بررسی FatCow (2020): ویژگی ها خوب هستند ، در مورد “امنیت” چه؟

میزبانی FatCow چیست؟?

FatCow نامی است که شاید در سفر خود با آن روبرو نشده باشید تا سرویس میزبانی وب مناسب را پیدا کنید.


این یک شرکت بسیار کوچک است – هرچند که در سال 1998 تأسیس شد و به همین دلیل وجود دارد که تا به حال برخی از بهترین های موجود در تجارت ، نام FatCow تاکنون به اندازه رقبای خود ، بزرگتر و بزرگتر عمل نکرده است..

و با این حال ، FatCow موفق شده است به مدت دو دهه در یک منطقه بسیار رقابتی از تجارت آنلاین زندگی کند – به طور واضح ، با وجود اندازه آن بسیار شیک نیست.

و این ما را به تعجب سوق می دهد – چه ارتباطی با FatCow وجود دارد?

آیا زنده ماندن از روی شانس است یا این یک گوهر پنهان در جهان میزبان است?

در این بررسی ، من به FatCow نگاهی خواهم داشت و در مورد تجربه خود با استفاده از آن بحث خواهم کرد.

خوشحالم از اینکه گزارش دادم که این زیردریایی یک شرکت میزبان محکم است ، اما چند مورد احتیاطی وجود دارد که باید.

پس اجازه بدهید به این کار برسیم!

به طور کلی: منفی

FatCow یکی از شرکتهای میزبانی بسیار ظریف است که من بررسی کرده ام.

من آن را دوست دارم ، یا حداقل می خواهم ، به خصوص به دلیل اینکه در یک استخر بزرگ از شرکت های میزبان ، یک مدعی نسبتاً کوچک است.

با این حال ، مواردی وجود دارد که FatCow انجام رقابتی ترین آنها را ندارد ، و این وظیفه من برای برجسته کردن این نقص هاست.

بنابراین بیایید سریع آن را تمام کنیم.

اول ، قیمت: FatCow روی سادگی تمرکز دارد ، اما نتیجه این است که بسته میزبانی وب مشترک آن کمی گران است.

نسبت به ویژگی هایی که دریافت می کنید ، برای دوره اول آن ارزان است ، اما پس از تجدید آن ، بسیار پر هزینه است.برنامه های نوسازی فتوا

برنامه های نوسازی فاطمی

علاوه بر این ، این فقط یک بسته است – شما نمی توانید یک پکیج ارزان تر با ویژگی های کمتر را انتخاب کنید ، فقط یک بسته که ممکن است بالاتر از قیمت قیمت ایده آل شما باشد.

سایر رقبا مطمئناً بسته های میزبانی وب مشترک را برای قیمت های پایین تر و ویژگی های مشابه آن ارائه می دهند ، که این باعث تاسف می شود.

نکته مهم دیگر پشتیبانی مشتری از FatCow است: من دیدم که دانش دانش آنها کمی فرسوده است.

پیوندهای زائد در اینجا ، چگونه به مقاله ای که از فیلم شرکت میزبان دیگری در آنجا استفاده می کند ، و غیره … همه مواردی که در نظر گرفته شده است ، پشتیبانی مشتری آنها وحشتناک نیست ، اما به دور از قوی ترین ، من دیده ام.

خبر خوب این است که درباره نقص های FatCow در مورد آن است.

ساختار قیمت گذاری برای میزبانی وب مشترک بسیار اندک است و بسته به آنچه که بعد از آن هستید ، میزبانی وب مشترک کمی گران است.

اسناد موجود در سایت می تواند تجدید ساختار شود.

به غیر از این ، مناسب و معقول است ، بنابراین اجازه دهید وارد آن بخش جالب شویم!

به طور کلی: جوانب مثبت

خوشبختانه ، FatCow اتفاقات خوبی برای آن پیش می رود. اولین چیزی که می خواهم به آن بپردازم سادگی ساختار قیمت گذاری است.

بله ، اگر می خواهید میزبانی وب مشترک شوید ، ممکن است قیمت FatCow کمی محدود کننده باشد تا چیزی متناسب با نیازهای خود دریافت کنید ، به خصوص اگر در تلاش برای صرفه جویی در هزینه هستید.

با این حال ، اگر می خواهید WordPress ، VPS یا میزبانی اختصاصی را بخوبی انجام دهید ، ساختار FatCow در واقع کارها را بسیار آسان می کند.

میزبانی وردپرس دارای دو ردیف است که هم از نظر برجسته و هم از قیمت های قابل توجهی جدا از یکدیگر نیستند.

اختصاصی و میزبانی VPS ویژگی های یکسانی دارند و گرفتن بسته بندی متفاوت به معنای دریافت اسکان بیشتر سرور از ابزار است.

این بسیار ساده است و باعث می شود بدون هیچ زحمتی بتوانید آن گزینه ها را دریافت کنید.

نکته دیگر نیز به بسته میزبانی وب مشترک آن مرتبط است: اگر می خواهید گزینه ای ارزان قیمت که نیازی به داشتن همه ویژگی ها ندارد ، FatCow جایی برای شما نیست.

اما اگر بالاترین سطح میزبانی مشترک را برای یک ابزار ابزار سنگین تر روی سیستم عامل دیگر بدست می آورید ، در این صورت قیمت FatCow در واقع چندان ارزان نیست.

ابزار میزبانی مشترک برای فتوا

اگر همه این وسایل و اقامتگاه ها را می خواهید ، گران نیست.

این یک پلت فرم کاملاً برجسته است ، بنابراین من به آنها اعتبار می دهم.

علاوه بر این ، امنیت آنها کاملاً محکم است. این بهترین چیز نیست – فکر می کنم ممکن است آنها بتوانند از زیرساخت های امنیتی سخت تر و دفاع سایبری بیشتری استفاده کنند – اما من از شفافیت در محل آنها قدردانی می کنم.

سرانجام ، سادگی آنها می تواند آنها را با قیمت های میزبانی مشترک و پشتیبانی از مشتری ، پایین بکشد ، اما در کل ، آنها خدمات بسیار ساده ای دارند. این ساده است: همانطور که گفته شد ، قیمت گذاری ساده است ، اما خود نرم افزار واقعی نیز چنین است.

قطعاً دارای منحنی یادگیری آسان و رابط کاربری دلپذیر است.

ترکیب این مجموعه با ویژگی های خوب ، موفقیتی است که هر شرکت میزبانی باید به آن دست یابد ، و من از موفقیت FatCow قدردانی می کنم.

حال ، بیایید کمی بیشتر به قیمت گذاری بپردازیم.

قیمت گذاری

چیزی که من در مورد فتوا خیلی دوست دارم سادگی قیمت گذاری آن است.

همه چیز بسیار سر راست است؛ لازم نیست بیش از حد حفر کنید تا بفهمید چند سرویس را می توانید خریداری کنید.

بیایید این سادگی را ادامه دهیم ، آه?

اول از همه ما گزینه ای را که اکثر شما به دنبال آن خواهیم بود: میزبانی وب مشترک ، که FatCow آن را “برنامه اصلی FatCow” می نامد.

برنامه های فتوا

FatCow اصلی با 49 دلار در سال شروع می شود – این یک نرخ مقدماتی ویژه است که بعد از اولین دوره شما افزایش می یابد – که تقریباً 4.08 دلار در ماه است.

قیمت های تمدید ماهانه برای 14 سال 14.95 دلار ، برای مدت 2 ساله 13.95 دلار و برای مدت 3 ساله 12.95 دلار است. صادقانه بگویم ، اینها بسیار با ارزش هستند – من مجبور شدم دوبار بررسی كنم تا مطمئن شوم كه برای یك بسته میزبانی متفاوت نیست.

اما نه ، این سرویس میزبانی وب مشترک است. که به هر حال ، تنها یک گزینه وجود دارد – این یک محصول لایه بردار نیست که از آن طریق می توانید بسته هایی را با ویژگی های کمتری با قیمت پایین تر انتخاب کنید.

میزبانی وردپرس ، محصولی که میزبان اصلی اکثر خدمات است ، از 3.75 دلار در ماه شروع می شود و در ماه 6.95 دلار به پایان می رسد.

میزبانی وب wprdpress

بله ، فقط دو رده وجود دارد ، WordPress Starter و WordPress Essential — اما سلام ، آنها قیمت مناسبی دارند و به نظر می رسد WordPress Essential کاملاً برجسته است.

