Amezmo Review (2020): آیا میزبان PHP امن و قابل اعتماد است؟

میزبانی پی اچ پی به دلیل تصور غلط از PHP برای مقابله با یا منحنی یادگیری شیب دار ، خیلی کم تحقیر تلقی می شود ، اما همه اینها به دلیل توسعه گسترده و پیشرفت های انجام شده در طول سالها ، از بین رفته اند..


Amezmo یکی از این سرویس هاستینگ است که php هاستینگ را برای همه قابل دسترسی و مقرون به صرفه می کند. این نرم افزار از کلیه فناوری ها و سیستم عامل های اصلی پشتیبانی می کند ، بنابراین می توانید از برنامه آن استفاده کامل کنید & امکانات.

بیایید نگاهی عمیق به Amezmo بیندازیم تا دقیقاً آنچه را که ارائه می دهد را کشف کنیم و اگر به دنبال این هستید که خودتان وارد این سرویس شوید. شروع با…

راحتی در استفاده

Amezmo محاکمه رایگان را شروع کنید

چه روش بهتری برای آزمایش سهولت استفاده از تست سرویس خودتان است؟ از این رو ، ما تصمیم گرفتیم که در جلسه آزمایشی رایگان ثبت نام کنیم تا نگاهی بیندازیم. در بالا مشاهده می کنید فرم شروع یک آزمایش رایگان پس از ایجاد یک حساب کاربری است.

همچنین می توانید تمام ویژگی های یک حساب کاربری رایگان مانند میزبانی ابر مدیریت شده با PHP ، پشتیبانی از GitHub / GitLab ، پایگاه داده های مدیریت شده و ضمانت برگشت پول را ببینید.

موارد

پس از وارد کردن تمام جزئیات ما تقریبا سریع فوراً در خدمت بودیم. از اینجا ، فقط می توانید بر روی “اولین راه اندازی” کلیک کنید و سریعاً کار کنید. این همان کاری است که ما انجام دادیم.

به عنوان مثال راه اندازی

همانطور که مشاهده می کنید ، می توانید نام خود را برای ذخیره در شبکه خصوصی ، نام دامنه اختصاصی و امکان به اشتراک گذاری مثال به صورت ایمن تصمیم بگیرید. ما جزئیات مناسب را وارد می کنیم و روی “بعدی” کلیک می کنیم.

نمونه راه اندازی amezmo

در بالای صفحه بعد می گوید که نمونه ما به تمام نسخه های PHP و همچنین Node.js نصب شده دسترسی دارد. در مرحله بعد می توانید نسخه PHP ، پایگاه داده پیش فرض ، نام کاربری / رمزعبور و مدیر مجدد بسته را برای بهینه سازی داده ها انتخاب کنید.

به عنوان مثال amezmo را راه اندازی کنید

با کلیک بر روی گزینه بعدی ، گزینه ای برای انتخاب یک برنامه از شما خواسته می شود. در اینجا “Amezmo 256” یک برنامه رایگان است که می توانید بلافاصله از آن شروع کنید یا یک آزمایش آزمایشی 7 روزه رایگان با “Amezmo 512” دریافت کنید که یک طرح پرداخت شده است.

از این رو همه برای سهولت استفاده است. تنظیم یک حساب کاربری و پیکربندی تنظیمات برگزیده سرور ساده است و کمتر از چند دقیقه طول می کشد. همچنین اگر در مرور مشکل دارید می توانید بر روی “بیشتر بدانید” در هر صفحه کلیک کنید.

قیمت گذاری & امکانات

به نظر ما قیمت گذاری به همان اندازه عملکرد مهم است. این ویژگی ها بیشتر از قیمت مناسب نیست. هر چه بیشتر بپردازید ، ویژگی های بیشتری را دریافت خواهید کرد.

اما قیمت گذاری در جایی اهمیت دارد که بتوانید به منابع خود محدود شوید یا می خواهید حداقل فروشگاه اینترنتی خود را محدود کنید. بهترین کار این است که Amezmo دارای یک برنامه رایگان است.

قیمت گذاری برای برنامه PHP میزبان Amezmo

اما این برنامه رایگان به اطلاعات کارت اعتباری شما نیاز دارد که معامله چندان مهم نیست ، زیرا این اکثریت در اکثر شرکت ها یک معیار است. با این حال ، Amezmo همانطور که می بینید لیست طولانی از ویژگی هایی را ارائه می دهد.

ویژگی های اصلی قابل توجه با برنامه رایگان عبارتند از: استقرار نامحدود صفر بدون خرابی با Git ، مدیر بسته هوشمند ™ برای Composer و Node ، حفظ متریک 1 روزه ، معیارهای سرور پیشرفته و بروزرسانی های امنیتی و امنیتی خودکار.

اگر یک چیز مهم وجود داشته باشد که باعث می شود Amezmo از رقابت کنار بیاید ، ادغام آن برای GitHub / BitBucket / GitLab خواهد بود. بنابراین اگر یک رمزگذار سنگین هستید ، می توانید با سادگی بسیار دور شوید.

نکته مهم دیگر این است که برنامه پی در پی شامل تمام ویژگی های موجود در برنامه قبلی است به این معنی که برنامه “استاندارد” @ $ 8 / ماه شامل تمام ویژگی های برنامه رایگان و موارد دیگر.

برنامه استاندارد شامل ویژگی های حق بیمه مانند افزایش رم ، SSD نامحدود ، قلاب های استقرار ، نگهداری متریک 7 روزه ، MySQL از راه دور از طریق تونل SSH ، انتقال نامحدود شبکه ، حداکثر 4 نسخه باقی مانده و غیره.

علاوه بر داشتن تمام ویژگی های موجود در برنامه استاندارد ، طرح پیشرفته 30 دلار در ماه می آید و دارای بالاترین سطح از ویژگی هایی مانند یک پردازنده دو هسته ای ، 6 دامنه سفارشی ، دسترسی به SSH ، به اشتراک گذاری مثال و غیره است..

از این رو ، همه چیز در کنار ویژگی ها کاملاً واضح به نظر می رسد. علاوه بر داشتن یک برنامه رایگان ، قیمت برنامه های حق بیمه نیز به دلیل لیست ویژگی ها دارای ارزش هزینه است و اگر با AWS و Heroku مقایسه شود ، قیمت گذاری نیز قابل پیش بینی است..

امنیت & پشتیبانی مشتری

بدون شک امنیت در بین انواع خدمات میزبانی یک نگرانی بزرگ است. و با این وجود غالباً مورد غفلت واقع می شود ، به همین دلیل است که چندین مورد از وب سایت ها مورد نقض قرار گرفته و اطلاعات آنها فاش می شود.

سرورهای PHP برای برنامه های مدرن

Amezmo برای مبارزه با چنین رویدادی چندین ویژگی دارد. اول از همه ، Amezmo یک میزبان مشترک نیست. از این رو منابع اختصاصی با CPU ، RAM و حافظه جداگانه ای بدست می آورید که به دلیل داشتن محیط جدا شده بسیار کارآمد است.

Amezmo دوست دارد که خود را در خط مقدم همه استقرارهای PHP حفظ کند ، به همین دلیل آخرین جدیدترین و افزونه های موجود در بسته را دریافت می کنید. Amezmo چرخه به روزرسانی نسخه های PHP را کنترل می کند ، بنابراین می توانید آنها را بصورت خودکار یا دستی اعمال کنید.

نکته دیگری که در اینجا باید به آن توجه داشته باشید این است که در جایی که شرکت هایی مانند Digital Ocean و AWS به هر نمونه مشترک نیاز به پیکربندی فایروال اضافی دارند ، Amezmo به طور خودکار فایروال را به صورت پیش فرض پیکربندی می کند..

این به خاطر امنیت Amezmo است. تنها اصلی ترین امنیتی که به دست می آورید ، موردی است که در نسخه های پی اچ پی ارائه می شود که خوب است اما هیچ چیز از آن هیجان زده نمی شود. موارد اضافی مانند فایروال اتوماتیک و خودکار ssl وجود دارد اما در مورد آن است.

بعد ، اجازه دهید در مورد پشتیبانی مشتری صحبت کنیم:

Amezmo در برنامه های سطح عالی خود از اولویت و پاسخ 15 دقیقه ای پاسخ پشتیبانی ایمیل / گپ را ارائه می دهد. اما از آنجا که اکثر مردم دوست دارند برنامه رایگان را پشت سر بگذارند ، همان چیزی است که ما نیز پوشش خواهیم داد.

موارد amezmo

این طرح رایگان فقط پشتیبانی ایمیل را ارائه می دهد که در صورت انجام آنچه ما نیاز داریم اشکالی ندارد. در مواردی که می خواهید با اطلاعات زیادی سر و کار داشته باشید ، بیشتر از آنکه ایمیل نشود ، راه حل موثری است.

موارد amezmo

با کلیک بر روی گزینه Email ، این فرم را به روشی پرتاب کردیم که برای حل درخواست شما اجباری است. بنابراین ، این همان کاری است که ما انجام دادیم ما یک سؤال را پر کردیم و ایمیل را ارسال کردیم و منتظر پاسخ هستیم.

منتظر ماندیم & صبر کرد اما هیچ پاسخی در مقابل دیدنی نبود که سنگفرش باشد. فکر می کنیم با اطمینان است که برنامه های حق بیمه اولویت بیشتری را به شما ارائه می دهند. بیایید ادامه دهیم.

شروع کار در Amezmo _ Amezmo

به غیر از پشتیبانی ایمیل ، Amezmo همچنین مستندات بسیار خوبی در وب سایت خود دارد ، بنابراین می توانید یاد بگیرید که بدون دردسر خدمات خود را بدست آورید. خواندن آن آسان است و پیوندهای بیرونی موضوعات را برای مطالعه بیشتر شامل می شود.

بانک اطلاعاتی _ Amezmo

ما می خواستیم چیزهای دیگری را بررسی کنیم ، بنابراین روی Databases کلیک کردیم. اطلاعات بسیار کوتاه و آسان به نظر می رسید. همچنین مباحث فرعی در زیر بانکهای اطلاعاتی وجود داشت که در سرویس Amezmo گسترش یافت.

این نتیجه گیری امنیتی است & پشتیبانی مشتری امنیت قابل قبول است که حداقل و پشتیبان ایمیل را بگویید & مستندات احساس رضایت می کنند.

نتیجه

بنابراین می توان بزرگترین سرویس ارائه دهنده خدمات را با حمایت کمتری از امنیت و پشتیبانی ضعیف در گنجاند. امروزه این نگرانی ها بسیار بزرگ است. می توانید با پشتیبانی ضعیف از گپ فاصله بگیرید ، اما امنیت هنوز هم ضروری است.

از آنجا که PHP منبع باز است ، هکرها یا فیشرها می توانند به راحتی دست خود را روی آن بگیرند و به برنامه / سایت شما نفوذ کنند. بنابراین باید اجازه دهید جنبه امنیتی شما را از ورود به سرویس باز دارد?

خب نه. نه واقعا.

اگرچه امنیت ضعیف یک ریسک است. برای ایمن سازی سایت خود می توانید بسیاری از اقدامات احتیاطی و دستی را انجام دهید. بعلاوه ، PHP از این جنبه انعطاف پذیری زیادی به شما می دهد. اگر تجربه ای با وب دارید ، نباید خیلی سخت باشد.

اما در مورد پشتیبانی از ایمیل / گپ چیست?

اگر پاسخی دریافت نکردیم به این معنی نیست ، شما هم چنین نخواهید بود. از این پس ما در برنامه آزاد بودیم.

پس آیا قیمت Amezmo ارزش دارد؟ مطمئن. به هر حال یک برنامه رایگان وجود دارد ، بنابراین قطعاً سرویس را بررسی کنید.

نتیجه گیری این بررسی است. نظرت درباره امزمو چیست؟ امتحان کردی؟ نظر شما چیست؟ لطفا در زیر نظر دهید و به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map