Skystos žiniatinklio peržiūra: ar tinkamai valdoma priegloba jūsų poreikiams? Sužinok čia

Ši skystos žiniatinklio prieglobos apžvalga buvo peržiūrėta ir atnaujinta 2019 m. Liepos 18 d.


Žinomiausios prieglobos įmonės lanksčiai siūlo savo siūlomas galimybes: gali teikti prieglobą privatiems asmenims ar net didelėms įmonėms. Nors jie gali būti geri, tai, be abejo, reiškia, kad gali būti prarasta tam tikra specializacija.

Įveskite L
„iquid Web“: įkurta 1997 m., „Liquid Web“ tapo pirmaujančiu valdomų prieglobos produktų prekės ženklu. Tvarkytas priegloba iš esmės yra aukštos klasės priegloba: panašiai kaip specialų prieglobą, įmonė nuomoja serverius (arba serverio erdvę VPS prieglobos atveju) klientams, tačiau įmonė jų aptarnauja ir kur kas daugiau nei įprastose prieglobos parinktyse..

Tvarkingas priegloba paprastai kainuoja brangiau, nes įmonė klientams teikia daug daugiau. Tai ypač reikalinga mažoms ar vidutinėms įmonėms (dar vadinamoms SMB).

Iš esmės „Liquid Web“ turi tik 30 000 klientų (nors ir 130 šalių) ir padeda valdyti pusę milijono svetainių – nieko, palyginti su milijonais didžiausių vardų, priskiriamų prieglobai. Bet vėlgi – tik skystas žiniatinklis siūlo valdytą prieglobą.

Kitaip tariant, jei neturite daug ką mesti, „Liquid Web“ nėra geriausias pasirinkimas daugumai mėgėjų ar asmenų. Jei vadovaujate mažam ar vidutiniam verslui arba esate dizaineris ar kūrėjas, turintis didelių poreikių ar turintis skaitmeninę agentūrą – gerai, „Liquid Web“ tikriausiai yra tobulas.

Taigi, kaip „Liquid Web“ veikia šioje nišoje?

Kelis mėnesius išbandęs „Liquid Web“, galiu pasakyti, kad „Liquid Web“ tikrai sugebėjo padaryti sau puikų variantą savo tikslui pasiekti. Tačiau aš nemanau, kad tai tinka visiems SVV, taigi, pereikime prie detalių.

Argumentai už

Pradėkime nuo gerų naujienų: ką „Liquid Web“ daro gerai?

Pirmas dalykas, kurį paminėčiau, yra tai, kad „Liquid Web“ turi labai gerus produktus. Rimtai, neabejočiau gautų paslaugų kokybe: gaminiuose yra daug funkcijų ir išteklių, jie gerai veikia.

Dalis šios kokybės reiškia puikų klientų aptarnavimą. Jei „Liquid Web“ neturi geriausios klientų aptarnavimo prieglobos srityje, jis tikrai yra vienas iš geriausių.

Kadangi „Liquid Web“ siūlo valdomas prieglobos paslaugas, klientų palaikymas yra viskas.

valdomas priegloba ir programos

O berniuk, ar jie tai įvykdo? Tai vienas iš dalykų, kuriuos jie, kaip įmonė, lepina.

Prijungtas, bet ne visiškai tas pats, paprastas naudoti: „Liquid Web“ nėra pati lengviausia prieglobos paslauga, kuria naudojasi pagal savo prigimtį ir tikslinį klientą, tačiau ji vis tiek yra tokia pati lengva, kaip galima gauti rimtesnį prieglobą..

Galiausiai, be gerų „Liquid Web“ našumo, „Liquid Web“ saugumas neabejotinai atitinka pramonės auksinius standartus..

Minusai

Visa tai skamba puikiai – ir yra, tačiau mums tai turi vieną didelį trūkumą: kainą.

Nėra labai paprastas būdas tai pasakyti: „Skystasis internetas“ gali būti šiek tiek brangesnis. Kiek aš jaudinuosi, tai yra pagrindinė problema. Daugelis kitų „Liquid Web“ aspektų yra puikūs, tačiau kai kuriems jų kaina tikrai gali būti ribojanti.

Net jei turėtumėte omenyje, kad didelis „Liquid Web“ tikslas yra mažos ir vidutinės įmonės bei klientai, turintys griežtas prieglobos specifikacijas, kai kurie kiti tiekėjai gali pasiūlyti panašias paslaugas mažesnėmis kainomis.

Manau, kad teisinga sakyti, kad „Liquid Web“ sunku įveikti dėl to, kiek jis specializuojasi premium valdomoje priegloboje. Tačiau ne visiems reikia tokios aukštos kokybės paslaugos – daugelis gali įsigyti panašios kokybės gaminių už mažesnes kainas.

Kita „Liquid Web“ problema būtų ta, kad jame nesiūloma bendrojo žiniatinklio priegloba. Tai gali būti kietas „Liquid Web“ kokybės derinys, tačiau už prieinamą kainą. Kita vertus, neatrodo, kad „Liquid Web“ nori klientų, norinčių bendro hostingo, todėl tai gali būti ne problema.

Tai daugiausia tai! Natūralu, kad kiekvienas turės savų nusiskundimų, susijusių su tuo ar tuo prieglobos planu, tačiau iš esmės tai yra pagrindiniai „Liquid Web“ trūkumai..

Nepaisant to, skystasis žiniatinklis bus puiki galimybė kai kurioms įmonėms, taigi toliau aptarkime skystojo interneto specifiką.

Kainos ir savybės

Skysto interneto kainų nustatymas yra vienas iš pirmųjų dalykų, apie kuriuos žmonės kalbės. Taip yra todėl, kad, iš išorės, „Liquid Web“ lengvai yra viena didžiausių prieglobos įmonių.

„Išoriškai“ čia yra pagrindinis žodis. Atminkite, kad „Liquid Web“ nesiūlo bendrojo prieglobos produktų, kurie visada bus pigesni ir skirti tiems, kurie turi lengvesnius prieglobos poreikius.

Pažvelgus į tai, ką net didžiosios hostingo kompanijos, tokios kaip „GoDaddy“, „Bluehost“ ar „HostGator“, siūlo savo valdomiems produktams, viskas nėra per daug skirtinga. Tarp gaminių visada yra tam tikrų neatitikimų, tačiau bendras „Liquid Web“ lygis vis dar yra pagrįstas.

Nors sakydamas, kad… taip, nemažai produktų yra brangesnių pusių. Dedikuotasis priegloba prasideda nuo 199 USD per mėnesį ir tęsiasi iki 599 USD per mėnesį, pvz., Naudojant papildomus pasirinktinius sprendimus.

dedikuoto serverio kainodara

Nepaisant kai kurių kainų, „Liquid Web“ siūlo stiprią įvairovę. Vėl naudoti dedikuotą prieglobą kaip pavyzdį: minėtas kainų diapazonas plinta daugiau nei keliolikoje produktų. Šie produktai yra nuo 4 branduolių ir 16 GB RAM (pirmosios pakopos) iki 20 branduolių ir 64 GB RAM.

Galite pasirinkti, turėdami vieną ar dvigubą procesorių, galite pasirinkti, kokius atsarginius diskus norite, ir netgi galite pasirinkti iš centrinių ar rytinių JAV ar Europos serverių (nors pastarosiose dviejose yra mažiau produktų, iš kurių galima rinktis)..

„Liquid Web“ taip pat turi tikrai geras debesies parinktis: „Cloud VPS“, „Cloud Dedicated“, „Private Cloud“ ar „Cloud Sites“. Pastaba dėl paskutiniojo: „Cloud Sites“ apima fizinius ir virtualiuosius serverius, kurie leidžia lengvai mastelį didinti, jei tikitės augimo.

„Cloud Sites“ leidžia naudotis neribotomis svetainėmis, o „Cloud Dedicated Serveriai“ taip pat yra labai keičiami. Aš manau, kad „Cloud VPS“ produktai yra šiek tiek brangesni, tačiau funkcijos yra gana solidžios, turint daug SSD disko vietos ir pralaidumo, be neribotų svetainių, prieigos prie šaknies, CDN ir dar daugiau.

debesų vps

Privatus debesis yra tai, ko nematote kiekvieną dieną, ir tai suteikia daugybę debesų aplinkos valdymo galimybių. Atvirai kalbant, aš nemanau, kad yra daugybė kitų puikių privačių debesų, pritaikytų mažoms ir vidutinėms įmonėms, galimybių..

„Liquid Web“ taip pat siūlo „WordPress“ ir „WooCommerce“ prieglobą. „Liquid Web“ „WordPress“ priegloba yra labai gera, su keliais unikaliais taškais: automatiniais papildinių atnaujinimais ir „iThemes Sync“.

Skystųjų žiniatinklio darbuotojai pasirūpins, kad papildiniai būtų atnaujinami atskirose aplinkose, kad jie neprieštarautų, todėl daugybė kompiuterių automatiškai neatnaujins papildinių, net jei jie automatiškai atnaujins patį „WordPress“.

„IThemes Sync“ – tai įrankis, kuris leidžia daug labiau centralizuoti kelių svetainių temų valdymą, viską sudėjus į vieną informacijos suvestinę. Tai nėra būtina, bet kai tik turėsite, pajusite, kaip kažko anksčiau jums trūko.

Šiaip ar taip, „WordPress“ priegloba yra gana gera. Anksčiau jis buvo brangesnis, pradedant nuo 99 USD ir 10 svetainių.

Bet dabar? Tai trečioji pakopa. Pirmos pakopos pradžia yra 29 USD per mėnesį vienai svetainei, kurios pralaidumas yra 5 TB. Anksčiau aukščiausia pakopa leistų jums tvarkyti 50 svetainių, tačiau dabar limitas yra 25 ir tai yra 149 USD per mėnesį.

Tiesą sakant, tai vis dar yra gana padorus asortimentas. Esu tikras, kad kai kurie norės didesnio plano, kuriame būtų daugiau nei 25 svetainės – gerai, galite gauti įmonės planą, kuris prasideda 50 svetainių ir kainuoja 289 USD per mėnesį..

Bet net ir pirmosios keturios pakopos bus tinkamos daugumai žmonių. O kadangi savybės yra tikrai geros, kainos taip pat yra.

Nors aš manau, kad „Liquid Web“ „WordPress“, „Cloud“ ir „Dedicated“ prieglobos produktai yra gana tvirti, aš jaučiuosi apmaudu dėl jo „WooCommerce“ prieglobos. Taip, paslauga yra gera, tačiau ji prasideda nuo 39 USD per mėnesį. Ši pradinė pakopa riboja užsakymų, kuriuos jūsų parduotuvė gali atlikti iki 150 per mėnesį, skaičių..

Kai kuriems tai gali būti gerai, bet aš manau, kad tai yra per didelė kaina, atsižvelgiant į leidžiamų operacijų skaičių.

Bet kokiu atveju, nors specifika gali skirtis pagal paketą, beveik visuose prieglobos produktuose yra DDoS apsauga, CDN, be kitų saugos priemonių ir atsarginės priemonės.

Paskutinė „Liquid Web“ siūloma prieglobos paslauga yra el. Pašto priegloba. „Liquid Web“ skalėje tai yra gana prieinama kaina: pirmoji pakopa yra 1 USD už pašto dėžutę per mėnesį, o po to yra dar pora pakopų, kurios padidina dolerį už pašto dėžutę, bet turi daugiau vietos ir funkcijų..

Jei galvojate paleisti pašto dėžutes keliolikai darbuotojų, galbūt jums pavyks rasti geresnį pasiūlymą su kita įmone, bet jei ne, manau, kad tai yra viena iš „Liquid Web“ labiau kainuojančių savybių..

Apskritai, „Liquid Web“ daro daug. Čia pateikiami visi įprasti dalykai, kurių galite tikėtis iš prieglobos, tačiau svarbiausia naudojant „Liquid Web“, jei beveik garantuojate aukštos kokybės serverį ir patikimą išteklių paskirstymą.

Tai, be abejo, brangi, tačiau visoms įmonėms tai nebus nepagrįstai – kai kuriems atrodo, kad „Liquid Web“ puikiai pasisekė. Tačiau, jei turite daugybę funkcijų, nieko nereiškia, jei negalite jų maksimaliai išnaudoti, o jei norite valdyti prieglobą, geriau valdyti. Taigi pažvelkime, kaip paprasta naudotis „Liquid Web“.

Lengvas naudojimas

Kaip jau sakiau, ir kaip nurodo pats pavadinimas, valdomas priegloba reiškia tam tikrą papildomą dalyvaujančios įmonės lygį. Šiuo atveju „Liquid Web“ pabrėžia ne tik rūpinimąsi savo serveriais, bet ir proceso supaprastinimą.

Apie tai plačiau papasakosiu kitame skyriuje, tačiau vienas iš pavyzdžių yra „Liquid Web“ klientų palaikymas. Be aukštos kokybės talpinimo, kitas „Liquid Web“ pardavimo taškas (rimtai, apsilankykite jų svetainėje ir pamatysite, ką turiu galvoje) yra puikus klientų aptarnavimas..

Iš esmės, naudojant „Liquid Web“ yra žmonių, su kuriais galima konsultuotis, nesuteikiant ne tik pagrindinės techninės pagalbos. Tai reiškia, kad jei, pavyzdžiui, jūsų verslas augo ir jums reikia perskirstyti ar kitaip pakeisti savo skaitmeninę infrastruktūrą, galite lengvai pasikalbėti su „Liquid Web rep“, kad darbas būtų atliktas efektyviai..

Taigi tai yra viena iš „Liquid Web“ naudojimo paprastumo dalių. Kitas yra keletas pagrindinių automatinių įrankių, kuriuos jie įtraukia į savo paketus. Puikus to pavyzdys yra jų „WordPress“ paketai. Turėdami galimybę tiksliai automatiškai įdiegti „WordPress“ papildinius ir turėdami „iThemes Sync Pro“, žymiai lengviau valdyti kelias „WordPress“ svetaines, ypač jei turite mažesnę komandą.

„WordPress“ paketai

Būtent tai padaro „valdomą“ „Liquid Web“ prieglobos aparato dalį konkretesnę. Kitos platformos gali siūlyti valdomas prieglobos paslaugas, tačiau ne daug investuoja į naudojimo paprastumą ir paprasčiausiai rūpinasi paprastesniais dalykais.

„Liquid Web“ netaiko galimybės visus savo prieglobos produktus lengvai valdyti. Kitas gražus dalykas yra tai, kad paslaugūs darbuotojai palaiko nustatymo procesą efektyvų.

Galų gale sakyčiau, kad bet kuris SVV, ypač susijęs su sudėtingesne internetine infrastruktūra, susidurs su sunkumais ir sudėtingumu. Tačiau „Liquid Web“ tai sumažina tiek, kiek šiuo metu įmanoma.

Pagalba klientams

Klientų palaikymas ir paprastas naudojimas visada vyksta kartu, tačiau tai ypač pasakytina apie „Liquid Web“. Kaip jau sakiau: didelė „Liquid Web“ naudojimo dalis, o didelė „valdomos“ prieglobos dalis yra puikus klientų palaikymas..

Ką turiu omenyje tai? Galite apsvarstyti, ar personalas, stebintis ir prižiūrintis jūsų serverius, yra klientų aptarnavimo forma, nors ir bazinis. Na, o „Liquid Web“ įdėjo (kiek aš galiu padaryti išvadą) šiek tiek papildomo darbo techninės įrangos stebėjimui.

Pagrindinis „Liquid Web“ privalumas yra klientų aptarnavimo atstovai. Su kitomis prieglobos platformomis jūs kreipsitės į atstovus, jei turėsite techninių problemų ar turėsite klausimų apie savo sąskaitą. Vis tiek galite tai padaryti naudodamiesi „Liquid Web“, tačiau taip pat galite kreiptis į juos patarimo ar tiesiog norėdami geriau išnaudoti savo sąskaitą.

Atstovai gali naudotis visą parą, per telefoną, pokalbius, bilietą ar pagalbos tarnybą. Jie garantuoja 59 sekundžių reagavimo laiką telefonu ir tiesioginiams pokalbiams. Čia yra trumpas pavyzdys, kaip jie išmatavo.

padėti

padėti

Gerai matyti, kad „Liquid Web“ ne blefuoja – kad jie nereiškė, kad „gausite automatinį atsakymą per 59 sekundes“. Šiame pavyzdyje atsakymas į mano klausimą užtruko tik apie 30 sekundžių (leido, tai buvo paprasta).

Panašiai naudingos ir reaguojančios yra ir kitos susisiekimo su atstovais priemonės. Nors bilietų sistema nėra tokia greita, vis tiek radau atsakymų gana greitai.

Internetinėje informacinėje medžiagoje visa informacija sutelkta žinių bazėje, skirtingai nei kitos įmonės, atskiriančios žinių bazę nuo kitų rūšių informacijos.

Žinių bazė yra gerai organizuota ir labai išsami. Pabrėžtina tai, kad informacija yra įvairių formatų – tai ne tik paprasto teksto straipsniai ir ji aprėpia sveiką temų įvairovę su įvairiais sunkumais..

Ne visi straipsniai yra išsamūs, tačiau kai kurie yra gana išsamūs.

Kitas ryškus „Liquid Web“ klientų palaikymo bruožas: pasirinktiniai sprendimai. Jei vienas iš anksto nustatytų paketų netinka jūsų verslui, atstovai, su kuriais konsultuositės, yra labai naudingi.

Jie taip pat naudingi, jei reikia pertvarkyti paslaugą. Taigi sakyčiau, kad dar vienas „Liquid Web“ klientų palaikymo akcentas yra pasirinktinio produkto procesas.

Sunku neįvertinti, koks svarbus klientų aptarnavimas yra „Liquid Web“ – nuo jo priklauso didelis jo verslo modelio fragmentas. Taigi „Liquid Web“ labai skatina savo klientų palaikymą, ir aš manau, kad tai yra pateisinama.

Skystasis internetas tikriausiai yra geriausias klientų aptarnavimas prieglobos pramonėje (nors vėlgi, tai būtina).

Saugumas ir patikimumas

Jei esate panašus į mane, galėtumėte tikėtis, kad „Liquid Web“ bus pakankamai saugus ir patikimas. Galų gale, jie nebendrauja su bendrai naudojamu žiniatinklio priegloba ar su asmenimis, kurių saugumo reikalavimai yra labai prasti.

„Liquid Web“ siekia teikti paslaugas verslui ir didesnį atlyginimą gaunantiems klientams – žmonėms, kuriems reikia griežtai valdomos aparatinės įrangos ir aukščiausios klasės paslaugų. Taigi, čia jie negalėjo turėti jokių trūkumų, tiesa? Teisingai?!

Tiesą sakant, teisingai. Skystasis internetas išpildys šiuos lūkesčius.

Kreipsiuosi į pirmąjį dalyką, kurį tikriausiai norite žinoti: kaip veikia laikas? Tai labai gerai, kaip ir atsakymo laikas.

Kaip valdote programinę įrangą kasdien? Tai nelabai skiriasi nuo bet kurios kitos hostingo paslaugos nuo vartotojo patirties: visos pagrindinės dalys yra, tačiau jūs pajusite papildomą įmonės palaikymo lygį. Aš nepastebėjau jokių trūkumų ar veikimo sutrikimų administracinėje programinėje įrangoje ar „cPanel“.

Kalbant apie saugumą, leiskite man nuplaukti kai kuriuos sertifikatus: Skystasis tinklas yra HITECH sertifikuotas (tai reiškia, kad jis atitinka HIPAA, 1996 m. Amerikos atskaitomybės įstatymą); atitinka ES ir JAV privatumo skydo sistemą; Suderinamas su PCI; ir atitinka naujausią Europos bendrąjį duomenų apsaugos reglamentą.

Be to, „Liquid Web“ naudoja ugniasienes ir VPN technologijas, pagalbą laikantis taisyklių, DDoS atakų prevenciją, serverio apsaugą ir žiniatinklio programų apsaugą..

saugumas

„Liquid Web“ taip pat siūlo saugojimo ir atsargines paslaugas, įskaitant atsargines kopijas ne svetainėje ir atsargines kopijas debesyje.

Mano išvada dėl saugumo ir patikimumo būtų tokia: jei turite didelių lūkesčių dėl „Liquid Web“, jie greičiausiai bus patenkinti.

Išvada: ar aš rekomenduoju skystą internetą?

Akivaizdu, kad su „Liquid Web“ vyksta labai daug. Taigi čia yra mūsų tiesos momentas: ar aš rekomenduoju „Liquid Web“?

Taip … savotiška. Jei aš pakankamai kartų to nepareiškiau: „Skystasis internetas ne visiems“. Jei jūsų verslas neturi išteklių valdyti prieglobos tvarkymą į savo rankas, „Liquid Web“ yra geras pasirinkimas. Tai ypač pasakytina apie įmones, turinčias sudėtingesnius ar tiesiog sunkesnius prieglobos poreikius.

Skystasis internetas yra ypač geras pasirinkimas perpardavėjams, kurie gali būti tikri, kad klientams teiks aukščiausio lygio paslaugas. Tai gali būti net gerai atskiriems laisvai samdomiems darbuotojams, jei jie sėkmingai dirba ir jiems reikia specifikacijų, kurias „Liquid Web“ teikia geriausiai.

Tai nėra skirta mėgėjų mėgėjams ar mažą laiką dirbantiems laisvai samdomiems specialistams, kurie gali puikiai pasiekti naudodamiesi bendro naudojimo žiniatinklio priegloba ar dar pigesnėmis valdomų prieglobos versijų su kitomis įmonėmis versijomis. Tas pats pasakytina apie kai kurias mažas įmones, net ir tas, kurioms reikalinga elektroninė prekyba.

Visą tai pasakęs, „Liquid Web“ tikrai yra viena geriausių prieglobos kompanijų, pasižyminti puikiu našumu, saugumu, funkcijomis ir palaikymu klientams. Bent jau jūs gaunate tai, už ką mokate!

Apsilankykite „Liquid Web“

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map