4 geriausios „Shopify“ alternatyvos

4 geriausios „Shopify“ alternatyvos

4 geriausios „Shopify“ alternatyvos

Laikui bėgant, elektroninė prekyba tampa vis aktualesnė.


Nepaisant to, kaip jaučiatės „Shopify“, visiškai neabejotina, kad tai yra viešpataujanti elektroninės komercijos programinė įranga. Tai pelnytas titulas, nes „Shopify“ siūlo labai galingą paslaugų rinkinį su savo platforma.

Tačiau vien todėl, kad jis yra pats populiariausias, dar nereiškia, kad jis skirtas visiems. Galbūt „Breitbart“ ryšiai su „Shopify“ jus išjungia, o gal „Shopify“ tiesiog nepadaro to, ko jums reikia pakankamai gerai. Galbūt jausmas netinkamas.

Nesijaudinkite, yra daugybė „Shopify“ alternatyvų. Jų kainos skiriasi ir jūs galite lengvai jų ieškoti, todėl nebūsiu per daug išsami, tačiau visi jie gali būti verti priklausomai nuo to, ko norite.

Kiekviename iš jų pateikiami visi pagrindai, kurių reikia norint turėti geros patirties dirbant su savo parduotuvė, tačiau teikiama tam tikrų pranašumų, kurie gali būti jums kur kas tinkamesni – dalykų, kurių „Shopify“ tiesiog nepadeda. Ir, žinoma, kai kurie iš jų gali tiesiog paspausti daugiau su jumis.

hostingo piliulė4 geriausios „Shopify“ alternatyvos

 1. Voliuzija
 2. „BigCommerce“
 3. Selzas
 4. 3dcart

Pirkite alternatyvų palyginimą iš pirmo žvilgsnio

Išsami informacija
Shopify
Voliuzija
„BigCommerce“
Selzas
3dcart
Personalo sąskaitos2NeribotaNeribota12
Trans. mokesčiai2,0 proc.Jokių mokesčiųJokių mokesčių2%Jokių mokesčių
SandėliavimasNeribotaNeribotaNeribotaNeribotaNeribota
funkcijosBAA+BA
Kaina29 USD / mėn.15 USD / mėn.29,95 USD / mėn.17 USD / mėn.29,00 USD / mėn.
Pabandyk taiPabandyk tai

Dabar atidžiai pažvelkite į 4 populiariausias „Shopify“ alternatyvas:

pažiūrėk, apsiperki alternatyvas

Turinys

 1. Voliuzija
 2. „BigCommerce“
 3. Selzas
 4. 3dcart
 5. Nugalėtojas

1 alternatyva: Voliuzija

2 voluse banner

Kita gera „Shopify“ alternatyva yra „Volusion“. Verta paminėti tai, kad „Volusion“ kaina yra tobula kiekvienam. Mažiausias planas prasideda nuo 15 USD / mėn.

Tai palaiko iki 100 produktų. Geras pasiūlymas mažesnės apimties elektroninei prekybai. Kita vertus, „Shopify“ prasideda nuo 29 USD / mėn. Taigi, jei manote, kad „Shopify“ yra brangus, tada čia yra daug pigesnis pasirinkimas – „Volusion“.

Aukščiausias „Volusion-Premium“ planas, palaikantis neribotą kiekį produktų, kainuoja 135 USD / mėn.

„Volusion“ neima operacijos mokesčio, tačiau riboja pralaidumą.

Tai reiškia, kad tuo atveju, jei praleidžiate pralaidumą, turėsite nusipirkti didesnį planą arba sumokėti už papildomą pralaidumą. Taigi tiksliai pasakyti; pasirinkimas tarp „Shopify“ ir „Volusion“ yra pagrįstas pralaidumu ir kainų kompromisu.

Kitas pažvelgus į „Volusion“ temas, joje yra geras mokamų ir nemokamų temų derinys. Mokamos temos yra maždaug 180 USD, tai yra beveik tokia pati kaina kaip „Shopify“.

Abi šios platformos teikia ypač profesionalias temas. Vienintelė „Volusion“ problema yra ribota temų kolekcija, palyginti su „Shopify“. Jei jūs neieškote labai sunkios dizaino elektroninės parduotuvės, tada „Volusion“ daro tą patį; efektyviai.

Žiūrint į „Volusion“ teikiamą integruotą paslaugą, joje yra keletas susijusių vaizdo įrašų, vadovų ir tinklaraščių.

„Volusion_Resources“ Tai ypač naudinga pradedantiesiems ir gana lengva naršyti bei ieškoti turinio, labai panašaus į tai, ką siūlo „Shopify“.

Tačiau „Shopify“ siūlo ekspertų paslaugas, kur jūs galite perduoti savo elektroninės prekybos parduotuvės plėtrą; naudodamiesi „Volusion“ galite pasitelkti pasiaukojančius ekspertus jūsų svetainės kūrimui. Taigi, naudodamiesi „Volusion“, jūs gaunate vidines paslaugas, leidžiančias jums tobulėti vietoje.

„Volusion“ klientų aptarnavimas yra toks pat geras kaip ir „Shopify“, kuris vėl veikia visą parą. Juos galite pasiekti el. Paštu, pokalbiais ar telefonu.

„Volusion_Support“„Shopify“ turi diskusijų forumą, ko trūksta „Volusion“.

Tačiau efektyvus „Volusion“ klientų aptarnavimas vargu ar pakeis diskusijų forumo neturėjimą.

„Shopify“ palaiko daugiau nei 1500 programų, o „Volusion“ šiuo metu palaiko apie 60 programų. Tai daug mažiau nei „Shopify“. Nors „Volusion“ yra mažiau programų, jos į savo elektroninės komercijos platformą yra integravusios keletą funkcijų.

O tai reiškia, kad jums nereikia tiek daug papildomų programų palaikymo. „Volusion“ palaiko integruotas kelių funkcijų funkcijas, įskaitant rinkodaros paslaugas, el. Laiškus el. Paštu, klientų palaikymą ir daug daugiau. Apskritai, radau, kad „Volusion“ teikia tokias pačias paslaugas kaip „Shopify“.

Galiausiai pažvelkite į abiejų šių platformų klientų bazę. „Shopify“ palaiko daugiau nei 5,00 000, o „Volusion“ palaiko daugiau nei 1,80 000 parduotuvių. „Volusion“ turi didelę patirtį įrodydama savo patikimumą.

Funkcijų palyginimas: „Volusion“ ir „Shopify“

Voliuzija
Shopify

PlanasMinPagrindinis
Kaina / mėn.15 USD / mėn.29 USD / mėn.
Personalo sąskaitosNeribota2
Pro skaičius100Neribota
Failų saugojimasNeribotaNeribota
Sandorių mokesčiaiJokių mokesčių2,0 proc.
Svetainė ir tinklaraštisTaipTaip
Nemokamas bandymas14 dienų14 dienų

„Start for Free102“ vartotojai tai nusipirko

(14 dienų nemokama. Nėra kreditinės kortelės. Jokios rizikos.)

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Shopify“ į „Volusion“, galite pasamdyti mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

Alternatyva Nr. 2: „BigCommerce“

alternatyva - didžioji prekyba

Ai, „BigCommerce“. Galbūt neseniai girdėjote naujienas, kad generalinis direktorius teigė, kad įmonė išeis į viešumą. Tai neabejotinai puiki paslauga, kuri per kelerius metus išpopuliarėjo ir, greičiausiai, yra pagrindinė „Shopify“ varžovė.

Tiesą sakant, aš apibūdinčiau „BigCommerce“ šiame kontekste pagal dydį. Tai didelė paslauga už didesnę pradinę kainą, nei kai kurie žmonės norėtų, tačiau ji neabejotinai yra išsami tuo, ką ji siūlo savo vartotojams.

Pagrindinis „BigCommerce“ trūkumas yra išlaidos. Jei nustatėte, kad „Shopify“ yra per brangus, greičiausiai ir „BigCommerce“ yra per brangus.

Kainų planai svyruoja nuo 29,95 USD per mėnesį (mažiausi) iki 249,95 USD per mėnesį (Pro), o ketvirtoji pakopa – „Enterprise“ – pagal individualų užsakymą..

Tiesa, kainos nesiskiria: nuo „Basic Shopify“ ir aukštesnės, ji praktiškai sutampa su „BigCommerce“ kainodaros planu, išskyrus tai, kad trečioji „BigCommerce“ pakopa yra pigesnė nei „Shopify“.

Be to, kiekvienam kainų planui taikoma viršutinė metinė pardavimo pajamų riba – jei pagal standartinį kainų planą uždirbate daugiau nei 50 000 USD internetinių pardavimų, turėsite atnaujinti „Plus“, kur jūsų limitas bus 150 000 USD..

Klausimai ir atsakymai apie planus, paskyras ir parduotuvių sąranką „BigCommerce“

Tai dar nėra pasaulio pabaiga, tačiau ji gali jaustis šiek tiek nereikalinga. Neretai ir pagrindinės el. Prekybos programinės įrangos paslaugos tai daro norėdamos atsižvelgti į padidėjusį pralaidumo naudojimą.

Nepaisant bendros kainos, sakyčiau, kiti trūkumai yra mažesni. Yra nedaug nemokamų temų, ypač palyginti su „Shopify“ – iš tikrųjų tik 7. Yra daug daugiau variantų, tačiau jie jums kainuos, ir net nemokamos temos jaučiasi gana panašiai.

Galiausiai klientų aptarnavimo tarnyba veikia visą parą, bet gali naudotis daugiau asmeninių ryšių ir nėra oficialios mobiliųjų programų (tačiau yra keletas trečiųjų šalių programų, kurios atrodo garbingai)..

Klientų palaikymas-BIGCOMMERCE

Puiku, malonūs dalykai! „BigCommerce“ pliusai iš esmės yra visa kita.

Jei tik norite mokėti mažiau, „BigCommerce“ gali ne visai jums padėti, nebent žiūrėsite į jos trečiosios pakopos sąskaitą. Bet jei norite gauti daugiau naudos iš tos pačios sumos, „BigCommerce“ yra gerai.

Tiesą sakant, atnaujindami sąskaitą, jūs neturite daug daugiau funkcijų – jūs gaunate jas, tačiau didžiąją dalį jų galite naudoti nuo standartinės paskyros ir tik aukštesnė pardavimo riba.

Iš nedaugelio papildomų funkcijų, kurias gausite atnaujindami, jos yra gana gražios, pavyzdžiui, „Apleista krepšelio užsklanda“, kuri automatiškai siunčia el. Laiškus vartotojams, kurie apsilankė patikros puslapyje, bet neužbaigė pirkimo, arba „Google“ klientų apžvalgos..

Apleista krepšelio užsklanda

Kiti teigiami teiginiai: nėra jokių operacijų mokesčių, žlugdo saugumas, be to, yra daugybė išteklių, ne tik padedančių įlipti į lėktuvą, bet ir padėti išlaikyti žinių ir konkurencingumą net gerai orientuojantis..

Svarbu tai, kad „BigCommerce“ labai gerai integruojasi su kitais kanalais, tokiais kaip „Amazon“, „eBay“, „Google Shopping“ ir kt., Net iš standartinės paskyros.

Tai taip pat lengva naudoti, turint gana slidžią sąsają, kuri iš tikrųjų primena „Shopify“, taigi, jei jūs perkeliate iš „Shopify“, dirbti su „BigCommerce“ bus lengva..

Pažvelkite, pagrindiniai „BigCommerce“ trūkumai yra maždaug panašūs į „Shopify“. Kainų planavimo planas vis dar egzistuoja, todėl kainos yra labai panašios. Tačiau „BigCommerce“ neturi operacijų mokesčių.

Skirtumas yra tas, kad „BigCommerce“ yra labiau pritaikyta funkcijoms ir vartotojams suteikia daugiau išteklių. Jei manote, kad per daug mokate už „Shopify“, mažai tikėtina, kad taip jausitės naudodamiesi „BigCommerce“.

Perskaitykite visą „BigCommerce“ apžvalgą.

