5 geriausios „HideMyAss“ alternatyvos 2020 (numeris 3 yra tiesiog nuostabus)

Jei jus domina VPN technologijos perspektyva arba jei patys naudojote VPT, galbūt susidūrėte su „HideMyAss“!


SlėptiMyAss! yra nepaprastai populiarus VPT, kurį 2005 m. įkūrė 16-metis, bandydamas apeiti savo mokyklos interneto apribojimus, ir porą metų priklausė „Avast“ („Avast“ yra vienas didžiausių pasaulyje kibernetinio saugumo konglomeratų)..

Jei naudojote „HideMyAss“! jums tikriausiai patiko. Jis yra populiarus, nes galų gale veikia gerai, bet nieko tobula. Ei, tai taip pat įmanoma HMA! neatitiko jūsų lūkesčių.

VPT rinka klesti ir yra daugybė galimybių, todėl nereikia apsiriboti vien „HideMyAss“! Čia apžvelgsiu puikias HMA alternatyvas!

Norėdami nustatyti šias alternatyvas tinkamame kontekste, trumpai apžvelgsiu tai, kas jums gali patikti apie „HideMyAss“! ir kas gali nepatikti.

Turbūt didžiausias taškas HMA! tai siekia vardo galia. HMA! buvo jau seniai ir yra vienas iš populiariausių VPT aplink. Naudojant „HideMyAss“! reiškia naudojimąsi daugybe kitų nesinaudotų paslaugų, o tai yra puikus patikimumo rodiklis.

Žinoma, populiarumas dar ne viskas. SlėptiMyAss! taip pat reikia daug dalykų: viena sąskaita gali veikti net su 5 įrenginiais, jūs galite pasiekti 900 serverių daugiau nei 190 šalių (taigi, beveik kiekvienoje šalyje), klientų aptarnavimas yra patikimas ir veikia gerai.

Oho, tai skamba tobulai – kodėl vėl domimės alternatyvomis? O taip…

Kai kurie negatyvai yra labai arti VPN technologijos. Atsižvelgiant į jūsų VPN poreikius ir rodinius, „HideMyAss!“ gali būti šiek tiek atleista už tai, kad Jungtinės Karalystės vyriausybei būtų suteikta informacija apie vartotoją, susijusį su 2012 m. „Sony“ įsilaužimu, kuris naudojosi HMA!

Tai verčia abejoti, ar HMA! iš tikrųjų galima pasitikėti nesiregistravimo politika. Be abejo, dauguma iš jūsų, skaitantys tai, neplanuoja įsilaužti į didelę korporaciją ar vyriausybę, tačiau tai, kad VPT pirmiausia turi informacijos apie naudotojų veiklą, turi perduoti – na, to tikrai pakanka, kad nugalėtumėme VPN daugeliui žmonių.

Kitas, smulkesnis dalykas, yra tai, kad „HideMyAss“! kainuoja mažiausiai 4,99 USD per mėnesį, ir tai atsitiks, jei įsipareigosite 2 metams. Šios kainos per se nėra aukštos – jos yra gana normalios, atsižvelgiant į visus dalykus, tačiau vis tiek galite rasti pigesnių variantų, kurie veikia gerai.

Trumpa pastaba: aš neišryškinsiu pagrindinių funkcijų. Pvz., Neribotas pralaidumas yra standartinis mokamiems VPN – išimtis bus tie, kurių pralaidumo ribos nėra nemokamos.

hostingo piliulė5 geriausios „HideMyAss“ alternatyvos

 1. „ExpressVPN“
 2. „NordVPN“
 3. PureVPN
 4. „CyberGhost“
 5. „IPVanish“

Dabar atidžiai pažvelkite į 5 populiariausias „HideMyAss“ alternatyvas:

5 alternatyva: „IPVanish“

„ip-vanish“ reklamjuostė

Šis sąrašas yra titanų mūšis. Visi pavadinimai čia yra populiarūs VPN sprendimai, o „IPVanish“ tikrai yra vienas iš jų. „IPVanish“ yra puikus „pasiimk ir vartok“ sprendimas.

Jei jums dabar reikia tikrai patikimos VPN paslaugos, „IPVanish“ yra puiki galimybė. Jos kainos yra tinkamos ir veikia labai gerai (galbūt todėl, kad jai priklauso ir tiesiogiai valdo didžiąją dalį savo serverių, o ne palieka trečiosioms šalims).

Nors „IPVanish“ iš esmės yra tvirta galimybė, ji turi nemažai trūkumų, kurie mano knygoje sumažina reitingą.

Argumentai už

 • Daugybė serverio ir IP parinkčių: 1 100+ serverių ir daugiau nei 40 000 IP. Apie 90% duomenų centrų ir serverių tiesiogiai priklauso „IPVanish“, o ne trečiosioms šalims, o tai žada patikimumą..
 • „IPVanish“ yra nepaprastai lengva naudoti keliuose įrenginiuose. Taip, visus šiame sąraše esančius VPN yra lengva naudoti ir įdiegti, tačiau „IPVanish“ iš tiesų yra ypač nesudėtinga. Pagalvokite apie „IPVanish“ tikslą kaip labai paprastą procesą: jūs jį iškart įdiegiate ir naudojate. Tai tinka nedelsiant spręsti privatumo poreikius.

 • daugiau nei įprasti 5 ar 7.

Minusai

 • 2016 m. „IPVanish“ perdavė vartotojų duomenis JAV Tėvynės saugumo departamentui. Dabar pagal visas paskyras minėtas vartotojas buvo absoliutus kraupus. Tačiau tai yra esmė; Tuo metu „IPVanish“ neturėjo jokios žurnalų politikos, tačiau atrodo, kad vartotojo žurnalų perdavimas yra aiškus požymis, kad „IPVanish“ valstybių strategijos negali būti vertinamos pagal nominalią vertę. Kita vertus, „IPVanish“ nutraukė savo veiklą Rusijoje dėl konfliktų su vietos įstatymais ir „nulinio žurnalo“ politika. Taigi kas žino? Vis dar manau, kad geriau būti saugiam ir skeptiškai žiūrėti į „IPVanish“ žurnalų politiką asmeniškai.
 • „IPVanish“ serveriai veikia tik 60 šalių. Tai yra daugiau nei pakankamai daugumai žmonių, tačiau labai atsilieka nuo „HideMyAss“! Kaip jau minėjau, „IPVanish“ tiesiogiai valdo didžiąją dalį savo serverių, todėl viena iš priežasčių žmonėms taip patinka. Gal galiu „IPVanish“ šiek tiek sumažinti.
 • Ribotas mokėjimo galimybių, daugiausia kortelių, skaičius.
 • „IPVanish“ funkcijos nėra tokios apkrautos, kaip kai kurios kitos šio sąrašo parinktys.
 • „IPVanish“ kainos yra gana standartinės, tačiau tai nėra pigiausia. Be abejo, yra prieinamesnių variantų su vienodai gera ar geresne paslauga ir funkcijomis (skaitykite toliau!)

ipvanish-vpn-kainų nustatymas

Apsilankykite „IPVanish1“ vartotojams

4 alternatyva: „CyberGhost“ VPN

elektroninės reklamos skydelis

„CyberGhost“ VPN, kaip ir daugelis šiame sąraše, yra viena populiariausių ir geriausiai priimamų VPN paslaugų aplink. Nuo savo įkūrimo 2011 m., „CyberGhost“ įgijo gerą vardą: tai buvo pirmasis VPN, paskelbęs skaidrumo ataskaitą, ir aptarnaujantis daugiau nei 20 milijonų vartotojų.

„CyberGhost“ esmė: ji puikiai tinka srautiniam perdavimui ir veikia labai gerai, be to, turi tinkamas kainas. Tam nėra daug blogo, bet kadangi kiti šio sąrašo VPT turi daugybę puikių dalykų, „CyberGhost“ pasirodo 4 vietoje. Tai pasakius, tai yra fantastiškas VPT ir aš labai rekomenduoju visiems besidomintiems išbandyti tai nemokamai.

Argumentai už

 • „CyberGhost“ būstinė yra Rumunijoje, kurioje nėra duomenų saugojimo įstatymų.
 • „CyberGhost“ kainos yra žemiausios (siekiant ilgesnių įsipareigojimų, kaip visada) ir proporcingos „CyberGhost“ kokybei, todėl tai yra fantastiškos vertės VPT. Be to, „CyberGhost“ suteikia 45 dienų pinigų grąžinimo garantiją, o ne savaitės ar 30 dienų garantiją.

internetinis planas

 • „CyberGhost“ yra tikrai puikus srautiniam perdavimui. Taip, visi pagrindiniai VPN yra naudingi turiniui atrakinti, tačiau „CyberGhost“ stengiasi nustatyti geriausius serverius, skirtus srautiniam perdavimui ar kankinimui..

elektroninių tinklų transliacija

 • Remdamasi serveriais, „CyberGhost“ suteikia jums prieigą prie daugiau nei 3 000. Tai tik 60 šalių, bet, hey, jums vis tiek netrūko galimybių.
 • Kalbant apie kitas funkcijas, „CyberGhost“ tiekiama su keliais VPN protokolais, skelbimų blokatoriais, kenkėjiškų programų blokatoriais, DNS / IP nuotėkio prevencija ir automatiniu žudymo jungikliu..
 • Galiausiai, „CyberGhost“ turi unikaliai naudingą vartotojo sąsają. „CyberGhost“ darbalaukio programinę įrangą galima padaryti labai mažą, naudojant tik mygtuką „įjungta“, arba išplėsti iki viso ekrano meniu, kuriame yra daug daugiau įrankių ir parinkčių..

kibernetinis meniu

Minusai

 • „CyberGhost“ klientų palaikymas gali būti menkas: nėra telefono palaikymo, o žinių bazė – dar ne viskas. Daugelis VPN neturi fantastiškų žinių bazių, bet ką aš galiu pasakyti? „CyberGhost“ nėra daug kas blogai, nebent jums labiau patinka tiesūs VPT, turintys tik „įjungimo“ jungiklį.
 • Jei lygintume su HMA!, Daugiau šalių būtų geriau.

Apsilankykite „CyberGhost“

3 alternatyva: „PureVPN“

purevpn-banner

„PureVPN“ yra vienas geriausių variantų. Tai turi puikių funkcijų, įskaitant prieigą prie daugybės serverių, interneto žudymo jungiklį ir galimybę paslėpti jūsų naudojamą VPN. Neigiama pusė? Tai gali būti šiek tiek brangu, kai vyksta VPT.

Argumentai už

 • Vienas populiariausių VPT. „PureVPN“ patvirtino „The New York Times“, „Cnet“, „Mashable“, taip pat gerai priėmė „Huffington Post“ ir „Wired“, taip pat daugybė kitų.
 • Masinis mokėjimo galimybių asortimentas.

grynasispn-mokėjimas

 • Labai prieinama, jei turite nuolaidą.
 • Įvairių funkcijų / įrankių: keli saugos protokolai, apsauga nuo IP ir DNS nutekėjimų, interneto žudymo jungiklis ir, svarbiausia,…

purevpn-internet-kill

 • Priemonė, leidžianti naudoti jūsų VPT nematomą jūsų IPT! Tai nėra negirdėta, tačiau toli gražu nėra įprasta net tarp mokamų VPT. Kai kurie IPT gali sumažinti interneto greitį, jei mato, kad jūsų interneto ryšys užšifruotas per VPN – „PureVPN“ gali padėti jums išvengti akcentavimo ir paslėpti faktą, kad pirmiausia naudojate VPN..

Minusai

 • Brangūs be nuolaidos, net jei įsipareigojate ilgesniam laikui.

purevpn-plan

Apsilankykite „PureVPN“

2 alternatyva: „NordVPN“

nordvpn-banner

Nors visiems VPT rūpi privatumas, galite sužinoti įvairius privatumo VPN vertės aspektus. Visi VPT stumia savo galimybes atrakinti pramogas, tačiau kai kurie atrodo daug labiau nukreipti į srautinį perdavimą nei kiti.

„NordVPN“ buvo įkurtas ir veikia kaip atsakas į vyriausybės įsikišimą į interneto privatumą. „NordVPN“ turi savo manifestą (nors ir trumpą) ir eikvoja energiją, kad įgyvendintų savo įvaizdį kaip privatumo palaikymo įrankį (kuris taip pat leidžia transliuoti, jei norite).

„NordVPN“ esmė? Tai puikus VPN, tačiau daug pigesnis.

Argumentai už

 • „NordVPN“ yra viena iš prieinamiausių VPN parinkčių, su sąlyga, kad norėsite įsipareigoti dvejiems ar daugiau metų.

nordvpn-planas

 • „NordVPN“ turi įrankius, kurie yra tinkami papildomiems privatumo sluoksniams. Pvz., Dvigubas VPN įrankis leidžia šifruoti jūsų ryšį du kartus, „CyberSec“ leidžia blokuoti skelbimus, o „Onion-over-VPN“ leidžia prisijungti prie „Svogūnų tinklo“ „NordVPN“ programoje. Tai labai patogu ir suteikia privačių ryšių tiek VPN, tiek „Tor“ pranašumus.
 • „NordVPN“ turi didžiulį serverių pasirinkimą. Be to, kad turite daugiau nei 5000 serverių 62 šalyse, „NordVPN“ leis jums nusipirkti specialų serverį, jei jus domina, ir turite skirtingus serverius, optimizuotus įvairaus lygio privatumui. Pavyzdžiui, galite naudoti standartinį VPN serverį arba „Onion over VPN“ serverius (minėtą anksčiau).

nordvpn-serveriai

 • „NordVPN“ turi puikią privatumo politiką, saugumo infrastruktūrą ir skaidrumą. Pažvelkite į šį teiginį ir palyginkite jį su aukščiau paminėtomis HMA problemomis su vartotojo duomenimis.

nordvpn-orderis-kanarėlė

Minusai

 • Nors „NordVPN“ yra neabejotinai vienas geriausių VPN aplink, palyginti su „HideMyAss“! ji neturi serverių, taip pat išskirstytų geografiškai. Nors „NordVPN“ turi daug daugiau serverių, jie yra sutelkti 62 šalyse. Tai yra pakankamai gerai daugumai vartotojų, tačiau tai nieko, palyginti su 190 šalių HMA! veikia.

Apsilankykite „NordVPN“. 1 vartotojai tai nusipirko

1 alternatyva: „ExpressVPN“

express-vpn-banner

Tai yra svarbiausių VPT dalykas: jie visi sako, kad yra patys geriausi. Jie visada sako: „Greičiausias VPT pasaulyje“, „SAUGIAUSIAS VPT PASAULYJE“ arba „PASAULIO POPULIARIAUSIS VPT“.

Žinoma, tokie dalykai yra subjektyvūs ir nėra aiškaus nugalėtojo. Bet, jei yra, „ExpressVPN“ gali būti būtent tai.

express-vpn-teikėjas

Galima sakyti, kad „ExpressVPN“ buvo gerai priimtas.

Argumentai už

 • „ExpressVPN“ turi 148 serverių vietas 94 šalyse, iš viso 2000 serverių jungčių. Keletas VPN, išskyrus „HideMyAss“! siūlo galimybę patekti į daugiau nei šimtą šalių.
 • „ExpressVPN“ yra keletas solidžių įrankių, įtrauktų į paketą, įskaitant kelis protokolus, nulio žinių DNS (papildomas apsaugos sluoksnis tuo atveju, jei nepasitikite VPN, kad palaikytų nerašymo politiką) ir VPN padalijimo tuneliu, kuris leidžia jums įdėkite tik dalį savo interneto srauto per VPN (pagal poreikį).

