Kaip perkelti „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę į „WordPress“ (2020 m.)

„GoDaddy“ yra garsus vardas, kai kalbame apie svetainių talpinimą. Jos svetainių kūrėjas yra plačiai naudojamas ir yra gerai žinomas dėl patogumo naudoti.


„GoDaddy“ svetainių kūrėjas teikia pagrindines funkcijas ir yra ypač paprastas naudoti pradedantiesiems. Be abejo, „GoDaddy“ yra plačiai naudojamas.

Vis dėlto, jei tuo atveju jums reikės perkelti savo svetainę į kitą lygį?

„GoDaddy“ turi savo apribojimų rinkinį, kai reikia kurti intuityvias svetaines. Laimei, mes turime „WordPress“, kuriai pakanka tokių svetainių kūrimo poreikių.

„WordPress“ yra dar viena populiari platforma, kuriai nereikia kodavimo žinių, daug lengviau panaši į „GoDaddy“ svetainės kūrėją.

Priešingai nei „GoDaddy“ svetainių kūrėjas, „WordPress“ yra tvirtesnė, lankstesnė ir gali palaikyti sudėtingus tinkinimus. Negalvodami apie antrąją mintį, daugelis vartotojų, kuriems taikomi sudėtingesni žiniatinklio kūrimo reikalavimai, yra linkę pereiti nuo „GoDaddy“ svetainių kūrėjo prie „WordPress“.

Taigi, tai yra tai, ką čia aptarsiu ir parodysiu, kaip galite perkelti „GoDaddy“ svetainės kūrėją į „WordPress“.

Būtinos sąlygos pradėti „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonės perkėlimą į „WordPress“:

Prieš pradėdami perkelti, jums reikia tinkamos prieglobos paslaugos. Yra keli prieglobos sprendimai, prieinami tik „WordPress“ prieglobai.

Vis dėlto galite laikytis „GoDaddy“ prieglobos, jei jau naudojatės jo prieglobos paslaugomis.

Arba galite pasirinkti „Bluehost“, kuris taip pat yra oficialus „WordPress“ prieglobos partneris.

„bluehost“ reklamjuostė

„Bluehost“, plačiai naudojamas su „WordPress“, apima gerai apibrėžtas „WordPress“ vartotojų funkcijas už prieinamą kainą. Naudodamiesi „Bluehost“ paprasta įdiegti „WordPress“ ir pradėti. Išsamų „Bluehost WordPress“ diegimo vadovą galite pamatyti čia.

Asmeniškai aš taip pat rekomenduočiau dar vieną pasirinkimą priglobti savo „WordPress“, tai yra „GreenGeeks“.

„GreenGeeks“ reklamjuostė

„GreenGeeks“ teikia daugybę funkcijų, įterptų į savo planą, ir yra vienodai prieinamos „WordPress“. Nors tai gali būti ne oficialus „WordPress“ prieglobos partneris, tačiau tai yra geras pasirinkimas tuo atveju, jei nenaudojate „Bluehost“.

„GreenGeeks“ su „WordPress“ įdiegti paprasta, o daugiau informacijos apie „GreenGeeks WordPress“ diegimą galite peržiūrėti čia.

Tačiau, kaip jau minėjau anksčiau, taip pat galite prisijungti prie savo „GoDaddy“ prieglobos paslaugos, jei jau pasinaudojote vienu iš jos prieglobos planų..

Norėdami perkelti, jums reikės domeno, prieglobos platformos, prieglobos platformos „WordPress“ ir temų / šablonų. Kadangi jau turite „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę, aš manau, kad turėtumėte reikiamą domeną.

Prieš pradėdami diegti „WordPress“ „GoDaddy“, turėtumėte išjungti „GoDaddy“ svetainės kūrimo priemonę. Tik išjungę „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonę, galėsite įdiegti „WordPress“ „GoDaddy“.

Norėdami pradėti, turėsite pasidaryti esamos svetainės atsarginę kopiją. Galite rankiniu būdu nukopijuoti kiekvieną savo svetainės puslapį, įskaitant vaizdus, ​​naudodami CTRL + S.

„SaveAs“ ekrano kopija

Įrankis, toks kaip „HTTrack“, taip pat gali būti naudojamas jūsų svetainei nukopijuoti.

Jei jūsų svetainėje daugiausia yra tekstinio turinio, galite labai gerai naudoti „HTTrack“.

„HTTracker“

Išsaugoję savo tinklalapius, galite pradėti atsisiųsdami nuorodų struktūrą. Galite rankiniu būdu išsaugoti URL, jei turite mažą svetainę, kurioje nėra per daug puslapių.

URL

Internetiniai įrankiai, tokie kaip „Klipper“, yra prieinami URL išgauti. Tai galima kaip „Chrome“ naršyklės papildinį.

Atminkite, kad atsarginės kopijos darymas yra būtinas, nes kai išjungsite „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonę, negalėsite peržiūrėti svetainės turinio, nebent atliksite perkėlimą..

Turėdami reikiamas atsargines kopijas, galite eiti į priekį ir išjungti „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonę. Norėdami išjungti, prisijunkite prie „GoDaddy“ portalo. Čia spustelėkite Svetainės.

Svetainių kūrimo priemonės parinktys

Pasirinkite Parinktys, kur galite pamatyti išsamią informaciją apie svetainių kūrėją. Čia galite atšaukti sąskaitą.

Svetainių kūrėjas išjungiamas

Tai gali užtrukti, kol visiškai išaktyvuosite.

Tada leiskite pateikti daugiau informacijos apie „GoDaddy WordPress“ diegimą tuo atveju, jei pasirinksite „GoDaddy“ prieglobos paslaugą.

„GoDaddy WordPress“ diegimas:

Pradėti nuo „GoDaddy WordPress“ diegimo paprasta. Pirmiausia prisijunkite prie savo „GoDaddy“ paskyros. Dabar, kai pašalinote „GoDaddy“ tinklalapio kūrėją, jums reikės domeno prieglobos paslaugos.

Prisijungę spustelėkite „Hostingas“ ir „Tvarkyti viską“.

Tinklo serverio valdymo parinktis

Tada galite spustelėti parinktį Tvarkyti atitinkamą prieglobos sąskaitą.

Žiniatinklio priegloba tvarko visus

Spustelėję Tvarkyti, galėsite pamatyti visą su prieglobos paskyra susijusią informaciją. Viršutiniame dešiniajame kampe galite spustelėti „cPanel“ administratorių. Spustelėkite šią parinktį, ji nukreips jus į „cPanel“.

„cPanel“

Norėdami pridėti prieglobą, turite pridėti prieglobą prie domeno. Tai galima padaryti per Papildymo domenai.

„CPanel“ ieškokite domenų ir spustelėkite „Addon Domains“.

„AddOn“ domenai

Spustelėję „Addon Domains“, galite pridėti domeno vardą. Likę laukai, tokie kaip padomenis ir dokumento šaknis, bus automatiškai užpildomi.

„CPanel“ domenai

Galite spustelėti žymimąjį laukelį šalia Sukurti FTP abonementą, susietą su šiuo „Addon“ domenu. Čia pridėkite tinkamą savo FTP paskyros naudotojo vardą ir slaptažodį.

FTP

Tai įtraukėte į savo domeną „GoDaddy“ žiniatinklio prieglobą.

Toliau aš jums parodysiu, kaip įdiegti „WordPress“ ir perkelti savo svetainę į „WordPress“.

„CPanel“ prietaisų skyde ieškokite programų, kur galite peržiūrėti „WordPress“.

„cPanel WordPress“

Spustelėkite parinktį „WordPress“, ir tada pasirodys puslapis, kuriame norite įdiegti „WordPress“. Be to, galite spustelėti mygtuką Įdiegti šią programą.

„cPanel WordPress“ diegimas

Įdiegti tai užtruks keletą minučių. Su šiuo „WordPress“ įdiegiama naudojant „GoDaddy“. Galite prisijungti prie „WordPress“ portalo ir jį patvirtinti.

Jei norite nurodyti esamą „GoDaddy“ domeną į kitas interneto prieglobos paslaugas pvz., „Bluehost“ ar „GreenGeeks“, tada turėsite atlikti kelis papildomus veiksmus.

Prisijungę prie „GoDaddy“ paskyros, galite pasirinkti domeną, kurį norite pakeisti, ir spustelėkite „Tvarkyti“, kad atidarytumėte „Domain Manager“.

Domenų valdytojas

Čia galite peržiūrėti vardų serverius.

Nustatykite „GreenGeeks“ vardų ieškotoją „Godaddy“

Galite spustelėti Pridėti vardų serverį ir čia pridėti atitinkamus naujus „WordPress“ pagrindinius kompiuterius. Spustelėkite mygtuką Gerai, kad išsaugotumėte pakeitimus. DNS įrašų pakartojimas gali užtrukti iki 24 valandų. Atlikus šį „Nameserver“ pakeitimų žingsnį, jūsų „GoDaddy“ domenas bus perkeltas į kitas prieglobos paslaugas, tokias kaip „Bluehost“ ar „GreenGeeks“.

Toliau kalbėsiu apie tai, kaip perkelti „GoDaddy“ svetainės kūrėją į „WordPress“.

Perkelkite „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainę į „WordPress“:

Galite prisijungti prie „WordPress“, kurį įdiegėte „GoDaddy“, „Bluehost“ ar „GreenGeeks“, naudodami wp-admin savo URL. Šis URL būtų panašus į – http: // myWordPressSite / wp-admin.

Tai suteiks „WordPress“ pultą.

„WordPress“ prisijungimas

Prisijungimo informaciją prieglobos platforma pateiks į jūsų el. Pašto adresą. Galite naudoti šiuos kredencialus ir prisijungti, kad peržiūrėtumėte „WordPress“ informacijos suvestinę.

„WordPress“ galite sukurti puslapius arba tinklaraščio įrašą. Spustelėję parinktį Puslapiai, prietaisų skydelyje pamatysite meniu Puslapiai. Čia galite spustelėti Pridėti naują, kad pridėtumėte puslapių.

„WordPress“ parinktys

Nepriklausomai nuo to, kokį turinį anksčiau nukopijavote iš „GoDaddy“, galite įklijuoti jį per „WordPress“ rengyklę. Tokiu būdu galite importuoti turinį ir jį paskelbti.

Tada mes taip pat galime nustatyti peradresavimus, kurių atsarginę kopiją jau buvome padarę anksčiau. Senesnėms „GoDaddy“ nuorodoms galite nustatyti peradresavimus. Peradresavimus „WordPress“ galima atlikti naudojant nemokamus 301 peradresavimo papildinius.

paprastas 301 peradresavimas

Įdiegę šį papildinį, galite nustatyti nukreipimo URL, pateikdami atitinkamą užklausą ir tikslą.

„WordPress“ peradresavimo papildinys

Išsaugokite pakeitimus, kad visi peradresavimai būtų nukreipti į galiojančią „WordPress“ svetainę.

„Bingo“, užbaigiantis „GoDaddy“ svetainių kūrimo svetainės perkėlimą į „WordPress“, esančią jūsų pasirinktoje platformoje.

„WordPress“ turi keletą mokamų ir nemokamų temų. „WordPress“ tinkinimus galima lengvai valdyti. Jis turi gerą papildinių kolekciją, leidžiančią pridėti beveik bet kokią funkciją. „WordPress“ prietaisų skydelyje spustelėkite „Nustatymai“, tada „Bendrieji nustatymai“.

Pritaikymas

Čia galite nustatyti pavadinimą, laiko juostą, kalbą ir kitą informaciją prieš pradėdami naudotis „WordPress“.

Išvada

Tai užbaigia jūsų perkėlimą iš „GoDaddy“ svetainių kūrimo priemonės į „WordPress“. Galite pasirinkti „GoDaddy“, „Bluehost“ arba „GreenGeeks“, kad priglobtumėte savo „WordPress“ svetainę.

„WordPress“ yra galinga platforma ir palaiko aukščiausios klasės tinkinimus kartu su SEO tobulinimu.

Be to, galite pradėti tyrinėti „WordPress“ temas ir kelis „WordPress“ papildinius, kuriuos galima rasti „WordPress“, skirtą SEO, svetainių kūrimui, saugai ir kitoms papildomoms funkcijoms..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map