Nuolatinis kontaktinis atsiliepimas: perskaitykite tai prieš pradėdami ieškoti (2020 m.)

Šiomis dienomis daugybė žmonių mano, kad el. Paštas yra pasenęs bendravimo būdas.


„Viskas apie„ Instagram “ir„ WhatsApp “, – gali pasakyti jie.

Na, ne taip greitai. El. Paštas vis dar yra labai populiarus ir iš tikrųjų yra vienas geriausių būdų susisiekti su žmonėmis.

Naudokite el. Paštą

Tiksliau sakant, jis yra vienas iš geriausių būdų susisiekti su dideliais kiekiais žmonių ir papasakoti jiems apie jūsų svetainę, priežastį ar organizaciją..

Galbūt atspėjote arba jau žinote, kad reklamavimas el. Paštu gali greitai tapti sunkiu darbu.

Laimei, yra daugybė programinės įrangos, kurią naudodami galite daug lengviau siųsti el. Laišką didesniam skaičiui žmonių (didesnėmis turiu omenyje daugiau nei keletą, kuriuos galite siųsti el. Paštu atskirai)..

El. Pašto rinkodaros programinė įranga yra tarsi priegloba, nes joje yra daugybė variantų, pasižyminčių įvairiausiomis kainomis, funkcijomis ir atlikimais.
Taigi, kaip susideda nuolatinis kontaktas?

Aš šiek tiek tyrinėjau ir gavau atsakymą. Pradėkime nuo to, ką pirmiausia norėtum išgirsti:

Spektaklis

El. Pašto rinkodaros programinės įrangos veikimo tikrinimas ir paaiškinimas labai skiriasi nuo pagrindinio kompiuterio ar svetainės kūrėjo.

(Taip, „Pastovieji kontaktai“ turi svetainių kūrėją, tačiau čia tai nėra pagrindinis dėmesys).

Iš esmės, mes turime žinoti, ar pati programinė įranga veikia sklandžiai, ar ji nuolat glūdi.

Kai kurie maži trikdžiai gali atsitikti čia ir ten, tačiau ar tai dažnas atvejis?

Taip pat turime žinoti, ar el. Laiškai sėkmingai pristatomi. Tai atrodo paprasta, bet jūs nustebsite, kaip dažnai tai gali įvykti:

Pavyzdžiui, įsivaizduokite, kad siųsite el. Laišką šimtui žmonių. Dėl nežinomos priežasties trečdalis šių el. Laiškų patenka į šlamšto aplankus.

Tai reiškia, kad trečdalis auditorijos yra visa, bet garantuojama, kad jos nematys.

Taigi tai buvo pagrindinis dalykas, į kurį aš žiūrėjau.

Ir nuoširdžiai? Aš turiu labai mažai skųstis.

Pristatymas man niekada nebuvo aktualus.

Dar geriau, kad pati programinė įranga visada buvo tvirta. Kiekvieną kartą mane erzindavo nedideli vizualinio šablono rengyklės aspektai, tačiau tai rimtai nedidelė dizaino problema, o ne reikšminga veikimo klaida..

Be to, automatika veikė gerai. Apie tai kalbėsiu vėliau, tačiau automatizavimas yra vienas iš tų dalykų, kuris skamba puikiai, tačiau lengvai gali baigtis galvos skausmu.

Tačiau radau, kad „Constant Contact“ automatizuoti įrankiai beveik veikia taip, kaip aprašyta. Jei norite įsitikinti, vis tiek turite juos prisiregistruoti.

Tačiau didžiąja dalimi viskas vyko taip sklandžiai, kaip galėjo būti!

Taigi nuolatinis kontaktas lengvai laimi. Pateiksime dar vieną iššūkį:

Lengvas naudojimas

Nesunku atsisakyti naudojimo.

„Šie dalykai sukurti taip, kad būtų intuityvūs, tiesa? Aš galiu tai išsiaiškinti iš čia “.

Arba jūs galite pasakyti.

Tiesa, paprastumas naudoti yra labai svarbus ir nepakankamai įvertintas. Tai taip pat ypač svarbu naudojant el. Pašto rinkodaros programinę įrangą.

Taip yra todėl, kad ne visi el. Pašto rinkodaroje yra profesionalūs rinkodaros specialistai. Kai kurie tiesiog valdo grupes, kurias jie valdo – galvok apie mažo verslo savininką su maža komanda, kuri viskuo pasirūpina patys.

Be to, yra daugybė el. Pašto rinkodaros aspektų, kuriuos patogesnis naudojimas gali padaryti prieinamesnius: pavyzdžiui, sudaryti sąrašą jums gali būti nesunku, tačiau kuriate gražų ir patrauklų el. Laišką?

Visa tai turint mintyje, buvo įvertintas „Constant Contact“ naudojimo paprastumas.

Geros žinios yra tai, kad „Constant Contact“ jau dabar turi pliusą savo naudai:

Taip yra todėl, kad „Constant Contact“, kaip ir daugelis kitų el. Pašto rinkodaros kompanijų, automatizavimą naudoja kaip svarbią jų paslaugų dalį.

Tai iš esmės reiškia, kad algoritmai ir programinė įranga leidžia savarankiškai tvarkyti užduotis.

Čia yra tai, ką gali padaryti automatika:

Lengvas naudojimas

Jūs vis tiek galite prižiūrėti tokias užduotis ir sužinoti, ar kas nors ne taip, ar reikia jas taisyti, tačiau dažniausiai galite palikti AI paprastas užduotis..

Kaip ir sakiau, tai yra esminė „Constant Contact“ teikiamų paslaugų dalis. Tai ne tik šalutinis bonusas, bet ir pagrindinė paskata naudotis nuolatiniais kontaktais ir panašiomis paslaugomis.

Geros žinios yra tai, kad „Constant Contact“ automatinius įrankius lengva naudoti ir jie veikia gerai. Palengvinti visa kita.

Bet ne tik tai:

Kitas svarbus „Constant Contact“ palankumas yra projektavimo įrankiai. Tai iš tikrųjų galioja ne tik el. Pašto paslaugoms:

Taip pat galite naudoti intuityvų vilkimo ir redagavimo redaktorių, kad sukurtumėte svetaines, naudodami nuolatinį kontaktą.

Apie tai kalbėsiu šiek tiek daugiau funkcijų skiltyje, tačiau esmė nesikeičia: galite lengvai tinkinti el. Laiškus savo auditorijai tinkančiu būdu, tiek, kiek norite..

Žinoma, tai nėra vieninteliai nuolatinio kontakto pavyzdžiai, kuriuos naudojant lengva naudotis, – tik du svarbiausius.

Nuolatinis kontaktas taip pat turi lengvai skaitomas ataskaitas, daugybę šablonų, kad būtų dar lengviau pritaikyti, patogus sąrašų tvarkymo įrankis ir kt..

Visiška tiesa?

Nėra jokių abejonių, kad „Constant Contact“ yra nepriekaištingas naudojimas.

Didesnis klausimas gali būti, ar „Constant Contact“ yra intuityvesnis už konkurentus.

Dėl to aš nesu įsitikinęs, kad taip entuziastingai pasakysiu „taip“. Tiesą sakant, „Constant Contact“ dėl naudojimo paprastumo greičiausiai nutrūksta net su daugybe konkurentų.

Taigi „Pastovus kontaktas“ gali nekelti aukščiau kitos šios kategorijos el. Pašto rinkodaros programinės įrangos …, tačiau jis vis tiek yra pakankamai geras tipiniam vartotojui.

Be to, tai nėra taip paprasta, kad sulaikytų tarpinius vartotojus, ir nėra per daug sudėtinga pradedantiesiems.

Apskritai … Aš manau, kad nuolatinis kontaktas labai palengvina naudojimą!

Dabar laikas dar daugiau kalbėti apie automatizavimą, pritaikymą ir kitus dalykus:

Kainos ir savybės

Pakalbėkime apie tai, ką tikrai nori žinoti:

Kiek jums kainuos nuolatinis kontaktas ir kokias savybes jis turi pranašesnis už konkurentus.

Funkcijos ypač naudingos el. Pašto rinkodaros programinėje įrangoje: unikalūs įrankiai gali sutaupyti daug laiko arba leisti įgyvendinti strategijas, kurių kitaip neturėtumėte..

Geras dalykas dėl nuolatinio kontakto?

TURI turėti keletą tų unikalių, retesnių funkcijų.

Bet pirmiausia pažvelkime į kainą. Iš esmės reikia atsižvelgti į dvi pakopas:

Kaina ir savybė

Dvi pakopos yra el. Paštas ir el. Pašto plius, o el. Pašto plius daugiau nei dvigubai viršija el. Pašto kainą. Bent jau jei pradedate.

Šios kainos priklauso nuo jūsų turimų kontaktų skaičiaus. Taigi dabartinė kaina, kurią aš jums parodžiau, yra 0-500 kontaktų.

Jei jums reikia daugiau nei 500 kontaktų, turėsite rimtai naujovinti:

Kaina ir savybė

Kaip matote, didėjant padidėjimui, kaina yra gana didelė. Daugelis el. Pašto rinkodaros programinės įrangos taip pat padidins kainą, nes padidinsite tam tikras kontaktų ribas.

Bet tai yra brangu, nes daugelis konkurentų pradeda jus nuo 1000 kontaktų ir mažesnės kainos (daugiau informacijos apie tai rasite DUK).

Maksimalus kontaktų, kuriuos galite turėti su šiais dviem planais, skaičius yra 50 000.

Jei turite daugiau nei 10 000 kontaktų, naudosite tik „El. Pašto plius“ planą. Bet kokiu atveju, pasiekiamumas yra didelis.

Ir net jei turite daugiau nei 50 000 kontaktų, vis tiek galite naudoti nuolatinį kontaktą – tam tereikia individualizuoto įmonės masto plano.

Gerai, kad dabar, kai apžiūrėjome kontaktų skaičių, grįžkime prie skirtumo tarp dviejų pakopų.

Pagrindinis skirtumas nuo kainos yra funkcijų sąrašas.

Kai kurios svarbios funkcijos, prieinamos tik „Email Plus“, yra susijusios su automatizavimu.

Daugumoje el. Pašto rinkodaros programinės įrangos naudojama automatizavimo priemonė, palengvinanti rinkodarą. „Constant Contact“ pirmojoje pakopoje vis dar yra šiek tiek automatizavimo, techniškai kalbant, tačiau antrojoje pakopoje tiesiog yra daugiau.

Galima automatizuoti ir daugiau funkcijų, visų pirma, ypatybių, skirtų tam, kad gavėjai būtų įtraukiami konkrečiais būdais.

Tai skamba kaip natūralus nardymas.

Tai yra abiejų pakopų savybės:

Pašto funkcija

El. Pašto funkcijos 2

Kaip tikriausiai galite pastebėti, abiejų pakopų savybių sąrašas yra gana platus.

Taigi pirmiausia reikia pasakyti, kad pagrindinės savybės yra labai tvirtos.

Gaunate neribotą kiekį el. Laiškų, tinkinamų šablonų ir galite juos ženklinti.

Jūs gaunate gana padorus kontaktų valdymo įrankius, tokius kaip kontaktų importavimas, segmentavimo įrankiai ir kt.

Kitos privilegijos yra nukreipimo puslapio kūrėjas, rinkodaros kalendorius, vaizdų biblioteka (reiškia atsargų nuotraukų saugyklą), šimtų paslaugų integracija ir programos bei solidūs veiklos stebėjimo įrankiai..

Kažkas, naudojantis pirmą pakopą, taip pat gali automatiškai išsiųsti el. Laiškus žmonėms, kurie jų neatidarė.

Yra keletas pagrindinių pakopų bruožų skirtumų. El. Prekybos rinkodara leidžia integruotis su savo internetiniu verslu, tačiau yra pagrindinė pirmojoje pakopoje.

