8 žingsnių kontrolinis sąrašas, kad krovimo laikas būtų mažesnis nei 1 sekundė

Šiame straipsnyje aš jums papasakosiu, kaip jūs galite pagerinti savo svetainės greitį naudodamiesi 8 praktiniais patarimais, kaip pagerinti svetainės veikimą. Taigi, mes einame:


Ar susimąstėte, ką lėtas puslapio greitis (dar žinomas kaip „Website Performance“) gali reikšti jūsų svetainei ir jūsų verslui? Puslapio greitis turi įtakos dviem svarbiausiems jūsų svetainės dalykams:

1. Paieškos sistemos reitingai

Nuo tada, kai 2010 m. „Google“ paskelbė, kad puslapio greitis bus laikomas puslapio reitingo veiksniu, svetainių savininkai ieško būdų pagerinti savo puslapio greitį.

Skaitykite: Svetainės greičio naudojimas interneto paieškos reitinge

Pažvelkite į šią tendencijų ataskaitą, kuri aiškiai rodo, kad pastebimai padidėjo susidomėjimas puslapio greičiu:
eismas

Taip pat peržiūrėkite „Protų dekano“ vaizdo įrašą apie tai, kaip svetainės greitis daro įtaką reitingui.

Svarbu atlikti nemokamą SEO auditą savo svetainėje, nes tai suteiks vertingos informacijos apie tai, ar jūsų svetainė laikosi geriausios „Google“ organinės reitingavimo praktikos..

Jei negalite optimizuoti savo svetainės reitingo „Google“, turėtumėte pasamdyti SEO ekspertą arba mokytis internetu.

2. Lankytojai

Niekam nepatinka laukti puslapyje, kurio įkėlimas užtrunka per ilgai. Tai taikoma net jūsų lankytojams. Jei jūsų puslapis įkeliamas per ilgai, jie išeis iš jūsų svetainės ir praras verslą.

Ką reiškia geras svetainės veikimas?

Svetainės našumas kartu su puslapio greičiu yra kritiniai veiksniai, kai reikia optimizuoti paieškos variklius. Akivaizdžiausia priežastis, dėl kurios geras puslapio greitis yra geresni paieškos sistemų reitingai. Galų gale, to ir siekia visi svetainių savininkai.

Tinkamas paieškos sistemos reitingas reiškia, kad sulauksite daugiau lankytojų. Daugiau lankytojų reiškia daugiau galimybių juos paversti klientais ir išplėsti jūsų verslą.

svetainės greičio efektyvumas

Taigi, norint padidinti jūsų puslapio lankytojų skaičių ir paieškos sistemos reitingą, būtina optimizuoti krovimo laiką. Tam jūs taip pat galite išbandyti greičio optimizavimo paslaugas iš „WP Buffs“.

Norite pasidalinti tuo savo svetainėje? Tiesiog nukopijuokite žemiau esantį kodą!

Kaip paspartinti svetainės veikimą (infografija), kurią pateikė HostingasPill.com komanda

’How

Šaltinis: Kaip paspartinti svetainės veikimą (infografika)

Patarimai apie svetainės veikimą

1. Gaukite gerą prieglobos serverį

Gaukite gerą prieglobos serverį

Nereikia nė sakyti, kad jei neturite gero prieglobos serverio, nė vienas iš žemiau pateiktų veiksmų nieko neprilygsta. Taigi, pirmas dalykas, kurį jūs darote, – Gaukite greitą serverį!

Greitu serveriu turiu omenyje tą, kuris naudoja SSD diskus – kadangi juose nėra judančių dalių, jie gali reaguoti į puslapio užklausą daug greičiau nei tradiciniai diskų įrenginiai..

Kai kurios hostingo kompanijos, naudojančios SSD diskus, yra: „InMotionHosting“, „BlueHost“ & „DreamHost“.

2. Išanalizuokite savo svetainę

Išanalizuokite savo svetainę

Tai suteiks jums atskaitos tašką, kaip pagerinti jūsų puslapio greitį. Tai taip pat padės nustatyti problemines sritis, į kurias pirmiausia turėtumėte atkreipti dėmesį.

Jūsų svetainei analizuoti galima naudoti daugybę nemokamų įrankių, žemiau pateikiami patys populiariausi:

„PageSpeed“ įžvalgos: tiesiog prijunkite savo svetainės URL ir leiskite „Google“ nuskaityti jūsų svetainę ir pasiūlyti tobulinimo sričių. Apsilankykite „PageSpeed ​​Insights“ ir pradėkite nuskaityti savo svetainę.

„WebPageTest“: įrankis, suteikiantis išsamią informaciją apie jūsų svetainę, pavyzdžiui, užklausos pradžios laikas, DNS peržiūra, pirmas baitas ir tt. Jame taip pat yra krioklių diagrama, nurodanti įvairius jūsų užklausai pateiktos HTTP užklausos etapus. Norėdami nuskaityti savo svetainę naudodamiesi „WebPageTest“, eikite į www.webpagetest.org/.

„Pingdom“ svetainės greičio testas: „Pingdom“ nuskaito jūsų svetainę iš kelių bandymo vietų. Čia pateikiama išsami informacija, pavyzdžiui, įkėlimo laikas, našumo įžvalgos ir pasiūlymai, kaip pagerinti jūsų puslapio greitį. Eikite į https://tools.pingdom.com/, prijunkite savo URL ir bandymo vietą, kad pradėtumėte nuskaityti savo svetainę.

Reikia pastangų: | Bendras poveikis – mažas

3. Įgalinkite GZIP glaudinimą

GZIP glaudinimas leidžia suspausti puslapius prieš pateikiant juos lankytojams. Suspaustas puslapis yra mažesnio dydžio ir greičiau pristatomas. Jei nesate tikri, ar jūsų svetainėje įgalintas GZIP glaudinimas, patikrinkite tai naudodami paprastą įrankį, pvz., Https://varvy.com/tools/gzip/

Reikia pastangų: | Bendras poveikis – didelis

4. Vaizdo optimizavimas

Vaizdo optimizavimas

Vaizdai puikiai tinka jūsų svetainei – tai padeda lankytojui vizualizuoti jūsų turinį. Tačiau neoptimizuotų vaizdų turėjimas gali neigiamai paveikti jūsų svetainės puslapio greitį.

Norėdami pagerinti puslapio greitį, įsitikinkite, kad naudojate tik reikiamą vaizdų skaičių ir tinkamą vaizdo formatą. Jei įmanoma, naudokite JPEG, kitu atveju naudokite PNG.

Taip pat sumažinkite vaizdo dydį naudodami tokius įrankius kaip „Photoshop“, per daug nesumažindami kokybės. Mažesnis vaizdo dydis reiškia spartesnį atsisiuntimą, dėl kurio geresnis puslapio greitis.

Apsilankykite Vaizdo optimizavimas, jei norite pamatyti pilną vaizdo optimizavimo kontrolinį sąrašą.

Reikia pastangų: | Bendras poveikis – didelis

5. Sumažinkite ir sumažinkite

Kai kurios jūsų svetainės dalys, pavyzdžiui, vaizdai, scenarijai ir CSS, padidina HTTP užklausų, reikalingų joms atsisiųsti, skaičių. Daugiau HTTP užklausų reiškia daugiau puslapio įkėlimo laiko.

Sumažinkite HTTP užklausų skaičių sumažindami scenarijų ir CSS elementų skaičių jūsų puslapyje.

Norėdami sumažinti CSS ir „Javascript“ kodą, naudokite tokį įrankį kaip „YUI Compressor“ (http://yui.github.io/yuicompressor/). Norėdami sumažinti HTML kodą, naudokite „PageSpeed ​​Insights“.

Reikia pastangų: | Bendras poveikis – vidutinis

6. Naudokite CDN

Naudokite CDN

Turinio pateikimo tinklas yra paprastas būdas pateikti savo žiniatinklio turinį. CDN naudojimas reiškia, kad jūsų turinys bus platinamas keliuose serveriuose visame pasaulyje.

Gavus HTTP užklausą jūsų svetainei, turinys pristatomas iš arčiausiai vartotojo esančio serverio, todėl puslapio greitis yra greitesnis..

Geriausias CDN tinklas, kurį naudoju, yra „KeyCDN“.

Jūs tikrai pastebėsite svetainės greičio pagerėjimą, kai svetainė bus sukonfigūruota CDN.

Reikia pastangų: | Bendras poveikis – didelis

7. Pašalinkite peradresavimus

Kiekvieną kartą nukreipdamas puslapį jūsų naršyklė turi pereiti į naują vietą, kur ieškoma išteklių. Tai reiškia, kad kiekvienas peradresavimas prideda užklausos ir atsakymo laukimo laiką. Tai gali žymiai padidinti jūsų puslapio įkėlimo laiką.

Pašalinkite kuo daugiau peradresavimų. Norėdami patikrinti, ar jūsų svetainėje yra peradresavimų, naudokite tokį įrankį kaip https://varvy.com/tools/redirects/.

Reikia pastangų: | Bendras poveikis – vidutinis

8. Įdėkite „JavaScript“ apačioje

„JavaScripts“ gali atidėti jūsų puslapio pateikimą. Jei „JavaScript“ dedate viršuje, pirmiausia šie scenarijai įkeliami, o tada jūsų puslapio turinys bus pateiktas. Tai gali žymiai padidinti jūsų puslapio įkėlimo laiką.

Norėdami to išvengti, būtinai įdėkite „JavaScript“ puslapio turinio apačioje. Tai leis puslapį pirmiausia padaryti matomą lankytojui prieš analizuojant „JavaScript“.

Naudokite tokį įrankį kaip „Gtmetrix“, kad patikrintumėte, ar turite „JavaScript“, kuris blokuoja jūsų puslapio pateikimą.

Reikia pastangų: | Bendras poveikis – vidutinis

Išvada

Geras turinys ir geresnis interneto našumas yra tai, ko jums reikia paieškos varikliui, lankytojams ir jūsų verslui. Puslapio greičio ir svetainės našumo gerinimas nėra vienkartinė veikla.

Pridėdami naujesnius savo svetainės puslapius, turite tęsti optimizavimą.

Septyni aukščiau paminėti patarimai nėra vieninteliai, tačiau tai yra geras atspirties taškas pradedant gerinti savo svetainės našumą.

Susiję šaltiniai:

Paspartinkite „WordPress“ svetainę naudodamiesi šiais 6 patarimais

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map