7 geriausi 2020 m. Tinklaraščių vardų generatoriai (asmeniškai išbandyti)

Tinklaraščių pavadinimai yra pagrindinis jūsų tinklaraščio veiksnys, nes jis vaidina lemiamą vaidmenį nustatant jūsų identitetą, prekės ženklą, jo pristatymą auditorijai, rinkos patrauklumą ir taip pat SEO (paieškos sistemų optimizavimas)..


Nors internetiniai dienoraščiai rinkoje atėmė daug pastangų ir tai, ko žmogus ieško tinklaraščio pavadinimo, turėjo būti tos pačios kategorijos, kuri egzistuoja jau anksčiau, tai yra sudėtinga rasti funkcinį ir patrauklų savo tinklaraščio pavadinimą..

Taip pat tampa būtina turėti tikslų ir unikalų tinklaraščio pavadinimą. Taigi, norėdami sužinoti tokį tinklaraščio pavadinimą, kuris yra unikalus ir tinkantis prie jūsų tinklaraščio, yra daugybė internetinių dienoraščių pavadinimų generatorių, kurie pateikia jums jūsų pasirinktą ir patrauklų tinklaraščio pavadinimą..

Kas yra tinklaraščio vardo generatoriai ?

Kaip rodo pavadinimas, tinklaraščio vardo generatorius yra internetinis tinklaraščio vardo generavimo įrankis. Šie internetinių dienoraščių vardų generatoriai naudoja keletą puikių paieškos būdų, atsižvelgiant į kategoriją ar raktinį žodį, kurį vartotojas įveda.

Be tinklaraščių pavadinimų, jie taip pat naudojami pasiteirauti, ar galimi tų pačių domenų vardai. Kai kurie iš tokių internetinių dienoraščių vardų generatorių pateikti žemiau.

hostingo piliulė7 geriausi 2020 m. Tinklaraščių vardų generatoriai

 1. Vardų generatorius
 2. Vardas berniukas
 3. „DomainWheel“
 4. Domenas.com
 5. Lean domeno paieška
 6. Panabee
 7. „NameStation“

1. Vardo generatorius:

Vardų generatorius

Šis dienoraščio vardo generatorius yra mažas nedidelis paketas, skirtas sužinoti jūsų idealų tinklaraščio pavadinimą. Tai ypač svarbu kuriant unikalų ir linksmą tinklaraščio pavadinimą, kurį auditorija gali lengvai sugauti.

Šis internetinių dienoraščių vardų generatorius ne tik prašo jūsų asmeninės informacijos, bet ir klausimų, susijusių su jūsų tinklaraščiais, turi būti apibrėžtas veiksmažodžiais ir būdvardžiais. Šis aprašymas naudojamas ieškant tinklaraščio pavadinimo.

Taip pat generatorius naudoja informaciją apie jūsų vardą ir gyvenamąją vietą. Jei nenorite įvesti šios informacijos, jums leidžiama spustelėti mygtuką „Pasiūlyti“, kad gautumėte kelis pavyzdžius.

Tai yra geriausia generatoriaus dalis, nes jie turi daugybę sąrašų, kurie gali atitikti jūsų mintis ar galbūt tai, kas nebuvo apgalvota.

Testavimo metodas: Norėdami išbandyti vardų generatorių:

 • Pirmiausia turite apsilankyti oficialioje vardų generatoriaus svetainėje.

Vardas-generatorius

 • Čia rasite įvairių kategorijų, turinčių skirtingus kiekvienos rūšies pavadinimus. Ten turite pasirinkti kategoriją „tinklaraščio pavadinimas“.

Vardų generatorius

 • Šioje tinklaraščio pavadinimo kategorijoje yra įvairių parametrų, pagal kuriuos bus sprendžiama temos rūšis, būdvardžiai ir dar daugiau.

Vardų generatorius

 • Po to tinklaraščio pavadinimo kategorijoje bus paprašyta teisingų kredencialų. Pateikęs šiuos kredencialus, jis pasiūlys skirtingus savo tinklaraščio pavadinimus.

