Geriausios 2020 m. „WordPress“ temos: daugiau nei 50 rankomis surinktų kolekcijų

Sukurti savo svetainę gali būti iššūkis. Visos parinktys, spalvos ir išdėstymai; kaip jūs ketinate pasirinkti?


Na, mes čia padėsime!

Jūsų paslaugoms yra 55 geriausios 2020 m. „WordPress“ temos.

Mūsų darbuotojų parinkta, kad suteiktumėte geriausią galimybę sukurti nuostabų ir veiksmingą tinklalapį. Mūsų pasirinkimas yra vertas dėl šių trijų svarbiausių priežasčių:

 1. Lengva naudoti
 2. Lankstus pritaikymas ir dizainas
 3. Padidėjęs vartotojų perskaičiavimo kursas!

Pasirinkę savo WP temą, skaitykite pradedančiųjų vadovą: Kaip įdiegti „WordPress“ temą, kad išmoktumėte struktūrizuoti savo naują svetainę.

hostingo piliulėGeriausios „WordPress“ temos 2020 m

 1. Apskaita
 2. Verslas
 3. Odontologija
 4. Sporto treniruotės
 5. Teisininkas
 6. Daugiafunkcis
 7. Muzikantas
 8. Naminių gyvūnėlių treniruokliai
 9. Fotografija
 10. Receptų tinklaraštininkas
 11. Kelionių dienoraštis
 12. Jogos treneris

Contents

Apskaitos WP temos

Wakuula

Wakuula

„Wapuula“ turi šiuolaikišką dizainą ir aiškų paslaugų, tinklaraščių bei naujausių atnaujinimų išdėstymą. Jei norite redaguoti puslapį, naudokite „Visual Composer“, sukurti savo svetainę bus lengva.

Jis taip pat turi „Mobile First“ filosofiją, todėl jūsų svetainė taip pat bus atsakinga ir patraukli jūsų telefone ir planšetiniame kompiuteryje!

Gaukite tai čiaDemo

Amwal

Amwal

„Amwal“ atsižvelgia į verslo įmones, naudodama savo nuodugnias dizaino ypatybes, tokias kaip „Page Builder“ ir „WordPress Theme“ parinktys, tinkinančios pasirinktinius maketus.

Be abejo, „WooCommerce“ palaikoma norint atlikti lengvas operacijas internetu, o „Kontaktų forma 7“ padės jums sukurti skaitmenines formas efektyviam klientų valdymui.

Gaukite tai čiaDemo

Finansinė vizija

Finansinė vizija

„Finansinė vizija“ yra aukščiausio lygio verslo šablonas su intelektualiu pritaikymo dizainu, siekiant atkreipti jūsų kliento dėmesį, pavyzdžiui, išskleidžiamasis meniu efektyviam svetainės naršymui..

Naudodamiesi funkcinėmis programomis, tokiomis kaip „Bootstrap“, skirtos oficialiam dizainui, ir lengvai ieškant žiniatinklyje, ir mobiliesiems patobulinimams, skirtiems žiūrintiems lankytojams, jūsų svetainė bus interaktyvi ir pelninga!

Gaukite tai čiaDemo

„Momex“

„Momex“

Nesvarbu, ar tai maža, ar korporacinė įmonė, „Memex“ siūlo paprastą verslo dizainą, turintį gilumines funkcijas.

Tokios programos kaip „Cherry Layouts“ suteikia prieigą prie sklandaus dizaino ir dalijimosi socialine žiniasklaida!

Kitos funkcijos, tokios kaip „Favicon“, skirtos interaktyviems mygtukams, „Live Customizer“ ir „Meniu valdymas“, užtikrins jūsų svetainės patrauklumą ir ryškumą.

Gaukite tai čiaDemo

Verslo WP temos

„Grado WordPress“ temos

Grado

Ši „WordPress“ tema tinka bet kokio tipo verslui ir yra tokia, kurią galima naudoti apskritai.

Šis šablonas yra švarios konstrukcijos ir lengvai slinkantis. Sklandus vaizdo fonas, paprastas išdėstymas ir stulbinantys šriftai tik tam, kad įsitikintumėte, jog jūsų svetainė atrodo nepriekaištingai.

Gaukite tai čiaDemo

Astra

R.Cole’as

Stilingas, profesionalus ir gaivus! R.Cole yra svarbiausia gyvenimo verslo tema, kurioje pristatomi pagrindiniai jūsų produktai, paslaugos ir tinklaraščio įrašai, tokie kaip atsiliepimai ir apdovanojimai..

Suprojektuokite lyderystės stiliaus svetainę naudodamiesi tokiomis funkcijomis kaip „Visual Composer“, kad būtų galima lengvai tinkinti ir keisti spalvas, ir „WooCommerce“, kad būtų galima efektyviai atlikti operacijas internetu..

Gaukite tai čiaDemo

Vystosi

Vystosi

„Evolve“ yra daugiafunkcinė „WordPress“ tema, kuria lanksčiai gali naudotis visi norintys kurti „WordPress“ svetainę. Yra dvi versijos:

Nemokama versija: Ši versija pasiekiama pačiame „WordPress“ temos bloke ir susideda iš 13 valdiklių, 3 skaidrių ir 12 socialinės žiniasklaidos nuorodų..

Mokama versija: šią versiją galima įsigyti už vienkartinę 39 USD sumą. Įdiegę šioje temoje „Demo nuostabų“ papildinį, galite gauti 20 iš anksto sukurtų svetainių su jos demonstraciniais duomenimis. Jūs gausite paralakso funkciją, įtrauktą į šią mokamą versiją, ir daugybę kitų funkcijų, neįtrauktų į nemokamą.

Gaukite tai čiaDemo

Kelionių turas

Kelionių turas Pro

„Travel Tour Pro“ yra aukščiausios kokybės „WordPress“ versija, skirta kelionių užsakymo agentams, taip pat kelionių organizatoriams. Jį sudaro daugiau nei 600 šriftų ir „Breadcrumbs“ naršyklė, skirta perkelti į tam tikrą puslapį.

Ši tema yra suderinama su bet kuriuo ekrano įrenginiu ir ją galima pritaikyti nereikalaujant jokių kodavimo žinių. Vienkartinį atsisiuntimą galite naudoti keliuose domenuose.

Gaukite tai čiaDemo

KARŠTASIS VERSLAS

KARŠTASIS VERSLAS

„Karštasis verslas“ yra reaguojanti „WordPress“ verslo tema, sukurta „WordPress“ blokų redaktoriui („Gutenberg“). Visą demonstracinių puslapių turinį galima redaguoti naudojant numatytąjį „WordPress“ blokų redaktorių, be jokių papildomų puslapių kūrimo priemonės papildinių.

Ši tema apima 3 pagrindinio puslapio variantus: Pirmajame yra statiškas herojaus atvaizdas su raginimo veikti mygtuku. Antrasis apima karuselės elementą su keliomis skaidrėmis. Trečiajame pagrindiniame puslapyje yra vaizdo fonas su tekstu ir mygtuku virš jo.

Tiesioginis „PreviewDemo“

Filipas Jamesas

Filipas Jaymesas

Jūsų svetainė bus stipri ir drąsi, atsižvelgiant į „Philip Jaymes“ interneto temą. Interaktyvios programos, tokios kaip „Live Time Clock“ ir „Visual Composer“, leidžia jums sukurti galingą savo svetainės buvimą.

Tai puikus pritaikymas fonams ir teksto stiliams, tačiau jis yra pakankamai paprastas, kad būtų patogus mobiliesiems!

Gaukite tai čiaDemo

Verslo konsultacijos

Verslo konsultacijos

Pristatykite savo įgūdžius savo klientams strategiškai profesionalios verslo konsultanto tema.

Pasirinkite savo išdėstymo stilių naudodamiesi tokiomis funkcijomis kaip lentelių lentelės, fono vaizdo įrašai ar tinklaraščio įrašas, kad reklamuotumėte savo paslaugas, ir kurkite puikius ir pritaikomus nukreipimo puslapius, kad pritrauktumėte lankytojus, ir konvertuokite juos į klientus!

Gaukite tai čiaDemo

„Consultek“

„Consultek“

„Consultek“ yra įdomus ir modernus šablonas, kuriame yra keletas variantų, susijusių su pagrindinio puslapio dizainu, slankiojančiomis apsisukimais vaizdams rodyti, paieškos varikliui paruoštu, kad jus būtų galima rasti „Google“ ir „MailChimp“, kad efektyviau pasiektumėte savo klientus.!

Apskritai tai yra visa svetainė, kurią galima pritaikyti šiandien!

Gaukite tai čiaDemo

Moreno

„Moreno Modern“

Interaktyvus ir profesionalus „Moreno Modern“ suteikia prieigą prie pasirinktinių antraščių dizaino, „Slider Revolution“ jūsų profesionaliai galerijai ir „Advanced Portfolio“ bei „Blog“ jūsų turiniui ir paslaugoms..

Išplėstinė plokštė yra speciali funkcija, kuri pridedama siekiant padėti jums sukurti savitą turinį, stilių ir pereinamuosius dizainus.

Gaukite tai čiaDemo

Odontologijos WP temos

Odontologas

Odontologas

Odontologas yra profesionalus ir patobulintas. Turėdamas kaskadinį ir interaktyvų pagrindinį puslapį, pasirinktines funkcijas ir meno galeriją, jūsų aplankas bus stilingai eksponuojamas!

Powered by „Bootstrap“ optimizuotam interneto srautui ir „Cherry Framework“ tinkinamoms programoms, ši WP tema yra keičiama ir patogi paieškos varikliui..

Gaukite tai čiaDemo

Odontologija

Odontologija

Odontologija sukuria ryškų dizainą, naudodama prioritetines programas, tokias kaip „Visual Composer“ ir „Grafikas“, kad būtų gražus ir efektyvus išdėstymas.

„WooCommerce“ taip pat yra privalumas, o tokios programos kaip „Kontaktų forma 7“ valdys jūsų kliento informaciją.

Jūsų svetainėje net yra NEMOKAMAS atnaujinimas!

Gaukite tai čiaDemo

Smilecare

„SmileCare“

„SmileCare“ yra gerai išdėstyta tema sveikatos priežiūros ir odontologijos specialistams. Turėdamas daug dizaino šablonų ir specializuotų programų, jis sukuria visiškai tinkinamą svetainę.

Patogūs mobiliesiems patobulinimai padaro ją pritaikomą ir pasiekiamą, todėl naudodamiesi tokiomis programomis kaip „Revolution Slider“ galite parodyti savo paslaugą ir atsiliepimų galeriją.!

Gaukite tai čiaDemo

Odontologijos klinika

Odontologijos klinika

Odontologijos medicinos temos, skirtos „WordPress“, pavyzdžiui, odontologijos klinikai, naudoja vieno puslapio sistemą, kad parodytų jūsų maketus ir įvairias spalvų schemas..

Mėgaukitės tokiomis pagrindinėmis funkcijomis kaip animacija ir turinio kompozitorius.

Kadangi tai yra mokėjimas, o savo dantų ar medicinos priežiūros prietaisus taip pat galite parduoti savo svetainėje.

Gaukite tai čiaDemo

Odontologijos klinika

Dantų – daugiafunkcinis gydymas

Dantų gydymas – daugiafunkcinis medicininis puslapis pateikia tiksliai sukurtą tinklalapį, kad būtų galima optimaliai įsitraukti. „Elementor Page Builder“ siunčia stiprią žinią apie kūrybiškumą ir kompetenciją bei ryškius puslapių išdėstymus patraukliam vaizdui.

Pirmiausia, žiūrint į mobilųjį telefoną, filosofija akims leidžia lengviau peržiūrėti svetainę iš mažesnio ekrano.

Gaukite tai čiaDemo

Sporto treniruotės WP temos

Gymedge

„Gym Edge“

Drąsiai. Edgis. Interaktyvus. „Gym Edge“ komplektuojama su 10 skirtingų pagrindinio puslapio išdėstymų ir „Visual Composer“, skirtą gyvam „drag and drop“ dizainui.

Specialios funkcijos apima klasių tvarkaraščius, trenerių ekranus ir vaizdo įrašų pamokas! Tai galinga naujų ir patyrusių kūno rengybos fanatikų tema!

Gaukite tai čiaDemo

Fitzeous

Fitzeous

„Fitzroy“ yra vienas iš intelektualių asmeninio kūno rengybos „WordPress“ šablonų, skirtų stiliui ir funkcijoms.

Elegantiška galerija ir atsiliepimų puslapiai, lankstus pagrindinio puslapio dizainas ir instruktoriams pritaikyti papildiniai sukuria mobiliesiems pritaikytą sąsają jūsų keliaujantiems klientams.

Tai suderinama su „WooCommerce“, todėl galite parduoti savo užsiėmimus ir kūno rengybos prekes internetu!

Gaukite tai čiaDemo

Sveikatos treneris

Sveikatos treneris

Ar esate sveikatos specialistas? Tuomet „Health Coach“ yra WP šablonas jums.

Interaktyvūs reagavimo mygtukai kartu su didelėmis skaidrių antraštėmis ir pabrėžiant sėkmės istorijas parodys jūsų pagrindinį turinį.

Be to, strateginė socialinės žiniasklaidos integracija pristatys jūsų naujausius privalumus ir paslaugas jūsų pagrindinėse žiniasklaidos platformose.

Gaukite tai čiaDemo

Aleksas Akmuo

Aleksas Akmuo

„Alex Stone“ tema puikiai tinka tvarkaraščiams ir fitneso tvarkaraščiui sudaryti. Tai leidžia sukurti organizuotą ir profesionaliai estetišką svetainę.

„WPBakery“ sukuria paprastą „nuvilk“ dizainą, o „WooCommerce“ papildinys suteikia klientams prieigą prie jūsų kursų, mokymų ir naujausių atnaujinimų..

Pagrindinės savybės yra daugialypiai išdėstymo puslapiai, reguliuojamos spalvos ir spausdinimas!

Gaukite tai čiaDemo

Advokatės WP temos

Justitia

Justitia

„Justitia“ yra viena iš geriausių „WordPress“ temų, pristatančių kokybišką legalų tinklalapį, naudojantį galingus papildinius, tokius kaip „Elementor“ ir „Slider Evolution“, už šiuolaikišką stilių.

Iš anksto sukurti puslapiai ir antraštės poraštės funkcijos padeda lengvai naršyti tinklalapius, o labai pritaikomos spalvų schemos suteikia laisvą diapazoną jūsų pritaikytam kūrybingumui..

Gaukite tai čiaDemo

Williamsonas

Williamsonas

Vieno puslapio svetainė, kurioje pateikiama aiški ir drąsi žinia, M. Williamsonas turi novatorišką dizainą ir programų palaikymą, pvz., „WPBakery“, labai pritaikomiems vaizdo ir vaizdo vaizdams..

Parduoti teisėtą turinį ar konsultacijas? „WooCommerce“ yra visiškai suderinama ir bus naudinga atliekant internetines operacijas.

Gaukite tai čiaDemo

Teisininkų bazė

Teisininkų bazė

Visiškai reaguojančios, daugiasluoksnės puslapio parinktys, naudojant nemokamą „Master Slider“ išdėstymą? Advokatų bazė yra vienas iš perspektyviausių „WordPress“ šablonų legaliems tinklalapiams.

Čia gausu funkcijų, tokių kaip „Page Builder“ ir „Attorney Post Format“, skirtos unikaliems skyrių dizainams, o „WooCommerce“ palaiko internetinį jūsų kursų ir mokymų pardavimą.!

Gaukite tai čiaDemo

teisingai

Teisingai

„Justly“ yra kūrybiškai tiesioginis, naudodamas priekinę dalį, viso ilgio slankiklius ir realiojo laiko animacijos dizainus. Sukurkite gražią ir stiprią svetainę naudodami „Visual Page Builder“ ir padidinkite interneto srautą naudodami „Bootstrap“ – visa tai įtraukta kaip siūlomos programos.

Tai patogi paieškos varikliui, o mobilusis įrenginys paruoštas! Puikiai tinka profesionaliems įstatymams ir konsultavimo tinklalapiams.

Gaukite tai čiaDemo

Žmonių teisės

Žmonių teisės

Norite pateikti tvirtą pavyzdį? Tada pasirinkite „HumanRights“.

„Drag-and-Drop Builder“ papildinys sukurs tinkintus išdėstymus, o „Slider Revolution“ rodys vaizdus ir efektus, kuriuos reikia pamatyti..

Kalba parengta vertimu, o išplėstinės temos parinktys leidžia aiškiai apibūdinti tinklalapį! Tai viena saugiausių „WordPress“ temų verslui ir įstatymams.

„Forbes“ pateikė tikslias prognozes apie muzikos tendencijas 2019 m., Sakydami: „Pagrindinės etiketės praranda savo mojo“ ir „Srautas keičia dainų struktūrą“.

Tai mums sako, kad muzikanto, grupės ir net dainų autorių svetainėje turėtų būti įdomių vaizdų ir turinio, o dar svarbiau – aukštos kokybės garso muzika, kurią galima tiesiogiai transliuoti jūsų svetainėje!

Ateinantys yra mūsų naujausios „WordPress“ temos muzikantams; ir jūs mums pasakysite, kuris iš mūsų pasirinkimų garsiai sklinda kaip jūsų oficiali svetainė?

Gaukite tai čiaDemo

Universalios WP temos

Mesmerize restoranas

Mesmerize

„Mesmerize“ yra „WordPress“ tema, kuri neturi jokio žanro, ją galima pritaikyti visais būdais. Jis turi WYSIWYG rengyklę, kurią naudodami galite redaguoti, kai spustelite kurį nors iš puslapio elementų.

Yra iš anksto sukurtų skyrių, kurie padės greitai sukurti puslapį. Tai leidžia derinti tokias dizaino parinktis kaip fonai, antraštės išdėstymas, grafinis atskyrėjas, perdangos ir laikmenos. Tai daugiafunkcinė tema, kuri gali būti naudojama bet kokio tipo tinklalapiuose ar tinklaraščiuose.

Gaukite tai čiaDemo

Muzikanto WP temos

Mirksėjimas

Mirksėjimas

Mirksėjimas yra optimali WP tema muzikinės karjeros plėtrai. Tai visiškai tinkinama programa „Unyson“, norint vilkti ir mesti skirtingus išdėstymus ir skyrius.

Ar paminėjome „AccessPress“, kuri nustatys ir rodys jūsų gerbėjų žiniasklaidos abonementus?

Ir informuokite savo abonentus apie savo naujinius naudodami „Mailchimp“ programą!

Gaukite tai čiaDemo

Croma Nika

Nika

Pradinio puslapio langelis, jūsų nuotraukų karuselinė galerija ir „Share Post“ programos užtikrina, kad „Nika“ yra dalis „WordPress“ muzikos temų, kurios sukuria akį traukiantį dizainą.

Individualizuotos reklamjuostės ir fonai sukuria ryškius vaizdus, ​​o juose yra „Bootstrap“ ir srautinio perdavimo galimybė padidinti apsilankymus svetainėje!

Gaukite tai čiaDemo

„Musico“

„Musico“

Tiesioginių raidžių rašymas su realiojo laiko efektais, „Musico“ yra pagrindinis generatorius, turintis svarbiausius papildinius, tokius kaip Muzikos grotuvas, ir diskografijos išdėstymus, kad jaudintų vaizdą.

Pasinaudoję įtrauktomis programomis, tokiomis kaip „Social Media Post“ ir „WooCommerce“, jūsų svetainė galės parodyti savo koncertų galeriją ir priimti pinigus internetu.

Gaukite tai čiaDemo

MUZIQ

MUZIQ

Įspūdingam dizainui MUZIQ yra geriausias pasirinkimas muzikos atlikėjų. Ryškus jos išdėstymas ir pasirenkama vieno ar kelių puslapių svetainė sukuria kūrybinį valdymą.

Įtrauktas pagrindinių palaikymo srautinių paslaugų vidaus palaikymas, o linksmos funkcijos, tokios kaip „Audio Player“, leidžia groti muziką tiesiai iš savo puslapio!

Gaukite tai čiaDemo

Muzikanto „WordPress“ temos

Lush Awake

Įdomiausia „Awake“ savybė yra 3D meniu, kuris leidžia jį stumti, keisti mastelį ar pasukti! Energingas modelis su „Visual Composer“, skirtas aiškiems nukreipimo puslapiams.

„Gig Manager“ programa suplanuoja ir rodo jūsų kitus pasirodymus, tuo pat metu tiesiogiai transliuodama muziką!

Gaukite tai čiaDemo

Augintinių trenerių WP temos

Naminių gyvūnėlių pasaulis

Naminių gyvūnėlių pasaulis

„Pet World“ turi visas pritrenkiančio tinklalapio pataisas: „MegaMenu“ tinklalapio naršymui, „Pet Forms“ klientų organizacijai, unikalius puslapius naminiams gyvūnėliams ir vaizdo įrašų mokymo ir kursų vadovus!

Naudokite tinklaraščių ir galerijos puslapių kūrimo priemonę, kad galėtumėte su savo žiūrovais pateikti savo augintinių turinį ir šiandien suprojektuoti savo naują svetainę!

Gaukite tai čiaDemo

Peto

PETO

Norite pritraukti daugiau augintinių tėvų? PETO gali padėti.

Jame yra kelios pagrindinio puslapio parinktys, „WPBakery“ – efektyviam puslapio kūrimui, jis yra patogus naudoti mobiliesiems ir paruoštas paieškos varikliams!

Geriausia dalis? Galite interaktyviai demonstruoti savo produktus 360 vaizde! Nesijaudinkite, jis taip pat pateikiamas kartu su „WooCommerce“, todėl galite priimti mokėjimą internetu.

Gaukite tai čiaDemo

Petzas

Petzas

„Petz“ yra spalvinga „Pet Club“ tema, leidžianti interaktyvų ir linksmą dizainą. Funkcijos, tokios kaip „Video Slider“, kartu su neribotais spalvų šablonais sukuria aiškinamąją svetainę jūsų žiūrovams.

Turi dienoraštį? Jei norite stilingai ir pastebimai perteikti savo turinį, naudokite tinklaraščio formatus!

Gaukite tai čiaDemo

naminių gyvūnėlių veislynas

Augintinių veislynas

Naudodamiesi įvairiomis pagrindinio puslapio parinktimis, viso ekrano skaidrėmis ir vaizdo įrašais, meniu ir turinio suasmeninimu bei greitu puslapio įkėlimu, lengvai suprojektuokite „Pet Kennel“ svetainės dizainą.!

Gyvūnai ir veterinarai, būkite tikri, kad tai suteiks jums lankstų pritaikymą, patobulinimus paieškos varikliuose ir mokėjimo internetu galimybes jūsų naujoje svetainėje..

Mano augintiniai

Gyvūnų planeta

„Animal Planet“ yra 100% redaguojama augintinių tema, turinti specialius įrašų tipus, keletą spalvų variantų ir nuostabius slankiklius, kad būtų rodomi jūsų augintinio vaizdai..

Jis taip pat optimizuotas, kad būtų pateiktas populiariausias sąrašas paieškos varikliuose, ir mėgaujasi interaktyviomis programomis, leidžiančiomis bendrinti turinį savo socialinės žiniasklaidos platformose..

Gaukite tai čiaDemo

šunys

Šunys

Integruotas temos pritaikymas šunims sukuria tvirtą interneto dizainą, naudodamas programas, pvz., „Bootstrap“, kad atnaujintų jūsų puslapius, ir kokybę reaguojančiai, todėl ji bus patraukli visuose jūsų mobiliuosiuose įrenginiuose.

Puslapių išdėstymas ir įvairios spalvų schemos taip pat suteiks ypatingą įspūdį, kad jūsų svetainė būtų patobulinta!

Gaukite tai čiaDemo

augintinių klubas

Baltieji gyvūnai ir augintiniai

„Balti gyvūnai ir augintiniai“ yra stipri augintinių tema dėl dviejų savybių: „Bootstrap“ ir „Cherry“; jie suteikia didžiausią įspūdį jūsų svetainės puslapiams.

Su pasirinktinėmis įvairių spalvų išdėstymo, turinio formatavimo ir skaidrių skaidrių specifikacijomis jis sukurs patobulintą ir teigiamą interneto dizainą!

Tiesioginis „PreviewDemo“

Fotografijos WP temos

Naujas dienoraštis

Naujas dienoraštis

Naujas dienoraštis yra nemokama tema, sukurta žurnalams, laikraščiams, taip pat tinklaraštininkams, naudojant „WordPress“. Tai leidžia įterpti svetainės logotipą, antraštės atvaizdą, etiketę ir kt. Jie nesiūlė pasirinktinio valdiklio, kad net pradedantieji galėtų sukurti savo svetainę.

Jame yra antraštės, reklamjuostės slankiosios skiltys, funkcijų įrašų skiltys, tinklaraščių įrašų skiltis, taip pat socialinis skyrius.

Gaukite tai čiaDemo

Fotografas

Fotografas

Turėdamas lengvai naudojamą galerijos struktūrą, įterptus vaizdo įrašų papildinius ir didinamus vaizdus, ​​fotografas pristato minimalistinę, dėmesį nevaržančią jūsų kūrybinės svetainės temą..

Jo reaguojanti dizaino schema ir visa tinklaraščio sistema yra pagrindiniai komponentai, kurie parodys jūsų ryškią galeriją ir sujungs jus ir jūsų nuotraukas daugiau žiūrovų.!

Gaukite tai čiaDemo

Fluxus

Fluxus

„WordPress“ fotografijos tema, kurioje daugiausiai dėmesio skiriama turinio aplankams.

Išskirtinis horizontalus ir tinklelio išdėstymas kartu su vaizdo palaikymu leidžia lengvai parodyti savo vaizdus iš šono.

„Fluxus“, turintis funkcines funkcijas, tokias kaip animacija, integracija į socialinę mediją ir šviną generuojantys mygtukai bei skirtukai, yra profesionali ir efektyvi fotografijos tema..

Gaukite tai čiaDemo

Tiltas

Tiltas 180

Tiltas „Geriausiai parduodama tema“ 180, jūsų svetainei pritaiko neribotą pritaikomą dizainą.

Jis yra meniškas ir glaustas, jame yra žymių savybių, tokių kaip „Visual Composer“, skirtas sklandžiam interneto kūrimui, lanksti spausdinimo forma ir spalvos.

Linksmas faktas! Tai taip pat apima 4 aukščiausios kokybės programas, kurių vertė viršija 100 dolerių!

Gaukite tai čiaDemo

Smeigtukas

Smeigtukas

Visiškai suderinamas su galerijos vitrinomis ir dizainu, „Pinhole“ yra unikali WP tema, kuriai svarbios funkcijos, tokios kaip nuotraukų įrodymas ir paveikslėlių atsisiuntimas..

Ar turite fotografavimo paslaugą? Tada „WooCommerce“ yra būtinas papildinys, kuris padės jūsų svetainei sugeneruoti potencialius klientus ir pavers jūsų žiūrinčiuosius klientais!

Tiesioginis „PreviewDemo“

Juodas sidabras

Juodoji sidabražolė

Labiausiai intriguojanti „Blacksilver“ dalis yra elegantiškai suprojektuoti viso ekrano skaidrių demonstravimo elementai ir kiekvienos nuotraukos filtravimo galimybės, kad būtų galima lengvai valdyti galeriją..

Įspūdingesnis yra įmontuotas korektūros papildinys vaizdams ir tipografijai, taip pat galimybė prekiauti ir parduoti jūsų nuotraukas naudojant „WooCommerce“, kuri yra pridedama.!.

Gaukite tai čiaDemo

Receptų tinklaraštininko WP temos

Kulineris

Kulineris

Pagrindinė linksmos kulinarijos svetainės „WordPress“ recepto tema yra „Culinier WordPress“.

Jame yra tokios funkcijos kaip pilno ilgio slankiklis ir tinkinami įrašai, todėl kulinarijos tinklas gali peržiūrėti jūsų receptą arba palikti komentarą savo tinklaraštyje.

„MegaMenu“ programa leidžia jums susikurti savo meniu! (Mūsų mėgstamiausia funkcija!)

Gaukite tai čiaDemo

Epicer

Epicer

„Epicer“ yra pilnai apkrautas naudingomis jūsų receptų ir tinklaraščių funkcijomis, tokiomis kaip neribotos spalvų schemos, suderinama „Visual Composer“, tinkinamos puslapių parinktys ir lengvas mygtukų dizainas naršymui..

Ir naudodamas epinio tinklelio stiliaus galerijos išdėstymą, jis sukuria profesionalią svetainę aistringam virėjui.

Gaukite tai čiaDemo

Talisa

Talisa

„Talisa“ pristato paprastą ir visiškai pritaikomą vieno puslapio svetainės dizainą, kuriame akcentuojamos funkcijos, susijusios su maisto pasirinkimu, receptų skelbimu ir galerijos išdėstymu..

Su neribotomis spalvomis, vaizdo įrašų palaikymu ir „Recipe Rating“ funkcija, ji sukurta kaip skoninga svetainė visiems jūsų žiūrovams.

Gaukite tai čiaDemo

Prieskonių dienoraštis

Prieskonių dienoraštis

Dienoraštis su prieskoniais tikrai sukurtas atsižvelgiant į maisto tinklaraštininką. „Visual Composer“ ir „WP ​​Customizer“ sukuria aiškų tinklalapį naudodami įvairius iš anksto paruoštus „Blog-Style“ formatus.

Taip pat palaikomi „Social Media Feed“ ir „MailChimp“!

Ši recepto tema yra labai atsakinga parodant jūsų kokybišką maistą.

Katie Lundin iš „Crowdspring Blog“ sako: „75% vartotojų vertina jūsų įmonės patikimumą ir patikimumą pagal jūsų svetainės dizainą“.

Taigi, kaip sukurti svetainę, kuri klientams atrodo teigiama ir su kuria lengva dirbti?

Katie savo straipsnyje, kuriame aprašomos 7 modernaus interneto dizaino tendencijos 2019 metams, pateikė atsakymą, kuriame pateiksite geriausius patarimus, kaip sukurti aukščiausio lygio tinklalapį su „WordPress“ temomis tinklaraščiams.

Gaukite tai čiaDemo

Kelionių tinklaraščio WP temos

„Gucherry“ tinklaraštis

„Gucherry“ tinklaraštis

„Gucherry Blog“ tema yra „Gutenberg“ suderinama „WordPress“ tema tinklaraštininkams ir ji yra iš „EverestThemes“. Jis gali būti naudojamas interneto svetainėse, skirtose tinklaraščiams apie maistą, madai, restoranams, muzikos grupėms, kelionėms, naujienoms ir pan.

Jį sudaro keli pašto slankikliai, „Fallback“ vaizdo parinktys, spalvų parinktys ir daug daugiau. Šią temą galite peržiūrėti bet kuriame savo įrenginyje.

Gaukite „HereDemo“

Vigabondai

Vagabondai

„Vagabonds“, turėdama didžiulį ir įvairiapusį tinklaraščio išdėstymą ir nuvilkimo galimybes, naudoja pagrindines temos funkcijas interaktyviam jūsų svetainės tobulinimui..

Jį galima lengvai pritaikyti, jame yra daug galerijos dizainų ir nemokamų programų, tokių kaip „Revolutionary Slider“, kad būtų galima parodyti jūsų kraštovaizdžio vaizdus, ​​ir „Dovanoti“, kad būtų galima priimti aukas kitai kelionei.!

Gaukite tai čiaDemo

Žurnalas

Žurnalas

Žurnalų knyga yra asmeninė internetinių dienoraščių tema, kurią galima rasti nemokamai. Jis skirtas rašytojams, keliautojams, maisto tinklaraštininkams ir kt., Norintiems „WordPress“ temos asmeniniam naudojimui. Jis turi paprastą dizainą ir yra suderinamas žiūrėti ir kituose įrenginiuose.

Temą sudaro tik 3 spalvos – raudonas, juodas ir baltas fonas. Svarbu, kad svetainėje būtų ribotos ir tinkamos spalvos, nes tai padės pagerinti jūsų svetainės konversijos koeficientą.

Gaukite tai čiaDemo

Tinklo žurnalas

Tinklo žurnalas

Žiniatinklio žurnalas yra tema, kurią savo puslapyje sudaro du stulpeliai. Pirmą stulpelį sudaro straipsniai ir turinys, kuriuos nori parodyti tinklaraštininkas, o antrą stulpelį sudaro siauras, kurį sudaro informacija apie autorių, taip pat skelbimai.

Tai nemokama kūrybinių „WordPress“ tinklaraščių tema, skirta autoriams ir menininkams. Ji taip pat palaiko RTL kalbas.

Tiesioginis „PreviewDemo“

Advertex

Advertex

Skelbimas yra svarbi „WordPress“ kelionių tinklaraščio tema, nes jame pagrindinis dėmesys skiriamas vaizdui. Jis naudoja tokias funkcijas kaip „Smart Slider 3“, kad švariai iliustruotų jūsų nuotraukas.

Jei norite pasidalinti savo patirtimi su savo kelionių gentyne, būtinai naudokite socialinių tinklų funkcijas, „MailChimp“ ir įvairius jo formatus..

Gaukite tai čiaDemo

Kelionių tinklaraščio „WordPress“ temos

Ailsa

Keli išdėstymai, skirtingi tinklaraščių formatai, neribotos spalvų schemos, „Web Builder“ – maksimalus pritaikymas, vaizdo ir vaizdo palaikymas … „Ailsa“ yra puikus pasirinkimas sumaniems asmeniniams ar profesionaliems tinklaraštininkams.

Ar minėjome, kad tai taip pat patogu paieškos sistemoms? Tai leidžia žiūrovams lengviau rasti jūsų svetainę „Google“!

Gaukite tai čiaDemo

Kelionių tinklaraščio „WordPress“ temos

„TripTastic“

„TripTastic“ yra įdomus, ryškus ir lengvai pritaikomas jūsų kelionių svetainei.

Jame yra dviejų tipų interaktyvios galerijos, vaizdo palaikymas ir garso grotuvas, užtikrinantis įdomų dizainą!

Jį taip pat lydi „Bootstrap“, kuris daro jį labai patogiu paieškos varikliui, todėl būkite pasirengę daugybei apsilankymų svetainėje!

Gaukite tai čiaDemo

Blogis

Blogis

Minimalistiniam tinklaraštininkui „Bloggy“ yra svarbiausia kelionių tema.

Vieno puslapio žiniatinklio išdėstymas sukuria asmeninę vartotojo patirtį tuo metu, kai jis nustatomas greitai įkeliant žiniatinklį naudojant „Išankstinės temos“ parinktis.

Tai suteikia galimybę valdyti dizainą, todėl jūsų puslapiai yra ypač pritaikomi ir labai jautriai reaguoja į jūsų žiūrovus.

Mūsų biuro „Advancing Travel Insight“ draugai visame pasaulyje pasidalijo smagiu faktu: žmonės visada demonstruoja savo skanius patiekalus per socialinę žiniasklaidą, taigi maždaug pusė visų keliautojų planuoja savo kitą nuotykį pagal maistą.

Tai besitęsianti, besiplečianti tendencija, vadinama „maisto turizmu“. Kaip kūrybinga!

Ką tai reiškia kelionių tinklaraštininkams? Tai įrodo, kad kelionių temų internetinis dizainas yra svarbus auginant jūsų verslą.

Norėdami užmegzti ryšį su vietiniais restoranų tinklais, „pop-pop“ parduotuvėmis ir net kaimynystės vyno darykla ir panaudoti ją kurdami išimamą svetainę, kuri suteiks turtingos vertės jūsų žiūrovo pikantiškiems nuotykiams.

Gaukite tai čiaDemo

Jogos trenerio WP temos

Gymedgeyoga

„Gym Edge“

Norite švarios konstrukcijos, kuri būtų patogi ir mobiliesiems? Tada patikrinkite „Gym Edge“.

Tai yra daugiau nei 10 namų puslapių stilių ir tokių funkcijų kaip klasių tvarkaraščiai, trenerio stiliaus lentelės ir net kūno masės indekso skaičiuoklė.!

Išlikite tinkami naudodamiesi šia visa „Fitness Personal Trainer“ tema!

Gaukite tai čiaDemo

Jogax

Joga X

Joga X yra visiškai funkcionuojanti kūno rengybos tema, palaikanti būtinas programas, tokias kaip Tvarkaraščio planavimas, instruktavimas ir informacija apie klases bei prisijungimas..

Sukurkite naują turinį naudodami „Visual Composer“ nuvilkimo programą ir žaiskite su neribotomis spalvų plokštelėmis, kad sukurtumėte labai asmenišką, holistinę ir linksmą svetainę.!

Gaukite tai čiaDemo

Jogos trenerio „WordPress“ temos

„Cosmedix“

„Cosmedix“ pabrėžia vaizdus ir ryškų išdėstymą. Jis turi lankstų vieno ar kelių puslapių formatavimą ir yra lengvai pritaikomas.

Jei norite parodyti savo galeriją, siųsti atnaujinimus ar parduoti savo jogos prekes, tada mėgaukitės įtrauktomis „Social Sharing“ ir „WooCommerce“ programomis.

Gaukite tai čiaDemo

Leezenas

Leezenas

Nuostabi „Health Wellness Yogi“ tema. „Leezen“ dizainas nukreiptas į tikslą, kad būtų galima reklamuoti jūsų užsiėmimus, atsiliepimus ar kursus..

Dienoraščio įrašo formatai daro jūsų turinį patrauklesnį, o „Bootstrap“ taip pat yra funkcija, todėl daugybė lankytojų gali lengvai rasti ir aplankyti jūsų svetainę.!

Gaukite tai čiaDemo

Namaskaras

Namaskaras

Padarykite savo interneto dizainą naudodami „Namaskar“! „Elementor“ įskiepis leidžia lengvai kurti ir nuleisti, o savitas tinklaraščio išdėstymas sukuria reaguojantį dizainą.

O, pasinaudokite šauniąja „Cherry Social“ programa, leidžiančia viešai naudotis savo žiniasklaidos kanalais jūsų svetainėje!

Gaukite tai čiaDemo

Treneris

Treneris

„Coach“ teikia svarbiausią prioritetą paslaugai, naudodama savo siūlomas programas savo klasėms, tvarkaraščiui ir tvarkaraščiams bei atnaujinimams pristatyti priešakyje jūsų svetainės, kad sulauktumėte daugiau klientų..

„Elementor“ sukurs jūsų svetainę ir parodys jums jūsų galeriją, kuri yra puiki laiko taupymo priemonė sveikatos ir jogos instruktoriams..

Gaukite tai čiaDemo

Ar šios savybės jums naudingos? Ir kaip jūs iš tikrųjų sukuriate svetainę net ir šiomis nepaprastomis temomis?

O kaip „WordPress“ temos verslui? Ar tai tikrai padės padidinti jūsų interneto srautą ir klientų skaičių?

Taip! Temos yra sukurtos atsižvelgiant į jūsų sėkmę!

Taigi … ar galite sukurti savo svetainę??

Pakomentuokite savo mintis, kaip ją suprojektuosite, ir pažiūrėkime, kaip taps jūsų naujoji svetainė!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map