DreamHost در مقابل BlueHost مقایسه – واقعیت های مبتنی بر تجربه ما

DreamHost و Bluehost برخی از بزرگترین و مورد احترام ترین اسامی در جهان میزبان هستند. Bluehost ممکن است در اینجا غول پیکر باشد: از سال 2003 ، حدود 2 میلیون وب سایت را پشتیبانی می کند ، و آن را به راحتی یکی از بزرگترین شرکت های میزبان در جهان تبدیل می کند.


DreamHost شل و ول نیست ، و در واقع برادر بزرگتر این دو است (اگر نه “بزرگتر”): DreamHost در 1996 تاسیس شد و بیش از 1.5 میلیون وب سایت را با حدود 400000 مشتری در بیش از 100 کشور پشتیبانی می کند..

بدیهی است ، در این مرحله یک مقایسه عدد ساده انجام این ترفند را ندارد. DreamHost و Bluehost میزبان شرکت هایی با اندازه ، اعتبار و محبوبیت قابل مقایسه هستند.

خب، کدوم بهتره?

به طور طبیعی ، هیچ راه حل برای همه مناسب نیست و شرکت های مختلف ممکن است در مناطق مختلف برتری پیدا کنند. در این مقایسه ، من در مورد نقاط قوت و ضعف این میزبان سطح بالا در رابطه با یکدیگر ، با توجه خاص به میزبانی مشترک به دلیل محبوبیت آن بحث خواهم کرد.

پس برای چی منتظری؟ بیایید به آن برسیم!

فهرست مطالب

با کلیک روی لینک های زیر ، برای دیدن تست خاص پرش کنید

 1. مقایسه قیمت و ویژگی ها
 2. راحتی در استفاده
 3. پشتیبانی مشتری
 4. امنیت و قابلیت اطمینان
 5. نتیجه گیری: چه کسی برنده می شود?

مقایسه قیمت و ویژگی ها

اولین موردی که ما به آنها خواهیم پرداخت قیمت ها و ویژگی های این دو شرکت است.

من با اولویت شروع می کنم: میزبانی مشترک.

bluehost میزبان وب مشترک شده است

قیمت میزبانی مشترک Bluehost اگر کمی در سمت بالاتر باشد ، بسیار معمولی است.

dreamhost-sharing-hosting

DreamHost دو رده را ارائه می دهد که هر یک می تواند برنامه های ماهانه یا سالانه باشد. برنامه های ماهانه قیمت چندانی ندارند اما مطابق انتظار ممکن است از سطح بالاتری قرار بگیرند. برنامه های سالانه (تصویر) مقرون به صرفه تر هستند ، هنوز هم در حد متوسط ​​قیمت میزبانی مشترک اما شاید در سطح پایین.

درست خفاش ، کاملاً مشخص است که Bluehost هنگام انتخاب میزبانی مشترک ، انتخابی کمی بیشتر دارد ، اما همچنین در برنامه های سطح ورود کمی گران تر است.

تا آنجا که ویژگی ها پیش می روند ، گفتن آن دشوار است. جای تاسف است که خریدهای سطح ورود به دامنه رایگان با DreamHost دریافت نمی کنند ، در حالی که این یک پیش فرض برای برنامه های Bluehost است.

هر دو میزبان SSL رایگان ، استاندارد و 1 وب سایت رایگان ارائه می دهند. آنها امکان استفاده از ترافیک نامحدود را فراهم می کنند (که در واقع به معنای ترافیک بدون اندازه است ، زیرا این میزبانی مشترک است!) در ارزانترین ردیف ها ، و ذخیره سازی سخاوتمندانه (و حافظه SSD در آن).

در سطح ورود ، Bluehost و DreamHost بسیار قابل مقایسه هستند. فراتر از آن ، من می گویم Bluehost کمی بهتر است: آنها همه کاری را که ردیف دوم DreamHost انجام می دهد ، به علاوه کمی بیشتر (مانند پیشنهادات بازاریابی ، متخصصان اسپم و CodeGuard Basic) ارائه می دهند. به علاوه ، شما یک ردیف اضافی برای انتخاب دارید.

