9 kvaili žiniatinklio prieglobos klausimai, kuriuos visada bijojote užduoti

Sprendimų priėmimas yra sudėtingiausia užduotis pasaulyje; paprastai žmonės priima sprendimus remdamiesi emociniais ir asmeniniais instinktais, tačiau sprendimai visada turėtų būti pagrįsti faktais ir duomenimis. Žiniatinklio prieglobos pasirinkimas yra vienas iš tų sprendimų, kurį visada reikėtų priimti prižiūrint faktus. Bet koks sprendimas, priimtas remiantis siuntimo programa ar didele nuolaida, artimiausioje ateityje gali sukelti problemų ir klaidų.


Daugelis žmonių mano, kad interneto priegloba yra painus žargono rinkinys; jie nežino, kad vaidino svarbų vaidmenį plėtojant internetinį verslą. Atsakysime į 9 kvailus žiniatinklio prieglobos klausimus, kurių visada bijojote užduoti:

1. Ar galiu padidinti svetainės greitį, jei įdėsiu savo svetainę į skirtą prieglobą ir bendrai naudojamą prieglobą?

svetainės greitis

Atsakymas: tiesiai į atsakymą, taip! Jūsų svetainės įkėlimo greitis padidės, jei įdėsite savo svetainę į skirtą prieglobą, o ne į bendrą prieglobą.

Štai kodėl: Bendrovė, prekiaujanti bendrojo prieglobos paslaugomis (kaip rodo pavadinimas, viskas yra dalijamasi bendrojo prieglobos tinklais, įskaitant vietos diske, pralaidumo ir kt.), Turi šimtus, o gal ir tūkstančius klientų. Jie turi kiekvienam iš jų suteikti gerą klientų patirtį, todėl jie paskirsto serverio išteklius vienodai visiems klientams. Tai lemia, kad jūsų svetainė įkeliama lėčiau.

Kai jūsų svetainė veikia tam skirtame priegloboje, serverio ištekliai nėra dalijami, jie yra skirti tik jums. Taigi jūsų svetainės sparta tikrai padidės, jei vyksite į specialųjį prieglobą. Sužinokite daugiau apie dedikuotą prieglobą čia.

2. Ar mano svetainės greitis sumažės, jei savo prieglobos paskyroje laikysiu kelias svetaines?

Atsakymas: Yra du skirtingi scenarijai, aptarkime abu scenarijus po vieną:

Jei turite specialųjį prieglobą, o tada esate priegloba kelioms svetainėms: Jei turite specialų prieglobą ir tada priegloba yra iki 10 svetainių, tada jūsų svetainės sparta nesumažės, nes dedikuotų prieglobos serverių yra labai daug. išteklių.

Jei turite bendrojo prieglobos paskyrą, o tada priglobiate kelias svetaines: Jei turite bendrojo prieglobos paskyrą ir priglobiate daugiau nei 2 svetaines, jūsų svetainės greitis sumažės, nes jūsų serverio išteklius jau riboja žiniatinklio priegloba ir jūs dar labiau jį ribojate priegloboje daugiau nei vienoje svetainėje.

3. Ar žiniatinklio prieglobos serveris turėtų būti šalia mano arba mano vartotojo vietos?

interneto prieglobos serveris

Atsakymas: Jei jūsų internetinė parduotuvė nukreipta į konkrečią sritį ar šalį, svarbu, kad serveris būtų šalia vartotojo / lankytojo. Pvz .: Jei turite internetinę parduotuvę, kurioje Australijoje parduodama „Vape“ skystis, svarbu, kad svetainė būtų talpinama serveryje Australijoje, tai turės įtakos SEO, reitingavimui ir jūsų svetainės įkėlimo greičiui.

Kita vertus, jei jūsų tikslinė auditorija yra tokia plati kaip „Amazon“, o tai yra visas Žemės rutulys, tada nėra svarbu, kad jūsų svetainė būtų priglobta serveriuose visame pasaulyje. Tokiais atvejais bus naudojami CDN (turinio pristatymo tinklai) ir jie kaups dažnai pasiekiamus duomenis serveriuose, esančiuose arčiausiai kliento. CDN tai padarys automatiškai; jums nereikės dėl to jaudintis. Čia galite sužinoti daugiau apie kitus svarbius veiksnius, susijusius su serveriais.

4. Jei aš užregistruosiu savo domeną pas vieną prieglobos paslaugų teikėją ir priglaudžiu svetainę kitoje interneto prieglobos įmonėje, ar tai paveiks svetainės greitį?

Atsakymas: Jei DNS ir žiniatinklis bus talpinami skirtinguose serveriuose, svetainės įkėlimo greičiui įtakos nebus.

5. „Windows Server“ ir „Linux“ serveris – kurį turėčiau pasirinkti ir kodėl?

„Windows“ ir „Linux“

Atsakymas: Įmonės ir žiniatinklio meistrai savo svetainių prieglobai visada turėtų pasirinkti „Linux Server“ į „Windows Server“, nes „Linux“ suteikia geresnį saugumą, aukštą stabilumą ir daugiau TCO – visos nuosavybės išlaidos – atsižvelgiant į tai, kad „Linux“ programinės įrangos paketai visada yra prieinami nemokamai. Daugiau priežasčių, kodėl verta pasirinkti „Linux“ serverį į „Windows“ serverį, rasite čia.

6. Ar turėčiau nerimauti dėl atsarginių kopijų kūrimo svetainėje, net jei žiniatinklio prieglobos įmonė teikia automatinio atsarginio kopijavimo galimybę?

Atsakymas: Nesvarbu, ar jūsų svetainė yra priglobta tam skirtame priegloboje, ar bendro naudojimo priegloboje, visada turėtumėte pasidaryti atsarginę savo svetainės kopiją, net jei žiniatinklio prieglobos įmonė teikia automatinio atsarginio kopijavimo galimybę.

Kiekviena nauja automatinė atsarginė kopija pakeičia ankstesnę automatinę atsarginę kopiją, todėl labai rekomenduojama palaikyti asmenines atsargines kopijas. Nuotolinės / asmeninės atsarginės kopijos bus naudingos atkūrus nelaimes.

7. Jei pakeisiu žiniatinklio prieglobos įmonę, ar tai paveiks mano „Google“ reitingą?

Atsakymas: Perjungimas iš vienos prieglobos įmonės į kitą neturės įtakos SEO ar jūsų „Google Ranking“, kol DNS priegloba ir žiniatinklio priegloba išliks toje pačioje šalyje. Jei perjungiate į prastą žiniatinklio prieglobą, tai gali paveikti 1% jūsų „Google“ reitingo. Palaikykite žemą prastovos laiką ir savo svetainės turinio kokybę, kad jūsų „Google“ reitingas niekada nesugriūtų.

8. Radau svetainę, siūlančią NEMOKAMĄ žiniatinklio prieglobą. Ar turėčiau to ieškoti?

Nemokamas internetinis priegloba

Atsakymas: Svetainės, siūlančios nemokamą interneto prieglobą, paprastai suteikia tikrai mažą krovimo greitį ir labai ilgą darbo laiką. Šie veiksniai nužudys jūsų „Google“ reitingą. Tokiame nemokamame prieglobos objekte negalima prisiimti profesionalių profesionalių svetainių. Kadangi prieglobos kaina per tiek metų sumažėjo, tai priegloba bendro naudojimo serveriuose vis dar yra gana ekonomiška..

9. Aš ketinu atidaryti savo naują svetainę. Ar turėčiau kreiptis į bendrą hostingą ar dedikuotą prieglobą?

Atsakymas: Paleidžiant naują svetainę, prieš pasirenkant dedikuotas ar bendro naudojimo prieglobos paslaugas, visada reikia apskaičiuoti savo biudžetą, būsimus poreikius ir klientų bazę. Jei tikitės artimiausioje ateityje tapti dideliais ir taip pat planuojate priglobti daugiau nei vieną svetainę, tada pasirinkite Dedikuotasis priegloba, tačiau jei esate individas ir jūsų poreikiai yra riboti, tada naudokitės bendrinamu priegloba ir mėgaukitės savo buvimu internete.

Dabar, kai mes atsakėme į visus šiuos klausimus, atėjo laikas jums pradėti savo kitą internetinę įmonę.

Turėkite laimingą prieglobą!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map