5 geriausios „be pastangų“ el. Prekybos platformos

El. Komercija, žodis man skamba kaip muzika!!


Tai, kaip mus visus sieja elektroninės prekybos apsipirkimas, yra tiesiog nepaaiškinama.

Tai palengvino mūsų gyvenimą.

Beveik kiekvieną dieną sukasi daugybė naujų elektroninės prekybos įmonių. Jei jūs skaitote tai, tikriausiai laukiate elektroninės komercijos plėtros.

El. Prekybos plėtra nebaigta, jei nėra elektroninės komercijos platformos.

Taigi dabar kyla klausimas, kaip tiksliai turėtumėte pasirinkti elektroninės komercijos platformą?

Leiskite man greitai aprašyti veiksnius, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį renkantis el. Prekybos platformą.

Jei skubate, čia pateikiamos 5 geriausios mūsų pasirinktos el. Prekybos platformos:

Išsami informacija
Shopify
3dcart
Selzas
Voliuzija
Didžioji prekyba
Sąskaitos2111Neribota
Trans. mokesčiai2,0 proc.0%2%0%0%
ProduktaiNeribota100Neribota100Neribota
PralaidumasNeribotaNeribotaNeribotaNeribotaNeribota
Kaina29 USD / mėn.19 USD / mėn.17 USD / mėn.29 USD / mėn.29,95 USD / mėn.
PlanasPeržiūrėti planąPeržiūrėti planąPeržiūrėti planąPeržiūrėti planąPeržiūrėti planą

Veiksniai, į kuriuos reikia atkreipti dėmesį el. Prekybos platformoje:

Rinka užpildyta tiek daug elektroninės komercijos platformų, kad pasirinkimas tarp gero ir blogo tampa painus.

Jei aš rinkčiausi el. Prekybos platformą, toliau pateikiamas sąrašas funkcijų, kurias tikrinčiau-

Patogumas ir lengvas naudojimas

Geriau rinkčiausi elektroninės komercijos platformą, kuria lengva naudotis. Tikrai nenorėtumėte kovoti bandydami išsiaiškinti, kaip viskas veikia.

UI palaikymas

El. Prekybos verslas yra glaudžiai susijęs su visų rūšių analitika. Kuo daugiau tuo geriau. Šios įžvalgos gali atlikti labai svarbų vaidmenį tobulinant jūsų elektroninių parduotuvių verslą.

Marketingo metodai ir socialinės žiniasklaidos integracija

Kaip ir analitika, rinkodara yra dar vienas sprendimų priėmimo veiksnys. Tai sukuria prekės ženklo žinomumą ir skleidžia žodį.

Pagalba klientams

Aš visada jaučiu, kad geras klientų aptarnavimas panaikina daugumą jūsų rūpesčių. Kas gali būti geriau, nei gauti reikiamą palaikymą, kai jums to reikia!!

Mokėjimo integracija

E-komercija yra susijusi su mokėjimais. Negalite dirbti, jei nėra pakankamai mokėjimo šliuzų. Tuo pačiu metu gerai žinoti apie operacijų mokesčius, jei tokių yra.

Saugumas

Saugumas yra bet kurios elektroninės komercijos platformos pagrindas. Dėl saugumo trūkumo visos elektroninės parduotuvės langinės gali būti užmerktos.

Kainodara

Nors visos minėtos savybės yra svarbios, jūs tikrai nenorite, kad kišenėse būtų degančios skylės. Pasirinkite tą, kuris yra palankus biudžetui, atsižvelgiant į pradinę ir pratęsimo kainodarą.

Esu tikras, kad tai būtų suteikę jums mintį, kad renkantis el. Prekybos platformą yra atsižvelgiama į įvairius veiksnius.

Na, niekada nebūna taip paprasta pasirinkti !! Ar ne?.

Padaryčiau tai paprasčiau, jei, remdamasis savo patirtimi, pasirinksiu 5 populiariausias el. Prekybos platformas.

Taigi, negaišdami daug laiko, pradėkime.

1. Parduotuvė

„Shopify“ reklaminė antraštė

„Shopify“ prasme nereikia daug supažindinti. Tai gerai žinoma, populiariai naudojama ir viena perkamiausių elektroninės komercijos platformų.

„Shopify“ yra įsikūrusi iš Otavos, Ontarijuje, Kanadoje ir buvo įkurta 2004 metais. Savo kredito atžvilgiu „Shopify“ turi daugiau nei 700 000 prekybininkų.

Leiskite pateikti daugiau informacijos apie „Shopify“.

Funkcijos:

Visi planai palaiko neribotą kiekį produktų, o tai yra didžiausias „Shopify“ naudojimo pranašumas. Kaip rinkodaros palaikymo dalis yra prieinami įvairūs pardavimo kanalai.

Pardavimo kanalai skiriasi priklausomai nuo geografinės padėties, o tai dar vienas privalumas.

Kitos funkcijos yra rankinis užsakymų kūrimas, sąskaitų faktūrų generavimas, nuolaidų kodai, el. Pašto rinkodara, apleistas krepšelio atkūrimas, dovanų kortelės, kurias galima paminėti.

„Shopify“ teikia išplėstinį analizės palaikymą ir ataskaitų teikimą.

parduotuvių savybes

Tai suteikia 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

„Shopify“ teikia tik 10 nemokamų šablonų, tačiau jame yra daugiau nei 100 aukščiausios kokybės šablonų. Tai reaguoja į mobilųjį telefoną.

„Shopify“ siūlo viską viename išskirtiniame „Shopify“ programų parduotuvėje. Čia yra daugiau nei 100 nemokamų ir aukščiausios kokybės programų. Programų parduotuvė yra dar viena stipri „Shopify“ naudojimo pusė.

Planai ir kainodara:

Minėtų funkcijų sąrašas yra baigtinis. Taigi, ar „Shopify“ yra brangi, nes jame yra tiek daug funkcijų?

Tiesus atsakymas yra, viskas priklauso nuo jūsų pasirinkto plano.

Aukšto lygio „Shopify“ turi 3 pagrindinius planus: „Basic Shopify“ nuo 29 USD / mėn., „Shopify“ nuo 79 USD / mėn. Ir „Advanced Shopify“ – nuo 299 USD / mėn..

parduotuvių svetainių kūrėjų planai

Kaip ir dauguma platformų, „Shopify“ ilgesnės trukmės planai yra pigesni arba verčiau teikia tam tikras nuolaidas.

Jei jums nereikia per daug patobulintų funkcijų ir dar tik pradedate, tada „Shopify“ taip pat turi „Shopify Lite“ planą, kurio kaina siekia 9 USD / mėn..

Jei jums reikia daugiau išankstinio plano su 99,98% neveiklumo garantija, „Shopify“ turi elitinį planą, vadinamą „Shopify Gold“..

Pagalba klientams:

Klientų palaikymą galima rasti „Shopify“, naudojant „Resursų“ skyrių ir „Pagalbos“ skyrių. Čia pateikiama išsami informacija, joje pateikiama beveik kiekviena tema.

Kiti būdai, kaip juos pasiekti, yra el. Paštas, telefonas ir tiesioginiai pokalbiai. Tiesioginis pokalbis galimas visą parą.

Vienintelis mano atrastas klausimas buvo labai ilgas laukimo laikas.

parduotuvių pokalbiai

Aš laukiau 15 minučių ir tada nutraukiau pokalbį. „Shopify“ taip pat turi didžiulį tinklaraščio skyrių, kuriame apžvelgiamos kelios elektroninės komercijos temos.

Kitas svarbus aspektas yra jų DUK, kurie atsako į daugumą klausimų.

Saugumas:

Kaip pirmąją saugos dalį, gausite nemokamą SSL sertifikatą su kiekvienu planu.

„Shopify“ atitinka 1 lygio PCI DSS. Tai reiškia, kad mažiausiai galite jaudintis dėl savo kortelių operacijų.

parduotuvių saugumas

„Shopify“ teikia automatinius bet kokių saugos pataisų atnaujinimus.

„Shopify“ programų parduotuvėje pateikiamos kelios aukščiausią apsaugą užtikrinančios programos, kurias galima įdiegti jūsų parduotuvėje.

Mokėjimo šliuzas:

Be jokių abejonių, „Shopify“ turi gerą „Payment gateway“ palaikymą. Iš savo sąskaitos galite pasirinkti ir tvarkyti mokėjimo šliuzus.

Nors jis palaiko mokėjimus kortelėmis, jis palaiko ir konkrečiam regionui skirtas skaitmenines pinigines. „PayPal“, „Google Pay“ yra keletas iš jų.

parduotuvių mokėjimo būdai

„Shopify“ palaiko populiariausius šalies mokėjimo šliuzus, taip pat tarptautinius mokėjimo šliuzus. Taip pat palaikomi „Shopify“ mokėjimai, kuriuos teikia „Stripe“.

Jei jūsų regione palaikomos kriptovaliutos, tada „Shopify“ leidžia konfigūruoti tokias kriptovaliutas kaip Bitcoins, Litecoin ir daugiau nei 300 skaitmeninių valiutų.

Dabar čia yra pasakos posūkis, „Shopify“ turi operacijos mokestį, kuris svyruoja nuo 0,5% iki 2%. Taigi, plečiant savo verslą, „Shopify“ uždirba tam tikrą dalį.

Lengvas naudojimas:

„Shopify“ turi sąsają, kuri daugeliu aspektų nėra įprasta. Nors tai visai nėra sudėtinga, daugumai žmonių tai atrodo skirtinga.

lengva pritaikyti parduotuvėms

Aukštesniame lygyje dauguma meniu yra kairėje pusėje. Apskritai, kai jūs pripratote prie sąsajos, ja naudotis paprasta ir lengva.

Apsilankykite „Shopify“

Papildomi resursai:

Geriausias „X ‑ Cart“ internetinės parduotuvės svetainių talpinimas

2. 3dcart

alternatyvus-3dcart

Toliau aš pasirinkau 3dcart savo sąraše. Jūs būtumėte girdėję šį pavadinimą ieškodami elektroninės komercijos platformų.

Pirmą kartą ji buvo pradėta kurti 1997 m., Jos būstinė yra Tamarac, FL. Nors „3Dcart“ teikia keletą elektroninės komercijos funkcijų, jos plėtra smarkiai išaugo, kai „Amazon“ laikė ją tinkamu pasirinkimu.

Toliau leiskite man pateikti daugiau informacijos apie „3dcart“.

Funkcijos:

„3dcart“ yra užpildytas naudingomis funkcijomis, tarp kurių yra keletas pagrindinių ir pažangių funkcijų, reikalingų e-parduotuvės plėtrai.

Jis turi didelę paramą rinkodarai ir pažangiai analizei.

„3dcart“ apima el. Pašto rinkodarą, lašinimo kampanijas, dovanų kortelę, SEO palaikymą, apleistą krepšelio atkūrimą, išplėstinės analizės palaikymą ir keletą kitų.

Atsargų valdymas yra paprasčiausias, naudojant 3dcart.

Panašiai „3dcart“ turi daugybę produktų tvarkymo galimybių. Tai įgalina daugialypių platformų pardavimą per „Amazon“, „Facebook“ ir keletą kitų.

Dizainus galima visiškai pritaikyti. „3dcart“ pateikia daugiau nei 100 optimizuotų šablonų. Nenaudodami jokių kodavimo pastangų, galite visiškai pritaikyti savo parduotuvę.

Tai apima geras 50 nemokamų temų.

3dcart tema

„3dcart“ suteikia nemokamą 15 dienų bandomąją versiją. Pabandykite dabar!

Planai ir kainodara:

„3dcart“ prasideda pigiai ir pirmą kartą vartotojams suteikia keletą nuolaidų.

Išskyrus „Startup“ planą, kuriame produktų skaičius ribojamas iki 100, visi kiti planai palaiko neribotą kiekį produktų.

„3dcart“ turi 4 planus.

3dcart planai

„StartUp“ planas prasideda nuo 19 USD / mėn., Pagrindinis planas – nuo 29 USD / mėn. Pažangesnėms funkcijoms turite „Plus“ planą, pradedant nuo 79 USD / mėn., Ir „Pro“ planą, kuris kainuoja 229 USD / mėn.

Pagalba klientams:

„3dcart“ turi atskirą išteklių skyrių.

Nors išteklių skyrius nėra išsamus, jis vis tiek patenkina didžiąją dalį užklausų. Tuo pat metu jis yra glaustas ir tikslus.

„3dcart“ taip pat turi tinklaraščio skyrių, kuriame aptariamos kelios elektroninės komercijos temos. Prie viso to pridedama DUK skiltis kartu su vaizdo samouczkomis.

Ji palaiko 24/7/365 palaikymą el. Paštu, telefonu ir tiesioginiuose pokalbiuose. Aš ėjau į priekį ir tyrinėjau jų tiesioginio pokalbio galimybę.

Tiesioginis pokalbis yra inicijuotas pokalbių programos, suteikiantis parduoti ar palaikyti parinktį.

Išbandžiau palaikymą, ir tuo metu nebuvo prieinamos tiesioginio pokalbio parinktys.

„3dcart“ pokalbis 1

Toliau išbandžiau pardavimo variantą. Nors užmezgiau ryšį su palaikymo atstovu, atsakymo gavimas užtruko labai ilgai, kol nusprendžiau uždaryti pokalbį.

„3dcart“ pokalbis 2

Apskritai tiesioginis pokalbis buvo nemaloni.

Saugumas:

„3dcart“ turi gerą saugos funkcijų rinkinį. Tai prasideda turint saugią interneto prieglobą, apimančią SSL sertifikatą.

„3Dcart“ nemokama SSL

Kas daugiau?

Jūs gaunate automatinius mėnesio atnaujinimus kartu su kasdienėmis atsarginėmis kopijomis. „3dcart“ teikia stebėjimą visą parą.

Paslaugos atitinka 1 lygio PCI. Norėdami pridėti, „3dcart“ teikia 99,94% veikimo laiko ir įgalina IP blokavimo funkciją.

Mokėjimo šliuzas:

Kalbant apie mokėjimo šliuzus, „3dcart“ palaiko daugiau nei 100 mokėjimo šliuzų.

Tai teikia populiarias mokėjimo šliuzus pagal geografinę vietą.

Naudodamas korteles, jis palaiko tokias populiarias skaitmenines pinigines kaip „PayPal“, „Apple Pay“ ir „Google Pay“. Taip pat galite naudoti „PayPal“ kreditą.

Kalbant apie skaitmeninę valiutą, tai leidžia tik bitkoinais. Geros žinios yra tai, kad joje nėra jokių operacijų mokesčių.

Lengvas naudojimas:

Tiesiog labai lengva pradėti naudotis „3dcart“. Daugelyje vietų nemanytumėte, kad tai sudėtinga.

Intuityvus prietaisų skydelis turi visas parinktis vienoje vietoje, kad būtų lengva naršyti.

3dcard prietaisų skydelis

Viską sudėjus, juo nesudėtinga naudotis net pradedantiesiems.

Apsilankykite „3dcart“

3. Selzas

selz
Kitas mano sąraše yra „Selz“. „Selz“ rinkos mišri dalis yra dar viena gera elektroninės komercijos platforma, siūlanti įvairias intuityvias funkcijas.

„Selz“ įsteigta 2013 m., O jos pagrindinė būstinė yra San Francisko mieste, JAV, visame pasaulyje turi daugiau nei 100 000 vartotojų. „Selz“ neturi 14 dienų nemokamos bandomosios versijos, nesant būtinos kreditinės kortelės informacijos.

Leiskite man trumpai apžvelgti kitą informaciją apie „Selz“.

Funkcijos:

Visi planai palaiko neribotą produktų skaičių. „Selz“ remia pritaikomų parduotuvių kūrimą.

Kai kurios funkcijos apima lengvai naudojamą parduotuvių kūrimo priemonę ir integruotų tinklaraščių galimybes. Kuo daugiau išankstinių planų, tai palaiko realiu laiku siunčiamus įkainius, apleistus krepšelio el. Laiškus ir automatines sąskaitas faktūras.

„Selz“ savybės

„Selz“ planus teikia gera pagalba įžvalgoms, integruotiems mokėjimams, lengvam krepšelio patikrinimui, atsargų valdymui, palaiko integraciją į populiariausias programas, rinkodaros palaikymą. Tai galima efektyviai panaudoti parduodant fizinius ir skaitmeninius produktus.

Planai ir kainodara:

„Selz“ iš pradžių galima pradėti nuo nemokamo plano, kuriuo galima naudotis 14 dienų. Šis planas ribojamas 5 produktais.

Be to, yra 3 mokami planai, kurie prasideda už prieinamą kainą.

„Selz“ planai ir kainodara

Taigi jūs gausite daugybę naudingų funkcijų el. Komercijai ir prieinamoms kainoms.

Ką nors pabrėžčiau, yra tai, kad „Selz“ imasi operacijos mokestį už „Lite“ ir „Standard“ planą.

Pagalba klientams:

„Selz“ teikia klientų aptarnavimą visą parą. Kartu pateikiamas specialus pagalbos skyrius, apimantis daugumą populiariai ieškomų temų.

„Selz“ klientų aptarnavimas

„Selz“ taip pat rengia nemokamus e. Prekybos mokymus. Ji taip pat palaiko tiesioginius pokalbius, į kuriuos greitai reaguojama.

„Selz“ pokalbis

„Selz“ taip pat turi palaikymą el. Paštu, įkūrėjų palaikymą. Kai kurie planai apima prioritetinę paramą kartu su asmeniniais susitikimais.

Saugumas:

„Selz“ kaip saugos elementų dalis suteikia pagrindinį saugumą. Tai apima SSL pagrįstus ryšius ir apsaugą nuo sukčiavimo realiuoju laiku.

„Selz“ atitinka PCI ir nesaugo jokios kortelės informacijos. Visi „Selz“ mokėjimai yra užtikrinti. Nors „Selz“ neteikia jokių saugos priemonių, vis tiek joje įdiegtos gana privalomos apsaugos funkcijos.

Mokėjimo šliuzas:

„Selz“ turi savo „Selz“ atlyginimą arba galite naudoti išorinius mokėjimo šliuzus. Bet kuriuo iš šių punktų turite mokėti tam tikrus sandorių mokesčius.

„Selz“ gali dirbti keliomis valiutomis. Tai gerai palaiko kelių mokėjimo šliuzų integraciją.

„PayPal“ palaikoma tik standartiniame ir „Pro“ plane. „Lite“ plane to nėra.

Lengvas naudojimas:

Pradėti nuo „Selz“ yra labai paprasta.

„Selz“ lengvo naudojimo informacijos suvestinė

Galimos parinktys rodomos kairėje ir yra lengvai tiriamos. „Selz“ taip pat yra gera temų ir šablonų kolekcija.

Apskritai „Selz“ naudoti paprasta ir tuo atveju, jei jums reikia pagalbos, taip pat galite kalbėtis su jų ekspertais.

Aplankykite Selzą

4. Voliuzija

„volusion_banner“

Aš vėl turiu kitą vardą, kuris yra populiarus ir žinomas daugumai elektroninės komercijos kūrėjų.

„Volusion“ taip pat yra viena iš geriausiai vertinamų el. Prekybos platformų, kuria naudojasi keli dideli ir maži prekės ženklai.

„Volusion“ pirmą kartą buvo pradėta 1999 m., Jos būstinė yra Austine, Teksaso valstijoje, JAV. Tai taip pat turi 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Toliau leiskite man išsamiau pakalbėti apie „Volusion“.

Funkcijos:

„Volusion“ turi gerą nemokamų ir aukščiausios kokybės temų kolekciją. Šie ne tik reaguoja į mobilųjį telefoną, bet ir yra patrauklūs.

Socialinės medijos integracija ir informacijos apie eismą gavimas yra labai paprastas. Be to, „Volusion“ palaiko keletą pažangių analizių su integruotais SEO įrankiais.

voliuzijos ypatybės

Išankstinės ataskaitos, apleistas krepšelio atkūrimas, API integracija yra tik keletas „Volusion“ teikiamų funkcijų.

Nedaugelyje planų yra keletas produktų apribojimų, o kituose palaikomi neriboti produktai.

Planai ir kainodara:

„Volusion“, kaip ir dauguma kitų platformų, suteikia naudos ilgesnės trukmės planams. Taigi, jūs pasirenkate metinį planą, gaunate nuolaidų.

„Volusion“ iš viso turi 4 planus.

„volusion webstie“ statytojo planai

Pats paprasčiausias asmeninis planas prasideda nuo 29 USD / mėn. Nors tai yra brangi kaina, planas suteikia daugumą pagrindinių elektroninės komercijos funkcijų.

Kitas „Professional“ planas kainavo 79 USD / mėn. Jūs gausite neribotą kiekį produktų, kurių verslo planas kainuoja 299 USD / mėn.

Galiausiai, jūs taip pat turite „Prime“ planą, kuriame galite pritaikyti kainodarą pagal jūsų poreikius.

Pagalba klientams:

„Volusion“ turi patrauklų klientų palaikymą, turėdamas tam skirtą išteklių skyrių.

Šaltiniai yra gerai atskirti, ir čia rasite daugumą nagrinėjamų temų.

Galite susisiekti su „Volusion“ klientų palaikymo tarnyba el. Paštu ar per pokalbį. Pokalbio metu galite mesti pranešimą, į kurį bus atsakyta per kelias valandas.

voliucijos pokalbis

Kitas naudingas aspektas yra tinklaraštis ir DUK skiltis.

Saugumas:

Svarbiausias aspektas yra PCI laikymasis, o „Volusion“ visiškai atitinka PCI. „Volusion“ garantuoja ypač gerą 99,9% veikimo laiką.

Kitas pereiti prie SSL sertifikatų. Dabar tai nėra „Volusion“ plano dalis. Tačiau galite pasirinkti tai pasirinkdami atskirą kainą.

Galite pasirinkti „Volusion SSL“ arba „Symantec SSL“, „GeoTrust SSL“ arba „Thawte SSL“. Visos šios kainos yra skirtingos.

Mokėjimo šliuzas:

„Volusion“ palaiko didžiąją dalį pagrindinių mokėjimo šliuzų. Tai apima jūsų regionui būdingą mokėjimo šliuzą.

Nors „Volusion“ palaiko populiarias skaitmenines pinigines, ji nepalaiko jokios formos skaitmeninių valiutų.

Lengvas naudojimas:

„Volusion“ prietaisų skydelis užpildytas keliomis funkcijomis, tokiomis kaip dauguma elektroninės komercijos platformų.

Iš pirmo žvilgsnio galite pastebėti, kad sąsaja skiriasi nuo daugumos kitų platformų.

„Volusion“ funkcijų informacijos suvestinė

Nors sąsaja yra skirtinga, ji yra intuityvi, turtinga funkcijomis ir užtikrina sklandų naršymą. Apskritai, tai paprasta net pradedantiesiems vartotojams.

Aplankykite „Volusion“

5. Didžioji prekyba

alternatyva - didžioji prekyba

Penktasis mano sąrašo variantas yra „Bigcommerce“. Esu tikras, kad jūs būtumėte girdėję šį vardą anksčiau.

Didžioji prekyba buvo pradėta 2009 m., Jos būstinė yra Austine, Teksaso valstijoje. Ji teigia, kad daugeliu atvejų valdo 99,99% arba 100%.

„Bigcommerce“ teikia 15 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Pereikime prie daugiau informacijos apie didelę prekybą.

Funkcijos:

„Bigcommerce“ turi gerą greito įkrovimo ir mobiliesiems pritaikytų šablonų rinkinį. Projektavimas ir pritaikymas yra paprastesni.

Didžiajai prekybai būdingos kelios intuityvios el. Prekybos ypatybės, tinkančios smulkioms įmonėms, B2B ir verslo įmonėms.

Jis turi keletą stiprių analizės, SEO, rinkodaros, ataskaitų teikimo, krepšelio atkūrimo ir daug daugiau naudingų funkcijų. Gaunate visą el. Prekybos paketą su bet kokiu pasirinktu planu.

Didmeninės prekybos ypatybės

Visa tai palaiko geras rinkinys trečiųjų šalių API. Jame yra gerai parengtos programos, kurios lengvai suteikia papildomų funkcijų.

Planai ir kainodara:

Didžioji prekyba, kalbant apie kainas, beveik nesiskiria nuo „Shopify“ ar „Volusion“. Jis prasideda nuo 29,95 USD / mėn.

Iš viso jame yra 4 planai. Pradinis planas, dar vadinamas standartiniu planu, prasideda nuo 29,95 USD / mėn. „Plus“ planai prasideda nuo 79,95 USD / mėn.

Didžiosios prekybos kainodara

Kiti daugiau išankstinių planų yra „Pro“ ir „Enterprise“. „Pro“ planas prasideda nuo 249,95 USD / mėn. Įmonės plane nustatyta individualizuota kainodara.

Pagalba klientams:

Be abejo, „Bigcommerce“ turi labai gerą klientų aptarnavimą. Jame yra išsamus išteklių skyrius, skirtas įvairioms funkcijoms.

„Bigcommerce“ taip pat apima palaikymą forume, tinklaraščio skyrių, atvejo analizę ir DUK skyrių.

Juos galite pasiekti el. Paštu arba paskambinę.

„bigcommerce“ pokalbis

Saugumas:

Didelė prekyba garantuoja, kad 99,99 proc..

„BigCommerce“ veikia 99,99%

Tai ne tik patikima ir greita, bet ir saugi įvairiais būdais.

Jis turi kelių sluoksnių apsaugą su specialia ugniasiene, skaitytuvais, įsibrovimo aptikimo sistema ir 24/7 stebėjimu.

„Bigcommerce“ teikia SSL sertifikatą ir turi DDoS apsaugą. Taip, „Bigcommerce“ atitinka 1 lygio PCI.

Mokėjimo šliuzas:

„Bigcommerce“ labai gerai palaiko mokėjimo šliuzus. Jis palaiko daugiau nei 40 iš anksto integruotų mokėjimo šliuzų, aptarnaujančių daugiau nei 100 šalių.

Palaikomi beveik 250 vietinių mokėjimo būdų. „Bigcommerce“ taip pat palaiko tokias skaitmenines pinigines kaip „PayPal“, „Apple Pay“ ir kt.

„Bigcommerce“ neima operacijos mokesčio, kuris yra puikus. Pabrėžtina, kad „Bigcommerce“ nepalaiko skaitmeninių valiutų.

Lengvas naudojimas:

Didelė prekyba tam tikra prasme nėra nei paprasta, nei sudėtinga. Jis turi intuityvų prietaisų skydelį su visomis galimybėmis.

„bigcommerce“ prietaisų skydelis

Patogu pradėti ir tyrinėti. Visa tai turint, yra vaizdo įrašų vadovėliai, padėsiantys jums naudotis prietaisų skydelio funkcijomis.

Apsilankykite „Bigcommerce“

Išvada:

Niekada nėra lengva pasirinkti tinkamą el. Prekybos platformą, ypač kai kiekviena iš jų turi savo privalumų ir trūkumų.

Visa tai gali būti tinkamas pasirinkimas, bet labai priklauso nuo jūsų verslo poreikių.

Jei turėčiau pasirinkti vieną, tada aš eisiu į „Bigcommerce“.

Didmeninė prekyba yra populiari, įsipareigoja skirti specialų darbo laiką, teikia gerą greitį. Jis teikia patikimas paslaugas su puikiomis įmontuotomis saugos funkcijomis.

Na, čia yra daugiau!!

Gaunate daugybę programų, palaikote gerą klientų aptarnavimą ir galite kurti intuityvius vartotojo sąsajos dizainus.

Nors tai gali atrodyti šiek tiek brangu, ilgainiui jis yra vertas pinigų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map