10 geriausių nemokamų „WordPress“ temų, skirtų muzikantams: „Rankų darbo kolekcija“

„WordPress“ yra viena tinkamiausių svetainių kūrimo platformų. Liaudyje žinoma, kad tai palengvina intuityvių svetainių kūrimą.


Muzikanto tinklalapio sukūrimas yra paprastas naudojant „WordPress“ tinkinimus. „WordPress“ savo temomis suteikia ypatingą kūrybiškumo įspūdį.

Muzikanto svetainė turi būti kūrybinga, patraukli ir greitai įkeliama. Žinomas faktas yra tai, kad gerai suprojektuota svetainė gali sužavėti jūsų verslą.

Norėdami sukurti patrauklią muzikanto svetainę, turite sutelkti dėmesį į keletą mažesnių interneto projektavimo aspektų.

Taigi, jūs ėmėtės užduoties sukurti muzikantais pagrįstą svetainę. Tai nuostabu!!

Tačiau kyla klausimas, kaip žinoti, kuri „WordPress“ tema atitinka jūsų reikalavimus?

Patikėkite, ne visos temos tinka kurti muzikanto svetainę.

Na, laikykis. Aš supaprastinčiau jūsų paiešką pateikdamas išskirtinį nemokamų „WordPress“ temų sąrašą muzikantams.

Bet prieš mums dar nieko nesusitikus, trumpai apžvelkite, kuo skiriasi nemokamos ir mokamos „WordPress“ temos.

Susiję: nemokamas „WordPress“ priegloba: pasisekite nemokėdami dolerio

Nemokamos „WordPress“ temų versijos, už kurias mokamos „WordPress“ temos:

Neįtikėtina žinoti, kad kurdami į muziką orientuotą svetainę galite naudoti nemokamą „WordPress“ temą. Kas paniekintų nemokamą temą?

Prieš pasirenkant konkrečią „WordPress“ temą, turite nuspręsti, kurią pasirinkti – nemokamą ar mokamą.

Na, aišku, kad yra nedaug demarkacijų tarp nemokamų ir mokamų „WordPress“ temų.

 • Palaikymas: nemokamas „WordPress“ temas kuria keli technologijų entuziastai ir gali apimti nulinę arba ribotą palaikymą. Priešingai nei mokamos temos, kurios paprastai pakankamai palaiko gerą dokumentaciją.
 • Kainos: nemokamos temos, kaip rodo pavadinimas, yra visiškai nemokamos. Mokamos temos, dar vadinamos „Premium“ temomis, turi tam tikrą kainą. Daugeliu atvejų mokamos temos yra prieinamos.
 • Apžvalga: nemokama tema prieš įtraukiant į „WordPress.org“ sąrašą turi būti oficialiai peržiūrėta. Priešingai, mokamų temų nereikia oficialiai peržiūrėti.
 • Funkcijos: Ne visos, tačiau daugelis nemokamų temų, palyginti su aukščiausios kokybės temomis, turėtų mažiau funkcijų.
 • Tinkinimai: nemokamos temos labiau riboja tinkinimo parinkčių galimybes, palyginti su mokamomis temomis. Mokamos temos paprastai kuriamos atsižvelgiant į greitį, įkėlimo laiką ir palaikant greitą pritaikymą.
 • Sauga: nemokamose temose yra mažiau saugos atnaujinimų, todėl jos gali būti pažeidžiamos. Daugeliu atvejų mokama tema bus reguliariai atnaujinama.
 • Įdiegimas: Pasiekti ir įdiegti nemokamą temą paprasta iš oficialios „WordPress“ svetainės. Prieiga prie mokamos temos nėra sudėtinga, tačiau gali reikėti žinių apie įprastas rinkas ir prieigos prie jos būdus.

Na, o tai užbaigia pagrindinį skirtumą tarp nemokamų ir mokamų „WordPress“ temų.

„WordPress“ siūlo išsamų temų pasirinkimą, o tinkamos paieška gali būti Herculean užduotis, nebent kas nors galėtų susiaurinti jūsų paiešką.

Atsisėskite ir atsipalaiduokite !! Tai, ką aš čia padarysiu, supaprastinsiu paiešką.

hostingo piliulė10 geriausių domenų registratorių

 1. „Music Lite“
 2. Mano muzikos grupė
 3. „TrapMusic“
 4. Muzikos grupė
 5. „Musicmacho“
 6. „Sungit-Lite“
 7. Garsas
 8. Sonorama
 9. Fundit
 10. Mirksėjimas

Pradėčiau tai pateikdamas nemokamų „WordPress“ temų, išskirtinai pritaikytų muzikantams, sąrašą.