Net pagrindinė integracija yra tvirta: galite segmentuoti savo parduotuvės klientus pagal pirkimo veiklą, sinchronizuoti kontaktus ir siųsti automatizuotus apleistų krepšelio el. Laiškus, jei naudojate „Shopify“.

Tačiau „Email Plus“ leidžia į savo el. Paštą įtraukti produktus tiesiai iš „Shopify“ ar „WooCommerce“ parduotuvės, o tai yra gana sunkus atnaujinimas.

Pop-Up formos taip pat skiriasi skirtingose ​​pakopose. Pagrindinė versija leidžia prie savo svetainės pridėti iššokančiųjų langų, kad žmonės pateiktų jums savo kontaktinę informaciją.

Pažangi versija suteikia daugiau iššokančiųjų langų, leidžia daugiau pritaikyti iššokančius langus ir pašalina iš nuolatinių langų esančius „Pastovaus kontakto“ prekės ženklus..

Bet net ir taip, visiškai aišku, kad yra daugybė funkcijų, skirtų pirmajai pakopai.

Šiuo metu jums gali kilti klausimas, kodėl iš viso norėtumėte investuoti į aukštesnę pakopą. Ką dar jie galėtų pasiūlyti?

Na … ši medžiaga:

Funkcija

Prisiminkite, kai sakiau, kad aukštesnė pakopa automatizuoja daugiau?

Tai daugiausia reiškia dvi savybes, tačiau jos yra esminės:

Sveikinimo serija yra automatinis el. Pašto formatas, skirtas naujiems kontaktams / klientams, kurie ką tik buvo įtraukti į jūsų sąrašą, įtraukti.

Elgesio serijose daugiau parodytas puikus automatikos rankdarbis: atsižvelgiant į tai, kaip kontaktai bendrauja su jūsų el. Laiškais, jų veiksmai suaktyvins automatizuotą el. Pašto seriją. Tai labiau suasmeninta.

Tai gana geri atnaujinimai, tačiau jie toli gražu ne visi. Kai kurios kitos antros pakopos atrakinamos funkcijos yra tinkamos įvertinti jūsų kontaktų mintis:

Galite susieti su apklausomis arba įtraukti į savo el. Laiškus trumpesnes apklausas ir atlikti A / B bandymus.

A / B testavimas, dar žinomas kaip padalijimas, iš esmės leidžia išbandyti dvi skirtingas ko nors versijas su dviem skirtingomis grupėmis. El. Pašto rinkodaroje A / B testavimas dažniausiai atliekamas pagal temas, ir tai yra šiuo atveju

Tai labai naudingas įrankis išsiaiškinti, kokia yra geriausia tema, ir tai yra tikrai svarbūs duomenys, nes tai yra lemiama dalis norint priversti žmones atidaryti jūsų el. Laiškus..

Taip pat galite parduoti renginius, kuponus ir padaryti el. Pašto adresus dinamiškesnius (tai reiškia, kad suasmeninta klientams)..

Oi, ir jūs galite rinkti aukas internetu: „Nuolatinis kontaktas“ suteiks jums saugų puslapį. Tai labiau aktualu ne pelno siekiančioms organizacijoms ir mažo turinio kūrėjams, bet, Ei, šauni medžiaga.

Apskritai, savybės yra tikrai geros. Taigi, manau, kad esame pasirengę kalbėti apie tai, ar tos kainos yra geros:

Aš pateiksiu lengviausią atsakymą – jie vis dar aukšti, tačiau gali būti verti.

Pagrindinė priežastis, dėl kurios jie yra aukšti, yra dėl abonentų slenksčio: kai kurie konkurentai planuoja panašius į „Pastovaus kontakto“ PRADŽIOS kainas, tačiau
jie leidžia turėti šimtus daugiau kontaktų mūsų sąraše.

Bet tai nereiškia, kad nuolatinis kontaktas visada bus „nevertas“.

El. Pašto planas yra gana puikus, ypač jei tvarkote šimtus kontaktų.

Jei turite tik 20 kontaktų, galbūt mažiau – galbūt norėsite rasti pigesnę alternatyvą, nebent tie 20 kontaktų tikrai galėtų išmokėti.