Vardų generatorius

2. Vardas berniukas:

Vardas berniukas

Pagyvenęs tinklaraščio vardų generatorius, tačiau vis dėlto labai galingas. Jo paieškos galios yra gana patogios, patogios, greitos ir labai galingos. Jums tereikia įvesti raktinį žodį, ir ten bus paieškos sąrašas pagal jūsų žodį.

Jei rezultatas jums nepatinka, galite jį pakeisti ir ištirti. Pasirodžiusiame sąraše galite pasirinkti bet kurį iš vardų.

Įspūdinga dalis yra ta, kad kai tik pasirinksite pavadinimą iš savo tinklaraščio sąrašo, spustelėkite šalia žodžio esantį mygtuką peržiūrėti informaciją ir būsite nukreipti į „Bluehost“ svetainės nuorodą, kurioje galite nusipirkti prieglobą ir taip pat užregistruokite savo dienoraštį.

„Nameboy“ mada

Testavimo metodas: „Nameboy“ testavimui:

 • Vartotojai turi patekti į oficialią „Nameboy“ svetainę.

Vardas berniukas

 • Ten reikia tiesiogiai ieškoti domeno vardo su galiojančiais raktiniais žodžiais. Tai nukreips jus į naują tinklalapį su tinkamais domenų vardais.

Vardas berniukas

3. „DomainWheel“:

„DomainWheel“

Tai nemokamas įrankis, leidžiantis ne tik rasti tinklaraščio ar domeno vardą, bet ir rasti savo vardo URL. Vienintelis dalykas, kurį turite padaryti, yra tiesiog įvesti raktinį žodį, kurį norite pamatyti vardą.

Spustelėkite paieškos mygtuką ir jums bus pateiktas vardų, nurodytų plėtiniuose, sąrašas. Taip pat yra daugybė rekomendacijų jūsų įvestam žodžiui ir netgi yra pasirinkimas žodžių, kurie atitinka ar riboja jūsų raktinį žodį.

Čia taip pat galite registruotis domeno vardui, kurį pasirinkote peržiūros informacijos mygtuką.

Testavimo metodas: Tikrinti „DomainWheel“:

 • Naudotojai turi tiesiogiai kreiptis į oficialią „DomainWheel“ svetainę.

Domeno ratas

 • Ten jie iškart pamatys paieškos variantą, kai vietos žymeklis pasiūlė naują raktinį žodį su papildomu raktiniu žodžiu apačioje.

domeno ratas

 • Pridėkite keletą tinkamų tinklaraščio raktinių žodžių pagal savo poreikius ir spustelėkite „Paieškos domenas“.

Domeno ratas

 • Puslapyje iškart bus parodyti keli geriausi jūsų tinklaraščio domenų vardai.

4. Domenas.com:

Domenas

Šis generatorius pasirenka vieną iš labiausiai naudojamų ir gerai žinomų domenų vardų generatorių. Tai padeda jums rasti geriausią įmanomą domeno vardą ar tinklaraščio pavadinimą, atitinkamai sumokėdami registraciją.

Įvedę raktinį žodį, kurio norite ieškoti, jis atitinkamai suranda .com domeno pavadinimą.

Jei jis negali ieškoti kažko panašaus, jis pereina prie kito to paties pavadinimo. Kai jau nuspręsite savo tinklaraščio pavadinimą, galėsite tęsti tik jį įregistruoti.

Testavimo metodas: Domeno testavimui:

 • Prie savo tinklaraščio domeno vardo turite pridėti unikalų savo tinklaraščio pavadinimą, kuris neprilygsta nė vienam tinklalapiui.

Domenas.com

 • Jei jums reikia to paties tinklalapio pavadinimo, galite pasirinkti kelis aukščiausio lygio domenų pavadinimus, pvz., .Net, .in, .org ir dar daugiau..

Domenas.com

 • Po to vartotojai turi nusipirkti tą patį aukščiausio lygio domeną pasirinkdami „Pridėti į krepšelį“ ir atitinkamai pereiti prie mokėjimo proceso..

5. Lean domeno paieška:

Lean domeno paieška

Teigiama, kad šis tinklaraščio vardų generatorius yra paprastas ir patogus naudoti įrankis. Stebina tai, kad ją valdė įmonė, vadinama automatine, o „WordPress“ yra herojus.