سرورهای خصوصی مجازی با یک برنامه اصلی شروع می کنند ، برای هر ماه برای اولین بار (19.99 $ 24 / در هر ماه) برای ماه اول و با Optimum با 79.99 دلار (به طور منظم 99.99 $) به پایان می رسند..

برنامه های VS fatcow

برای افرادی که به گزینه های سنگین نگاه می کنند ، میزبانی اختصاصی با FatCow با 119.99 دلار در ماه شروع می شود و با 191.99 دلار به پایان می رسد.برنامه میزبانی اختصاصی FatCow

البته اینها برای شرایط اول تخفیف دارند. پس از پایان دوره ، 149.99 دلار برای بسته راه اندازی (اولین ردیف) و بسته بندی Enterprise (ردیف سوم) 239.99 دلار پرداخت می کنید.

به طور کلی ، میزبانی وردپرس در FatCow بسیار ارزان است و میزبان سرورهای VPS و اختصاصی با FatCow نیز از قیمت مناسبی برخوردار هستند.

تنها مسئله میزبانی وب مشترک است: 49 دلار برای سال اول خیلی گران نیست ، اما هنوز هم با قیمت بیش از 4 دلار در ماه بسیار گران تر از آنچه بسیاری از ارائه دهندگان پیشرو دیگر ارائه می دهند – که بیشتر از 2-3 دلار است..

اما وقتی آن را تمدید می کنید ، قیمت به طرز چشمگیری افزایش می یابد. اگر به مدت سه سال مرتکب شوید ، باز هم ماهانه 12.95 دلار پرداخت می کنید. برای چشم انداز همه چیزها: GoDaddy و Bluehost با 7.99 دلار در ماه تمدید می شوند ، و این یک بسته یک ساله است.

بنابراین ، به طور کلی ، من می گویم گزینه میزبانی وب مشترک FatCow گران قیمت است ، اما گزینه های دیگر آن بسیار منصفانه است و هنوز هم قابل توجه است.

بنابراین بیایید در مورد ویژگی ها صحبت کنیم – چیزی که واقعاً مشخص خواهد کرد که یک بسته چقدر مناسب است!

نمای کلی از ویژگی ها

معمولاً ما روی ویژگی هایی برای میزبانی وب مشترک تمرکز می کنیم ، زیرا این گزینه به طور معمول بیشترین گزینه میزبانی است.

از آنجا که میزبانی وب مشترک FatCow بیش از حد گران است ، با این حال ، ما سعی خواهیم کرد کمی بیشتر درباره هر سرویس دیگری که ارائه می دهند صحبت کنیم.

میزبانی مشترک دارای ویژگی های مناسبی است – از آنجا که ممکن است قیمت را کمی تغییر دهد.

البته ، خود میزبانی واقعی نیز وجود دارد ، همچنین یک سایت سازنده آسان ، جادوگران نصب برنامه و ابزار فروشگاه آنلاین ، ایمیل ، سئو و ابزارهای بازاریابی و پشتیبانی از مشتری.

همچنین با ضمانت 30 روزه برگشت پول ، نام دامنه رایگان ، صندوق پستی نامحدود ، فضای نامحدود دیسک و بدون پهنای باند در اختیار شما قرار می گیرد.

ویژگی های میزبانی مشترک در Fatcow

مشاهده این موارد سخاوتمندانه آسان است – با این حال ، شما همچنین می توانید این ویژگی ها را فقط برای ارتقاء به یک بسته میزبانی مشترک درجه یک یا رده سوم در یک پلتفرم متفاوت دریافت کنید.

این واقعاً فقط برای اولین دوره استفاده شما ارزش آن را دارد. بعد از تجدید قیمت بالا می رود ، ممکن است شما به جای دیگری بروید.

بسته های میزبانی وردپرس ثبت نام دامنه رایگان ، فضای نامحدود دیسک و پهنای باند نامحدود را نیز ارائه می دهد. جالب تر اینکه ، آنها اعتبار رایگان بازاریابی موتور جستجو را ارائه می دهند ، که برای قیمت پایین بسته استارت بسیار دلپذیر است.

ویژگی های میزبانی VPS کم و بیش بین ردیفها یکسان است: افزایش قیمت اساساً باعث افزایش تعداد هسته ، رم ، ذخیره سازی و پهنای باند می شود. شما می توانید قیمت خود را در اینجا محاسبه کنید.

در مورد برنامه های میزبانی اختصاصی نیز همین موضوع صادق است: آنچه که در واقع افزایش می یابد ، ظرفیت است نه ابزار ، بین نقاط قیمت.

به طور کلی ، من می گویم برنامه های اختصاصی و میزبانی VPS با فتوا تقریباً مانند هر سیستم عامل دیگر کاملاً برجسته است و قیمت رقابتی دارد (یا حداقل قیمت معمولی دارد).

به نظر می رسد که میزبانی وردپرس با FatCow بسیار مناسب است ، صرف نظر از این که شما در چه سطحی قرار بگیرید ، اگرچه لزوما بهترین پیشنهاد برای میزبانی وردپرس در خارج از کشور نیست.

ویژگی های wp Fatovo

میزبانی وب مشترک دارای ویژگی های کاملاً خوبی است – تنها مشکل کمی گران بودن آن است.

شما ممکن است برای آن سال اول معامله خوبی داشته باشید ، مبلغی حدود 4 دلار در ماه پرداخت کنید برای آنچه ممکن است دو برابر در سکوی دیگر باشد ، اما بعد از دوره اول شما ، قیمت تمدید آنقدر قابل توجه است که مطمئن نیستم ارزشش را داشته باشد.

این گفته می شود ، به نظر می رسد که FatCow با داشتن مقدار مناسب ابزار یا داشتن مقدار مناسبی از ابزارهای مناسب ، صرفاً نمی کوشد – فقط قیمت.

چگونه می توان این ویژگی ها را برای کاربر مهیا کرد?

بیایید.

برنامه های کامل میزبانی FatCow را اینجا ببینید …

سهولت استفاده و کنترل کاربر

داشتن ترکیبی از سهولت استفاده و انعطاف پذیری بسیار ضروری است. FatCow خود را به عنوان بستری برای مشاغل کوچک و متوسط ​​به بازار عرضه می کند.

کنترل پنل fatovo

بنابراین ، انتظار می رود که FatCow قدرت کافی برای تأمین نیازهای تجاری را ارائه دهد ، اما خدمتی کارآمد و ساده برای آسان و کارآمد کردن امور.

بدین ترتیب هر شرکت میزبانی مشهور خود را به بازار عرضه می کند ، اما FatCow به طور خاص سادگی را به عنوان یکی از محل های تأسیس شرکت معرفی می کند.

خبر خوب این است که FatCow در واقع در این زمینه موفق است. شاید آن را کمی در بخش های قیمت گذاری و ویژگی ها مشاهده کرده باشید: حتی وقتی که به دنبال خرید چه چیزی هستید ، واقعاً انتخاب قریب به اتفاق نیست.

میزبانی مشترک دارای یک بسته با هر ویژگی است. میزبانی وردپرس تنها دو بسته دارد. برای VPS و میزبان سرور اختصاصی ، ابزارهایی که می گیرید یکسان هستند – تنها چیزی که هزینه بیشتری برای آن پرداخت می کنید ، اسکان و فضای اضافی است.

حتی اگر از سایت آنها بازدید کرده باشید ، همه چیز بسیار ساده و آسان برای حرکت است. همین مسئله در مورد سایت پس از ورود به سیستم نیز صادق است. برای هر کاری نیازی به حفر کردن ندارید.

استفاده از همه سازندگان وب سایت آسان است – هدف از این همه ، این است – اما FatCow نیز از این قاعده مستثنی نیست. این ویدیو ، از صفحه راهنما آنها ، نمایش خوبی است.

مدیریت حساب ، ایمیل ، دامنه ها و غیره ، تقریباً به آسانی سازنده وب سایت است. در واقع ، احتمالاً سازنده وب سایت یکی از پیچیده ترین مواردی است که باید با آن مقابله کنید.

تمام مواردی که در نظر گرفته شده است ، FatCow با سهولت استفاده ، بدون قربانی کردن توانایی شما برای کنترل حساب یا سایت خود ، کار فوق العاده ای انجام می دهد.

