5 geriausi 2020 m. „Podcast“ vardų generatoriai (su pavadinimų patarimais)

Ar žinojai, 23% amerikiečių klausosi podcast’ų reguliariai. Podcast’ai išpopuliarėja kiekvieną dieną.


Nusprendė pradėti transliuoti transliaciją ir vis dar sumišo su jos nustatymo etapais ir nežinote, ar ji truks, ar ne?

Nesijaudinkite, šios problemos yra bendros.

Viena iš svarbiausių internetinių transliacijų dalių yra kanalo, kurį ketinate pradėti, pavadinimo pasirinkimas.

„Podcast“ vardų generatoriai

Teisingai, šios svetainės padės jums. Vardų generatoriai palengvina jūsų darbą pateikdami keletą pasiūlymų dėl internetinių transliacijų pavadinimų.

Tai yra svetainės, kuriose bus prašoma įvesti tam tikros informacijos iš jūsų, pavyzdžiui, jūsų vardas, antrasis vardas, jūsų transliacijos žanras ir kt. Šie įvesti duomenys bus apdorojami ir naudojami vardų generatorių, norint pasiūlyti jūsų podcast’o pavadinimus..

hostingo piliulė5 geriausi „Podcast“ vardų generatoriai

 1. Minios varna
 2. Kopywriting Kuršas
 3. „BizNameWiz“
 4. BNG
 5. Portentas

Pažvelkime į geriausius internetinių transliacijų pavadinimų generatorius:

1. Miniatiūra

minios varnas

„Crowdspring“ patenkina įvairius prekės ženklo naudojimo poreikius. Galite sukurti pavadinimo projektą ir priversti profesionalius bendradarbius dirbti su jumis. Projekto trukmė paprastai trunka savaitę, bet taip pat gali pasibaigti per dieną.

Svetainėje bandoma suprasti jūsų reikalavimus naudojantis interaktyvia kokybės kokybe. Be to, kiekvienas baigtas projektas yra įtrauktas į teisines sutartis. Taigi nėra galimybės ginčyti autorių teisių.

Taip, aš noriu naudoti „Crowdspring“

2. Kopywriting Kours

„KopywritingKourse“

„Kopywriting Kourse“ yra reklaminių skelbimų sudarymo agentūra, taip pat verslininkų, turinio rašytojų ir kt. Mokymo agentūra, mokanti juos rašyti. Jie sukūrė šį internetinių transliacijų pavadinimų generatoriaus įrankį, kuris jums padeda siūlydamas savo transliacijos pavadinimus.

kopywriting kourse pavyzdys

Jų puslapyje jūsų bus paprašyta įvesti keletą detalių, tokių kaip tema, jūsų vardas ir miestas. Įvedus per kelias sekundes sugeneruota daugiau nei 100 vardų idėjų. Šie internetinių transliacijų pavadinimai bus kūrybingi ir juose naudos jūsų vardą, miestą ar temą.

3. „BizNameWiz“

„BizNameWiz“

Tai yra svetainė, kurią sukūrė kai kurie prekės ženklų specialistai, kad padėtų jums sugeneruoti savo verslo pavadinimus. Čia jis prašo įvesti visus atsitiktinius žodžius, kuriuos norite laikyti savo transliacijos pavadinime.

„BizNameWiz“ pavyzdys

Įvedę juos, ši svetainė sugeneruos keletą pasiūlymų ir pateks į „GoDaddy“ svetainę, jei norite įsigyti ir domeno vardą. Galite naudoti laidos pavadinimą ir sukurti savo podcast’o svetainę.

Prekės ženklo kūrimo ekspertai šioje svetainėje pasidalino savo mintimis apie tai, kokie turėtų būti įmonių pavadinimai, kad pritrauktų didelę auditoriją.

4. BNG

BNG

BNG – svetainė, kuri padeda generuoti vardus jūsų verslui, sukūrė įrankį, skirtą kurti transliacijų pavadinimus ir tikrinti jų prieinamumą. Pirma, ką jums reikia padaryti, tai įveskite žodžius, kuriuos norite įrašyti į savo transliacijos pavadinimą, tada spustelėkite generuoti.

BNG pavyzdys

Šis įrankis nukreips jus į puslapį, kuriame turite išfiltruoti pramonės rūšį ir simbolių skaičių podcast’o pavadinime.

Podcast’o pavadinimą galite laikyti trumpesnį arba ilgesnį, atsižvelgiant į tai, kas tinka geriausiai. Pasirinkite tą, kuri yra tinkamiausia jūsų transliacijai, tada eikite pirkti domeno vardo, skirto podcast’o svetainei.

5. Portentas

Portentas

„Portent“ iš esmės yra pavadinimų generatorius arba, kitaip tariant, turinio idėjų generatorius. Vis dėlto jis gali būti naudojamas idėjoms dėl jūsų transliacijos pavadinimo.

svarbus pavyzdys

Viskas, ką jums reikia padaryti, yra įvesti pavadinimus, kurie jums reikalingi, ir šis įrankis sugeneruos pavadinimą, paaiškinantį jums siūlomame pavadinime vartojamų žodžių strategiją. „Portent“ yra skaitmeninės rinkodaros paslauga, padedanti generuoti turinio idėjas.

Čia yra keletas patarimų, kaip nuspręsti, koks turėtų būti jūsų transliacijos pavadinimas.

1. Naudokite žodžius, panašius į jūsų temą

Panašūs žodžiai

Tai reiškia, kad išsirink vardą, kuris atitinka jūsų kalbamą temą. Podcast’o pavadinimas turėtų būti toks, kad jis būtų susijęs su jūsų podcast’o niša.

Nėra prasmės, jei jūsų transliacija yra apie mokslą, o jūs vadinate tai „muzikos menu“. Vartotojui turėtų būti pakankamai lengva atspėti jūsų transliacijos nišą, tiesiog žiūrint į podcast’o pavadinimą.

2. Pavadinime naudokite savo vardą

Naudok savo vardą

Taip pat galite pridėti savo vardą prie transliacijos pavadinimo. Jūs galite kūrybiškai priderinti savo vardą prie pavadinimo taip, kaip tai padarė Scottas Hanselmanas savo podcast’e „Hanselminutes“.

Tai gali padėti greitai nuspręsti savo transliacijos pavadinimą ir jums nereikės rūpintis, kokia tema kalbate.

3. Pavadinime vartokite „Interjections“ arba užduokite klausimus

Klausimai „Podcast“

Tai yra labai skirtingas ir kūrybingas požiūris, norint suteikti pavadinimą jūsų transliacijos šou. Naudojant šauktukus ar klausimus kaip pavadinimą, jūsų smalsumo klausytojai gali smalsėti.

Podcast žanrų tipai

Taip, net podcast’as turi skirtingus žanrus. Podkasteriai pasakoja apie įvairius dalykus savo laidoje, o jų apžvelgiamos temos nustato jų podcast’o žanrą.

Kartais gali nutikti ir tai, kad nusprendžiate pradėti transliacijos transliaciją ir pasirenkate pavadinimą, tačiau nežinote, ką ji turėtų apimti ir kaip turėtumėte tęsti. Taigi, čia yra keli žanrai, kurie padės pašalinti painiavą ir padėti pradėti podcast’o laidą:

1. Pasakojanti transliacija

Pasakojimas

Tai gali pasirodyti nuobodu, bet taip, tai yra žanras. Tokio tipo transliacijose pagrindinis kompiuteris pasakoja istoriją. Skamba taip paprastai, teisingai?

Tačiau tai nėra taip paprasta, kaip jūs manote. Tam reikalinga tinkama foninė muzika, sugebėjimas prireikus pakeisti savo balso toną, pertraukos ir pertraukos sakiniuose ir galimybė priversti klausytojus įsivaizduoti, ko klauso..

Taigi, ne tik puiki istorija (grožinė literatūra ar ne literatūra), bet ir tai, kaip ją pasakojate, lemia, koks sėkmingas bus jūsų istorijų pasakojimas..

Pavyzdžiai – tiesioginis teismo sprendimas, rizika !, “Radiolab” ir kt.

2. Solo podcast’as

„Solo podcast“

Čia jūs pats rengiate laidą ir jūs vienintelis kalbinate ir komentuojate. Tai padeda jums sukurti savo prekės ženklą, nes jūs tiesiogiai kalbate su savo auditorija.

Pavyzdžiui, komikas, ekspertas ir kt. Gali surengti solo podcast’ą. Pavyzdys – 99% nematomas.

3. Interviu „Podcast“

Interviu „Podcast“

Kai paskambini kam nors į savo pasirodymą ir apklausai jį, tada jis patenka į šį žanrą. Čia reikia atlikti daugybę tyrimų, susijusių su asmeniu, kuris bus apklaustas jūsų podcast’e.

Jums gera susisiekti su įvairiomis auditorijomis, tačiau, kita vertus, jums bus sunku rezervuoti svečius pokalbiui ir turėsite suplanuoti pokalbį pagal savo patogumą..

Pavyzdžiai – WTF su Marc Maron, „The Tim Ferris Show“ ir kt.

4. Skydo demonstracija

Skydelyje rodomos transliacijos

Tai yra informatyvus internetinių transliacijų tipas, kuriame vedate diskusijas arba kviestės ekspertą pasikalbėti tam tikra tema. Kartais diskusijos pasibaigia gerai, o kartais tai gali virsti svarbiu argumentu ir gali būti šiek tiek per daug tema.

Geriausia yra tai, kad diskusijos gali vykti kambaryje, paskambinus visiems ar net per „skype“ ar bet kurią kitą komunikacijos platformą.

Pavyzdys – „The Beancast“.

Ir tokiu būdu…

Podcasting’as yra daug daugiau nei tik kalbėjimas. Tai yra vienas iš būdų, padėsiančių užsidirbti pinigų internetu. Tai nėra vien tik pramogos. Podcast’as apima įvairias temas, tokias kaip pokalbių laidos, edukaciniai pasirodymai, istorijos, techninės diskusijos ir kt.

Net ir nusprendus, kad vardas yra ne viskas, jums reikia tinkamos podcast’o programos įrangos ir platformų, kuriose galite publikuoti podcast’ą..

Svarbi ne tik geriausia įrašymo ir garso programinė įranga, bet ir efektyvus bei unikalus pavadinimas gali padėti įgyti auditoriją.

Taigi, kurį iš šių generatorių pasirinksite, norėdami sukurti prenumeruojamos transliacijos prekės ženklą? Pasidalykite savo mintimis apie tai ir nedvejodami palikite komentarą žemiau …

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map