Išsamus vadovas, kaip pereiti nuo bendro hostingo prie VPS

Išsamus vadovas, kaip pereiti nuo bendro hostingo prie VPS

Išsamus vadovas, kaip pereiti nuo bendro hostingo prie VPS

Įvadas:

Na, ką aš galiu pasakyti apie bendrą hostingą? Bendri priegloba skirta pradedantiesiems ir pradedantiesiems. Kai dar nesate tikri interneto pasaulyje, svetainės prieglobai naudojate pasidalijamąjį prieglobą. Daugybė žmonių naudojasi tuo pačiu fiziniu serveriu, kur reikia tik kelioms sunkioms vietoms suvalgyti visus numatytus išteklius, dėl kurių jūsų svetainė kenčia.


Pereiti prie VPS hostingo yra logiška, kai jau išaugsite kaip įmonė ar bendruomenė internete. VPS talpinimas yra „brangūs“ ir „labai sunku valdyti“ yra keli paplitę mitai. Iš tokių pardavėjų, kaip „DreamHost“, VPS prieglobos paslaugas galima įsigyti ne mažiau kaip už 15 USD per mėnesį.

VPS priegloba – virtualus privataus serverio priegloba – virtuali erdvė labai galingame kompiuteryje. Tai yra tarsi mažas kompiuteris superkompiuterio viduje, skirtas jūsų svetainei. Skirtingai nuo bendro naudojimo, čia jūs gausite visišką prieigą prie pažadėtų išteklių. Joks kitas žiniatinklio valdytojas, turintis didelę svetainę, negali naudoti jūsų išteklių. Jūsų svetainė veiks kaip įmanoma geriau, kol ir neperkrausite savo VPS talpinimo prieglobos vis daugiau ir daugiau svetainių.

Kaip pasirinkti VPS talpinimą:

Kaip pasirinkti VPS talpinimą

Renkantis VPS prieglobą visada reikia atsiminti šiuos dalykus:

RAM (Random Access Memory): Svarbiausias dalykas, į kurį turėtumėte atkreipti dėmesį perkant VPS talpyklą, yra RAM. Svarbu ne mažiau kaip 1 GB. 1 GB operatyviosios atminties užtikrina greitesnį svetainės įkrovimą ir praplečia išplėtimo galimybes.

Uptime: Nors dauguma paslaugų teikėjų teigia, kad jų veikimo laikas yra 99,99 proc., Tačiau prieš įsigyjant paslaugas patariama perskaityti daug tikrų apžvalgų..

Tvarko arba nevaldomas: Tai yra du populiariausi VPS prieglobos planai šiuolaikinėje rinkoje. Tvarkytame plane viskas sutvarkyta, teikėjas tvarko visą programinę įrangą, atnaujinimus, pataisas ir papildinių diegimus. Nevaldomas planas reikalauja, kad vartotojas nustatytų „Cpanel“ ir tvarkytų kitą programinės įrangos diegimą.

Yra 3 kompanijos, siūlančios geros kokybės VPS serverius, būtent „HostGator“, „DreamHost“ ir „BlueHost“. Čia yra jų planų palyginimas.

funkcijos
„HostGator“
„DreamHost“
„BlueHost“
Greitis.5 šerdis2 procesoriaus šerdys
Sandėliavimas25 GB30 GB SSD saugykla30 GB SAN
Avinas512 MB1 GB2 GB
Pralaidumas500 GBNeribota1 TB
DomenaiNeribota1
IP adresai2 IP1 IP
Kaina11,97 USD / mėn. *15 USD / mėn. *14,99 USD / mėn. *
Pirkti dabarPirkti dabarPirkti dabar

Kaip perkelti domenus:

Jei tikitės, pavyzdžiui, perkelti savo domeną iš „xyz“ registro į „DreamHost“, pirmiausia turėsite užtikrinti:

 • Dabartiniame registre domenas neturi būti sulaikytas.
 • Domenas turi būti atrakintas ir naudojamas.
 • Negalite perkelti domeno, nebent jis būtų bent šešiasdešimt dienų amžiaus.
 • Norint patvirtinti perkėlimo prašymą, turi būti naudojama administracinė el. Pašto paskyra, susijusi su domenu.

Dabar atlikite išvardytus veiksmus, kad baigtumėte domeno perkėlimą į „DreamHost“:

1 veiksmas: prisijunkite prie „DreamHost Cpanel“ naudodami prisijungimo duomenis.

Svajonių dvasia

2 veiksmas: Dešinėje ekrano pusėje yra meniu juosta. Spustelėkite „Domenas“, tada spustelėkite „Reg.Transfer“..

Svajonių dvasia

3 veiksmas: šalia domeno „Perduoti domeno registraciją (-us) mums“ įrašykite domeno vardą, kurį norite perkelti į „DreamHost“, ir spustelėkite „Prašyti perkelti“..

svajonių dvasia

P.S .: Kai paspausite „Prašyti perkelti“, el. Laiškas su autorizacijos kodu bus išsiųstas į el. Pašto adresą, susietą su domenu, kurį planuojate perkelti. Atminkite, kad paštas su autorizacijos kodu galioja iki 5 dienų nuo sukūrimo.

4 žingsnis: Naujame ekrane rodomame puslapyje turite įvesti „autorizuotą kodą“, kuris buvo sugeneruotas ir išsiųstas oficialiu el. Pašto adresu, susietu su domenu. Šiame puslapyje turite užpildyti visą WHOIS informaciją.

Svajonių dvasia

5 žingsnis: Kai tik užpildysite visą WHOIS informaciją, peržiūrėkite informaciją, ar joje nėra klaidų, tada spustelėkite „Tęsti“..

svajonių dvasia

6 veiksmas: atlikite likusius veiksmus, kad užbaigtumėte perkėlimą, o iškilus klaidoms ar abejonėms galite susisiekti su „DreamHost“ klientų aptarnavimo tarnyba.

Ar reikia ir ko nereikia, kol pereisite prie VPS prieglobos:

Daro:

 • Prieš pereidami pas naują paslaugų teikėją, atlikite puslapio greičio testą. Naudokite „Google PageSpeed ​​Insights“ bandymui atlikti prieš pereinant į VPS ir po jos. Tokiu būdu jūs galite tikrai žinoti, ar perėjimas prie VPS jums tikrai padėjo, ar ne.
 • Visada pasidarykite savo svetainės atsarginę kopiją. Atsisiųskite atsarginę kopiją ir saugokite ją ateityje.
 • Visada pirmenybę teikite paketams, suteikiantiems nemažą prieglobos vietą. Didelė laisvosios kreipties atmintis taip pat svarbi, todėl atminkite ir tai.

Nereikia:

 • Nepriklauso nuo automatinės atsarginės kopijos. Visada sukurkite atsarginę kopiją ir būkite saugūs.
 • Niekada neorganizuokite svetainių daugiau, nei įgyta prieglobos paketo galimybė. Pabandykite subalansuoti vietos ir išteklių paskirstymą.
 • Niekada nekeiskite WHOIS savo domeno informacijos. Taip pat įsitikinkite, kad nepalikite savo hostingo paskyros pažeidžiamų įsilaužėlių.

Dabar esate pasiruošę perkelti savo svetainę iš bendro naudojimo į VPS prieglobą. Perėję į VPS prieglobą, turėtumėte pradėti matyti bendrą savo svetainės našumą.

VPS talpinimas yra būtinybė, o ne prabanga; Jei jūsų internetinis tinklas ar bendruomenė sparčiai populiarėja ir jei neketinate pereiti prie „VPS Hosting“ nuo „Shared Hosting“, pradėsite prarasti nemažą kiekį potencialių klientų. Padarykite teisingus sprendimus ir priverskite internetinį verslą paliesti naujas sėkmės ribas.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector