10 naujausių elektroninės prekybos statistinių duomenų apie 2020 metus (tendencijos, įžvalgos ir dar daugiau!)

10 naujausių elektroninės prekybos statistinių duomenų apie 2020 metus (tendencijos, įžvalgos ir dar daugiau!)

10 naujausių elektroninės prekybos statistinių duomenų apie 2020 metus (tendencijos, įžvalgos ir dar daugiau!)

E-komercija šiais laikais yra didelis dalykas. Jūs jau tai žinote, bet kai pamatysite kai kuriuos skaičius, pamatysite, kad jie krinta į žandikaulį.


Svarbu suprasti elektroninės komercijos apimtį, taip pat suprasti daugybę jos niuansų.

Mūsų laimei, elektroninė komercija yra plačiai ištirta, todėl apie ją reikia atlikti daugybę tyrimų. Problema?

Dalis tų tyrimų yra pasenę, o kai kurie nėra labai geri. Ir ten yra tiek daug, man kartais gali būti sunku rasti svarbius faktus.

Bet ei – nesijaudink! Aš gilinausi į aplinką, kad sužinčiau patikimiausią elektroninės komercijos statistiką, tendencijas ir įžvalgas!

Pradėsiu nuo BIG fakto, kuris iš tikrųjų pavers elektroninės komercijos taikymo sritį:

1 punktas: iki 2020 m. Bus daugiau nei 2 milijardai klientų internete.

Geriausia pradėti nuo vienos didžiausių statistikos: jei dabartinės tendencijos tęsis (ir nėra jokios priežasties, kodėl jos nebus), mes žiūrėsime į daugiau nei 2 milijardus pirkėjų internetu iki 2020 m..

internetinių klientų augimas

Paaiškinkite, kaip jūs kritikuosite tyrimus pagal savo širdies turinį …, bet užduokite sau vieną klausimą:

Jei tai būtų HALF tiesa ir kitais metais atsirastų „tik“ milijardas pirkėjų internete, ar vis tiek imtumėtės rimtai?

Ir atsakymas, manau, yra neabejotinas taip.

Neabejojama, kad komercijos ateitis yra elektroninė komercija.

2 punktas: 2019 m. Atsisakoma beveik 70 proc. Prekių krepšelių.

Nors ir sąžiningai, šis skaičius nėra išskirtinis 2019 m. Pažvelkite į:

pirkinių krepšelio atsisakymo rodiklis

Kaip matai, daugiau nei dešimtmetį, dauguma vežimėliai būna apleisti. Ir nuo 2011 m. Šis skaičius buvo beveik 70%, o 2019 m. Iki šiol 69,57% buvo atsisakyta..

Tai paaiškina kai kurių el. Prekybos svetainių kūrėjų, tokių kaip „Shopify“ ar „BigCommerce“, „apleistos krepšelio užsklandos“ funkcijos naudingumą..

Vis dėlto neatsisakykite vilties. Nes nėra paslaptis, kodėl yra toks didelis atsisakymo procentas …

3 punktas: … dauguma šių vežimėlių atsisakoma dėl netikėtų papildomų išlaidų.

Taip, dauguma šių vežimėlių atsisako dėl netikėtumo išlaidų – tokių dalykų kaip pristatymo ar paslaugų mokesčiai, kurie anksčiau nebuvo paminėti.

Bet tai toli gražu ne vienintelė priežastis:

apleistų vežimų priežastys

Tiesa, staigmenos papildomos išlaidos yra didžiausia priežastis, dėl kurios susidaro nemažas skirtumas.

Tačiau daug kitų dalykų, tokių kaip per daug nesudėtingi kasos, yra dideli.

Aš asmeniškai manau, kad antrasis elementas šioje diagramoje yra daugiau ar mažiau tinkamas trečiajam elementui … tokiu atveju jūs galite pasakyti, kad per daug komplikuoti ar ištraukti kasos procesai yra tokie pat dideli faktoriai, kad atsisakoma krepšelio, nes atsiranda papildomų išlaidų..

Baymardas, kuris atrado šį statulą, iš tikrųjų turi keletą patvirtinančių įrodymų apie paprasto kasos svarbą …

4 punktas: kuo paprastesnė kasa, tuo geriau.

Nors šie įrodymai yra šiek tiek šališki – jie gauti iš „PayPal“ ir tai tikrai tik įrodymas, palaikantis „PayPal“..

Štai šis paveikslas:

„paypal“ perskaičiavimo kursas

Akivaizdu, kad „PayPal“ įgalintuose prekybininkuose WAY yra didesni klientų, naudojančių „PayPal“, konversijų rodikliai, palyginti su kitais mokėjimo metodais.

Pagrobimas iš to yra ne kad turėtumėte naudoti „PayPal“, nors tai taip pat būtų gera idėja – tai taip pat yra tai, kad turėtumėte padaryti kasos procesą kuo paprastesnį, nes kai kurie „PayPal“ apeliaciniai skundai yra labai tiesmukiški.

5 punktas: trečiųjų šalių pardavėjams „Amazon“ sekėsi geriau nei anksčiau.

„Amazon“ skaitmeninėje rinkoje liūdnai vertina palankumą pačiai „Amazon“.

Klišė yra tokia, kad „Amazon“ dydis iš tikrųjų verčia daugelį pardavėjų ja naudotis, o tada „Amazon“ nukopijuoja savo produktus ir parduoda „Amazon“ / pirmosios šalies versiją už mažesnę kainą.

Tai vis dar tiesa. Bet patikrinkite – tai tiesiogiai iš naujausio metinio Jeffo Bezoso laiško:

trečiųjų šalių augimas amazone

Ten jūs eikite: trečiųjų šalių pardavimai iš tikrųjų per metus padidėjo „Amazon“ ir sudarė a dauguma nuo „Amazon“ pardavimų (fiziškai, žinoma) nuo 2015 m.

Nesupraskite manęs neteisingai: „Amazon“ vis dar deda denį savo naudai. Jūsų susirūpinimas dėl „Amazon“ rinkos?

Jie vis dar galioja.

Yra net keletas priežasčių įtarti, kad „Amazon“ sąmoningai sumenkina savo įtaką, kad išvengtų Amerikos valdžios reguliavimo.

Bet vis dėlto tai yra naudingas priminimas pamatyti keletą rimtų skaičių, kad taip, iš tikrųjų labai įmanoma parduoti „Amazon“ kaip trečiajai šaliai.

6 punktas: „Amazon“ el. Prekybos dalis 2019 m. Gali būti mažesnė, nei manėte.

Prieš kurį laiką žmonės paprastai cituoja statistiką, pagal kurią „Amazon“ tapo beveik pusė elektroninės komercijos (nors paprastai žmonės turėjo omenyje pusę mažmeninės elektroninės komercijos)..

Tačiau pirmaujanti tyrimų įmonė „eMarketer“ (kurią cituoja daugybė žmonių) neseniai sumažino savo skaičių pamačiusi ką nors patvirtintą …

Šis skaičius buvo skaičius, kurį jums tik parodžiau, kad trečiosios šalys sudarė didžiąją dalį „Amazon“ pardavimų.

Taigi „eMarketer“ sumažino ankstesnius „Amazon“ rinkos dalies įvertinimus iki – būgnų ritinio, prašau –

37,7% mažmeninės prekybos elektronine prekyba.

Taigi taip, per daug neišpildykite savo vilčių. Tai vis dar yra didžiulė dalis ir ji lengvai nugrimzta į artimiausius konkurentus.

Takeaway?

„Amazon“ gali nebūti kaip dominuojantis, kai buvote priverstas tikėti, tačiau vis tiek reikės atsisakyti užpakalio, kad internetinė parduotuvė veiktų, nesvarbu, ar ji įjungta, ar ne „Amazon“.

7 punktas: Visame pasaulyje el. Komercija yra B2B.

Tai gali nustebinti daugelį iš jūsų, tačiau B2B elektroninė komercija (tai reiškia, kad verslas parduoda produktus ar paslaugas kitoms įmonėms) yra daugiausiai visos elektroninės komercijos dalis. , privatūs klientai).

Dar labiau stebina tai, kad vizualiai vaizduojama:

b2b vs b2c

Taip, visame pasaulyje apie 10,6 trilijono USD e-komercija yra B2B, palyginti su 2,8 trilijonų USD, kuri yra B2C.

Tai yra didžiulis santykis ir, nors iš pradžių tai gali sukelti painiavą, yra tam tikra prasmė, kai manote, kad viskam, parduodamam internetu, reikalinga programinė įranga ir paslaugos, įgalinančios minėtus daiktus pirmiausia parduoti.

Jau nekalbant apie visas įmones ir agentūras, kurioms reikia internetinio buvimo laikotarpio.

Bet kokiu atveju tai tik parodo, kad B2B elektroninė prekyba vis dar yra nepaprastai populiari ir stipri, be realių sulėtėjimo požymių..

8 punktas: vidutinis svetainės konversijos koeficientas yra apie 2,86%.

Tai yra „didelis“ vidurkis, reiškiantis, kad į jį pateko daug daiktų … Taigi jūsų pramonės ar regiono dalykai gali būti šiek tiek kitokie..

Nepaisant to, bendras pranešimas yra gana aiškus:

vidutinis svetainės konversijos koeficientas

Iki 2018 m. Pabaigos paskutiniai statistiniai duomenys rodo, kad maždaug 2,86% viso pasaulio el. Prekybos svetainių lankytojų iš tikrųjų ką nors nusipirko, o tarifas buvo šiek tiek mažesnis JAV ir didesnis Jungtinėje Karalystėje..

Kita naujesnė statistika nurodo, kad 2019 m. Liepos mėn. Konversijos rodiklis buvo 1,72%, tačiau aš manau, kad gali prireikti šiek tiek daugiau laiko, kad 2019 m. Statistika būtų iš tikrųjų išanalizuota..

Bet kokiu atveju, šie skaičiai tikriausiai pasakys tai, ką jau seniai žinojai (nežinodamas specifikos): kad rimtai didžiulė dalis lankytojų tiesiog lankosi, o ne perka.

9 punktas: Pokalbių robotai ne visada yra mylimi.

Tai nėra sunku atspėti – heck, aš dažnai skundžiuosi pokalbių programėlėmis.

Tačiau gerai, kad tai patvirtins keletas gana nesenų skaičių: remiantis CGS 2018 m. Vidurio apklausa (pateikė „eMarketer“), apie 40% žmonių mieliau kalbėtųsi su žmonėmis per pokalbių svetaines..

pokalbių robotų trūkumai

Štai keletas priežasčių, kodėl:

Aš nesakau, kad reikia atsisakyti pokalbių svetainių … tiesiog, kad jei ketini jas naudoti (ir tu turi daug naudos, jei atsimink), turėtum būti pasirengęs dėl tam tikro klientų nepasitenkinimo.

Svarbu pažymėti, kad net jei aš (ir daugelis kitų, kuriuos žinau) nekenčiu pokalbių programų, yra pagrindo manyti, kad ateityje jų daugės:

2016 m. „Oracle“ atlikta 800 pirmaujančių verslo atstovų apklausa parodė, kad 80 proc. Jau naudojančių ar planuojančių naudoti pokalbių svetaines.

Naudodamiesi pokalbių programomis, galite sutaupyti labai daug. Taigi, jūs turėtumėte būti pasirengę ateičiai, kurioje pokalbiai bus dar labiau įprasti nei dabar.

Tai nereiškia, kad neturėtumėte ar neturėtumėte jų naudoti … tiesiog tai, kad turėtumėte suvokti pokalbių svetainių kontekstą šiais laikais ir būti tam pasiruošę!

