نحوه انتقال سایت سازنده وب سایت GoDaddy به وردپرس (2020)

وقتی در مورد میزبانی وب سایت صحبت می کنیم ، GoDaddy یک نام برجسته است. سازنده وب سایت آن بسیار استفاده می شود و به دلیل سهولت در استفاده بسیار مشهور است.


سازنده وب سایت GoDaddy قابلیت های اساسی را ارائه می دهد و برای استفاده مبتدیان بسیار ساده است. بدون شک ، GoDaddy بسیار مورد استفاده قرار می گیرد.

با این وجود ، در صورت نیاز وب سایت خود را به سطح بعدی برسانید?

GoDaddy هنگام ساخت وب سایت های بصری محدودیت های خاص خود را دارد. خوشبختانه ، ما وردپرس داریم که چنین نیازهای توسعه وب سایت را کفایت می کند.

وردپرس یکی دیگر از بسترهای رایج دیگر است که نیازی به تخصص برنامه نویسی ندارد ، بسیار ساده تر شبیه سازنده وب سایت GoDaddy.

برخلاف سازنده وب سایت GoDaddy ، وردپرس قوی تر ، انعطاف پذیر است و می تواند از سفارشی سازی های پیچیده پشتیبانی کند. بدون فکر دوم بسیاری از کاربران با الزامات پیچیده تر توسعه وب ، تمایل دارند از سازنده وب سایت GoDaddy به وردپرس منتقل شوند.

بنابراین ، این دقیقاً همان چیزی است که من اینجا پوشش خواهم داد و به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید سازنده وب سایت GoDaddy را به وردپرس منتقل کنید.

پیش نیاز برای شروع مهاجرت سازنده وب سایت GoDaddy به وردپرس:

قبل از شروع مهاجرت ، به یک سرویس میزبانی مناسب نیاز دارید. چندین راه حل میزبانی وجود دارد که منحصراً برای هاست وردپرس در دسترس است.

با این حال ، در صورت استفاده از خدمات میزبانی آن ، می توانید به میزبانی GoDaddy بپیوندید.

روش دیگر ، شما می توانید Bluehost را انتخاب کنید ، که همچنین یک شریک رسمی میزبان وردپرس است.

پرچم آبی

Bluehost که به طور گسترده با WordPress مورد استفاده قرار می گیرد ، ویژگی های کاملاً مشخصی را برای کاربران وردپرس با قیمت مناسب در بر می گیرد. با استفاده از Bluehost برای نصب وردپرس و شروع کار ساده آن. راهنمای مفصلی برای نصب Bluehost WordPress را می توان در اینجا مشاهده کرد.

به شخصه ، من گزینه دیگری را نیز برای میزبانی وردپرس خود ، که GreenGeeks است ، توصیه می کنم.

بنر GreenGeeks

GreenGeeks طیف وسیعی از ویژگیهای تعبیه شده در برنامه خود را ارائه می دهد و برای وردپرس نیز به همان اندازه مقرون به صرفه است. اگرچه ممکن است این شریک رسمی میزبان وردپرس نباشد ، در صورتی که از Bluehost استفاده نمی کنید ، انتخاب خوبی است.

نصب GreenGeeks با WordPress ساده است و جزئیات بیشتر در مورد نصب GreenGeeks وردپرس را می توانید اینجا مشاهده کنید.

با این حال ، همانطور که قبلاً نیز اشاره کردم ، در صورتی که قبلاً از یکی از برنامه های میزبانی آن استفاده کرده اید ، می توانید به سرویس میزبانی GoDaddy خود نیز بپیوندید..

برای مهاجرت به یک دامنه ، سیستم عامل میزبانی ، وردپرس در سکوی میزبان و مضامین / قالب ها نیاز دارید. از آنجا که شما در حال حاضر یک سایت سازنده وب سایت GoDaddy دارید ، من فرض می کنم که شما از دامنه مورد نیاز برخوردار هستید.

قبل از شروع نصب WordPress در GoDaddy ، باید سازنده وب سایت GoDaddy را غیرفعال کنید. تنها پس از غیرفعال کردن سازنده وب سایت GoDaddy ، می توانید WordPress را در GoDaddy نصب کنید.

برای شروع ، باید از وب سایت موجود خود نسخه پشتیبان تهیه کنید. می توانید با استفاده از CTRL + S هر صفحه وب سایت خود از جمله تصاویر را به صورت دستی کپی کنید.

عکس صفحه SaveAs

ابزاری مانند HTTrack همچنین می تواند برای کپی کردن وب سایت شما استفاده شود.

در صورتی که وب سایت شما دارای محتوای متنی باشد ، می توانید از HTTrack به خوبی استفاده کنید.

HTTracker

پس از ذخیره سازی صفحات وب ، می توانید شروع به بارگیری ساختار لینک کنید. شما می توانید آدرس های اینترنتی را به صورت دستی ذخیره کنید ، در صورت داشتن یک وب سایت کوچک با صفحات نه چندان زیاد.

آدرس اینترنتی

ابزارهای آنلاین مانند Klipper برای استخراج URL در دسترس است. این به عنوان افزونه مرورگر Chrome در دسترس است.

توجه داشته باشید که تهیه نسخه پشتیبان از آنجایی که یک بار وب سایت سازنده GoDaddy را غیرفعال کردید ضروری است ، نمی توانید محتوای وب سایت را مشاهده کنید مگر اینکه مهاجرت را تمام کرده باشید.

پس از تهیه نسخه پشتیبان مورد نیاز ، می توانید پیش بروید و سازنده وب سایت GoDaddy را غیرفعال کنید. برای غیرفعال کردن ، وارد پرتال GoDaddy شوید. در اینجا روی وب سایت کلیک کنید.

گزینه های سازنده وب سایت

گزینه ها را انتخاب کنید ، جایی که می توانید جزئیات وب سایت را مشاهده کنید. در اینجا می توانید حساب را لغو کنید.

سازنده وب سایت غیرفعال است

این ممکن است مدتی طول بکشد تا کاملاً غیرفعال شود.

در مرحله بعدی ، در صورت انتخاب سرویس میزبانی GoDaddy ، اجازه دهید اطلاعات بیشتری درباره نصب وردپرس GoDaddy ارائه دهم.

نصب وردپرس GoDaddy:

شروع کار با نصب وردپرس GoDaddy ساده است. به عنوان اولین مرحله ، وارد حساب GoDaddy خود شوید. اکنون که سازنده وب سایت GoDaddy را حذف کرده اید ، به یک سرویس میزبانی دامنه نیاز دارید.

پس از ورود به سیستم ، روی Web Hosting کلیک کرده و بر روی Manage All کلیک کنید.

گزینه مدیریت وب هاست

در مرحله بعد ، برای حساب میزبانی مربوطه ، می توانید بر روی گزینه Manage کلیک کنید.

هاستینگ وب همه را مدیریت می کند

پس از کلیک بر روی مدیریت ، می توانید تمام اطلاعات مربوط به حساب میزبانی خود را مشاهده کنید. در اینجا در گوشه بالا سمت راست ، می توانید روی cPanel Admin کلیک کنید. با کلیک بر روی این گزینه ، شما را به cPanel هدایت می کند.

cPanel

برای افزودن هاستینگ ، باید میزبانی به دامنه اضافه کنید. این کار را می توان از طریق انجام داد دامنه های افزون.

در cPanel دامنه ها را جستجو کرده و بر روی Addon Domains کلیک کنید.

دامنه AddOn

پس از کلیک بر روی Addon Domains ، می توانید نام دامنه را اضافه کنید. بقیه زمینه هایی مانند subdomain و Document Root بصورت خودکار جمع می شوند.

دامنه های افزودنی CPanel

می توانید روی کادر تأیید کنار ایجاد یک حساب FTP مرتبط با این دامنه Addon کلیک کنید. در اینجا یک نام کاربری و رمزعبور مناسب برای حساب FTP خود اضافه کنید.

FTP

با این کار میزبان وب GoDaddy را به دامنه خود اضافه کرده اید.

بعد ، من نحوه نصب وردپرس و مهاجرت وب سایت خود به وردپرس را به شما نشان خواهم داد.

در داشبورد cPanel برنامه هایی را جستجو کنید که می توانید WordPress را مشاهده کنید.

cPanel WordPress

بر روی گزینه WordPress کلیک کنید و این یک صفحه برای نصب وردپرس را نشان می دهد. در کنار این ، می توانید بر روی دکمه نصب این برنامه کلیک کنید.

نصب cPanel وردپرس

چند دقیقه طول می کشد تا نصب شود. با استفاده از این وردپرس با استفاده از GoDaddy نصب می شود. می توانید وارد پورتال وردپرس شوید و اعتبار آن را تأیید کنید.

در صورت تمایل به یک موجود اشاره کنید دامنه GoDaddy به سایر خدمات میزبانی وب مانند Bluehost یا GreenGeeks ، پس باید چند مرحله دیگر را دنبال کنید.

پس از ورود به حساب GoDaddy ، می توانید دامنه مورد نظر خود را تغییر دهید و بر روی مدیریت کلیک کنید تا Domain Manager باز شود.

مدیر دامنه

در اینجا می توانید Nameservers را مشاهده کنید.

راه انداز namesearver GreenGeeks در گاددی

می توانید بر روی Add Nameserver کلیک کرده و میزبان های جدید مربوط به WordPress را در اینجا اضافه کنید. برای ذخیره تغییرات ، بر روی دکمه OK کلیک کنید. استفاده مجدد از ورودی های DNS حداکثر 24 ساعت طول می کشد. با این مرحله از تغییر نام ها ، دامنه GoDaddy شما به سایر خدمات میزبانی مانند Bluehost یا GreenGeeks منتقل می شود.

در مرحله بعد ، من در مورد نحوه انتقال سازنده وب سایت GoDaddy به وردپرس صحبت خواهم کرد.

سایت سازنده وب سایت GoDaddy را به وردپرس مهاجرت کنید:

با استفاده از wp-admin در URL خود می توانید به وردپرسی که در GoDaddy یا Bluehost یا GreenGeeks نصب کرده اید وارد شوید. این URL شبیه به – http: // myWordPressSite / wp-admin است.

این به کنسول وردپرس می بخشد.

ورود به WordPress

اطلاعات ورود توسط سیستم عامل میزبان به ایمیل شما ارائه می شود. می توانید از این اعتبارنامه ها استفاده کنید و برای مشاهده داشبورد وردپرس وارد شوید.

در وردپرس می توانید- صفحات یا Blog ارسال کنید. با کلیک بر روی گزینه Pages می توانید منوهای Pages را در داشبورد مشاهده کنید. در اینجا می توانید بر روی Add New کلیک کنید تا صفحات اضافه شود.

گزینه های وردپرس

هر محتوایی که قبلاً از GoDaddy کپی کرده بودید ، می توانید آن را روی ویرایشگر وردپرس جایگذاری کنید. به این ترتیب می توانید مطالب را وارد کرده و آن را منتشر کنید.

در مرحله بعد ، می توانیم تغییر مسیرهایی را که قبلاً از آنها تهیه کرده بودیم ، تنظیم کنیم. برای پیوندهای قدیمی تر GoDaddy می توانید تغییر مسیرها را تنظیم کنید. تغییر مسیرها در وردپرس با استفاده از افزونه های رایگان هدایت 301 امکان پذیر است.

تغییر مسیرهای ساده 301

پس از نصب این افزونه ، می توانید URL های تغییر مسیر را با تهیه درخواست و مقصد مربوطه تنظیم کنید.

افزونه تغییر مسیر وردپرس

تغییرات را ذخیره کنید ، به طوری که تمام تغییر مسیرها به یک وب سایت معتبر وردپرس انجام شود.

یکنوع بازی شبیه لوتو ، که مهاجرت سایت سازنده وب سایت GoDaddy را به وردپرس میزبان در بستر مورد نظر شما انجام می دهد.

وردپرس دارای چندین تم پرداخت و رایگان است. به راحتی می توان شخصی سازی ها را در WordPress مدیریت کرد. این مجموعه پلاگین خوبی دارد که به شما امکان می دهد تقریباً هر ویژگی را اضافه کنید. در داشبورد وردپرس ، روی تنظیمات و سپس General Settings کلیک کنید.

سفارشی سازی

در اینجا می توانید عنوان ، منطقه زمانی ، زبان و سایر جزئیات را قبل از شروع استفاده از WordPress تنظیم کنید.

نتیجه

این امر مهاجرت شما از سازنده وب سایت GoDaddy به وردپرس را کامل می کند. برای میزبانی وب سایت وردپرس می توانید GoDaddy یا Bluehost یا GreenGeeks را انتخاب کنید.

وردپرس یک پلتفرم قدرتمند است و از شخصی سازی های سطح بالا به همراه بهبود سئو پشتیبانی می کند.

علاوه بر این ، می توانید شروع به کاوش در زمینه های تم وردپرس و چندین افزونه وردپرس کنید که در قالب وردپرس برای SEO ، طراحی وب سایت ، امنیت و سایر ویژگی های افزونه موجود است.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map