Geriausi 2020 m. „Joomla“ prieglobos paslaugų teikėjai

Ieškodami turinio valdymo sistemos, dažnai susidūrėte su „WordPress“ ar „Joomla“.


„Joomla“ yra dar vienas atvirojo kodo turinio valdymo sistemos pasirinkimas skelbti žiniatinklio turinį. Tai laikoma antra pagal populiarumą CMS po „WordPress“.

„Joomla“ pirmą kartą buvo paleista 2005 m. Rugpjūčio 17 d., Ji parašyta PHP.

Užpakalinėje programoje „Joomla“ naudoja objektinį programavimą ir apima tokias funkcijas kaip RSS tiekimas, talpyklos kaupimas, internacionalizavimas, kad būtų galima paminėti keletą.

„Joomla“ palaiko daugiau nei 8000 nemokamų ir komercinių plėtinių.

Prieš pradėdamas išsamiau susipažinti su geriausios „Joomla“ prieglobos informacija, leiskite man trumpai apžvelgti, kuo skiriasi „Joomla“ ir „WordPress“.

„Joomla“ versijos „WordPress“:

„WordPress“, taip pat „Joomla“ yra atvirojo kodo CMS platformos ir negali veikti savarankiškai.

Abiem atvejais reikalingas žiniatinklio serveris arba, konkrečiau, jums reikia pasirinkti prieglobos platformą.

Paprastas naudojimas: abi šias platformas lengva naudoti. „WordPress“ „cPanel“ naršyklė yra paprasta ir visos programos palaiko diegimą vienu spustelėjimu. Tačiau naudodamiesi „Joomla“, „cPanel“ yra lengva, jei turite ankstesnę interneto svetainių kūrimo patirtį.

Temos ir papildiniai: „WordPress“ pateikia gerą temų kolekciją ir kelis papildinius su naudingomis funkcijomis.

Joomla neatsilieka nuo „WordPress“. „Joomla“ turi mažiau šablonų ir plėtinių, tačiau yra tokia pati gera el. Prekybos svetainei, CMS, taip pat tinklaraščiams.

Joomla vs WordPress

CMS: Internetiniai dienoraščiai yra tai, kas „WordPress“ yra gerai žinoma. „WordPress“ yra lengva naudoti vaizdinę rengyklę, kuria tinklaraštininkas, rinkodaros ekspertas gali valdyti turinį.

„Joomla“ yra skirta sudėtingam interneto plėtojimui. Nors „Joomla“ turi tinklaraščių rašymo galimybes, ilgainiui „Joomla“ gali atrodyti sudėtingesnis pasirinkimas tinklaraščių rašymui.

Palaikymas: „WordPress“ yra populiariausia CMS ir tai yra viena iš priežasčių, kodėl „WordPress“ yra daugybė išteklių. Tai apima vaizdo įrašus, vadovėlius ir bendruomenės pagalbą.

Nors „Joomla“, palyginti su „WordPress“, yra mažiau populiari, „Joomla“ vis dar palaiko aktyvią bendruomenės paramą. Be to, „Joomla“ taip pat teikia keletą vaizdo įrašų ir vadovėlių keliomis temomis.

Tiek „Joomla“, tiek „WordPress“ saugumą laiko svarbiausiu prioritetu ir reguliariai teikia atnaujinimus kartu su saugos papildiniais. Panašiai abu teikia integruotą daugiakalbę palaikymą.

Tada leiskite pateikti geriausias „Joomla“ prieglobos galimybes jūsų svetainei.

hostingo piliulėGeriausi „Joomla“ prieglobos paslaugų teikėjai

 1. Rošenas
 2. „Bluehost“
 3. „Hostinger“
 4. „SiteGround“
 5. „HostGator“

1. Rošenas

rochen jhoomla talpinimas

„Rochen“ palaiko daugiau nei 150 programų, įskaitant „WordPress“, „Joomla“, „Drupal“ ir „Magento“.

Už savo ekologiškų technologijų praktiką Rochenas turi „Green Mountain Energy“ sertifikatą.

Žiniatinklio priegloba pirmą kartą buvo paleista 2000 m., Jos būstinė yra Dandyje, Škotijoje, JK. Savo akivaizdoje, „Rochen“ yra oficialus „Joomla“ žiniatinklio prieglobos partneris.

Uptime:

„Rochen“ dirba iš daugelio duomenų centrų, esančių JAV ir JK. Jis siūlo nereikalingą serverį, kad užtikrintų maksimalų veikimo laiką.

Kalbant apie jų paslaugas, „Rochen“ nesiūlo jokių konkrečių galiojimo garantijų. Tačiau jų geriausias žiniatinklio priegloba garantuoja 99,9% veikimo laiką.

Tuo atveju, kai veiksnumo laikas sumažėja mažiau nei 99,9%, „Rochen“ klientui siūlo kreditus, pagrįstus paslaugų teikimo sąlygomis.

Patikimumas ir saugumas:

„Rochen“ siūlo kelis nereikalingus serverius, kurie naudojami gedimų atvejais. Tai palaiko automatinį serverio perkėlimą. „CloudLinux“ OS naudojama kiekviename serveryje, kad būtų užtikrintas aukštas patikimumo lygis.

Paslaugos siūlo WAF (žiniatinklio programų ugniasienę), užtikrinančią apsaugą nuo SQL injekcijų, CSS atakų ir kitų įprastų pažeidžiamumų.

„Rochen joomla“ prieglobos funkcijos

„Rochen“ siūlo automatinį atsarginių kopijų kūrimą kartu su savo planu.

„Rochen“ teikia svetainių atskyrimą kartu su SSL ir kenkėjiškų programų apsauga.

Atsarginė tarnyba:

Rochen palaiko skliautų atsarginę kopiją. Failus ir duomenų bazę galima lengvai atkurti bet kurioje vietoje.

„Rochen Vault“ atsarginių kopijų kūrimas

Jūsų „Joomla“ svetainę galima lengvai pakeisti į ankstesnę datą.

„Rochen“ turi automatines kasdienines atsargines kopijas ir gali būti atkurtas per pastarąsias 30 dienų. Bet kuriuo metu vartotojai gali atsisiųsti šias atsargines kopijas iš „cPanel“.

Planai:

„Rochen“ teikia 4 skirtingus mokėjimo planus – mėnesinį, 1 metų, 2 metų ir 3 metų planą. 3 metų planas, pigiausias, prasideda nuo 4,95 USD / mėn. Tai palaiko vieną svetainę.

„Rochen Joomla“ hostingo planai

Keliose svetainėse mažiausia kaina yra 7,95 USD / mėn. 3 metų laikotarpiui. Bet kuriuo atveju atnaujinimas yra šiek tiek didesnis, palyginti su pradine kaina.

Kai pradedate, jūs gaunate nuolaidą, dėl kurios pirmą kartą įkainiai tampa mažesni nei atnaujinimai. Taigi, jei pasirinksite metinį planą, iš pradžių mokėtumėte 76,77 USD, o pratęsimas – 83,40 USD.

Pagalba klientams:

„Rochen“ siūlo atskirą palaikymą pardavimams ir kitoms užklausoms. Pardavimų palaikymas negalimas visą parą, tačiau kitą palaikymą galima gauti visą parą.

Svetainėje nerastumėte atskiro specialios pagalbos skyriaus ar vadovėlių. Čia kažko trūksta. Taip pat galite susisiekti su jų klientų palaikymo tarnyba el. Paštu arba leisti jiems paskambinti.

Rochen chat Joomla hostingas

Nors jie teigia turintys 24/7 palaikymą, su ja galima susipažinti tik tuo atveju, jei esate užsiregistravę Rochel.

Bendras klientų palaikymas nėra greitai prieinamas visada ir yra skirtas tik registruotiems vartotojams.

Aplankykite Rocheną

2. „Bluehost“

„bluehost“ reklamjuostė

„Bluehost“ yra vardas, kurio negalima praleisti iš šio sąrašo. Būdamas populiarus ir plačiai naudojamas, „Bluehost“ neapsiriboja „WordPress“ ir teikia „Joomla“ prieglobos paslaugas.

„Bluehost“ aptarnauja daugiau nei 2 milijonus domenų ir yra viena iš 20 geriausių hostingo platformų. Tai neabejotinai suteikia įdomių funkcijų ir „Joomla“ prieglobai.

Uptime:

Būdama viena iš plačiai naudojamų prieglobos platformų, „Bluehost“ užtikrina gerą eksploatavimo laiką. Tai akivaizdu iš jos sukurtos infrastruktūros.

„Bluehost“ teikia pakankamai aparatinės įrangos atsarginę kopiją, kad užtikrintų vientisą, nepertraukiamą prieglobos patirtį. Aš naudojau „Bluehost“ ir stebėjau jų veikimo laiką.

„bluehost uptime“

Užfiksuotą „BlueHost“ veikimo laiką galite pamatyti čia.

Apskritai pastebėsite, kad „Bluehost“ užtikrina pastovų veikimo laiką ir palaiko gerą reagavimo laiką.

Patikimumas ir saugumas:

„Bluehost“ teikia paslaugas, užtikrinančias pakankamą infrastruktūros perteklių. Tai leidžia išlaikyti patikimas paslaugas ir gerą darbo laiką.

„bluehost“ patikimumas ir saugumas

„Bluehost“ apima SSL kiekviename plane. Sudėtingesni planai apima šlamšto ekspertus, „CodeGuard Basic“, „SiteLock“ saugą ir domenų privatumą. Nors tai nėra įtraukta į pagrindinį planą, tam gali būti naudojama atskira kainodara.

Apskritai „Bluehost“ teikia gerą kiekį patikimų paslaugų ir pagrindinį saugumą.

Atsarginė tarnyba:

„Bluehost“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją. Be patikimų paslaugų, „Bluehost“ teikia ir atsarginių kopijų kūrimo paslaugas.

Pagrindiniuose planuose nėra „CodeGuard Basic“, tačiau juos galima įsigyti atskirai. Tačiau sudėtingesniuose planuose yra „CodeGuard Basic“, kuris padeda kurti atsargines kopijas ir atkurti paslaugas.

Planai:

„Bluehost“ palaiko bendrą „Joomla“ prieglobą. Čia yra 3 planai. Pats paprasčiausias planas prasideda nuo 2,95 USD / mėn. Pliuso planas prasideda nuo 5,45 USD / mėn., O pliuso pasirinkimas prasideda nuo 5,45 USD / mėn.

„bluehost“ planai

Visiems 3 planams taikoma šiek tiek didesnė atnaujinimo kaina. Be to, papildomomis saugos ar atsarginėmis paslaugomis galima naudotis atskirai nustatant kainą.

Pagalba klientams:

„Bluehost“ neatsilieka nuo tada, kai palaiko savo klientus. Turėdamas didžiulę klientų bazę, jis tikrai turi gerą klientų aptarnavimą.

Su klientų palaikymo tarnyba galima susisiekti el. Paštu, telefonu, bilietais ar tiesioginiais pokalbiais. Tiesioginis pokalbis yra atskiras naujiems ir esamiems klientams.

Panašiai galite atskirti pokalbį įvairiomis temomis.

„bluehost“ palaikymas

Norėdami sužinoti daugiau informacijos, taip pat galite patikrinti žinių bazę. Žinių bazėje yra daugybė temų, DUK ir tinklaraščiai.

„bluehost faq“

„Bluehost“ klientų aptarnavimas padeda rasti reikiamą informaciją ir yra lengvai naudojamas.

Apsilankykite „BlueHost“

3. „Hostinger“

hostinger joomla talpinimas

„Hostinger“ palaiko „Joomla“ prieglobą kartu su kitomis prieglobomis. Ji buvo pradėta 2004 m., Jos būstinė yra Kaune, Lietuvoje.

Kompanija naudojasi debesija paremtu priegloba ir garantuoja 99,9 proc. Taip pat suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Uptime:

„Hostinger“ garantuoja 99,9 proc. Serveriai yra optimizuoti, kad užtikrintų didelį našumą.

Taip pat stebiu „Hostinger“ serverio našumą per savo „Hostinger“ bandomąją svetainę.

hostinger's Uptime

Tai iš esmės atitinka tai, ką jie garantuoja. Visus „Uptime“ duomenis galite rasti čia.

Patikimumas ir saugumas:

„Hostinger“ pakeitus planą, konfigūracijos padidėja dvigubai. Tai teikia SSD su kiekvienu planu.

SSL yra įtrauktas į aukštesnės klasės planą. Panašiai duomenų atsarginę kopiją galima naudoti tik aukštesnės klasės planui.

Prie pagrindinių planų visą gyvenimą galite pridėti SSL už 11,99 USD. Galite pridėti kasdieninę atsarginę atsargą – po 2,09 USD per mėnesį ir pridėti „CloudFlare“ apsaugą – 7,50 USD per gyvenimą.

Atsarginė tarnyba:

„Hostinger“ palaiko atsarginių kopijų paslaugas, kurios yra neprivalomos kaip pagrindinių planų dalis. Verslo planas apima kasdienes atsarginių kopijų kūrimo paslaugas.

Dienos atsarginis hostinger joomla priegloba

Į dienos atsarginę kopiją įeina failai, duomenys, duomenų bazė ir el. Restauravimą galima atlikti naudojant valdymo pultą.

Planai:

„Hostinger“ turi 3 skirtingus planus – „Starter“, „Premium“, „Business“. Pirmą kartą nustatant kainą, kiekviena iš jų yra atitinkamai 0,80 USD / mėn., 2,15 USD / mėn. Ir 3,45 USD / mėn..

Hostinger Joomla hostingo planai

Pirmą kartą į kainą įeina mažiausiai 50% nuolaida visiems planams. Visų planų atnaujinimas yra didesnis.

Kiekvieno iš šių planų kaina yra atitinkamai 7,99 USD / mėn., 11,95 USD / mėn. Ir 15,95 USD / mėn..

Pagalba klientams:

„Hostinger“ turi specialų mokymo skyrių, apimantį kelias dominančios hostingo temas. Taip pat galite naudoti jų tiesioginį pokalbį arba pakelti bilietą.

Tačiau parama teikiama tik mokamiems klientams. Taigi, jei nesate „Hostinger“ klientas, negalėtumėte su jais susisiekti per tiesioginius pokalbius.

„hostinger“ pokalbių programa „joomla“

Taikant atskirą kainą, ji taip pat turi prioritetinę paramą.

Apsilankykite „Hostinger“

4. „SiteGround“

svetainės „Joomla“ priegloba

„SiteGround“ teikia daugybę prieglobos paslaugų palaikymo funkcijų ir apima „Joomla“ pagrįstą prieglobą. Ji buvo įkurta 2004 m., Jos būstinė yra Sofijoje, Bulgarijoje.

Jis aptarnauja daugiau nei 1 000 000 domenų visame pasaulyje ir turi duomenų centrus, esančius Singapūre, Nyderlanduose, JAV ir JK.

Uptime:

„SiteGround“ naudoja naujausias greičio technologijas su SSD, kad užtikrintų didelį našumą ir veikimo laiką. Tai suteikia 99,9% neveiklumo garantiją.

Norėdami įvertinti veikimo laiką & „SiteGround“ prieglobos serverių greičiu, aš nusipirkau domeną iš „SiteGround“.

Tai suteikia gerą darbo laiką.

Svetainės darbo laikas

Įrašytą „SiteGround“ veikimo laiką galite pamatyti čia.

Patikimumas ir saugumas:

„SiteGround“ turi 4 duomenų centrus, iš kurių galite pasirinkti. Kiekviename plane palaikomos SSL ir HTTP.

Pagrindinis planas palaiko nemokamą „CloudFlare CDN“ ir nemokamą atsarginę kopiją kasdien. Taip pat palaikomas „jHackGuard“ papildinys.

svetainės „Joomla“ priegloba

„Joomla SuperCacher“ yra įtrauktas į sudėtingesnio plano dalį.

Atsarginė tarnyba:

„SiteGround“ teikia atsarginių kopijų paslaugas pagal visus savo planus. Visuose jos planuose yra nemokama atsarginė kopija. Tačiau restauravimo paslaugos neįtrauktos į pagrindinį planą.

atsarginę kopiją svetainėje joomla priegloba

Kiti planai palaiko nemokamą atsarginių kopijų atkūrimą. Pažangiausias planas apima „OnDemand“ atsarginės kopijos atkūrimą.

Planai:

„SiteGround“ turi 3 „Joomla“ hostingo planus – „StartUp“, „GrowBig“ ir „GoGeek“. Kiekvieno iš šių planų kainos yra atitinkamai – 3,95 USD / mėn., 5,95 USD / mėn. Ir 11,95 USD / mėn.

„SiteGround Joomla“ prieglobos planai

Iš pradžių planai prasideda nuo prieinamos kainos. Tačiau atnaujinimai yra brangesni. „StartUp“ planas atnaujinamas 11,95 USD / mėn. „GrowBig“ planas atnaujinamas 19,95 USD per mėnesį, o „GoGeek“ planas atnaujinamas 34,95 USD per mėnesį.

Ilgesniam laikotarpiui planai atrodo brangesni.

Pagalba klientams:

„SiteGround“ palaiko pardavimo pokalbius ir jį galima pasiekti telefonu. Ji įsipareigoja palaikyti visą parą, nelaukdama laiko. Bilietai, kuriuos galima išspręsti per mažiau nei 10 minučių, yra įsipareigojimas.

svetainės „Joomla“ prieglobos pokalbis

Taigi, aš ištyriau jų tiesioginio pokalbio variantą. Laukimo laikas buvo mažesnis nei 60 sekundžių. Klientų palaikymo atstovas greitai pateikė informaciją.

Apsilankykite „SiteGround“

5. „HostGator“

Hostgator joomla priegloba

„HostGator“ yra dar viena populiari prieglobos platforma ir yra „Endurance International Group“ dalis. Čia yra daugiau nei 9 milijonai domenų ir palaikoma daugiau nei 400 000 klientų.

„HostGator“ pirmą kartą buvo pradėta kurti 2002 m., Jos būstinė yra Hiustone, Teksase, JAV. „HostGator“ yra vienas iš nedaugelio ekologiškų hostingo sprendimų, kuriuos galima rasti rinkoje.

Uptime:

„HostGator“ garantuoja 99,9 proc. Tai suteikia neišmatuotą disko vietą su neišmatuotu pralaidumu.

Nors tai yra kažkas, ko jie įsipareigoja, aš užfiksavau veikimo laiką per savo bandomąją svetainę „HostGator“.

„hostgator“ veikimo laikas

Čia galite pamatyti naujausią darbo laiką.

Apskritai, jis veikia gerai, išskyrus rugpjūtį, kai jis šiek tiek sumažėjo.

Patikimumas ir saugumas:

Nemokamas SSL yra įtrauktas į kiekvieno plano dalį. Norėdami pridėti tai taip pat apima nemokamą SSL atnaujinimą.

Naudodami „HostGator“ galite nedelsdami sukurti atsarginę kopiją. Be to, galite pasirinkti „SiteLock“ stebėjimą už atskirą kainą.

Į planus taip pat įtraukta „Spam Assassin“ ir „Hotlink“ apsauga.

hostgator joomla prieglobos saugumas

„HostGator“ siūlo slaptažodžiu apsaugotus katalogus.

Atsarginė tarnyba:

„HostGator“ teikia atsarginių kopijų paslaugas. „CPanel“ galite bet kuriuo metu pasidaryti atsarginę kopiją. Pabaigus atsarginę kopiją, gausite atsisiunčiamą nuorodą.

Panašiai restauravimas taip pat gali būti atliekamas bet kuriuo metu. Svetainės atsarginę kopiją galima pasirinkti už 2 USD / mėn. Kainą ir ją reikia atnaujinti kiekvienais metais.

hostgator joomla prieglobos atsarginę kopiją

Tai teikia automatinę failų ir duomenų bazių atsarginę kopiją kasdien. Tai maitina „CodeGuard“.

Planai:

„HostGator“ palaiko 3 skirtingus planus – „Hatchling“, „Baby“ ir „Business“. Pradinė šių planų kaina yra atitinkamai – 3,95 USD / mėn., 5,95 USD / mėn. Ir 5,95 USD / mėn.

„HostGator Joomla“ hostingo planai

Šios kainos yra numatytos ilgiausiems 36 mėnesių planams. Atnaujinimų kainos yra didesnės, palyginti su pradinėmis kainomis.

„Hatchling“ plano atnaujinimas yra 6,95 USD / mėn. Panašiai atnaujinamas kūdikio planas – 9,95 USD / mėn., O verslo planas – atnaujinamas – 14,95 USD / mėn.

Pagalba klientams:

„HostGator“ turi gausybę palaikymo vadovėlių, įskaitant vaizdo įrašų mokymo programas. Galite susisiekti su jų klientų palaikymu per tiesioginius pokalbius ar el. Paštą.

Jis siūlo palaikymą visą parą, 7/7. Svetainėje taip pat yra „HostGator“ skirtas forumas.

Išbandžiau jų tiesioginio pokalbio variantą.

hostgator joomla hostingo pokalbis 1

Pokalbis prasidėjo beveik iškart ir klientų aptarnavimo atstovas pateikė greitos informacijos.

Apsilankykite „HostGator“

IŠVADA

Visos aukščiau paminėtos „Joomla“ prieglobos galimybės tam tikra prasme skiriasi. Taigi tam tikra prasme kiekviena prieglobos platforma turi savo teigiamų aspektų ir trūkumų.

Tarp visų šių dalykų yra geras veikimo laikas, atsarginės paslaugos ir didesni atnaujinimo procentai, palyginti su pirmą kartą įkainota kaina..

Tam tikrais atvejais, pavyzdžiui, „HostGator“, „Hostinger“ atsarginės paslaugos yra apmokestinamos atskirai, atsižvelgiant į jūsų pasirinktą planą.

„SiteGround“ ir „HostGator“ teikia visą parą klientų palaikymą, kurio trūksta kitoje prieglobos platformoje.

Kalbant apie saugumą, visos prieglobos platformos teikia gerą palaikymą.

Nors „Hostinger“ ir „HostGator“ neteikia visų saugumo funkcijų kaip plano dalis, vis tiek to galima pasirinkti.

Kalbant apie funkcijas, nors jos visos yra turtingos, „Rochen“ ir „BlueHost“ teikia daugybę kūrėjų palaikomų funkcijų.

Pagaliau pereikime prie biudžeto atžvilgiu palankumo. Kiekviena iš jų turi prieinamą pradinę kainą.

Tačiau, kalbant apie pradinės ir atnaujinamosios kainodaros skirtumus, „Rochen“ ilgalaikėje perspektyvoje yra prieinamas pasirinkimas..

Be to, Rochenas yra oficialus „Joomla“ partneris, todėl tai yra palankus pasirinkimas „Joomla“ prieglobai.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map