Nemokamas VPN prieš mokamą VPN: kas yra geriau? (2020 m.)

Jei griežtai laikotės savo internetinės veiklos, neišvengiamai reikia gauti VPN paslaugą.


Ši paslauga sukurs jums saugų, privatų ir užšifruotą internetą, ypač nelabai saugų ryšį.

Kai svarstysite, kokį VPN pasirinkti, turėsite ištirti tą, kuris turi tvirtą ryšio protokolų, puikių funkcijų ir serverio vietos pusiausvyrą..

VPN paslauga turi ir kitų didelių privalumų, kurių reikia daugeliui vartotojų, todėl būtina įsigyti idealią VPN paslaugą, kuri jums pasiūlys.

Kaip pasirinkti nemokamą arba mokamą VPN

Galutinis pasirinkimas, ar gauti nemokamą, ar mokamą VPT, labai priklausys nuo to, ko siekiate.

Pvz., Jei jums tiesiog reikia VPN, kuris suteiktų prieigą prie kai kurių paslaugų, tokių kaip „Netflix“, ar bet kokio geografiškai apriboto turinio, tada gali pakakti nemokamo VPN..

Tačiau, jei jūs ieškote rimtesnio VPN, kuris padidins jūsų saugumą internete, tada tikrai turite tik galimybę naudotis mokamu VPN..

Nemokama VPN paslauga

Nemokama VPT paslauga yra puikus pasirinkimas žmonėms, mažinantiems išlaidas ar ieškantiems patogių kišenėms paslaugų.

Gauti nemokamą VPT labai lengva, nes atsisiuntimo ir diegimo procesas yra labai lengvas.

Tai bus puikus būdas apsisaugoti, kai esate prisijungę, ypač kai perkate viešą „Wi-Fi“ ryšį ar darote ką nors ne per daug rimto..

Tačiau neigiama yra tai, kad jei jūs ieškote aukšto lygio saugumo, jis negalės jums to pasiūlyti.

Kai kurie VPN, tokie kaip „Hola“, yra puikus to pavyzdys, o „Hola“ VPN apžvalgoje aiškiai nurodoma, kodėl.

Nors tai yra paprastas ir pigus būdas apsaugoti jus nuo įsilaužėlių, jis yra labai niūrus ir nepatikimas didžiąja dalimi.

Net jei jis tarnauja keliose srityse, jūs negalite ja pasikliauti, kad pateiksite jūsų ieškomus saugos protokolus.

Trūkumai naudojant nemokamą VPN

 • Gausite kenkėjiškų skelbimų

kenkėjiškas skelbimasDauguma nemokamų VPT uždirba pinigus rodydami vartotojams visus skelbimus, kurie gali būti labai varginantys.

Tačiau labiau liūdina tai, kad kai kurie jų skelbimai yra kenkėjiški ir gali pateikti kenkėjiškų programų jūsų įrenginyje.

 • Jūsų duomenys gali būti parduoti trečiosioms šalims

Kadangi šie nemokami VPT taip pat nori užsidirbti pinigų ir likti gyvi, jie kartais renka jūsų internetinius duomenis ir parduoda juos trečiosioms šalims.

Paprastai tai nutinka per skelbimus, kuriuos nuolat matysite naršyklėje, nes jie parduoda duomenis korporacijoms ir reklamuotojams, kurie nori gauti tam tikrą informaciją.

 • Jie siūlo ribotą pralaidumą, funkcijas ir vietos protokolus

Naudodamiesi nemokamu VPN, pralaidumu dalinsitės su daugeliu kitų vartotojų, o tai lems mažesnį ryšio greitį, o ne gerą naršymą..

Nemokamas VPN, skirtingai nuo mokamo, neturi tiek daug naudingų funkcijų, kaip interneto žudymo jungiklis ir keli prisijungimai.

Galiausiai, jie siūlo pasenusius saugos protokolus, kurie palieka jus matomus, nes daugelis trečiųjų šalių gali turėti galimybę sugauti jūsų asmeninius duomenis.

 • Veda į IP adreso nutekėjimą

Kai naudojatės nemokamomis VPN paslaugomis, tunelio, kuris idealiai apsaugo vartotojus nuo anonimiškumo, gali nebūti arba jis gali būti nepakankamai saugus..

Tai lemia jūsų IP adresą ir galiausiai jūsų asmeninius duomenis, kurie lieka neatskleisti ir kuriuos gali sekti ar stebėti trečiosios šalys.

Naudojant nemokamus VPN, IP srauto nutekėjimas yra labai dažnas, skirtingai nuo mokamų VPN.

Nemokami VPT nėra su interneto žudymo perjungimo funkcija, kurią turi apmokami VPN, tai reiškia, kad jūsų tapatybė ne visada yra saugoma visada.

Mokami VPT

Mokami VPN, skirtingai nei nemokami VPT, išsprendžia daugiau jų sukuriamų problemų.

Dauguma mokamų VPT turi nemokamą bandomąją versiją, tokią kaip „ExpressVPN“, kuri iš esmės turi pinigų grąžinimo garantiją.

Jei pereisite nuo nemokamos prie mokamos paslaugos, pastebėsite didelę įtaką anonimiškumui ir saugumo protokolams.

Argumentai už

 • Greitesnis greitis

Turėdami mokamą VPN, garantuosite geresnį naršymą interneto greičio srityje.

Taip yra todėl, kad mokamuose VPT jie vienu metu tvarko tiek daug jungčių, kad nebūtų lėti, nes yra strategiškai išdėstyti visur, kad galėtų greitai įveikti skaitmenines kliūtis.

 • Aukščiausio lygio saugumas

Jei yra vienas dalykas, kurį moka garantuotas VPT, yra aukščiausio lygio saugumas, nes jie naudoja AES 256 bitų šifravimą, kad nuslėptų visą jūsų internetinę veiklą..

Tai suteikia visišką jūsų duomenų saugumą, nes viskas, ką dalijatės internetu, išliks konfidenciali.

 • Nėra pralaidumo dangtelio

Naudodami mokamas VPN parinktis, gausite neribotą pralaidumą visuose VPN serveriuose.

Tai yra tobula, nes jei nėra jokio greito ryšio greičio, galite lengvai užsiimti savo veikla, nesijaudindami dėl kvotų..

 • Puikus klientų aptarnavimas

Kadangi jūs mokate prenumeratas naudodamiesi mokamais VPN, jie mainais investavo į aukščiausio lygio klientų palaikymą.

Klientų aptarnavimas teikiamas 24 valandas, o tai reiškia, kad galite susisiekti su jais taip dažnai, kaip norėtumėte ir iškilus poreikiui.

 • Geriausios savybės

Jei norite patobulinti savo internetinę patirtį, bus naudingi mokami VPN, nes jie suteikia prieigą prie daugybės funkcijų.

Tai yra tobula, nes kuo daugiau puikių funkcijų turėsite, tuo daugiau pranašumų gausite naudodamiesi internetu.

 • Kelių platformų palaikymas

Kadangi dauguma vartotojų tikrai turi daugiau nei vieną įrenginį, prie kurio prisijungia prie interneto, mokamas VPT yra idealus pasirinkimas, nes juos galima nustatyti bet kuriame įrenginyje ir naudoti tuo pačiu metu.

Minusai

 • VPT yra brangios

brangus vpnMokamas VPT gali turėti puikių savybių ir pranašumų, tačiau jūs turėsite įsitraukti į savo kišenę.

Kai kurie mokami VPT yra brangesni nei kiti dėl jų siūlomų papildomų funkcijų, ir tai nebūtinai yra prieinama ar prieinama visiems.

 • Ne visi mokami VPT yra 100% patikimi ir saugūs

Yra daug VPT teikėjų ir svarbu pažymėti, kad ne visi jie garantuoja saugumą ir kad ne visais jais galima pasitikėti 100 proc..

Taigi tai reiškia, kad vis tiek turite gerai atlikti savo tyrimus, kad gautumėte idealiai apmokamą VPT ir gautumėte naudos už pinigus.

Išvada

Naudojant nemokamą VPN, be jokios abejonės, pakenkta jūsų saugumui ir privatumui internete.

Tačiau tai vis tiek gali būti naudinga, kai neturite pinigų, nes tai padės atlikti keletą kitų dalykų, ypač kai veikia viešasis „WiFi“.

Labai rekomenduojama gauti mokamą VPN, nes jis turi daugiau funkcijų, yra efektyvus ir dauguma jų garantuos jūsų internetinį saugumą.

Tačiau vis tiek svarbu atlikti nuodugnius tyrimus, kad gautumėte idealų VPT, kad gautumėte gerą kainos ir kokybės santykį naudodamiesi gera patirtimi..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map