Geriausias 2020 m. Žiniatinklio priegloba smulkiajam verslui

Mažos įmonės, palyginti su gana didelėmis elektroninės komercijos įmonėmis, susiduria su skirtingais iššūkiais.


Rinkoje pilna interneto prieglobos platformų, dauguma jų palaiko elektroninės prekybos verslą.

Bet ar visos šios priemonės tinka jūsų mažam verslui?

Mažos įmonės turi savo apribojimus ir nereikia sakyti, kad reikia plano, kuris būtų prieinamas ir tuo pačiu metu teiktų gana gerą prieglobos paslaugą..

Na, niekas iš tikrųjų nepasakys, kuri prieglobos platforma tiktų mažam verslui. Dėl to jūs galų gale mokėsite už funkcijas, ko tikriausiai niekada neprašysite.

Tikrai niekas nenori atsidurti tokioje situacijoje. Taigi geriausia yra sužinoti apie tai, kas yra geriausia žiniatinklio prieglobos platforma, tinkanti mažam verslui.

Būtent tai aš čia ir aptarsiu, tačiau prieš tai leiskite man pateikti jums išsamią informaciją apie tai, į ką jums reikia atkreipti dėmesį renkantis prieglobos platformą..

Kokių dalykų turėčiau ieškoti prieš pasirenkant prieglobą savo smulkiajam verslui?

Daugybė kartų atrodo, kad parametrai, į kuriuos reikia atsižvelgti renkantis prieglobos platformą, yra juodoji dėžutė.

Daugybę kartų pradedantieji ir patyrę vartotojai galiausiai pasirenka prieglobos platformą, kuri gali neatitikti lūkesčių.

Tokiais atvejais vartotojams nelieka kitos galimybės, kaip tik prisiimti prieglobos paslaugas.

Taigi čia yra dalykai, į kuriuos turėtumėte atkreipti dėmesį prieš rinkdamiesi bet kokią prieglobos platformą.

Uptime

Uptime nustato, kiek laiko jūsų prieglobos platforma gali veikti ir veikti. Tai neabejotinai yra svarbus parametras, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis bet kurią prieglobos platformą.

Jūs tikrai nenorite, kad jūsų verslas patirtų didelę įtaką dėl prieglobos paslaugų teikėjo prastovų. Taigi, jei veikimo laikas nenuoseklus arba matote, kad jis mažesnis nei 99,9%, tada turite pergalvoti savo pasirinkimą.

Patikimumas ir saugumas

Sakoma, kad prieglobos paslaugų teikėjas yra patikimas, jei jis suteikia patikimą veikimo laiką, saugumą, reagavimo laiką. Norėdami būti patikimas, prieglobos paslaugų teikėjas turi turėti didelę infrastruktūrą, kad galėtų teikti šias funkcijas.

Tai apima tokias funkcijas kaip SSD, atsarginę kopiją ir atkūrimą, stebėjimą visą parą, „CloudFlare CDN“, paskirstytą architektūrą ir panašias technologijas. Tokios įterptosios funkcijos daro prieglobos platformą patikimą.

Patikimumas yra labai glaudžiai susijęs su saugumu. Nereikia paminėti, kad nedidelė jūsų hostingo platformos saugumo spraga gali jums kainuoti didelę kainą.

Apsaugos priemonės gali būti nuo bazinio lygio saugos funkcijų, tokių kaip SSL, iki kitų sudėtingesnių saugos funkcijų.

Atsarginė tarnyba

Sukūrę savo svetainę, tikrai nenorite rizikuoti. Pirmas dalykas, kurio jums reikia, yra jūsų svetainės ir duomenų bazės atsarginės kopijos.

Taigi, jei jūsų prieglobos platforma nesuteikia jums atsarginės kopijos paslaugos, tuomet taip pat galite pagalvoti apie savo pasirinkimą.

Panašiai tik kelios prieglobos platformos leidžia kurti atsarginę kopiją už atskirą kainą. Geriausia patikrinti, ar tai yra prieinama kaina. Atsarginės kopijos kūrimo ir atkūrimo paslaugos vaidina pagrindinį vaidmenį renkantis bet kurią prieglobos platformą.

Atnaujinimo planas

Atnaujinimo kaina yra ta, kurią jums teks sumokėti ilgainiui. Taigi, nors daugeliu atvejų pirmą kartą kainodara atrodo patraukli ir prieinama, geriausia patikrinti ir atnaujinimo procentus.

Turite tai patikrinti pasirinkto plano ir domeno atžvilgiu. Keliose prieglobos platformose yra aukštesnė atnaujinimo kaina, palyginti su pirmą kartą.

Nors tai skamba teisingai, jūs tikrai nenorite būti paskutinės minutės staigmenomis. Jei pratęsimo kainos yra per didelės, jums nelieka kito pasirinkimo, kaip tik tada, kai įsipareigojate tam tikrai prieglobos platformai, atsisakyti aukštų atnaujinimo procentų..

Pagalba klientams

Pagalba klientams apima viską, ką teikia prieglobos platforma, kad jūsų interneto prieglobos kelionė būtų paprastesnė ir sklandesnė.

Tai apima klientų aptarnavimo pasiekiamumą, pvz., Klientų aptarnavimo visą parą prieinamumą. Kitos pagrindinės funkcijos yra: tiesioginis pokalbis, pasiekiamumas el. Paštu, telefono paslaugos, bilietai.

Be to, reikėtų apsvarstyti ir kitas funkcijas, tokias kaip vaizdo samouczków, DUK, Dienoraščiai, Bendruomenės palaikymas, Forumas, skirti šaltiniai ir panašios savybės, kurios gali palengvinti prieglobos platformos naudojimą..

Idėja yra padėti patyrusiems ir pradedantiesiems vartotojams kuo greičiau sukurti svetainę, surinkti daugiau informacijos ir pašalinti triktis. Tai galima padaryti tik tuo atveju, jei prieglobos platforma turi stiprią klientų palaikymą.

Dabar, kai pateikiau išsamią informaciją apie tai, ko reikia ieškoti renkantis prieglobos platformą, leisk man patekti toliau ir patekti į apžvalgą apie geriausias smulkaus verslo prieglobos platformas..

Trumpai apžvelgiame geriausią 2020 m. Smulkaus verslo žiniatinklio prieglobą:

RangasPrieglobos įmonėUptimefunkcijosKaina
1„BlueHost“100%5/52,95 USD / mėn.
2„FastComet“99,97%5/52,95 USD / mėn.
3„SiteGround“99,99%5/53,95 USD / mėn.
4„iPage“99,99%4,5 / 51,99 USD / mėn.
3„GreenGeeks“100%4/53,95 USD / mėn.

Geriausios žiniatinklio prieglobos įmonės

1. „BlueHost“

„bluehost“ reklamjuostė„BlueHost“ yra vienas iš geriausių variantų, galimų jūsų mažam verslui. Tai yra viena iš populiariausių prieglobos platformų ir priklauso „Endurance International“ grupei.

Tai atsitiko, kad yra viena iš 20 didžiausių interneto prieglobos platformų.

„BlueHost“ pirmą kartą buvo paleista 2003 m., Jos būstinė yra Provo mieste, Juta, JAV. Tai suteikia daugiau nei 2 milijonus svetainių visame pasaulyje.

Dabar leiskite pateikti daugiau informacijos apie tai, kaip „BlueHost“ dirba jūsų mažam verslui.

Uptime:

Aš pradėjau stebėti „Bluehost“ veiksnumo metriką, pats mokėdamas už jų prieglobos planą. Žemiau yra mano užfiksuoto vaizdo nuotrauka.„BlueHost Uptime“, 2018 m. Rugsėjis

Čia galite pamatyti visus išsamius duomenis.

Daugeliu atvejų „BlueHost“ užtikrino pastovų maždaug 100% veikimo laiką. Tai garantuoja, kad jūsų verslas turėtų mažiausiai įtakos dėl bet kokių prastovų.

Patikimumas ir saugumas:

„BlueHost“ palaiko SSD saugyklą kiekviename plane. Tai užtikrina gerą greitį net ir pagrindiniame plane.

„BlueHost“ turi technologiją, leidžiančią identifikuoti svetaines, kurios naudoja perteklinius išteklius, ir jas priskirti izoliuotai sistemai. Tokiu būdu visos svetainės gali išlaikyti nuoseklų našumą ir reakcijos laiką.

Jo pritaikyta technologija leidžia atnaujinti, kai plečiate mastelį.

Turėdami sudėtingesnį planą, gausite „CloudFlare CDN“ palaikymą, kad padidintumėte savo svetainės našumą.

Vykdydami visus planus, gausite nemokamą SSL.

„bluehost free ssl“

Turėdami daugiau išankstinių planų gausite šlamšto ekspertus, domenų privatumą, svetainės atsargines kopijas.

Kitos pasirinktos saugos funkcijos yra – „SiteLock“, „CodeGuard“, apsauga nuo šlamšto, paskyros izoliacija.

Atsarginė tarnyba:

Taip, „BlueHost“ teikia atsargines paslaugas. Esant žemiausiems planams, atsarginė kopija yra neprivaloma ir pateikiama su atskira kainodara.

Jūs gaunate „CodeGuard“ 2,99 USD per mėnesį. Naudodamas atsarginių kopijų kūrimo paslaugas, „BlueHost“ kasdien teikia atsarginę kopiją, stebėjimą ir atkūrimą vienu spustelėjimu.

Daugiau išankstinio plano apima „CodeGuard“.

Atnaujinimo planas:

Naudodamiesi „BlueHost“, neatnaujinsite tos pačios kainos. Kiekvienas planas turi skirtingą pradinę ir atnaujinimo kainą.

Pagrindinis planas prasideda nuo 2,95 USD / mėn., O pratęsimas – 7,99 USD / mėn. Panašiai „Plus“ ir „Choice Plus“ plano pradinė kaina yra 5,95 USD / mėn., O atnaujinimas yra atitinkamai 10,99 USD / mėn. Ir 14,99 USD / mėn. Pro plano pradžia – 13,95 USD / mėn., O atnaujinimas – 23,99 USD / mėn.

Pagalba klientams:

„BlueHost“ palaikymą galite pasiekti skirtingais būdais. Tai apima el. Paštą, tiesioginius pokalbius, bilietus ar telefoną.

„BlueHost“ klientų aptarnavimo skyrius

Be to, „BlueHost“ turi atskirą žinių bazės skyrių, kuriame galima rasti užklausų įvairiomis temomis.

Parama teikiama visą parą. Taip pat yra skirta tinklaraščio dalis ir DUK, kurie yra ne mažiau naudingi.

„BlueHost“ teikia įvairiapusę klientų aptarnavimo parinktį, kuri vienodai tinka tiek vartotojams, tiek pradedantiesiems.

Pradėkite nuo „BlueHost“

2. „FastComet“

„fastcomet“ reklamjuostė
Kitas mano sąraše yra „FastComet“. „FastComet“ rinkoje buvo pastaruosius 9 metus. 2013 m. „FastComet“ pradėjo viešąją debesijos prieglobos paslaugą.

Jis turi daugiau nei 45000 klientų, esančių 83 šalyse. Vienas iš pagrindinių rodiklių yra jų pridėtinės vertės paslaugos ir efektyvumas.

„FastComet“ teikia daugybę talpinimo parinkčių, į kurias taip pat įeina „Joomla“, „OpenCart“, „WordPress“.

Leiskite man sužinoti daugiau apie tai, kaip veikia „FastComet“.

Uptime:

Pirmiausia leiskite man daugiau papasakoti apie jų darbinę metriką. Tai aš užfiksavau:„Fastcomet Uptime“, 2018 m. Rugsėjis

„FastComet“ Uptime istoriją galite pamatyti čia.

Tiesą sakant, jų veiksnumo rodikliai yra gana įspūdingi.

Verta paminėti jų nuoseklumą išlaikant veiksnumą, kuris daugeliu atvejų yra 100 proc..

Patikimumas ir saugumas:

Kalbėdamas apie patikimumą ir saugumą, „FastComet“ imasi visų atsargumo priemonių siekdamas užtikrinti, kad jie būtų patikimi ir saugūs.

Taigi, ką tiksliai jūs gaunate mažam verslui?

„FastComet“ teikia iš debesies pagrįstą SSD, naudodama RAID 10 konfigūraciją. Tai užtikrins tinkamą jūsų svetainės našumą neprarandant duomenų.„fastcomet“ ssd

Į pagrindinį planą įeina kasdieninės atsarginės kopijos, „CloudFlare CDN“, SSL, „BitNinja“ serverio sauga, žiniatinklio programų ugniasienė..

Be to, plane taip pat yra „Spam Expert“, kenkėjiškų programų pašalinimo ir raketų stiprintuvo, kuris suteikia 3 kartus daugiau išteklių vienai paskyrai.

Atsarginė tarnyba:

„FastComet“ teikia atsarginių kopijų paslaugas pagal kiekvieną planą. Tai kasdien teikia atsarginę kopiją.„fastcomet“ atsarginė kopija

Tai teikia atsargines kopijas iš praėjusių 7–30 dienų.

Norint pasiekti šias atsargines kopijas nėra jokių apribojimų ar atskirų kainų. Norėdami gauti atkūrimą vienu paspaudimu, galite naudoti „FastComet“ atkūrimo tvarkyklę.

Be to, jūs gaunate visą parą palaikomą paramą bet kokiam restauravimui be jokių papildomų išlaidų.

Pagalba klientams:

„FastComet“ yra keli būdai, kuriais galite susisiekti su jais. Čia yra tiesioginių pokalbių, telefono ir el. Pašto parinkčių. Tiesioginis pokalbis iškyla iškart, kai naršote jų svetainėje.„chatcomet“ pokalbis

Be to, jų svetainėje taip pat gautumėte atskirą mokymo skyrių. Vadovėlis susideda iš daugybės įvairiausių temų.

El. Prekybos skyrius yra atskiras. Visuose vadovėliuose yra galimybė juos peržiūrėti kaip tekstą arba kaip vaizdo įrašą. Be to, yra skirti tinklaraščiai įvairiomis temomis.

„FastComet“ palaikymas galimas 24/7/365. Apskritai, „FastComet“ turi pakankamai didelius atidėjinius savo klientams palaikyti.

Pradėkite naudotis „FastComet“

3. „SiteGround“

Svetainės reklaminė antraštė

Kitas mano pasirinkimas smulkaus verslo prieglobai būtų „SiteGround“. Įkurta 2004 m., Jos būstinė yra Sofijoje, Bulgarijoje, ir joje yra daugiau nei 2 000 000 domenų.

„SiteGround“ teikia universalias prieglobos parinktis, todėl tai yra geras pasirinkimas mažoms įmonėms talpinti.

Planams suteikiama 30 dienų pinigų grąžinimo garantija ir kiekviename plane yra keletas intuityvių funkcijų.

Uptime:

„SiteGround“ užtikrina beveik 99,99% veikimo laiką, tuo tarpu tam nėra konkretaus SLA. „SiteGround“ sujungia reikiamą technologiją, kad būtų užtikrintas pastovus veikimo laikas.

Infrastruktūra sukurta su aktyviu serverio stebėjimu. „SiteGround“ naudoja „Linux Container“, kuris užtikrina aukštą našumą, efektyvumą ir suteikia gerą pralaidumą.

Labiau iš anksto suplanuotus planus turi „SuperCacher“, o į pagrindinį planą įtrauktas „CloudFlare CDN“, kad būtų užtikrintas optimalus greitis.

Aš naudojuosi „SiteGround“ ir taip pat stebėjau veiksnumą. Tai neabejotinai palaiko pastovų gerą naudojimosi laiką net ir pasidalijamajam prieglobai.

Svetainės darbo laikas

Apskritai, veiksnumo rodikliai gana gerai atitinka numatomus prieglobos standartus.

Patikimumas ir saugumas:

Pagrindiniame lygmenyje „SiteGround“ teikia į planą įtrauktą SSL. Aktyvus serverio stebėjimas padeda užtikrinti, kad svetainės būtų apsaugotos nuo įsilaužimo.

„SiteGround“ infrastruktūra sukurta naudojant WAF, aktyvius atnaujinimus, pataisas, paskyros izoliavimą, SPAM ekspertą. „SiteGround“ turi unikalią anti-bot PG, kuri gali aptikti ir užkirsti kelią „BruteForce“ išpuoliams.

Svetainės teritorijos saugumas

Serveriai yra visiškai suderinami su PCI. „SiteGround“ teikia patikimas paslaugas ir užtikrina aparatinės įrangos dubliavimą.

Atsarginės paslaugos:

„SiteGround“ teikia dideles atsarginių kopijų paslaugas. Į planus įtraukta kasdieninė atsarginė kopija. Sudėtingesniuose planuose yra atsarginė kopija pagal pareikalavimą.

Galite sukurti savo svetainės ir duomenų bazės atsargines kopijas. Tuo pat metu „SiteGround“ palaiko ir atkūrimą. Taip pat gautumėte pakankamai techninės pagalbos iš klientų palaikymo tarnybos.

Atnaujinimo planas:

„SiteGround“ bendrai naudojamo hostingo srityje teikia 3 skirtingus planus. Planai prasideda nuo 3,95 USD / mėn. Galite nusipirkti ne ilgiau kaip 36 mėnesius.

Tačiau po to atnaujinimas vyksta didesnėmis kainomis. Pagrindinio plano atnaujinimas vyksta 11,95 USD / mėn.

Vietos planai

Pagalba klientams:

„SiteGround“ palaiko klientų aptarnavimą visą parą ir visą parą. Jį galima pasiekti tiesioginių pokalbių, bilietų ar telefono pagalba.

Vietos klientų aptarnavimas

Kuo daugiau išankstinių planų teikiama prioritetinė parama. „SiteGround“ klientų palaikymo tarnyba teikia pagalbą perduodant svetainę.

„SiteGround“ turi gerą žinių bazės, tinklaraščių ir DUK rinkinį. Jis apima įvairias pagrindines ir aukštesnio lygio temas ir apima keletą vadovėlių.

Pradėkite nuo „SiteGround“

4. „iPage“

„iPage“ reklamjuostė
„iPage“ yra dar viena galimybė, skirta priglobti mažą verslą. „iPage“ yra interneto prieglobos platforma ir yra „Endurance International Group“ dalis.

„iPage“ pirmą kartą buvo paleista 1998 m. ir yra viena iš seniausių rinkoje esančių žiniatinklio prieglobos platformų. Jos būstinė yra Burlingtonas, MA, JAV.

Tai yra platforma, gerai žinoma dėl savo lengvai naudojamų vilkimo funkcijų ir padedanti pradedantiesiems sukurti svetainę, kurioje nėra koduotės.

Leiskite man dabar patikrinti kiekvieną iš šių „iPage“ parametrų.

Uptime:

„iPage“ turi našumu pagrįstą apkrovos balansavimo įrenginį, kuris garantuoja, kad galite išlikti aukštyn, net jei vienas iš serverių neveikia.

Jis taip pat turi UPS maitinimo atsarginę kopiją ir generatorius, kad užtikrintų kuo mažesnį poveikį jūsų svetainei.

Žemiau yra veiksnumo metrika, kurią užfiksavau „iPage“:
„iPage Uptime“, 2018 m. rugsėjis

Čia galite pamatyti visą „iPage“ prieglobos laiką.

Patikimumas ir saugumas:

„iPage“ teikia saugos stebėjimą visą parą. Galite pasirinkti patobulintą jų saugumo rinkinį, kurio kaina yra 100 USD.

Tai teikia našumu pagrįstą, apkrova subalansuotą serverį, kuris užtikrina, kad jūsų svetainės našumas išliks pastovus, nepriklausomai nuo srauto.

Aukštesniam saugumui „iPage“ naudoja „Cisco“ maršrutizatorius, įgalintus su BGP4 protokolu. Taip pat pridedamas nemokamas SSL sertifikatas.„iPage“ funkcijos saugumui užtikrinti

Taip pat galite pasirinkti svetainės saugumą ir domeno privatumą už atskirą kainą. El. Pašto priegloba suteikia šlamšto filtrą, kurį galima pritaikyti ir kuriame yra virusų.

Atsarginė tarnyba:

„iPage“ teikia atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo paslaugas, nors jos nėra įtrauktos į planą. Tai reikia pasirinkti atskirai.

Tai teikia automatinę kasdienę atsarginę kopiją. Vidutiniškai tai kainuoja 1 USD per mėnesį arba 35,98 USD per 36 mėnesius.

Atnaujinimo planas: „iPage“ nepateikia kelių planų, tačiau jo kaina skiriasi atsižvelgiant į jūsų pasirinkto plano trukmę.

Taigi tuo atveju, jei pasirinksite 1 metų planą, kuris yra mažiausiai jums reikalingas, pradinė kaina būtų 2,99 USD / mėn. Paskelbus šį planą, atnaujinamas 9,99 USD / mėn.

Jei pasirinksite 2 metų planą, pradinė kaina yra 2,49 USD / mėn., O vėlesnis šio plano atnaujinimas yra 8,99 USD / mėn..

Kitas yra 3 metų planas, kurio kaina prasideda nuo 1,99 USD / mėn. Tai mažiausiai kainuojantis planas. Plano atnaujinimas vyksta 7,99 USD / mėn.

Pagalba klientams:

„iPage“ galima pasiekti telefonu, el. paštu ar tiesioginiais pokalbiais. Jis palaiko klientų aptarnavimą visą parą.„iPage“ pokalbis

Be to, jų interneto svetainėje galite rasti pagalbos žinių bazę. Čia galite ieškoti įvairiomis temomis.

Keletas čia aptartų temų yra – išplėstinis priegloba, el. Pašto priegloba, svetainių kūrėjas, domenai, CGI scenarijai, duomenų bazė, saugumas..

Pradėkite naudotis „iPage“

5. „GreenGeeks“

„greengeeks“ reklamjuostė
Kitas mano sąraše yra „GreenGeeks“, kuris yra gerai žinomas kaip ekologiška interneto prieglobos platforma.

„GreenGeeks“ veikia daugiau nei 10 metų ir aptarnauja daugiau nei 35000 klientų, ji priglobė daugiau nei 3000000 svetainių.

Jos būstinė yra Kalifornijoje, JAV. „GreenGeeks“ teikia daugybę prieglobos galimybių ir yra populiari dėl savo technologijų ir ekologiško prieglobos.

Be to, leiskite pateikti daugiau informacijos apie „GreenGeeks“.

Uptime:

„GreenGeeks“ garantuoja 99,99 proc. Tai suteikia lengvai keičiamas prieglobos galimybes su aktyvia serverio stebėsena.

Įrašiau „GreenGeeks“ veikimo laiką per „Uptime Robot“:
greengeeks iki 2018 m. rugpjūčio mėn

Daugeliu atvejų „GreenGeeks“ suteikia 100% praleistą laiką, daug geriau nei tai, ką jie garantuoja.

Patikimumas ir saugumas:

Kiekvienas iš planų naudoja SSD ir suteikia neribotą saugojimą. Šifruokite pakaitos simbolį SSL yra visų planų dalis.

„greengeeks“ starterio planas

Joje yra naktinių atsarginių kopijų, „CloudFlare CDN“, kuris padidina našumą. Kai judate į aukštesnę kainą, skaičiavimas padvigubėja su kiekvienu planu.

Tam naudojama konteinerių technologija, kuri suteikia maksimalų saugumą ir yra lengvai keičiama. Taip pat įtraukiamos sąskaitos izoliacija, aktyvus serverio stebėjimas, realaus laiko saugos nuskaitymas, automatiniai programų atnaujinimai ir patobulinta apsauga nuo šlamšto.

Be to, „GreenGeeks“ užtikrina aparatūros ir galios perteklių. Tai palaiko HTTP / 2 protokolą.

Atsarginė tarnyba:

Kalbėdamas apie atsarginių kopijų kūrimo paslaugas, „GreenGeeks“ daro viską, kad jūsų duomenys būtų saugiai kuriami.

Tai užtrunka kiekvieną dieną kuriant jūsų svetainės atsarginę kopiją. Tai „GreenGeeks“ saugo 24 valandas atkūrimo po nelaimės tikslais.

Be to, bet kuriuo metu galite pasidaryti atsarginę savo svetainės failų, duomenų bazės ir el. Tam nereikia jokių papildomų paslaugų ar atskiros kainos.

Atnaujinimo planas:

„GreenGeeks“ teikia 3 skirtingus planus – „Lite“, „Pro“, „Premium“. Ilgesnės trukmės planai yra pigesni.

„Lite“ planas prasideda nuo 2,95 USD / mėn. Tai yra mažiausiai 36 mėnesių laikotarpis. Tas pats planas atnaujinamas 9,95 USD / mėn.

„Pro“ plano pradžia yra 5,95 USD / mėn., O atnaujinama – 14,95 USD / mėn. „Premium“ plano pradžia – 11,95 USD / mėn., O atnaujinama – 24,95 USD / mėn.

Pagalba klientams:

Galite susisiekti su „GreenGeek“ klientų aptarnavimu el. Paštu, telefonu ir tiesioginiais pokalbiais.

„greengeeks“ - klientų aptarnavimas1„greengeeks“ - klientų aptarnavimas2

Jis palaiko klientų aptarnavimą visą parą.

Be to, svetainėje yra specialus palaikymo skyrius su išsamia žinių baze. Žinių bazė apima įvairias temas ir DUK.

Be to, yra keletas internetinių vadovėlių ir tinklaraštis, kuriuose aptariamos prieglobos temos.

Išskirtinis „HostingPill“ skaitytojams

Dabar „GreenGeeks“ siūlo nemokamą svetainių perkėlimą į bet kurią prieglobos įmonę pereinant prie „Greengeeks“.

Norėdami gauti daugiau informacijos, spustelėkite čia

Pradėkite nuo „GreenGeeks“

IŠVADA

Per šį pranešimą pateikiau geriausias įmanomas galimybes priglobti smulkaus verslo svetainę. Pateikiau informaciją apie 5 prieglobos paslaugų teikėjus – „BlueHost“, „FastComet“, „SiteGround“, „iPage“ ir „GreenGeeks“.

Kiekvienos iš šių punktų veikimo laikas yra nuoseklus arba greičiausiai sutampa su tikėtinu pramonės standartu.

Kai mes kalbame apie „BlueHost“, „iPage“ ar „SiteGround“, tai yra geros galimybės ištirti.

Tai pasakęs, norėčiau pabrėžti, kad kiekvienos iš šių kainų atnaujinimas yra didesnis nei pirmą kartą įkainotas. Tai yra populiarios prieglobos platformos.

Naudojant „iPage“ ir „BlueHost“ atsarginė kopija nėra įtraukta į plano dalį. Taigi, neabejotinai pasirenkant šias platformas, priklauso nuo to, ko būtent jūs ieškote.

Kitos liko „GreenGeeks“ ir „FastComet“ parinktys. Abi yra vienodai geros galimybės ir suteikia daugybę apsaugos funkcijų. Dar kartą pabrėžkite, kad naudodamiesi „GreenGeeks“ atnaujinsite didesnę kainą.

Naudodamiesi „FastComet“ gausite daugybę saugos funkcijų. Siekdamas užtikrinti savo paslaugų patikimumą, jis naudoja pažangias technologijas. Ne tik tai, kad neveiklumas dažniausiai būna 100 proc. Ji turi gerą klientų aptarnavimą.

„FastComet“ į savo pagrindinio plano dalį įtraukia atsarginių kopijų kūrimo paslaugas.

„FastComet“ teikia „Joomla“, „WordPress“, „WooCommerce“, „OpenCart“, „Dolphin“, „ZenCart“ prieglobą..

Galiausiai mano perėmimas čia būtų „FastComet“ dėl suprantamų priežasčių. Nors visos platformos yra geros, „FastComet“ turi daug funkcijų ir neabejotinai prieinamą variantą.

žiniatinklio priegloba smulkaus verslo infografikai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map