G Suite Sucks: 5 بهترین گزینه G G Suite برای تغییر از آن! (2020)

G Suite مجموعه ای است که خود را با محاسبات ابری ، ابزارهای همکار ، نرم افزارها و محصولاتی که برای اولین بار توسط Google Cloud در تاریخ 28 اوت 2006 تولید شده اند ، بسته بندی می کند. این مجموعه از برنامه های وب است که توسط Google برای اهداف تجاری طراحی شده است..


این مجموعه ای از محصولات مستقر مانند Gmail ، اسناد ، برگه ها ، تقویم ، درایو ، عکس ها و غیره است. به صورت اشتراکی که توسط Google ارائه شده است.

به زبان ساده ، اگر در یک شرکت تجاری کار می کنید ، همه باید شناسه ایمیل خود را برای آن شرکت داشته باشید. این همان کاری است که G Suite انجام می دهد. این آدرس های ایمیل را برای شما فراهم می کند که می توانند نام دامنه شرکت شما را به دست آورند.

خوب ، این یکی از چنین ویژگی هایی است که توسط G Suite تهیه شده است. هنوز ویژگی ها و برنامه های زیادی وجود دارد که در دسترس هستند و توسط ما نیز مورد استفاده قرار می گیرند.

اگرچه G Suite چندین ویژگی و خدمات خود را از طریق Google ارائه می دهد ، اما هنوز هم کامل نیست. در حالی که بسیار مفید است ، برنامه های دسک تاپ را که حتی در حالت آفلاین بودن در کامپیوتر قابل استفاده هستند ، در اختیار شما قرار نمی دهد.

بنابراین اگر در مکانی گیر کرده اید که دسترسی به اینترنت کمتری داشته باشد ، G Suite نمی تواند به شما خیلی کمک کند. همچنین ، هیچ فرم داخلی برای ایمیل شما وجود ندارد. برای همان کار باید از برنامه شخص ثالث استفاده کنید.

نقص های دیگری مانند G Suite دیگری وجود دارد که اگر در حال کار برای یک تجارت هستید ، آیا باید ادامه یابد؟ در اینجا گزینه های G Suite ای وجود دارد که می توان به عنوان گزینه ای در نظر گرفت.

1. Rackspace

Rackspace

درست مانند گوگل ، Rackspace همچنین یک سرمایه گذاری جهانی است که در حدود 150 کشور جهان فعالیت دارد. به دنبال یک برنامه کاربردی مبتنی بر ایمیل هستید ، این چیزی است که شما باید با آن بروید. هزینه حدود 2.99 دلار در ماه برای کاربر ، ارزانترین قیمت آن است و در مقایسه با G Suite ، صرفاً نیمی از قیمت آن است.

این امکاناتی را از قبیل صندوق پستی 25 گیگابایتی ، بازیابی ایمیل ، پشتیبانی 7 24 24 از مشتری برای شما فراهم می کند و از همه مهمتر این ، شامل پیوست های ایمیل به اندازه 50 مگابایت است که برای G Suite فقط 25 مگابایت است.

اگرچه این عقیده وجود دارد که شما نمی توانید تقویم ها یا اسناد مشترکی را که از طریق G Suite امکان پذیر است به اشتراک بگذارید. با این حال می توان آن را گزینه بسیار خوبی در نظر گرفت.

Rackspace مزایای بسیاری دارد که به شرح زیر است:

 • Rackspace به مشتریان خود 7 24 24 مشتری کمک می کند.
 • Rackspace برای اداره مشاغل کوچک با خدمات نسبتاً ارزانتر می تواند سودمند باشد.

Rackspace دارای چندین نقص است که به شرح زیر است:

 • هیچ فضای ذخیره سازی OneCloud در ارتباط با Rackspace موجود نیست. برای بهره مندی از فضای ذخیره‌سازی ابری OneCloud ، باید یک اشتراک ارزان قیمت OneDrive را خریداری کنید.

2. زهو

زهو

یکی از گزینه های پیشنهادی G Suite Zoho است. اگر تجارت شما از بودجه تمام شده است و شما نیاز به یک راه حل ارزان تر از G Suite دارید ، Zoho گزینه عالی است. Zoho با هزینه فقط یک دلار در هر ماه ، همه دسترسی به ایمیل های تجاری شما را در اختیار شما قرار می دهد.

این نرم افزار سازگار به نظر می رسد و همچنین به شما می دهد نرم ترین و کاربردی که امروزه در شرکت ها در قیمت به کار می رود. همچنین ، یکی دیگر از ویژگیهای خلاقانه برخی را با همان قیمت Zoho Cliq دریافت می کنید.

Zoho Cliq به افزایش بهره وری کمک می کند و همچنین همه کارمندان خود را به صورت حلقه وصل می کند. برخی از ویژگی های آن شامل ذخیره سازی 5 گیگابایت ، پیوست های 25 مگابایت برای ایمیل ، پشتیبانی چت ، 30 گیگابایت پشتیبانی از ذخیره سازی ابری و غیره است.

Zoho با چندین سرویس مفید مانند:

 • Zoho دارای یک سیستم چت جداگانه است تا کاربران بتوانند از این طریق سؤالات خود را بپرسند. همچنین ، به اشتراک گذاری فایل و همچنین برنامه ریزی تقویم برای کاربران Zoho وجود دارد.
 • برای محافظت از حریم خصوصی کاربران آن یکی از ایمن ترین گزینه ها با دیوارهای مقاوم در برابر Bullet است.

Zoho دارای نقص های جزئی است که به شرح زیر است:

 • Zoho خدمات عالی را ارائه می دهد ، اما قیمت مرتبط با هر سرویس کمی گران است. برای استفاده از 100 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، باید یک برنامه حرفه ای بخرید که بسیار پرهزینه است.

3. GoDaddy

GoDaddy

همه ما نام GoDaddy را به عنوان یک شرکت میزبان وب شنیدیم و اکنون به سمت خدمات بهره وری حرکت کرده ایم. این شرکت هم اکنون شروع به ارائه خدمات برای تولید می کند.

GoDaddy همچنین با مایکروسافت همکاری کرده و در برنامه 365 برنامه های Microsoft Office را ارائه می دهد. تنها اشکالی که دارد ، این است که هیچ ویژگی پیام رسانی را ارائه نمی دهد. بنابراین باید برای این کار به برنامه های دیگر اعتماد کنید.

این امکان را برای شما فراهم می کند که 1 ترابایت از فضای ذخیره سازی ابری برای ذخیره سازی پرونده ها و موارد دیگر خود را ذخیره می کند. از آنجا که GoDaddy همیشه در مورد امنیت خود دقیق بوده است ، به همان روشی که در ایمیل ها ارائه می شود نیز خواهد بود. بنابراین ، به گزینه ای عالی برای G Suite تبدیل می شود زیرا ایمیل ، نامحدود و امکانات و پشتیبانی مایکروسافت را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

GoDaddy چندین مزیت دارد که به شرح زیر است:

 • در صورت مشاهده هرگونه مشکلی در مورد خدمات ارائه شده ، کاربران می توانند از تماس 7 24 24 avail استفاده کنند.
 • به عنوان شریک GoDaddy با مایکروسافت آفیس ، از لحاظ ارائه شخصی سازی ایمیل نامحدود جایگزین بسیار بهتری است.

GoDaddy در پارامترهای زیر به شرح زیر عمل نمی کند:

 • GoDaddy برنامه پیام رسانی فوری خود را ندارد. در صورت گیر افتادن در وضعیت سخت ، مجبورید به عنوان گزینه ای به جستجوی Outlook بپردازید.

با گاددی شروع کنید

4. SamePage

SamePage

SamePage هنگام ایجاد محتوا و اشتراک گذاری ، تقریباً شبیه G Suite است ، اما از میزبانی ایمیل پشتیبانی نمی کند. بنابراین اگر در حال حاضر از برنامه شخص ثالث برای حل آن هدف استفاده می کنید ، SamePage گزینه ای عالی برای همکاری با آن است.

این مجموعه برنامه های اداری خود مانند تقویم ، ویرایشگر متن و غیره را در اختیار شما قرار می دهد و همچنین به شما امکان می دهد تا تیمی از افراد را بر روی یک سند واحد ترکیب کنید و آنها را به همان کار تبدیل کنید. همچنین در برنامه های دفتر آن نظرات ، تماس ویدیویی و گپ وجود دارد.

SamePage به شما امکان می دهد تا با ابر خود همگام شوید ، و بنابراین نیازی به کشیدن جعبه بارگیری خود نیست ، باید آن را پیوند دهید ، و این همان است. این مکانی است که به شما امکان می دهد با تمام برنامه های شخص ثالث در یک صفحه ارتباط برقرار کنید.

SamePage خدمات بدون دردسر با چندین مزیت ارائه می دهد که به شرح زیر است:

 • SamePage به چندین نفر در همان صفحه سند برای هرگونه تغییر و تحول اجازه می دهد. بنابراین ، SamePage مشکلی با خرابی سیستم ندارد.
 • اگر از SamePage استفاده می کنید ، می توانید با سایر برنامه های شخص ثالث نیز کار کنید.
 • اگر از چندین سرویس به طور همزمان استفاده می کنید ، SamePage به یک پورتال متحد تبدیل می شود.

SamePage شامل یک مشکل مرتبط است:

 • SamePage هیچ میزبانی از طریق ایمیل به کاربران خود ارائه نمی دهد.

5. مایکروسافت آفیس 365

مایکروسافت آفیس 365

آیا به دنبال همه جانبه ای هستید که شامل تمام ویژگی هایی مانند ویژگی های G Suite باشد؟ خوب در اینجا یکی است. Office 365 توسط Microsoft مجموعه ای از تمام ابزارها و خدمات مورد نیاز برای تجارت شما است.

این امکان را به شما می دهد تا ایمیل شخصی خود را با نام دامنه رسمی به عنوان دیگران برای برقراری ارتباط در سراسر جهان با شناخت کسب و کار خود ایجاد کنید..

اشکال اصلی عدم دسترسی آفلاین G توسط این برنامه برطرف شده است زیرا امکان دسترسی آنلاین و آفلاین را فراهم می کند.

همچنین مانند G Suite به شما امکان می دهد تا اسناد خود را در مرورگر بدون استفاده از برنامه شخص ثالث باز کنید. این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا امکان گفتگو و تماس با اسکایپ را فراهم کرده و چشم انداز ایمیل را نیز در اختیار شما قرار می دهد.

همچنین در برنامه کاری خود 1 ترابایت درایو را برای ذخیره سازی ابر فراهم می کند. همچنین با بهترین ویژگی امنیتی محافظت از Threat مانند Google همراه است. بنابراین با نگاهی به عناصر فوق که دقیقاً مشابه گوگل است ، Office 365 می تواند جایگزین خوبی برای G Suite باشد.

طرفداران

 • کاربران می توانند در هر زمان با هرگونه احتمال کمتری از سرقت داده ها به هر برنامه Microsoft Office دسترسی پیدا کنند.
 • با Microsoft Office 365 ، می توانید با چندین مشتری و همچنین همکاران همکاری کنید.
 • می توانید در یک مرورگر وب به Microsoft Office 365 خود دسترسی داشته باشید.

منفی

 • Microsoft Office یک بستر عالی است ، اما دارای مشکلات سازگاری با برنامه های شخص ثالث است ، و مدیریت کار را برای کاربران دشوار می کند.

نتیجه

به طور دقیق ، G Suite بهترین گزینه در بین هر یک از این برنامه ها است ، برای شرکت هایی که روی یک پلتفرم کوچک کار می کنند یا درآمد چندانی برای تهیه آن ندارند ، کمی گران می شود..

بنابراین ، در چنین مواردی ، می توانید از گزینه های فوق که می تواند برای تجارت شما کار کند استفاده کرده و به اندازه کافی مفید باشد.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map