9 gražūs „Wix“ svetainės pavyzdžiai jūsų įkvėpimui (2020 m.)

9 gražūs „Wix“ svetainės pavyzdžiai jūsų įkvėpimui (2020 m.)

9 gražūs „Wix“ svetainės pavyzdžiai jūsų įkvėpimui (2020 m.)

Kai įeini į savo parduotuvės ar savo verslo kūrimo pasaulį, lengviau pasidaryti pirminę idėją ir pradėti savo reikalus. Tačiau tam reikia daug daugiau, kad ta idėja išaugtų su naujais eksperimentais ir būtų geresnė už jūsų konkurenciją.


Nors šie dalykai turi atlikti gyvybiškai svarbų vaidmenį, pagrindinė taisyklė bus generuoti puikią idėją. Ir norint ją išplėsti, jums reikia geros platformos; kas gali būti geriau nei pradėti internetu?

Taigi, norint patekti į šį techninį pasaulį, jūsų svetainė tampa žingsniu į kalnus. Šiandien žmonės planuoja kurti savo svetainę įvairiais tikslais, pavyzdžiui, maistu, gėlių parduotuvė, gyvūnų priežiūros paslaugomis, maisto produktais ir tuo, kas ne!

Norėdami sukurti svetainę, svarbiausia yra išsiaiškinti geriausią platformą. Nesijaudinkite, čia yra keletas puikių „Wix“ šablonų, kurie padėtų jums nustatyti savo svetainę.

1. Sonja van Duelmen

Sonja van Dülmen

Jei parodote tam tikrą susidomėjimą tiek meno, tiek dizaino deriniu, tada Sonja van Duelman yra geriausias pavyzdys.

Ši „Wix“ svetainė yra puikus pavyzdys, kaip derinti meną su svetainės dizainu, nes pats unikalus skonis yra matomas, kai slenkate jų svetainės puslapyje. Turinti keletą įdomių šablonų, ši svetainė yra tobula norint pradėti jūsų įmonę.

2. Kepto sūrio fabrikas

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

thegrilledcheesefactory

Pats vardas yra toks sūrus. Tai jūsų burną užpildo vandeniu, o kas gali būti geriau nei svetainė, kurioje jums pateikiami geriausi grilyje kepami sūriai. Jo svetainėje rasite šviežios duonos, šviežių ingredientų ir kt., O tai, kas jūsų skrandžiui gali būti didesnė nei sūris.

Svetainėje yra tokios funkcijos kaip meniu, vaizdo įrašai, susiję su vieta, “Instagram” nuorodos, užsakymų užsakymai ir kt.

3. Sveikas kaimynas

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Sveikas kaimynas

Puiki svetainė, kurią sukūrė „Wix“ tema. Jei domitės žaidimais ir labai domitės siaubu. Ši svetainė suteikia jums geriausią patirtį paragauti abiejų kartu. Sveikas kaimynas – žaidimas, paremtas siaubo tema.

Šis žaidimas iš pradžių buvo pradėtas naudoti „YouTube“ ir dabar taip pat pasiekiamas skirtingose ​​žaidimų vietose.

4. Valgykite gyvą miegą

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Valgykite gyvą miegą

Svetainė, kurios pavadinimas netgi skamba kaip gyvenimo mantra. Kadangi maistas yra svarbiausia gyvenimo dalis, leidžianti ne tik kvėpuoti, šioje svetainėje kalbama apie klasikinius Prancūzijos šalių receptus.

Ši svetainė yra puiki svetainė su tvarkomu pagrindiniu puslapiu, užpildytu daugybe gražių, akį traukiančių nuotraukų. Taip pat yra galerija, kurioje yra įvairių receptų nuotraukos ir visas informacinis turinys apie juos.

5. Pjūviai ir mėlynės

Cuts & Bruises kirpyklos

Gabalai ir sumušimai yra kirpyklos parduotuvė, kuri naudojo „Wix“ kurdama savo svetainę su tema atitinkančia tema.

Geriausia svetainės dalis yra ta, kad joje yra visa informacija, pateikiama viename puslapyje, kurią vartotojai norėtų žinoti. Svetainėje taip pat yra tokių funkcijų kaip tiesioginiai pokalbiai ir pirkinių krepšelio priemonė.

6. Septynių gramų kavinė

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

Septynių gramų kavinė

Ši svetainė neabejotinai yra lankytinų vietų, nes jos pirmasis vaizdas leidžia žiūrovams suprasti, apie ką yra visa svetainė. Naudodamiesi paveikslėliais, naudodami vartotoją galite gauti tikslią informaciją ir tokiu būdu padėti vartotojams greitai nusipirkti savo gaminius.

Jie taip pat gali užsisakyti viešojo maitinimo įstaigas ir net ieškoti visų tinklalapių nuorodų.

7. Gero savijautos prekės

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

geros savijautos prekės

Šis „Wix“ svetainės pavyzdys, turėdamas keletą stulbinamų efektų ir skyrių, puikiai tinka planuoti jūsų svetainę. Šioje svetainėje aptariamas konkretus produktas berniukams, t. Y. Antialerginis lūpų balzamas.

Perėję į kitus puslapius per naršymo juostos skyrių, naudodami keletą akį traukiančių reklamjuostių ir skyrių, susidursite su keliais išdėstymo modeliais..

8. Prancūzų mazgų studija

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

frenchknotstudios

Gražus „Wix“ naudojimo būdas, šioje svetainėje yra viskas apie paveikslėlius. Svetainė yra labai elegantiška, tačiau madinga, joje yra daugybė spalvų ir elegancijos, sumaišytos su prisiminimais. Svetainėje yra nuotraukos su trumpais šūkiais, atspindinčiais juos, ir skaidrių demonstracija visiems.

Viršuje yra socialinės žiniasklaidos saitai, o informacija yra suprojektuota taip, kad nuotraukos aprašymas yra tiesiai po miniatiūra.

9. Gyvūnų muzika

Užveskite pelės žymeklį, kad peržiūrėtumėte

gyvulinis muzika

Šis internetinis puslapis yra vienas labiausiai vertinančių ir įspūdingiausių būdų atstovauti sau, todėl viskas paaiškinta pagrindiniame puslapyje apie save. Pagrindiniame puslapyje yra miniatiūrų, leidžiančių pasirinkti kitas nei įmonės portfelis galimybes, tokias kaip nuotraukos, vaizdo įrašai, muzika ir pan..

Geriausia yra tai, kad socialinės žiniasklaidos parinktys yra nukreiptos į kairįjį kampą, vartotojai bet kada gali lengvai jas perjungti.

Puikus būdas patobulinti savo verslą ir parduoti produktus klientams. Internetinės svetainės yra puiki platforma, nes jos teikia tokią veiklą ne tik kaip reprezentacinę platformą, bet ir naudodamos savo pasirodymus bei uždirba daugiau..

Išvada

„Wix“ neabejotinai pristatė puikią platformą, leidžiančią panaudoti savo funkcijas ir jas įgyvendinti kuriant spalvingas, patrauklias ir žandikaulius mažinančias svetaines. Jų yra daugybė pavyzdžių, kai kurie iš jų buvo parodyti aukščiau. Tikiuosi, kad ateityje per „Wix“ bus daugiau tokių puikių kūrinių.

Nors svetainių kūrimas atrodo lengvas darbas, tačiau taip nėra. Svetainė nėra vien tik pristatymai; tai taip pat susiję su turiniu ir tuo, kaip gerai pavyko viską sudėlioti į vietas. Piktogramos, slankmačiai, išdėstymas, išvaizda ir kiekviena bitė yra svetainėje. Negalite praleisti turėdami unikalią funkciją, nes tada ji atrodys neišsami.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector