kadangi šis planas pateikiamas su „turbo“ serveriais (20x greičiau nei įprastu serveriu), galite tikėtis, kad greičiau įkelsite puslapį.

„A2 Hostingas“ taip pat palaiko diegimą vienu spustelėjimu pagrindinėse el. Prekybos platformose, tai reiškia, kad galite įdiegti mėgstamą el. Prekybos platformą tiesiai iš „A2 Hostingas“ skydelio..

Tačiau liūdniausia, kad įmonė gali jus šiek tiek nuvilti, atsižvelgiant į darbo laiką. Tai suteikia minimalią 99,95% garantiją. Kadangi tai yra minimali garantija, galite tikėtis daug geresnio veikimo laiko nei šis.

Čia galite patikrinti veikimo laiką ir reagavimo laiko būseną mūsų bandomojoje svetainėje, esančioje „A2 Hostingas“.

Perskaitykite A2 prieglobos apžvalgą.

talpinimas

Pagrindiniai bruožai

 • Diegimas vienu spustelėjimu visoms žinomoms el. Prekybos platformoms
 • „Turbo“ serveriai, užtikrinantys greitą svetainės įkėlimą
 • Nemokamos saugumo priemonės

Išbandykite A2 prieglobą šiandien

8. „Hostinger“

„Hostinger“

2004 m. Pristatytas „Hostinger“ aptarnauja daugiau nei 29 milijonus vartotojų daugiau nei 178 šalyse. Nors „Hostinger“ siūlo platų hostingo paslaugų spektrą, jų debesų priegloba yra ideali internetinėms parduotuvėms.

„Hostinger“ debesies prieglobos planas mėnesiui prasideda nuo 7,45 USD ir leidžia priglobti neribotą skaičių svetainių. Be to, įgyvendindami šį planą gausite neribotas el. Pašto paskyras ir pralaidumą. Bendrovė taip pat naudoja nepriekaištingą 99,99 proc. Laiką, tačiau neturi palaikymo telefonu.

Pagrindiniai bruožai

 • Nemokamas SSL sertifikatas
 • Dienos atsarginės kopijos
 • Neribotas pralaidumas.

Išbandykite „Hostinger“ šiandien

9. „iPage“

„iPage“ interneto priegloba

„iPage“ turbūt turi vieną iš prieinamų hostingo planų rinkoje. Nustebsite sužinoję, kad jų pagrindinis planas siūlo neribotą pralaidumą, vietą diske, „MySQL“ duomenų bazes, nemokamą SSL sertifikatą, nemokamą domeno perkėlimą už 1,99 USD..

Be to, jis palaiko „PayPal“ integraciją ir leidžia į savo svetainę įtraukti įvairius pirkinių krepšelius.

Pagrindiniai bruožai

 • Neribota vieta diske ir pralaidumas
 • Paprasta vienu spustelėjimu diegimo programa
 • 30 dienų pinigų grąžinimo garantija

10. „BigRock“

„BigRock“

„BigRock“ teikia „Linux“ ir „Windows“ prieglobą už prieinamą kainą. Jų pradinis planas, kainuojantis 1,32 USD / mėn., Leidžia priglobti neribotus domenus, kurių diske nėra vietos. Be to, jūs taip pat gausite nemokamą SSL sertifikatą, kad apsaugotumėte klientų kreditinės kortelės informaciją pirkdami iš savo svetainės.

„BigRock“ palaiko patogią „cPanel“, leidžiančią įdiegti kelis el. Prekybos šliuzus ir pirkinių krepšelius.

Pagrindiniai bruožai

 • Neribotas pralaidumas & saugojimas
 • 99,9% Uptime garantija
 • Žema pradinė kaina

Išbandykite „BigRock“ šiandien

Taigi tai buvo greita 10 geriausių elektroninės komercijos prieglobos paslaugų teikėjų apžvalga. Dabar jūs turite nuspręsti, kas jums geriausia. Nesvarbu, kokį paslaugų teikėją pasirinksite, nepamirškite pasidomėti šiais klausimais.

 • Niekada nesakykite „taip“ nemokamam domeno pavadinimui. Iš anksto paklauskite prieglobos paslaugų teikėjo apie domeno nuosavybės ir atnaujinimo mokesčius.
 • Investuokite į aukščiausios kokybės interneto prieglobos planą, kuris užtikrintų bent standartinį veiksnumą ir gerą puslapio įkėlimo greitį. Nepamirškite, kad 53% lankytojų palieka svetainę, kuriai įkelti prireikia daugiau nei 3 sekundžių.
 • Nepamirškite savo klientų duomenų saugumo. Pasirinkite prieglobos paslaugų teikėją, kuris rūpinasi saugumu ir teikia SSL šifravimą. Norėdami papildyti savo saugumą papildomu sluoksniu, galite investuoti ir į VPN paslaugą.
 • Ieškokite tiekėjo, kuris reguliariai siūlo automatines atsargines kopijas.
 • Nepamirškite patikrinti ir atminties talpos bei duomenų bazės greičio.
 • Patikrinkite, ar teikėjas siūlo palaikymą visą parą.

Tikimės, kad šis vadovas padės jums išsirinkti sau tinkamą prieglobos partnerį. Toliau pateiktame diskusijų lange praneškite mums, ką galvojate.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector