CloudWays Review (2020): همه چیزهایی که باید قبل از خرید آن را بدانید

مرور کلی در CloudWays

اگر مایل به کشف میزبانی ابر مدیریت شده هستید ، CloudWays گزینه ای است که نمی توانید نادیده بگیرید.


همانطور که از نام آن پیداست ، CloudWays طیف وسیعی از میزبانی مبتنی بر ابر را پشتیبانی می کند. مستقر در خارج از مالت است و برای اولین بار در سال 2011 آغاز شد.

از آنجا ، CloudWays بسیاری از خدمات خود را مجدداً بازسازی کرده و پیشرفت قابل توجهی را برای هدایت بخش ارائه دهندگان میزبان مبتنی بر ابر ایجاد کرده است..

من فهمیدم CloudWays لیستی از خدمات متنوع را ارائه می دهد.

برای ذکر چند مورد ، CloudWays از میزبانی وردپرس ، میزبان Magento ، میزبانی پی اچ پی ، میزبانی لاراول ، میزبانی دروپال ، میزبانی جوملا ، میزبانی WooCommerce و میزبانی PrestaShop پشتیبانی می کند..

میزبانی کاملاً مدیریتی این شرکت با سرعت بالا ، کارایی بالا ، قابلیت اطمینان ، امنیت و خدمات محور زیرساخت ها تضمین می کند. ارائه دهندگان زیرساخت های چند ابر در اینجا در دسترس هستند.

به نظر جالب است ، اینطور نیست؟ خوب ، نگه دارید در این مورد بیشتر وجود دارد.

خوب ، نگه دارید در این مورد بیشتر وجود دارد.

Uptime و قابلیت اطمینان

CloudWays کاملاً توسط زیرساخت های مبتنی بر ابر هدایت می شود. با ابراز ناباوری من ، CloudWays اطمینان می دهد که تقریباً 100٪ به موقع خود را حفظ کنید.

برخی تحقیقات دیگر در مورد زیرساخت های آنها نشان داد CloudWays منابع اختصاصی را ارائه می دهد که می تواند عملکرد را به حداکثر برساند.

ویژگی های cloudwaysدارای مانیتور ساعت کاری است که اطمینان می دهد سرورها به طور مداوم مورد نظارت قرار می گیرند. CloudWays دارای سرورهای مدیریت شده با بهبود خودکار است. هر وقت مشکلی پیش آمد ، سرورها بطور خودکار مجدداً راه اندازی می شوند.

جوانب ابر

این مسئله به ویژه اطمینان بخش است زیرا نیازی به تعجب ندارم که آیا سایت من ناگهان پایین می رود.

زیرساخت های زائد و خود شفابخشی باعث می شود خدمات به اعتبار بالاتری برسند. از پشتیبان گیری مداوم و خودکار گرفته شده است. این همچنین با تهیه نسخه پشتیبان از تقاضا فعال می شود.

به طور کلی ، من می گویم وقتی نوبت به زمان و قابلیت اطمینان می رسد CloudWays بسیاری از جنبه های مهم را پوشش می دهد که سرویس های میزبانی بسیار کمی از آنها انجام می شود.

کارایی

خدمات مبتنی بر ابر عملکرد بهتری دارند ، که یک واقعیت شناخته شده است. با این حال ، CloudWays و همچنین سرعت بسیار خوبی دارد.

در حالی که قبلاً در مورد زمان استفاده از آنها ذکر کرده ام ، می خواهم کمی در مورد عملکرد CloudWays روشن کنم.

منابع اختصاصی به همراه مکانیزم حافظه پنهانی خوب ، عملکرد پایداری را ارائه می دهند. CloudWays از Redis استفاده می کند که عملکرد دیتابیس را بهبود می بخشد.
ویژگی های cloudways

اجزای دیگر مانند آپاچی ، نگینکس ، وارنیش عملکرد بهتری دارند. برای میزبانی وردپرس از Breeze استفاده می کند که افزونه ای است که می تواند با استفاده از حافظه پنهان کارآمد ، عملکرد بهتری را ارائه دهد.

اکنون ، این همان چیزی است که من ترکیبی از مؤلفه های فناوری محور اضافه می کنم تا عملکرد مناسبی را ارائه دهند.

CDN داخلی CloudWays با درایوهای SSD برای بهبود کارایی استفاده می شود. برای محیط PHP PHP-FPM را قادر می سازد که زمان بار را در محیط مبتنی بر PHP بهبود می بخشد.

سرورهای موجود در زیرساخت های CloudWays بطور مداوم بهینه می شوند تا سرعت بیشتری داشته باشند و عملکرد بهتری داشته باشند.

در آخر ، می خواهم این نکته را برجسته کنم ، CloudWays با هوشمندانه از فناوری های مختلفی استفاده می کند تا سرعت بیشتر و عملکرد بهتری داشته باشد.

امنیت

وقتی در مورد سیستم های مبتنی بر ابر صحبت می کنیم ، نمی توانیم امنیت را نادیده بگیریم. بنابراین CloudWays از نظر امنیتی چقدر خوب است?

برای شروع با CloudWays فایروال های اختصاصی سطح OS را فراهم می کند. نصب 1 رمزگذاری Let’s Encrypt SSL را فعال می کند.

سیستم عامل اختصاصی

من موافقم که اینها ویژگیهای اساسی امنیتی است. با این حال ، CloudWays ویژگی های امنیتی بیشتری را ارائه می دهد.

چند ویژگی امنیتی دیگر شامل لیست سفید IP برای دسترسی به SSH و SFTP است. سیستم عامل و سیستم عامل به طور مداوم با تکه های امنیتی به روز می شوند.

با استفاده از تأیید هویت دو عاملی آنها ، می توانید یک لایه امنیتی اضافی اضافه کنید.

اعتراف می کنم ، مجموعه خوبی از ویژگیهای امنیتی چیزی است که باعث می شود CloudWays نسبت به زیرساخت های ابر ایمن باشد.

استفاده از CloudWays چقدر آسان است?

بعد اجازه دهید جزئیات بیشتری را در مورد داشبورد CloudWays ارائه دهم.

CloudWays به شما امکان می دهد از آزمایشی رایگان 3 روزه خود که تأیید پست فعال شده است بهره مند شوید. شروع کار با داشبورد آنها ساده است.

در سطح بالاتر ، من این ساده را پیدا کردم.

این گزینه به شما امکان می دهد ارائه دهنده های مختلف ابری را انتخاب کنید. در کنار این ، می توانید بر اساس نیاز خود آن را شخصی سازی کنید.

داشبورد Cloudways

می توانید مکان های مختلف سرور را انتخاب کنید. از اینجا می توانید افزونه ها را فعال یا غیرفعال کنید.

صفحه داشبورد اضافه کنید

داشبورد به شما امکان می دهد تا برنامه ها ، سرورها را مدیریت کنید و تیم ها و پروژه هایی را برای همکاری بهتر ایجاد کنید.

داشبورد cloudwaysبسیاری از ارائه دهندگان میزبانی ، همکاری تیمی را در نظر نمی گیرند و داشتن این ویژگی تعبیه شده در داشبورد ، CloudWays را به گزینه خوبی تبدیل می کند.

CloudWays WordPress Migrator به شما امکان می دهد تا به سرعت چندین وب سایت WordPress را مهاجرت کنید. CloudWays به شما امکان می دهد یک محیط صحنه مجزا داشته باشید که بتواند کلون شود.

تجربه من در کل با استفاده از CloudWays این است که دارای ویژگی های ساده ، ابتکاری و خارج از جعبه در داشبورد است و همه این موارد آسان است برای استفاده.

پشتیبانی مشتری

CloudWays یک گفتگوی زنده 24/7 دارد. گزینه چت زنده آنها را امتحان کردم. این در واقع بصورت شبانه روزی است و نماینده پشتیبانی مشتری پاسخ سریع به کلیه سؤالات نمایش داده می شود.

برای بررسی بیشتر ، گزینه چت زنده آنها را امتحان کردم و این به همان اندازه جذاب است.

cloudways Chat Chat

این سیستم همچنین دارای یک سیستم بلیط 24/7 است که به شما امکان می دهد بلیط برای نمایش داده شد. CloudWays با یک پایه دانش جامع است که طیف گسترده ای از موضوعات را در بر می گیرد.

CloudWays با پشتیبانی خوب جامعه پشتیبانی می شود. اگر هنوز هم می خواهید پشتیبانی بیشتری پیدا کنید ، CloudWays دارای کارشناسان حوزه خاص خود است که به مهاجران ، تنظیمات ، عیب یابی و به روزرسانی به کاربران کمک می کند..

با استفاده از CloudWays ، هرگز خودم را پیدا نکردم که به طرز غیرقانونی در جستجوی آموزش ها یا راهنماهای خود باشم. همه به راحتی در دسترس است.

CloudWays کانالهای CloudwaysBot را ارائه می دهد که می توانند چندین اعلان ارائه دهند

CloudWays Bot

برنامه ها و قیمت گذاری

اکثر کاربران احساس می کنند که میزبانی مبتنی بر ابر مدیریت شده اختصاصی همیشه گران خواهد بود یا نه خیلی مناسب بودجه. برخلاف این عقیده ، CloudWays از جنبه های زیادی مطمئناً از نظر بودجه مناسب است.

بگذارید با نشان دادن مدل قیمت گذاری آنها ، این موضوع را بهتر توضیح دهم.

CloudWays یک استراتژی را پرداخت می کند همانطور که می روید ، این بدان معنی است که شما فقط برای منابعی که مصرف می کنید پرداخت می کنید. افزودنیها ، مهاجرت ، پشتیبانی در این سرویس گنجانده شده است.

هیچ دوره قفل کردن ندارد و می توانید برنامه های خود را بدون محدودیت اندازه گیری کنید. برنامه ها به شما امکان می دهد بین ارائه دهندگان ابرهای مختلف انتخاب کنید.

این پیکربندی ها کاملاً قابل تنظیم هستند و از این طریق قیمت آنرا به طور کامل حفظ می کنند.

برنامه های Cloudways

امکانات

CloudWays بیشتر ویژگی های اساسی و همچنین بسیاری از ویژگی های دیگر را به شما می دهد. این یک آزمایش رایگان ، مهاجرت رایگان ، پشتیبانی 24/7 و پشتیبانی با کانالهای CloudwaysBot است.

این شامل چندین افزودنی مانند ایمیل Rackspace ، SMTP ، DNS ، به روزرسانی برنامه ، Cloudways API ، برای نامگذاری چند مورد.

پشتیبانی آن از میزبانی چندگانه نکته ای است که من قبلاً آنرا برجسته کردم.

CloudWays دارای یک نسخه پشتیبان تهیه و بازیابی با یک کلیک ، مدیر کار cron ، WP-CLI از پیش نصب شده و پشتیبانی خوب برای همکاری با ایجاد گردش کار.

ویژگی های cloudways

به طور کلی ، من این نکته را برجسته می کنم که CloudWays بیش از حد دارای ویژگی بسته بندی نشده نیست ، اما در عین حال ویژگی های اساسی و پیشرفته ای را نیز ارائه می دهد.

خلاصه

CloudWays ویژگی های بی نظیری را ارائه می دهد. رویکرد مناسب برای بودجه در جایی که شما باید آنچه را که استفاده شما پرداخت می کند پرداخت کند قطعاً ویژگی ای است که نمی توانید از دست دهید.

با میزبانی ابر مدیریت شده خود ، شما نه تنها می توانید از میزبانی آن استفاده کنید بلکه چندین افزودنی را نیز بدون هیچ هزینه اضافی به همراه خواهید داشت.

طرفداران

 • سرورهای قابل تنظیم
 • ویژگی های امنیتی خوب
 • پشتیبانی ساعتی از مشتری
 • برنامه های مقرون به صرفه
 • چندین میزبان را پشتیبانی می کند

منفی

 • ثبت نام و تأیید وقت گیر است
 • cPanel سنتی برخلاف اکثر سیستم عامل های میزبانی ندارد
 • برای شروع استفاده از هاست ابر آنها نیاز به تخصص فنی اساسی دارد

حکم ما

CloudWays پشتیبانی 24/7 ، محاکمه رایگان ، مهاجرت رایگان و تعداد ویژگی های دیگر را ارائه می دهد. سرورها مطابق نیاز شما می توانند پیکربندی شوند.

مقیاس گذاری زیرساخت های موجود با CloudWays آسان است. آخرین فناوری های زیر ساختی آن ترکیبی از سرعت و امنیت را به وجود می آورد.

هنگامی که نوبت به زمان ، کارایی ، قابلیت اطمینان و امنیت می رسد ، CloudWays گزینه خوبی است که ارزش امتحان کردن را دارد. بدون داشتن فکر دوم ، CloudWays گزینه‌ای است که فقط نمی‌توانید از آن استفاده کنید.

CloudWays را امتحان کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map