Kaip surasti pavadinimą, kurio reikia jūsų verslui, – pradedant nuo viršaus

Gerai, kad esate pasirengęs išleisti savo prekės ženklą, tačiau net nežinote, nuo ko pradėti. Išskyrus, žinoma, jūs žinote, kad jūsų prekės ženklas turi turėti vardą, tiesa?


Tačiau išsiaiškinti, ką pavadinti savo prekės ženklu, ne visada lengva. Laimei, tai nebūtinai turi būti tokia sudėtinga, kaip jums taip pat galėjo paskatinti patikėti. Jis iš tikrųjų gali nukristi kažkur viduryje.

Jums reikia atlikti toliau aprašytus veiksmus, kad įsitikintume, jog turite vardą, kuris tikrai rezonuoja su žmonėmis.

Kas tu esi?

Jei bandai sukurti vardą, pirmiausia turėtum išsiaiškinti, kas tu net esi. Ne, mes neturime omenyje jūsų asmeniškai.

Mes turime omenyje prekės ženklą, kurį bandote sukurti. Koks jūsų prekės ženklas? Ką tai daro? Kokias vertybes norite skatinti? Kodėl jūsų produktas yra net svarbus?

Šiame žingsnyje taip pat galite pradėti užrašydami įmonių pavadinimus, kurie jums tikrai patinka. Pagalvokite tik apie tai, kas yra kiekvienas iš jų, kuris iš tikrųjų kreipiasi į jus, ir taip pat užsirašykite, kol esate.

Norėdami iš tikrųjų padaryti bet kurį iš savo sąrašų, reikia bent 8 vardų, kurie jums tikrai patinka. Jiems nereikia nieko bendra su jūsų verslu.

Jūs tiesiog ieškote vardų, kuriuos jums patinka išgirsti, ir tada galėsite su jais dirbti. Išsiaiškinkite keletą taškų apie kiekvieną, kuriame nurodoma, kas jums patinka.

Galbūt jums patinka tai, kad tai yra žiuželis, arba jums patinka, kad jis tikrai tinka prekės ženklui, kurį jis reklamuoja. Kad ir kas tai būtų, užsirašykite.

Kas yra jūsų auditorija?

Tarkime, kad jūs užsiimate namų dekoro pardavimu. Jei parduodate kolegijos studentams, norintiems apstatyti jų bendrabučio kambarį, einate į jį visiškai kitaip, nei parduodate vidutinio amžiaus, profesionaliems žmonėms, kurie amžinai apstatyja namus.

Taigi pagalvokite apie žmones, kuriuos parduodate kurdami savo prekės pavadinimą. jis turėtų būti nukreiptas į tą konkrečią auditoriją, kurią turite.

Pagalvokite apie tai, kad „Robinhood“ yra investuojanti programa, tačiau pirmą kartą išgirdę tą vardą turbūt iškart pagalvojote apie personažą iš savo vaikystės istorijų..

Būtent todėl jie ir pasirinko šį vardą. ji kreipiasi į tūkstantmečius su sąžiningumo ir lengvumo jausmu. Pati programa skirta įsitikinti, kad kiekvienas gali nemokamai investuoti, taigi, tai nėra tik kažkas tiems, kurie turi daug pinigų.

Kokia tavo ateitis?

Pavaizduokite savo prekės ženklą per penkerius metus. Kas jus tikrai nudžiugintų pamačius? O kaip per dešimt metų? Jei norite būti lygiai toks pats, tik didesnis, tuomet savo prekės ženklą galite pavadinti bet kuo.

Jei manote, kad galbūt pakeisite reikalus, nenorėdami per daug supaprastinto vardo. Jei pradėsite pardavinėti knygas, o vėliau įsidėsite į rašiklius ir užrašų knygeles, nenorite pavadinimo, kuris verčia žmones galvoti tik apie knygas, tiesa?

Geriausias dalykas, kurį galite padaryti, yra sukurti vieno sakinio teiginius, kurie apibendrina jūsų poreikius ir jūsų prekės ženklą.

 • Aš ieškau vardo, kuris parodytų, kad esame linksma ir visiškai unikali įmonė.
 • Aš ieškau vardo, kuris parodytų, kad esame jauni, gaivūs ir klubingi.
 • Aš ieškau pavadinimo, kuris parodytų, kad esame ekologiški ir tvarūs.

Išrašykite keletą iš jų savo prekės ženklui ir to, ko ieškote.

Ko tau reikia?

Gerai, kad užrašėte keletą vardų, kurie jums tikrai patinka, ir sukūrėte keletą ieškomų dalykų santraukų. Dabar atėjo laikas išsiaiškinti vardus, kuriuos galėtumėte išbandyti.

Pirmas dalykas, kurį turite žinoti apie prekės pavadinimą, yra tai, kad jį turėtų būti lengva rašyti, išgirsti ir pasakyti. Žmonės nori, kad būtų galima dalytis jūsų prekės ženklu, bet jei to nepavyks sužinoti, to neatsitiks.

Koks tavo vardas?

Nesijaudinkite per daug, jums nebūtina, kad viskas šiuo metu būtų prikalta. Pradėsite nuo plataus diapazono. Tiesiog užrašysite kiekvieną savo mintį, kuri galėtų sugalvoti jūsų prekės ženklui.

Eikite lauke, būkite kūrybingi ir nesijaudinkite dėl to, kas jums šiuo metu patinka ar nepatinka. Jei vis tiek kyla problemų, pradėkite nuo šių kūrybinių įmonių pavadinimų.

Norėsite vardų, kurie yra tikrai platūs, ir vardų, kurie yra tikrai specifiniai. Pasirinkite vardus, kurie yra tikrai abstraktūs ir tikrai aprašomi, klasikinius ar emocinius vardus.

Pasirinkite vardus, kurie sujungia žodžius, arba sukurkite pavadinimus, kurie yra keli žodžiai. Galite sukurti bet ką ir viską, ko norite, ir drąsiau apie tai kalbėti.

Kaip galite pasirinkti?

Dabar jūs pradėsite dalykų susiaurinimo procesą. Tiesiog perskaitykite kiekvieną vardą ir nuspręskite, ar jums jis patinka, ar ne.

Jei paliksite tai dabar, bet jei ne, tada perbraukite. Tiesiog susiaurinkite, kol gausite tik penkis ar šešis variantus, kurie jums be galo patinka.

Laikas pradėti klausti žmonių, koks vardas juos labiausiai domina, kad sužinotų daugiau.

Paklauskite savo draugų ir šeimos narių ir net nepažįstamų žmonių, kurie yra jūsų tikslinės demografijos dalis. Čia gausite dar daugiau atsiliepimų.

Kaip tu tai padarai?

Paskutinis šios proceso dalies žingsnis yra domeno vardo gavimas.

Norite domeno, kuris atitiktų jūsų prekės ženklą ir jūsų vardą, ir kurį žmonės lengvai atpažins kaip susietą su jumis. Tai reiškia, kad reikia gauti vardą, kuris gerai atitiktų jūsų vardą.

Įsitikinkite, kad atlikote ir tokius dalykus kaip prekės ženklo patvirtinimas.

Galų gale nenorite sukurti visko apie savo prekės ženklą ir savo verslą ir tada sužinoti, kad negalite naudoti savo sukurto vardo, nes kažkas kitas jį jau turi.

Atminkite, kad vien todėl, kad niekas neturi tikslaus vardo, dar nereiškia, kad tai negali būti problema.

Norite įsitikinti, kad nežiūrite per daug arti su niekuo kitu. Jei tai padarysite, jums gali kilti teisinių problemų ir tai nepadės jums pradėti ir kurti savo verslo.

Baigiamieji žodžiai

Kai iš tikrųjų reikia sukurti jūsų vardą, tai bus sudėtingas procesas.

Mes nesakysime jums, kad tai bus pasivaikščiojimas parke. Bet tai tikrai bus ir įdomus procesas.

Kurdami savo prekės ženklą ir palaikydami ryšį su potencialiais klientais, jūs labai pasitikėsite savo vardu.

Skirkite laiko šiam procesui ir nepraleiskite nė vieno iš žingsnių. Pamatysite, kad kurdami savo prekės ženklą ir savo verslą turite kur kas lengviau laiką.

Galų gale, jūs įvertinsite kitus vardus, kol kada nors sugalvosite savo, kad įsitikintumėte, jog laikotės dalykų, kurie jums tikrai patinka.

Tada įsitikinkite, kad jūsų prekės ženklas padės jūsų koja kojon su visais susijusiais dalyviais.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map