išreikšti-vpn-savybes

 • Unikaliausias „ExpressVPN“ dalykas yra jo vieta: Britų Mergelių salos. Taip, ofšorinis mokesčių rojus, kuriame milijardieriai slepia savo pinigus. Na, tai taip pat vieta, kur „ExpressVPN“ slepia jūsų informaciją. Arba dar geriau, kai „Express“ vos neįrašo nieko: taip yra todėl, kad Britanijos Mergelių salose nėra duomenų saugojimo įstatymų. Daugeliui VPN turite patikėti, kad jie nedarys žurnalų – naudodami „ExpressVPN“, labiau tikėtina, kad jie laikysis savo žodžio.
 • Tarkime, kad nesate tikri dėl VPT vietos. 2017 m. Pabaigoje Turkijos tyrėjai, bandantys rasti informacijos apie politinį nužudymą, negalėjo rasti jokių žurnalų, padedančių atlikti tyrimą. Tai skamba keistai, vadinant gerąja žinia – tiesa, tai nėra skirta aukos šeimai – bet „ExpressVPN“ klientams tai puikus ženklas, kad „ExpressVPN“ laikosi savo neprisijungimo politikos.

Minusai

 • Deja, „ExpressVPN“ leidžia jungtis tik iki 3 vienu metu. Tai nėra didžiulis sandoris, tačiau ypač gaila, nes „ExpressVPN“ yra aukščiausio lygio VPN, o standartas yra 5.

 • Kainų atžvilgiu „ExpressVPN“ nėra pats pigiausias, net jei perkate ilgesnį laiką. Nevadinčiau to brangiu ir tikrai tvirtinčiau, kad „ExpressVPN“ kainos yra to vertos. Tačiau norintiems sutaupyti „ExpressVPN“ gali būti ne pats geriausias pasirinkimas.

išreikšti-vpn-planą

Apsilankykite „ExpressVPN“

Išvada: kuri alternatyva „HideMyAss“! ar aš rekomenduoju?

Kaip kiekvienas iš šių variantų gali pasirinkti alternatyvą? Be „IPVanish“, čia išvardyti vardai turi labai mažai. Net „IPVanish“ yra tinkama daugumai vartotojų, kurie tiesiog nori greito ir lengvo VPN sprendimo!

Taip pat galbūt pastebėjote, kad per mažai kalbėjau apie greitį ar našumą. Kaip keista, tiesa? Štai šis dalykas: visi šio sąrašo elementai yra čia, nes jie yra puikūs. Žinoma, kai kurie gali būti greitesni nei kiti, tačiau greičio testas internete nėra sunkus mokslas ir, nors aš galiu pasakyti, kad našumas iš esmės atitinka VPN vietą šiame sąraše, turėtumėte tai įvertinti su druska druskos..

Taigi, nors aš negaliu garantuoti konkrečių rezultatų nė vienam iš jūsų, labai tikėtina, kad kuris nors iš jų bus vienas greičiausių jūsų bandytų VPT.

Bet kokiu atveju, nors visos šios parinktys yra geros „HideMyAss!“ Alternatyvos, kai kurios iš jų geriau vertina skirtingus dalykus. Manau, kad „IPVanish“ ir „CyberGhost“ yra geresni greitam ir lengvam, mažiau rimtų VPN poreikių sprendimui, t. Y. Srautiniam perdavimui ir kankinimui..

Žinoma, „PureVPN“, „NordVPN“ ir „ExpressVPN“ puikiai veikia srautiniu būdu. Tačiau jie turi daugybę funkcijų ir yra puikūs žmonėms, kurie rimtai nori apsaugoti savo privatumą.

Iš šių trijų „NordVPN“ yra geriausias pasirinkimas tiems, kurie nori taupyti pinigus, o „ExpressVPN“ yra labiausiai užtikrintas jūsų privatumo atžvilgiu.

Jei tikrai norite išsaugoti, galite ieškoti nemokamų VPN parinkčių (net jei tik laikinai). Žinoma, galite išbandyti visas šias galimybes nemokamai – taigi išsiaiškinkite, kuri jums tinka, nes mokėti už VPN gana dažnai verta.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map