סקירה של NameCheap 2020: Uptime History + Pros & Cons לאחר השימוש בו!

מאמר זה תוקן ועודכן ב- 03 באפריל 2020.


בעולם רישום שמות הדומיין, מעטים מהשמות גדולים יותר מ- Namecheap. Namecheap מבוססת היטב ברישום תחום בגלל המחירים הנמוכים והשירות האמין שלה.

כמו רשמים רבים אחרים, גם Namecheap מציעה שירותי אירוח. למרבה הצער, בעוד שכולנו מכירים את Namecheap את הרשם, מעטים מאיתנו מכירים את Namecheap את המארח. זה לא מפתיע, מכיוון ששמה של החברה מתייחס ישירות לתחומים ולא לאירוח, אך בכל זאת …

היום, יש לך מזל! מכיוון שבסקירה זו אסכם את ממצאי מהשימוש ב- Namecheap. וכדי להפוך את הדברים למיוחדים במיוחד, אדבר על Namecheap כמארח וגם כרשם.

אז איך Namecheap נערם? האם זה רק טוב להיות זול? האם זה טוב רק לניהול 10 מיליון הדומיינים שלה, או שהוא יכול לעשות גם את החלק האחר של משוואת האתר?

זה מסובך, אבל נגיע לשם. אז בלי להתייחס יותר, בואו נדבר על Namecheap!

מקצוענים

נתחיל במה שעושה Namecheap למען זה, כרשם תחום וכמארח.

ל שניהם רישום תחום ואירוח, עוצמתו הבולטת ביותר של Namecheap היא האפשרות שלה. למרות שהמחירים כמובן משתנים בין מוצר למוצר, די ברור של- Namecheap בדרך כלל יש כמה מהמחירים הנמוכים ביותר ברישום ותחום אירוח תחום.

השג את האתר שלך במחיר של 5.88 $ לשנה הראשונה, קוד קידום מכירות: NEWCOM

הצד של רשם הדומיינים של Namecheap מוצג בצורה הגונה – אתה יכול לעשות כל מה שאתה צריך וחשוב מכך, אתה מקבל פרטיות ב- Whois בחינם למשך שנה עם כל רישום תחום (רוב הרשמים גובים תשלום).

Namecheap-whoisguard

כמארח, Namecheap לא עמוס בתכונות ומשאבים, אבל זה בהחלט הגון למחיר – במיוחד עם אירוח משותף, שבו כבר אפשר לחפש אפשרויות נוחות, Namecheap מספק שילוב טוב של מחיר ומשאבים.

דבר נהדר אחד ב- Namecheap הוא קל מאוד לשימוש. אירוח וגם רישום דומיין באמצעות Namecheap הם תהליכים חלקים, עם ממשק משתמש אינטואיטיבי ופשוט חסר ברובם מכירות מכירה חינמיות..

ברור ש- Namecheap נמצא כאן ממש – גם תמיכת הלקוחות שלו טובה, בסך הכל. בדרך כלל הנציגים מועילים ומגיבים, והמידע באתר הוא הגון. אין כאן שום דבר יוצא דופן, אבל מעט להתלונן עליו.

ל- Namecheap יש גם אבטחה טובה והיא אמינה כרשם.

כמארח … ובכן, הגיע הזמן שנגיע למורדות.

חסרונות

חסרונות? אבל Namecheap פשוט הצליח כל כך! כן, ובכן, מחירים נמוכים לא תמיד מבטיחים איכות בכל דבר, למרבה הצער.

התואר העיקרי שיש לי עם Namecheap הוא ציון זמן מפוקפק (לפי המידות שלנו). המדידות שלנו הראו את זמן הפעילות מתחת לתקן הענף. עכשיו זה לא סוף העולם, אבל זה כן גורם לאירוח שלו להראות פחות אטרקטיבי.

בנוסף, עבור מוצרי אירוח מתקדמים של Namecheap (כמו VPS ואירוח ייעודי), אני חושב שהמחירים הגונים של Namecheap אינם נחשבים כל כך הרבה. בטח, זה טוב לחסוך, אבל כל מי שכבר משקיע בפתרון אירוח כבד יותר רוצה איכות מעל הכל.

עם זה בחשבון, זה לא ש- Namecheap הוא רע – זה יכול להיות קצת מסוכן. אם אתה מחפש פיתרון אירוח רציני יותר, סביר להניח שתרצה לבדוק חברה שמוקדשת בעיקר לאירוח.

על הנייר רשימת החסרונות לא נראית ארוכה מדי. עם זאת, הם מעט חמורים ועשויים להפוך את Namecheap פחות אטרקטיבית עבור חלק מהלקוחות הפוטנציאליים. עם זאת, רק גירדנו את המשטח עד כה – בואו ניכנס לעומק הפרטים!

תמחור ותכונות:

זה הרבה מידע, אז אני אדבר תחילה על התכונות והתמחור של Namecheap כרשם דומיין ואז כמארח. הגורמים האחרים – קלות השימוש והלאה – קלים יותר להעריך יחד.

ל- Namecheap רשם הוא ללא ספק חזק. הגרסה הקצרה: יש לזה מחירים מעולים, תכונות טובות וזה מאוד פשוט כשירות. לא פלא שהוא מנהל 10 מיליון דומיינים.

הגרסה הארוכה יותר: תחום. Com יחיד ב- Namecheap עומד לרוב על 8.88 דולר לשנה בזמן כתיבת שורות אלה.

זה כבר כמה דולרים מתחת למחיר האופייני, ואף על פי שדמי החידוש גבוהים יותר, הם אינם משמעותיים יותר – במיוחד אם אתה רוכש יותר משנה בהתחלה.

למען האמת, Namecheap היא אחת האפשרויות הטובות ביותר אם ברצונך להחזיק את הדומיינים שלך במשך יותר משנתיים ראשונות מכיוון שמחירי החידוש נשארים נמוכים באופן קבוע בכל רחבי הלוח.

אתה מקבל גם שנה בחינם של WhoisGuard, וזה נהדר מכיוון שרשמי תחום נוטים לגבות בגין זה בנפרד, וזה חיוני עבור רוב המשתמשים (WhoisGuard מגן על פרטיותך על ידי הסתרת פרטי הרישום שלך מהרישום הציבורי של הדומיינים).

אם אתה רוצה לקנות בכמויות גדולות, Namecheap הוא עדיין אפשרות טובה. יש לך המון דומיינים ברמה העליונה (TLDs) לבחירה, שרובם מתומחרים בתחרות. הכלים של Namecheap הם די פשוטים שאפילו קונה בכמויות גדולות יכול לנהל את הדברים בלי הרבה טרחה.

למנגנון ניהול הדומיינים של Namecheap יש גם חנות אפליקציות, אבל זה די לא ברור.

namecheap-app-store

מבלי לדפוק אותך במידע מיותר, העבודה של Namecheap כרושמת תחום היא מאוד איתנה. אין הרבה כלים, אבל זה די טבעי בהתחשב בעובדה שאתה מנהל תחומים, לא אתרים – וככל שהכלים הללו עוברים הם עובדים טוב מאוד וקל מאוד להשיג אותם.

בואו נדבר על אירוחו:

בכל הנוגע לאירוח, ל- Namecheap יש אפשרויות מקיפות להפליא: משותפים, וורדפרס, משווקים, VPS, ואירוח שרתים ייעודי – כולם זמינים.

אם אתה כמוני, היית מצפה שאירוח משותף יהיה נקודת המשיכה העיקרית של Namecheap – אחרי הכל, אירוח במחיר סביר נראה כאילו זה יהיה כוחו של Namecheap באופן טבעי.

כשראיתי לראשונה את מחירי האירוח המשותפים של Namecheap, התרפקתי.

nc-shared-hosting

מה? 15.44 $ לחודש עבור אירוח משותף ?! אבל אז הבנתי שזה המחיר השנתי – כלומר במשך 12 חודשים יחד.

תמחור nc-משותף-חודשי

אם אתה משלם חודש לחודש, זה מתחיל ב -2.88 דולר. למרות שעדיין לא נכנסנו לתכונות, זה מחיר די מצויין. אך מה שהופך אותו למרשים עוד יותר הוא שמדובר במחיר של חודש לחודש, שהוא בדרך כלל יקר משמעותית. מחיר נמוך כל כך נמוך, פירושו שהאירוח המשותף של Namecheap הוא ברמה אחרת של מחירים משתלמים, שתואמים רק חברות אירוח אחת או שתיים אחרות..

התשלום מדי שנה הוא אפילו זול יותר, לפחות בשנה הראשונה. בשנה השנייה, המחיר מוכפל – אופייני. אבל אפילו כאן, הכפלה של המחיר היא עדיין סבירה להפליא. המחיר המחודש של אירוח משותף עם Namecheap שווה למחירים מוזלים בשנה הראשונה אצל רוב ספקי האירוח הגדולים האחרים.

זה הופך את Namecheap לאירוח משותף באמת במחיר סביר גם לאחר מחיר החידוש. אוקיי, אבל האם המחיר שווה את זה?

אפשרויות אירוח משותפות כוללות מינימום שטח דיסק מאיץ SSD של 20 ג’יגה-בייט, רוחב-פס בלתי מוגבר, 3 אתרים, בניית אתרים, ובחירה במרכז נתונים בארה”ב או בבריטניה (אם כי מרכזי הנתונים בבריטניה עולים דולר או שניים נוספים בחודש). הם מגיעים גם עם דומיינים בחינם, WhoisGuard בחינם, ועד 50 תעודות SSL חיוביות.

כצפוי, שכבות גבוהות יותר מאפשרות לך אתרים ללא הגבלה ושטח דיסק SSD רב יותר. גיבויים הם הגונים – פעמיים בשבוע עבור שני הרמות הראשונות, ושישה פעמים ביום בכל שבוע עבור השכבה השלישית. כמקובל אצל ספקים אחרים, אתה יכול להוסיף IP ייעודי תמורת 2 דולר נוספים לחודש, ולקבל גישה לחנות אפליקציות שיש בה כמות טובה של אפליקציות בחינם..

הבעיה העיקרית שיש לי עם התכונות היא שכבה שלישית מוגבלת ל 50GB שטח דיסק SSD טהור. זו סכום טוב, אבל לגבי נדבך שלישי, אני עדיין חושב שזה יכול להיות גבוה יותר.

בסך הכל, עלי לומר כי אירוח משותף נראה די מוצק מבחינת התכונות שלו. מה עם כל השאר??

אירוח וורדפרס גם במחיר טוב מאוד. כמובן שהמחיר החודשי גבוה מהמחיר השנתי, אך עם זאת, הוא בהחלט נמצא במחיר השוק של אירוח וורדפרס או מתחת לו..

אירוח הוורדפרס של Namecheap פועל בענן של Namecheap, וכביכול זה הופך אותו להרבה יותר מהיר מאשר השימוש ב- WordPress בחשבון אירוח משותף רגיל. מלבד זה, הוא לא נראה עמוס בתכונות אבל יש בו תמחור מספיק הגון שהוא הוגן.

זה נראה די דומה לאירוח המשווקים.

nc-משווק אירוח

המחירים עדיין די נמוכים, ואם אתה יודע מה אתה עושה אתה יכול בקלות להרוויח מסודר. אני מעניין אם הרובד הראשון יכול להשתמש בעוד שטח דיסק, אבל זה בסדר.

אירוח VPS הוא עדיין די סביר, אבל קצת יותר בתחום “הרגיל”.

namecheap-vps-hosting

המשאבים שהוקצו לתוכניות VPS אינם רעים, אך ישנם ספקים אחרים שיש להם אפשרויות VPS באיכות גבוהה יותר למחירים דומים, או לפחות מחירים לא יקרים משמעותית.

ואחרון חביב, אפשרויות שרת ייעודיות עם Namecheap הן בסדר. אתה יכול לבחור בין שרתי אישור (בסוף קצה), או שרתים “חדשים” (נחשו מה זה אומר).

שרתי הסילוק משתלמים באופן מפתיע. כן, אפילו עבור מוצרים המסווגים כשרתי “אישור”. יש לך 8 אפשרויות עם מפרט מכובד.

namecheap-special-servers

האופציות הגבוהות יותר יקרות באופן טבעי, וישנן רק שלוש אפשרויות לבחירה. אלה יש מפרטים טובים בהרבה משרתי הפינוי.

namecheap-server חדש

באופן גס, האירוח של Namecheap בהחלט שווה לבדוק את האפשרויות הנמוכות ביותר שלו: אירוח משותף ואירוח וורדפרס.

אם אתה מקבל אירוח משותף או וורדפרס, אתה בדרך כלל יכול לצפות במפרטים באיכות נמוכה יותר בהשוואה ל- VPS או אירוח ייעודי, ואם זה בראש שלך כשאתה מחפש את האפשרויות האלו, NameCheap יכול להיות שווה לנסות.

למרות שהאירוח המשותף הוא ללא ספק העסקה הטובה ביותר של Namecheap, עם סט נהדר של תכונות ומשאבים המוקצים למחירים נמוכים, האפשרויות האחרות שלה אינן רעות. אבל זה קשור לזה: לא רע. אירוח הוורדפרס של Namecheap הוא במחיר נמוך מספיק שלדעתי כדאי לנסות עבור אנשים המחפשים חסכון.

אם אתה עסק, לעומת זאת, הייתי קצת יותר ספקן. אם אתה עסק קטן שדבק באתר אחד, ואם אינך מצפה כמות עצומה של תנועה, תוכניות משותפות של Namecheap או אפילו וורדפרס עשויות להיות אפשרות טובה למדי.

אם אתה צופה תנועה רבה ואתה מעוניין בשירות באיכות גבוהה יותר, Namecheap לא יהיה רע אך יתכן שלא יצדיק את מחירו. בטח, זה זול, אבל בשלב זה היית מוכן להשקיע באיכות גבוהה יותר. חברות אירוח אחרות מציעות מפרט טוב יותר ואף מגבלות נמוכות יותר על הקצאת משאבים, למחירים שהם אומנם גבוהים יותר אך כלל לא ראויים.

בסך הכל, האירוח של Namecheap הוא פנינה נסתרת עבור אנשים או עסקים קטנים הזקוקים רק לאתר או שניים. אם אתה מחפש משהו טוב יותר, ייתכן שהאירוח של Namecheap לא יהיה נהדר. בכל הקשור לתחומים, Namecheap היא בהחלט אפשרות נהדרת.

קלות שימוש

קלות שימוש חשובה הן לאירוח והן לניהול תחום, אך בדרכים שונות.

היסודות של ניהול תחום מטופלים על ידי הרשם שלך ברוב המקרים, כך שאם אתה רק רוצה לאבטח שם לאתר שלך, אין הרבה דברים שאתה צריך לעשות. בעיקרון אתה צריך להתאים את ההגדרות / ההעדפות שלך לפי הצורך, לוודא שהכל מקושר לאתר שלך ואז אתה מוכן ללכת.

אם אתה קונה בתחומים בתפזורת או במסחר, אפילו זה די פשוט עם רשם, כיוון שיש להם כלים רק כדי להקל על העבודות האלה..

Namecheap מצליח מאוד בחזית התחום. ממשק המשתמש פשוט מאוד: למעשה אתה מקבל לוח מחוונים וכמה דפים נוספים בסרגל צד המאפשרים לך לנהל בקלות את הדומיינים שלך ואת חשבון Namecheap שלך..

לוח מחוונים של namecheap

* הערה: סליחה על הצנזורה! זה פרויקט סודי ביותר שאיני מוכן להראות לעולם … עדיין!

בכל אופן, קלות השימוש חשובה מעט יותר לאירוח לדעתי. כן, אירוח דומה לרישום דומיין בכך שאתה בעצם מחפש הקצאת משאבים נכונה במחיר הנכון ואז אתה יכול לאפשר למארח שלך לעשות את העבודה בשבילך.

עם זאת, אירוח קצת יותר מסובך בגלל כל הדברים השונים הכרוכים בכך: יתכן שאתה משתמש בונה אתרים או משתלב עם וורדפרס, או שאתה מנהל תעודות SSL או חשבונות דוא”ל או מספר דברים אחר. בנוסף, ישנם הרבה יותר דברים לניהול אירוח האתר שלך.

אז זה דומה, אבל בהמה אחרת. למרבה המזל Namecheap מקל על ניהול האירוח שלך כמו הטוב שבהם. ממשק המשתמש של Namecheap לאירוח דומה מאוד לממשק המשתמש של ניהול תחום שלו (בתמונה למעלה).

הנה עוד דבר שהוא טוב וגם רע: Namecheap מקל מאוד על חיבור הדומיין שלך לאירוח, אם אתה רוצה להשתמש ב- Namecheap לשניהם. מדוע זה רע? מכיוון שזה אומר כמה מכירות שיכולות להיות מעצבנות, אם כי זה לא יותר מדי.

בצד הבהיר, אם תרצו להזדווג בין המארח והדומיין שלכם, יהיה זה משב רוח עם Namecheap. ברגע שאתה מתחיל להשתמש בשירות אירוח אתרים של Namecheap, אני אומר שזה די פשוט.

בדומה לרשם הדומיינים שלו, Namecheap אינטואיטיבי לשימוש ויש לו ממשק משתמש קל. ה- cPanel המצורף יפשט את הכל והעורות של Namecheap יבטיחו שהחוויה תישאר חלקה.

בנוסף, חבילות האירוח המשותפות של Namecheap כוללות בניית אתרים. זה די נורמלי, אך בונה האתרים של Namecheap אינטואיטיבי ויעיל במיוחד.

תכונות של nameapeap

דבר אחד שאני אוהב ב- Namecheap הוא השקיפות היחסית שלו. נכון, Namecheap לא מציב באנר הנחיתה באנר ענק שעליו כתוב “חבילת האחסון שלך תשלים ב- איקס מחיר!”

אבל עדיין מדובר בחברה ששומרת על דברים ברורים בעיקר עבור המשתמש. זה נכון לגבי תהליך רישום הדומיין ותהליך ניהול הדומיין שלאחר הרישום. זה נכון גם לאירוח: קל מאוד לבחון את הגדרות חשבונך ולשנות אותן לפי הצורך.

לסיכום: רישום הדומיין של Namecheap הוא קל ככל שיהיה – רק דומיינים של גוגל פשוטים יותר – ואירוחו קל לשימוש כמעט כמו המתחרים העיקריים של Namecheap..

שירות לקוחות

אי אפשר כמובן לסמוך תמיד על כך שמוצר קל לשימוש. לפעמים מתעוררים קשיים טכניים, או שלפעמים תוכנה קלה לשימוש אך עליכם לדעת לעשות משהו חריג, לבצע שינוי בחשבונכם וכו ‘..

לפיכך, תמיכה בלקוחות חיונית – האם האמינות של Namecheap עולה במחיר של תמיכת לקוחות טובה? בוא נראה.

הערה: זכור שמשאבי התמיכה בלקוחות של Namecheap משותפים בין התחום לצד האירוח.

ראשית, יש לך כמה אפשרויות ליצור קשר ישיר עם נציגים. אתה יכול לעשות זאת באמצעות כרטיס או צ’אט חי – אין תמיכה טלפונית כרגע, למרבה הצער. עם זאת, הכרטוס והצ’אט החי הסתדרו לי די טוב בעבר. הנה דוגמא …

namecheap-chat-1

לקח בערך דקה עד שנציג הגיע אלי, וזה לא רע.

namecheap-chat-2

מה הוא אולם, למרבה המזל, לקח עוד דקה וחצי לנציג לחזור אלי עם תשובה.

namecheap-chat-3

זו דוגמה טובה למדי לחוויה שלי עם תמיכה בלקוחות של Namecheap בצ’אט חי. חלק מההתנסויות שלי היו מהירות יותר מזו, אך לא הרבה מהן איטיות יותר. בכל מקרה, בהשוואה למיטב הצ’אטים החיים, זה קצת איטי, אבל כל הדברים שנחשבים קיבלתי את התשובה שלי תוך פחות מ -4 דקות. אז הייתי אומר שזה עדיין צ’אט חי משובח.

מלבד יצירת קשר עם נציגים, אתה יכול להשאיר משוב ולקרוא עדכוני סטטוס וחדשות.

אני לא אוהב איך התמיכה באתר של Namecheap והמידע מסודר: הדברים מופרדים מדי. בדף התמיכה הראשי של Namecheap יש הכפתורים ליצירת קשר עם נציגים ויש בו גם כמה מאמרים פופולריים ושאלות נפוצות. יש לו גם סרגל חיפוש עבור בסיס הידע.

לחלופין, תוכלו לעבור ישירות אל בסיס הידע, לעמוד נפרד ולעיין משם במאמרים (או חיפוש).

בסיס מידע על שם nameapeap

אני אוהב את בסיס הידע של Namecheap. זה מאורגן, יש בו תוכן רב, והוא נעים לעין.

ל- Namecheap יש גם מרכז משאבים, שבסיסו מורכב מתמיכה טכנית פחות לשימושים המעשיים בטכנולוגיה של Namecheap – דברים שכל אחד יכול למצוא בהם שימושי, כמו לבנות אתר, שיטות SEO טובות וכן הלאה..

מרכזי משאבים כמו זה נפוצים, אבל נחמד לראות את נמקפ ממשיך לעמוד בקצב.

למרות שתמיכת הלקוחות של Namecheap אינה מוגבלת להפליא, היא עדיין חזקה למדי. נראה כי נציגי הלקוחות מגיבים ועוזרים בניסיוני, בנוסף למידע והמשאבים שבאתר נגישים ושימושיים. ייתכן שהתמיכה של Namecheap אינה אנציקלופדית, אך היא בהחלט מכילה את עצמות הבר.

אבטחה ואמינות

אבטחה חיונית הן לרישום הדומיין והן לאירוח. האם Namecheap מטפל היטב באבטחה בשתי החזיתות?

כן! ובכן, זה הגון. הלוואי והיה מידע נוסף באתר של Namecheap, אך הפופולריות העצומה שלו מרמזת על Namecheap לפחות שאפשר לסמוך עליו עם רישום הדומיין שלך.

הבעיה מתעוררת יותר באירוח: איננו יודעים עד כמה הפופולרי הוא של אירוח של Namecheap, ומכיוון ש- Namecheap הוא רשם תחומים ושני מארחים, לא ברור כמה מהמשאבים שלו יועברו לאבטחת ואמינות אירוח..

למרבה המזל, ל- Namecheap יש כמה תקני אבטחה הגונים בכל רחבי החברה, ובנוסף יש לה כלים / תכונות אבטחה הגונות למשתמשים.

לדוגמה, אתה יכול להשתמש באימות דו-גורמי (2FA) עבור חשבונך ו- cPanel, בנוסף אתה מקבל תעודות SSL בחינם עם חבילות אירוח מסוימות (בשנה הראשונה). נוסף על כך, אתה מקבל אבטחה של נעילת דומיינים ומחשבון Whois בחינם למשך שנה עם כל רישום תחום. אתה יכול לשדרג לאבטחה מיוחדת של Namecheap או לרכוש את VPN של Namecheap.

Namecheap מעסיקה גם הגנת DDoS על כל השרתים שלה ויש לה צוות שעומד לרשות השרתים במקרה של התקפת DDoS. Namecheap משתמשת גם בשרתים האחרונים, היא בעלת הגנת RAID טובה לשרתים, בודקת את השרתים שלהם באופן קבוע ובעלת יתירות מלאה “בכל הרמות” ברשת שלהם..

כל זה נשמע מצוין, אבל אפילו אבטחה רבה לא אומר שאתה חייב לראות זמן פעולה מושלם. כיצד מופיע שם Namecheap?

זמן עבודה
99.75%
זמן תגובה
770 שניות

הנה Uptime הממוצע:
 • מרץ 2020: 99.93%
 • פברואר 2020: 99.78%
 • ינואר 2020: 99.70%
 • דצמבר 2019: 99.11%
 • נובמבר 2019: 98.97%
 • אוקטובר 2019: 98.37%
 • ספטמבר 2019: 98.60%
 • אוגוסט 2019: 98.17%
 • יולי 2019: 99.84%
 • יוני 2019: 99.73%
 • מאי 2019: 99.82%
 • אפריל 2019: 99.81%
 • מרץ 2019: 99.87%
 • פברואר 2019: 99.91%
 • ינואר 2019: 99.89%
 • דצמבר 2018: 99.91%
 • נובמבר 2018: 99.57%
 • אוקטובר 2018: 99.91%
 • ספטמבר 2018: 99.98%
 • אוגוסט 2018: 99.94%
 • יולי 2018: 100%
 • יוני 2018: 100%
 • מאי 2018: 100%
 • אפריל 2018: 100%
 • מרץ 2018: 99.99%
 • פברואר 2018: 99.98%
 • ינואר 2018: 100%
 • דצמבר 2017: 100%
 • נובמבר 2017: 99.99%
הנה זמן התגובה הממוצע:
 • מרץ 2020: 804ms
 • פברואר 2020: 768 שניות
 • ינואר 2020: 789 שניות
 • דצמבר 2019: 768 ms
 • נובמבר 2019: 656 ms
 • אוקטובר 2019: 668 שניות
 • ספטמבר 2019: 747 שניות
 • אוגוסט 2019: 847 שניות
 • יולי 2019: 1,687 ms
 • יוני 2019: 1,467 ms
 • מאי 2019: 1,577 שניות
 • אפריל 2019: 1,233 שניות
 • מרץ 2019: 1,137 ms
 • פברואר 2019: 1,125 ms
 • ינואר 2019: 1,089 שניות
 • דצמבר 2018: 514 ms
 • נובמבר 2018: 571 ms
 • אוקטובר 2018: 436 ms
 • ספטמבר 2018: 461 שניות
 • אוגוסט 2018: 629 ms
 • יולי 2018: 613 ms
 • יוני 2018: 520 ms
 • מאי 2018: 350 ms
 • אפריל 2018: 369 ms
 • מרץ 2018: 310 שניות
 • פברואר 2018: 723 ms
 • ינואר 2018: 545 שניות
 • דצמבר 2017: 335 שניות
 • נובמבר 2017: 302 שניות

אתה יכול לבדוק ציון uptime מפורט כאן.

כפי שאתה יכול לראות, זמן הפעולה הוא הגון, אך רחוק מלהיות מושלם. Namecheap מבטיח uptime של 100%, אך זו למעשה הבטחה ניואנסת: Namecheap מבטיח השרתים שלה תהיה uptime של 100%, ולא האתר שלך. אל תשתולל.

למרות שזמני התגובה היו בסך הכל טובים (למעט חודש ינואר), ציוני uptime גורמים לי להסס להמליץ ​​על עסק שבאמת סומך על אתר שתמיד מתחזק..

עם זאת, במחירי נמקeap זה לא מכר נורא. זה מצער שהתקן התעשייתי של זמן אחוז של 100% לא עומד, אך מובן. אם אתה עדיין מעוניין ב- Namecheap, שקול את עצמך מוזהר מפני זמן הפעילות!

הגרסה הקצרה היא כזאת: ל- Namecheap יש אבטחה טובה ואתה בטח יכול לסמוך עליה במידע שלך. הבעיה תהיה יותר עם זמן פעולה ואמינות, עבור אלה שמעניינים להשתמש ב- Namecheap כמארח. כרשם תחום, Namecheap אמין ככל שתוכל להשיג.

מסקנה: האם אני ממליץ על Namecheap?

כל הדברים הנחשבים, איך Namecheap?

כרשם, Namecheap ראוי בבירור למקומו כאחד הכלבים המובילים. יש לזה מחירים טובים, ממשק קל לניהול דומיינים ויש לו עסקאות טובות לאורך כל הקשת של רוכשי דומיינים יחידים לרוכשים בכמויות גדולות..

כמארח, Namecheap הרבה יותר מסובך. מצד אחד, Namecheap הוא סביר מאוד עבור מוצרי אירוח ברמה נמוכה יותר, חבילות האירוח המשותפות או וורדפרס.

לחבילות הללו יש מחירים נמוכים באמת והקצאת משאבים הגונה. אלה מבצעים טובים למדי עבור אלה שמוכנים להסתכן בכמה זמן אפשרי אם הם לא יכולים להסתדר.

השכבות הגבוהות יותר נראות טוב על הנייר, אבל הייתי משאירה את זה לחברה שמתמחה באופן ישיר יותר באירוח.

Namecheap נראה נהדר, אך מדידות זמן הפעילות שלנו היו עקב אכילס קל. במיוחד אם יש לך צרכים של מסחר אלקטרוני, Namecheap עשוי להיות קצת מסוכן.

אם השימוש במועדון הגבוה ביותר הוא פחות חשוב לך – בדרך כלל אתה תהיה חובב או אולי עסק שרוצה אתר אבל לא מוצא אתר חיוני לעסק – Namecheap עדיין יכול להיות אפשרות הגונה שחוסכת לך כסף.

בקצרה, מסקנתי היא שנאמצ’אפ היא אפשרות מסוכנת לבעלי צרכי אירוח עזים, וגניבה למי שלא. כרשם זה בעיקר נהדר מסביב. אבל אם אתה עדיין לא בטוח, נסה זאת ללא סיכון למשך 30 יום!

בקר ב- NameCheap

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map