همپوشانی با میزبانی مشترک میزبان وردپرس است. من می خواهم کمی فضای اضافی برای گفتگو در مورد میزبانی وردپرس در اینجا استفاده کنم ، زیرا DreamHost و Bluehost به دلیل گزینه های خوب وردپرس دارای اعتباراتی هستند.

تا آنجا که میزبانی وردپرس می رود ، DreamHost و Bluehost هر دو بهترین گزینه های اطراف هستند. در واقع ، هر دو DreamHost و Bluehost توسط خود WordPress.org توصیه می شوند.

هر دو Bluehost و DreamHost از ادغام وردپرس یکپارچه و عملکرد ثابت ، به علاوه مجموعه خوبی از ویژگی های دارای حساب های سطح ورودی برخوردار هستند. به علاوه ، قیمت های بسیار خوبی برای آنچه می گیرید.

در مورد قیمت ها ، Bluehost گزینه های بیشتری نسبت به DreamHost دارد. DreamHost در اصل دو گزینه برای میزبانی وردپرس دارد ، یکی بسیار ارزان و دیگری قیمت مناسب. در مقابل ، Bluehost دارای چندین ردیف برای میزبانی وردپرس مدیریت و مدیریت نشده است.

گذشته از وردپرس و میزبانی مشترک ، Bluehost و DreamHost گزینه های برتر بیشتری دارند. بیایید مختصراً به میزبانی VPS نگاه کنیم.

برنامه bluehost-vps-hosting

بالاتر: برنامه های میزبانی VPS از Bluehost.

dreamhost-vps-hosting

بالاتر: برنامه های VPS DreamHost.

درست از خفاش ، متوجه می شویم DreamHost انتخاب گسترده تری نسبت به Bluehost و قیمت ورودی پایین تر دارد. در حقیقت ، حتی دو رده بالاتر آن نیز ارزان تر است ، گرچه من پیشنهاد نمی کنم که یک VPS را انتخاب کنید که براساس آن با چند دلار ارزان تر باشد.

با گفتن این نکته ، با توجه به آنچه برای آن می گیرید ، قیمت ورودی DreamHost بسیار مناسب است. تنها مشکلی که من دارم اینست که شما به 1 گیگابایت رم محدود هستید و تقریباً باید دو برابر قیمت 2 گیگابایت رم بپردازید. اگر به رم بیشتری احتیاج دارید ، سپس دو لایه VPS اول Bluehost گزینه های مناسبی هستند (خصوصاً در مقایسه با DreamHost).

اگر این یک اولویت نیست ، پس DreamHost به شما سایتهای نامحدود ، ایمیل نامحدود و ترافیک نامحدود را ارائه می دهد که مخصوصاً برای سطح ورود بسیار مناسب است. محدودیت های Bluehost در اینجا بسیار واقع بینانه است و بعید به نظر می رسد مانع شما شود ، اما هنوز هم قابل توجه است.

من می گویم DreamHost به طور کلی برای میزبانی VPS بهتر است ، اما مطمئناً Bluehost می تواند گزینه بهتری برای برخی از افراد باشد که به دنبال ترکیبی از قیمت مناسب و منابع هستند.

سرانجام ، میزبانی اختصاصی بیشتر مورد پسند است. Bluehost قیمت هاست اختصاصی را مشخص کرده است که صادقانه بسیار مقرون به صرفه و با کیفیت هستند.

سرور bluehost اختصاصی

DreamHost نیاز دارد که ابتدا با آنها تماس بگیرید ، بنابراین قیمت ها بین مشتریان متفاوت است. با این حال ، به طور کلی صحبت می کنند ، سرورهای اختصاصی DreamHost احتمالاً از قیمت های Bluehost گرانتر هستند.

dreamhost-اختصاصی-هاستینگ

از طرف دیگر ، اگر به دنبال انتخاب گزینه های سرور اختصاصی هستید ، Dreamhost برنده می شود. چرا؟ این بد نیست که Bluehost بد باشد ، اما Dreamhost به شما امکان می دهد خیلی دورتر بروید.

به عنوان مثال ، شما می توانید حداکثر 12 هسته با DreamHost و همچنین 64 گیگابایت رم ، 2 ترابایت فضای ذخیره سازی و پهنای باند نامحدود دریافت کنید. در مقایسه با حداکثر 4 هسته هسته Bluehost ، 16 گیگابایت حافظه رم ، 1 ترابایت ذخیره سازی و 15 ترابایت باند پهنای باند ، کاملاً مشخص است که چه کسی برای راه حل های جدی جدی مناسب تر است.

بنابراین ، برای خلاصه کردن موارد ، این کجا ما را در تصویر بزرگ باقی می گذارد?

Bluehost و DreamHost هر دو گزینه های میزبانی مشترک ارزان قیمت و با کیفیت بالا را ارائه می دهند. با این حال ، من فکر می کنم Bluehost در اینجا کمی بهتر است ، با گزینه های بیشتر و ویژگی های کمی بهتر ، اگرچه قیمت کمی بالاتر است.

با وردپرس ، صادقانه برنده کاملاً واضحی نیست. من Bluehost را به طور کلی ترجیح می دهم ، اما این فقط من است.

برای گزینه های با کیفیت بالاتر ، من به DreamHost چیزهایی می دهم. این یک برد سیاه و سفید نیست ، اما برای میزبانی VPS ، DreamHost قیمت بیشتری دارد (به استثنای RAM ، که مسلماً مهم است) ، و برای میزبانی اختصاصی DreamHost گران تر اما بسیار مقیاس پذیر تر است و کمک های بیشتری می کند … اگر شما می توانید آن را بپردازید.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده برای مشتریان مختلف از اهمیت زیادی برخوردار است ، اما در برخی از مقادیر اساسی این یک امر اساسی است. حتی اگر شما یک کاربر باتجربه باشید ، خدماتی که استفاده از آن آسان است باعث صرفه جویی در وقت زیادی می شود. اگر با یک تیم کار می کنید ، یک سرویس آسان برای همه می تواند همه را در خود جای دهد.

Bluehost مطمئناً به دلیل داشتن یک میزبان محبوب ، از شهرت بالایی برخوردار است و از این رو سایت آنها به شدت بر این امر تأکید دارد. استفاده از DreamHost نیز به طور کلی آسان است ، اما یک عارضه وجود دارد.

یک منطقه جالب وجود دارد که من در سهولت استفاده تفاوت قابل توجهی می بینم. من می گویم جالب است زیرا بسیار غیر معمول است ، به خصوص برای یک شرکت میزبان بزرگ.

این با پانل کنترل ارتباط دارد: کنترل پنل در واقع جایی است که شما همه چیز راجع به حساب میزبان خود مدیریت می کنید. در بیشتر میزبان ها ، کنترل پنل نرم افزاری به نام cPanel است. cPanel در میزبانی تقریباً همه کاره است ، بنابراین حتی اگر میزبان ها را تغییر دهید ، جنبه های اساسی مدیریت یک حساب کاربری را اغلب به نظر آشنا می رسانید.

cPanel بسیار آسان برای استفاده است – طراحی شده است که به این ترتیب باشد. Bluehost دارای cPanel است.

bluehost-cpanel

DreamHost نمی کند.

dreamhost-Advanced-cpanel

حیله گر ، ها؟ این چیزی است که بسیاری از مردم متوجه آن نمی شوند تا وقتی که واقعاً شروع به استفاده از حساب خود کنند. به هر حال ، این موضوع چندان جالب نیست که به نظر برسد.

من چند مورد شکایت در مورد صفحه کنترل DreamHost شنیده ام ، اما به نظر می رسد شکایت بزرگ این است که این پنل نیست ، نه استفاده از آن دشوار است. اعتراف خواهم کرد که یک یادگیری یک صفحه کنترل جدید بسیار دردناک است ، اما من همچنین می خواهم توضیح دهم که این چنین چیز بزرگی نیست.

من شخصاً استفاده از cPanel را آسان تر می دانم. این فقط به این دلیل نیست که من به آن عادت کرده ام بلکه فقط دارای تصاویر و نمادهای بیشتری است که با کلیک بر روی سریع و کلیک بر روی آن ، کارها را آسانتر می کند. در مقابل ، صفحه کنترل DreamHost بیشتر متن است.

dreamhost-cpanel

بنابراین ، اگرچه آویز کردن آسان است ، مطمئناً با cPanel کارآمدتر خواهید بود زیرا 1) ممکن است قبلاً با آن آشنا باشید ، و 2) کار با سرعت بسیار ساده است.