Bet, jei, pavyzdžiui, el. Paštu rinkodarote 200 žmonių, tiesiog „El. Pašto“ planas yra puikus dalykas. Čia gausu funkcijų, leidžiančių tinkinti el. Laiškus ir juos tobulinti, o 20 USD per mėnesį nėra tokie blogi, atsižvelgiant į funkcijas.

Ar „Email Plus“ yra gera kaina, tikrai priklauso nuo jūsų rinkodaros kampanijos pobūdžio.

Pvz., Labai tikėtina, kad jūsų kontaktų sąrašas yra artimesnis 200 žmonių nei 500, vis tiek išlaikydami pirmąjį kainų skliaustą.

Bet jei jūs stengiatės kuo geriau įsitraukti ir esate įmonės ar komandos, kuri daugiau investuoja į rinkodaros el. Paštu projektą, dalis, tada „Email Plus“ gali būti visai gerai.

Ir nors būtų labai sunku, jei tik būtumėte peržengę kontaktų slenkstį – tarkime, jei turėtumėte 510 kontaktų, kuriuos norite užmegzti, o ne 500, ir būtumėte priversti mokėti daug daugiau už savo planą, daroma prielaida, kad turite tam tikrą verslo lygį ir pajamas turint tam tikro lygio kontaktus.

Taigi, jei turite didžiulį kontaktų sąrašą, tačiau nepristatote daug pinigų, galbūt norėsite dar kartą pagalvoti apie nuolatinį kontaktą.

Galite naudoti ją nukreipdami tik dalį savo kontaktų, o gal pirmiausia sutelkite dėmesį į pinigų įnešimą, kad galėtumėte sau leisti paketą, leidžiantį bendrauti su didesniu žmonių kiekiu.

Šiaip ar taip, aš sakyčiau, kad „Constant Contact“ yra kokybiškas produktas, kuris yra vertas kainos, tačiau kaina vis dar yra aukšta ir ne visiems.

Sunku atlikti konkrečius skambučius, nes tai priklauso nuo to, kiek kontaktų verslininkas nori užmegzti ir kiek jie nori su jais bendrauti..

Tačiau dienos pabaigoje mažesni rinkodaros specialistai, įskaitant pavienius laisvai samdomus darbuotojus, gali pastebėti, kad tai yra puiki priemonė, kuri lengvai atsiperka..

Aš beveik baigiau šį skyrių, bet noriu šiek tiek daugiau pakalbėti apie kitą dalyką, kurį daro „Constant Contact“. Nesijaudink, aš kalbėsiu trumpai:

„Constant Contact“ taip pat siūlo svetainių kūrimo programinę įrangą. Jo kaina yra labai paprasta, naudojant nemokamą pakopą ir dvi mokamas pakopas:

Kainos tinklapyje

Kaip rašoma aprašyme, pirmoji mokama pakopa skirta paprastesnėms svetainėms, o antroji mokama pakopa yra geresnė įmonėms.

Taip suskaidomos funkcijos:

Svetainės ypatybės

Beje, tai ne visos funkcijos, tik pagrindinės.

Visoms svetainėms suteikiama neribota saugykla, SSL, analizė ir tinklaraščių rašymo įrankis.

Bet norėdami atsikratyti skelbimų savo svetainėje ar naudoti savo domeną – būtiną verslui – turite atnaujinti į aukštesnius du.

Taip pat galite įsigyti nemokamą domeną metams, įsigiję svetainės planą.

Be to, visi planai turi parduotuvių funkcijas, tačiau „Starter“ leidžia laikyti daugiausia 10 produktų, o „Business Plus“ neriboja, kiek produktų gali parduoti jūsų parduotuvė.

Parduotuvės funkcijos yra geros, atsižvelgiant į tai, kad „Constant Contact“ pagrindinis dėmesys sutelkiamas į el. Paštą ir rinkodarą – iš tikrųjų įspūdinga, kad jos yra tokios geros, kaip ir.

Bet dažniausiai siūlyčiau ieškoti kitur, jei norite sukurti internetinę svetainę.

