10 geriausių nemokamų svetainių kūrėjų (taip, visiškai nemokama – nemokama)

Taigi jus domina nemokami svetainių kūrėjai. Ir kodėl gi ne? Galų gale internete yra daugybė nemokamų dalykų. Deja, kokybiškų nemokamų svetainių kūrėjus šiek tiek sunkiau rasti.


Yra daugybė nemokamų svetainių kūrėjų. Bet tiesa yra ta, kad norėsite nemokamo internetinių svetainių kūrėjo, kad būtumėte pasirengę padaryti tam tikrų nuolaidų, nes dauguma nemokamų svetainių kūrėjų yra „freemium“ modelių dalis.

Kaip rodo pavadinimas, „freemium“ kainų struktūros siūlo ir nemokamas, ir „premium“ galimybes. Natūralus rezultatas yra tas, kad nemokamos parinktys yra mažiau gerai pateikiamos arba turi keletą pastebimų pranašumų.

Bet, vel, nemokamą svetainių kūrėją vis dar verta išnagrinėti. Galbūt jūs tiesiog norite eksperimentuoti su programine įranga, prieš pradėdami už ją mokėti. Galbūt jūs norite sukurti svetainę jūsų turimai idėjai ir jums tiesiog reikia neatidėliotino pardavimo vietos.

O gal įprasti nemokamų planų trūkumai jūsų nenujaučia.

Pakankamai teisingas. Na, o daugybė svetainių kūrimo ir nemokamų svetainių kūrėjų patirties paskatino mane sudaryti šį populiariausių nemokamų svetainių kūrėjų sąrašą.

Čia yra keli dalykai, kuriuos turėtumėte žinoti apie šį sąrašą … Visų pirma, aš suteikiu didelę reikšmę domenų vardams. Daugelis žmonių skirtingai žiūrės į svetainę, kurioje lankosi, jei ji yra padomenyje, ir teisingai. Tai atrodo mažiau teisėta.

Beveik kiekvienas nemokamas internetinių svetainių kūrėjas padės jums sukurti svetainę pagal padomenį, nebent atnaujinsite mokamą planą. Taigi, jei svetainė leidžia nemokamai prisijungti prie domeno vardo (atminkite, kad vis tiek turite mokėti už domeno vardą) arba jei svetainės padomenis kelia mažiau problemų, aš suteikiu tam nemažą svorį.

Ir taip, net jei bus aukojami kai kurie kiti dalykai, tokie kaip pritaikomumas.

Kitas dalykas: nekreipkite per daug dėmesio į šio sąrašo privalumų ir trūkumų skaičių. Verčiau atkreipkite dėmesį į tai, ką jie sako. Pvz., Kažkas gali turėti daug trūkumų techniškai kalbant, tačiau teigiami dalykai yra tokie svarbūs, kad jie žymiai nusveria negatyvus.

Beveik kiekvienas nemokamas internetinių svetainių kūrėjas pateiks įmonės, padomenio ir tik kelių funkcijų skelbimus.

Tačiau visada yra išimčių. Taigi, be papildomų pastangų, pateikiame mano geriausių nemokamų svetainių kūrėjų sąrašą.

hostingo piliulė
Geriausi nemokami svetainių kūrėjai

 1. „WordPress.com“
 2. Wix
 3. „WebStarts“
 4. Weebly
 5. Tinklaraštininkas
 6. „Google“ svetainės
 7. Jimdo
 8. „UCraft“
 9. Svetainė123

1 punktas: „WordPress.com“

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

WordPress

„WordPress“ yra be galo populiari – tiek, kad sunku ją nuvertinti. Jis gyvuoja nuo 2005 m. Ir nuo to laiko išaugo į daugybę milijonų svetainių.

Pagal vieną vertinimą „WordPress“ kredituoja 30 proc. Interneto tinklaraštininkų aptarnavimo, o „WordPress“ yra 50-oji populiariausia svetainė pasaulyje. Dar įspūdingiau, kad CNN, CBS, BBC, Reuters ir Fortune visi naudoja „WordPress“.

Taip, tai gana sėkminga platforma. Ir, žinoma, didelė jo populiarumo priežastis yra jo nemokamas pasirinkimas.

Mano vieta „WordPress.com“ yra viena iš svarbiausių ir nėra lengva. „Wix“ ir „Weebly“ turi daug daugiau funkcijų ir pritaikymo galimybių nei „WordPress“.

Jie, kaip internetinių svetainių kūrėjai, naudojasi. Tačiau „WordPress“ yra toks nepaprastai populiarus, kad turėdami padomenį su „WordPress“ jūsų tinklaraštis gali paveikti daug mažiau nei tuo atveju, jei naudojote kitą svetainę.

Be to, priklausymas „WordPress“ bendruomenei suteikia keletą savo privalumų. Tai tikrai priklauso nuo to, ko norite iš savo svetainių kūrėjo, tačiau jei tai tinklaraštis, „WordPress“ yra turbūt geriausia nemokama parinktis.

„WordPress“ peržiūra (naudojimo paprastumas: 3/5)

Argumentai už

 • Norėdami įsigyti nemokamą produktą, yra gana geras temų / šablonų pasirinkimas. Nors redagavimas yra vidutiniškas, vis tiek galite atlikti nemažą pritaikymą.
 • Labai lengva importuoti ir eksportuoti turinį, įskaitant „WordPress“ tinklaraštį ir tinklaraštį su kita platforma (pvz., „Medium“ ar „Wix“)..
  Importuoti naudojant „WordPress“
 • Tvirti internetinių dienoraščių įrankiai (aišku), taip pat pagrindiniai įžvalgos įrankiai ir atsiliepimų bei kontaktinio puslapio funkcijos.
 • „WordPress“ populiarumas reiškia, kad rasite daugiau patarimų, kaip naudotis „WordPress“, nei su bet kuria kita platforma.
 • Taip pat dėl ​​savo populiarumo, turėdami „WordPress“ padomenį, galbūt nepakenksite jums taip stipriai. Daugelis tinklaraštininkų naudoja „WordPress“ padomenį ir todėl jo turėjimas nebūtinai sugadins jūsų svetainės išvaizdą (bent jau ne tiek, kiek pas kitus nemokamus kūrėjus).
 • Taip pat iš to sekame – „WordPress.com“ palaiko labiau socialinę bendruomenę, pvz., „Blogger“. Tai labai lengva sekti ir bendrauti su kitais „WordPress“ bendruomenės tinklaraščiais ir jiems bendrauti su jumis – geras būdas skatinti srautą ir įgyti populiarumo..

Minusai

 • Nors tinkinimo įrankiai yra tinkami, jūs tikrai apsiribojate mažesniais elementais (tokiais kaip spalvos). Jei norite gauti pageidaujamą maketą, iš esmės turite persijoti temas.
 • Programos („WordPress“ žinomos kaip papildiniai) nemokamų planų nėra.
 • Net pagrindiniai SEO įrankiai yra neprieinami nemokamai planams.
 • Nėra tiesioginių pokalbių.

Sukurkite mano nemokamą „WordPress“ svetainę

2 punktas: „Wix“

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Wix

„Wix“ be abejonės yra vienas populiariausių nemokamų svetainių kūrėjų. Tiesą sakant, tai tiesiog vienas iš populiariausių svetainių kūrėjų.

Kaip ir „Weebly“, ji buvo įkurta 2006 m. Tačiau „Wix“ turi daugiau nei dvigubai daugiau vartotojų nei „Weebly“ – 110 mln.

„Wix“ yra žinomas kaip fantastiškas ir lankstus redaktorius, todėl juo naudojasi daugybė žmonių, pradedant paprastais tinklaraštininkais ir baigiant aukščiausio lygio verslais..

„Wix“ esmė yra ta, kad jūs gaunate labai funkcionalų redaktorių ir daugybę funkcijų, tačiau, be abejo, vis tiek turėsite sumokėti už svarbiausius dalykus, domeną ir „Wix“ skelbimų pašalinimą..

„Wix“ peržiūra (naudojimo paprastumas: 4/5)

Argumentai už

 • „Wix“ turi labai didelę vartotojų bendruomenę, kuri galėtų būti naudingas šaltinis, jei kiltų klausimų ar rūpesčių.
 • Labai patikimas redagavimo įrankis. Tai ne tik lengva, bet ir galinga, ir net nemokama versija leidžia daug pritaikyti. „Wix“ užima aukštą vietą, nes šis redaktorius yra tikrai vienas iš geriausių, kurį galima nemokamai gauti.
  Wix redaktorius
 • Ant to užrašo „Wix“ siūlo platų kokybės šablonų pasirinkimą.
 • „Wix“ turi pagrindinius SEO, kontaktų valdymo, rinkodaros, įžvalgų ir net tinklaraščių rašymo įrankius. Ypač įspūdingas tinklaraščių rašymo įrankis. Nemokamam statytojui „Wix“ yra beveik tokia pati galimybė, kaip ir visiškai statytojui – žinoma, vis dar trūksta pagrindinių elementų.

Minusai

 • „Wix“ reklama yra nemokamo plano dalis.
 • Vieno tokio elemento, kurio „Wix“ trūksta, yra susisiekimo forma, kurią pateikia daugybė nemokamų statybininkų.
 • Iki šiol „Wix“ kainos modelis buvo prieinamesnis. Būtent pirmoji „premium“ pakopa buvo tik 5 USD per mėnesį ir leido prisijungti prie domeno. Tai buvo pašalinta ir dabar pirmoji pakopa yra 11 USD, o tai reiškia, kad nemokamų svetainių kūrėjas dar labiau pašalinamas iš priemokų planų. Tai taip pat reiškia, jei norite nemokamai naudotis svetainių kūrėju ir tiesiog mokėti už domeną, jums nesiseka.
 • Nėra tiesioginių pokalbių. Tačiau tai taikoma net mokantiems „Wix“ klientams, todėl tai neturi nieko bendra su nemokamos sąskaitos turėjimu.

Išbandykite „Wix“ nemokamai

3 punktas: „WebStarts“

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

„WebStarts“

„WebStarts“ yra įmonė, dažnai minima geriausių svetainių kūrėjų sąrašuose. Kai pirmą kartą lankiausi jų tinklalapyje, buvau gana skeptiškas. Kodėl? Nes jų pagrindiniame puslapyje rodoma: „Kaip matyti„ Facebook “,„ Bing “,„ Google “,„ Yahoo “.“ Tikrai ?! Būti matomiems paieškos sistemoje žymiai skiriasi nuo matomumo žurnale.

Bet ei, jis turi nemokamą variantą, todėl aš jį išbandžiau. Pasirodo, tai gana neįvertintas, patikimas nemokamų svetainių kūrėjas. Daugelis kompanijų pardavinėja save savo svetainėse – „WebStarts“ yra priešingai.

Kai kurie dalykai oficialiame svetainės kainų puslapyje yra pasenę, o rezultatas yra tikrasis produktas net geresnis, nei jūs manėte. Aš sakyčiau, kad „WebStarts“ yra susijęs su „Weebly“ ir „Wix“ dėl savo sugebėjimų, tačiau turi daug mažiau vardo atpažinimo galimybių ir yra dar greitesnis startas nei jo didesni konkurentai.

Argumentai už

 • Pagrindinės el. Prekybos / parduotuvės funkcijos.
 • „WebStarts“ turi kontaktų tvarkymo įrankį, kuris nėra ypač patikimas, tačiau vis tiek yra gana naudingas, atsižvelgiant į tai, kad jis nemokamas.
 • „WebStarts“ turi tinkamą tinklaraščių kūrimo įrankį, kuris gerai veikia kūrėjo viduje.
 • „WebStarts“ reklamos nėra stulbinančios.
 • Apskritai, statybininko / redaktoriaus įrankis yra lengvai naudojamas ir funkcionalus, be to, jis yra tinkamai parinktas (panašiai kaip „Weebly“ ir „Wix“)..

internetinių puslapių privalumai

 • Paprasčiau valdyti nei „Weebly“ ar „Wix“, kurie kartais jaučiasi perpildyti.

Minusai

 • Kaip įprasta nemokamiems statybininkams, ribotas saugojimas.
 • Statytojo sąsaja iš esmės gera, tačiau kartais gali būti šiek tiek sudėtinga ar neintutyvi. Be to, nesu estetikos gerbėjas, bet tai tik mano nuomonė, o ne rimtas trūkumas.

Pradėkite nuo „WebStarts“ nemokamai

4 punktas: Weebly

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

weebly

Įkurta 2006 m., „Weebly“ tapo viena iš populiariausių svetainių kūrėjų, turinti daugiau nei 50 milijonų klientų visame pasaulyje.

Aš dažnai galvoju apie „Weebly“ kaip alternatyvą „Wix“. Jie yra labai panašūs daugeliu atžvilgių tuo, kad veikia su freemium modeliais, yra žinomi kaip vieni geriausių internetinių svetainių kūrėjų ir išpopuliarina savo nemokamus produktus..

Čia yra mano santrauka: „Weebly“ yra vienas iš geriausių nemokamų svetainių kūrėjų, tačiau jis netenka tokios pat galimybės kaip „Wix“. Tai pasakius, turi daiktą, arba du „Wix“ neturi, todėl aš vis tiek raginu išbandyti abu.

„Weebly“ peržiūra (naudojimo paprastumas: 3/5)

Argumentai už

 • Redaktorius yra labai patikimas ir artimas „Wix“ redaktoriui ar panašus į jį.
  „Weebly“ redaktorius
 • „Weebly“ turi pagrindinius SEO, tinklaraščių kūrimo ir net elektroninės prekybos / produktų įrankius. Tai labai unikalu nemokamiems produktams. Natūralu, kad visi, kurie tikrai domisi elektronine prekyba, turbūt neturėtų kreiptis į nemokamą svetainių kūrėją, bet vis dėlto tai įspūdinga sąranka..
 • „Weebly“ turi keletą programų, kurias gali įdiegti net ir nemokami vartotojai. Tai nėra ir silpnos programos, bet naudingi dalykai, tokie kaip kainų lentelės, „Eventbrite“, DUK ir pan.

Minusai

 • Net ir prisijungę esate „Weebly“ labai brangiai kainuojantys. Galite tikėtis, kad parduodate bet kurį nemokamą svetainių kūrėją, tačiau tai ypač erzina „Weebly“, nes „Weebly“ yra vienas geriausių nemokamų svetainių kūrėjų..
 • Pagalba klientams nėra tokia gera, kaip „Wix“. Tačiau Weebly tiesiogiai bendrauja.
 • „Weebly“ redaktorius yra labai geras, tačiau jūs esate šiek tiek griežtesni nei su „Wix“.

5 punktas: tinklaraštininkas

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Tinklaraštininkas

Tinklaraštininkas man kelia nostalgiją. Aš pirmą kartą pradėjau naudoti „Blogger“ kaip jaunas vaikinas, su malonumu išbandęs paprastus žiniatinklio kūrimo įrankius. Grįžusi į „Blogger“ išbandyti, nustebau, kad daug vis tiek liko ta pati.

Jei ieškosite nemokamų svetainių kūrėjų sąrašų, „Blogger“ juose dažniausiai nerasite. Tikriausiai taip yra todėl, kad „Blogger“ daugiausia dėmesio skiria tinklaraščių kūrimui, o ne bendresnėms svetainių rūšims.

Vis dėlto „Blogger“ yra daug labiau siūloma nemokamai nei dauguma svetainių kūrėjų, o dienos pabaigoje jūs vis dar kuriate svetainę, net jei esate apsiriboję tinklaraščio formatu..

„Blogger“ peržiūra (paprastas naudojimas: 2,5 / 5)

Argumentai už

 • Atnaujinimas yra visiškai neprivalomas, be to, yra stipri nemokamų vartotojų bendruomenė. Viena iš priežasčių, kodėl aš „Blogger“ paskyriu tai aukštai, yra todėl, kad labai dažnai žmonės turi tinklaraščius __.blogspot.com domene. Lankytojas gali būti mažiau linkęs šaipytis iš jūsų svetainės dėl padomenio su „Blogger“.
 • Vienoje paskyroje vartotojai gali sukurti 100 tinklaraščių.
 • Nors tinkinimo parinktys yra ribotos, vis tiek galima pertvarkyti tam tikrus puslapio elementus ir pasirinkti spalvas, šriftus ir kt. HTML redaguoti galima, tačiau dauguma žmonių nenori svetainių kūrėjų, kad jie galėtų redaguoti HTML.
 • Naudotojai gali prijungti domeną nereikia naujovinti. Vien jau tai turbūt yra vienas iš geriausių „Blogger“ dalykų: žmogus, kuris tiesiog nori paprasto dienoraščių formato, bet vis tiek nori savo domeno, gali padaryti kompromisą naudodamasis „Blogger“ ir tokiu būdu nemokamai išlaikyti tikrąją redagavimo platformą..„Bolgger“ nemokamam domenui

Minusai

 • Kaip minėta, tai tik tinklaraščio formatas.
 • Temos, kaip ir tinkinimo parinktys, yra labai ribotos. Mažesnes detales (spalvas, šriftus) galima pritaikyti, tačiau didesnis puslapių ir visos svetainės valdymas iš esmės priklauso nuo temos pasirinkimo ir spalvų perjungimo..
 • Nėra tiesioginių pokalbių ar net išsamios bilietų pardavimo sistemos – „Blogger“ yra per didelis ir paremtas nemokamais vartotojais. Tačiau didelę vartotojų bendruomenę galima užpildyti daugeliu problemų.

6 punktas: „Google“ svetainės

„Google“ svetainių svetainių kūrėjas

„Google“ tikrai turi programinę įrangą viskam. „Google Sites“ yra panašus į „Google“ dokumentų, skirtų kurti svetaines. Tai lengva naudoti ir naudinga bendradarbiaujant, be to, jis yra visiškai nemokamas.

Vienintelė problema? Tai per paprasta.

„Google Sites“ yra geriausia kuriant labai paprastus tinklalapius, nieko per daug dinamiško ar net svarbaus. Dėl bendradarbiavimo pobūdžio jis tinka kurti informacinius ar wiki stiliaus puslapius.

„Google Sites“ peržiūra (paprastas naudojimas: 3/5)

Argumentai už

 • Itin nemokama: „Google Sites“ sukurta kaip nemokama priemonė. Kai kuriems tai gali būti neigiama priežastis – „Google Sites“ net neturi galimybės atnaujinti, kad gautų daugiau funkcijų. Kalbant apie nemokamų svetainių kūrėjus, sunku rasti platformą, kuri skirta tik nemokamai.
 • „Google Sites“ labai gerai bendradarbiauja, kaip ir jo pusbrolis „Google“ dokumentai.
 • Labai lengva naudoti. Daugelis svetainių kūrėjų yra, bet „Google Sites“ yra viena tiesiausių ir paprasčiausių.
  „Google“ svetainių sąsaja

Minusai

 • Labai paprasta. „Google“ svetainėse yra tik patys paprasčiausi įrankiai, ir kartais atrodo, kad jūs redaguojate „PowerPoint“ ar „Google Slide“ daugiau nei svetainę. Tinkinimo priemonės yra ypač ribotos. Dėl šios priežasties „Google Sites“ yra tikrai gera tik kuriant paprastos išvaizdos svetaines.
 • Kaip minėta, „Google Sites“ net neturi galimybės atnaujinti ar pridėti papildomų funkcijų. Yra tik nemokama versija. Kai kuriems gali atrodyti, kad jiems patinka „Google Sites“, bet reikia tik šiek tiek daugiau galimybių pritaikyti. Atsiprašome, ne kauliukai.
 • Nors dauguma nemokamų svetainių kūrėjų turi mažai atminties, „Google Sites“ yra ypač mažas – 100 MB.
 • Tikriausiai tai turėtų būti savaime suprantama, tačiau „Google Sites“ yra tokia paprasta, kad beveik neturi klientų palaikymo.

7 punktas: Jimdo

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Jimdo

„Jimdo“ yra mažiau žinomas namų ūkio vardas, palyginti su „Blogger“, „WordPress“ ar net „Wix“, tačiau jis vis dar žinomas kaip vienas stipresnių nemokamų svetainių kūrėjų..

