6 geriausios „Wix“ alternatyvos (# 4 alternatyva yra nuostabi)

Ar galvojai pereiti nuo „Wix“?


Yra keletas „Wix“ naudojimo trūkumų. Štai kodėl dauguma vartotojų ieško „Wix Alternatives“.

Naudojant „Wix“ ilgalaikė kaina yra brangi. Jei pasirinksite pagrindinį planą, kuris yra pigiausias turimas planas, tuomet jį reikia pažymėti „Wix Ads“.

Norėdami pašalinti skelbimus, turite pasirinkti brangesnį planą. Be to, svetainės dizaineriui trūksta dizaino ir redagavimo galimybių. Tai sukuria sudėtingą svetainės dizainą ir vargina užduotis.

Kitos problemos, su kuriomis paprastai susiduria „Wix“ vartotojai, yra jos žemas SEO palaikymas, rinkodaros įrankiai ir trečiųjų šalių programų palaikymas. „Wix“ yra keletas techninių apribojimų, o tai vėlgi yra iššūkis „Wix“ vartotojams.

Nepaisant to, jei ieškote „Wix“ alternatyvų, pateikiame konsoliduotą jos alternatyvų apžvalgą.

hostingo piliulė6 geriausios „Wix“ alternatyvos

 1. „Shopify“ (mano mėgstamiausias)
 2. Pagecloud
 3. „Ucraft“
 4. Voliuzija
 5. Kvadratas
 6. Varyk Tėti

1 alternatyva: „Shopify“

Pirkite kaip „Wix Alternatives“

„Shopify“ yra gera „Wix“ alternatyva. Jei planuojate sukurti elektroninės prekybos svetainę, tikrai būtumėte girdėję apie „Shopify“.

„Shopify“ teikia elektroninės komercijos kūrimo platformą. Pirmą kartą ji buvo pradėta kurti 2004 m., Jos būstinė yra Otavoje, Ontarijuje, Kanadoje.

„Shopify“ specializuojasi elektroninės komercijos svetainių kūrime ir dažniausiai naudojama keliose pasaulio vietose. Savo platformoje turi daugiau nei 6 000 000 vartotojų.

Pagrindinės savybės:

Su „Shopify Lite“ planu galite pradėti naudotis „Shopify“ nuo 9 USD / mėn. „Shopify“ suteikia galimybę sklandžiai parduoti produktus.

parduotuvė Lite

Galite pasirinkti platų nemokamų ir nemokamų šablonų asortimentą. Jis turi „Shopify“ mokėjimus ir teikia paramą kelioms trečiųjų šalių mokėjimo šliuzams.

Kitos palaikomos funkcijos yra: internetinių dienoraščių funkcionalumas, apleisto krepšelio atkūrimas, klientų duomenų importavimas / eksportas, turinio valdymo sistema, SEO, integracija su „MailChimp“, nuolaidų kodai ir galimybė redaguoti CSS ir HTML, „point-of-sale“..

Turėdami daugiau išankstinio plano, galite pasiekti išplėstinį ataskaitų kūrimą, API palaikymą, dovanų korteles ir daug daugiau funkcijų. Be to, „Shopify“ teikia 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Temos:

„Shopify“ pateikia 10 nemokamų el. Prekybos temų. Šiuos šablonus galima pritaikyti pagal jūsų reikalavimus, todėl šios temos tampa unikalios skirtingose ​​svetainėse.

lengva pritaikyti parduotuvėms

„Shopify“ teikia vizualiai patrauklias temas ir visos jos yra optimizuotos skirtinguose įrenginiuose. Taip pat galite pasirinkti jų išskirtines temas.

Yra daugiau nei 55 aukščiausios kokybės temos, kurios yra prieinamos skirtingomis kainomis. Jų temų parduotuvėje galite pasiekti visas prieinamas temas.

„Shopify“ taip pat suteikia galimybę kurti savo temas.

Pagalba klientams:

„Shopify“ teikia įvairiapusį klientų aptarnavimą. Jam suteikta speciali pagalba per pagalbos centrą.

