Web.com apžvalga: Viskas, ką turėtumėte žinoti prieš pirkdami!

Web.com yra paslėptas prieglobos milžinas. Kiek populiarūs yra buitiniai vardai, aš nežinau, ar žiniatinklis sudaro sąrašą.


Tačiau internetinis tinklas.com turi daugiau nei 3 milijonus prenumeratorių, o tai automatiškai įtraukia jį į didžiausias lygas, o jo pajamos 2017 m. Buvo daugiau nei milijardas dolerių. „Oho“ yra teisus.

Be tiesiog didžiulio, jis buvo įkurtas 1999 m., Taigi, taip pat senas, turėjęs beveik du dešimtmečius.

Gerai – ką internete daro Web.com, kad būtų toks tyliai populiarus?

Žinoma, daug … bet ir stebėtinai mažai. Jau kurį laiką naudoju Web.com ir supratau apie tai ką nors ar du, apie kuriuos norėčiau jums papasakoti. Skaitykite toliau ir mes pateiksime išsamią informaciją!

Argumentai už
Čia pateiksiu keletą teigiamų Web.com aspektų.

Web.com kainos nustatymo planuose yra paprastas, būtent todėl, kad jų yra tik trys ir visi jie yra bendro prieglobos. Vieniems tai yra neigiamas aspektas (daugiau apie tai per sekundę), tačiau sveikintinas pasirinkimas kitiems.

Be to, nors šie planai nėra pigiausi, jie yra labiau prieinami. Tiesą sakant, esate tikri, kad Web.com planas bus labiau prieinamas (jei esate mažas verslas).

Web.com taip pat turi tinkamų išteklių, skirtų savo prieglobos planams, įskaitant pradinio lygio planą (daugiausia disko vietos ir el. Pašto dėžučių atžvilgiu). Be to, Web.com labai lengva naudoti ir jis gerai integruojamas su „WordPress“ ir kitomis turinio valdymo sistemomis (CMS)..

Galiausiai, internetinė pagalba telefonu yra tinkama, net jei likusi jos klientų palaikymo dalis nėra verta dėmesio, o žiniatinklio našumas yra labai geras (įskaitant veikimo laiką)..

Minusai
Visa tai gerai, bet aš ketinu pristatyti tai, kas įsismelks į likusią šios apžvalgos dalį: negatyvus. Deja, Web.com turi daug dalykų, nepalankių tam, kad atitiktų jo gerąsias puses.

Tiems kainų minėjimo planams, kuriuos jau minėjau anksčiau, tikriausiai galite atspėti, kad paprastumas taip pat yra šiek tiek ribojantis. Bet kuris asmuo ar verslas, turintis sudėtingesnių prieglobos poreikių (pavyzdžiui, skirtas priegloba, VPS priegloba ir kt.), Gali beveik pamiršti apie svetainę.

Nors kainos nurodytos apatinėje pusėje, jos nėra kad pigiai. Kai kurios kitos bendrovės siūlo žemesnes pradines ir panašias atnaujinimo kainas arba žemesnes abiejų versijas ir turi daugiau funkcijų.

Nors išteklių paskirstymas yra geras, dėl kai kurių papildomų funkcijų kainos gali būti šiek tiek labiau vertos.

Palaikant klientus, tiesioginis pokalbis yra netinkamas, o žinių bazė kartais gali būti menka. Paprastai abi šios galimybės padės atlikti darbą, tačiau jas būtų galima patobulinti dėl abiejų atsilikimų nuo konkurencijos.

Ir paskutinis, bet ne mažiau svarbus dalykas – žiniatinklio svetainė beveik neturi ką pasakyti apie savo saugumo protokolus. Galima daryti tik daug ką, ir tai nėra gerai tam, kas yra tokia pat svarbi kaip saugumas.

Taigi, jūs turite sveiką privalumų rinkinį ir, deja, ilgą minusų sąrašą. Norėdami gauti aiškesnį supratimą apie tai, kur Web.com iš tikrųjų yra jūsų situacijoje, galbūt norėsite gauti dar keletą detalių. Nesijaudink, aš jus įtraukiau!

Kainos ir savybės

Pereikime prie dalykų, kurie pirmiausia yra svarbūs: kainos ir to, ką už tai gaunate.

interneto komo planai

Žiniatinklis.com pasiekia ir kontrabandą, ir profesionalą, nes jis turi tik tris prieglobos planus. Blogos naujienos: taip, jūs neturite daugybės galimybių. Tiksliau sakant, jūs neturite labai aukštos kokybės ar aukščiausios kokybės hostingo parinkčių: galite gauti gerą bendrą prieglobą, ir viskas.

Geros naujienos: Web.com yra gana prieinamas. Dabar, jei esate asmuo, kuriam labiau įdomu turėti svetainę dėl pomėgio ar asmeninių priežasčių, ar net labai nedidelę laisvai samdomų vertėjų svetainę, „Web.com“ pradinės kainos yra šiek tiek didesnės nei vidutinės.

Įėjimo kaina pirmaisiais metais yra doleris ar dviem didesnė nei įprasta. Tačiau antroji ir trečioji pakopos yra daug geresnės kainos ir iš tikrųjų yra žemesnės nei tipiniai antrosios ir trečiosios pakopos bendrojo prieglobos planai..

Gaila tik, kad nors šios pirmųjų metų kainos yra gana geros, pratęsimo mokesčiai yra labai dideli. Atnaujinimo mokesčiai paprastai yra žymiai didesni nei pirmųjų metų kainos, taigi nieko naujo, tačiau „Web.com“ atnaujinimo kainos gali būti 2–3 kartus brangesnės..

Taigi tai yra didelis trūkumas ir nėra labai geras kainų diapazonas asmenims, bandantiems sutaupyti (arba įmonėms, kurios neturi intensyvių hostingo poreikių ir gali sau leisti sutaupyti daugiau prieglobos).

Tačiau atminkite, kad Web.com apibūdina šiuos planus kaip orientuotus į mažas įmones. Mažam verslui šie pratęsimo mokesčiai nėra tokia svarbi problema – didesnė problema, ar gerai apsiriboti vien tik bendro naudojimo prieglobos planais.

Sąžiningai manau, kad taip yra. Ribotą „Web.com“ pasirinkimą tikrai atmes daugybė verslo atstovų, tačiau daugeliui mažų įmonių gali prireikti tinkamų svetainių, o ne aukščiausio lygio dedikuotų serverių planų..

Jei to atsiminsime, Web.com funkcijos yra gana geros. Pavyzdžiui, pradinio lygio paketas Esminis priegloba ateina su 300 GB vietos diske ir 100 kelių vartotojų el. pašto dėžučių.

Tiesa, kad 25 FTP sąskaitos pradinio lygio paketams nėra absurdiškai didelės ir kad neribotas duomenų perdavimas ar nemokami domenai pirmaisiais metais taip pat yra gana dažni, vietos diske yra labai daug.

Pavyzdžiui, „Bluehost“ paleidžia 50 GB, o „GoDaddy“ – 100 GB. Pašto dėžės skiriasi, tačiau tai vis tiek labai naudinga. Antroji pakopa padidina daiktų kiekį iki 500 GB vietos diske ir 500 el. Pašto dėžučių, o paskutinė pakopa padaro tą vietą diske neribotą ir padidina leistiną el. Pašto dėžučių skaičių net iki 1000.

Labai lengva atsikratyti bendro naudojimo hostingo planų pažadų „neribotas ___“ (vietos diske, saugyklos vietos, pralaidumo ir t. T.). Gali būti, kad nesate techniškai apriboti, tačiau labai nedaug žmonių, turinčių bendrojo prieglobos paskyrų, kada nors užginčys savo išteklių paskirstymą, o jei visi tai padarytų, pasidalijamasis priegloba neveiks (nes ištekliai yra … bendri!).

Taigi, nors kiti teikėjai gali padaryti beveik viską, kas neribota nuo antrosios pakopos, turite atsiminti, kad tai daugiau perkėlimas, o ne rimta savybė. Žiniatinklyje Web.com „ribos“ yra gana aukštos ir pagrįstos (ir taip, aš žinau, kad trečioji pakopa sako, kad viskas neribota).

Atminkite, kad tai yra pagrindiniai skirti ištekliai. Taip pat gausite svetainių kūrėją ir „WordPress“ diegimą, taip pat automatinius „WordPress“ naujinius, jei pasirinksite. Žiniatinklis.com taip pat yra tinkamas greitai įdiegiant kitas turinio valdymo sistemas ar el. Prekybos sprendimus.

Visi paketai gali palaikyti daugialypės terpės įrenginius, tačiau tik pastarieji du yra skirti rimtesnėms jo dalims, ypač vaizdo įrašams, tvarkyti. Pirmasis gali, bet jūs nenorite jo perkrauti prašmatnia grafika.

Tai dažniausiai jį apibendrina. Tai, atrodo, neskamba per daug, bet tai savaime nėra blogas dalykas. Kai kurie garsūs prieglobos paslaugų teikėjai paprastai daro didelę įtaką savo funkcijoms, sudarydami ilgus sąrašus visko, ką jie siūlo.

Kai iš tikrųjų pradėsite naudoti savo sąskaitą su tais paketais, galite pastebėti, kad nenaudojate daug pažadėtų funkcijų arba kad kai kurios iš jų yra lengvi įrankiai, kuriems reikia mokėti už naujovinimą, kad jie būtų tikrai naudingi..

Aišku, viskas skiriasi, ir neabejotinai tiesa, kad žiniatinklio svetainė gali būti geriau rodoma, tačiau vien faktas, kad žiniatinklio svetainė formaliai yra mažiau reklamuojama, dar nereiškia, kad ji yra prastesnė paslauga ar net kad ji yra mažiau pajėgi..

Tai pasakius, manau, kad internetinis puslapis.com galėtų apimti dar keletą funkcijų, bent jau aukštesnėms pakopoms. Pvz., Būtų vertinamos bet kokios formos įprastos atsarginių kopijų kūrimo ir atkūrimo priemonės, taip pat SSL sertifikatai.

Greita pastaba apie SSL sertifikatus: šiais laikais gana paprasta juos įtraukti į prieglobos planus, dažnai pirmajai pakopai, bet jei ne, tai bent jau paskesniems. Web.com ne tik neapima SSL sertifikatų su paketais, bet ir parduoda juos atskirai. Nuo 27,99 USD per metus. Tai nėra labai bloga kaina, bet gaila.

interneto kainodara

Kadangi Web.com yra labai pajėgus integruoti su populiariomis CMS, galbūt galėsite išplėsti savo priemonių rinkinį, įdiegdami jiems plėtinius. Jei tai padarysite, pagrindinės žiniatinklio svetainės prieglobos funkcijos turėtų būti tik puikios už jūsų svetainės aptarnavimą.

Problema ta, kad jūs taip pat galėtumėte tai padaryti bet kuriam kitam prieglobos paslaugų teikėjui, ir aš nemanau, kad žiniatinklis iš tikrųjų išsiskiria pakankamai, kad pateisintumėte prioritetą jiems..

Mano išvada būtų tokia, kad Web.com nėra blogai dėl savo kainų – kainos yra apatinėje pusėje, tačiau tai taip pat nėra išimtinė iš esmės ar bet kurioje konkrečioje srityje. Žiniatinklis.com veiktų gerai, jei nuspręstumėte juo naudotis, tačiau tai darytų keletas kitų teikėjų.

Lengvas naudojimas

Taigi gal Web.com kainos yra geros ir su funkcijomis. Kol kas niekas neišsiskiria. Bent jau tai lengva naudoti, tiesa? Kaip reklamuojama?

Taip tikrai yra.

„web-com“ naudojimo paprastumas

Web.com reklamuoja paprastą naudojimąsi visais: kūrėjai gali naudoti įvairias kalbas, tie, kurie nori naudoti „WordPress“, gaus „sklandų diegimą“, o žmonės, neturintys daug patirties kurdami svetaines, gali naudoti pateiktą svetainių kūrėją.

Visi šie pažadai yra beveik teisingi. Be statybviečių aspektų, nesudėtinga valdyti patį prieglobą. Jūs gausite įprastą „cPanel“ ir tinkamą navigacijos formą. Tai gana paprasti dalykai, kuriems nereikia daug mokymosi kreivės.

Tada kyla klausimas: ar Web.com yra žymiai lengviau nei bet kuriam iš jo konkurentų? Šiuo klausimu turėčiau pasakyti „ne“. Žiniatinklio.com, kaip ir daugelio kitų pagrindinių paslaugų teikėjų, naudojimo paprastumas yra tas, kad juos visus naudoti gana lengva..

Tačiau bendras žiniatinklio svetainės paprastumas, įskaitant ir turimus planus, taip pat palengvina paskyros valdymą. Mažesnių galimybių sprendimas turi pranašumų (kartais).

Taigi, nors internetinis puslapis „viskas viename“ nėra toks ypač nesudėtinga naudoti, tai priklauso nuo pramonės standartų, kaip naudoti, ir tai yra svarbu.

Pagalba klientams

Kadangi Web.com nėra tobulas, būtų malonu pamatyti tikrai solidų klientų palaikymą. Ar tai mes gauname??

Eh, tikrai ne. Nepasakyčiau, kad jų klientų aptarnavimas yra blogas – manau, kad pagrindinės klientų palaikymo funkcijos yra patikimai vykdomos, bet jis tiesiog nėra lygus su kitų populiarių prieglobos paslaugų teikėjų funkcijomis..

Du pagrindiniai šaltiniai yra tipiški, su kuriais galite susisiekti tiesiogiai, arba informacijos vietoje. Pradėkime nuo buvusio: galite tiesiogiai kalbėtis su atstovu arba kalbėtis su jais telefonu.

Pagrindinė problema, kurią turiu tiesioginiuose žiniatinklio pokalbiuose, yra ta, kad joje per daug naudojama kopijavimo / įklijavimo ir (arba) žinučių kaupimo programa. Puikus to pavyzdys būtų šios ekrano kopijos (pastaba: šis pokalbis vyko prieš įsigyjant ir pradedant išbandyti Web.com, bet net ir turėdami sąskaitą blogesni pokalbiai atrodys panašūs):

internetinis pokalbis1

internetinis pokalbis2

internetinis pokalbis3

Kaip matote, mano atsakymas į mano klausimą užtruko beveik 10 minučių. Atstovas arba „chatbot“ atsakė į mano kontaktinę informaciją reklamuodamiesi ir tada, kai turėjau pakartoti savo klausimą (atsiprašiau, nepaisydamas jo įtraukimo į ekrano kopiją), atsakyme buvo paprašyta papildomo paaiškinimo..

Atvirai kalbant, pirmą kartą buvo gana aišku.

Kai turėjau sąskaitą, tiesioginiuose pokalbiuose nebuvo tiek daug savireklamos, bet kartais vis tiek jie sumažėjo iki tokio lygio. Ne visada tai buvo blogai, bet galėjo būti, todėl leiskite šiam pokalbiui būti įspėjimu apie galimą blogą pokalbio patirtį.

Palaikymas telefonu yra geresnis nei tiesioginiai pokalbiai, mano manymu, taigi, jei jums reikia nedelsiant atsakyti į klausimą, tai gali būti gera išeitis.

Vienas unikalių dalykų, kuriuos gali pateikti Web.com, yra tai, kad turi specialų rinkodaros ekspertų rinkinį, į kurį galima kreiptis konsultacijomis. Puiku, kaip tai skamba, dauguma vartotojų tikrai nelabai naudosis šiais ištekliais.

Žiniatinklio.com rinkodaros ekspertai taip pat daug naudojami registracijos ir prisijungimo procese, tačiau ne tiek daug, kiek reikia kasdieniam palaikymui..

Kalbant apie informaciją apie svetainę, jums daugiausia teks rūpintis žiniatinklio žinių baze.

internetinis palaikymas

Tai, kas gali būti išskirtinė „Web.com“ žinių bazėje, yra tai, kad keliuose straipsniuose pateikiami sutampantys atsakymai, apimantys skirtingas žiniatinklio paslaugas / platformas..

internetiniai-tinkliniai-sprendimai

Žinoma, tai negalioja visiems straipsniams, tik tiems, kurie turi problemų, susijusių su keliomis Web.com paslaugomis.

Šiaip ar taip, žinių bazė nėra bloga. Kaip ir vidutinė žinių bazė, ji apims daugumą pagrindinių klausimų ir net keletą keistų problemų čia ir ten. Manau, kad tai galėtų būti nuodugnesnė, tačiau tai dar nėra pasaulio pabaiga.

Iš viso sakyčiau, kad geriausiu atveju Web.com klientų aptarnavimas yra vidutiniškas. Tiesiogiai pokalbiai nėra per dideli, palaikymas telefonu yra geras, o vietoje esanti informacinė medžiaga atliks darbą, tačiau gali būti išsamesnė ir nuodugnesnė..

Saugumas ir patikimumas

Būkime atviri. Kol kas žiniatinklis.com tiksliai netapatina kiekvieno užrašo. Ar saugumas ir patikimumas bus taupanti malonė?

Eh … tokio tipo. Pradėsiu nuo gerų naujienų: Web.com išpildys savo pažadą, kad 99,9 proc.

Žiniatinklis-vienas paspaudimas

Kalbant apie reagavimo laiką, jis nebuvo labai blogas, tačiau, kaip dažniausiai būna tinklalapyje.com, jis taip pat nėra fantastiškas.

Naudojant Web.com kasdien, viskas klostosi gana sklandžiai. Tokie dalykai, kaip „cPanel“ ar „WordPress“, veikia taip pat nuosekliai, kaip jūs tikėjotės, kad teikiate bet kokią padorią paslaugą, tačiau tai tikrai negąsdina „fantastiška kokybė!“ tiek, kiek šnabžda „pagrindinius prieglobos standartus“.

O kaip su saugumu? Na, ar aš turiu jums naujienų, žmonės: aš nežinau.

Internetinio puslapio „apie“ puslapis man buvo negyva nuoroda. Spustelėkite visas nuorodas, kurios savo tinklalapyje ar bet kuriame puslapyje sako „sauga“? Jie nuves jus į savo SSL sertifikatų kainodaros planų puslapį.

Pagalvojau, gal man kažko trūko. Ne. Patikrinkite tai: visa jų žinių bazės dalis, esanti saugos kategorijoje, nieko nesako apie „Web.com“ saugos protokolus.

interneto kom saugumas

Mes galime manyti, kad Web.com turi bent jau tam tikra pagrindinė saugumo infrastruktūra, nes jie sugebėjo aptarnauti daugiau nei 3 milijonus klientų visame pasaulyje, o tai yra milžiniška. Taip pat galime manyti, kad jie kaip įmonė skiria daug energijos SSL sertifikatų pardavimui.

Bet tai yra dėl to, ir tai nėra daug ką tęsti. Be to, kad erzina mažai žinoti apie įmonės saugumą, tai rodo įmonės skaidrumo trūkumą.

Taigi dar kartą mums liko šiek tiek gerų ir blogų „Web.com“: tinkamas veikimo laikas, tinkamas reagavimo laikas, bendras programos veikimas yra tinkamas, tačiau saugumas dažniausiai nežinomas.

Išvada: ar aš rekomenduoju Web.com?

Ši apžvalga buvo viena iš mano neutralesnių. Kiekvieną kartą, kai rašau tai, kas patinka Web.com, randu ką nors, kas jo trūksta arba veikia blogai.

Pirmiausia turite ribotą prieglobos pasirinkimo pasirinkimą, visi jie bendrinami. Tačiau bent jau šių prekių kainos yra gana geros, o produktų asortimento paprastumas turi skaidrumo pranašumą.

Žiniatinklio tinklalapių prieglobos produktai nėra labai gerai aprūpinti daugybe funkcijų, tačiau juose yra daug išteklių ir jie gerai integruojami su populiariomis CMS. Kita vertus, šias savybes galite rasti ir kitose įmonėse už panašias ar mažesnes kainas, o kartais ir su daugiau funkcijų.

Web.com tikrai lengva naudoti, tačiau tai nėra novatoriška vartotojo sąsaja. Jos klientų aptarnavimas yra tiesiog geras – kartais netvarkingas tiesioginis pokalbis, geras palaikymas telefonu ir drungna žinių bazė.

Saugumas ir patikimumas tik dar kartą pabrėžia profesionalumą ir sąlygiškumą: geras našumas, tačiau apie Web.com saugumą žinome labai mažai.

Baigdamas norėčiau pasakyti, kad Web.com yra …neblogai. Mažos įmonės, kurioms reikalingas paprastas naudojimas ir paprastą prieglobos paslaugą ir kuriems taip pat nereikia aukščiausios serverio konfigūracijos, gali patekti į svetainę Web.com.

Nežinau, ar rekomenduočiau. „Web.com“ nėra puikus, kad išsiskirtų iš šių dienų hostingo kompanijų asortimento, ir jūs galite rasti gerų dalykų, kuriuos „Web.com“ atneša prie stalo be jo praradimo, žvelgdami į kitas kompanijas.

žiniatinklis.com

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map