Nepaisant to, kad pagal pavadinimą yra mažesnė, „Jimdo“ vis tiek padėjo sukurti daugiau nei 20 milijonų svetainių.

Jimdo, kaip ir daugelis šiame sąraše, remiasi freemium modeliu. Vienas dalykas, kuris man ypač patinka „Jimdo“, yra tas, kad jis labai palaiko jo nemokamą produktą, priešingai nei kitos svetainės, siūlančios nemokamą produktą, tačiau panašu, kad tuo pačiu metu beveik nekenčia jo už savo „premium“ versijas..

„Jimdo“ iš esmės yra patikimas nemokamų svetainių kūrėjas, turintis įprastus apribojimus.

„Jimdo Preview“ (naudojimo paprastumas: 3.5 / 5)

Argumentai už

 • Kūrėjo parinktis leidžia iškart pradėti kurti puslapius. Tai įprastas svetainių kūrimo įrankis, prie kurio esate įpratę.
 • Gana platus šablonų pasirinkimas (daugiau nei 100) nemokamam statytojui.„Jimdo“ šablonai
 • „Jimdo“ programa galima naudoti „Android“ ir „iOS“
 • Labai pagrindiniai SEO įrankiai ir internetinių parduotuvių įrankiai (be jokių operacijų mokesčių!)
 • 500 MB saugyklos vietos. Nieko didžiulio, bet ir ne blogai nemokamų svetainių kūrėjui.
 • „LogoMaker“ padės sukurti / pritaikyti savo prekės ženklo logotipo įvaizdį.

Minusai

 • Norint naudoti domeną, reikia naujovinti.
 • Nors jų redaktorius iš esmės tinka, kartais jis gali būti nepatogus. Žmonės tai nevienareikšmiškai.
 • Jimdo patobulino jų svetainės redaktorių, tačiau kartais tai gali būti šiek tiek neintuityvu.
 • Nėra tiesioginio pokalbio pasirinkimo, tačiau yra bilietų pardavimo sistema.

8 punktas: „UCraft“

„ucraft“ svetainės kūrėjas

„UCraft“ yra dar viena įmonė, kuri nėra labai gerai žinoma išorėje ir yra suinteresuota svetainių kūrimo įmonėmis.

„UCraft“ taip pat turi nedidelę reputaciją dėl nemokamų svetainių kūrimo pakopos.

Mano nuomone, „UCraft“ yra nepakankamai įvertinta. Tai nereiškia, kad nemokamas „UCraft“ produktas yra vertas ypač aukšto įvertinimo, tačiau jis vertas daugiau kredito. Kaip įprasta, „UCraft“ veikia freemium modeliu.

Tačiau nemokamas produktas yra tik nukreipimo puslapis. Taigi, tai nėra visiškai pilnas svetainių kūrėjas nemokamai. Nepaisant to, tas nukreipimo puslapio kūrėjas yra gana pajėgus, o galbūt svarbiausia – jūs galite nemokamai prijungti domeną.

„UCraft“ peržiūra (naudojimo paprastumas: 3/5)

Argumentai už

 • Naudotojai gali susieti domeną net laisvu planu. Vien tai, mano nuomone, daro vieną iš geresnių nemokamų svetainių kūrimo variantų.
  „Ucraft connect“ domenas
 • Gana geros pritaikymo galimybės, nors sąžiningos dažniausiai todėl, kad redaguojate vieną puslapį, o ne visą svetainę.
 • Pagrindiniai SEO įrankiai, „Google Analytics“ ir SSL. Neįtikėtinai įspūdingas, bet vis tiek solidus.

Minusai

 • El. prekybos funkciją reikia atnaujinti.
 • 24/7 tiesioginiai pokalbiai kartais gali nereaguoti, nors iš esmės jie veikia gerai.
 • Jūsų svetainės kūrėjas iš tikrųjų yra tik nukreipimo puslapio kūrėjas. Tai vis tiek gali būti naudinga, ypač todėl, kad galite prijungti domeną, tačiau jūs vis tiek esate apsiriboję vienu dideliu puslapiu.

Pradėkite nuo „UCraft“ nemokamai

9 punktas: Svetainė123

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

123 svetainė

„Site123“ nėra visiškai geriausias pasirinkimas kuriant nemokamą svetainę, tačiau tai tikrai yra pasirinkimas. „Site123“ tvirtai prekiauja kaip nemokamų svetainių kūrėja (rimtai, tiesiog „Google“ ir pamatysite, ką turiu galvoje).

Žinoma, „Site123“ veikia su „freemium“ modeliu, tačiau skirtingai nuo daugelio kitų, jis turi tik vieną „premium“ pakopą, o ne keletą.

Be to, tai patenka į bendruosius privalumus ir trūkumus, kurių galite tikėtis iš pusės padoraus svetainių kūrėjo: tai nemokama, statytojas dirba, tačiau negausite domeno ir turėsite skelbimų.

„Site123“ peržiūra (naudojimo paprastumas: 3.5 / 5)

Argumentai už

 • Pagrindinės el. Prekybos funkcijos (įskaitant el. Pašto rinkodaros įrankį) ir SEO įrankiai. Įdomu tai, kad atsiskaitymus neprisijungus galite priimti tik naudodami nemokamą versiją (atsižvelgiant kliento telefono numerį arba išsamią pavedimo informaciją)..
 • Prieiga prie programų parduotuvės, kurioje yra nemokamiems vartotojams prieinamos programos. Tai svarbu, nes kai ką to, ko „Site123“ trūksta pagal numatytuosius nustatymus (ir atminkite, kad „Site123“ iš „get-go“ nėra tiek daug įrankių, kiek čia pateikiami aukštesnio rango vardai), galite įsigyti „App Store“.„Site123“ programos
 • 24/7 tiesioginių pokalbių palaikymas – net „Wix“ ir „WordPress“ to nesiūlo (nemokamai).
 • Padorus redaktorius: apie ką nerašyti namuose, bet be abejo, funkcionalus.Svetainės123 sąsaja
 • Stebina mažas spaudimas konvertuoti į mokamą planą.

Minusai

 • Pastebima „Site123“ reklamjuostė, net jei ji yra maža. Bet ei, tai yra gana įprasta.
 • Ribotas šablonų skaičius ir nors redaktorius veikia gerai, jūs vis tiek esate šiek tiek apribotas, kiek galite redaguoti.
 • Apskritai, „Site123“ neturi daugybės funkcijų, kurios būtų pasiekiamos iš dėžutės.

Išbandykite „Site123 Toda“

Specialus elementas: 000Webhost

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

000webhost

„000Webhost“ yra prieglobos paslauga, todėl aš ją atskyriau nuo kitų šio sąrašo parinkčių. Bet, jei tai priglobta, kodėl net iš viso to pateikti?

Na, pirmiausia, nes „000Webhost“ yra viena iš nedaugelio nemokamų prieglobos paslaugų, o jos, ko gero, yra labiausiai žinomos. Antra, „000Webhost“ siūlo svetainių kūrimo galimybes.

Paprasčiau tariant, galima nemokamai susikurti paskyrą ir nemokamai naudotis tomis svetainių kūrimo galimybėmis. „000Webhost“ yra numatyta kaip nemokama prieglobos platforma, tačiau šalutinis padarinys yra tai, kad ji taip pat yra nemokama svetainių kūrėja.

„000Webhost“ peržiūra (paprastas naudojimas: 3,5 / 5)

Argumentai už

 • Kadangi priegloba rūpinamasi, galite tiesiog nusipirkti domeną ir tada nemokamai jį prijungti. „Weebly“, „Wix“, „WordPress“ ir kiti turėtų sumokėti už jūsų jau turimo domeno prijungimą, tačiau „000Webhost“ leis jums atsikratyti tik mokant už domeną..
 • Be to, kadangi „000Webhost“ pirmiausia yra prieglobos platforma, galite pasirinkti naudoti „000webhost“ svetainių kūrimo priemonę arba įdiegti „WordPress.org“ ir naudoti ją tinklaraščiui kurti. Svetainės kūrėjas yra gana gerai matomas ir turi aukštą pritaikymo lygį.
  000webhost sukurti svetainę
 • Prisijungimas prie „WordPress.org“: „WordPress.org“ skiriasi nuo „WordPress“ (minėto aukščiau), būtent tuo, kad „WordPress.org“ yra nemokama paslauga.WordPress.org yra labai panaši į „WordPress“, išskyrus tai, kad ji yra daug labiau parodyta ir yra visiškai nemokama. Tačiau norėdami naudoti „WordPress.org“ turite pasirūpinti priegloba … o jei naudojate „000Webhost“, tai galite padaryti net nemokamai. Reiškia, kad prisijungiate prie „WordPress.org“ naudodami „000Webhost“, ir gausite pilniausiai naudojamą tinklaraščių kūrimo programinę įrangą, kurią galite gauti nemokamai..

Minusai

 • Redaktorius gali būti šiek tiek sudėtingas ir kartais erzinantis. Mokymosi kreivė nėra didžiulė, tačiau ji vis tiek yra daug mažiau patogi vartotojui nei kitos čia pateiktos parinktys. Nors, jei tinklaraštį kuriate naudodamiesi „WordPress.org“, vėl bus lengviau.
  „000webhost“ prietaisų skydelis
 • Norėdami naršyti savo paskyros nustatymus, turėsite būti labiau išmanantys. Išteklių yra daug, tačiau tai vis tiek gali sukelti skausmą, nes tam tikrus dalykus turite konfigūruoti rankiniu būdu (pvz., Sujungti domeną).
 • Dėl nemokamai paskyrai skirtos vietos tikriausiai negalėsite sukurti daugiau nei vienos ar dviejų svetainių.
 • Jei neatnaujinsite vieno iš mokamų „Hostinger“ planų („Hostinger“ paleidžia „000Webhost“), galite nukentėti dėl prasto darbo laiko.

Apsilankykite 000webhost

Nemokamas svetainių kūrėjų palyginimas:

Svetainių kūrimo priemonė
Sandėliavimas
Pralaidumas
Naudojamumas
Palaikymas
Mūsų įvertinimas
Visiškai nemokamai?
Mokama planinė kaina
„WordPress“3 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Taip, su padomeniu4–45 USD
Wix500 MB500 MB★★★★★★★★★★★★★★★Taip, su padomeniuNuo 13 iki 39 dolerių
„WebStarts“1 GB1 GB★★★★★★★★★★★★★★★Taip, su padomeniu7,16–19,99 USD
Weebly500 MB250 MB★★★★★★★★★★★★Taip, su padomeniuNuo 6 iki 26 dolerių
TinklaraštininkasNeribotaNeribota★★★★★★★★Taip, su padomeniuVisiškai nemokama
„Google“ svetainėsNeribotaNeribota★★★★★★★★Taip, su padomeniuVisiškai nemokama
Jimdo500 MB2 GB★★★★★★★★★★Taip, su padomeniuNuo 4 iki 39 dolerių
„UCraft“100 MBNeribota★★★★★★★★★★Taip, su padomeniuNuo 10 iki 39 dolerių
Svetainė123500 MB1 GB★★★★★★★★★★Taip, su padomeniu5,80 USD / mėn.

Geriausi nemokami svetainių kūrėjai: Išvada

Taigi apibendrinant, kokie yra geriausi nemokamų svetainių kūrėjai?

Jei norėtumėte sukurti paprastą Wiki ar paprastą informacinį puslapį (ir galbūt su kitais žmonėmis), aš siūlau „Google“ svetaines.

Jei norite sukurti tvirtą tinklaraštį, siūlyčiau „WordPress“. Bloggeris taip pat nėra blogas – jis užima antrąją vietą tiems, kurie nori sukurti nemokamą tinklaraštį (nors „Weebly“ ir „Wix“ taip pat turi tinkamus tinklaraščių rašymo įrankius).

Ir jei jūs norite sukurti bendrą visapusiškai veikiančią svetainę (o jums gerai, kad turite tik padomenį), pirmiausia siūlyčiau „Wix“, „WebStarts“ ir „Weebly“..

Bet, hei, visas šias svetaines verta išbandyti – ir kadangi jos nemokamos, tam nėra daug kliūčių..

Laiminga medžioklė!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map