סקירת MVPS (2020): האם שווה את הכסף שלך?

אמון על שירות בו השתמשת בעבר הוא תירוץ תקף מאוד להמשיך להשתמש בו. אך האם נאמנות שגורמת לך לחזור לשירות? אין יותר מה להיות רצוי והיה?


זו הסיבה שניסינו את ה- MVPS. אמנם אולי מעולם לא שמעת על MVPS לפני כן, אך יש לה בעקבות משמעותי באירופה, מאיפה זה בעצם.

כעת ניסינו את ה- MVPS בהרחבה ויש לנו כמה מילים לחלוק. לכן כל המידע בסקירה זו מבוסס על החוויה האישית שלנו.

אז האם MVPS הוא שירות האירוח הטוב ביותר באירופה בשוק? בוא נתחיל עם…

קלות שימוש

ספק ה- VPS האמין והאיכותי שלך

קלות ונגישות משפרים את החוויה שלך בצורה מרכזית. ישנם שני היבטים עיקריים בשימושיות: ממשק משתמש וניווט.

ממשק משתמש מאפשר לך ללמוד את דרכי הניסיון & שגיאה. הגיוני שברגע שתוכל לפלס את דרכך בכל הכפתורים והסמלים, תוכל להתרגל בקלות לסביבה.

ניווט הוא כל הענקת מתן למשתמש את הדרך הטובה ביותר להתמצאות בלי ללכת לאיבוד בפרטים הטכניים. ניווט מסייע גם בהרגלת המשתמש.

ספק ה- VPS האמין והאיכותי שלך

נתחיל עם סרגל הצד של מרכז השליטה תחילה. זה פשוט למראה וקל לשימוש. יש לך שני חלקים עיקריים להסתכל מלבד לוח המחוונים / לוח הבקרה וביטול VPS.

פרק הפעולה נמצא שם כדי להפעיל / לכבות את השרת, לאתחל מחדש, להשהות או לכיבוי. הכללת כל הכפתורים היישר לסרגל הצד הופכת את תחזוקת האתר לקלה יותר.

יש אפשרויות נוספות ממש תחת ‘פעולות’ שמקלות על הניווט. אתה יכול להתקין מחדש את מערכת ההפעלה, לשדרג, לאתחל את המסוף לניהול ידני, להגדיר גיבויים, לקבל גרפים לסטטיסטיקות שונות, להתקין אפליקציות, שיבוט וכו ‘..

ספק ה- VPS האמין והאיכותי שלך

בשלב הבא, עברנו לקטע גרפים כדי לבדוק את הביצועים. היו 3 מדדי גרף המראים מעבד, זיכרון, תנועה, קריאה / כתיבה של דיסק.

והביצועים כפי שאתה יכול לראות, לא רע בכלל, במיוחד השימוש במעבד נראה יציב והניווט היה מהיר וברק וזה פלוס בטוח.

מכאן, לעטוף את החלק הזה: ממשק המשתמש & המצגת על הפרק. קל היה להשיג את הממשק והניווט הרגיש חלק.

תמחור & תכונות

קבע את התצורה של שרת ה- VPS בענן שלך

בלי לבזבז זמן, בוא נקפוץ לתמחור. ניתן לשנות את מחזור החיוב לפי חודשי, שנתי, חצי שנתי & רבעוני ותוכלו גם לבחור את מערכת ההפעלה שתותקן לפני כן.

במחיר של € 3.00 לחודש, התוכנית ‘VPS ONE’ תקבל מעבד ליבה בודד, זיכרון RAM של 2 ג’יגה-בייט, 25 ג’יגה-בייט SSD, אתר אינטרנט אחד ורוחב פס תנועה בשווי 3 TB, אשר די והותר כדי הפעלה או אתר בלוגים המכוון לקהל קטן יחסית..

התוכנית ‘VPS BASIC’ במחיר של 7.00 אירו לחודש היא שדרוג הרבה יותר טוב לעומת VPS ONE. אתה מקבל מעבד ליבה כפול, זיכרון RAM של 4 ג’יגה-בייט, SSD של 50 ג’יגה-בייט, עדיין אתר אינטרנט אחד אך רוחב פס בשווי 7 טרה-בתים. בשלב זה תוכלו להתחיל לחשוב על שינוי גודל הבלוג או להפעיל את החנות המקוונת ההיא.

באופן דומה, ‘VPS POWER’ מכפיל את כמות הליבות, כפול מכמות ה- RAM, כפול האחסון, עדיין אתר 1 (שבשלב זה יכול היה להיות 2) ורוחב הפס של 25 טרה-בתים.

לא תקבלו שני אתרים עד שתעבורו לאזור התחתית, החל מ- ‘VPS SUPER’ שהוא 39 אירו לחודש ומציע מעבד של 6 ליבות, 16 ג’יגה זיכרון RAM, 150 ג’יגה-בייט SSD, 2 כתובות IP ורוחב פס של 30 טרה-בתים.

לבסוף, התוכנית ‘VPS MAX’ מציעה 12 ליבות כוח מעבד, 64 ג’יגה-זיכרון RAM, שטח אחסון SSD של 300 ג’יגה-בייט, עד 4 אתרי אינטרנט ורוחב פס 60TB והכול במחיר של € 99.00 לחודש. עכשיו, אם היינו צריכים ליטול פיק, האחסון ורוחב הפס היו יכולים להיות מתוחים עד בלתי מוגבלת.

אבטחה

לא פעם, הכל מסתכם בביטחון. אז לאיזה סוג ביטחון אתה יכול לצפות מ- MVPS? ובכן, ישנן שתי דרכים להבטיח את אמוןך:

ספק ה- VPS האמין והאיכותי שלך

אימות שני גורמים הוא שיטת אימות הכוללת שני שערים שעוברים לפני קבלת גישה. זו אחת מצורות האימות הנפוצות ביותר, אך עם זאת מאוד מאובטחת.

אתה יכול להגדיר בקלות את מספר הטלפון שלך & דואר אלקטרוני, סיסמא & OTP, סיסמא & תעודת זהות אישית או כל שילוב אחר של אמצעי הרשאה.

MVPS - ספק VPS האמין והאיכותי שלך

ניתן להשתמש ברשימת גישה ל- IP כדי להזין כתובות IP שאתה צריך לחסום. כתובות IP אלה יכולות להיות איומים פוטנציאליים העלולים לפגוע באתר שלך. מכאן שלא ניתן לאפס הגנה זו לאחר ההגדרה והיא יכולה לשמש גם יחד עם אימות שני גורמים..

זה מסכם את הביטחון. יש לך הגנה בצורה של אימות שני גורמים ורשימת גישה ל- IP.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות הופכת את חייך לקלים בהרבה. סוגיות עולות כל הזמן והמשתמשים בסופו של דבר מחפשים תשובות בכל רחבי האינטרנט. אם לשירות עצמו יש בסיס ידע מרכזי ותמיכת לקוחות מגיבה, הוא באמת נוטה לעשות את ההבדל.

שאלות נפוצות

בהתחלה יש לך את פרק השאלות הנפוצות או כפי שאנו מכנים אותו ‘Knowledge Base’. אתה יכול לקבל תשובות להרבה מהשאלות הנפוצות כמו מהם שרתי VPS, אחריות לזמן פעולה, מדיניות גיבוי, מהם גיבויים אוטומטיים וכיצד הם עובדים ועוד ועוד.

שאלה נפוצה

אם כבר מדברים על תשובות, ובכן הם נשמרים קצרים למדי ולעניין. להיות טוב לעניין זה טוב, אם כי לא תמיד. לעתים יש צורך בהרחבה בנושא מסוים, במיוחד כאשר המשתמש יכול להיות חדש לנושא.

כמה קישורים חיצוניים לנושאים קשורים להמשך קריאה היו מועילים גם הם עם הרבה שאלות נפוצות דומות.

ספק ה- VPS האמין והאיכותי שלך

כשמדובר בקבלת תמיכה בשידור חי, ל- MVPS קיימת מערכת כרטוס שניתן להשתמש בה כדי לפתור שאילתות או שתוכל גם להדביק באגי שגיאות או צילומי מסך של הבעיה שלך..

ספק ה- VPS האמין והאיכותי שלך

כאן, פרסמנו שאלה לגבי שלמות השרתים שלהם. רצינו לדעת אם כל השרתים שלהם מנוהלים באופן אוטונומי או שהועמדו לחברות צד ג ‘וזה לרוב מהלך מסוכן בגלל איומים כמו גניבת נתונים ו…

MVPS - VPS המהימן והאיכותי שלך מספק

… הם ענו תוך מספר שעות כשהתגובה הייתה כצפוי: הם לא צדדים שלישיים המעורבים. אבל שוב, זמן התגובה יכול היה להיות טוב יותר.
זה מפצה על תמיכת הלקוחות. יש לך בסיס ידע טוב פחות ממחצית ותמיכה חי מספקת.

סיכום

אז כל המידע הזה משאיר אותנו עם שאלה אחת אחרונה:

האם MVPS שווה את זה? האם כדאי להמליץ ​​מעבר לפגמים שלה? האם זה ישפיע על העברת האתר שלך?

במילים פשוטות: לא … אבל כן.

מניסיוננו השירות הרגיש מאוד מספק. זה היה קל לשימוש, הניווט היה מהיר, יש מגוון רחב של תוכניות עם מספר רב של תכונות, אבטחת שרתים אמינה, התמיכה עובדת ו …

… תכונות אבטחת האבטחה יכולות היו להיות, ובכן, יותר, ובסיס הידע יכול היה להיות רחב.

אבל היי שום שירות אינו מושלם ואלה אינם מסוג הפגמים ההורסים לחלוטין את החוויה. הם יכולים להיות קבועים ומשופרים ובואו נקווה שכן.

מכאן, שזה מסכם את הסקירה. מה אתה חושב? האם מצאת את המאמר אינפורמטיבי? האם MVPS שווה לעבור? האם ניסית את השירות? אנא הגב למטה ויידע אותנו.

נסה MVPS אירוח היום

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map