به هر حال ، این تفاوت اصلی در مورد نظر من با دوستی کاربر است. سایر نکات جزئی تر هستند. هر دو سرویس DreamHost و Bluehost مشتریان بی تجربه هستند و برای رسیدگی به آنها به درستی مجهز شده اند.

با گفتن این نکته ، Bluehost از نظر حاشیه ای آسان تر است زیرا به ویژه در مورد افرادی که تازه برای میزبانی کار می کنند ، بیشتر از DreamHost است. در نتیجه ، طرح کلی Bluehost کمی ساده تر و ساده تر است.

خلاصه من برای سهولت استفاده اینست که Bluehost برنده می شود ، اما این که DreamHost یادگیری لزوماً دشوار نیست – نسبت به Bluehost بسیار سخت تر و کارآمدتر است..

پشتیبانی مشتری

اکنون که به سهولت استفاده نگاه کرده ایم ، بیایید به همراه آن نگاه کنیم: پشتیبانی مشتری. حتی یک سرویس عملکرد عالی می تواند هم اکنون و یا بعد از آن مشکلات فنی داشته باشد ، یا ممکن است در هنگام مدیریت یک حساب کاربری دچار سردرگمی شود. پشتیبانی مشتری یک شبکه ایمنی اساسی است.

هر دو شرکت دو نوع اصلی پشتیبانی مشتری را ارائه می دهند: روش های ارتباط مستقیم با نمایندگان ، و اطلاعات یا سایر مطالب مفید در وب سایت.

DreamHost در اصل گزینه های چت و بلیط برای تماس با پشتیبانی مشتری را دارد که بسیار خوب عمل می کند. برای استفاده از آنها باید وارد سیستم شوید ، که بسیار رایج است ، اما حتی اگر ورود خود را فراموش کرده اید می توانید بلیط درخواست کمک کنید.

dreamhost-contact-us-form

پایگاه دانش DreamHost به خوبی سازمان یافته و پاک است. مانند بسیاری از پایه های دانش ، در اصل از نوار جستجو و یک سری مباحث تشکیل شده است که برای آشکار کردن مقالات یا خرده فروشی های بیشتر گسترش می یابد..

dreamhost-دانش پایه

در حالی که بزرگترین پایگاه دانش نیستم ، من یافته ام که مقالات DreamHost در مورد موضوعات تحت پوشش و عمیق تر در هنگام ارائه جزئیات ، گسترده است.

DreamHost همچنین دارای صفحه انجمن / بحث و گفتگو در انجمن است ، و اگرچه مطمئناً می تواند مفید باشد ، به اندازه برخی از انجمن های خدمات بزرگتر سرزنده نیست..

Bluehost مانند DreamHost گزینه های چت و بلیط برای تماس با نمایندگان را دارد ، اما Bluehost همچنین برای کسانی که ترجیح می دهند با آنها تماس بگیرند دارای شماره تلفن است. گپ Bluehost بسیار خوب است که می توانید آن را امتحان کنید حتی بدون ورود به سیستم.

bluehost-chat-1

bluehost-chat-2

نه به عنوان مستقیم که من ترجیح می دهم ، بلکه این چیزی است که شما برای استفاده از گپ بدون ورود به سیستم دریافت می کنید. وقتی وارد سیستم شوید ، چت Bluehost بسیار جالب است ، مانند DreamHost.

هرچه اطلاعات سایت موجود باشد ، پایگاه دانش Bluehost به اندازه DreamHost بسیار زیبا نیست (این فقط نظر من است ، بخاطر داشته باشید) اما بسیار بزرگتر است.

منابع bluehost- پشتیبانی

مقالات بیشتری وجود دارد ، که بسیار عمیق هستند و پیوسته به یکدیگر پیوند دارند. بعضی اوقات ممکن است کمی شبیه خرگوش خراب شود ، اما مطمئناً مفید است و می تواند به بیشتر سوالات پاسخ دهد.

در مقایسه با پشتیبانی مشتری از این دو ، من نمی خواهم این تصور را داشته باشم که DreamHost بد است. نمایندگان DreamHost عالی هستند ، انجمن خوب است ، و پایه دانش بسیار خوب است. با این حال ، Bluehost گزینه های بیشتری برای تماس با نمایندگان دارد ، عملکرد بسیار خوبی برای آن پاسخ ها ، و یک پایگاه دانش بسیار گسترده تر.

در حالی که ممکن است Bluehost به سختی این دور را پشت سر بگذارد ، ما باید یک نبرد دیگر را پشت سر بگذاریم!

امنیت و قابلیت اطمینان

گذشته از این ، اما به هر اندازه کمترین ، ارزیابی ما از امنیت و قابلیت اطمینان حاصل می شود. چگونگی امنیت اطلاعات و خدمات میزبانی شما ، بخشی اساسی از خود محصول است. و اگر سایت شما با اطمینان نمی تواند بیش از مدت معینی بماند ، احتمالاً به دلیل تغییر تغییر کرده اید.

بنابراین چگونه DreamHost و Bluehost (هر دو برای عملکرد خود بسیار مورد احترام هستند) انجام می دهند?

Bluehost از شهرت بسیار خوبی برخوردار است و در تست ما این مسئله بیشتر صادق است.

به موقع bluehost

اغلب. ماه سپتامبر به وضوح پایین تر از حد استاندارد بود ، و ژانویه نیز می توانست بهتر باشد. از طرف دیگر ، حداقل علامت 99.9٪ حفظ شده است. ناگفته نماند ، آن زمان پاسخگویی بسیار عالی هستند.

زمان خواب

DreamHost کمی متفاوت است. اگرچه برای مقایسه بیشتر ماه ها کمتر داریم ، اما به نظر می رسد DreamHost در کل از زمان بهتری برخوردار است. این ممکن است تنها کسری از درصد باشد ، اما از دست دادن حتی در چند دقیقه می تواند برای مشتری هزینه ای داشته باشد. دوباره ، زمان پاسخ به طور قابل توجهی بالاتر از زمان Bluehost است.

این بدان معناست که وقتی می توان زمان مقایسه دو مدعی ما را با یکدیگر مقایسه کرد ، چیزها یک کیف مخلوط هستند. DreamHost به طور کلی زمان بهتری دارد ، اما Bluehost هنوز زمان بسیار مناسب و زمان پاسخگویی بهتری دارد.

وقتی صحبت از خدمات میزبانی در واقع استفاده می شود ، تجربه من برای هر دو شرکت بسیار مثبت بوده است. من به DreamHost یک برد ناچیز اهدا می کنم زیرا ضمانت به موقع قوی تر است ، اما هنوز هم بسیار نزدیک است.

تا آنجا که امنیت می رود ، من با Bluehost شکایت دارم. چرا؟ Bluehost چیز زیادی نمی گوید. این محبوبیت به تنهایی نشانگر خوبی برای امنیت است ، به علاوه Bluehost افزودنیهای امنیتی را ارائه می دهد که می توانند حساب شما را ایمن تر جلوه دهند. اما اینها بسیار اساسی هستند.

bluehost-Security

اما این با دانستن پروتکل های امنیتی و زیرساخت های یک شرکت دیجیتال یا فیزیکی متفاوت است. از آنجا که ما خصوصیات آن را نمی دانیم ، من Bluehost را محکوم نمی کنم ، و می گویم که امنیت ضعیفی دارد. اما من می گویم کمبود اطلاعات ناامید کننده است.

Dreamhost در اینجا بهتر است ، اما این یک استاندارد طلا برای افشای امنیت نیست. بسیاری از آنچه DreamHost در مورد آن صحبت می کند ، مانند Bluehost ، همان چیزی است که آن را به عنوان افزودنی ها یا ویژگی هایی ارائه می دهد. این البته مهم است ، اما همه آنچه را که می خواهیم بدانیم نیست.

dreamhost-امنیت-خدمات

بنابراین ، در حالی که ما فقط چیزهای اساسی درباره امنیت DreamHost و امنیت Bluehost می دانیم ، اما من هنوز هم معتقدم که این هاست های بسیار ایمن هستند. کیفیت و قابلیت اطمینان آنها شاخص خوبی است و تاکنون داستانهای زیادی از مشکلات امنیتی در این زمینه منتشر نشده است.

برای تکمیل آن ، من می گویم که Bluehost و DreamHost هنگام اجرای عملکرد بسیار عالی هستند و متأسفانه در مورد امنیت مبهم هستند (اما هنوز یک شرط مطمئن). DreamHost ممکن است در این زمینه تا حدودی بهتر باشد ، اما کار سختی نیست.

نتیجه گیری: چه کسی برنده می شود?

ما زمین زیادی را پوشانده ایم – بگذارید قدمهای خود را کمی عقب بکشیم و مطمئن شویم که همه در همان صفحه هستیم.

اگر این مقایسه کاری انجام داده باشد ، ثابت شده است که Bluehost و DreamHost خدمات میزبانی برتر هستند که سزاوار شهرت و محبوبیت خوب آنها هستند. کدام میزبان بهتر است البته بستگی به شما ، مشتری دارد.

به طور کلی ، DreamHost و Bluehost از زمان بسیار خوب استفاده می کنند ، اما DreamHost در این رابطه شرط مطمئن تری است (هرچند که Bluehost زمان پاسخگویی بهتری دارد). تا آنجا که امنیت می رود ، هر دو احتمالاً قابل اعتماد هستند ، اما هیچ یک هم زیاد نمی گویند.

پشتیبانی مشتری آنها بسیار عالی است ، زیرا Bluehost برای داشتن پشتیبانی از تلفن و یک پایگاه دانش جامع تر ، برنده می شود. من لبه Bluehost را در اینجا ارزش نمی دانم که آن را به عنوان “انتخاب” انتخاب کنیم: خوب است بدانید ، اما همه چیز به اندازه کافی نزدیک است ، مسئله بزرگی نیست.

با سهولت استفاده ، هر دو سرویس خوب عمل می کنند اما Bluehost گزینه ای امن تر برای افراد بی تجربه است. این امر در درجه اول است زیرا خود را بیشتر به کاربران جدید و بی تجربه می اندازد ، به علاوه از cPanel معمولی استفاده می کند. DreamHost برای یادگیری هنوز آسان است ، اما از آنجا که دارای یک صفحه کنترل کنترل بومی است ، مدیریت کارها ممکن است کمی گیج کننده تر و کارآمدتر باشد.

هنگامی که ما شروع به در نظر گرفتن قیمت ها ، ویژگی ها و همه عوامل فوق ، می گویم DreamHost و Bluehost در مناطق مختلف پیروز می شوند.

من Bluehost را بیشتر برای مشتری های بی تجربه ، مشاغل کوچک که نیاز به میزبانی دقیق ندارند یا واقعاً برای هر کسی که به یک راه حل سریع و کارآمد نیاز دارد توصیه می کنم. Bluehost مطمئناً یک سکوی با کیفیت بالا است ، اما واقعاً در این مناطق و برای آن دسته از جمعیتی عالی است.

DreamHost می تواند آن فضای را تا حدودی پر کند ، اما من آن را بیشتر برای کسانی که علاقه مند به خدمات میزبانی با کیفیت بالا هستند ، یعنی VPS یا میزبان سرور اختصاصی توصیه می کنم. اگر علاقه مند به عملکرد درجه یک هستید ، DreamHost برای مقیاس پذیری مناسب است و برای کیفیت بالاتر ضمانت ایمن است.

به خاطر داشته باشید که Bluehost هنوز هم می تواند خدمات میزبانی حق بیمه را به خوبی انجام دهد ، و DreamHost هنوز هم برای میزبانی مشترک و وردپرس عالی است. نمی توانید با هیچ یک از آنها اشتباه کنید – اما آنها تمایل به نقاط قوت در مناطق کمی متفاوت دارند!

اگر هنوز مطمئن نیستید نگران نباشید. Bluehost دارای 30 روز ضمانت برگرداندن پول و DreamHost ضمانت روزانه 97 روزه دارد ، بنابراین می توانید به مطالب قلب خود بروید و هر دو را آزمایش کنید!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map