Tinklalapyje rasite turimų išteklių ir vartotojo vadovų sąrašą. Jie pasiskirstę įvairiomis temomis.

Kitos galimos parinktys yra teikiamos palaikant klientų aptarnavimą visą parą. Taip pat turite įvairių temų, kurių galite ieškoti pagalbos centre. Jei to nepakanka, turite forumą, kuriame galėsite daugiau diskutuoti apie „Shopify“.

Yra vaizdo įrašų vadovėliai ir instrukcijos, kaip rasti vadovus kartu su kitais šaltiniais.

Lengvas naudojimas:

„Shopify“ sąsaja paprasta naudotis. Sąsaja leidžia sklandžiai valdyti visas savo funkcijas ir konfigūracijas.

„Shopify Analytics“

Įtrauktos bendros pardavimo kanalų parinktys – internetinė parduotuvė, Pinterest, Facebook, Messenger, Buy Button, Amazon.

„Amazon“ parinktis leidžia vartotojams valdyti „Amazon“ sąrašus. Taip pat yra ir kitų kanalų, tokių kaip „eBay“, „Instagram“.

Rinkodara, SEO ir „Analytics“ palaikymas: „Shopify“ turi gerą SEO palaikymą, palyginti su keliomis kitomis platformomis. Puslapio SEO pakeitimus, tokius kaip antraštės, meta aprašymus lengva valdyti naudojant „Shopify“.

„Shopify“ teikia „Google AdWords“ kreditą. Galite pateikti SEO draugiškų produktų apžvalgas. Kitos palaikomos funkcijos yra rinkodaros nuolaidų el. Pašto kodai el. Paštu, pardavimas „Facebook“, dovanų kortelės, socialinės žiniasklaidos integracija.

„Shopify“ teikia tam tikrą išankstinę puslapio analizę. Informacijos suvestinėje galite stebėti svetainės lankomumą, naudoti „Google“ analizę, rengti ataskaitas ir eksportuoti ataskaitas.

Pradėkite nemokamą 14 dienų „Trial10“ vartotoją

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Wix“ į „Shopify“, galite pasamdyti mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

2 alternatyva: „Pagecloud“

„Pagecloud“ reklamjuostė

„Pagecloud“ yra geriausia „Wix“ alternatyva. Tai gali greitai ir lengvai sukurti interneto puslapius, kuriuose nėra kodavimo ir visiško pritaikymo.

„Pagecloud“ teikia 14 dienų bandomąją versiją, kurioje galite išbandyti keletą iš kelių jų funkcijų.

„Pagecloud“ yra paplitęs daugiau nei 100 šalių. Ji aktyviai pradėjo savo „drag and drop“ svetainių kūrėją 2014 m., O jos būstinė yra Otavoje, Ontarijuje, Kanadoje.

Štai kodėl „Pagecloud“ yra geresnis nei „Wix“:

Funkcijos:

„Pagecloud“ turi gerą svetainių kūrimo funkcijų sąrašą. Tai tinka tiek interneto, tiek elektroninės komercijos svetainėms kurti.

Tai apima lengvai naudojamą vaizdinę rengyklę kartu su išankstiniais puslapio išdėstymo įrankiais.

Pagecloud puslapio išdėstymas

Išplėstinis „Pagecloud“ puslapio išdėstymas

Vaizdo rengyklėje yra parinkčių, kaip pakeisti dydį, pasukti, ir kelių kitų funkcijų, tokių kaip „Photoshop“, „Keynote“ ir „Eskizas“, parinktys.

Kiekvienas objekto aspektas gali būti pritaikytas, todėl „Pagecloud“ gali būti visiškai pritaikomas. Teksto redagavimas ir šrifto keitimas yra tokie pat paprasti.
Vaizdo įrašų valdikliai ir įterpiamieji vaizdo grotuvai gali būti naudojami vizualiai turtingoms svetainėms pateikti.

Panašiai vaizdai, kurie pridedami prie „Pagecloud“, gali būti optimizuojami SEO ir juose yra automatinis CDN, kad būtų galima pagerinti puslapio įkėlimo greitį. „Pagecloud“ palaiko vaizdų redagavimą ir tobulų tinklainės vaizdų kūrimą.

Socialinės žiniasklaidos ir esamų įrankių, tokių kaip „MailChimp“, „Google Forms“ integracija gali būti atliekama iš „Pagecloud“..
Jų funkcijų sąraše yra daugiau.

Įtrauktos tik kelios papildomos funkcijos – „G Suite“, „Favicon“, „Custom 404“ puslapiai, automatinis puslapio SEO optimizavimas, pritaikymas keičiant kodą.

Temos ir šablonai:

Renkantis svetainės redaktorių, viena iš labiausiai veikiančių savybių yra jo palaikymas šablonams.

„Pagecloud“ turi labai gerą šablonų kolekciją. Čia yra pasirinktys, atsižvelgiant į pasirinktą domeną.

„pagecloud“ šablonas

Čia pateikiamos kelios kiekvieno pasirinkto šablono dizaino išdėstymo parinktys. Prie kiekvieno šablono pridedama demonstracinė versija, kurioje parodomos šablono savybės.

„Pagecloud“ taip pat teikia vielos kadrus. Kiekvienas šablonas yra pritaikytas meniu pritaikymams, kuriuose galite vilkti ir mesti, kad pakeistumėte lygiavimą.

Lengvas naudojimas:

„Pagecloud“ leidžia labai lengvai pradėti ir kurti svetainę. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai užpildyti pagrindinę informaciją ir jūs galite pradėti tyrinėti jų svetainės redaktorių.

Redaktoriuje visos parinktys yra galutiniame kairiajame skydelio krašte.

puslapio debesies naudojimo paprastumas

Kiekvieną skyrių, įskaitant antraštę ir poraštę, galima tinkinti. Turimas formas vėl galima pritaikyti ir jas tiesiog reikia vilkti bei naudoti.

Kaip ir „Wix“, „Pagecloud“ teikia tekstą ir pritaikymą ten, kur galima pasirinkti norimą šriftą ir spalvą bei teksto tipą, pvz., Citatas, pastraipas ir kt..

Mygtukų pridėjimas, socialinės medijos integracija, piktogramos, vaizdo įrašai yra lengvai prieinamos parinktys. Tinkindami puslapį, taip pat galite pridėti SEO į savo puslapį, atskirai paminėdami raktinius žodžius ir meta aprašymus.

Pagalba klientams:

„Pagecloud“ teikia puikų klientų aptarnavimą. Kiekviename skyriuje yra aprašymai, ką tiksliai siūlo „Pagecloud“.

„Pagecloud“ palaiko bendruomenę, kur galite užduoti bet kuriuos klausimus, į kuriuos būtų atsakyta. Kiekviename šablone ir funkcijoje yra demonstracinės versijos, taip pat vartotojo vadovo aprašymai, kad būtų lengviau pradėti.

Be to, „Pagecloud“ teikia klientų aptarnavimo pagalbą. Tiesioginis pokalbis yra galimas būdas susisiekti su jų klientų palaikymo tarnyba, nors tai nėra įmanoma visą parą.

„pagecloud“ klientų aptarnavimo skyrius

Pradėkite nemokamą „Trial18“ vartotoją

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Wix“ į „Pagecloud“, pasamdykite mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

3 alternatyva: „Ucraft“

ucraft

„Ucraft“ yra svetainių kūrėjas, kuris gali būti naudojamas kuriant profesionalias verslo svetaines ir nukreipimo puslapius. Taip pat tinka elektroninės komercijos kūrimui ir logotipų dizainui.

„Ucraft“ yra 14 dienų nemokama bandomoji versija. Šia platforma lengva naudotis ir ji gali sukurti vizualiai patrauklias svetaines.

Štai kodėl „Ucraft“ yra geresnis nei „Wix“:

Funkcijos:

Kalbant apie svetainių kūrėjų savybes, „Ucraft“ neatsilieka nuo lūkesčių. Naudodamiesi tuo, jūs galite kurti be nulio projektavimo žinių.

Tai gerai palaiko trečiųjų šalių programas rinkodaros, analizės, dizaino ir dar daugiau. Puikiai mobiliesiems optimizuoti šablonai padaro svetaines mobiliesiems patrauklius.

„Ucraft“ įrenginiai

Nors „Ucraft“ teikia nemokamą bandomąją versiją, jūs taip pat turite nemokamą planą, kurį pateikia „Ucraft“ prekės ženklas. „Ucraft“ palaiko geras tinkinimo ir redagavimo funkcijas, skirtas svetainės dizainui.

Keletas įtrauktų funkcijų yra „Google Analytics“, daugiakalbių svetainių kūrimas, SSL, slaptažodžiu apsaugoti puslapiai, palaikymas keliomis valiutomis ir daug daugiau.

„Ucraft“ teikia daugybę funkcijų, skirtų elektroninei prekybai kurti, be jokių operacijų mokesčių.

„Ucraft“ ypatybės

Apskritai, „Ucraft“ yra turtinga funkcija ir yra puiki alternatyva „Wix“.

Lengvas naudojimas:

Anksčiau minėjau, kad „Ucraft“ paprasta naudoti. Tačiau tai ne tik paprasta naudoti, bet ir lengva pradėti.

„Ucraft“ teikia nemokamą planą, kurį galima nedelsiant paleisti. Jis neturi sudėtingų registravimo problemų. Prietaisų skydelis nėra nei apkrautas, nei painus.

„ucraft“ prietaisų skydelis

Prisijungdami kairėje pusėje rasite meniu, kuriuos galite spustelėti norėdami pamatyti daugiau parinkčių.

„ucraft“ parinktys

Galite suskaidyti savo svetainę kaip blokus ir atskirai juos valdyti. Daugelį elementų galima tinkinti savarankiškai, taip pat galite pridėti efektų.

„Ucraft“ leidžia kurti svetaines keliais paspaudimais ir nereikalauja jokios kodavimo patirties. Tačiau „Ucraft“ yra lanksti ir palaiko kodo fragmentus.

„Ucraft“ taip pat paprasta naudoti kuriant internetines parduotuves.

Šablonai:

Kai kalbama apie svetainių kūrėjus, ji yra neišsami, jei nepalaiko pakankamų šablonų. Naudodami „Ucraft“ gausite gerą intuityvaus šablono pasirinkimo rinkinį.

„ucraft“ šablonai

„Ucraft“ teikia šablonus pagal skirtingas populiarias kategorijas.

„ucraft“ kategorijos šablonai

Visi šablonai visiškai reaguoja į kelis įrenginius. Naudodami „premium“ šablonus, nemokamai gausite prieglobą ir padomenį.

Pagalba klientams:

„Ucraft“ teikia „bot“ palaikomą pokalbių palaikymą. Be to, jūs turite tiesioginį pokalbių palaikymą.

„ucraft“ klientų aptarnavimas

Taip pat galite naršyti jų palaikymo skyriuose. „Ucraft“ yra gerai atskirtų temų žinių bazė.

Čia taip pat galite patikrinti sistemos veikimo laiką ir kitą metriką.

ucraft veiksnumo laikas

„Ucraft“ taip pat teikia paramą bendruomenei. Apskritai „Ucraft“ palaiko gerą klientų aptarnavimą ir čia lengva rasti pagalbos. Be to, „Ucraft“ taip pat turi atskirą gidų skyrių, kuriame pateikiami rinkodaros vadovai ir tinklaraščiai.

Gerai, perjunkite mane į „Ucraft10“ vartotojus, kurie tai nusipirko

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Wix“ į „Ucraft“, galite išsinuomoti mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

4 alternatyva: Voluse (mano mėgstamiausias)

volusijos reklamjuostė

„Volusion“ daugiausia skirta elektroninės komercijos plėtrai ir yra gera „Wix“ alternatyva. Tai puikus sprendimas tuo atveju, jei norėsite atidaryti internetinę parduotuvę ir ją parduoti.

Nors „Volusion“ gali nepateikti pigiausių planų, vis dėlto ji turi daug ką pasiūlyti. Turėdamas nulinį operacijų mokestį ir daugumą į planus įtrauktų funkcijų, „Volusion“ yra geras pasirinkimas kuriant internetines parduotuves.

Štai kodėl „Volusion“ yra geriau nei „Wix“:

Funkcijos:

„Volusion“ teikia 14 dienų nemokamą bandomąją versiją. Kurdamas įmonės klasės internetinę parduotuvę, „Volusion“ siūlo keletą intuityvių funkcijų.

Pagrindinis „Volusion“ planas, visiškai nemokėdamas jokių operacijų mokesčių, palaiko 100 produktų ir teikia neribotą pralaidumą.

„Volusion“ ypatybės

Keletas kitų įtrauktų funkcijų yra: reaguojantys šablonai, svetainės redaktorius, nuvilkimo įrankiai, socialinės medijos integracija ir atsargų valdymas.

Sudėtingesni planai apima kitas funkcijas, tokias kaip įvertinimai ir apžvalgos, analizės palaikymas, apleistos krepšelio ataskaitos, „Amazon“ / „eBay“ integracija, pažangių ataskaitų kūrimas.

Šablonai ir temos:

„Volusion“ turi gerą temų kolekciją. Čia yra nemokamų ir papildomų temų. Visiškai reaguojančios, šias temas galima pritaikyti pagal jūsų reikalavimus.

„Volusion“ teikia 11 nemokamų ir 34 aukščiausios kokybės temų. Temos apima įvairius valdiklius, tokius kaip socialinis pasidalinimas, produkto mastelio keitimas, vieno puslapio patikra, informacinis biuletenis, begalinis slinktis ir kiti..

volusion Temos

Temas visiškai palaiko „Volusion“ techniniai ekspertai. Jei reikia pagalbos, susijusios su temos pritaikymu, galite susisiekti su jų palaikymo tarnyba.

„Volusion“ temos yra sukurtos rodyti keliose naršyklėse. Tai yra visiškai paruošti tinklainei.

Pagalba klientams:

„Volusion“ teikia klientų palaikymą, prieinamą ištisą parą. Klientų palaikymą galite susisiekti telefonu arba tiesioginių pokalbių metu.

volusijos pokalbiai

Oficialioje svetainėje taip pat galite ieškoti įvairaus turinio ir pagalbos vadovų. Taip pat yra klientų aptarnavimas el. Paštu. Paprastai atsakymas trunka kelias valandas.

Pagalbos tarnyboje yra įvairių vadovėlių, apimančių daugumą interneto svetainių kūrimo temų ir daugiausia dėmesio skiriant internetinių parduotuvių kūrimui. Tai apima internetinės parduotuvės rinkodarą ir analizę.

„Volusion“ taip pat teikia atskirą tinklaraštį ir DUK skyrių, kurie taip pat naudingi. Nepraleiskite jų techninės pagalbos, tai suteikia visišką pagalbą visais interneto svetainių kūrimo aspektais.

Lengvas naudojimas:

„Volusion“ teikia lengvai naudojamą redaktorių. Redaktorius pateikia daugybę variantų, tačiau juo naudotis paprasta.

„volusion“ prietaisų skydelis

Kiekvienas skyrius yra gerai atskirtas ir įgalina nuvilkimo funkcijas. Kiekvieną elementą galima tinkinti šablone.

voliuzijos dizainas

Informacijos suvestinėje galima rasti užsakymų valdymą, atsargų valdymą, rinkodaros palaikymą, analitines ataskaitas.

Jei reikia pagalbos, yra tiesioginis pokalbis su klientų palaikymo tarnyba. „Volusion“ turi lengvai naudojamą sąsają, labai tinkančią pradedantiesiems ir pažengusiems vartotojams.

Pradėkite dabar21 vartotojas tai nusipirko

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Wix“ į „Volusion“, galite pasamdyti mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

5 alternatyva: kvadratas

„Wix“ alternatyvos kvadratas„Squarespace“ yra svetainių kūrimo platforma ir palaiko prieglobą. Pirmą kartą ji buvo paleista 2003 m. „Squarespace“ būstinė yra Niujorke, JAV.