10 punktas: beveik pusė vartotojų visame pasaulyje pirko internetu naudodami biometrinius duomenis.

„Paysafe“ atliktos apklausos (kurią taip pat pristatė „eMarketer“) duomenimis, beveik pusė vartotojų visame pasaulyje įsigijo ką nors naudodami biometrinius duomenis.

Taip pat galite pamatyti kai kurias priežastis, kodėl „Paysafe“ apklausos respondentai sušildė biometrinius duomenis:

biometrinių duomenų privalumai

Kaip ir tikėjotės, tai daugiausia dėl patogumo ir saugumo.

Dabar turiu savo abejonių dėl duomenų:

Pirma, manau, kad šie skaičiai yra šiek tiek iškreipti, atsižvelgiant į tai, kad mokėjimas naudojant biometrinius duomenis yra labai paplitęs Kinijoje, kuri pati savaime yra didžiulė pasaulinės elektroninės komercijos dalis..

Antra, aš nelabai pasitikiu grupe, vadinama „Paysafe“, kad apklausose pateikčiau pagrindinius klausimus apie biometrinius mokėjimus..

Nepaisant to, į tai vis dar reikia žiūrėti rimtai.

Net jei jūsų šalyje žmonių, kuriems patinka biometriniai mokėjimai, skaičius yra mažesnis nei „Paysafe“ ir „eMarketer“, ar jūs manytumėte … tai akivaizdžiai populiarėjantis reiškinys visur.

Taigi, tam, kam turėtumėte būti pasirengęs.

Norite pasidalinti tuo savo svetainėje? Tiesiog nukopijuokite žemiau esantį kodą!

Naujausią internetinės prekybos statistiką 2020 m. Pateikė hostpill.com komanda

”ECommerce

Šaltinis: 2020 m. Elektroninės prekybos statistika

Išvada

Kaip sakiau pradžioje, e. Komercija šiais laikais yra tokia didžiulė, kad svarbu jos laikytis kietas tyrimai.

Šis sąrašas nėra vienintelė tinkama el. Prekybos statistika …, tačiau jis yra geriausias ir (arba) naujausias.

Yra daugybė pamokų, kurių galite atsisakyti iš šios statistikos, ir, žinoma, turėsite atsižvelgti į kiekvieną atvejį atskirai. Galbūt ne kiekvienas radinys bus aktualus jūsų verslui.

Tačiau iš esmės yra keletas didelių planų, skirtų beveik kiekvienam: laikykitės dalykų supaprastinimo ir būkite pasirengę ateityje augti skaitmeninei komercijai.!

Šaltiniai

Aš tai sakiau panašiuose straipsniuose, bet niekas čia nenori, kad perskaitytumėte netikras naujienas. Čia pateiktas šaltinių, kuriuos naudojome rinkdami šią statistiką, sąrašas!

1. Ankstesnis ir artimiausioje ateityje skaitmeninių pirkėjų augimas internete

2. Internetinių krepšelių atsisakymo procentai 2006 – 2019 m

3. Dažniausios krepšelio atsisakymo priežastys

4. Aukštesni „PayPal“ konversijų rodikliai kasoje

5. Jeffo Bezos akcininko laiškas dėl trečiųjų šalių pardavėjų augimo

6. Pakoreguotas „Amazon“ el. Prekybos (mažmeninės prekybos) dalies skaičius

7. B2B ir B2C elektroninės komercijos dalys

8. Konversijos rodikliai laikui bėgant (2014–2018 m.), Įskaitant pramonės rūšis

9. Naujausias 2019 m. Liepos mėn

10. Galimas pokalbių svetainių ir „Oracle“ apklausų sutaupymas

11. Pokalbių žodyno naudojimo iššūkiai / negatyvai, pasak vartotojų

12. Vartotojai yra atviresni biometrijai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector