סוויטת G מבאס: 5 אלטרנטיבות G Suite הטובות ביותר לעבור ממנה! (2020)

G Suite הוא זה שמארז את עצמו באמצעות מחשוב ענן, כלים לשיתוף פעולה, תוכנה ומוצרים אשר פותחו על ידי Google Cloud לראשונה ב- 28 באוגוסט 2006. היא נחשבת לחבילת יישומי אינטרנט שתוכננה על ידי גוגל למטרות עסקיות..


זהו אוסף של מוצרים מבוססי פירמה כמו Gmail, מסמכים, גיליונות, לוח שנה, כונן, תמונות וכו ‘; על בסיס מנוי שסופק על ידי גוגל.

במילים פשוטות, אם אתה עובד בחברה עסקית, על כולם להיות מזהי דוא”ל של אותה חברה. זה מה שעושה G Suite; הוא מספק לך כתובות דוא”ל שיכולות להיות שם הדומיין של החברה המנצחת שלך.

ובכן, זו תכונה כזו שסופקה על ידי G Suite. עדיין יש המון פיצ’רים ואפליקציות הזמינים ומשתמשים גם בהם על ידינו.

למרות שסוויטת G מספקת מספר תכונות ושירותיה באמצעות גוגל, היא עדיין לא מושלמת. למרות שזה כל כך שימושי, הוא לא מספק לך אפליקציות שולחן עבודה שניתן להשתמש בהן במחשב גם כשאתה לא מקוון.

כך, אם אתה תקוע במקום שיש בו פחות גישה לאינטרנט, G Suite לא יכול לעזור לך הרבה. כמו כן, אין טפסים מובנים לדוא”ל שלך; עליך להשתמש ביישום צד שלישי עבור אותו הדבר.

יכולים להיות עוד הרבה פגמים כאלה ב- G Suite השואלים את השאלה אם יש להמשיך אם אתה עובד עבור עסק. להלן כמה חלופות של G Suite שניתן לחשוב עליהן כאופציה.

1. Rackspace

שטח Rack

בדיוק כמו גוגל, Rackspace הוא גם מיזם עולמי הפועל בכ- 150 מדינות. מחפש יישום פשוט מבוסס דוא”ל, זה משהו שאתה צריך ללכת איתו. בעלות של כ- 2.99 $ לחודש למשתמש, הוא הזול ביותר, ובהשוואה ל- G Suite, זה רק מחצית המחיר..

הוא מספק לך תכונות כמו תיבות דואר של 25 ג’יגה-בתים, שחזור דוא”ל, תמיכה 24 × 7 עבור הלקוחות, והכי חשוב, הוא כולל קבצים מצורפים לדוא”ל שיהיו גדולים כמו 50 מגה-בייט, אשר עבור G Suite הוא רק 25 מגה-בייט..

אם כי יש מצב שאתה לא יכול לשתף לוחות שנה או לשתף פעולה במסמכים שהיו אפשריים באמצעות G Suite. עם זאת זה יכול להיחשב כאופציה נהדרת.

ל- Rackspace יתרונות רבים שהם כדלקמן:

 • Rackspace מספקת 24 × 7 לקוחות ללקוחותיה.
 • Rackspace יכול להועיל לניהול עסקים קטנים עם שירות זול יחסית.

ל- Rackspace מספר ליקויים שהם כדלקמן:

 • אין אחסון ענן של OneCloud המשויך ל- Rackspace. כדי להשתמש באחסון ענן של OneCloud, אתה צריך לקנות מנוי OneDrive יקר יחסית.

2. זוהו

זוהו

אחת החלופות המומלצות ביותר ל- G Suite היא Zoho. אם נגמר לך התקציב של העסק שלך ואתה צריך פיתרון זול יותר מ- G Suite, אז זו הוא אפשרות מצוינת. במחיר של דולר בלבד לחודש, Zoho מספקת לך את כל הגישה לדוא”ל העסקי שלך.

זה נחשב לידידותי מפתחים וגם נותן לך רפיון, האפליקציה המשמשת ביותר בחברות כיום במחיר. כמו כן, אתה מקבל תכונה יצירתית נוספת של חלקם באותו מחיר כמו Zoho Cliq.

Zoho Cliq עוזר להגדיל את הפרודוקטיביות וגם מחזיק את כל העובדים שלך מחוברים. חלק מהתכונות שלו כוללות אחסון של 5 ג’יגה-בייט, קבצים מצורפים של 25MB לדואר אלקטרוני, תומך בצ’אט, תמיכה באחסון ענן של 30 ג’יגה-בתים וכו ‘.

Zoho הוא שם נהדר עם מספר שירותים מועילים כמו:

 • לזוהו מערכת צ’אט נפרדת כך שמשתמשים יכולים לשאול את השאלות שלהם בהתאם. כמו כן, קיימת שיתוף קבצים כמו גם תזמון לוח שנה למשתמשים ב- Zoho.
 • זוהי אחת החלופות הבטוחות ביותר עם קירות עמידים בפני כדור כדי להגן על פרטיות המשתמשים.

לזוהו ישנם כמה פגמים קלים, שהם כדלקמן:

 • Zoho מספקת שירותים מעולים, אך המחיר המשויך לכל שירות הוא מעט יקר. כדי להפיק שטח אחסון של 100 ג’יגה-בתים, אתה צריך לקנות תוכנית מקצועית, שהיא די יקרה.

3. GoDaddy

קדימה אבא

כולנו שמענו את שמו של GoDaddy כחברת אירוח אתרים, ועכשיו התקדמנו לעבר שירותי פריון. כעת החלה החברה לספק שירותי ייצור.

