Bandzoogle Review: 8 چیزهایی که باید قبل از استفاده از آن بدانید!

این مقاله در تاریخ 29 آوریل 2020 اصلاح و اصلاح شد.


اوه بله ، امروز بسیاری از سیستم عامل های میزبان در بازار موجود هستند. با این حال ، بسیاری از این سیستم عامل هاستینگ با هدف کلی هستند. با هدف کلی ، منظورم این است که شما می توانید میزبان هر دامنه باشید.

خوب نیست اگر بتوانید یک بستر اختصاصی میزبان اختصاصی را داشته باشید که بتواند برای یک دامنه خاص مورد نظر شما استفاده شود?

چگونه در مورد داشتن یک بستر میزبانی اختصاص داده شده به نوازندگان?

آنجا می روید.

Bandzoogle در واقع یک بستر میزبانی است که به موسیقی دان ها اختصاص داده شده است.

یک وب سایت اختصاص داده شده به نوازندگان به خلاقیت بیشتر و ابزارهای بیشتری نیاز دارد. این دقیقاً همان چیزی است که Bandzoogle در آن گنجانیده شده است.

Bandzoogle چیست؟?

شناور برای پیش نمایش

Bandzoogle

Bandzoogle یک بستر میزبانی وب است که منحصراً به موسیقی دانان اختصاص دارد. این نرم افزار ابزارهایی را برای نوازندگان ایجاد یک وب سایت حرفه ای ، تبلیغ موسیقی و همچنین فروش مستقیم به طرفداران فراهم می کند.

این ابزار ابزاری برای پشتیبانی از ادغام با رسانه های اجتماعی مانند Twitter ، Facebook ، Instagram ، SoundCloud و Bandcamp فراهم می کند.

Bandzoogle همچنین شامل یک فروشگاه داخلی ، ابزارهای لیست پستی و ویژگی های گزارش به همراه ده ها مضمون و قالب است.

این اولین بار در سال 2003 توسط یک نوازنده کریس وینسون راه اندازی شد که وی همچنین یک وب سایت برای گروه راک خود به نام Rubberman ایجاد کرد.

Bandzoogle دفتر مرکزی خود را در مونترال ، کبک کانادا دارد. این بین موسیقیدانان محبوب است و بیش از 30،000 نوازنده و گروه از آن استفاده می کنند.

مزایای Bandzoogle:

دانستن بهترین نکات در مورد سیستم عامل میزبانی که شما انتخاب می کنید بسیار مهم است. Bandzoogle مانند هر پلت فرم میزبانی دیگر ، مجموعه ای از جوانب مثبت و منفی را دارد.

بگذارید در مورد جوانب استفاده از Bandzoogle بیشتر صحبت کنم.

 • عملکرد و سرعت: Bandzoogle دارای زیرساخت های ابری است و به منظور ارائه کارایی بالا برای وب سایت های طراحی سنگین ساخته شده است. این قابلیت را دارد که به سرعت ویدیو و گرافیک ارائه دهد.

  از آنجایی که این مورد به موسیقی دانان اختصاص داده شده است ، مراقبت های بیشتری برای ارائه پهنای باند کافی و بدون خفگی صورت می گیرد. کاربران فقط بر اساس صفحات ، آهنگها و عکسها محدود می شوند. جدای از این ، هیچ محدودیت دیگری وجود ندارد. بستر میزبانی از وب سایتهای مقیاس پذیر و به سرعت در حال رشد پشتیبانی می کند.

  در زیر عملکرد وب سایت وجود دارد که بسیار عالی است.
  به موقع bandzoogleبرای بررسی آخرین آمار بروزرسانی برای Bandzoogle ، اینجا را کلیک کنید

  آزمایش مشابه برای اولین بایت همانطور که در شکل زیر نشان داده شده است. این نیز به همان اندازه سریع است.

سرعت صفحه وب bandzoogle

نیازی به گفتن نیست ، Bandzoogle از نظر ویژگی های اقتصادی غنی است و ایجاد وب سایت را بسیار ساده می کند. این آسان برای استفاده از گزینه های کشیدن و رها کردن است که می تواند به راحتی توسط یک کاربر تازه کار استفاده شود.

 • تجارت الکترونیکی آماده: طرح اصلی پشتیبانی از بسیاری از ویژگی های اساسی مورد نیاز برای یک وب سایت موسیقی است. تمام برنامه ها از تجارت الکترونیکی پشتیبانی می کنند. با استفاده از این می توانید بارگیری موسیقی را بفروشید.
  تجارت الکترونیکی bandzoogle آماده
 • لیست پستی ساخته شده در: همچنین پشتیبانی می شود یک لیست پستی با حداقل 100 مشترک فن برای برنامه اصلی. با استفاده از ویژگی لیست پستی آنها می توانید به سرعت با طرفداران خود ارتباط برقرار کنید.

  این ویژگی ایمیل های حرفه ای ، برنامه ریزی ایمیل ها و تجزیه و تحلیل ها را همراه با گزارش دهی ایمیل امکان پذیر می کند.
  لیست پستی Bz

  ویژگی های دیگر شامل تقویم تور و ابزارهای جستجوگرها است. اینها چند ویژگی هستند که به راحتی در سیستم عاملهای میزبانی دیگر در دسترس نیستند.

 • کیت ها را فشار دهید & موارد بیشتر: هر طرح از کیت های پرس الکترونیکی پشتیبانی می کند و از امنیت SSL برخوردار است. برنامه پیشرفته تر دارای ویژگی های اضافی است.
 • ویژگی های پیشرفته: تعداد کمی از این ویژگی ها شامل هدر ویدیو ، ردیابی موجودی ، گزارش اسکن صدا ، پیش سفارش آلبوم و موارد دیگر می باشد. شما می توانید بلیط ، کالا ، فایل های ویدئویی و پرونده های رسانه ای بفروشید.
 • ساخته شده در ابزار طراحی وب: Bandzoogle از ابزارهای قدرتمند طراحی وب با امکاناتی مانند مدیر تصویر ، ادغام اینستاگرام ، کتابخانه فونت و موارد دیگر پشتیبانی می کند. به طور کلی ، توسعه وب سایت یک نوازنده از ویژگی های بسیار غنی است.
 • دوره آزمایشی: با هر برنامه ، یک محاکمه رایگان 30 روزه دریافت می کنید. بیشتر سیستم عامل های میزبان از چنین ویژگی هایی پشتیبانی نمی کنند. بنابراین بله در واقع این یک وضعیت برنده است.محاکمه Bz 30 روز
  پس از پایان دوره آزمایشی ، می توانید به راحتی به هر یک از برنامه های پرداخت شده آنها ارتقا دهید. این طرح شامل نام دامنه رایگان است.
 • تخفیف: Bandzoogle تخفیف های جذاب را ارائه می دهد. اگر تصمیم دارید سالانه پرداخت کنید ، تخفیف دریافت می کنید که برابر با دو ماه رایگان است. اگر دامنه رایگان دارید ، پس از گذشت 60 روز از عضویت ، می توانید مکان دیگری را انتخاب کنید.

  Bandzoogle تخفیف غیرانتفاعی ارائه می دهد. این حساب های رایگان برای سازمان های خیریه ثبت شده متمرکز بر روی موسیقی ارائه می دهد.

  تنها کاری که باید انجام دهید اینست که برای یک حساب کاربری رایگان ثبت نام کنید و با اطلاعاتی درباره سازمان خود ، به Bandzoogle ایمیل بفرستید.

  اکنون از همه چیز پرش کرده و برای تخفیف خود ادعا کنید …

Bandzoogle با پیاده سازی گزارشگری مؤثر که می تواند تجزیه و تحلیل داده های تعاملی ارائه دهد ، بینش داده های زیادی را ارائه می دهد.

Bandzoogle یک ویژگی منحصر به فرد برای ارائه هدف گذاری موقعیت مکانی دارد. با استفاده از این ویژگی ، می توانید طرفداران در مکان های خاص با ایمیل سفارشی را هدف قرار دهید.

منفی Bandzoogle:

حال ، اجازه دهید در مورد چند مورد صحبت کنیم که به نظر من Bandzoogle می تواند بهبود یابد.

صادقانه بگویم ، موارد کمتری برای استفاده از Bandzoogle وجود ندارد. آنها ادعا می کنند که یک سکوی میزبان موسیقی دان است و این چیزی است که آنها در آن خوب هستند.

تعداد کمی از منفی هستند-

 • افزودنیها: وقتی نوبت به ایمیل صندوق پستی سفارشی می آید ، این بخشی از برنامه نیست. بنابراین میزبانی ایمیل دارای قیمت جداگانه 14.95 دلار در سال است.

مجدداً هیچکدام از برنامه ها به صورت راست از چند وب سایت پشتیبانی نمی کنند. مولتی سایت دارای قیمت های جداگانه ای است که شما باید با متخصص حساب آنها در تماس باشید.

ویژگی های Bandzoogle:

راحتی در استفاده:

cPanel موجود در Bandzoogle حتی برای کاربران تازه کار قابل استفاده است.

نسخه آزمایشی Bandzoogle را در زیر مشاهده کنید:

پس از ورود به سیستم ، می توانید به راحتی ویژگی های اصلی را ویرایش و اضافه کنید.

Bandzoogle cPanelاین همچنین پشتیبانی از تجارت الکترونیکی چندگانه را ارائه می دهد. از اینجا می توانید جدیدترین اخبار ، آخرین آهنگ و جزئیات مربوط به برنامه های آینده خود را اضافه کنید.

ویرایش قالب ها آسان است و می توانید صفحات را به راحتی اضافه کنید. cPanel همچنین به شما امکان می دهد قالب ها را ویرایش کنید ، گزارش های مختلفی تولید کنید و کمپین های ایمیل را با استفاده از ویژگی لیست پستی اضافه کنید.

لیست پستی Bandzoogle

الگوهای:

وب سایت موسیقی شما بدون استفاده از بهترین قالب ها ناقص خواهد بود. قالب ها باید مورد توجه باشند و این دقیقاً همان چیزی است که Bandzoogle به آن توجه می کند.

خوب ، همه اینها در واقع پاسخگوی موبایل هستند. قالب ها بر اساس ژانر موسیقی به خوبی از هم جدا شده اند. این تعداد زیادی تم را پشتیبانی می کند و شما همچنین می توانید موضوع مورد نظر خود را اضافه کنید.قالب های Bandzoogle

شما به راحتی می توانید انتخاب موضوع خود را پیش نمایش کنید. این همچنین یک نمای مبتنی بر موبایل را در اختیار شما قرار می دهد.قالب های Bandzoogle 2

همه اینها به راحتی قابل ترسیم و استفاده از سفارشی سازی ها است.

ویژگی های کشیدن و رها کردن:

در بیشتر موارد ، وب سایتهای موسیقی دارای UI سنگین هستند و تا حد زیادی به آپلودهای رسانه ای و ویدیویی بستگی دارند. برای استفاده از همه این ویژگی ها ، در اکثر سیستم عامل هاستینگ ، باید برخی از تغییرات کدگذاری را انجام دهید.

برخلاف این ، Bandzoogle طراحی UI تعاملی و خلاقانه ای را ارائه می دهد که برای وب سایت موسیقی شما مناسب است. در عین حال ، این نیاز به تخصص رمزگذاری ندارد.

طراحی وب کامل با استفاده از آسان سازنده وب سایت با گزینه های کشیدن و رها کردن.

منوی Bandzoogle

انجام هرگونه سفارشی سازی با استفاده از این ویژگی کشیدن و رها کردن بسیار یکپارچه است. در کنار این ویژگی های کشیدن و رها کردن ، چندین فیلم نمایشی وجود دارد که در دسترس هستند.

پس از ایجاد این تغییرات ، می توانید به سرعت در پیش نمایش وب سایت خود برای دسک تاپ ، رایانه لوحی و تلفن همراه جستجو کنید.

پشتیبانی مشتری:

وقتی صحبت از پشتیبانی مشتری است ، می توانید با استفاده از ایمیل یا چت زنده به تیم Bandzoogle برسید. شما می توانید از ایمیل همیشه استفاده کنید. گفتگوی زنده 24/7 در دسترس نیست.

در صورت عدم دسترسی به گزینه چت زنده ، همانطور که در شکل زیر مشاهده می کنید ، یک پنجره دریافت خواهید کرد.Bandzoogle با ما تماس بگیرید

Bandzoogle همیشه گزینه چت زنده را ارائه نمی دهد ، احتمالاً دلیل آن استفاده از cPanel بسیار ساده است.

در سراسر cPanel آنها ، چندین فیلم آزمایشی نمایش داده می شود که می توانند به عنوان یک راهنمای مرجع مورد استفاده قرار گیرند.

علاوه بر این ، گزینه چت زنده آنها را نیز امتحان کردم. بسیار سریع و بدون زمان انتظار بود.

چت زنده Bandzoogle

Bandzoogle livechat 2

نماینده چت زنده به اندازه کافی سریع بود تا اطلاعات کافی و پیوندهای مرتبط را برای ارائه اطلاعات بیشتر در مورد ویژگی های مختلف فراهم کند.

جدای از این ، Bandzoogle دارای یک بخش وبلاگ است که دارای مطالب جالب و متنوعی در موضوعات مختلف است. همچنین می توانید برای دریافت به روزرسانی منظم از اینجا ثبت نام کنید.

قیمت گذاری:

Bandzoogle 3 برنامه مختلف دارد. 3 طرح هستند-

امکانات
LITE
استاندارد
حرفه ای
صفحات1020نامحدود
عکس100500نامحدود
نام دامنه رایگانآرهآرهآره
قیمت8.29 دلار در ماه12.46 دلار در ماه16.63 دلار در ماه

محاکمه رایگان 30 روزه خود را شروع کنید

(محاکمه 30 روزه رایگان ، به کارت اعتباری لازم نیست.)

میزبانی ایمیل را می توانید با قیمت جداگانه 14.95 دلار در سال انتخاب کنید. به طور کلی Bandzoogle برنامه های مقرون به صرفه را ارائه می دهد. برنامه اصلی شامل مجموعه ای از ویژگی ها است.

Bandzoogle vs Wix

اکنون که من در مورد Bandzoogle گشت و گذار کرده ام ، بگذارید این را با یک سیستم عامل محبوب دیگر میزبان “Wix” مقایسه کنم.

Bandgoogle vs wix

Wix همچنین یک سیستم عامل میزبانی مبتنی بر ابر است ، مشابه Bandzoogle. این نخستین بار در سال 2006 راه اندازی شد و دفتر مرکزی آن در تل آویو ، اسرائیل است.

Wix یک پلتفرم میزبانی جهانی در مقایسه با Bandzoogle است که صرفاً روی وب سایت های مبتنی بر موسیقی دان متمرکز است.

با این حال ، وقتی نوبت به ایجاد یک وب سایت نوازنده می رسد ، بگذارید مقایسه ای را بین Wix و Bandzoogle برای شما ارائه دهم.

آ. قالب ها
 • Bandzoogle در حالی که در مورد قالب ها صحبت می کند ، الگوهای موسیقی بیشتری را در مقایسه با Wix ارائه می دهد.
 • با Wix ، شما نمی توانید قالب های مبتنی بر ژانر موسیقی مختلف را انتخاب کنید. همچنین از آنجا که این یک بستر میزبانی جهانی است ، انتخاب قالب ها محدود است.
ب سهولت در تنظیم وب سایت

هر دو Wix و همچنین Bandzoogle به شما این امکان را می دهند که خدمات آنها را به صورت رایگان امتحان کنید ، که بخش خوبی است.

 • با Wix ، شما نمی توانید چندین بخش از وب سایت را شخصی سازی کنید. به یک معنا ، انتخاب قلم و رنگ بسیار محدود است.
 • این چیزی است که به راحتی در Bandzoogle در دسترس است.
ج لیست پستی
 • گزارش ، لیست پستی با Wix در دسترس نیست.
 • باز هم اینها برخی از ویژگیهایی است که حتی به عنوان بخشی از برنامه اولیه در Bandzoogle درج شده است.
د تجارت الکترونیک
 • در صورتی که می خواهید راه اندازی تجارت الکترونیکی ، با Wix ، شما باید بالاترین برنامه پرداخت شده را انتخاب کنید.
 • با این حال ، با Bandzoogle این به راحتی در برنامه اصلی در دسترس است.
ه ویژگی های دوستانه موسیقی
 • مجموعه های مطبوعات الکترونیکی ، ابزارهای جستجوگرها ، تقویم تور ، گزارش SoundScan و بسیاری از ویژگی های دیگر مورد نیاز برای یک وب سایت موسیقی دان به راحتی در Bandzoogle در دسترس است.
 • این چیزی است که در Wix مفقود است.

نتیجه:

من یک جستجوی تفصیلی از Bandzoogle را ارائه داده ام. همچنین مقایسه ای با Wix ارائه داده است ، که به نظر می رسد یک انتخاب درجه دو برای ایجاد یک وب سایت موسیقی دان است.

Bandzoogle به تهیه نیازهای نوازندگان به تنهایی اختصاص دارد و این دقیقاً همان کاری است که آنها ادعا می کنند انجام می دهند. در واقع ، اگر به دنبال میزبانی وب سایت مبتنی بر موسیقی هستید ، انتخاب کاملی است.

از عملکرد ، سرعت و مقیاس پذیری خوبی برخوردار است. اینها برخی از ویژگیهای مورد نظر شماست ، زیرا ایجاد یک وب سایت موزیسین در UI بسیار سنگین است. Bandzoogle دقیق ترین ابزارها را برای کمک به شما در ایجاد یک وب سایت حرفه ای فراهم می کند.

Bandzoogle نه تنها یک مجموعه الگوهای جذاب دارد بلکه دارای یک cPanel بصری نیز است که به راحتی قابل استفاده است و دارای ویژگی های کشیدن و رها کردن است. وب سایت شما طی چند دقیقه می تواند راه اندازی و کار کند.

خوب ، این همه چیز نیست. Bandzoogle از ویرایش آسان وب سایت شما پشتیبانی می کند و علاوه بر این با استفاده از ابزارهای گزارش دهی ، آنالیز را ارائه می دهد.

به طور کلی Bandzoogle یک انتخاب واقعاً پیشنهادی برای یک وب سایت موسیقی دان است.

بنابراین ، پیش بروید ، میزبان Bandzoogle خود را امروز بگیرید!

محاکمه رایگان 30 روزه خود را شروع کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map