7 geriausios „Shopify“ 2020 m. Temos (kolekcija „Rankų darbo“)

7 geriausios „Shopify“ 2020 m. Temos (kolekcija „Rankų darbo“)

7 geriausios „Shopify“ 2020 m. Temos (kolekcija „Rankų darbo“)

Pradėjus perimti internetinį verslą, visada kyla daug chaoso. Ir jei tai yra el. Prekybos svetainė, jos dizainas vaidina gyvybiškai svarbų vaidmenį parduodant pardavimą į kalno viršūnę arba krintant tarsi šuoliui į žemę.


Kadangi jūs ką tik sugalvojote naują idėją ir visi džiaugiamės, galėdami patenkinti srautą ir jį įgyvendinti, pirmiausia turite būti pakankamai tikslūs, pasirinkdami savo e-komercijos platformą ir tinkamą temą, kad galėtumėte su ja dirbti..

Idėja, kurią nuspręsite, yra tai, ką turite pavaizduoti pasauliui, ir tokiu būdu tampa svarbu pasirinkti tinkamą temą teisinga linkme, kokia yra jūsų svetainė..

Be to, kai esate šviežesnis, turite tvarkyti savo parduotuvę, prižiūrėti ją ir įsitikinti, kad turite funkcinę būseną. Visa tai tampa šlykštu, jei dirbate kaip individas.

Taigi „Shopify“ tampa platforma, teikiančia daugybę temų, kurios taip pat pasižymi specifinėmis savybėmis.

Nors „Shopify“ nėra susijusi su tam tikrais dalykais, kuriuos turite padaryti patys, pvz., Kurdami produktų aprašymus ar tvarkydami bei dirbdami su puslapių išvaizda ir tt; ji vis dar yra puiki platforma, su kuria galima dirbti.

Nors „Shopify“ yra labai mažai temų, kurias galima nemokamai palyginti su „WordPress“ ar „ghost“, čia yra keletas tokių nemokamų internetinių temų „Shopify“ atskaitymų..

1. Gecko

gekonas

Tai yra garsioji „Shopify“ tema, kuri puikiai tinka siųsti visus jūsų produktus internetu. Jei nekantraujate pradėti dirbti iš karto, tai yra geriausias įrankis, kurį turėtumėte pasirinkti. Čia rasite daugybę įvairių variantų, apimančių beveik visas pramonės rūšis.

Nors jau yra apie dvidešimt temų, iš geko taip pat galite laukti daug daugiau. Tai suteikia daugybę funkcijų, tokių kaip parinktis vilkti ir mesti, mega meniu, aukštos kokybės produktų, kurie yra labai greiti ir įkeliami, paieškas..

Žiūrėti demonstracinę versiją

2. Wokiee

Wokiee

Jei ieškote įvairiapusės temos, turėtumėte pasirinkti šią. Jį sudaro 16 odos ir yra nauja atnaujinta tema.

Geriausia šios temos dalis yra skirtingi paviršiai, tinkantys įvairioms temoms bet kokio asmens tinklalapyje. Galite pasirinkti šį variantą, jei norite, kad būtų įvairiapusė tema ir tema.

Žiūrėti demonstracinę versiją

3. Lezada

Lezada

„Lezada“ yra viena daugiafunkcinė tema, kuria patogu naudotis ir kuria lengva naudotis. Šioje temoje yra didžiulė parinktis, skirta 210+ demonstracinių variantų jūsų pagrindiniam puslapiui, su kuria daug reikia dirbti.

Nesvarbu, ar jūs ieškote alternatyvų, tokių kaip mada, kava, laikrodžiai, drabužiai, vaikai, augalai ir kt., „Lezada“ jums viską paruošė. Savo produkto pagrindiniame puslapyje turite būti pakankamai išrankūs.

Yra daugybė funkcijų, tokių kaip slankioji juosta, pranešimų juosta, „Instagram“ parinktis ar greita peržiūra. Kad ir ko ieškotumėte, „Lezada“ suteikia galimybę savo kojoms pasiekti bet kuriuo metu ir seka visais įmanomais būdais, kad jūsų produktas būtų blizgus.

Žiūrėti demonstracinę versiją

4. Beribis

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Beribis

Jei orientuojatės į mados gaminį, būtent to ir turėtumėte imtis. „Boundless“ daugiausia dėmesio skiria daiktams, susijusiems su mada, kur akcentuojamos visos gaminio detalės.

Nors šios funkcijos yra minimalios, ši tema suteikia subalansuotą vaizdą mobiliajame telefone ir darbalaukyje. Pats gražiausias dalykas šioje svetainėje yra skaidrių demonstracija pagrindiniame puslapyje g =, kuri padeda vartotojams patraukti daugiau produkto ieškoti.

Taip pat nuotraukų kolekcija taip pat yra ko ieškoti. Norint, kad vaizdas atrodytų taip pat, kaip demonstracijoje, reikalaujama, kad turėtumėte vienkartinę sumą arba jūsų produktai turėtų būti dideli..

Žiūrėti demonstracinę versiją

5. Žvaigždė

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Žvaigždžių tema

Jei jūs ieškote nemokamos ir prieinamos „Shopify“ temos, štai ką turite. Nors tai galima padaryti nemokamai, ji vis dar turi keletą puikių funkcijų, tokių kaip kai kurios „premium“ temos.

Jei mėgstate išgalvotą ir nepakartojamą vaizdą ir esate lauke, ši tema suteikia jums tikslią išvaizdą. Šios temos ypatybės yra „Google“ žemėlapiai, vaizdas mobiliesiems, rinkiniai, produktų apžvalgos ir kt.

„Star“ taip pat siūlo visas socialinės žiniasklaidos nuorodas ir dideles paieškas, jei norite turėti universalią ir nemokamą temą, tai geriausia.

6. Grožis

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

paprasčiausia tema

Kita eilėje prieinama nemokama tema yra grožis. Labai paprasta, tačiau veiksminga tema, grožis, sugalvoja parduoti produktus, susijusius su grožiu. Taigi, jei esate nusiteikęs prieš kokį nors makiažą ar grožio produktą, šią temą visa tai turi užkariauti.

Patogus vaizdas mobiliesiems suteikia tinkamą būdą reklamuoti jūsų produktą. Kadangi tai patraukli temos ypatybė, nes ji suteikia jums be galo išsamų vaizdą.

Yra daugybė valdiklių, tokių kaip išgalvota dėžutė, kurią galima naudoti, jei norite turėti daugiau išgalvotų dalykų. Socialinės medijos atsisiuntimo parinktis yra aiškus šios temos bruožas.

7. Šela

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

šelademo

Jei planuojate dirbti pagal spektaklį, „Shella“ yra kaip tik jums. Jos vardas laikomas viena geriausių „Shopify“ temų, turinčių keletą pastebimų funkcijų, tokių kaip reklamjuostės kūrėjas, patobulinti filtrai ir „MegaMenu“ kūrėjas.

„Shella“ yra tema, kurioje vartotojai gali pakeisti internetinę parduotuvę pagal savo poreikius ir, be jokios abejonės, puiki tema pradedant internetinę elektroninės komercijos platformą..

Žiūrėti demonstracinę versiją

Išvada

Kadangi jau akivaizdu, kad šios stulbinančios temos apims jūsų parduotuvę ir padės jums pasiekti jūsų produkto kokybę iš jūsų svetainės.

Yra daugybė tokių temų, kurias galite peržiūrėti naudodamiesi „Shopify“ ir gauti daugybę variantų, kurie gali praturtinti jūsų produkto vaizdą.

Be to, laukdami dar keleto naujų temų, kurias „Shopify“ sugalvos artimiausiu metu, tai neabejotinai yra puiki elektroninės prekybos platforma ir siūloma pasirinkti.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector