Geriausios žiniatinklio prieglobos įmonės 2020 metams (Nr. 1 yra mano mėgstamiausias)

Norite sužinoti atsakymą iškart? Remiantis mūsų patirtimi ir žmonėms geriausia, kad geriausia žiniatinklio priegloba būtų visiškai „GreenGeeks“.


Taigi, mes čia: didžioji interneto priegloba yra pasiekiama. Žiniatinklio priegloba yra populiariausias prieglobos būdas klientams, kurie nėra didžiosios korporacijos ar stambios įmonės.

Paprastai žiniatinklio priegloba suteikia prieinamumo ir našumo derinį, todėl jis yra nepaprastai patrauklus visoms rūšims.

Žmonėms, norintiems nedidelio tinklaraščio savo pomėgiui, ir mažoms įmonėms, turinčioms elektroninės prekybos poreikių, žiniatinklio priegloba yra pakankamai lanksti ir teikia daugybę sprendimų.

Iki šiol išbandėme daugiau nei 50 ir daugiau interneto prieglobos.

Remdamiesi savo patirtimi, mes suskirstėme 5 geriausias žiniatinklio prieglobos įmones.

Geriausias 2020 m. Žiniatinklio priegloba:

Kaina
Atsakymo laikas
Uptime
Naudojamumas
Pagalba klientams

„GreenGeeks“2,95 USD / mėnGeriausiasGerai
„Bluehost“2,95 USD / mėnGeraiGerai
„FastComet“2,95 USD / mėnGeraiPuiku
„SiteGround“3,95 USD / mėnGeraiGerai
A2 talpinimas3,92 USD / mėnGeraiGerai

Nesiimkime į išsamią kiekvieno žiniatinklio prieglobos apžvalgą.

1. „GreenGeeks“ (Mano mėgstamiausias)

greengeeksVisų pirma, mes turime vieną unikaliausių šeimininkų aplink. Kaip rodo pavadinimas, „GreenGeeks“ yra pagrindinis šeimininkas, kurio išskirtinis dėmesys skiriamas ekologiškumui. Duomenų centrai gali būti be galo švaistomi – tai, ką nedaugelis iš mūsų mano, susidurdami su visa kita, kuri yra nekenksminga aplinkai.

„GreenGeeks“ serveriai sukurti taip, kad būtų labai efektyvūs energijos vartojimui. Be to, už kiekvieną naudojamą galios vienetą jie per aplinkos fondą investuoja trigubai daugiau energijos į atsinaujinančią energiją. Tai reiškia, kad „GreenGeeks“ naudojimas ne tik nekenkia aplinkai, bet ir padeda!

„GreekGeeks“ ne tik palengvina jūsų sąžinę. „GreenGeeks“ kainodara gerai atitinka pramonės vidurkį ir kartais gali būti žemesnėje pusėje, todėl jūs neturėsite mokėti papildomai už etiškesnį pasirinkimą. Be to, „GreenGeeks“ bendri planai aprūpinti funkcijomis.

„Greengeeks“ planasPradinio lygio paskyroje pradedama neribota vieta diske – o tai yra puiku, bet ypač įspūdinga, nes joje yra neribota vieta SSD diske. Tai yra aukštesnės kokybės nei vietos tradiciniuose kietuosiuose diskuose ir paprastai būna mažesnių kiekių kituose pagrindiniuose kompiuteriuose.

Be to, jūs gaunate neribotas el. Pašto paskyras, pralaidumą ir domenus. Pastarasis punktas yra unikalus: dauguma pradinio lygio planų suteikia jums vieną nemokamą domeną, tačiau taip pat priims tik vieną domeną. „GreenGeeks“ suteikia nemokamą domeną, tačiau leidžia priglobti tiek, kiek galite sau leisti, o tai yra puiku.

Be to, nemokamai gausite neribotas „MySQL“ duomenų bazes (kas yra puiku), pagrindinę SSL (kurią galite atnaujinti), naktines atsargines kopijas ir „Cloudflare“ CDN. Tai, kuo jūs pradedate, yra labai įspūdinga, net jei atnaujinimo kaina yra šiek tiek aukšta.

Tai reiškia, kad jų pradinio lygio planas gali būti pakankamai geras mažiems ir vidutiniams įmonėms, ne tik asmenims, nieko nesakant apie aukštesnes pakopas, kurios, be abejo, yra dar geresnės.

Jei to nepakako, „GreenGeeks“ teikia puikų klientų aptarnavimą ir paprastą naudojimą. Šiose srityse jis nėra išskirtinis, tačiau tai neturi daug reikšmės: tai pakankamai gerai, kad tu tikrai negali skųstis.

Geriausias dalykas, tačiau, yra puikus jų darbo laikas ir atsakymo laikas.

greengeeks veiksnumoTaip. Keturis mėnesius iš eilės mūsų „GreenGeeks“ dirbo nepriekaištingai. Norėdami įdėti vyšnią viršuje, reakcijos laikas yra žemas, todėl tai yra ne tik vienas iš geriausių pagrindinių kompiuterių, kuriuos mes naudojome, kiek tai įmanoma, bet ir vienas jautriausių.

Apibendrinant galima pasakyti, kad „GreenGeeks“ visa tai turi. Kainų planai yra šiek tiek didesni nei įprasta atnaujinus, tačiau iš esmės kainos vis dar yra gana normalios bendrojo prieglobos ribose. Už tai gausite daugybę funkcijų ir neįtikėtiną našumą. Ir tai gana ekologiška – lengva vieta. Išsamesnę „GreenGeeks“ apžvalgą galite perskaityti čia.

Argumentai už

 • Puikus našumas: puikus veikimo laikas ir labai trumpas reakcijos laikas.
 • Daugybė funkcijų ir dosnus išteklių paskirstymas, pradedant nuo pirmosios pakopos.
 • Ypatingai ekologiškas!

Minusai

 • Kai kurioms geresnėms funkcijoms reikia mokamų priedų. Tai nėra didelė klaida ir „GreenGeeks“ planai yra geriau pritaikyti nei daugumos kitų kompiuterių savininkų planai, tačiau tai gali erzinti.
 • Atsinaujinimo kainos yra didesnės nei įprasta, net jei pradinės kainos yra žemesnės arba standartinės.

Apsilankykite „GreenGeeks“

2. „Bluehost“

„bluehost“ reklamjuostėIš visų šiame sąraše esančių vardų, greičiausiai, populiariausias yra „Bluehost“. Tai yra vienas populiariausių kompiuterių šeimininkų didelėse prieglobos lygose: maždaug nuo 2003 m. „Bluehost“ turi daugiau nei 2 milijonus svetainių ir turi šimtus palaikymo darbuotojų, pasirengusių apsilankyti.

Aš matau pagrindinį „Bluehost“ patrauklumą, kad jis yra puikus interneto priegloba, patogus vartotojui. Jis veikia gerai, jo kainos yra standartinės, be to, jį lengva naudoti ir palaikyti klientus.

„bluehost“ bendro naudojimo žiniatinklio prieglobaNors saugojimo vieta nėra neribota, kaip tai daroma su „GreenGeeks“, norėčiau jums priminti apie minėtą buto analogiją: jei visi bendro naudojimo hostingo paskyroje nuspręstų sunaudoti tiek saugyklos vietos, kiek tik gali, nes tai „neribota “, Neveiktų visa bendro naudojimo prieglobos platforma.

Taip, „Bluehost“ jus techniškai riboja, bet, kalbant praktiškai, saugojimo leidimai yra gana dosnūs, ypač pradinio lygio sąskaitoje. Be to, tai yra SSD atmintinė, o ne HD atmintinė.

Be to, gausite neišmatuotą pralaidumą, pagrindinį SSL, įtrauktą domeną, kai kuriuos rezervuotus domenus ir vieną svetainę. Aukštesnės pakopos gauna daugiau visko, be to, rinkodaros pasiūlymai ir tam tikra svetainės atsarginė kopija.

Šios savybės yra pakankamai dosnios daugumai vartotojų, net jei popieriuje jos neatrodo tokios įspūdingos. Tai pasakius, aš manau, kad „Bluehost“ galėtų būti šiek tiek dosnesnė neatsilikti nuo kai kurių mažesnių konkurentų, tokių kaip „GreenGeeks“ ar „FastComet“ (kuris ateis toliau!). Pvz., Būtų malonu įtraukti atsarginių kopijų ar daugiau svetainių pradinio lygio paskyroms.

Tai, ką „Bluehost“ daro ypač gerai, yra patogumas vartotojui. Nors visi šiame sąraše esantys kompiuteriai yra iš esmės nesudėtingi, „Bluehost“ čia ypač stipri. Svetainių kūrėjas yra intuityvus, o „Bluehost“ pakankamai pasitiki savimi, kad galite nemokamai išbandyti jų svetainėje.

Bendras išdėstymas ir paskyros valdymas yra labai modernūs ir lengvai naudojami. Be to, puikus klientų aptarnavimas: atstovai yra labai paslaugūs, o žinių bazė yra plati.

„bluehost“ palaikymo ištekliaiKiek įmanoma, „Bluehost“ nėra numeris vienas. Tačiau „Bluehost“ visada sugebėjo išlikti aukštesnė nei 99,9% net ir blogiausiu metu, ir paprastai yra geresnė.

„bluehost uptime“Tiesa, kad veikimo laikas ne visada yra puikus, tačiau reakcijos laikas yra puikus. Net ir didesnis skaičius vis dar yra geresnėje pramonės vidurkio pusėje.

„Bluehost“ uždirbo antrąją vietą už tai, kad yra puikus šeimininkas, turintis gerą kainą, gerą našumą, patikimas savybes ir lengvą naudojimą bei palaikymą. Vis dar norite sužinoti apie „Bluehost“? Mes jus įtraukėme.

Argumentai už

 • Nors pirmoji karta yra aukštesnė nei įprasta pirmajai kadencijai, antroji ir trečioji pakopos yra įperkamos už pirmą kadenciją, o vėlesnėms kadencijoms taikoma standartinė kainodara..
 • Uptime yra gana geras, o atsakymo laikas yra puikus.
 • Paprastai geras išteklių paskirstymas.
 • „Bluehost“ labai lengva naudoti, jis puikiai tinka pradedantiesiems. Net tarpiniams vartotojams ar žinantiems klientams „Bluehost“ supaprastina reikalus.
 • Nepaprastai geras klientų aptarnavimas.

Minusai

 • Kainos apskritai yra geros, tačiau pirmoji karta yra brangesnė. Tačiau atnaujinimo kaina yra gana standartinė.
 • Uptime paprastai yra geras, bet kartais jis gali būti šiek tiek mažesnis už standartą.
 • Taip, savybės ir ištekliai iš esmės yra geri, tačiau, mano manymu, kai kuriuos dalykus galima būtų pridėti prie antros ar trečios pakopos, kad neatsiliktume nuo sunkumų turinčių konkurentų..

Apsilankykite „Bluehost“

3. „FastComet“

„fastcomet“ reklamjuostė„FastComet“ yra viena iš mano mėgstamiausių interneto prieglobos galimybių. Kodėl? Nes „FastComet“ yra vienintelė pagrindinė prieglobos įmonė, kurios atnaujinimo kainos nėra žymiai didesnės. Paprastai naudojant žiniatinklio prieglobą, jūsų pirmieji tarnybos metai bus keli doleriai per mėnesį, tačiau antraisiais metais mėnesio kaina labai padidės, kartais net padvigubės..

Tai gaila, tačiau tiek universalaus, ką jūs galite padaryti, tiek daug … nebent naudojate „FastComet“, kurio atnaujinimo kaina paprasčiausiai nesikeičia su pradine pirkimo kaina! Taip, net jei jie vėliau pakeis standartinę kainodarą.

Tikriausiai tai reiškia, kad jų pradinė mėnesinė kaina yra didesnė nei vidutinė, tiesa? Ne, tikrai ne. „FastComet“ prasideda nuo 2,95 USD, kuris yra žemiausias vidurkis, o išilgai trijų pakopų tęsiasi iki 5,95 USD.

„fastcomet“ planasJūs gaunate beveik kiekvieną funkciją, kuri yra įprasta kituose pagrindiniuose kompiuteriuose, taip pat kai kurias pradinio lygio funkcijas, kurios paprastai yra rezervuotos aukštesnių kainų sąskaitoms kitose įmonėse. Pvz., „FastCloud“
turi neribotas el. pašto paskyras, neribotas duomenų bazes, neribotas FTP paskyras, „BitNinja“ serverio apsaugą, nemokamą „CloudFlare CDN“, SSL ir kasdienines atsargines kopijas.

Aukštesnės pakopos turi privačias DNS parinktis, 1 paspaudimo atkūrimo tvarkyklę, dvigubą ar trigubą procesorių ir RAM, geresnį SSL ir dar daugiau. Aukštesnės pakopos turi viską, ko jums reikia, tačiau tai, kad pradinė kaina yra atnaujinimo kaina, viską padaro daug geriau.

Be to, mano patirtimi, „FastComet“ lengva naudoti, jis turi puikų klientų aptarnavimą ir gerą saugumą. Taigi kokia problema? Žmonėms, norintiems naudoti bendrojo prieglobos parinktis, ar ne „FastComet“ yra viršūnė? Galų gale tai yra geriausias sandėris pagal savybes ir kainą.

Nors „FastComet“ yra daug, tačiau joje trūksta svarbiausio prieglobos objekto: tikrojo prieglobos! Apskritai „FastComet“ yra gerai, tačiau, mano patirtimi,, praleistas laikas buvo šiek tiek prastesnis nei kai kurių kitų čia, o reakcijos laikas buvo žymiai ir nuolat lėtesnis nei kitų geriausių variantų..

„fastcomet“ veikimo laikasGerai tai, kad „FastComet“ išlaikė dalykus ties 99,9% žyme, nors vėlgi, šie balai nėra tokie puikūs kaip kai kurių kitų čia. Nors reagavimo laikas ir veikimo laikas nėra pasaulio pabaiga, tai verčia mane galvoti, kad „FastComet“ nėra geriausias tiems, kuriems prioritetas teikiamas.

Bet visiems, norintiems rizikuoti šiais skaičiais ir ieškantiems labai ekonomiško sprendimo, greičiausiai „FastComet“ bus jūsų pasirinktas numeris vienas. Jei pirmiausia norite sužinoti daugiau, mūsų „FastComet“ apžvalgoje yra daugiau informacijos ir dar ilgesnis veikimo laiko įrašas.

Argumentai už

 • Puikus biudžeto pasirinkimas tiems, kurie nori nuosekliai išleisti nedidelę pinigų sumą neprarandant funkcijų.
 • Labai stabili kaina ir produkto pakuotė.
 • Stiprus funkcijų rinkinys, ypač dėl kainos. Visų pirma pradinio lygio parinktis yra vienas iš geriausiai matomų pirmosios pakopos žiniatinklio prieglobos paketų.

Minusai

 • Uptime ir reagavimo laikas nėra tokie geri, kaip kai kurios kitos čia pateiktos parinktys.
 • Kai kurie saugojimo apribojimai net aukštesnėms pakopoms.

Apsilankykite „FastComet“

4. „SiteGround“


Manau, kad iš visų čia pateiktų variantų „SiteGround“ yra vienas gerbiamiausių. Jis turi tikrai gerą reputaciją, ir atrodo, kad tai patinka visų tipų svetainių savininkams.

Dalis, kodėl ji gerbiama, yra tai, kad nors ji yra didžiulė, ji nepriklausomai priklauso:svetainės informacija apie įmonę

Reiškia, skirtingai nei, pavyzdžiui, „Bluehost“, viršuje nėra konglomerato.

Ir kaip matote, valdyti daugiau nei 2 milijonus domenų yra gana daug. Be abejo, „SiteGround“ turi daryti ką nors teisinga, teisinga?
Na, aš taip sakyčiau.

Bet aš žinau, ką galvojate – ar „SiteGround“ brangus, ar per brangus? Na, pažiūrėkime pirmiausia:teritorijos planas

Turiu daug gerų dalykų pasakyti apie „SiteGround“, tačiau pirmiausia turėčiau būti sąžiningas su jumis: kainodara nėra tiksliai „pigi“.

Prieš pradėdamas domėtis, leiskite man patikslinti: su „SiteGround“ jūs gaunate daug dalykų, ir tai daro kainą ne per mažą. Dalyvaudami schemoje, verslas nesulaikys kelių dolerių per mėnesį, jei privalumai to verti.

Žmonėms, kuriems reikalingas pigiausias turimas kompiuteris, paprastai turintys omenyje asmenis ir mėgėjus, „SiteGround“ tikriausiai nėra tai. Pradinės planų kainos yra šiek tiek didesnės nei vidutinės.

Tačiau atnaujinimo kainos taip pat yra aukštesnės nei vidutiniškai – net pigiausias „SiteGround“ planas gali būti šiek tiek brangesnis, palyginti su kai kuriais kitais biudžeto šeimininkais..

Tačiau kaina yra tik dalis paveikslėlio. Viena iš didžiausių „SiteGround“ privilegijų yra su ja susijusių funkcijų rinkinys:
esminė svetainės aikštelės savybė
Kaip matote, „pagrindinės savybės“, kurias gauna kiekvienas planas, yra gana geros. Srautas yra neišmatuotas, yra neribotos „MySQL“ duomenų bazės, nemokama SSL, nemokamos el. Pašto paskyros ir nemokamas svetainių kūrėjas.

Net jei manote, kad toks paprastas, nemokamas „CloudFlare“ kompaktinis diskas yra įspūdingas. „CloudFlare CDN“ tikrai gali padidinti našumą ir įkelti laiką lankytojams visame pasaulyje.

Kasdieninės atsarginės kopijos yra nuostabios, ypač kai manote, kad tiek daug pagrindinių kompiuterių turi savaitės ar mėnesio atsargines kopijas pradinio lygio planams kurti..

Dabar tai tik būtiniausi dalykai. Kitos dvi pakopos pasižymi geriausiomis savybėmis:
svetainės aikštelės ypatybė
Tai pirmiausia palengvina svetainės nustatymą ir padidina našumą. Geeky savybės yra panašios, nes padidina našumą ir taip pat suteikia atitiktį PCI (tai leidžia saugiai apdoroti operacijas internetu)..

Negana to, žinoma, yra saugojimo ribos. Realiai kalbant, bendro interneto prieglobos saugykla yra ribota, net jei jūsų prieglobos plane sakoma, kad turite neribotą saugyklos vietą.

Taigi „SiteGround“ nustatyti 10 GB ribą nėra taip blogai, kaip gali pasirodyti iš pradžių. Tiesą sakant, tai gana realu – dauguma žmonių, planuojančių pradinio lygio planus, nenaudos daugiau nei 10 GB. Bet aš vis tiek manau, kad labai blogai, kad jie ten turi ribą. Ryškioje pusėje – tai SSD saugykla (kuri veikia geriau)!

Svarbi pastaba apie „SiteGround“: ji tikrai tinka „WordPress“. Tiesą sakant, „WordPress.org“, kaip „WordPress“ prieglobai, rekomenduoja „SiteGround“ kartu su dviem kitais pagrindiniais kompiuteriais.

Taip yra todėl, kad „SiteGround“, be to, kad yra patikimas ir patogus naudoti, turi daugybę funkcijų, kurios palengvina „WordPress“ svetainių nustatymą ar perkėlimą. Taigi tai yra ypatinga „SiteGround“ stiprybė.

Išskyrus tai, kad „SiteGround“ yra gana lengva naudoti (net jei nenaudojate „WordPress“), be to, jis turi puikų klientų palaikymą. Taigi „SiteGround“ paprastai gerai veikia daugumoje sričių, įskaitant funkcijas – kol kas vienintelės problemos yra kainos ir laikymo apribojimai.

Yra dar kažkas, į ką turime atkreipti dėmesį: žinoma, veikiantis. Kadangi „SiteGround“ gali būti gerai priimama, tačiau dalijamasis priegloba visur yra jautri dingimams ir prastam našumui. Taigi, štai kaip „SiteGround“ padarė mano labui:
teritorijos bandymo vieta
Mano matavimuose „SiteGround“ atliko puikų darbą. Ne tobulai, bet jis jau visai arti. Ir ne tik, kad veiksnumo laikas yra ypač didelis, reakcijos laikas yra tinkamas.
Žinoma, ne taip žemai, kaip norėčiau, bet ne aukštesniame gale, kokį mačiau su kitais šeimininkais. Aš imsiuosi to, ką galiu gauti.

Taigi, „SiteGround“ yra tikrai tvirta žiniatinklio priegloba ir lengvai viena geriausių versle. Funkcijos yra gana geros, jos puikiai tinka „WordPress“, o našumas yra geras.

Vienintelis tikras trūkumas yra tas, kad „SiteGround“ gali būti per didelis ir per daug brangus žmonėms, kuriems reikia pigių kompiuterių ir mažiau reiklių svetainių.

Jei norite sužinoti daugiau apie „SiteGround“ – atspėjote! Peržiūrėkite visą mūsų „SiteGround“ apžvalgą.

Argumentai už

 • Gana geros savybės, apskritai. Kasdieninės atsarginės kopijos ir „CloudFlare CDN“ yra įtrauktos į visas pakopas, o antroji ir trečioji pakopos turi dar tobulesnes funkcijas..
 • „SiteGround“ ypač tinka „WordPress“ svetainėms.
 • „SiteGround“ nuolat buvo vienas našiausių mano išbandytų kompiuterių, atsižvelgiant į darbo laiką.

Minusai

 • Aukštesnės nei vidutinės pradinės kainos ir aukštesnės nei vidutinės atnaujinimo kainos.
 • Atnaujinimas į aukštesnę pakopą nėra nereikšmingas kainos atžvilgiu.
 • Laikymo apribojimai atrodo šiek tiek niūrūs.

Apsilankykite „SiteGround“

5. A2 talpinimas

Iki šiol šiame sąraše buvo slaptų ir masyvių vardų derinys. „A2“ priegloba yra dar vienas trūkumas: mes tiksliai nežinome jo dydžio, tačiau visiškai savaime suprantama, kad jis nėra lygus (dydžio) „Bluehost“ ar „SiteGround“.

Taigi ką „A2 Hostingas“ atneša prie stalo? Nepaisant to, kad „A2 Hosting“ yra palyginti mažas vardas, jis pateikia funkciją, todėl jų kainos yra pagrįstos. Be to, jie siūlo daugiau galimybių nei dauguma kompanijų..

a2 prieglobos planas„A2 Hosting“ siūlo ir „Linux“, ir „Windows“ planus.

a2 prieglobos lango planasKainų skirtumai nėra per dideli, todėl malonu matyti šias galimybes besidomintiems. Skirtumas tarp „Linux“ ir „Windows“ serverių yra kitos dienos tema, tačiau trumpai: daugumai vartotojų, besidominčių bendrai naudojama priegloba, „Windows“ serveriai gali būti geresni .net svetainėms / programoms. Pažangesni vartotojai, turintys sunkesnių poreikių, gali pasirinkti langus dėl sudėtingesnių priežasčių, bet aš daugumai jūsų siūlyčiau „Linux“.

Bet kokiu atveju, funkcijų paskirstymas nėra blogas. Pradėsite nuo vienos svetainės, neribotos saugyklos ir perkėlimo, be to, nemokamo SSL, bet, deja, tik penkios duomenų bazės. Antroji pakopa yra gana prieinama, net įskaitant pratęsimo kainą, ir ji neriboja jokių išteklių.

Popieriuje viskas neskamba pernelyg įspūdingai, tačiau „A2 Hosting“ turi daugybę papildomų protokolų ir saugos funkcijų, skirtų žiniatinklio prieglobai, kurios įtrauktos pagal numatytuosius nustatymus. Be to, „A2 Hosting“ turi daugybę galimų priedų ir atnaujinimų.

Didžiausias iš jų yra „Turbo“ atnaujinimas (žr. Aukščiau pateiktą funkcijų sąrašą), kuris nepaprastai padidina našumą. Nepaisant to, yra įvairių ir mažesnių atnaujinimo variantų.

a2 prieglobos funkcijosKalbant apie patogumą naudoti ar klientų palaikymą, galite pamanyti, kad „A2 Hosting“ kenčia dėl savo mažo dydžio. Laimei, taip nėra. Nors manau, kad „A2“ priegloba nėra patogi vartotojui, nėra sunku ją naudoti ar išmokti.

Atstovai paprastai yra geri ir laiku reaguoja, bet nieko tokio, aš manyčiau, kad esu išskirtinis. Žinių bazė yra gana nepaprasta, tačiau vis tiek naudinga. Tai gerai – A2 palaikymas vis dar yra pakankamai geras, kad darbas būtų atliktas.

Akivaizdu, kad „A2 Hostingas“ yra šiek tiek geresnis labiau patyrusiems vartotojams. Jis yra patogus kūrėjams ir tinka žmonėms, turintiems labai specifinių idėjų apie jų prieglobos poreikius. Žodžiu, jis yra pritaikomas ir labai pritaikomas.

A2 priegloba turi daugybę galimybių patobulinti našumą. Jie yra gana įperkami, jei jus domina, ir gali pagerinti jūsų svetainę. Tačiau mane labiau domino bazinio lygio našumas, be atnaujinimų.

A2 talpinimas neveiklumuAi… taip, čia šiek tiek gaila. Šviesioji pusė? „A2 Hostingas“ iš esmės sugebėjo išlaikyti aukštesnį nei 99,9% naudojimo laiką. Neigiama pusė? Tai labai nenuosekli, jei jis viršija 99,95% ribą ir vieną mėnesį net pasitraukė į žemiausią 99,8% ribą.

Be to, nuolatos reaguojama gana ilgai. Tai reiškia, kad „A2“ priegloba kelia tam tikrą riziką tiems, kurie tikrai tikisi kokybiško veikimo laiko ir reagavimo laiko. Jei šie dalykai jums yra mažiau svarbūs, A2 priegloba gali būti puiki išeitis, tačiau galbūt tai nėra puiki idėja, jei ieškote el. Prekybos sprendimų, nebent esate suinteresuoti pridėti naujinius.

Tačiau naujovinimas neturėtų būti privaloma jūsų paslaugų funkcijos dalis, todėl A2, nepaisant to, kad jis yra geras ir geras, jei naudojate viską, ką jie siūlo, yra paskutinėje vietoje. Neapsigaukite, tačiau ji vis tiek tinkama naudoti žiniatinklio prieglobai (ir kitiems prieglobos tipams, jei jums įdomu).

Be to, ji bet kuriuo metu gali grąžinti pinigus, jei jums nepatinka jūsų paslauga!

Argumentai už

 • Puikiai tinka vartotojams, norintiems parinkčių: yra pasirinkimas tarp „Linux“ ir „Windows“ planų ir daugybės galimų atnaujinimų.
 • „A2“ priegloba gali veikti gerai, jei visiškai išnaudosite jos infrastruktūrą ir atnaujinimus. Be to, atnaujinimas dažnai yra įperkamas.
 • Remiantis šiais paskutiniais dviem punktais, „A2 Hosting“ yra ypač naudinga tiems, kurie numato, kad reikia mastelio didinimo, tačiau vis tiek nori išlikti prieinamoje interneto prieglobos struktūroje..
 • „A2“ priegloba yra patogi kūrėjams: ji palaiko daugybę scenarijų ir netgi leidžia kūrėjams lengvai patekti į darbą.

Minusai

 • Trečios pakopos kainos yra šiek tiek brangios atnaujinant, nors tai nėra nieko nuostabaus.
 • Vidutinis klientų aptarnavimas ir paprastas naudojimas. Pakankamai gera, bet nieko išskirtinio.
 • Bazinis našumas nėra puikus (be atnaujinimų, su numatytosiomis funkcijomis).

Apsilankykite „A2 Hosting“

Išvada

Oho! Nors iš pradžių galbūt buvo sudėtinga surasti geriausią interneto prieglobą, tikiuosi, kad šis sąrašas padėjo viską supaprastinti. Norėdami įsitikinti, kad einame ta pačia trasa, ir įsitikinti, kad galite rasti geriausią prieglobos variantą, pakartosiu keletą dalykų.

Pirmiausia pažvelkime į visus dalykus, kuriuos pažvelgėme. Kalbant apie kainą ir ypatybes, nepamirškite stebėti atnaujinimo kainų; kokios funkcijos yra įtraukiamos nemokamai amžinai, ir kokios yra rinkliavos po pirmųjų metų; plius, kokios funkcijos yra realiai būtinos. Kiek saugyklos jums tikrai reikia?

Be šių kainodaros ir funkcijų prioritetų teikimo, labai svarbu atkreipti dėmesį į našumą. Net jei nesate verslas arba nesitikite užsidirbti pinigų iš savo svetainės, tikriausiai esate suinteresuoti svetaine, kuri veikia ir veikia, tiesa?

„Hosting Pill“ siūlo keletą nemokamų įrankių, kurie jums gali būti naudingi šioje srityje. Užuot mokėję už veikimo trukmės skaičiuoklę, patikrinkite mūsų, kol išbandysite įvairius interneto kompiuterius.

Taip pat galite naudoti mūsų internetinį patikrinimą. Tai taip paprasta, kaip skamba vardas: tiesiog įveskite savo svetainės URL ir patikrinkite, ar svetainė neveikia jums ar visiems!

Patikrinti jus dominančius šeimininkus gali būti šiek tiek per daug darbo, todėl čia galite tiesiog peržiūrėti mūsų darbinius matavimus. Visi čia matuojami šeimininkai, ne tik šiame sąraše esantys!

Kadangi dabar yra šis sąrašas, manau, kad tai yra gana gera pradžia. Visi šie kompiuteriai yra puikios interneto prieglobos galimybės, tačiau kiekvienas turi savo stipriąsias puses.

„GreenGeeks“ yra įperkamas pirmaisiais metais, o po to yra šiek tiek brangesnis, tačiau siūlo daugybę funkcijų, pasižymi puikiais našumais ir yra ekologiškas.

„Bluehost“ yra turbūt geriausias universalus: kainos ir funkcijos yra tvarkingos, našumas labai geras, o vartotojui patogumas ir klientų aptarnavimas – puikūs..

„FastComet“ taip pat palaiko gerą klientų aptarnavimą, tačiau jo pagrindinė stiprybė yra fenomenalus sandėris, kurį jis pateikia: daugybė funkcijų už mažas kainas, kurios atnaujinant netampa aukštesnės. Vienintelė problema? Jo našumas nėra toks geras kaip „Bluehost“ ir „GreenGeeks“.

„SiteGround“ teikia didelę vertę prieglobai pirmąją kadenciją, o po to turi įprastas kainas. Jis nėra puikus dėl funkcijų, tačiau pasižymi tikrai geru našumu dėl kainos ir paprastumo, be to, turi asmeninio asistento funkciją, kuri yra maloni.

Penktoje vietoje esanti „A2“ priegloba yra puiki įmonėms, norinčioms patobulinti puikų našumą, ir toms, kurios yra labiau techniškai nusiteikusios dėl savo žiniatinklio prieglobos poreikių, tačiau ji nėra tokia puiki tiems, kurie tik nori biudžeto galimybių (pavyzdžiui, asmenims ir mėgėjams ).

Visus šiuos dalykus galite išbandyti bent trisdešimt dienų, o kai kuriais atvejais ir ilgiau – todėl nelaukite. Laimingas priegloba!

geriausia žiniatinklio prieglobos informacija

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map