Funkcijų palyginimas: „BigCommerce“ ir „Shopify“

„BigCommerce“
Shopify

PlanasStandartinisPagrindinis
Kaina / mėn.29,95 USD / mėn.29 USD / mėn.
Personalo sąskaitosNeribota2
Produktų skaičiusNeribotaNeribota
Failų saugojimasNeribotaNeribota
Sandorių mokesčiaiJokių mokesčių2,0 proc.
Svetainė ir tinklaraštisTaipTaip
Nemokamas bandymas15 dienų14 dienų

Pradėkite „Free Trial71“ vartotojus

(Išbandykite nemokamai, nereikia kreditinės kortelės)

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Shopify“ į „BigCommerce“, galite pasamdyti mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

3 alternatyva: Selzas

selz

„Selz“ yra netikėtumų paketas, kai kalbama apie elektroninės komercijos plėtrą. Tai visiškai pritaikoma ir veikia kaip stebuklinga lazdelė kuriant internetinę parduotuvę.

Taigi tai suteikia jums užuominos, kodėl „Selz“ yra potenciali „Shopify“ alternatyva.

Palyginti su „Shopify“, galite pradėti dirbti su „Selz“, nors neturite kodavimo žinių. Kažkas panašaus tarp „Selz“ ir „Shopify“ yra operacijų mokesčiai, kurių negalima išvengti.

Tačiau „Selz“ suteikia atokvėpio, pateikdama tikrai prieinamus planus. Taigi, jūs galite pradėti nuo 17 USD / mėn. Laimei, „Selz“ taip pat teikia 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Taigi, prieš įsipareigodami kokiam nors planui, galite ištirti visas funkcijas.

„Selz“ teikia daugybę specifinių el. Prekybos funkcijų. Nors ne visi jie yra pagrindiniame plane.

Nors jau minėjau, „Selz“ yra nesudėtinga naudoti šerdyje, verta paminėti vieną dalyką – jis palaiko visišką pritaikymą.

„Selz“ prietaisų skydelis

Tai, be abejo, yra pagrindinė galimybė pradedantiesiems. Daugumą elementų galite tinkinti tiesiog vilkdami. Dalykai, kurie pradedantiesiems galėjo atrodyti sunkūs pradedantiesiems naudotis „Shopify“, yra gana supaprastinti naudojant „Selz“.

Kiekviename „Selz“ plane jūs gaunate visas elektroninės komercijos galimybes.

„Selz“ savybės

Nepraleiskite progos, jų klientų aptarnavimas yra toks pat kompetentingas ir lygus „Shopify“. Turėdama daugybę gairių, „Selz“ nepraleidžia tiesioginių pokalbių, palaikymo el. Paštu ir daugybės vaizdo įrašų, kad padėtų vartotojams.

„Selz“ teikia gerą palaikymą trečiųjų šalių programinei įrangai. Siekdami geriau kontroliuoti savo parduotuvės plėtrą ir lengvą gyvenimo ciklą, „Selz“ turi gerą šansą būti „Shopify“ alternatyva.

Funkcijų palyginimas: „Selz“ ir „Shopify“

Selzas
Shopify

PlanasLitePagrindinis
Kaina / mėn.17 USD / mėn.29 USD / mėn.
Personalo sąskaitosNeribota2
Produktų skaičiusNeribotaNeribota
Failų saugojimasNeribotaNeribota
Sandorių mokesčiai2%2,0 proc.
Svetainė ir tinklaraštisTaipTaip
Nemokamas bandymas14 dienų14 dienų

Pradėkite nuo „Selz“ dabar12 vartotojų tai nusipirko

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Shopify“ į „Selz“, galite pasamdyti mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

4 alternatyva: 3dcart

alternatyvus-3dcart

„3dcart“ gali būti mažiau žinomas nei „Selz“, „BigCommerce“ ir „Shopify“, tačiau tai jokiu būdu nėra blogesni nei bet kuris iš jų. Kaip visada, pirmiausia eikime prieš minusus.

Deja, „3dcart“ anksčiau turėjo pigesnę pradinio lygio parinktį, kuri įpakavo kur kas daugiau už beveik tokią pat kainą kaip „Shopify Lite“. Iš tiesų, bendra kainų struktūra buvo sudėtingesnė, tačiau viskas buvo supaprastinta ir dabar yra keturios pakopos, iš esmės tapačios „Shopify“ ir „BigCommerce“..

Skirtingai nei „Shopify“ ir „BigCommerce“, darbuotojų sąskaitų skaičius yra ribotas, ir tik ketvirta kainodaros pakopa „Enterprise“ leidžia neribotas darbuotojų sąskaitas (kaip ir „BigCommerce“, ketvirtosios pakopos kaina yra sutartinė, atsižvelgiant į jūsų verslo poreikius)..

Nepaisant nemokamų šablonų, tariamai jie dažniausiai yra gana nuobodūs, o pritaikymą į ką jūs turite investuoti. Asmeniškai aš manau, kad nemokami šablonai, jei ne žvaigždiniai, vis tiek yra puikūs.

3dcart tema

Klientų aptarnavimas buvo kritikuojamas dėl lėto ir kartais nereaguojančio požiūrio, tačiau man jis atrodė padorus. Tačiau jie jums už tai ims nemažą mokestį už tiesioginę pagalbą laive.

Geras dalykas? Jūs vis tiek gausite funkcijų turtingą paketą, be to, yra daugybė nemokamų temų. Visi geri dalykai, kuriuos norite valdyti savo elektroninėje parduotuvėje, bus jums. Be to, „3dcart“ integruota su daug daugiau mokėjimų šliuzų nei „Shopify“ ar „BigCommerce“.

Iš esmės kiekviena kainodaros planas yra prieinamas kiekvienai funkcijai, o padidėjęs pralaidumas yra pagrindinė priežastis, kodėl atnaujinote savo sąskaitą (šia prasme ji panaši į „BigCommerce“)..

Kodėl aš miniu „3dcart“ kaip „Shopify“ alternatyvą? „3dcart“ jau nėra žymiai pigesnis, tačiau pirmosios pakopos pakuotėse yra daug daugiau funkcijų nei „Shopify“ ir galbūt net „BigCommerce“. Jis turi kitokį pojūtį, kuris gali būti tai, ko jums reikia.

Funkcijų palyginimas: „3Dcart“ ir „Shopify“

3DCart
Shopify

PlanasPagrindinisPagrindinis
Kaina / mėn.29,95 USD / mėn.29 USD / mėn.
Personalo sąskaitosNeribota2
Produktų skaičiusNeribotaNeribota
Failų saugojimasNeribotaNeribota
Sandorių mokesčiaiJokių mokesčių2,0 proc.
Svetainė ir tinklaraštisTaipTaip
Nemokamas bandymas15 dienų14 dienų

Pradėkite nuo 3DCART dabar17 vartotojai nusipirko tai

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Shopify“ į „3dcart“, galite išsinuomoti mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

Nugalėtojas:

NugalėtojasDidžioji prekyba

Aš naudojau „BigCommerce“ daugelyje kitų savo projektų ir radau, kad jie yra gana geri.

Jų serveriai veikia gana greitai & į jų klientų palaikymą labai reaguoja.

„BigCommerce“ turėtų būti jūsų pirmasis pasirinkimas, jei ieškote geros kokybės ir kokybės santykio

Apsilankykite „BigCommerce“

Išvada:

Galiausiai visos šios paslaugos siūlo tai, ko „Shopify“ neturi. Jie visi turi savo stipriąsias ir silpnąsias puses, o kai kuriems verslininkams pasiūlys daugiau nei kiti.

„BigCommerce“ kaip alternatyva:

„BigCommerce“ yra alternatyva, kurią aš laikau labai stipria ir turinčią keletą esminių trūkumų. Niekas nėra tobulas, tačiau pagrindiniai jo trūkumai – ribotos nemokamos temos, nėra oficialių programų, pardavimo ribos ir kainos, vos vos pigesnės nei „Shopify“ – galiausiai yra nedidelės..

Mainais gausite daugybę funkcijų, susijusių su visais sąskaitų planais, gerą apsaugą, jokių operacijų mokesčių, paprastą vartotojo sąsają ir patikimą klientų palaikymą, turėdami daug išteklių, kad jus informuotumėte, net jei esate patyręs vartotojas..

Sėkmės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector