Geriausi 2020 m. Perpardavėjų prieglobos paslaugų teikėjai (Nr. 2 yra mano mėgstamiausias)

Perpardavinėtojų priegloba yra tai, ką siūlo kai kurios prieglobos platformos. Tačiau ne visose prieglobos platformose siūloma perpardavėjų prieglobos galimybė.


Taigi, ar jūs nusprendėte pradėti savo interneto prieglobos sprendimą? Na, tada yra galimybė, leidžianti tai padaryti.

Taip, aš kalbu apie perpardavinėtojų prieglobą.

Perpardavinėtojo priegloba konceptualiai labai skiriasi nuo įprastos interneto prieglobos. Tai leidžia jums būti žiniatinklio prieglobsčiu už efektyviai mažas priežiūros išlaidas ir leidžia džiaugtis gautu pelnu.

Taigi, iš esmės naudodamiesi perpardavinėtojo priegloba, galite pateikti žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjo pareigas. Nors tai yra labai trumpas perpardavėjų prieglobos apibrėžimas, leiskite man pateikti daugiau informacijos apie tai, kas yra perpardavinėtojų priegloba ir kam tai naudinga.

Kas yra perpardavinėtojo priegloba ir kam jis skirtas?

Kaip jau minėjau aukščiau, perpardavinėtojų priegloba leidžia veikti kaip žiniatinklio prieglobai. Taigi, pirkdamas perpardavinėtoją, esate tarpininkas tarp perpardavėjo tiekėjo ir galutinio kliento.

Čia galite pateikti reikiamą pralaidumą, erdvę, „cPanel“ galutiniam klientui. Kai kurie perpardavėjai taip pat leidžia jums pridėti savo prekės ženklą. Tai yra lengvesnis būdas teikti interneto prieglobos paslaugas tuo atveju, jei neturite reikiamos infrastruktūros.

Galite patikrinti, ar nėra perpardavėjų prieglobos galimybių, jei norite teikti prieglobos paslaugas, bet neturite šių galimybių

 • Pakankamas biudžetas visos infrastruktūros nustatymui
 • Pakankama techninė kompetencija, norint išspręsti aparatūros / programinės įrangos atnaujinimus ar technines problemas
 • Pakankamas geografinis vietų ar duomenų centrų pasiskirstymas
 • Neįmanoma palaikyti žiniatinklio prieglobos visą parą

Jei kyla viena iš aukščiau išvardytų problemų, perpardavinėtojo priegloba yra saugus pasirinkimas. Perpardavinėtojų priegloba suteikia „viskas viename“ sprendimo paketą tuo atveju, jei norite pradėti savo interneto prieglobos verslą.

Daugelis perpardavėjų prieglobos platformų teikia tokias papildomas paslaugas, kaip:

 • Galutinio vartotojo palaikymas
 • „cPanel“
 • SSL
 • Portalas, skirtas valdyti visas paskyras – WHMCS atsiskaitymo programinė įranga, Pagalbos tarnybos programinė įranga
 • Pritaikymai

Perpardavinėtojų prieglobos funkcijos įvairiose rinkoje siūlomose galimybėse skiriasi.

Kaip tapti prieglobos perpardavėju?

Prieglobos perpardavėjas veikia kaip tikrasis žiniatinklio prieglobos paslaugų teikėjas ir gali leisti prieglobos perpardavėjui uždirbti papildomų pinigų.

Norėdami tapti prieglobos perpardavėju, turite:

 • Pirmiausia atlikite pakankamai rinkos tyrimų, kad galėtumėte pasirinkti patyrusią ir patikimą prieglobos paslaugą
 • Šiam perpardavėjo teikėjui išsirinkite tinkamiausią paketą, atsižvelgiant į jūsų poreikius ir biudžetą
 • Pasirinkite reikalingas mokėjimo šliuzo parinktis, per kurias galite priimti mokėjimą iš klientų.
 • Užpildykite reikiamą informaciją ir sumokėkite pagal planą
 • Paleiskite savo svetainę, kad būtų lengviau parduoti prieglobos paslaugas
 • Parodykite savo svetainę, kad padidintumėte pardavimus

Pradėti būti prieglobos perpardavėju yra paprasta ir nereikalauja per daug žinių.

Tai atrodo įdomu, ar ne? Tai yra svajonė žmonėms, kurie tikisi pradėti savo interneto prieglobos verslą, bet nežino, kur pradėti, ar turi kitų suvaržymų..

Dėl šios priežasties leiskite daugiau kalbėti apie geriausią perpardavinėtojų prieglobą rinkoje.

hostingo piliulėGeriausi perpardavinėtojų prieglobos paslaugų teikėjai

 1. „ResellerClub“
 2. „GreenGeeks“ (mano mėgstamiausias)
 3. „MilesWeb“
 4. „SiteGround“
 5. „InMotion“ talpinimas
 6. Varyk Tėti

1. „ResellerClub“:

„ResellerClub“

„ResellerClub“ suteikia geresnį produkto pasirinkimą, nes platforma palaiko daugialypį prieglobą, kuri apima: pasidalijamąjį prieglobą, dedikuotą prieglobą, VPS, „Cloud“ pagrįstą prieglobą. „ResellerClub“ suteikia 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

„ResellerClub“, visiškai atsidavęs perpardavinėtojų prieglobai, teikia bendruomenės palaikymą. Taip pat palaikoma domeno perpardavėjo parinktis. Atrodo, kad tai universalios perpardavinėtojų prieglobos galimybės, viena iš stipriausių jo vietų.

Čia gausite nemokamą perpardavėjo sąskaitą, nemokamą „cPanel“, nemokamą WHM, „Softaculous“ diegimo programą, nemokamą pagrindinio kompiuterio perkėlimą, našumo optimizavimą, atnaujinimus, budėjimo palaikymą. Taigi, kol esate žiniatinklio priegloba, galite naudotis šiomis „ResellerClub“ teikiamomis funkcijomis.

Tinklas yra maitinamas iš „CloudFlare CDN“, kad užtikrintų aukštą našumą ir greitį. Tai palaiko „Windows“ ir „Linux“ perpardavinėtojų priegloba. „Linux“ perpardavėjo prieglobos planai yra tokie, kaip parodyta žemiau.

„Bluehost“ planas „Linux“

Visi planai palaiko neribotą „cPanel“, tačiau disko vietos apribojimai taikomi. Panašiai jūs taip pat turite „Windows“ perpardavinėtojo prieglobą, kurios pagrindiniai planai parodyti taip:

„Bluehost Windows“

Apskritai planai yra prieinami tiek „Windows“, tiek „Linux“.

Argumentai už

 • Universalūs planai su palaikymu „Windows“ ir „Linux“ perpardavėjams
 • Apima pagrindines apsaugos funkcijas
 • Apima neribotą „cPanel“ ir „Plesk“ paskyrų skaičių

Minusai

 • Vidutinis palaikymas
 • Atnaujinimas yra brangus

Apsilankykite „ResellerClub“

2. „GreenGeeks“:

„Greengeeks“ reklamjuostė

„GreenGeeks“ yra populiari savo ekologiškojo prieglobos platforma, taip pat turinti perpardavinėtojų prieglobos galimybę. Priešingai nei „ResellerClub“, tai neapima jokio konkretaus vietos diske ar pralaidumo apribojimo.

Tačiau „GreenGeeks“ apriboja „cPanel“ skaičių kiekvienam planui. Be to, plane taip pat yra WHMCS. Žemiau pateikiami visi „GreenGeeks“ perpardavėjų prieglobos planai.

„GreenGeeks“ planas

Tam tikra prasme „GreenGeeks“ tampa prieinama kaina, kai padidinsite savo paslaugas. Galite pasinaudoti jų didmenine sąskaita, kuri prasideda tik nuo 2 USD / mėn.

„GreenGeeks“ palaiko domenų registraciją, domenų perkėlimą, momentinį išteklių mastelio keitimą, nemokamą paskyros perkėlimą. „GreenGeeks“ suteikia greitą našumą naudodamas RAID-10, SSD, talpyklą, CDN ir optimizuodamas.

Privatus baltųjų etikečių pritaikymas, kad būtų rodomas jūsų prekės ženklo logotipas ir domeno vardas, yra įmanomas naudojant „GreenGeeks“. Į šias paslaugas įtrauktos pažangios saugos funkcijos, stebėjimas visą parą ir visą parą.

Visa tai susieta su elektroninės komercijos palaikymu ir kitomis kūrėjams palankiomis funkcijomis. Kaip žiniatinklio prieglobos platforma, jūs galėtumėte klientams suteikti toliau nurodytas funkcijas.

„GreenGeeks“ funkcijos

Apskritai „GreenGeeks“ savo prieinamoje perpardavinėtojų programoje teikia prieinamas ir daugybę funkcijų.

Argumentai už

 • Palaiko baltą etiketę
 • Geras našumas, patikimas aptarnavimas su patobulintomis saugos funkcijomis.
 • Neribota vieta diske ir pralaidumas
 • Įperkama ir lengvai pritaikoma
 • Geras palaikymas

Minusai

 • Apriboja „cPanel“ skaičių

Apsilankykite „GreenGeeks“

3. „MilesWeb“:

mylių tinklo perpardavėjas
„MilesWeb“ siūlo perpardavinėtojų prieglobą pradedantiesiems laisvai samdomiems specialistams, norintiems valdyti kelias svetaines ar projektus vienu metu, be vargo, norint kiekvienam iš jų nustatyti atskirą prieglobą..

Kaip ir visi kiti planai, perpardavinėtojų prieglobos kainos taip pat nebuvo žemos & nebrangios, bet netrūksta savybių.

Tačiau „MilesWeb“ riboja „cPanel“ paskyrų skaičių ir kiekviename plane esančią saugojimo vietą. Bet visi planai yra iš anksto įdiegti su WHMCS, kuris yra puikus priedas. Žemiau išvardyti planai yra tai, ką „MilesWeb“ siūlo skiltyje „Reseller Hosting“.

mylių tinklo perpardavinėtojo prieglobos kainos

Kaip matai, „MilesWeb“ tampa daugiau & labiau prieinamos, nes tai gali išplėsti jūsų verslą. Galite pradėti nuo 10 „cPanel“ paskyrų & Kaip prieinamiausias planas – 20 GB saugykla, kai at 290 per mėnesį.

Neribotas domenų skaičius, pralaidumas, MySQL duomenų bazės & el. pašto paskyras galima naudoti visuose perpardavinėtojų planuose. Taip pat pridedamas nemokamas SSL sertifikatas, domeno perpardavėjas / c, „cPanel“ & Softakuliarus.

„MilesWeb“ palaiko domenų registraciją, migraciją ir išteklių mastelį & nemokamas paskyros perkėlimas. Tai užtikrina greitą veikimą naudojant RAID-10, SSD, svetainių kūrimo priemonę, WHM, kenkėjiškas programas & Nuskaitymo apsauga.

mylių tinklo perpardavinėtojo prieglobos funkcijos

Visos aukščiau paminėtos funkcijos pateikiamos kartu su „MilesWeb“ 30 dienų pinigų grąžinimo garantija, klientų aptarnavimu visą parą & 99,95% veiksnumo.

Argumentai už

 • Apima WHMCS
 • Geri pasirodymai ir patikimas saugumas
 • Įperkama & lengvai keičiamas
 • Gausus klientų aptarnavimas

Minusai

 • Ribotas saugojimas & „cPanel“

Apsilankykite „MilesWeb“

4. Svetainės pagrindas:

„SiteGround“ reklamjuostė

„SiteGround“ palaiko perpardavinėtojų prieglobą pagal jūsų pasirinktus kreditus. Vieno perpardavėjo kreditas bus lygus 1 metų prieglobos paslaugai. Už aktyvavimą jūs gaunate 1 kreditą. Norėdami prisijungti prie perpardavėjų programos, jums reikia 5 kreditų.

Čia yra kainų diagrama, pagrįsta kredito demarkacija.

„SiteGround“ kreditai

„SiteGround“ pateikia tik vieną bendrą planą, kuris gali sudaryti maždaug 10 000 lankytojų per mėnesį. Naudodamiesi „SiteGround“ perpardavinėtojo priegloba, gausite pagrindines „SiteGround“ prieglobos parinktis, kurios suteikia didelį greitį, saugumą ir patikimas paslaugas.

„SiteGround“ teikė patikimas paslaugas ir 99,99 proc. Taip pat palaikoma baltos etiketės parinktis. Naudodamiesi 10 GB internetine erdve, gausite nepamatuotą duomenų perdavimą. Apima „cPanel“ ir softakulišką diegimą.

„SiteGround“ funkcijos

Pagrindiniame lygmenyje „SiteGround“ turi kelis duomenų centrus, SSD saugyklą, nemokamą CDN, „SuperCacher“, HTTP / 2 palaikymą. Visa tai automatiškai tampa prieinama, kai pasirenkate „SiteGround“ perpardavėjo prieglobą.

„SiteGround“ turi integruotą el. Prekybos palaikymą, taip pat pažangias saugos funkcijas ir atsargines paslaugas.

„SiteGround“ saugos funkcijos

Taip pat įterptos kelios specifinės kūrėjo funkcijos, kurios taip pat prieinamos, kai pasirenkate perpardavinėtojo prieglobą.

Argumentai už

 • Palaiko išankstines saugos funkcijas
 • Baltos etiketės palaikymas
 • Patikimos paslaugos, turinčios gerą darbo laiką (Įdėkite apžvalgos nuorodą)

Minusai

 • Planas yra sunkiai suprantamas pradedantiesiems
 • Trūksta palaikymo

Apsilankykite „SiteGround“

5. „InMotion“ talpinimas:

INmotion reklamjuostė

„Inmotion Hostingas“ yra gerai žinomas dėl savo universalių prieglobos galimybių. Tai neatsilieka ir nuo perpardavėjų prieglobos pasirinkimo.

Norėčiau paminėti, kad „Inmotion Hosting“ turi universalią perpardavimo perpardavimui parinktį, nors apsiriboja tik „Linux“.

Į planą įeina nemokamas „cPanel“, WHMCS, SSL, skirtas IP, „eNom“ ir daugybė integruotų saugos funkcijų. „Inmotion Hosting“ teikia nemokamus „cPanel“ perkėlimus. „eNom“, kuris yra nemokamas domenų perpardavėjas, taip pat pateikiamas „Inmotion Hosting“ plane.

„Inmotion Hosting“ suteikia 90 dienų pinigų grąžinimo garantiją, softakulišką diegimą, baltos spalvos etiketės sprendimą, SSD pagrįstą saugyklą ir nemokamas atsargines kopijas. Į planus įtraukta el. Pašto talpinimas kartu su DDoS apsauga ir kenkėjiškų programų pašalinimu.

Planai yra vienodai prieinami. Nors tai riboja pralaidumą ir vietą diske, „cPanel“ yra neribotas.

Yra 6 planai, kaip paryškinta žemiau:

Inmacijų planas

Inmacijų planas

„Inmotion Hostingas“ suteikia visas atsargines serverio atsargines kopijas ir teikia didelę elektroninės komercijos paramą. Visi planai apima keletą pagrindinių, bet esminių funkcijų.

Inmiravimo ypatybės

Apskritai visi planai palaiko daugybę funkcijų. Žemiau pateikiamos išsamios kiekvieno plano funkcijos.

INmotikos planai

Turėdami visa tai galite kreiptis į perpardavinėtojų prieglobos ekspertų palaikymą. Vėlgi, aš neturiu to minėti, bet jis yra įtrauktas į planą.

Argumentai už

 • Universalūs planai su keliomis įmontuotomis funkcijomis
 • Palaiko baltą etiketę
 • Įperkama kaina
 • Geros saugos funkcijos ir patikimos paslaugos
 • Palaiko neribotą „cPanel“

Minusai

 • Apriboja pralaidumą ir vietos diske
 • Atnaujinimas yra brangus, palyginti su pirmą kartą

Apsilankykite „InMotion Hostingas“

6. „GoDaddy“:

„GoDaddy“ reklamjuostė

Dar viena milžiniška prieglobos platforma neatsilieka nuo lenktynių dėl perpardavėjų prieglobos.

„GoDaddy“ perpardavėjų priegloba teikia WHMCS licenciją, „cPanel“, baltosios etiketės sprendimus. Tai gali palaikyti iki 250 paskyrų. Visi planai apima neribotą pralaidumą, duomenų bazę ir svetaines.

Tai taip pat apima „GoDaddy“ domenų perpardavėjo parinktį. Pirmus metus gausite nemokamą SSL. Galite bet kada padidinti mastelį ir naudoti iki 32 GB RAM. „GoDaddy“ pranašumas yra tas, kad jis leidžia talpinti, taip pat perparduoti domenus.

„GoDaddy“ visą parą teikia palaikymą perpardavinėtojams. Naudodamiesi šiuo planu, galite suteikti paramą savo klientams.

„GoDaddy“ taip pat teikia „Basic / Pro Reseller“ programą, kuri skiriasi nuo „Reseller“ prieglobos. Daug kartų vartotojai tai klaidina dėl perpardavinėtojo prieglobos.

Tačiau naudojant „Basic / Pro“ perpardavinėtojų programą, mokėjimą tvarko „GoDaddy“, o jūs galite turėti individualizuotą parduotuvę. Priešingai, perpardavinėtojo priegloba suteikia daugiau galimybių valdyti vartotojus ten, kur esate atsakingi už mokėjimus.

Perpardavinėtojo priegloba teikia 4 skirtingus planus.

„GoDaddy“ planas

Argumentai už

 • Palaiko baltąją etiketę
 • Suteikia neribotą pralaidumą
 • Geras klientų aptarnavimas įgalinant perpardavinėtojų prieglobą
 • Pateikiama domeno perpardavėjo parinktis

Minusai

 • Ribota internetinė erdvė kiekvienam planui
 • Suteikia tik pagrindines saugos funkcijas be atsarginio sprendimo
 • Jūs turite visiškai sutvarkyti klientų palaikymą

Apsilankykite „GoDaddy“

Išvada:

Perpardavinėtojų priegloba yra geras pasirinkimas verslininkams ar interneto svetainių kūrimo agentūroms, kurie tikisi pateikti interneto prieglobos sprendimus, tačiau neturi biudžeto ar infrastruktūros, kad galėtų tai padaryti.

Visos aukščiau paminėtos perpardavėjų prieglobos galimybės skiriasi daugeliu aspektų. Tačiau čia norėčiau pabrėžti vieną tokį variantą, kuris išsiskiria.

„GreenGeeks“ siūlo keletą funkcijų ir yra tinkamas pasirinkimas perpardavėjams talpinti. Nors visiems gerai, „GreenGeeks“ išsiskiria geriausiu iš kitų.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map