Hostinger Review: Uptime Awesome (100٪) ، درباره ویژگی ها چطور؟

هاستینجر چیست؟?

اکنون زمان آن رسیده است که یک بررسی به روز شده در مورد Hostinger را دریافت کنیم. از این گذشته ، هاستینگر یک میزبان اصلی در اینترنت پر از سیستم عامل های مختلف میزبانی بوده است.


اگر قبلاً از هاستینجر چیزی نشنیده اید ، ممکن است تعجب کنید که در واقع یک ارائه دهنده میزبانی گسترده است. منظورم این است: هاستینجر بیش از 29 میلیون کاربر و شرکت تابعه در 178 کشور جهان دارد.

این در سال 2004 آغاز شد ، اما از آغاز های کوچک آن ، به گزینه میزبانی فوق العاده ای تبدیل شده است.

در این بررسی ، ما در مورد بسیاری صحبت خواهیم کرد – اما برای پاسخ سریع به شما ، میزبان خوب است. ایده آل نیست ، اما به طور کلی ارزان نسبت به آنچه برای جفت گیر می آورید.

اما سلام ، این یک مثال بزرگ است پس منتظر چه هستیم?

بیایید وارد شوید.

به طور کلی: منفی

خوب ، خبر بد اول: آنچه هاستینجر بد عمل می کند?

برنامه میزبانی یکپارچه Hostinger با هزینه کم می آید ، اما شما نمی توانید یک تن از ویژگی های آن را بدست آورید.

این به این معنا نیست که هاستینجر در کل از ویژگی های موجود در بخش ویژگی ها برخوردار نیست (این طور نیست!) فقط این که پایین ترین برنامه قیمت لخت است.

هزینه پایین Hostinger

از آنجا که ممکن است بسیاری از شما علاقه مند به دنبال ارزانترین برنامه باشید ، به خصوص اگر نیازهای سنگینی ندارید ، این یک نوع اشکال مهم است.

ممکن است بخواهید ارتقاء به Premium را در نظر بگیرید یا به دنبال سرویس دیگری باشید که برای نیازهای کوچکتر ویژگی های بیشتری به شما می دهد.

چیز دیگری است: من شنیده ام که شخصی با استفاده از هاستینجر مدتی وقت تلف کرده است. این تجربه من ، به وضوح نیست – اما از یک سریع گوگل ، حداقل یک بررسی کننده خرابی را تجربه کرده است.

راستش ، من انتظار ندارم این مسئله مشکلی ایجاد کند. برای من مشکلی نبود که من از هاستینجر استفاده کرده ام ، و هاستینجر در حال حاضر 99.9٪ تا زمان را تضمین می کند – ممکن است این بررسی قدیمی باشد.

گذشته از آن ، قیمت گذاری هاستینجر خوب است … تا زمانی که شما با پرداخت دو سال مشکلی ندارید.

بله ، اگر می خواهید از پایین ترین قیمت های آنها بهره ببرید ، برای تعهد دو ساله درگیر هستید – کاری که بسیاری از افراد (قابل درک است) ممکن است مایل به انجام آن نباشند.

یک نکته نهایی در مورد قیمت گذاری: یک سیاست بازپرداخت 30 روزه برای بسته میزبانی شما وجود دارد.

خوب!

با این حال ، این سیاست 30 روزه به نام دامنه شما خریداری نمی شود. برای آن ها ، 4 روز به بازپرداخت می گیرید.

سیاست بازپرداخت توسط hostinger

من فکر می کنم این بیشتر نقص هاستینجر را می گیرد. نکات اصلی یک ساختار قیمت گذاری اشتباه و یک بسته ضعیف از سطح ورود است.

نگرانی های دیگر جزئی تر است؛ درس در اینجا این است که قبل از حل و فصل شرایط و ضوابط را بدرستی تحقیق کنید.

خیلی ناامید نشوید!

خبرهای خوب زیادی وجود دارد که می خواهیم در انتظار آن باشیم.

به طور کلی: جوانب مثبت

حالا که ما با خبرهای بد انجام داده ایم ، هاگرینجر چه برنامه هایی را برای آن در نظر گرفته است?

خوشحالم از شما سؤال کردید ، زیرا جواب این است: زیاد.

اولین نکته ، که به زودی آشکار خواهد شد ، قیمت است.

هاستینجر “فروش” خوبی دارد (من گمان می کنم که آنها ممکن است قیمت نیمه دائمی باشند نه فقط برای فروش فقط در مدت زمان محدود).

با قیمت فروش فعلی آنها که 80٪ تخفیف از قیمت ارزان قیمت آنهاست ، ضرب و شتم بسیار دشوار است.80٪ تخفیف در Hostingerبا توجه به تعهد دو ساله – خوب ، این به نتیجه می رسد ، اما اگر در دراز مدت مشکلی نداشته باشید ، خوب است. در این یادداشت ، سیاست بازپرداخت 30 روزه آنها به اندازه کافی خوب است تا مشخص شود که آیا شما می خواهید مرتکب شوید یا نه.

در مرحله دوم ، ویژگی ها: اینگونه نیست که هاستینجر بهترین ویژگی ها یا بزرگترین ابزار کلیه سیستم عامل هاستینگ را داشته باشد. لازم نیست بهترین باشد ، زیرا هنوز هم مشت های زیادی را بسته بندی می کند ، و دوباره یک بسته بندی زیبا و با قیمت مناسب.

این بیشتر به بسته های مشترک ، میزبان مشترک ، درجه دوم و سوم انجام می شود. با این حال ، این یک ابزار ابزار مناسب برای قیمت است.

یکی از بهترین مواردی که در مورد Hostinger وجود دارد ، دوستی آن در کاربر است. منظورم این است که ممکن است برخی از افراد حتی یک سکو را بخواهند که کمی قوی تر باشد ، اما به نظر من ترکیبی مناسب از کنترل کاربر و تجربه آسان کاربر است.

این شامل سازنده وب سایت آنها است. بله ، اکثر سازندگان وب سایت استفاده از آن آسان است (این هدف آنها از همه است) ، اما خوب است که در تمام مجموعه ابزارها سازگاری پیدا کنید ، به خصوص برای ابزاری که اغلب از آن استفاده خواهید کرد.

میزبان وب سایت سازنده

در امتداد سهولت استفاده پشتیبانی از مشتری است ، و آیا آنها از مشتری پشتیبانی کاملی دارند. گفتگوی مستقیم آنها یکی از پاسخگو ترین پاسخی است که به آن پرداخته ام و اسناد موجود در سایت آنها نیز خیلی بد نیست.

سرانجام ، امنیت آنها کاملاً محکم است. یک بار دیگر ، من با آنها مشکل به موقع ندارم ، و سایت آنها دارای مجموعه خوبی از پروتکل ها / زیرساخت های امنیتی است.

در کل ، هاستینگر علیرغم چند مسئله در اینجا و آنجا ، کارهای زیادی برای آن پیش می رود.

قیمت گذاری

اکنون که نظرات و منافع کلی ما خارج نشده است ، بیایید یکی از بزرگترین نگران کننده ها را بررسی کنیم: قیمت.

در زمان این نوشتن ، هاستینجر فروش بسیار خوبی در تابستان دارد که بسته به برنامه شما 80-34٪ از هزینه را تخفیف می دهد.

وقتی نوشتن این مقاله را شروع کردم ، یک شمارش معکوس 4 ساعته برای پایان فروش وجود دارد. چک در یک روز بعد ، فروش هنوز هم وجود دارد.

روز بعد؟ هنوز هم آنجا.

فقط در صورت تبخیر ، در اینجا قیمت واقعی را خراب می کنیم: 3.99 دلار در ماه برای اولین ردیف آنها ، میزبانی یکتایی مشترک. میزبانی مشترک Premium ، ردیف دوم ، با 8.84 دلار در ماه می آید و Business Shared Hosting ، بالاترین رده آنها ، با قیمت 11.99 دلار در ماه می آید..

با فروش ، ردیف اول 0.80 دلار در ماه است. بله ، درست است: کمتر از یک دلار. میزبانی مشترک Premium با فروش 2.15 دلار در ماه می شود و Business Shared Hosting ماهانه 3.45 دلار می شود.

میزبانی ارزان توسط هاستینجر

چرا تمام تمرکز فروش است؟ باور کنید یا نه ، این نیست که صورت خود را به آنچه ممکن است تازه از دست داده اید بمالید.

این واقعیت که هاستینگر خود را مایل به پایین آمدن قیمت های خود نشان داد بنابراین به میزان قابل توجهی صحبت می کند ، و به نظر می رسد این فروش مدتی ادامه داشته است.

در حقیقت ، یک صفحه کامل در سایت آنها به نام “میزبانی وب ارزان” وجود دارد که در واقع برنامه های میزبانی مشترک است که من در بالا توضیح دادم – با قیمت فروش – بنابراین این قیمت های پایین ممکن است به زودی به سرانجام نرسند..

در هر صورت ، اگر این به نظر می رسد مانند یک ساختار قیمت گذاری بسیار اساسی است ، شما درست خواهید بود. این گزینه های اصلی هستند ، اما تعداد بیشتری برای بسته بندی سفارشی تر وجود دارد.

ما عمدتاً در مورد گزینه های میزبانی مشترک در این مقاله صحبت می کنیم ، اما قیمت گذاری های جداگانه همچنین برای میزبانی سرور مجازی خصوصی (که دارای شش لایه است) ، Cloud Hosting (که دارای سه لایه است) ، میزبانی وردپرس است (که دارای سه تراز هم زمان است قیمت ها به عنوان گزینه های میزبانی مشترک و برنامه های میزبانی تجارت (که دارای سه طبقه است).

در واقع ، ما از یکی از برنامه های میزبانی کسب و کار استفاده می کنیم ، اما به دلیل اینکه هاستینجر عمدتا برنامه های میزبانی مشترک خود را تبلیغ می کند – و به این دلیل چیزی است که شما بسیاری از شما به احتمال زیاد به آن نگاه می کنید – این همان چیزی است که ما بر آن تمرکز خواهیم کرد.

به طور کلی ، هاستینجر قیمت های جامد دارد. من از فروش شگفت زده شدم ، و اگر از خرید طرحی با آنها اطمینان ندارید ، توصیه می کنم هر از چندگاهی دوباره به سایت مراجعه کنید تا ببینید که آیا این فروش یا مانند آن هنوز هم وجود دارد یا خیر..

علاوه بر این ، همه ردیف ها با 30 روز ضمانت بازگشت پول همراه هستند.محاکمه 30 روزه میزبان

تخفیف و بازپرداخت را به کنار ، میزبانی کسب و کار رقابتی است و برنامه های میزبانی مشترک فقط یک مقدار کلی عالی هستند – اگر اینگونه نیستند ، فقط در ماه اول پول خود را پس بگیرید..

نمای کلی ویژگی ها

اکنون که قیمت مهم همه را شنیده اید ، وقت آن رسیده است که بفهمید آیا ویژگیهای ارائه شده ارزش آن را دارند یا خیر.

اگر شما میزبان Single Shared را دریافت کنید ، یک سایت ، یک حساب ایمیل را برای آن به دست می آورید ، همچنین 10 گیگابایت فضای دیسک و 100 گیگابایت پهنای باند.

یک سازنده وب سایت آسان برای کار با آن ، یک صفحه کنترل “قدرتمند” و یک مدیر دسترسی وجود دارد.

این ویژگی های اصلی هستند ، اما موارد جزئی تر شامل کمک هزینه 1 زیر دامنه ، 50 اسکریپت نصب کننده خودکار ، پشتیبان گیری در هفته و موارد دیگر.

با اطمینان ، شما 99.9٪ ضمانت Uptime دریافت می کنید – گرچه تصور می کنم این برای خدمات میزبانی خدمات اساسی است.

حتی هاستینجر می داند که سطح اول کمی اساسی است: از این گذشته ، آنها آن را “برنامه زنده ماندن” در سایت خود می نامند.

اگر می خواهید بزرگتر شوید ، می توانید Premium Shared Hosting را با قیمت 2.15 دلار در ماه دریافت کنید.

میزبان حق بیمه میزبان

این به روزرسانی چند دلار تعداد نامحدودی از سایت ها ، فضای نامحدود دیسک ، پهنای باند نامحدود و نام دامنه رایگان را در اختیار شما قرار می دهد (اگر برنامه سالانه دارید). ویژگی های ثانویه شامل زیر دامنه های نامحدود ، بیش از 90 اسکریپت نصب کننده خودکار و پارکینگ دامنه نامحدود است.

برای آخرین ردیف – برای افرادی که نیاز به مشاغل سنگین دارند – می توانید تقریباً همه چیز را از لایه قبلی ارائه دهید (سازندگان سایت آسان ، پهنای باند پهنای باند ، فضای نامحدود دیسک ، سایت های نامحدود) و همچنین یک گواهی SSL رایگان ، پشتیبان گیری روزانه ، زیاد وردپرس سرعت بهینه سازی ، پشتیبانی ویژه ویژه و دو برابر قدرت پردازش را بهینه کرده است.

ویژگی های ثانویه تا حد زیادی مشابه برنامه های Premium است.

اگر می خواهید لیست کامل ویژگی ها را به صورت جداگانه مشاهده کنید ، می توانید جدول قیمت گذاری آنها را از اینجا بررسی کنید.

ویژگی های میزبان

این همه عالی به نظر می رسد ، اما ابزارها چگونه کار می کنند?

در تجربه من ، آنها بسیار محکم هستند. مسلماً من از گزینه های میزبانی مشترک استفاده نکرده ام ، اما ابزارهای موجود در کار اصولاً یکسان هستند (سازنده وب سایت ، تضمین به روزرسانی و غیره).

آنها خوب هستند و گزارش اصلی من این است که شکایات زیادی ندارم.

به طور کلی ، من مجموعه ویژگی هاستینجر را تحسین می کنم: ممکن است همه چیز را نداشته باشد ، اما دارای تعداد زیادی است – با این حال ، من عمدتا می گویم حق بیمه و تجارت

برنامه های میزبانی مشترک دارای ویژگی های قابل قبولی برای قیمت هستند.

اگر می خواهید در مورد هاستینگ خود جدی تر باشید و از Shared Hosting بالاتر بروید ، این خوب است — Hostinger نیز ارائه می کند – فقط مطمئن شوید که مایل هستید کمی بیشتر پول سرفه کنید.

برای دیدن تجربه من با استفاده از این ابزارها به بخش بعدی مراجعه کنید!

سهولت استفاده و کنترل کاربر

سهولت استفاده و کاربر پسند این روزها بسیار مورد تقاضا است و به دلایل خوبی: همه افراد متخصص نیستند و شما می خواهید مدیریت آنلاین خود را تا حد امکان کارآمد کنید.

خوشبختانه ، هاستینجر موفق به جمع شدن نمی شود. لحظه ورود به سیستم ، از حسابهای میزبان خود استقبال می کنید و دکمه های “ساده” “مدیریت” و همچنین گزینه های تنظیم سریع را می پذیرید ، بنابراین می توانید مستقیماً به کار خود ادامه دهید.میزبان میزبان 1

اگر می خواهید به ویژگی های خود توجه کنید ، کار چندان سختی نیست: کافی است همانطور که در بالا نشان داده شده است ، روی “مدیریت” کلیک کنید ، یا به سمت میزبان بروید و حساب میزبانی مناسب را پیدا کنید.میزبان hPanel جدید

این دوستی کاربر است: دکمه های آسان ، چیدمان ساده و ساده ، طبقه بندی بصری و غیره.

من فکر نمی کنم که شما از گزینه هایتان خیلی گیج شوید: همه چیز عمدتاً توضیحی است و اگر به کمک نیاز دارید ، همیشه می توانید بپرسید.

تا زمانی که قصد خرید حق بیمه یا تجارت را دارید ، بعید به نظر می رسد گزینه های مدیریت میزبانی و سایت خود را حذف کنید ؛ در حالی که این ساده ترین سرویس میزبانی برای استفاده نیست ، به تنهایی ، به آسانی امکان پذیر است بدون آنکه ویژگی های آن را قربانی کند.

پشتیبانی مشتری

بخشی از آنچه خدمات را برای مشتریان آسان می کند ، پشتیبانی کامل مشتری است. شرکت های میزبان ، به طور معمول ، میزبانی اینترنت را برای تعداد زیادی از مردم در دسترس می کنند ، انتظار می رود که از مشتری پشتیبانی خوبی داشته باشند.

Hostinger در اینجا شکست نمی خورد.

اول از همه ، اسناد و منابع آموزشی Hostingers وجود دارد. به عنوان مثال ، سایت آموزش آنها ، که دارای آموزشهای مربوط به طیف گسترده ای از موضوعات است. هاستینگر همچنین دارای دانش بنیان است که برای گزینه های نرم افزاری به عنوان یک سرویس بسیار رایج است اما با این وجود مفید است.

این آموزشها بیشتر به شما کمک می کنند تا در یادگیری یا بهبود مهارت های وب خود به بهترین شکل ممکن از ابزارهای خود استفاده کنید. پایگاه دانش بیشتر به شما کمک می کند تا با سؤالاتی که می توانید داشته باشید ؛ سؤالات متداول ، و همچنین سؤالاتی که نه اغلب از آنها سؤال می شود که هنوز باید بدانید.

گذشته از اطلاعات در سایت که بلافاصله به شما کمک می کنند ، بخش مهمتری از پشتیبانی مشتری وجود دارد: نمایندگانی که می توانند بلافاصله به سوالات شما پاسخ دهند.

من در واقع فهمیدم که هاستینجر در اینجا کمی قابل دسترسی است. بسیاری از خدمات حداقل با ورود به سایت گزینه چت زنده یا حتی گزینه های پشتیبانی ایمیل را دارند که به راحتی در دسترس هستند ، اما من نمی توانم چیزی در این زمینه در سایت میزگرد پیدا کنم.

برای دسترسی به پشتیبانی چت زنده باید وارد سیستم شوید. اما پس از ورود به سیستم ، یک گزینه چت کوچک همیشه در گوشه پایین سمت راست صفحه قرار خواهد گرفت ، بنابراین بسیار مفید خواهد بود.

در تجربه من ، گفتگوی زنده عالی است. من یک سؤال ساده پرسیدم (یکی از مقالات راهنمایی آنها را صاف کنید) و قبل از اینکه حتی بتوانم یک عکس از سؤال خود بگیرم ، پاسخی دریافت کردم.چت میزبان 1چت میزبان 2

آنجا می روید حدوداً یک دقیقه بعد از اینکه یک سؤال را تایپ کردم ، یک پاسخ مفید دریافت کردم. این به طور کلی تجربه من بوده است ، اما اثبات این است … چت زنده آنها یکی از بهترین موارد موجود در اطراف است (یا من فقط خوش شانس هستم).

به طور کلی ، من فکر می کنم آنها یک عامل پشتیبانی مشتری قوی دارند. این مایه تاسف است که شما باید وارد سیستم شوید تا به اکثر آن دسترسی پیدا کنید. برای علاقه مندان ، اما در مورد ارتکاب مطمئن نیستند ، پشتیبانی از مشتری می تواند راهی عالی برای درک حس این محصول باشد.

حتی با در نظر گرفتن این مسئله ، من به سختی احساس می کنم از این کار کنار بیایم. پایگاه دانش مفید است و باید از بیشتر کارهایی که می توانید از طریق livechat انجام دهید ، مراقبت کند ، اما هنوز هم برنامه livechat و آموزش های زیادی برای بدست آوردن چمدانها وجود دارد.

امنیت

آخر ، امنیت چگونه است؟ همانطور که اشاره کردیم ، هاستینجر با افتخار اظهار می دارد که بدون توجه به برنامه قیمت گذاری مشترک میزبانی شما ، 99.9٪ ضمانت به موقع دارند.زمان خواب میزبان

میانگین زمان Uptime:
hostinger-uptime-2019

 • ماه مه 2019: 99.43٪
 • آوریل 2019: 99.67٪
 • مارس 2019: 99.84٪
 • فوریه 2019: 99.93٪
 • ژانویه 2019: 99.91٪

hostinger-uptime-2018

 • دسامبر 2018: 99.92٪
 • نوامبر 2018: 99.98٪
 • اکتبر 2018: 99.96٪
 • سپتامبر 2018: 100٪
 • آگوست 2018: 99.99٪

در اینجا میانگین زمان پاسخ:

 • ماه مه 2019: 1،145 ms
 • آوریل 2019: 1،278 ms
 • مارس 2019: 1،238 ms
 • فوریه 2019: 1،315 ms
 • ژانویه 2019: 948 ms
 • دسامبر 2018: 482 ms
 • نوامبر 2018: 636 ms
 • اکتبر 2018: 706 ms
 • سپتامبر 2018: 620 ms
 • آگوست 2018: 711 ms

واضح است که زمان بروز ما در ماه آگوست بسیار خوب بوده است و تاکنون 100٪ به زمان رسیده است.

یک ماه بد هنوز هم ممکن است فرا برسد ، اما بر اساس شواهد و مدارکی که می گویم هاستینجر قول به روز خود را حفظ می کند.

توجه: فعلاً اندازه گیری Uptime این هاستینگ را متوقف کرده ایم. اما هرچه ما ثبت کرده ایم که در بالا ذکر کرده ایم.

گذشته از بروزرسانی ، پشتیبان گیری نیز مهم است.

برنامه قیمت گذاری شما بر فرکانس پشتیبان گیری شما تأثیر می گذارد: برنامه های شخصی و حق بیمه هر دو پشتیبان هفته ای دریافت می کنند ، در حالی که برنامه های میزبانی مشترک مشاغل آنها را هر روز دریافت می کند..

برنامه های میزبانی مشاغل مشترک و برنامه های میزبانی مشاغل دارای گواهینامه SSL رایگان می شوند که به شما امکان می دهد با پرداخت ایمن پرداخت ها را انجام دهید و اطمینان حاصل کنید که مشتریان به شما اعتماد خواهند کرد.

گذشته از آن ، اگر برنامه شما به صورت رایگان ارائه نشود ، می توانید یک گواهینامه SSL از Hostinger خریداری کنید تا از سایت خود محافظت کنید..

گذشته از کارهایی که می توانید در پایان انجام دهید ، سرورهای Hostinger با محافظت از خودشان همراه هستند. این استثنایی نیست ، اما خوب است که بدانید.

سایت آنها مجموعه ای از حمایت های عادلانه را ذکر می کند: گاوصندوق های متعدد برای داده های سرور ، RAID-10 ، اقدامات در برابر حملات DDoS ، فایروال ها و بازیابی فاجعه شدید ، بنابراین می توانید در صورت خرابی جدی از حساب خود نسخه پشتیبان تهیه کنید..

این مجموعه ای کاملاً جامع از سپر است که آنها به دست آورده اند و جای تعجب آور نیست. هاستینجر چنان پایگاه گسترده ای از کاربران را به خود اختصاص داده است که بعید به نظر می رسد بتوانند ترافیک و تجارت زیادی را حفظ کنند بدون اینکه بسیار مطمئن باشند.

از پایان ما ، حداقل ، Hostinger مطمئناً ایمن و قابل اعتماد بوده است. با این کار ، بیایید به ارزیابی نهایی ما از هاستینجر برویم!

آیا من میزبان را توصیه می کنم؟?

واو حکم در پایان روز چیست?

اگر تاکنون خوانده اید ، احتمالاً می توانید حدس بزنید که هاستینجر مقصر است … خوب بودن.

من میزبانجر را خیلی دوست دارم که … میزبان سایتی است که اکنون در آن هستید. این با استفاده از Hostinger لذت بخش بوده است.

من وانمود نمی کنم که برای همه مناسب باشد ، و نمی دانم حتی اولین گزینه قیمت گذاری آن را توصیه می کنم (برای میزبانی مشترک).

برای کسانی که برنامه های میزبانی مشترک درجه دوم یا سوم را در نظر می گیرند ، می گویم احتمالاً ارزش پول دارد ، و اگر می خواهید فراتر از Shared حرکت کنید

میزبانی از چیزهای جدی تر ، شما هنوز هم یک توافق محکم دریافت خواهید کرد.

اشکال اصلی این است که شما باید چاپ خوب را بخوانید. هاستینجر تا زمانی که می دانید چگونه از آن استفاده کنید عالی است.

پس از ورود به سیستم ، برای زمان کم ، پشتیبانی مشتری ، امنیت و ویژگی های خود را برای قیمت پایین تنظیم کرده اید. من به شدت Hostinger را توصیه می کنم.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map