„Squarespace“ naudoja įmontuotus svetainių šablonus ir palengvina „drag and drop“ funkcijas kuriant svetainę.

Jis palaiko el. Prekybą ir teikia el. Prekybos įrankius kartu su domenų vardų paslaugomis, analitika ir keliomis kitomis intuityviomis funkcijomis..

Štai keletas priežasčių, kodėl „Squarespace“ yra geresnis nei „Wix“:

Kainų planai:

Pagrindinio „Squarespace“ plano metinis planas prasideda nuo 12 USD / mėn. Naudodami šį planą gausite neribotą pralaidumą, neribotą saugyklą, neribotą skaičių puslapių.kvadratinių erdvių planai

Tai taip pat yra nemokamas tinkintas domenas, įtrauktas į metinį pirkinį. Kitos įtrauktos funkcijos yra mobiliesiems optimizuotas dizainas, analizė, SSL ir palaikymas visą parą.

Nors „Wix“ bazinė kaina prasideda nuo 5 USD / mėn., Joje yra „Wix“ skelbimų. Jei jums reikia neriboto pralaidumo, tada turite pasirinkti didesnės kainos planą.

Šis „Wix“ planas prasideda nuo 14 USD / mėn. Šis planas taip pat palaiko tik 10 GB saugyklos vietos „Squarespace“, kuri suteikia neribotą saugojimą.

Naudodami „Squarespace“ galite atidaryti savo el. Prekybos svetainę už 18 USD / mėn. Čia pateiktas konkrečių el. Prekybos funkcijų sąrašas. „Wix“ pateikia el. Prekybos planą, kurio kaina prasideda nuo 17 USD / mėn. Tačiau jame yra tik 20 GB atminties.

Lengvas naudojimas:

„Wix“ ir „Squarespace“ yra lengva naudoti. Tačiau „Squarespace“ yra intuityvesnis svetainių kūrėjas.Lengvai suplanuotas kvadratinis plotas

Jame yra gerai atskirtos galimybės.

Pridėkite reikiamą tinkinimą prie savo puslapio yra labai paprasta. Taip pat galite naudoti jų „Analytics“ ir internetinės rinkodaros palaikymą.

„Squarespace“ turi keletą specifinių el. Prekybos funkcijų, kurios palengvina el. Prekybos svetainių kūrimą.

„Squarespace“ turi daugybę pažangių svetainių kūrimo, taip pat elektroninių parduotuvių kūrimo galimybių.

Be to, jis gerai palaiko kitas papildomas funkcijas, susijusias su SEO, rinkodara, ir gerą šablonų palaikymą.

Bendroji „Squarespace“ suteikia intuityvių funkcijų patyrusiems vartotojams, taip pat lengvai naudojama pradedantiesiems vartotojams.

Funkcija turtinga:

Tai turbūt didžiausia priežastis, kodėl „Squarespace“ yra geresnė nei „Wix“. Yra daugybė funkcijų, kurias suteikia „Squarespace“.

„Squarespace“ turi gerą mobiliesiems pritaikytų šablonų kolekciją. Galite lengvai tinkinti savo svetainės dizainą, beveik nenaudodami kodavimo.

Tai suteikia šrifto, spalvų pritaikymą, kur taip pat galite pridėti savo HTML, CSS ar „JavaScript“. Čia galite sukurti vaizdinius vaizdo įrašų fonus.

Kitos įtrauktos funkcijos yra CDN pagrįstas priegloba, kuri suteikia greitą greitį, vaizdo SEO, reaktyvų vaizdų įkėlimą, „Adobe“ vaizdo rengyklę ir daug daugiau, kad pagerėtų jūsų svetainės įkėlimas.

Taip pat yra išankstinis SEO ir elektroninės komercijos palaikymas, taip pat daugybė trečiųjų šalių programų palaikymo. „Squarespace“ leidžia greitai sukurti vizualiai patrauklias svetaines.

Pagalba klientams:

Pradėję naudotis savo svetainės kūrimo priemone, rasite keletą vaizdo įrašų vadovėlių ir pradinių instruktažų, skirtų paaiškinti skirtingas jame esančias funkcijas..

„Squarespace“ turi specialų palaikymą, kurį sudaro keli vaizdo įrašų mokymai ir vadovai. Jame yra gerai atskirtos temos.

Taip pat galite prisijungti prie „Squarespace“ internetinių seminarų arba prisijungti prie jų bendruomenės.kvadrato erdvės bendruomenės palaikymas

Jie taip pat palaiko jus el. Paštu & Gyvas pokalbis. Tiesioginis pokalbis galimas darbo dienomis ir darbo valandomis.

Apskritai, „Squarespace“ yra daug naudingų išteklių. Kai kurie iš jų skirti pažengusiems, o kai kurie skirti pradedantiesiems.

Geresnis elektroninės parduotuvės kūrimas:

Kuriant elektroninę parduotuvę, kvadratinės vietos kaina yra geresnė. Jis ne tik turi gerą šablonų pasirinkimą, bet ir yra gausus funkcijų.

Savo elektroninę parduotuvę galite pradėti nuo 18 USD / mėn. Tai palaiko išankstinę svetainės metriką, nemokamą pasirinktinį domeną, gali parduoti neribotą kiekį produktų & elektroninės komercijos integracija.

Jei norite daugiau pažangių savo el. Parduotuvės parinkčių, galite pasirinkti vieną iš sudėtingesnių planų, kurių kaina prasideda nuo 26 USD / mėn..

Šie planai palaiko atsargas, užsakymus, mokesčius, kuponus, dovanų korteles, užsakymų API, apleistą krepšelio automatinį atkūrimą ir keletą kitų išankstinės el. Prekybos galimybių..

Kiekvienas iš jų palaiko keletą trečiųjų šalių programų integravimo, taip pat išankstinį SEO palaikymą ir rinkodarą.

Pradėkite nemokamą bandymą

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Wix“ į „Squarespace“, pasamdykite mūsų svetainių migracijos ekspertą spustelėdami čia.

6 alternatyva: „GoDaddy“

„Godaddy“ kaip „Wix“ alternatyvos

„GoDaddy“ yra populiari interneto prieglobos ir internetinių svetainių kūrimo platforma, kuri aiškiai dominavo rinkoje.

Pirmą kartą „GoDaddy“ buvo paleista 1997 m., Jos būstinė yra Skotsdale, Arizonoje, JAV. Jis turi daugiau nei 17 milijonų klientų visame pasaulyje.

2017 m. „GoDaddy“ pristatė savo naują improvizuotų svetainių kūrėją, pavadintą „GoCentral“. Tai orientuojasi į greitį ir yra paprasčiau naudoti. Tai teikia 14 dienų nemokamą bandomąją versiją.

Planų ir kainų lankstumas:

Kalbant apie įvairius interneto svetainių kūrimo planus, „GoDaddy“ nepralenkia nieko. „GoDaddy“ siūlo įvairius planus, atitinkančius jūsų reikalavimus ir biudžetą.

Galite pasirinkti paprastų svetainių kūrimo, el. Prekybos svetainės ir „WordPress“ plėtros planus. Planas prasideda nuo 4,99 USD / mėn.

Godaddy planai

El. Prekybos parduotuvės plėtra prasideda nuo 29,99 USD / mėn. Verslo plano pasirinkimas jums kainuos 14,99 USD / mėn. Apskritai ji turi lanksčius planus. Taigi nemokėsite už funkcijas, kurių jums niekada nereikės.

Funkcijos:

Nors planai yra lankstūs, taip pat ir funkcijos. Pagrindinis svetainės planas palaiko reaguojančios į mobilųjį tinklalapį vystymą, palaikymą visą parą ir visą parą. Jis gali būti naudojamas kuriant asmeninį tinklaraštį.

Turėdami daugiau išankstinių planų, gausite SSL, SEO integraciją, el. Pašto rinkodaros palaikymą, socialinės medijos integraciją ir optimizuotą greitį.

Svetainių kūrėjas automatiškai peržiūri jūsų svetainę ir optimizuoja paieškas tokiose paieškos sistemose kaip „Google“, „Bing“ ir „Yahoo“.

Godaddy Seo

Kartu pridedami keli mobilūs reaguojantys šablonai, kuriuos galima greitai pritaikyti. Yra daugiau nei 16 000 teminių šablonų, kuriuos galima pritaikyti.

El. Prekybos palaikymas:

Internetinių parduotuvių kūrimas turi atskirus internetinių svetainių plėtros planus. Galite atidaryti vizualiai turtingą parduotuvę, integruotą su pirkinių krepšeliu.

Palaiko mobilųjį apsipirkimą ir kasą, rinkodarą el. Paštu per tokios socialinės žiniasklaidos platformas kaip „Google“, „Facebook“, „Instagram“ ir kt. Čia galite pridėti iki 5000 produktų su iki 10 vaizdų vienam produktui.

Kitos palaikomos funkcijos yra: apleistas krepšelio atkūrimas, lengvas mokėjimo šliuzų integravimas, integruotas siuntimo palaikymas, SEO įrankiai, atsargų stebėjimas, kuponų kodai ir daug daugiau.

Pagalba klientams:

„GoDaddy“ klientų palaikymą lengva naudoti. Svetainėje turite specialų pagalbos skyrių.

Čia rasite įvairių temų vadovų sąrašą, kuriame taip pat pateikiami tinklalapių kūrimai ir susijusios funkcijos.

Be to, jūs turite „GoDaddy“ bendruomenę, kuri gali suteikti papildomą palaikymą. Be to, šioje svetainėje yra keli svarbūs tinklaraščiai ir vaizdo įrašų vadovai.

Godaddy bendruomenė

Juos galite pasiekti ir telefonu ar tiesioginiais pokalbiais. Jei neturite atitinkamos interneto svetainių kūrimo patirties, galite pasamdyti „GoDaddy“ svetainių projektavimo ekspertą.

Lengvas naudojimas:

„GoDaddy“ „GoCentral“ svetainių kūrėjas sukurtas tam, kad svetainių kūrimas būtų paprastesnis. Galite sukurti ir paskelbti savo svetainę telefone.

Tai patogu naudoti vartotojui ir leidžia greitai pritaikyti. Naudodamiesi interneto svetainių kūrimo priemone galite lengvai pakeisti savo šablono spalvą, šriftus ir stilių.

„godaddy“ tinklalapio kūrėjas

Čia galite pridėti kalendorių, pakeisti meniu, kainoraštį, vaizdus, ​​vaizdo įrašus ir daug daugiau. Tai taip pat palaiko ryšį su kitomis socialinės žiniasklaidos platformomis ir automatiškai optimizuoja jūsų svetainę.

Taip pat galite pradėti rinkodaros kampanijas iš svetainių kūrėjo. Tai daro jį tinkamu pasirinkimu pradedantiesiems vartotojams.

Pradėkite nemokamą „Trial1“ vartotoją

Jei norite pakeisti savo svetainę iš „Wix“ į „GoDaddy“, galite išsinuomoti mūsų svetainės migracijos ekspertą spustelėdami čia.

Išvada:

Taigi pagaliau galite labai gerai atsikratyti savo „Wix“ platformos naudodamiesi viena iš šių alternatyvų. Kiekviena iš šių alternatyvų suteikia skirtingą funkciją ir gali lengvai pakeisti „Wix“.

Jei planuojate atidaryti elektroninę parduotuvę, tuomet geriausia alternatyva yra „Shopify“. „Shopify“ specializuojasi elektroninės komercijos svetainių kūrime.

Norint patogiai kurti svetainę, „Volusion“ yra geras pasirinkimas dėl savo plano lankstumo.

Taip, jei jums reikia paprastos ir biudžetui palankios svetainių kūrimo platformos, tada eikite į priekį ir rinkitės „Pagecloud“.

Wix alternatyvos

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map