1. „Music Lite“:

„Musiclite“ „WordPress“ tema

„Music Lite“ yra biudžetą tausojanti tema, skirta muzikantams. Tai paprasta „Premium“ muzikos temos versija.

Funkcijos:

Kaip dalį savo temos, „Music Lite“ apima keletą naudingų valdiklių. Tai gerai veikia su „WordPress“ 4.9 ar naujesne versija.

Tai palaiko „Google“ šriftus, kelis stulpelių išdėstymus, lengvą pritaikymą, pasirinktinius logotipus, pasirinktinį foną ir keletą kitų funkcijų, kurios padeda kurti patrauklią svetainę..

„Music Lite“ funkcijos

Lengvas naudojimas:

„Music Lite“ temą lengva atsisiųsti iš oficialios svetainės arba iš oficialios „WordPress“ svetainės. Dabartinė temos versija yra 1.2.2 ir palaiko daugiau nei 2000 įdiegimų.

Temą naudoti lengva, ją palaiko keli vadovai, kurie palengvina tai, kas pradeda naudotis „Music Lite“.

Muzikos literatūros gidas

Palaikymas:

„Music Lite“ yra populiari, todėl galite rasti palaikymą šia tema „WordPress“ forume.

Jei to nepakaks, „Music Lite“ turi savo techninio palaikymo forumą. Taip pat galite pasirinkti prioritetinį palaikymą už 49 USD arba temos nustatymo palaikymą, kuris kainuotų 199 USD.

Temų kolekcija: „Music Lite“ leidžia lengvai pridėti socialinės žiniasklaidos saitus. Jis sukurtas su reaguojančia sistema ir yra optimizuotas tinklainės srityje.

„Music Lite“ palaiko HTML5 ir CSS3. Galite kurti kelias šonines juostas, rodomus vaizdus, ​​skaidrių demonstraciją ir kurdami svetainę kurkite daug kūrybiškumo.

Žiūrėti demonstracinę versiją

2. Mano muzikos grupė:

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Mano muzikos grupės tema

„My Music Band“ yra paprasta naudoti nemokama „WordPress“ tema. Dabartinė jos versija yra 1.2.3 ir palaiko „WordPress 4.7“ ir naujesnes versijas.

Funkcijos:

Kaip svarbiausių funkcijų dalį, ją galima lengvai pritaikyti, leidžiančią įjungti arba išjungti funkcijas. Galite koreguoti išdėstymus, keisti spalvas, „favicon“ šriftus, logotipus, foną.

Mano muzikos grupės funkcijos

Naudodamiesi „My Music Band“ galite pridėti socialinės žiniasklaidos nuorodų ir pasirinktinę CSS. „My Music Band“ palaiko daugumą pradinių funkcijų, tokių kaip grojaraščio kūrimas laisva tema.

Tačiau jo mokama tema palaiko daugiau aukščiausios klasės funkcijų, naudingų kuriant muzikanto svetainę.

Lengvas naudojimas:

Svetainėje pateikiama išsami informacija apie tai, kaip įdiegti šią temą esamoje „WordPress“, ir kaip atnaujinti temą į naujausią versiją.

Jame yra daugiau nei 900 aktyvių instaliacijų. Naudodami nemokamą temą galite sukurti paprastą svetainę, kurioje palaikomas lengvai valdomas tinkinimas.

Palaikymas:

„Mano muzika“ grupė turi savo palaikymo skyrių, kuriame pateikiami DUK ir bendrosios temų diegimo ir naudojimo temos.

Mano muzikos grupės palaikymas

Taip pat galite padidinti palaikymo bilietus arba kreiptis pagalbos į jos bendruomenės forumą.

Temų kolekcija:

Derinama su PHP, „CSS My Music Band“ visiškai reaguoja. Jis yra paruoštas „Instagram“ ir gali palaikyti antraštės vaizdo įrašą.

Temoje laikomasi „WordPress“ standartų saugumo ir ji atnaujinama laiku. Kita gera naudoti funkcija apima atsiliepimų ir aplanko papildymą.

Žiūrėti demonstracinę versiją

3. „TrapMusic“:

„TrapMusic“ „WordPress“ tema

„TrapMusic“ yra populiari tarp žmonių, ieškančių nemokamų „WordPress“ temų. Dabartinė jo versija yra 3.0.

Funkcijos:

Nors „TrapMusic“ palaiko pagrindines funkcijas, tokias kaip slinktis, atsiliepimų formos, pasirinktinės šoninės juostos, ji taip pat turi keletą funkcijų, kurias reikia įgyvendinti.

„TrapMusic“ funkcijos

Keletas iš šių papildomų funkcijų yra „GoogleMaps“, dinaminio turinio įkėlėjas, vertimo parinktys.

Tai palaiko pasirinktinius valdiklius, pasirinktinius meniu, trumpuosius kodus, socialinės medijos integracijas, yra tik keletas kitų funkcijų.

Lengvas naudojimas:

„TrapMusic“ lengva nustatyti kaip ir daugelį temų. Jo kelios funkcijos yra paprastos patyrusiems vartotojams.

Tačiau tam, kuris pradeda jį naudoti, gali praeiti šiek tiek laiko, kol pritrauksite visas funkcijas.

Palaikymas:

Kalbėdamas apie palaikymą, „TrapMusic“ specialiai neturi atskiro palaikymo skyriaus ar vadovų.

Tai nėra nurodyta oficialioje „WordPress“ svetainėje, todėl tai apsunkina atvejį, kai ieškote išsamios su tema susijusios paramos.

Temų kolekcija:

Be jokių abejonių, „TrapMusic“ palaiko reaguojantį dizainą. Jis sukurtas ant „SMT Framework 2.0“ ir palaikomas „Ecwid“.

Tai yra vienas iš nedaugelio nemokamų šablonų, kuris palaiko SEO optimizavimą, teikia vertimo parinktis ir apsaugo nuo šlamšto.

Žiūrėti demonstracinę versiją

4. Muzikos grupė:

Muzikos grupės „WordPress“ tema

Na, tai vėl yra „Music Band“, kurios tema yra nemokama. Tačiau tai iš „Themezy“. „Themezy“ yra gerai žinomas šaltinis nemokamoms temoms gauti.

Funkcijos:

„Music Band“ palaiko slinkius, vaizdų biblioteką ir keletą kitų pagrindinių funkcijų, kurios gali padėti sukurti tinkamai įrengtą muzikos svetainę.

Galite pridėti kalendoriaus nustatytus būsimus įvykius, tinkinti meniu ir palaikyti socialinės žiniasklaidos integraciją. Tai puikus pasirinkimas kuriant pagrindinę svetainę.

Muzikos grupės savybės

Tačiau daugeliu atvejų muzikanto svetainėje reikia daugiau kūrybiškumo. Tai gali būti sunku pasiekti su „Music Band“.

Lengvas naudojimas:

Muzikos grupė turi ribotą funkcijų rinkinį. Dėl to ja naudotis paprasta. Labai tikėtina, kad naudodamiesi „Music Band“ rasite ką nors labai sudėtinga.

Nesvarbu, ar pradedate šviežią, ar patyrę, tai bus paprasta naudoti.

Palaikymas:

„Themezy“ turi DUK skyrių. Tačiau tai nėra labai naudinga, jei ieškote daugiau techninių sprendimų.

Apskritai, jame nėra daug palaikymo vadovų. Juos galite pasiekti naudodamiesi kontaktine forma, kurią galite rasti jų tinklalapyje.

Temų kolekcija:

Viena jų vertų paminėjimo funkcijų yra tai, kad galima palaikyti atsisiunčiamą muziką, kurią taip pat galima transliuoti ir klausytis.

Čia taip pat yra dalijamų nuorodų su populiariausiomis socialinės žiniasklaidos platformomis. Tema pritaikyta staliniams kompiuteriams, planšetiniams kompiuteriams ir mobiliesiems.

Žiūrėti demonstracinę versiją

5. „Musicmacho“:

„Musicmacho WordPress“ tema

„Musicmacho“ yra gerai žinoma muzikos entuziastų tema. Čia pateikiamos GPL3 licencijuotos temos. Dabartinė darbinė versija yra 1.0.16.

Funkcijos:

„Musicmacho“ palaiko kūrybingą ir patrauklų svetainių kūrimą. Jis yra visiškai pritaikomas ir palaiko daugiakalbį ekraną.

Visi puslapiai yra optimizuoti SEO ir sukurti pagal „WordPress“ standartines gaires, todėl jie tampa saugesni.

„Musicmacho“ ypatybės

Tai ne mažiau gera galimybė sukurti muzikos svetainę, skirtą grupėms, renginiams ir muzikos parduotuvėms.

Lengvas naudojimas:

Pradėti nuo „Musicmacho“ yra labai paprasta. Įdiegti temą ir sukurti pagrindinę sąranką lengva tiems, kurie turi ankstesnę „WordPress“ temų patirtį.

Tema palaiko lengvą pritaikymą ir yra pagrįsta išsamia dokumentacija, kuri daro ją per daug paprastą.

Palaikymas:

„Musicmacho“ turi puikų palaikymą, atsižvelgiant į palaikymą, kurį gaunate kitoms nemokamoms temoms.

Čia pateikiami temos dokumentai, DUK ir pagalbos tarnyba.

„Musicmacho“ palaikymas

Tai yra nurodyta oficialioje „WordPress“ svetainėje ir ją palaiko „WordPress“ palaikymo forumas.

Temų kolekcija:

Nemokama „Musicmacho“ tema yra tinkama galimybė mažoms ir vidutinėms svetainėms. Kaip pagrindinę technologiją ji naudoja „Twitter Bootstrap“ sistemą.

Tai visiškai reaguoja į mobilųjį telefoną ir turi šlamšto palaikymą. Tačiau tai nepalaiko tinklainės optimizavimo ar didelės skiriamosios gebos laisvojoje temoje.

Tai turi daugiau nei 300 aktyvių instaliacijų.

Žiūrėti demonstracinę versiją

6. „Sungit-Lite“:

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

„Sungit-Lite“ „WordPress“ tema

„Sungit-lite“ yra visiškai patogi ir interaktyvi nemokama tema, kurią gali naudoti muzikantai. Tai „Yudlee“ dalis, kuri taip pat teikia tą pačią „premium“ temą su patobulintomis funkcijomis.

Funkcijos:

Nedirbdamas jokių kodų, „Sungit-Lite“ leidžia sukurti visiškai pritaikomą svetainę. Jis sujungtas su keliomis naujoviškomis funkcijomis, kad sukurtų vizualiai patrauklią svetainę.

Keletas įtrauktų funkcijų yra: socialinės medijos integracija, tinkintas meniu, tinkinami šoniniai antraštės, kelių puslapių išdėstymas, pritaikoma poraštės dalis.

„Sungit-Lite“ savybės

Puslapiai yra paruošti vertimui ir yra optimizuoti aukštam našumui. „Sungit-Lite“ taip pat palaiko pasirinktinę CSS.

Lengvas naudojimas:

„Sungit-Lite“ lengva pradėti naudoti ir integruoti su „WordPress“. Temos parinktis ir tinkinimus lengva valdyti.

Vargu ar jums bus sunku tyrinėti „Sungit-Lite“.

Palaikymas:

Oficialioje „Sungit-Lite“ svetainėje yra dokumentacija ir atskiras palaikymo skyrius. Taip pat yra pagalbos tarnyba ir DUK skyrius, skirtas atsakyti į pagrindinius klausimus.

Tema yra įtraukta į oficialią „WordPress“ svetainę ir palaikoma „WordPress“ bendruomenės forume.

Temų kolekcija:

„Sungit-Lite“ turi daugiau nei 700 aktyvių instaliacijų. Dabartinė jo versija yra 1.1.10. Tema visiškai reaguoja. Tai apima kraštovaizdžio ir portreto režimus visuose įprastuose įrenginiuose.

Tema veikia visose žinomose naršyklėse ir reikalauja „WordPress 4.0“ ar naujesnės versijos. Be „WordPress“, jis visiškai suderinamas su „Bootstrap 3.x“ ir „WooCommerce“.

Žiūrėti demonstracinę versiją

7. Garsas:

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

garsinė tema

„The Sonic“ yra viena iš naujausių „WordPress“ temų, skirtų muzikantams. Jis buvo išleistas pagal GPL 2.0 licenciją ir laukia „WordPress“ temos peržiūros.

Funkcijos:

„Sonic“, palaikomas „Bandthemes“, pateikia lengvai pritaikomą šabloną, per kurį galite lengvai pridėti grafikos, vaizdų ir vaizdo įrašų, įskaitant mp4.

Tai taip pat palaiko komentarus, tinklaraščius ir automatinį CSS valymo srautą, puslapių lygiavimus ir puslapio žymėjimą su iš anksto nustatytu formatavimu.

Lengvas naudojimas:

Iš pirmo žvilgsnio „Sonic“ yra lengvai įgyvendinamas ir pritaikomas. Jis naudoja standartinį „WordPress“ integracijos procesą, kuris leidžia lengvai integruotis su „WordPress“.

Palaikymas:

Kadangi tai palyginti nauja tema, kurią galima rasti rinkoje, nerasite daug dokumentų ar palaikymo.

Tikriausiai, didėjant populiarumui, galite rasti daugiau išteklių, susijusių su šia tema.

Temų kolekcija:

„The Sonic“ palaiko tiesioginį transliavimą, kuris yra vienas iš pagrindinių muzikos svetainės komponentų. Tai gali efektyviai reklamuoti jūsų muziką iš „Soundcloud“ ir „Mixcloud“.

Gerai žinoma, kad tema yra mobili. Galite aiškiai parodyti „Soundcloud“ grotuvą savo pagrindiniame puslapyje.

Nors ji palaiko keletą kitų intuityvių funkcijų, jos yra kai kurios, kurios patraukia dėmesį.

Žiūrėti demonstracinę versiją

Mokamos temos muzikantams:

Nors nemokamos temos yra prieinamos, tačiau nemokamoms temoms yra keletas apribojimų. Kiekviena nemokama tema leidžia naudoti skirtingas funkcijas ir blokuoja tam tikras kitas funkcijas.

Kurdami svetainę niekada nežinote, kuri funkcija gali būti naudinga. Blogiausia, jei to trūksta pasirinktoje laisvoje temoje.

Norėdami išvengti šių rūpesčių, daugelis žmonių renkasi mokamas temas. Jūs mokate už temą ir naudojatės visomis funkcijomis be jokių sąlygų.

Tada pateikiau keletą mokamų temų, prieinamų tik muzikantams.

8. Sonorama:

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

„Sonorama“ mokama „WordPress“ tema

„Sonorama“ yra mokama tema, sukurta muzikantams, sukurta 2014 m. Ji turi daugiau nei 1000 aktyvių instaliacijų ir veikia su „WordPress 4.5“ ar naujesne versija..

Funkcijos:

„Sonorama“ padeda kurti akį traukiančias muzikines svetaines. Vaizdinis puslapio kūrėjas leidžia jums sukurti sudėtingiausius išdėstymus be jokių kodavimo pastangų.

Sonoramos ypatybės

Galite lengvai įterpti garso ir vaizdo turinį. Tai suderinama su „Soundcloud“, „Bandcamp“, „Youtube“ ir daugeliu kitų.

„Sonorama“ yra modulinė, lengvai pritaikoma, tinklainei paruošta ir optimizuota.

Lengvas naudojimas:

„Sonorama“ pridedama prie paprastų nuvilkimo parinkčių, leidžiančių lengvai pritaikyti savo dizainą.

Integruoti su „WordPress“ taip pat paprasta.

Palaikymas:

„Sonorama“ palaiko stiprią dokumentaciją. Oficialiose interneto svetainėse taip pat yra atskiras pagalbos skyrius.

Be to, šia tema taip pat remiamas platus bendruomenės palaikymas ir forumas.

Temų kolekcija:

„Sonorama“ reaguoja 100 proc. Tai valdikliui paruoštas ir suderinamas su populiariausiomis naršyklėmis, tokiomis kaip IE9 ir naujesnės versijos, „Firefox“, „Safari“, „Chrome“ ir „Opera“..

Tema sukurta naudojant JS, CSS ir PHP. Tema kainuoja 39 USD už įprastą licenciją. Tai apima būsimus atnaujinimus ir 6 mėnesių palaikymą.

Žiūrėti demonstracinę versiją

9. Lėšos:

„Fundit“ apmokama „WordPress“ tema

„Fundit“ yra „WordPress“ tema, skirta ne tik muzikantams, bet ir menininkams, filmų kūrėjams ir teikianti sprendimą, kuris sutelkia lėšas.

Funkcijos:

„Fundit“ suteikia lengvą naršymą ir palaiko vieno puslapio dizainą. Ši tema leidžia sukurti išsamią ir lengvai naudojamą svetainę.

Galite pridėti vaizdų, vaizdo įrašų ir skaidrių demonstracijų. Visa tai palaikoma pagrindiniu pritaikymu.

Norėdami priimti mokėjimus, jis yra integruotas su „PayPal“.

Lengvas naudojimas:

„Fundit“ palaiko paprastą vieno puslapio kūrimą. Tai palaiko pagrindinį pritaikymą, todėl net pradedantiesiems lengva pradėti naudotis šia tema.

Norėdami integruoti jį su „WordPress“, galite jį atsisiųsti ir pradėti naudoti kaip bet kurią kitą temą.

Palaikymas:

„Fundit“ turi atskirą dokumentaciją, pateiktą oficialiose interneto svetainėse.

Fondo dokumentas

Kaip palaikymo dalį taip pat rasite keletą DUK.

„Fundit“ turi atskirą palaikymą, į kurį galima kreiptis iškilus problemoms, problemoms ar iškilus klausimams dėl funkcijų.

Temų kolekcija:

Tema sukurta naudojant PHP, JS, CSS, PNG ir GIF. Tema yra suspausto dydžio ir yra beveik 2 MB.

Išdėstymas visiškai reaguoja. „Fundit“ tema kainuoja 49 USD už GPL 2.0.

Žiūrėti demonstracinę versiją

10. Mirksėjimas:

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Virpėjimas mokama „WordPress“ tema

Mirksėjimas yra dar viena „premium“ tema, kuria gali naudotis dainininkai, muzikantai ir grupės. Tai visiškai parengtas valdiklis ir jis veikia su „WordPress 4.9“ ir naujesnėmis versijomis.

Funkcijos:

Mirksėjimas leidžia pasirinkti tarp dėžutės ar plačios temos versijų. Tema palaiko spalvų pritaikymą kartu su dažniausiai prieinamais šriftais.

Savo PSD palaikymu galite tinkinti beveik kiekvieną savo svetainės aspektą. Socialinės medijos integracija palaikoma naudojant „AccessPress“.

Mirksėjimo funkcijos

„Flicker“ palaiko rinkodaros paslaugas naudodamas „MailChimp“. Kitos palaikomos funkcijos yra „Contact Form 7“ ir SEO puslapių optimizavimas.

Lengvas naudojimas:

Mirksėjimas palaiko beveik visų tipų tinkinimus, įskaitant valdiklius ir antraštes. Įtraukti šiuos pritaikymus yra paprasta.

Puslapių kūrimo priemonė palaiko lengvai vilkimo ir nuleidimo funkcijas. Norėdami pridėti, temą galima lengvai sudaryti naudojant esamą „WordPress“ diegimą.

Palaikymas:

„Flicker“ teikia ribotą palaikymą, kur galite pateikti bilietus. Temą taip pat palaiko išsami dokumentacija.

Kai įsigysite temą, tai taip pat apima 6 mėnesių palaikymą.

Temų kolekcija:

Tema naudoja „Unyson“ kaip savo pagrindą, palaikančią lengvai įgalinamas funkcijas. Be to, jis palaiko „Google“ šriftų biblioteką ir „FontAwesome“ piktogramas.

Tai visiškai reaguoja į kelias rezoliucijas. Tai sukurta naudojant PHP, JS, CSS, PSD ir „Layered PSD“.

Tai veikia tokiose įprastose naršyklėse kaip IE11, „Firefox“, „Safari“, „Opera“, „Chrome“, „Edge“. Mirksėjimas taip pat suderinamas su „Woocommerce 3.2.x“ ir „Bootstrap 3.x“.

Žiūrėti demonstracinę versiją

IŠVADA

Laisvų temų užtenka daugumai pagrindinių funkcijų ir yra gera išeitis, jei biudžetas yra suvaržymas. Tinkamos nemokamos temos pasirinkimas priklauso nuo funkcijų, kurių reikės jūsų svetainei, sąrašo.

Nors funkcijos yra svarbios, ne mažiau svarbus veiksnys yra jos palaikymas „WordPress“ versijai, naudojimo paprastumas ir palaikymas kartu su saugumu.

Tarp nemokamų temų „Music Lite“ yra geras pasirinkimas tuo atveju, jei naudojate „WordPress 4.9“ ar naujesnę versiją. Kitos geros išbandyti temos yra „Musicmacho“ ir „Sungit-Lite“.

Jei vis dar nesate patenkinti nemokamomis temomis, tuomet galite patikrinti vieną iš mokamų temų.

„Sonorama“ ir „Mirgėjimas“ yra geros galimybės su nedideliu kainų skirtumu. „Flicker“ puikiai dera su technologijomis, kad sukurtų vizualiai patrauklią muzikanto svetainę.

Nemokama „WordPress“ temų infografika

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map