Galite lengvai ieškoti savo vardo tipo įvesdami filtrus, kurie prasideda arba baigiasi pagal jūsų įvestą raktinį žodį. Taip pat jame yra keletas rūšiavimo būdų, kurie gali padėti pasirinkti teisingą tinklaraščio pavadinimą.

Testavimo metodas: Norėdami išbandyti „Lean Domain“ paiešką:

 • Vartotojams reikia ieškoti „Lean Domain“ paieškos žiniatinklio naršyklėje.

Lean domeno paieška

 • Patekę į pagrindinį puslapį, turite ieškoti tinklaraščio domeno vardo, kurio konkrečiai norite.

Lean domeno paieška

 • Puslapis nukreips į naują puslapį, kuriame rasite nuostabų domeno vardą tinklaraščio tikslais.

Lean domeno paieška

6. Panabee:

Panabee

Šis įrankis, patrauklus ir įdomiai suprojektuotas, suteikia puikų pavadinimo greitį ir aiškumą. Teigiama, kad tai viena populiariausių domenų vardus kuriančių įrankių.

Ji naudojasi dviejų ar daugiau žodžių sujungimo ir tada susijusios paieškos paieškomis, pvz., Terminų grąžinimu ar pakeitimu..

Funkcija, kuri padaro ją tokią prieinamą rinkoje, yra ta, kad galite patikrinti jūsų pasirinktą vardą, jei jis pasiekiamas skirtingose ​​socialinės žiniasklaidos vietose.

Testavimo metodas: „Panabee“ testavimui:

 • Vartotojams reikia atidaryti oficialią „Panabee“ svetainę. Ten jiems reikia tiesiog įvesti du žodžius, kuriuos jie nori kaip domeno vardą.

Panabee

 • Naudotojai bus nukreipti į naują puslapį, kur jie supras įžvalgą apie kai kuriuos galimus vardus su dviem parašytais raktiniais žodžiais.

Panabee

 • Ten jie turi pasirinkti širdies piktogramą, kad patikrintų ir pamatytų, ar joms yra prieinamas tinklaraščio domeno vardas.
 • Prireikus puslapis bus nukreiptas į „GoDaddy“ svetainę, kad būtų galima rasti domeną.

Varyk Tėti

7. „NameStation“:

„NameStation“

Kitas gerai žinomas tinklaraščio vardų generatorius yra vardų stotis. Tai taip pat generuoja keletą sveikų vardų pasiūlymų jūsų tinklaraščiui, tačiau turi nemažai galimybių, todėl jo nerekomenduojama naudoti.

Kai tik įvedate raktinį žodį generatoriuje, jame pateikiami keli atsitiktiniai žodžiai. Pateiktame sąraše daugiausia yra jūsų įvestas raktinis žodis, sumaišytas su kitais žodžiais, kurie yra susiję su jūsų naudojamu vardu.

Šis įrankis turi tik vieną patrauklią funkciją, tai yra konkurso skyrius. Šioje skiltyje vartotojams leidžiama kurti tinklaraščių pavadinimų konkursą kaip pasiūlymą kitiems vartotojams.

Testavimo metodas: Norėdami išbandyti „NameStation“:

 • Vartotojai turi įvesti norimą savo tinklaraščio domeno vardo raktinį žodį.

Vardo stotis

 • Tada „NameStation“ parodys geriausius tinklaraščio domenų pavadinimus pagal jūsų raktinius žodžius.

Vardo stotis

Išvada:

Galvojimas apie tinklaraščio pavadinimą gali būti nesąžiningas. Kadangi reikia atsižvelgti į daugybę veiksnių ir atlikti daugybę tyrimų, norint sužinoti, ar jis yra unikalus, ar ne.

Taigi internetinių dienoraščių pavadinimų generatoriaus žodžiai, kaip pagalbos ranka, pateikia jums geriausią įmanomą pasiūlymų sąrašą, iš kurių galite pasirinkti savo žodį, nesijaudindami, kad jis yra netinkamas ar netinkamas jums..

Taip pat nepamirškite pasirinkti tinklaraščio pavadinimo pagal tai, kokie yra jūsų poreikiai. Pvz., Jei kuriate tinklaraštį, kad jis būtų SEO, nepamirškite naudoti pavadinimo, kurį lengvai galite naudoti paieškai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map