GoDaddy שיתפה פעולה גם עם מיקרוסופט ומציעה בתוכנית שלה 365 של אפליקציות Microsoft Office. החיסרון היחיד שיש לו הוא שהוא לא מספק שום מאפיין העברת הודעות. אז אתה צריך להסתמך על אפליקציות אחרות לשם כך.

זה מספק לך 1TB של מתקן אחסון בענן לאחסון הקבצים שלך ועוד דברים. מכיוון ש- GoDaddy תמיד היה מדויק באשר לאבטחתו, זה יהיה באותה צורה המסופקת גם במיילים. לפיכך, היא הופכת לאופציה מצוינת עבור G Suite מכיוון שהיא מציעה אימיילים, מתקנים ותמיכה של מיקרוסופט ללא הגבלה.

ל- GoDaddy מספר יתרונות שהם כדלקמן:

 • משתמשים יכולים להשתמש בתמיכה טלפונית 24 × 7 אם הם עדים לבעיות הנוגעות לשירותים הניתנים.
 • כ GoDaddy משתף פעולה עם Microsoft Office, זו אלטרנטיבה טובה בהרבה מבחינת מתן התאמה אישית של אימיילים ללא הגבלה.

GoDaddy נכשל בפרמטרים מסוימים שהם כדלקמן:

 • ל- GoDaddy אין את אפליקציית המסרים המיידיים שלה. במקרה שאתה תקוע במצב קשה, תצטרך לחפש את Outlook כאופציה.

התחל עם גודאדי

4. SamePage

אותו עמוד

SamePage דומה במקצת ל- G Suite בכל הקשור ליצירת התוכן והשיתוף, אך הוא אינו תומך באירוח דוא”ל. אז אם אתה כבר משתמש ביישום של צד שלישי כדי לפתור מטרה זו, SamePage הוא אפשרות מצוינת לשתף איתה פעולה.

הוא מספק לך חבילת אפליקציות משרדיות כמו לוח שנה, עורך טקסטים וכו ‘, וגם מאפשר לשלב צוות אנשים על מסמך יחיד ולגרום להם לעבוד על אותו הדבר. ישנן גם תגובות, שיחות וידאו וצ’אט זמינות באפליקציות המשרדיות שלה.

SamePage מאפשר לך לסנכרן לענן שלך, וכך אינך צריך לגרור את התיבה שלך, אתה צריך לקשר אותה וזהו. זהו מקום המאפשר לך ליצור אינטראקציה עם כל יישומי הצד השלישי בדף בודד.

SamePage מספקת שירותים נטולי טרחה עם מספר יתרונות שהם כדלקמן:

 • SamePage מאפשר למספר אנשים באותו דף מסמך לכל מטרה של שינוי. אז, ל- SamePage אין בעיות בהתרסקות המערכת.
 • אתה יכול לחלופין לעבוד עם כל אפליקציות של צד שלישי גם אם אתה משתמש ב- SamePage.
 • SamePage הופך לפורטל מאוחד אם אתה משתמש בשירותים מרובים בכל פעם.

ל- SamePage יש בעיה אחת הקשורה:

 • SamePage לא מציעה אירוח אימיילים למשתמשים שלה.

5. Microsoft Office 365

Microsoft Office 365

מחפש אחר כל הסבב שמכיל את כל התכונות כמו זו של G Suite? ובכן הנה זה. Office 365 של מיקרוסופט הוא חבורה של כל הכלים והשירותים הנדרשים לעסק שלך.

זה מאפשר לך ליצור את הדוא”ל המותאם אישית שלך עם שם הדומיין הרשמי כמו האחרים לתקשורת בכל רחבי העולם תוך הכרה בעסק שלך.

החיסרון העיקרי של G Suite בכך שאינה זמינה במצב לא מקוון נפתר על ידי אפליקציה זו מכיוון שהיא מספקת גישה הן ברשת והן במצב לא מקוון.

כמו כן, כמו G Suite, זה מאפשר לך לפתוח את המסמכים שלך בדפדפן ללא שימוש באף יישום של צד שלישי. זה מספק לך תכונות כמו סקייפ לצ’אט ולשיחה ומתן לך גם את תחזית הדוא”ל.

זה גם מספק 1 TB של הכונן לאחסון ענן בתוכנית העסקית שלו. זה גם מגיע עם התכונה הטובה ביותר לחסכון באבטחת הגנה מפני איומים כמו זו של גוגל. לפיכך לאחר שבדק את כל האלמנטים שלעיל זהים לאלה של גוגל, Office 365 יכולה להוות אלטרנטיבה נהדרת ל- G Suite.

מקצוענים

 • משתמשים יכולים לגשת לכל יישומי Microsoft Office בכל עת עם פחות סיכויים לגניבת נתונים.
 • עם Microsoft Office 365, אתה יכול לשתף פעולה עם לקוחות מרובים כמו גם עמיתים.
 • אתה יכול לגשת ל- Microsoft Office 365 שלך בדפדפן אינטרנט.

חסרונות

 • Office של מיקרוסופט היא פלטפורמה נהדרת, אך יש לה בעיות תאימות עם אפליקציות של צד שלישי, מה שמקשה על המשתמשים לנהל את העבודה.

סיכום

אם לדייק מספיק, G Suite הוא האפשרות הטובה ביותר מבין כל האפליקציות הללו, היא הופכת להיות מעט יקרה עבור חברות שעובדות על פלטפורמה קטנה או שאין לה הכנסות רבות להרשות זאת.

כך, במקרים כאלה, תוכלו להשתמש בחלופות המפורטות לעיל שיכולות לעבוד עבור העסק שלכם ולהוכיח כי הן מועילות מספיק.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map