MVPS apžvalga (2020 m.): Ar verta jūsų pinigų?

MVPS apžvalga (2020 m.): Ar verta jūsų pinigų?

MVPS apžvalga (2020 m.): Ar verta jūsų pinigų?

Pasitikėjimas paslauga, kuria anksčiau naudojote, yra labai tinkamas pasiteisinimas, kad ja toliau naudotumėtės. Bet ar ištikimybė verčia sugrįžti į tarnybą? Ar daugiau nėra ko norėti ir turėti?


Štai kodėl mes išbandėme MVPS. Nors jūs niekada anksčiau negirdėjote apie MVPS, tačiau jis iš tikrųjų turi didelę reikšmę Europoje, iš kur jis kilęs.

Dabar mes labai išbandėme MVPS ir turime keletą žodžių, kuriais galime pasidalyti. Todėl visa šioje apžvalgoje pateikta informacija yra pagrįsta mūsų asmenine patirtimi.

Taigi ar MVPS yra nauja geriausia Europos prieglobos paslauga rinkoje? Pradėkime nuo …

Lengvas naudojimas

Jūsų patikimas aukštos kokybės VPS tiekėjas

Paprastumas ir prieinamumas labai pagerina jūsų patirtį. Yra du pagrindiniai naudojimo aspektai: vartotojo sąsaja ir naršymas.

Naudotojo sąsaja leiskite jums sužinoti savo kelią per bandomąją versiją & klaida. Prasminga, kad kai tik pasieksite mygtukus ir piktogramas, galėsite lengvai priprasti prie aplinkos.

Naršymas yra tai, kad vartotojui reikia kuo geresnio maršruto, kuriuo galima apeiti nepasiklydus techninėse detalėse. Naršymas taip pat padeda įprasti vartotojui.

Jūsų patikimas aukštos kokybės VPS tiekėjas

Pirmiausia pradėkime nuo prietaisų skydelio šoninės juostos. Tai paprasta išvaizda ir lengva naudoti. Turite 2 pagrindinius skyrius, į kuriuos reikia žiūrėti ne prietaisų skydelyje / valdymo skydelyje ir atšaukti VPS.

Skyrius „Veiksmas“ yra skirtas serveriui įjungti / išjungti, paleisti iš naujo, pristabdyti ar išjungti. Visų mygtukų įtraukimas į šoninę juostą palengvina jūsų svetainės priežiūrą.

Skiltyje „Veiksmai“ yra ir kitų parinkčių, kurios palengvina naršymą. Galite iš naujo įdiegti OS, atnaujinti, paleisti konsolę rankiniam valdymui, nustatyti atsargines kopijas, gauti įvairių statistikų grafikus, įdiegti programas, klonuoti ir t. T..

Jūsų patikimas aukštos kokybės VPS tiekėjas

Tada mes perėjome į skyrių Grafikai, norėdami patikrinti našumą. Buvo 3 grafiniai skaitikliai, rodantys centrinį procesorių, atmintį, srautą, disko skaitymą / rašymą.

Ir našumas, kaip jūs galite pamatyti, visai neblogas, ypač centrinio procesoriaus naudojimas atrodo stabilus, o navigacija žaibiškai greita, kas yra tikras pliusas.

Taigi, apvynioti šią sekciją: vartotojo sąsaja & pristatymas yra taškas. Sąsaja buvo lengvai pasiekiama, o naršymas jautėsi sklandžiai.

Kainodara & funkcijos

Konfigūruokite „Cloud VPS Server“

Negaiškdami laiko, pereikime prie kainų nustatymo. Atsiskaitymo ciklą galite keisti kas mėnesį, kasmet, pusmetį & kas ketvirtį, taip pat galite pasirinkti OS, kurias norite įdiegti iš anksto.

Už 3,00 EUR / mėn. Planą „VPS ONE“ gausite vieno branduolio centrinį procesorių, 2 GB RAM, 25 GB SSD, 1 svetainę ir 3 TB vertės srauto pralaidumą, kurių visiškai pakanka paleidimo ar tinklaraščio svetainei, nukreiptai į palyginti mažą minią..

„VPS BASIC“ planas, kurio kaina 7,00 € / mėn., Yra daug geresnis atnaujinimas nei VPS ONE. Jūs gausite dviejų branduolių centrinį procesorių, 4 GB RAM, 50 GB SSD, dar 1 svetainę, tačiau 7 TB vertės pralaidumą. Šiuo metu galite pradėti galvoti apie savo tinklaraščio didinimą ar internetinės parduotuvės atidarymą.

Panašiai „VPS POWER“ turi dvigubai daugiau branduolių, dvigubai daugiau RAM, dvigubai daugiau atminties, vis dar yra 1 svetainė (kuri šiuo metu galėjo būti 2) ir 25 TB pralaidumas..

Negaunate 2 svetainių, kol nepajudėsite į apatinę salelę, pradedant nuo „VPS SUPER“, kuri siekia 39 € / mėn. Ir siūlo 6 branduolių procesorių, 16 GB RAM, 150 GB SSD, 2 IP adresus ir 30 TB pralaidumą..

Galiausiai „VPS MAX“ plane siūlomi 12 procesoriaus branduolių, 64 GB operatyviosios atminties, 300 GB SSD atminties, net 4 svetainės ir 60 TB pralaidumas – visa tai kainuoja 99,00 EUR / mėn. Dabar, jei norėtume pasirinkti, saugykla ir pralaidumas galėjo būti išplėsti iki neribotos.

Saugumas

Dažniausiai visa tai susiję su saugumu. Taigi kokio saugumo galite tikėtis iš MVPS? Yra du būdai, kaip užtikrinti jūsų pasitikėjimą:

Jūsų patikimas aukštos kokybės VPS tiekėjas

Dviejų faktorių autentifikavimas yra tikrinimo metodas, kuris apima 2 šliuzus, kurie turi būti praėję prieš pradedant naudotis. Tai viena iš labiausiai paplitusių autentifikavimo formų, tačiau vis dėlto labai saugi.

Galite lengvai nustatyti savo telefono numerį & elektroninio pašto slaptažodis & OTP, leidimo raktas & asmens tapatybės dokumentas ar bet koks kitas leidimo laikmenų derinys.

MVPS - jūsų patikimas aukštos kokybės VPS tiekėjas

IP prieigos sąrašas gali būti naudojamas įvesti IP adresus, kuriuos reikia užblokuoti. Šie IP adresai gali būti potenciali grėsmė, galinti pakenkti jūsų svetainei. Taigi šios apsaugos negalėsite atkurti iš naujo, ją taip pat galite naudoti kartu su dviejų faktorių autentifikavimu..

Tai apibendrina saugumą. Jūs turite apsaugą dviejų faktorių autentifikavimo ir IP prieigos sąrašo forma.

Pagalba klientams

Pagalba klientams palengvina jūsų gyvenimą. Problemos kyla visą laiką, o vartotojai galiausiai ieško atsakymų internete. Jei pati paslauga turi centralizuotą žinių bazę ir reaguoja į klientų palaikymą, ji iš tikrųjų linkusi pakeisti.

Dažnai užduodami klausimai

Iš pradžių turite DUK skyrių arba, kaip mes jį vadiname „žinių baze“. Galite gauti atsakymus į daugumą bendrų klausimų, tokių kaip VPS serveriai, veikimo laiko garantija, atsarginių kopijų politika, kas yra automatinės atsarginės kopijos ir kaip jie veikia, ir dar daugiau.

Dažniausiai užduodamas klausimas

Kalbant apie atsakymus, gerai, jie laikomi gana trumpais ir esminiais. Būti gerai, nors ne visada. Kartais reikia išplėsti tam tikrą temą, ypač kai vartotojas gali būti naujas šios temos dalykas.

Kai kurios išorinės nuorodos į susijusias temas toliau skaityti taip pat būtų buvusios naudingos, nes yra su daugeliu panašių DUK.

Jūsų patikimas aukštos kokybės VPS tiekėjas

Kai reikia tiesioginio palaikymo, MVPS turi įdiegtą bilietų pardavimo sistemą, kurią galima naudoti norint išspręsti užklausas, arba taip pat galite įklijuoti klaidų klaidas ar savo ekrano kopijas..

Jūsų patikimas aukštos kokybės VPS tiekėjas

Čia mes paskelbėme klausimą apie jų serverių vientisumą. Norėjome sužinoti, ar visi jų serveriai buvo valdomi autonomiškai, ar buvo perduoti trečiųjų šalių įmonėms, o tai dažnai yra rizikingas žingsnis dėl tokių grėsmių kaip duomenų vagystės ir…

MVPS - jūsų patikimos aukštos kokybės VPS teikiamos paslaugos

… jie atsakė per kelias valandas, o atsakymas buvo toks, kokio tikėtasi: Jie nėra susijusios trečiosios šalys. Bet vėlgi, reakcijos laikas galėjo būti geresnis.
Tai užmoka už klientų aptarnavimą. Jūs turite pakankamai gerą žinių bazę ir pakankamą tiesioginę paramą.

Išvada

Taigi visa ši informacija mums palieka vieną paskutinį klausimą:

Ar verta MVPS? Ar verta rekomenduoti už jos trūkumų ribų? Ar tai pakeis jūsų svetainę?

Paprasčiau tariant: Ne… bet taip.

Remiantis mūsų patirtimi, tarnyba jautėsi labai patenkinamai. Tai buvo lengva naudoti, naršymas buvo greitas, yra daugybė planų su daugybe funkcijų, serverio saugumas yra patikimas, palaikymas veikia ir…

… Saugos požymių galėjo būti ir daugiau, ir žinių bazė galėjo būti plati.

Deja, nė viena paslauga nėra tobula ir tai nėra tokie trūkumai, kurie visiškai sugadina patirtį. Jie gali būti ištaisyti ir patobulinti ir tikėkimės, kad tai padarys.

Taigi tai baigia apžvalgą. Ką tu manai? Ar radai straipsnį informatyvų? Ar verta perjungti MVPS? Ar išbandėte paslaugą? Prašau komentuoti žemiau ir praneškite mums.

Išbandykite „MVPS Hosting“ šiandien

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector