ביקורת Amezmo (2020): האם זה מארח PHP מאובטח ואמין?

אירוח PHP נחשב לעיתים קרובות מאוד מוערך בגלל תפיסה שגויה של PHP מסובך מכדי להתמודד איתו או עקומת למידה תלולה, אך כל אלה הושפעו בגלל ההתפתחות וההתקדמות העצומה במהלך השנים..


Amezmo הוא שירות אירוח שכזה שהופך את אירוח php לסופר נגיש ובמחיר סביר לכל אחד. הוא תומך בכל הטכנולוגיות והפלטפורמות של הזרם המרכזי, כך שתוכל לנצל באופן מלא את התוכנית שלה & תכונות.

הבה נבחן לעומק את אמזמו כדי לגלות בדיוק מה יש לה להציע ואם אתה מחפש להיכנס לשירות בעצמך. מתחיל עם…

קלות שימוש

Amezmo התחל ניסיון בחינם

איזו דרך טובה יותר לבדוק קלות שימוש מאשר לבחון את השירות בעצמכם? מכאן, החלטנו להירשם למשפט החינמי כדי להציץ פנימה. למעלה אתה רואה את הטופס לפתיחת תקופת ניסיון בחינם לאחר יצירת חשבון.

אתה יכול גם לראות את כל התכונות של חשבון חינמי כמו אירוח ענן PHP מנוהל, תמיכה ב- GitHub / GitLab, מסדי נתונים מנוהלים והבטחת החזר כספי..

מקרים

לאחר הזנת כל הפרטים היינו בשירות כמעט באופן מיידי שהיה מהיר. מכאן אתה יכול פשוט ללחוץ על ‘הפעל מופע ראשון’ ולהגיע לעבודה מייד. אז זה מה שעשינו.

הפעל מופע

כפי שאתה יכול לראות, אתה יכול להחליט שם ​​לשמור ברשת הפרטית שלך, שם דומיין ייעודי והיכולת לשתף את המופע בצורה מאובטחת. הכנסנו פרטים מתאימים ולחצנו על ‘הבא’.

מופע השקה של amezmo

בחלקו העליון של העמוד הבא אומר כי למופע שלנו יש גישה לכל גרסאות PHP כמו גם Node.js המותקנות. בשלב הבא תוכלו לבחור גרסת PHP משלכם, מסד נתונים ברירת מחדל, שם משתמש / סיסמא, וניתן מחדש את מנהל החבילות לאופטימיזציה של נתונים.

השג מופע amezmo

לחיצה על הבא תבקש ממך אפשרות לבחור תוכנית. שם ‘אמזמו 256’ היא תוכנית חינמית שתוכל להתחיל בה מיד או לקבל ניסיון חינם למשך 7 ימים עם ‘אמזמו 512’ שהיא תוכנית בתשלום..

מכאן שהכל נועד לשימוש קל. הגדרת חשבון וקביעת תצורה של העדפות שרת הן פשוטות ונמשכות פחות מכמה דקות. אתה יכול גם ללחוץ על ‘למידע נוסף’ בכל עמוד אם אתה מתקשה לנווט.

תמחור & תכונות

לדעתנו התמחור חשוב לא פחות מהביצועים. התכונות לרוב אינן יחסית למחיר. ככל שאתה משלם יותר אתה מקבל יותר תכונות.

אבל התמחור חשוב איפה שאתה יכול להיות מוגבל במשאבים שלך או סתם רוצה שהמינימום היחיד ינהל את החנות המקוונת שלך. הדבר הטוב ביותר הוא שלאמזמו יש תוכנית בחינם.

תמחור עבור אירוח אפליקציות PHP Amezmo

אך התוכנית החינמית מחייבת את פרטי כרטיסי האשראי שלך שאינם גדולים כל כך, מכיוון שזו נורמה אצל רוב החברות. עם זאת, Amezmo מציעה רשימה ארוכה של תכונות כפי שאתה יכול לראות.

התכונות העיקריות שיש לשים לב אליהן עם התוכנית החינמית הן פריסות ללא השבתה באפס ללא הגבלה עם Git, מנהל החבילות החכם ™ עבור מלחין וצומת, שמירת ערכים של יום אחד, ערכי שרת מתקדמים ועדכוני אבטחה אוטומטיים ואבטחה.

אם יש דבר אחד מרכזי שגורם לאמזמו להתבלט מהתחרות, זה יהיה האינטגרציה של GitHub / BitBucket / GitLab. אז אם אתה מקודד כבד, אתה יכול להתחמק בפשטות רבה.

דבר נהדר נוסף הוא שהתכנית העוקבת כוללת את כל התכונות הנוכחיות של התוכנית הקודמת, מה שאומר שהתכנית ‘רגילה’ @ $ 8 לחודש כוללת את כל התכונות של התוכנית החינמית ועוד..

התוכנית הרגילה כוללת תכונות פרימיום כמו זיכרון RAM מוגבר, SSD ללא הגבלה, ווים לפריסה, שמירה מטרית של 7 ימים, MySQL מרוחק באמצעות מנהרת SSH, העברת רשת בלתי מוגבלת, עד 4 שחרורים שמורים וכו ‘..

מלבד הכללת כל התכונות מהתוכנית הרגילה, התוכנית המתקדמת מגיעה ל- $ 30 לחודש והיא כוללת את הרמה הגבוהה ביותר של תכונות כמו מעבד ליבה כפול, 6 תחומים מותאמים אישית, גישה ל- SSH, שיתוף מופעים וכו ‘..

מכאן שהכל נראה ברור לצד התכונות. מלבד קיומה של תוכנית בחינם, מחיר תוכניות הפרימיום מרגיש שווה את העלות בגלל רשימת התכונות, ואם משווים אותה ל- AWS, והרוקו, התמחור גם מרגיש צפוי.

אבטחה & שירות לקוחות

אבטחה היא ללא ספק דאגה עצומה בקרב כל מיני שירותי אירוח. ובכל זאת, לעתים קרובות מתעלמים מהם, וזו הסיבה שישנם מספר מקרים של הפרת אתרים ונתוניהם דולפים.

שרתי PHP ליישומים מודרניים

ל- Amezmo תכונות רבות המאפשרות להילחם באירוע כזה. ראשית, Amezmo אינו אירוח משותף. מכאן שאתה מקבל משאבים ייעודיים עם מעבד נפרד, זיכרון RAM ואחסון יעילים בהרבה בגלל סביבה מבודדת.

Amezmo אוהב לשמור על עצמה בחזית כל פריסות PHP, וזו הסיבה שאתה מקבל את כל העדכונים והתוספים האחרונים המצורפים בחבילה. Amezmo עוקב אחר מחזור העדכונים של גרסאות PHP כך שתוכל ליישם אותם אוטומטית או ידנית.

דבר נוסף שיש לציין כאן הוא שבמקום שחברות כמו Digital Ocean ו- AWS דורשות תצורת חומת אש נוספת עם כל מופע משותף, Amezmo מגדיר אוטומטית את חומת האש כברירת מחדל.

זה לביטחונה של אמזמו. הביטחון העיקרי היחיד שתקבל הוא זה שמצורף בתוך מהדורות PHP וזה טוב אבל אין מה להתרגש ממנו. יש דברים נוספים כמו חומת אש אוטומטית ו- ssl אוטומטי אבל זה קשור לזה.

בשלב הבא, נדבר על תמיכת לקוחות:

Amezmo מציע עדיפות גבוהה ותמיכה בת 15 דקות בדוא”ל / צ’אט בתכניות הגבוהות שלה. אבל מכיוון שרוב האנשים אוהבים לעבור על התוכנית החינמית, זה מה שנכסה גם.

מופעי אמזמו

התוכנית החינמית מציעה רק תמיכה בדוא”ל וזה בסדר אם היא עושה את מה שאנחנו צריכים. לעתים קרובות יותר מאימייל מוכיח כפתרון יעיל כשאתה מתמודד עם הרבה מידע.

מופעי אמזמו

לחיצה על אפשרות הדוא”ל, זרקה טופס זה את דרכנו שהיא חובה כדי לפתור את השאילתה שלנו. כך, זה מה שעשינו. מילאנו שאלה ושלחנו את הדוא”ל וחיכינו לתשובה.

חיכינו & המתין, אך לא הייתה תגובה באופק שהיה באמר. אנו חושבים שבטוח לנחש שתוכניות הפרימיום מציעות לך עדיפות רבה יותר. בוא נמשיך הלאה.

תחילת העבודה ב- Amezmo _ Amezmo

מלבד התמיכה בדוא”ל, ל- Amezmo יש גם תיעוד נהדר באתר שלה, כך שתוכל ללמוד לעקוף את השירות ללא כאבים. קל לקרוא וכולל קישורים חיצוניים לנושאים להמשך קריאה.

מאגרי מידע _ Amezmo

רצינו להסתכל קצת יותר על כך שלחצנו על מסדי נתונים. המידע נראה קצר מאוד וקל להבנה. היו גם נושאי משנה תחת מאגרי מידע שהרחיבו את השירות של אמזמו.

זה מסכם את הביטחון & שירות לקוחות. האבטחה נעימה בלשון המעטה ותמיכה בדוא”ל & התיעוד הרגיש משביע רצון.

סיכום

כך שאפשר להחליף את האחיזה הגדולה ביותר עם השירות עד לאבטחה פחות מקבילה ותמיכה חיה ירודה. אלה חששות גדולים למדי כיום. אתה יכול להתחמק עם תמיכה לקויה בצ’אט, אך האבטחה עדיין חיונית.

מכיוון ש- PHP הוא קוד פתוח, האקרים או phishers יכולים בקלות לשים את היד על זה ולחדור לאפליקציה / האתר שלך. לכן עליכם לתת לפן האבטחה לעצור אתכם מלהיכנס לשירות?

ובכן לא. לא באמת.

אם כי ביטחון לקוי הוא סיכון. אתה יכול לנקוט אמצעי זהירות ידניים רבים על מנת להבטיח את האתר שלך. בנוסף, PHP מעניק לך גמישות רבה בהיבט זה. אם יש לך ניסיון כלשהו באינטרנט, זה לא אמור להיות קשה מדי.

אבל מה עם התמיכה בדוא”ל / צ’אט?

אם לא קיבלנו תשובה אין פירושו, גם אתה לא תעשה זאת. היינו בתוכנית החינמית אחרי הכל.

אז האם אמזמו שווה את המחיר? בטוח. בכל מקרה יש תוכנית בחינם, אז בהחלט בדוק את השירות.

זה מסכם את הסקירה. מה אתם חושבים על אמזמו? ניסית את זה? מה מחשבותיך? אנא הגב למטה ויידע אותנו.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map