Atlantic.net Review (2020): آیا بهترین انتخاب است؟ بیایید دریابیم …

با وجود بسیاری از سیستم عامل های میزبانی در بازار ، بعضی اوقات به نظر می رسد مشخص کردن اینکه کدام یک ممکن است برای نیاز شما بهتر باشد ، گیج کننده باشد.


Atlantic.net یکی از این سیستم عامل هاستینگ است که محبوبیت متفاوتی دارد. این کار از سال 1994 آغاز شده و این مدتی است که در بازار وجود دارد.

اگر به اقیانوس اطلس به عنوان یک اقیانوس وسیع فکر کرده اید ، Alantic.net اقیانوس راه حل های میزبانی است.

آنها از ویژگی های خوبی حک شده برخوردار هستند و به گونه ای طراحی شده اند که راه حل های میزبانی سازگار با HIPAA را فراهم آورند که بتوانند اطلاعات پزشکی را با اطمینان ذخیره کنند.

Atlantic.net به دلیل راه حل های مبتنی بر ابر و میزبان سرور خصوصی مجازی (VPS) محبوب است. با بسیاری از ویژگی های موجود ، این یک بررسی است که من منتظر به اشتراک گذاری آن هستم.

این تعداد بیش از 15K مشتری دارد و چندین مارک محبوب مانند کیا ، پوما ، سامسونگ دارند که از خدمات خود استفاده می کنند.

Atlantic.net کمی متفاوت از اکثر سیستم عامل های میزبانی معمولی است.

چرا این متفاوت است?

نگه دارید در حالی که من لوبیا در مورد خدمات آنها و بسیاری دیگر.

از طریق این بررسی ، من درباره آنچه که در Atlantic.net کاوش کرده ام ، بیشتر صحبت خواهم کرد.

وقت تمام وقت

Atlantic.net یک بستر میزبانی کاملاً مبتنی بر ابر است. این مرکز دارای چندین مرکز داده در مکانهای مختلف است. این امر با کمترین خرابی خدمات پایدار و مداوم را تضمین می کند.

Atlantic.net یکی از معدود سیستم عامل های میزبانی است که تقریباً 100٪ به موقع را ارائه می دهد. این یک SLA 100٪ به موقع را فراهم می کند.

بنابراین SLA آنها تعریف می کند. Atlantic.net 100٪ SLA را به کلیه مؤلفه های مهم ارائه می دهد و هرگونه برنامه ریزی تعمیر شده را کنار می گذارد.

سرورهای cloud به Atlantic.net این امکان را می دهند که عملکرد مداوم را ارائه دهد. میزبانی مدیریت شده و اختصاصی یک SLA 100٪ به موقع را ارائه می دهد.

SLA

در کل ، Atlantic.net خدمات قابل اعتماد با عملکرد خوب و به موقع ثابت ارائه می دهد. تا کنون ، Atlantic.net به انتظار خود ادامه داده است.

بگذارید جلوتر بروم و پارامترهای دیگری را برای Atlantic.net نشان دهم.

برنامه ها

Atlantic.net خدمات میزبانی ویژه مبتنی بر ابر HIPAA را ارائه می دهد. آنها شفافیت در قیمت گذاری خود را حفظ می کنند.

Atlantic.net دارای چندین برنامه مبتنی بر ابر است که تقریباً 20 نوع راه حل میزبانی مبتنی بر ابر است. برنامه های مختلف با نیازهای مختلف تأمین می شود.

Atlantic.net از هاست وردپرس ، میزبانی مدیریت شده ، میزبانی بدون کنترل ، هاست اختصاصی ، لینوکس و ویندوز مبتنی بر ویندوز پشتیبانی می کند. ترکیب خوب برنامه های میزبانی طیف وسیعی از گزینه ها را فراهم می کند.

هر طرح برای یک نیاز خاص مانند ذخیره سازی ، محاسبات ، حافظه و غیره بهینه سازی شده است. من فکر می کنم Atlantic.net هنگام طرح ها گزینه گسترده ای دارد. بسیاری از ارائه دهندگان میزبانی چنین برنامه خوبی را ندارند.

گزینه های میزبانی

فقط برای منابعی که استفاده می کنید صورتحساب می شوید. نه تنها این ، بلکه می توانید هر زمان که بخواهید منابع اضافه کنید.

امکانات

همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، هر طرحی در Atlantic.net متفاوت است و مطابق با یک نیاز خاص است. این مجموعه از ویژگی های قابل انعطاف برخوردار است. خدمات تهیه نسخه پشتیبان با هزینه اضافی ارائه می شود.

این برنامه هیچ تضمینی برای بازگشت پول ندارد ، اگرچه خدمات ضمانت SLA را ارائه می دهد.

ویژگی های Hipaa

می توانید سرورهای خود را در هر زمان مقیاس کنید. تهیه نسخه پشتیبان روزانه حداقل 1 دلار برای تهیه نسخه پشتیبان تهیه می شود. برنامه ها یک آدرس IPv4 ارائه می دهند. علاوه بر این ، IP ها با قیمت جداگانه 2.19 دلار در ماه در دسترس هستند.

cPanel و WHM با قیمت های جداگانه در دسترس هستند. این معماری به شکلی ساخته شده است تا از کارایی بالایی برخوردار باشد. حافظه Raid-10 تضمین می کند که وب سایت شما همیشه در حال اجرا است.

اگر از طریق cPanel نباشد ، می توانید از API های Restful Inbuild برای مدیریت سرورها نیز بهره ببرید.

API ها

حافظه SSD در هر سرور سرعت خوبی را تضمین می کند. سرورهای مدیریت شده به شما امکان می دهند تا نرم افزار مجاز خود را نصب کنید ، در نتیجه قیمت های اضافی را کاهش می دهید.

Atlantic.net از نصب یک کلیک نرم افزارهای مختلف از جمله WordPress پشتیبانی می کند.

ویژگی ابر

Atlantic.net یکی از معدود سیستم عامل های میزبانی است که از FreeBSD پشتیبانی می کند.

در حالی که از Atlantic.net استفاده می کنید ، انتظار نداشته باشید که با برنامه های خود تعداد زیادی آزاد دریافت کنید. بیشتر ویژگی هایی مانند cPanel ، بک آپ ها دارای قیمت های جداگانه ای هستند.

با این حال ، از آنجا که شما فقط آنچه را که استفاده می کنید پرداخت می کنید ، همچنان به نظر نمی رسد Atlantic.net خیلی گران باشد. مکان خوبی برای شروع در صورتی که به دنبال ترکیب خوبی از راه حل های میزبانی هستید.

با این وجود شاید شما مجبور شوید طرحی را انتخاب کنید که متناسب با نیاز شما باشد. انتخاب یک برنامه مناسب ممکن است ساده به نظر نرسد ، با این حال ، پشتیبانی مشتری آنها راهنمایی هایی در مورد این موارد ارائه می دهد.

این دقیقاً همان نکته بعدی من خواهد بود. بگذارید درباره پشتیبانی مشتری آنها بیشتر صحبت کنم.

پشتیبانی مشتری

باز هم ، در اینجا Atlantic.net در مقایسه با اکثر سیستم عامل های میزبانی معمولی متفاوت است. هر یک از راه حل های میزبانی پشتیبانی متفاوتی دارند.

پشتیبانی مشتری

Atlantic.net برخلاف اکثر سیستم عامل ها ، گزینه چت زنده را برای غیر کاربران پوشش نمی دهد. با این حال ، شما می توانید طی یک زمان بندی خاص به یک تماس برسید. جدا از این ، پشتیبانی چت فنی زنده برای کاربران دارد.

پشتیبانی از طریق ایمیل در تاریخ 24/7/365 در دسترس است. این بخش دارای چندین بخش سؤال درباره خدمات مختلف است.

پست الکترونیک

در صورت یافتن نقشه مناسب ، می توانید فرم پشتیبانی آنها را پر کنید. یک نماینده پشتیبانی مشتری به شما کمک می کند که مناسب ترین برنامه ها را بر اساس نیاز خود تنظیم کنید.

فرم پشتیبانی

آنچه من در مورد پشتیبانی آنها می خواهم این است که آنها نیاز مشتری را درک می کنند و راه حل هایی برای سؤالات شما ارائه می دهند.

تماسها و همچنین ایمیلها همیشه به کانالهای پشتیبانی ویژه هدایت می شوند. به عنوان مثال ، پشتیبانی جداگانه ای برای میزبانی اختصاصی و جمع آوری وجود دارد.

چنین تفکیکی خدمات تضمین می کند ، شما سریع کمک می کنید و راه حل ها به نیاز میزبانی شما مرتبط هستند.

امنیت

من این را قبلاً ذکر کردم؛ با این حال ، خودم دوباره تکرار خواهم کرد. Altantic.net برنامه های میزبانی متناسب را ارائه می دهد که خصوصاً سازگار با HIPAA هستند.

Atlantic.net امنیت و قابلیت اطمینان را بسیار جدی می گیرد. این از دامنه انطباق آشکار است

مراکز داده خود را دارند.

شگفت آور است که می دانید سطح امنیت Atlantic.net را حفظ می کند.

انطباق

در حالی که Atlantic.net عمدتا به دلیل انطباق با HIPAA شناخته شده است ، چندین مورد دیگر نیز وجود دارند.ویژگی های سازگار با Hipaa

زیرساخت بسیار ایمن است و شامل حفاظت از DDoS ، تشخیص نفوذ ، دیواره آتش کنترل شده و احراز هویت دو عاملی.

PCI

جنبه های مختلف امنیت در تمام برنامه های ارائه شده توسط Atlantic.net کاملاً پوشیده است.

سایر ویژگی های امنیتی

Atlantic.net شامل چندین ویژگی امنیتی سطح بالا و همچنین چندین سطح پیشرفته است. لیست خوب انطباق آن مطمئناً میزان امنیت آنها را برای سرویس های ابری خود نشان می دهد.

طرفداران

Atlantic.net دارای بسیاری از ویژگی های خوب است که ممکن است در سیستم عامل های میزبانی دیگر از آنها استفاده نکنید.

در حالی که من در مورد جنبه های مختلف Atlantic.net صحبت های زیادی کرده ام ، بگذارید خلاصه کنم و آنچه را که در اینجا واقعاً جذاب به نظر می رسید خلاصه کنم..

 • Uptime مطمئناً وقتی در مورد Atlatnic.net صحبت می کنیم ، نکته ای را از دست نمی دهیم. SLA 100٪ uptime آن ارزش ذکر ویژه ای دارد. به عنوان یک صاحب یک وب سایت ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد خرابی های بی سابقه یا خطرات احتمالی نیست. ترکیبی کامل از عملکرد و قابلیت اطمینان را می توان از اینجا بهره برد.
 • پشتیبانی مشتری یکی دیگر از جنبه های خوب داخلی Atlantic.net است. پشتیبانی فنی خوبی دارد. پشتیبانی که از هم جدا است یکی از مهمترین نکات برجسته در اینجا است. خوب ، نه تنها این بلکه حمایت آنها از طریق ایمیل ، چت زنده و تلفن قابل ذکر است.
 • تطبیق پذیری طرح به خوبی در Atlantic.net ساخته شده است. برای برآورده کردن نیازهای مختلف می توانید چندین برنامه پیدا کنید. با یک راه حل کامل مبتنی بر ابر ، چیزهای زیادی وجود دارد که Atlantic.net باید ارائه دهد. انعطاف پذیری برنامه یکی از اصلی ترین جوانب مثبت من در اینجا است. بسیاری از سیستم عامل ها برای ارائه چنین سطح انعطاف پذیری ساخته شده اند. علاوه بر این ، در اینجا شما می توانید ویندوز و همچنین میزبانی مبتنی بر لینوکس را انتخاب کنید.
 • یکی دیگر از دست ندادن جوانب مثبت ، امنیت آنها است. من قبلاً میزان انطباقی که Atlantic.net برای مراکز داده و زیرساخت های خود حفظ کرده است را برجسته کردم. نه تنها آنها سازگار هستند بلکه ویژگی های امنیتی دیگری نیز ارائه می دهند.

برخلاف برخی سیستم عامل هاستینگ ، اینها کاملاً در این طرح گنجانده شده اند. امنیت چیزی است که احتمالاً Atlantic.net در بین بیشتر سیستم عامل های میزبان بهترین است. قابل ذکر است که ترکیب خوب آنها از ویژگیهای امنیتی است.

منفی

بسیاری از مواردی که Atlantic.net ارائه می دهد وجود دارد و به نظر می رسد وقتی صحبت از تطبیق پذیری می شود یک راه حل یک مرحله ای است.

با این حال ، این یک راه حل ایده آل ایده آل نیست. Atlantic.net دارای چند کاستی است که نمی توان از آنها جلوگیری کرد.

در حالی که من در مورد جوانب مثبت آنها صحبت کردم ، بگذارید برخی از موارد منفی خود را نیز برجسته کنم.

 • Atlantic.net شما را فقط برای خدماتی که استفاده می کنید از شما شارژ می کند که خوب است. با این حال ، cPanel یا حتی تهیه نسخه پشتیبان به طور جداگانه شارژ می شود. در حالی که چندین سیستم عامل میزبانی وجود دارد که اینها را به صورت رایگان ارائه می دهد ، شما مطمئناً آن را به راحتی در اینجا دریافت نمی کنید.
 • Atlantic.net با برنامه ها متنوع است. در صورت نداشتن cPanel می توانید هنوز از API های داخلی خود استفاده کنید. این کار برای کاربران دارای پشتوانه فنی آسان است. با این حال ، این به همان اندازه پیچیده است برای کاربرانی که تمایل به تکنیکی ندارند یا به تازگی شروع به کاوش سیستم عاملهای میزبانی می کنند.

نتیجه گیری: آیا Atlantic.net را توصیه می کنم؟?

سرانجام ، زمان حکم ، آیا من واقعاً Atlantic.net را توصیه می کنم؟ همانطور که قبلاً چندین بار ذکر کردم ، Atlantic.net طیف گسترده ای از خدمات را ارائه می دهد.

Atlantic.net یک راه حل مناسب برای نیازهای میزبان سازمانی ، مراکز پزشکی و سازمان های مشابه است.

با این کار ، دیگر نیازی به نگرانی در مورد به موقع ، عملکرد ، قابلیت اطمینان ، امنیت ندارید. این ویژگی های کلیدی برای هر سیستم عامل میزبانی است و Atalntic.net بهترین راه حل های استاندارد صنعتی را ارائه می دهد.

با این حال ، چیزی که می تواند چالش برانگیز باشد این واقعیت است که کاربران جدید ممکن است این مسئله را بسیار پیچیده بدانند. در حالی که شما از پشتیبانی مشتری کمک فنی می کنید ، اگر تخصص فنی زیادی نداشته باشید ، ممکن است این مجموعه را پیدا کنید.

با گفتن این موضوع ، من همچنین این نکته را برجسته می کنم که در صورت داشتن تخصص فنی لازم ، Atlantic.net گزینه خوبی را انتخاب کنید. من مطمئناً Atlantic.net را توصیه می کنم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map