پشتیبانی مشتری

چیزی که به سهولت استفاده FatCow می افزاید ، پشتیبانی کامل مشتری آن است. مانند اکثر سیستم عامل ها ، FatCow مطالب آموزشی و واقعی را در سایت برای جستجو ، مرور و یا سوار شدن در سایت ارائه می دهد..

علاوه بر این ، نمایندگان خدمات مشتری در اختیار دارد تا به سؤالات از طریق چت زنده ، تلفن یا بلیط یا ایمیل پاسخ دهند. من چت زنده آنها را به عنوان مهمان امتحان کردم تا ببینم بازدید کنندگان ناشناس چه می توانند دریافت کنند.

توجه: زمان هایی که در گوشه پایین سمت چپ صفحه نمایش وجود دارد ، در عرض یک دقیقه از آخرین پیام ارسال شده دقیق هستند.fatcow chat1

چند دقیقه طول کشید ، اما من یک پاسخ دریافت کردم.

fatcow chat2

مطمئناً این نوع سؤالی نیست که نماینده خدمات مشتری بطور معمول از آن استفاده می کند. من هنوز هم پاسخی دریافت کردم – حتی اگر می توانست این واژه را بهتر بیان کند.

چت روم 3

مجبور شدم توضیح بدهم ، اما کلی مفید بود. توجه داشته باشید که نماینده می گوید که ویدیوی موجود در صفحه راهنمایی آنها تقریباً مشابه سازنده وب سایت آنها است.

چت روم 4

با این حال ، در پیام من ، از من پرسید که آیا سازنده وب سایت در ویدیو / که از iPage استفاده می کند ، همانند FatCow است – مشابه نیست ، اما مشابه.

نماینده FatCow سپس پاسخ من را تأیید كرد ، كه باعث تعجب من می شود – آیا این همان سازنده یا مشابه است?

حالا ، می فهمم که در مورد یک موضوع بسیار پیش پا افتاده و غیرمستقیم بسیار مقعد هستم. نماینده کلی کمک کننده بود ، سؤال را درک کرد و تمام تلاش خود را برای پاسخگویی کرد.

و قبل از اینکه بپرسید: بله ، سازنده وب سایت که آنها استفاده می کنند تقریباً مشابه iPage است.

سؤال بزرگتر در مورد پایه دانش آنها است.

چرا آنها نمی توانند از ویدیوی سازنده خود استفاده کنند و آن را در کانال YouTube FatCow قرار دهند?

آیا آنها آنقدر از نظر منابع سخت گشته اند که باید از صفحات فهرست سایر سیستم عامل میزبان استفاده کنند و آن را مانند موارد دیگر تصویب کنند?

گذشته از آن ، پایگاه دانش خوب است. این نکته ساده و مستقیم است.

یکی از آخرین شکایت ها صفحه تماس آنهاست که دارای دو پیوند است: یکی به پایگاه دانش آنها و دیگری به راهنمای کاربر آنها. هر دو پیوند به همان صفحه راهنما / پایگاه دانش هدایت می شوند.

به نظر می رسد که این به خودی خود چیزهای جزئی به نظر می رسد ، اما وقتی همه اینها جمع می شوند ، مستندات در محل آنها کمی فرسوده به نظر می رسد. کمترین شتابزده.

من نمی توانم هر مقاله ای را که در سایت آنها قرار دارد بخوانم ، و همچنین شما نمی توانید – پس چه مقدار از آن واقعاً مفید برای پلت فرم FatCow است?

آیا هر یک از این سیستم عامل گمراه کننده ، منسوخ شده یا کپی شده از سیستم عامل های دیگر است?

گفتن آن دشوار است ، اما من به همین دلایل در مورد پشتیبانی مشتری FatCow کمی تردید کرده ام.

اگرچه یک شرکت کوچک FatCow است ، و شاید بتوانیم کمی آنها را ببخشیم.

به طور کلی ، پایگاه دانش آنها جامع به نظر می رسد ، و نمایندگان آنها به موقع پاسخ می دهند. اینکه آنها پشتیبانی 24/7 تلفنی را در اندازه خود ارائه می دهند ، یک امتیاز اضافی است.

من فکر نمی کنم این بهترین پشتیبانی مشتری است که من دیده ام.