Nėra taip, kad nuolatinis kontaktas yra blogas, tiesiog tai, kad kitos paslaugos turi daugiau funkcijų, geresnį našumą ir daugiau išteklių skiria svetainių kūrimo programinei įrangai.

Taigi, pabaiga: el. Pašto rinkodaros planai yra geri, bet brangūs, o svetainių kūrimo planai – gerai.

Dabar pažiūrėkime į tai, kas tampa dar svarbiau rinkodaros kontekste:

Pagalba klientams

Jei eisime, jei būsime sąžiningi su savimi, kai kurių rūšių paslaugoms klientų palaikymas yra svarbesnis nei kitų.

Klientų palaikymas yra ypač svarbus el. Pašto rinkodarai, nes techniniai sunkumai ar klaidos dažnai bus labai svarbūs.

Dėl nesklandumų, pavyzdžiui, jūsų verslas gali būti rimtai paveiktas.

Be to, svarbu sužinoti daugiau apie tai, kaip pilnai naudotis įrankiais – visada galite sužinoti daugiau apie rinkodarą!

Bet kokiu atveju „Constant Contact“ turi du pagrindinius būdus susisiekti su atstovais:

Susisiekite su palaikymo komanda

Vienas iš jų siunčiamas telefonu, o kitas – el. Paštu.

Jei paskambinsite, turėsite pasirinkti vieną iš dviejų biurų arba pagrindinį / bendrąjį numerį, jei esate potencialus klientas (kuris taip pat yra svetainėje).

Paštu išsirinksite palaikymo kategoriją, kad galėtumėte susisiekti su kuo nors.

Yra tiesioginis pokalbis, tačiau norint jį naudoti, reikia prisijungti. Aš radau tai gana solidžiai, nors ir ne išskirtinai.

Tačiau žvelgiant iš silpnosios pusės, el. Pašto palaikymas yra gana patikimas ir greitas.

Taigi nuo šiol rimčiausias rūpestis yra vietoje esanti informacija ir mokomoji medžiaga.

Norėdami tai padaryti, turėtumėte apsilankyti nuolatinių kontaktų pagalbos centre.

Susisiekite su palaikymo komanda

Galite pasakyti, kad čia vyksta nemažai, tiesa?

Na, pažvelkime į žingsnį po žingsnio. Čia pateikiami REAL paramos elementai (išskyrus galimybes susisiekti su atstovais):

Vaizdo įrašai, atsakymai į bendruomenę ir „pradėti“.

Tokie dalykai kaip „profesionalios paslaugos“, švietimo renginiai, rinkodaros profesionalų paieška ir kūrėjų ištekliai vis dar gali būti gana naudingi, nesupraskite manęs neteisingai.

Bet šie dalykai labiau primena priedus nei „pagrindinį“ klientų išteklių patiekalą. Be to, tai nėra visiškai nemokama:

Mokomieji renginiai dažnai būna internetiniai seminarai, į kuriuos jums reikia įsitraukti. Profesionalios rinkodaros paslaugos ir profesionalios paslaugos iš esmės yra būdai, kaip rasti profesionalų pagalbą (taip, jūs turite už tai mokėti).

Tai paprasčiau ir greičiau, nei naudotis bendrąja laisvai samdomų prekių prekyviete, nes yra mažiau nesusijusio triukšmo, kurį reikia rūšiuoti.

Svarbiau vertinant nuolatinio kontakto klientų palaikymą yra tai, ką galite pasiekti kaip klientas pagal numatytuosius nustatymus.

Taigi pirmiausia yra bendruomenės atsakymų puslapis:

Susisiekite su bendruomene

Tai nėra pats išsamiausias, kokį aš kada nors mačiau, tačiau, atsižvelgiant į nuolatinio kontakto dydį, jis stebėtinai tvirtas.

Taip, „Constant Contact“ yra gana didelė el. Pašto rinkodaros įmonė, tačiau ji vis dar neturi milijonų aktyvių vartotojų – vadinasi, bendruomenės puslapiai iš tikrųjų yra plačiai naudojami.

Skyriai „pradžia“ ir „vaizdo įrašų vadovėliai“ iš tikrųjų yra bendros žinių bazės dalys:

Susisiekite su palaikymo komanda

Jie tiesiog yra gana svarbios sritys, nuo kurių pirmiausia reikia atkreipti dėmesį pradedantiesiems.

Vis dėlto aš turiu pasakyti, kad žinių bazė yra gana įspūdinga. Atrodo, kad yra begalinis temų ir potemių sąrašas, ir daugybė straipsnių.

Be to, kai kurie vadovai yra išsamesni nei kiti, kad žmonėms, kurie nenori atsijoti tankių straipsnių, būtų lengviau..

Taigi iš esmės „Constant Contact“ turi daug ką pasiūlyti klientų aptarnavimo srityje:

Yra keli būdai susisiekti su atstovais ir visi jie yra patikimi.

Be to, yra daug informacijos vietoje ir šaltinių, kurie gali būti naudojami tiems, kurie nori patys išspręsti problemas, arba tiems, kurie nori sužinoti daugiau ir patobulinti platformos naudojimą..

Kol kas „Constant Contact“ sekasi puikiai!

Tačiau vis tiek liko paskutinis skyrius:

Saugumas

El. Pašto rinkodaros paslaugomis besidomintiems žmonėms, deja, lengva pamiršti saugumo svarbą.

Galų gale, tai tik el. Pašto automatizavimas, tiesa? Visų pirma našumas ir savybės turėtų reikšmės, o saugumas būtų nereikšminga problema.

Ne, mano draugai – pagalvok dar kartą.

Bendrovė, kurią naudojate rinkai elektroniniu paštu, padeda naršyti daug kontaktinės informacijos.

Paprasčiausiai turite el. Pašto adresą. Ir dažnai jums teks susidurti su daugiau – vardais, interesais, galbūt net tikraisiais adresais.

Ir jei jūs sunkiai dirbote, kad įgytumėte žmonių pasitikėjimą ir puoselėtumėte el. Pašto sąrašą, įsivaizduokite, koks smūgis bus jūsų reputacijai, jei jūsų el. Pašto rinkodaros programinė įranga bus nulaužta ir jūsų kontaktų sąrašas bus pažeistas.

Dabar, deja, nerealu tikėtis PERFECT saugumo iš mažesnės firmos, pasišventusios labiau nišiniam rinkodaros aspektui. Tačiau mums vis tiek svarbu išlaikyti aukštus lūkesčius.

Pažiūrėkime, pažiūrėkime, kaip čia veikia nuolatinis kontaktas.

Tai yra tai, ką jie siūlo fiziniam saugumui:

Pastovus saugumas

Duomenų centrai, kuriuos naudoja „Constant Contact“, yra apsaugoti naudojant fizinę apsaugą: apsaugos darbuotojai tikrina vietas, o prieigai reikalingas biometrinis autentifikavimas, pridėjus galiojantį ženklelį / ID.

Be to, serveriai yra prižiūrimi visą parą, o prieiga prie infrastruktūros yra labai ribota.

Tai skamba puiku, tačiau, sąžiningai, yra tipinė praktika.

Mano išskirtinumas yra tas, kad „Constant Contact“ nebendrauja su kitomis įmonėmis ar duomenų centrų klientais – tai yra puiki izoliacijos garantija..

Fizinis saugumas dar ne viskas:

Pastovus kontaktas taip pat prižiūri kelias ugniasienes, užšifruoja viską (naudodamas HTTPS ir SSL), reguliariai peržiūri informaciją, susijusią su pažeidžiamumais, ir kitaip seka saugos praktiką..

Apie tai išsamiau galite perskaityti čia.

Taigi, kai atsižvelgiame į visus dalykus, klausimas tampa toks:

Ar pakankamai?

Na, meluočiau jums, jei sakyčiau, kad tai yra daugiau nei tik tai, ką įmonė turėtų daryti.

Bet tai nėra tobulas pasaulis, ir ne visos kompanijos tai daro.

Daug mažiau „Constant Contact“ dydžio įmonių – štai tie standartai, kuriuos turėtų milijonai aktyvių vartotojų turinčių įmonių, o ne šimtai tūkstančių.

Taigi, nors tai nėra geriausias saugumas, kokį kada nors matysite programinės įrangos įmonėje, „Constant Contact“ atrodo gana gerai. Tai bent jau geresnioji vidurkio pusė ir galbūt net geresnė nei dauguma.

Apskritai … gerai!

Paimkime šį gerą tašką ir pridėkime jį prie visų kitų gerų ir blogų nuolatinio kontakto taškų:

Argumentai už

 • Puikus pasirodymas – jokių svarbių problemų.
 • Labai intuityvus ir lengvai naudojamas.
 • Funkcijos yra geros, net jei pasirinksite paprastesnį planą. Be to, yra keletas unikalių / retesnių įrankių.
 • Daugybė kitų žinomų (ir mažiau pastebimų) programinės įrangos ar svetainių integracijų.
 • Gana geras klientų aptarnavimas.
 • Padorus saugumas.

Minusai

 • Apskritai, viena iš brangesnių el. Pašto rinkodaros platformų.
 • Tiksliau: jei turite daug kontaktų, bet neturite daug pajamų iš to, planų kainų struktūra gali sukelti problemų. Jums nereikės palaikyti tam tikro skaičiaus kontaktų, kad padidintumėte savo plano kainą.
 • Automatizavimas šiek tiek apsiriboja dviem ar trim pagrindiniais įrankiais. Tikriausiai tai tinka daugumai mažesnių verslų ir rinkodaros specialistų, tačiau kitų platformų pasiūlymai yra sudėtingesni.
 • Kai kurie pardavimai, kurie gali erzinti klientus.

Išvada: ar aš rekomenduoju nuolatinį kontaktą?

Taigi, pasiruošę apvynioti tai, žmonės?

Nesvarbu, ar aš rekomenduoju „Constant Contact“, ar ne, kyla ši centrinė įtampa:

Tai iš esmės labai gera paslauga, bet brangi.

Negaliu visiems rekomenduoti nuolatinio kontakto dėl kainų etiketės. Vis dėlto rekomenduoju tai daugumai žmonių. Būtent:

Žmonės, kurie žiūri į kainų etiketę ir nesigėdija.

Skamba akivaizdžiai? Tai žmonės ir įmonės, kurie gali tvarkyti nurodytas kainas arba kurie tikisi palaikyti ribotą kontaktų skaičių – skaičių, kuris neperžengia pirmojo ar antrojo slenksčio..

Per pirmuosius 500 ir pirmuosius 2500 kontaktų „Constant Contact“ kainos vis dar yra pagrįstos. Po šios antrosios ribos kaina gali priversti jus šiek tiek sukti galvą.

Reikėtų nepamiršti, kad be kainos, „Constant Contact“ sugeba būti stiprus iš esmės visose kitose srityse:

Jis veikia labai gerai, yra lengvai naudojamas, turi daug funkcijų (įskaitant keletą unikalių), turi puikų klientų palaikymą ir patikimą saugumą..

Kitos bendrovės gali būti mažesnės kainos ir pasiūlyti panašių privalumų. Tie, kuriems reikia labiau prieinamos rinkodaros priemonės, turėtų pasitikrinti.

Tačiau daug žmonių sužinos, kad jie negali praleisti Pastovaus kontakto funkcijų ar lengvai naudojamo „drag and drop“ redaktoriaus. O tiems, kaina bus verta.

„Constant Contact“ veikia nuo 1995 m., Todėl tai yra viena iš seniausių programinės įrangos / technologijų kompanijų. Vis tiek nebūtų klestėti, jei visi numotų ranka ir sakytų: „Tai per brangu!“

Aš žinau:

Jums įdomu, kaip sužinoti, ar Pastovusis kontaktas paspaudžia su jumis, ar ne. Laimei, jūs galite išbandyti nemokamą jų bandomąją versiją 60 dienų!

Pastovus nemokamas bandymas

Laimingas el!

Pradėkite nemokamai

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map