8 populiariausios „PingDom“ alternatyvos 2020 m. (Nr. 1 yra nuostabus)

Ankstesniame straipsnyje supažindinau jus su įrankiais, kuriuos turėtų naudoti kiekvienas svetainės savininkas.


Šiame straipsnyje kalbėsiu apie „Pingdom“ alternatyvas.

Esu tikras, kad jūs su manimi sutiksite, kai pasakysiu:

„Pingdom“ yra puiki priemonė. Tačiau jis yra brangus ir pasižymi ribotomis funkcijų ir klientų aptarnavimo galimybėmis.

Na, pasirodo, yra daug įrankių (dar žinomų kaip „Pingdom“ alternatyvos), kurie yra pigesni, turi daugiau funkcijų nei „Pingdom“ ir yra lengviau naudojami.

O šiandienos įraše aš jums parodysiu keletą geriausių „Pingdom“ alternatyvų, kurios puikiai tinka jūsų poreikiams.

hostingo piliulė8 geriausios „PingDom“ alternatyvos 2020 m

 1. Geriau Uptime
 2. „Dotcom-Monitor“
 3. „ServiceUptime“
 4. Uptime.com
 5. „RapidSpike“
 6. „SiteUptime“
 7. Pagrindinio kompiuterio stebėjimo priemonė
 8. Svetainė 24 × 7

1. Geriau Uptime

Geresnis Uptime puslapis

Geresnis „Uptime“ yra tas, kurį galite spėti pagal pavadinimą, stebi ir tobulina jūsų veikimo trukmę, kai esate užsiėmęs tvarkydamas kitus savo svetainės aspektus. „Geresnis Uptime“ yra labai populiarus tarp elektroninių parduotuvių savininkų, kurie kitaip vartoja atsargų valdymą.

Registracija yra gana paprasta. Tiesiog įveskite savo el. Pašto adresą & telefoną ir norimos stebėti URL adresą. Viskas. Kiekvieną kartą, kai jūsų svetainėje bus atnaujinimas arba, jei jis sumažės, gausite naujinį iš pirmų rankų.

Jei „Better Uptime“ laikrodyje kažkas nutinka, gausite ekrano kopijas & klaidų žurnalai su išsamiais tvarkaraščiais, kad būtų galima lengvai derinti. „Geresnis Uptime“ taip pat palaiko išorinių paslaugų, tokių kaip „Heroku“, „Slack“, „Zendesk“ ir kt., Integraciją, taip pat kalendoriaus integraciją budintiems darbuotojams.

Kalbant apie kainų nustatymą, yra viena gera žinia: nemokamas planas. Nemokamas planas su ribotomis funkcijomis, tokiomis kaip nemokami perspėjimai el. Paštu, 3 minučių patikrinimai ir 5 telefono skambučiai. Po to yra „Freelancer“ planas su neribotais telefono skambučiais, 30 sekundžių patikrinimais ir vieno vartotojo paskyra..

Pereidama prie aukšto lygio planų, „Komanda“ turi 5 vartotojų abonementus, budėjimo pagal budėjimą planavimą, pusiau profesionalų palaikymą ir apie neribotas integracijas. Jei jie neatitinka jūsų masto, „įmonės“ planas yra 150 USD / mėn & yra geriausias palaikymas ir galimybė pridėti papildomų vartotojų.

Kas man patinka „Better Uptime“:

 • Neribotas el. Pašto įspėjimas visuose planuose
 • Incidento eskalacija

Apsilankykite „Better Uptime“

2. „Dotcom-Monitor“

Tinklalapių stebėjimas
„Dotcom-Monitor“ yra „viskas viename“ debesų stebėjimo platforma, leidžianti valdyti & sekti tokias paslaugas kaip SOAP, GET, POST, TCP, ICMP & SSL sertifikatai, skirti operatyviam valdymui, veiklos stebėjimui ir papildomoms agentūrų funkcijoms & įmonės.

Jos prietaisų skydelyje yra vienoda ataskaitų teikimo sistema, galite išsamiai perspėti, kai aptinkama klaida, lanksti XML ataskaitų tarnyba, teikianti API jūsų realaus laiko stebėjimo duomenims, integracija su populiariomis platformomis ir net stebinti svetaines / programas ne jūsų tinkle..

Kainų nustatymo modelis taip pat išliko kiek įmanoma nuosaikesnis. Pagrindinis planas prasideda nuo 1,99 USD per mėnesį ir siūlo mažiausiai 10 tikslų. Kiekviename plane yra neribotos viešos informacijos suvestinės, SSO integracija, konfigūravimo API, XML duomenų tiekimas, palaikymas visą parą ir kt..

Ne tik tai, bet ir „Dotcom-Monitor“ buvo pripažinta, kad ji yra pirmoji įmonė, pristačiusi vienos minutės stebėjimą, stebinti IPv6 & telefono perspėjimai, vaizdo atitikties operacijų stebėjimas ir WYSIWYG programų stebėjimo scenarijų įrašymo įrenginys.

Kas man patinka „Dotcom-Monitor“:

 • Jokių įsipareigojimų / nereikia kreditinės kortelės. 30 dienų nemokamas bandymas
 • Tiesioginių XML duomenų ataskaitų teikimo paslauga

Apsilankykite „Dotcom-Monitor“

3. „ServiceUptime“: (mano mėgstamiausias)

Aptarnavimo laikas

„ServiceUptime“ leidžia stebėti savo svetainę iš 10 skirtingų vietų visame pasaulyje. Jų stebėjimo dažnis yra nuo 1 iki 60 minučių. Jame yra keletas skirtingų stebėjimo paslaugų, tokių kaip HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, DNS, POP3 ir kt.

„ServiceUptime“ tampa puikiu stebėjimo įrankiu tuo, kad kiekvieną kartą tikrinant paslaugą iš kitos vietos, o įspėjimas sugeneruojamas tik tada, kai kelios vietos nustato gedimą.

Jei jums reikia suaktyvinti scenarijus savo svetainėje (internetinėse svetainėse) dėl ypatingų sąlygų, tokių kaip prastovos, tada „ServiceUptime“ yra puikus įrankis, į kurį reikia atsižvelgti. Visi „ServiceUptime“ aukščiausios kokybės planai palaiko „Webhooks“ naudojimą.

„ServiceUptime“ yra nemokamas ir mokamas stebėjimas, kurį galite pasirinkti. Nemokama stebėjimo paslauga leidžia stebėti vieną paslaugą kas 30 ar 60 minučių; tuo tarpu mokamos paslaugos svyruoja nuo 10 monitorių iki 110 monitorių, priklausomai nuo pasirinkto plano.

Kas man patinka „ServiceUptime“:

 • Lanksčios dažnio parinktys.
 • Galimybė pasirinkti bet kurį uostą pagal nemokamą planą

Apsilankykite „Serviceuptime117“ vartotojai

4. Uptime.com

Uptime.com

Uptime.com ne tik stebi jūsų serverio veikimo laiką, bet ir teikia našumo ataskaitas. Tai turi neribotas galimybes stebėti svetaines ir gali stebėti HTTP, HTTPS, „Ping“, SSH, TCP, DNS, API, operacijas, el. Laiškus ir dar daugiau.

Uptime.com vykdo nuolatinį vienos minutės stebėjimą iš 30 skirtingų vietų. Jei ji susiduria su bet kokiais tinklalapio trūkumais, gausite įspėjimus pagal pareikalavimą. Šie perspėjimai siunčiami SMS žinutėmis, el. Paštu, tiesioginiu pranešimu, „Twitter“ ar internetinėmis žinutėmis.

Tai 21 dienos nemokama bandomoji versija. Paskelbkite tai yra keli planai, kurių pagrindinis planas prasideda nuo 15 USD / mėn.

Visuose planuose yra SSL stebėjimas, visą parą veikiantis palaikymas, „ping“ stebėjimas, virusų ir kenkėjiškų programų nuskaitymas bei realus vartotojo stebėjimas.

Uptime.com teikia išsamius ataskaitų duomenis, nurodant serverio našumą, reagavimo laiką ir faktinį veikimo laiką. Galite patikrinti svetainės veikimo laiką ir el. Paštu gauti dienos, savaitės ir mėnesio ataskaitas.

Su kiekvienu planu jūs taip pat gaunate viešą statuso puslapį, kuris gali būti rodomas viduje arba viešame portale. Pagrindinis „Uptime.com“ planas numato 4 mėnesių istorinių duomenų saugojimą. Uptime taip pat palaiko trečiųjų šalių integracijas. Šios paslaugos yra suderintos su gerais techninės pagalbos vadovais pagalbos skyriuje.

Kas man patinka „Uptime.com“:

 • Įspėjimai per „Twitter“
 • Stebi DNS, pašto serverį, interneto serverį ir palaiko IP ir domenų juodąjį sąrašą

5. „RapidSpike“

rapidspike„RapidSpike“ yra dar vienas sprendimas, skirtas stebėti jūsų svetainės veikimo laiką. Tai ateina su 14 dienų nemokamu bandomuoju periodu. Jis turi automatizuotą ir nuolatinę veikimo stebėjimo paslaugą.

Naudodami „RapidSpike“ galite akimirksniu pridėti naujas svetaines ar serverius stebėjimui. Jis turi nuolatinius 24/7/365 pranešimus, ir jums bus nedelsiant pranešta apie bet kokias prastovas.

Yra keletas būdų, kaip „RapidSpike“ siunčia pranešimą. Jis gali siųsti pranešimus el. Paštu, SMS žinutėmis, balso skambučiu, internetinėmis žinutėmis, silpnais kanalais, tiesioginio perėjimo būdu, „Microsoft“ komandomis ar „Office 365“, „PagerDuty“, programos pranešimais ar viešosios būsenos puslapiu..

„RapidSpike“ gali veikti 1 minutę, jei norite, kad ji būtų ilgesnė, tada ją galima sukonfigūruoti.

„RapidSpike“ palaiko viso pasaulio palaikymą ir užtikrina, kad prieš siųsdami bet kurį prastovos pranešimą, patikrinsite jį keliose vietose. Paslaugos derinamos su keliomis pranešimo taisyklėmis. Tai naudinga, kai yra keli suinteresuoti subjektai, turintys skirtingus interesus.

Tai vienodai galima pasiekti per darbalaukį, planšetinį kompiuterį, mobilųjį telefoną ar bet kurį kitą įrenginį. Jis turi konsoliduotą vaizdą, pasiekiamą prietaisų skydelyje, kuriame pateikiama tinkama veikimo laiko metrika.

„RapidSpike“ teikia išsamias ataskaitas, įskaitant kiekvieno puslapio stebėjimą. Tuo pačiu metu būtų siunčiamas vienas pranešimas, jei būtų keli puslapių gedimai. Jis gali stebėti ping, HTTP ir TCP.

Kas man patinka RapidSpike.com:

 • Daugybė pranešimų kanalų
 • Palaiko API stebėjimą, saugos pažeidžiamumų nuskaitymą ir realų vartotojo stebėjimą

6. „SiteUptime“:

„SiteUptime“

„SiteUptime“ kas dvi minutes stebi jūsų svetainę iš 8 skirtingų vietų, esančių 5 žemynuose. Jame yra kelios stebėjimo parinktys, tokios kaip HTTP, HTTPS, DNS, ICMP, POP3 ir kt.

Patvirtindami perspėjimą iš kitos geografinės vietos, „SiteUptime“ išvengia klaidingų teiginių.

Jei prieš pereidami prie mokamo varianto svarstote galimybę išbandyti nemokamą svetainės stebėjimo įrankį, „SiteUptime“ yra puikus pasirinkimas. Nemokamas planas leidžia nustatyti vieną monitorių, kuris tikrina jūsų svetainę kas 30 minučių. Tai taip pat apima veikimo laiko ataskaitas, įspėjimus el. Paštu ir valdymo pultą. Išplėstiniai planai leidžia nustatyti net šešis monitorius, kurie kas 2 minutes tikrina jūsų svetainę.

Kas man patinka „SiteUptime“:

 • Stebima statistika per XML / RSS

7. Pagrindinio kompiuterio stebėjimo priemonė:

host-tracker.com

„Host Tracker“ nėra vien tik turinio stebėjimas ir reagavimo laiko tikrinimas. Jie taip pat apima duomenų bazių stebėjimą.

„Host Tracker“ stebi jūsų svetainę iš daugiau nei 70 vietų visame pasaulyje, naudodamas kelis protokolus, tokius kaip HTTP, HTTPS, ICMP, FTP, SSH, RDP ir kt..

„Host Tracker“ turi ne tik el. Laišką, SMS ir telefono skambučius, kad jus įspėtų. Taip pat galite pasirinkti gauti įspėjimą per „Hangout“ ir „Skype“.

Be stebėjimo žiniatinklyje, „Host Tracker“ taip pat leidžia stebėti jūsų procesoriaus, HDD ir RAM apkrovą; ir pažymėjimo galiojimo laikas.

Ataskaitas galima atsisiųsti įvairiais formatais, tokiais kaip PDF, XML ir CSV.

Savo programą galite integruoti į „Host Tracker“ naudodami jų API.

„Host Trackers“ statistika neabejotinai leidžia apsvarstyti galimybę: 8 metai eteryje, daugiau nei 40000 klientų ir daugiau nei 200000 stebimų svetainių.

Kas man patinka apie „Host Tracker“:

 • Didžiulės įspėjimo parinktys, įskaitant „Hangout“, „Skype“ ir balso skambučius
 • Galima stebėti juodųjų sąrašų domeną / IP

8. Svetainė 24 × 7

Svetainė24x7

„Site24x7“ yra „viskas viename“ sprendimas, leidžiantis stebėti ne tik savo svetainę, bet ir svetainę mobiliesiems, programas mobiliesiems ir debesies išteklius, veikiančius „Amazon EC2“..

Neseniai paskelbtoje „Fortune“ ataskaitoje teigiama, kad nuo 2015 iki 2020 m. Mobiliųjų telefonų srautas turėtų išaugti 53%. Tai padidina svetainių mobiliesiems ir programų mobiliesiems stebėjimo svarbą..

„Site24x7“ stebi tokias paslaugas kaip HTTP, HTTPS, ICMP, DNS, FTP ir kt. Iš daugiau nei 50 vietų visame pasaulyje. Taip pat joje yra realiojo laiko vartotojo stebėjimas su tokia metrika kaip naršyklės tipas, vieta ir platforma.

Kas daugiau? „Site24x7“ taip pat yra serverio našumo stebėjimas ir tinklo stebėjimas. Jis stebi tokius serverius kaip „Windows“, „Linux“, „Amazon EC2“ ir „VMware ESX“; ir tinklo įrenginius, tokius kaip maršrutizatoriai, jungikliai, ugniasienės ir spausdintuvai.

„Site24x7“ turėtų būti jūsų pasirinkimas, jei ieškote daugiau nei tik svetainės stebėjimo; kaip mobiliųjų programų stebėjimas, programų našumas, serverio našumas ir tinklo našumas.

Kas man patinka „Site24x7“:

 • Gali stebėti debesų infrastruktūrą, tokią kaip „Amazon EC2“
 • Mobiliųjų programų stebėjimas & programos našumo stebėjimas „Java“, .NET, AWS, Azure, iOS & „Android“ aplinka

Santrauka

Geriau
Uptime
„Dotcom“
Monitorius
Aptarnavimas
Uptime
Uptime
Greitas
Spiglys

HTTP
HTTPS
GET / POST
SOAP
TCP
ICMP
SSL
FTP
DNS
POP3
Pingas
SSH
API
Laisvas planas
Yra?
Neribota10 monitorių20 monitorių20 monitorių50 monitorius
Monitorius
Dažnis
3 min1-5 miniki 3 min1 minutė2 min
Įspėjimai perPašto adresą
trumpoji žinutė
Skambink
Pašto adresą
trumpoji žinutė
Pašto adresą
trumpoji žinutė
Skambink
Pašto adresą
trumpoji žinutė
Skambink
Pašto adresą
trumpoji žinutė
Skambink
Išsamiau Išsamiau

Čia paminėtos alternatyvos suteikia daugybę skirtingų pasirinkimų stebint savo svetaines.

Pasirinkimai skiriasi ne tik pagal kainą, bet ir pagal paslaugas, kurias galima stebėti, vietų skaičių, ataskaitų formatus ir metriką bei įspėjimo mechanizmus..

Apsvarstykite „ServiceUptime“ pasirinkdami svetainės stebėjimo įrankį, nes, palyginti su kitais, jis pasižymi puikiomis savybėmis.

Prašau komentuoti žemiau ir praneškite, kurį pasirinkote.

Sėkmės!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map