اما اگر امنیت خوب باشد ، دیگر لازم نیست بیش از حد با پشتیبانی مشتری سر و کار داشته باشید – بنابراین بیایید نگاهی به این موضوع بیندازیم!

امنیت

شما به من نیازی ندارید که به شما بگویم امنیت ضروری است. از آنجا که FatCow یک سرویس کوچکتر است ، تعجب برانگیز است که شاید آنها سکه های امنیتی را ببندند ، یا شفاف نباشند.

این مورد نیست. FatCow نسبت به بسیاری از نام های بزرگ دیگر در دنیای میزبان شفاف تر از امنیت آن است که کاملاً آرامش بخش است.

در واقع ، این صفحه به توصیف سرورهای FatCow و امنیت آنها اختصاص یافته است. آنها فقط دو سرور دارند و هر دو در ناحیه بوستون (اثبات اینکه واقعاً یک مدعی کوچک هستند) اما به نظر می رسد که این سرورها کاملاً محافظت شده اند.

از نظر خاص ، آنها “محیط سرورهای تلفیقی” را ارائه می دهند. این یک ساختار غیر سازنده است که اساساً به اولین دستگاه موجود اجازه می دهد تا صفحات مشتری را ارائه دهد و زمان بارگذاری سریع تری داشته باشد.

امنیت لسکو

اگر یک دستگاه خراب شود ، واحد دیگری در این نزدیکی قرار می گیرد تا بلافاصله آن را به دست بگیرد.

تا کنون ، این باعث می شود امنیت FatCow بسیار خوب به نظر برسد.

اکنون ، من هنوز فکر می کنم آنها می توانند زیرساخت های کمی بیشتر برای محافظت در برابر هکرها و حملات سایبری ایجاد کنند ، اما با توجه به اینکه آنها فقط دو سرور در همان منطقه دارند ، قابل درک تر است.

در تجربه من ، زمان به روز بسیار خوب بوده است. گذشته از چند دقیقه در طول ماه تعطیل در اینجا یا آنجا – هیچ چیز غیرعادی حتی برای سیستم عامل های بزرگتر نیز وجود ندارد – من تا به امروز قابلیت اطمینان داشته ام.

من نمی گویم FatCow بهترین امنیتی را که دیده ام ، اما از نظر اندازه بسیار خوب است. من مطمئن هستم که FatCow به اندازه کافی قابل اعتماد است برای هر کسی که نگران زمان یا اطلاعات خود باشد.

آیا FatCow را توصیه می کنم؟?

در پایان ، FatCow اشکالاتی را ارائه می دهد و مزایای کمی دارد – که احتمالاً همه از اندازه کوچک و یا تمرکز آن بر ساده سازی ناشی می شود..

از سویی ، قیمت گذاری به روشی ساده است که باعث می شود خرید یک برنامه از FatCow بدون درد باشد. برای برخی از انواع میزبانی ، سادگی بدان معنی است که شما معامله خوبی را به دست می آورید.

از طرف دیگر ، برای میزبانی وب مشترک ، این فقط برای اولین دوره است. پس از آن ، سادگی ممکن است توانایی شما در تهیه بسته بندی مناسب با نیازهای شما را محدود کند.

این ویژگی ها خوب هستند ، استفاده از خدمات بسیار آسان است ، و حتی امنیت حتی اگر حتی می تواند کمی بیشتر انجام شود ، بسیار مناسب است..

پشتیبانی مشتری بسیار خوب است – هیچ چیز مهم نیست ، اما چند مورد در اینجا و آنجا به من این مفهوم را می دهد که پایه دانش آنها می تواند مقالات قدیمی یا فرسوده باشد.

به طور کلی ، FatCow را برای مشاغل کوچک و متوسط ​​که می خواهند VPS ، WordPress یا راه حل های میزبانی اختصاصی را توصیه می کنند ، توصیه می کنم.

من FatCow را برای هرکسی که به دنبال ایجاد یک وب سایت شخصی ارزان است ، توصیه نمی کنم – اگر می خواهید میزبانی مشترک انجام دهید اما با ویژگی های کامل ، FatCow یا یک بسته میزبانی مشترک با سطح بالا با یک شرکت دیگر خوب باشد..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map