NameCheap Review 2020: Uptime History + جوانب مثبت و منفی بعد از استفاده از آن!

این مقاله در تاریخ 03 آوریل 2020 اصلاح و اصلاح شد.


در دنیای ثبت نام دامنه ، تعداد کمی از نام ها از Namecheap بزرگتر است. Namecheap به دلیل قیمت پایین و خدمات قابل اطمینان در ثبت دامنه به خوبی تثبیت شده است.

Namecheap مانند بسیاری دیگر از ثبت کنندگان ، خدمات میزبانی را نیز ارائه می دهد. متأسفانه ، در حالی که همه ما Namecheap را ثبت کننده می شناسیم ، تعداد معدودی از ما Namecheap میزبان را می شناسیم. این تعجب آور نیست ، با توجه به اینکه نام شرکت به طور مستقیم به دامنه ها و میزبانی وب اشاره نمی کند ، اما با این وجود …

امروز ، شما خوش شانس هستید! زیرا در این بررسی ، یافته های خود را از استفاده از Namecheap خلاصه می کنم. و برای اینکه امور خارق العاده ای شوند ، من در مورد Namecheap به عنوان میزبان و ثبت کننده صحبت خواهم کرد.

بنابراین ، Namecheap چگونه پشته می شود؟ آیا این تنها ارزان بودن است؟ آیا این تنها برای مدیریت 10 میلیون دامنه آن خوب است یا می تواند بخش دیگری از معادله سایت را نیز انجام دهد?

پیچیده است ، اما ما به آنجا خواهیم رسید. بنابراین بدون آزار و اذیت بیشتر ، اجازه دهید در مورد Namecheap صحبت کنیم!

طرفداران

بیایید با آنچه که Namecheap برای آن انجام داده است شروع کنیم ، به عنوان یک ثبت دامنه و به عنوان میزبان.

برای هر دو ثبت دامنه و هاستینگ ، قابل توجه ترین قدرت Namecheap ، قیمت مناسب آن است. اگرچه قیمت ها از نظر کالایی متفاوت است ، کاملاً واضح است که Namecheap به طور کلی دارای کمترین قیمت در ثبت دامنه و هاستینگ است.

.com خود را با قیمت 5.88 دلار در سال / 1 ، کد تبلیغاتی: NEWCOM دریافت کنید

سمت ثبت دامنه Namecheap با ظرافت به نمایش می رسد – شما می توانید هر کاری را که لازم دارید و مهمتر از همه ، انجام می دهید حریم خصوصی Whois را برای یک سال با هر ثبت دامنه رایگان دریافت کنید (بیشتر هزینه ثبت نام کنندگان).

namecheap-whoisguard

Namecheap به عنوان یک میزبان از ویژگی ها و منابع برخوردار نیست ، اما مطمئناً برای قیمت مناسب است – به خصوص با میزبانی مشترک ، جایی که ممکن است در حال حاضر به دنبال گزینه های مقرون به صرفه باشد ، Namecheap ترکیبی مناسب از قیمت و منابع را ارائه می دهد.

یک نکته جالب در مورد Namecheap استفاده از آن بسیار آسان است. میزبانی و ثبت دامنه با Namecheap هر دو فرآیند یکپارچه ای هستند ، با رابط کاربری بصری و ساده که اکثراً فاقد رونوشت است.

واضح است که ، Namecheap در اینجا روبرو است – به طور کلی پشتیبانی مشتری آن نیز خوب است. نمایندگان عموماً مفید و پاسخگو هستند و اطلاعات موجود در سایت مناسب و معقول است. هیچ چیز استثنایی در اینجا نیست ، اما شکایت کمی در مورد آنها وجود دارد.

Namecheap همچنین از امنیت خوبی برخوردار است و به عنوان یک ثبت کننده قابل اعتماد است.

به عنوان یک میزبان … خوب ، وقت آن است که به سمت فراز و نشیب ها برویم.

منفی

سقوط؟ اما Namecheap همین کار را به خوبی انجام داد! بله ، خوب ، قیمت های پایین همیشه متاسفانه کیفیت را در همه چیز تضمین نمی کنند.

صلاحیت اصلی من با Namecheap است نمرات به موقع مشکوک (با اندازه گیری های ما). اندازه گیری های ما زمان استاندارد پایین تر از استاندارد صنعت را نشان داده است. اکنون ، این پایان جهان نیست ، اما باعث می شود میزبانی آن جذاب تر به نظر برسد.

علاوه بر این ، برای محصولات میزبانی با کیفیت بالاتر Namecheap (مانند VPS و میزبانی اختصاصی) ، فکر می کنم قیمت مناسب Namecheap به همان اندازه حساب نمی شود. مطمئناً پس انداز کردن خوب است ، اما هرکسی که در حال حاضر روی یک راه حل میزبانی سنگین سرمایه گذاری کرده است ، بالاتر از همه چیز می خواهد.

با توجه به این ، اینگونه نیست که Namecheap بد است – ممکن است کمی خطرناک باشد. اگر به دنبال یک راه حل جدی تر برای میزبانی هستید ، مطمئناً بهتر است شرکتی را که در درجه اول اختصاص به هاستینگ است بررسی کنید.

روی کاغذ ، لیست downsides خیلی طولانی به نظر نمی رسد. با این حال ، آنها کمی شدید هستند و ممکن است Namecheap را برای برخی از مشتریان بالقوه کمتر جذاب کنند. ما تاکنون فقط سطح را خراشیده ایم ، اما باید جزئیات را عمیق تر بدانیم!

قیمت گذاری و ویژگی ها:

این اطلاعات زیادی است ، بنابراین می خواهم ابتدا در مورد ویژگی ها و قیمت گذاری Namecheap به عنوان ثبت دامنه و سپس به عنوان میزبان صحبت کنم. سایر فاکتورها – سهولت استفاده از آن به بعد – ارزیابی راحت تر با هم هستند.

Namecheap دارای یک ثبت است که بدون شک قوی است. نسخه کوتاه: دارای قیمت های عالی ، ویژگی های خوبی است و به عنوان یک سرویس بسیار ساده است. جای تعجب نیست که 10 میلیون دامنه را مدیریت می کند.

نسخه طولانی تر: یک دامنه .com تنها در Namecheap معمولاً در زمان نوشتن این مقاله 8،88 دلار در سال است.

این در حال حاضر چند دلار پایین تر از قیمت معمولی است ، و گرچه هزینه های تمدید بالاتر است ، اما آنها به طور قابل توجهی بیشتر نیستند – به خصوص اگر در همان ابتدا بیش از یک سال خریداری کنید..

در حقیقت ، اگر می خواهید بیش از دو سال اول بر روی دامنه های خود نگه دارید ، Namecheap یکی از بهترین گزینه ها است زیرا قیمت های نوسازی به طور مداوم در سطح پایین پایین است.

شما همچنین یک سال رایگان WhoisGuard را دریافت می کنید ، بسیار عالی است زیرا ثبت کنندگان دامنه تمایل دارند که هزینه جداگانه آن را بپردازند ، و برای اکثر کاربران ضروری است (WhoisGuard با مخفی کردن اطلاعات ثبت نام خود از رجیستری عمومی دامنه ها از حریم خصوصی شما محافظت می کند).

اگر می خواهید به صورت عمده خریداری کنید ، Namecheap هنوز گزینه خوبی است. دامنه سطح بالایی (TLDs) را انتخاب کنید ، که اکثر آنها دارای قیمت رقابتی هستند. ابزارهای Namecheap به اندازه کافی ساده و واضح است که حتی یک خریدار فله ای می تواند کارها را بدون هیچ مشکلی مدیریت کند.

دستگاه مدیریت دامنه Namecheap نیز دارای یک فروشگاه برنامه است ، اما بسیار کم رنگ است.

namecheap-app-store

بدون نامزد کردن شما با اطلاعات غیر ضروری ، کار Namecheap به عنوان ثبت دامنه بسیار محکم است. ابزارهای کاملاً زیادی وجود ندارند ، با توجه به اینکه شما دامنه ها را مدیریت می کنید ، نه وب سایت ها ، کاملاً طبیعی است. و هرچه این ابزارها پیش بروند ، آنها خوب کار می کنند و به راحتی امکان پذیر هستند.

بیایید در مورد میزبانی آن صحبت کنیم:

تا آنجا که میزبانی می رود ، Namecheap مجموعه ای از گزینه های شگفت آور را در اختیار شما قرار می دهد: اشتراکی ، WordPress ، نمایندگی فروش ، VPS و میزبان اختصاصی سرور همه در دسترس هستند.

اگر شما مانند من هستید ، انتظار دارید میزبان مشترک به عنوان اصلی ترین جذابیت Namecheap باشد – از این گذشته ، میزبانی ارزان قیمت به نظر می رسد که به طور طبیعی قدرت Namecheap باشد.

هنگامی که من برای اولین بار قیمت میزبانی Namecheap را دیدم ، مخالفت کردم.

nc-sharing-hosting

چی؟ ماهانه 15.44 دلار برای میزبانی مشترک ؟! اما بعد فهمیدم که به مدت 12 ماه با هم سالانه — یعنی سالانه بود.

nc-اشتراکی-ماهانه-قیمت گذاری

اگر ماه به ماه پرداخت کنید ، از 2.88 دلار شروع می شود. اگرچه ما هنوز به ویژگیهایی نرسیده ایم ، این قیمت بسیار خوبی است. اما چیزی که باعث جذاب تر می شود این است که قیمت ماهانه به ماه است که معمولاً بسیار گران تر است. داشتن قیمت ماهانه بسیار کم به این معنی است که میزبانی مشترک Namecheap در سطح دیگری از مقرون به صرفه بودن است ، که فقط با یک یا دو شرکت میزبان دیگر مطابقت دارد.

حداقل سال اول پرداخت حتی ارزان تر است. سال دوم ، قیمت آن دو برابر می شود – معمولی. اما حتی در اینجا ، دو برابر شدن قیمت هنوز هم بسیار مقرون به صرفه است. قیمت تمدید میزبانی مشترک با Namecheap با قیمت های تخفیف سال اول در سایر ارائه دهندگان مهم میزبانی برابر است..

این باعث می شود Namecheap یک گزینه میزبانی اشتراکی واقعاً مقرون به صرفه باشد حتی بعد از قیمت تمدید. خوب ، اما قیمت آن ارزشش را دارد؟?

گزینه های میزبانی مشترک حداقل دارای حداقل 20 گیگابایت فضای دیسک شتاب SSD ، پهنای باند پیموده نشده ، 3 وب سایت ، ایجاد سایت و انتخاب یک مرکز داده ایالات متحده یا انگلستان است (هرچند دیتاسنترهای انگلیس ماهانه دو یا دو هزینه دیگر). آنها همچنین دارای دامنه های رایگان ، رایگان WhoisGuard و حداکثر 50 گواهی SSL مثبت هستند.

همانطور که انتظار دارید ، ردیف بالاتر به سایت های نامحدود و فضای دیسک SSD بیشتری می دهد. پشتیبان گیری مناسب است — دو بار در هفته برای دو ردیف اول ، و 6x در روز هر هفته برای ردیف سوم. همانطور که با ارائه دهندگان دیگر معمول است ، می توانید یک ماهانه IP 2 اختصاص داده شده اضافه کنید و به یک فروشگاه اپلیکیشن دسترسی داشته باشید که تعداد خوبی از برنامه های رایگان دارد.

مشکل اصلی من با ویژگی ها این است که ردیف سوم محدود به 50 گیگابایت فضای دیسک خالص SSD است. این یک مقدار خوب است ، اما برای سطح سوم ، من هنوز هم فکر می کنم می تواند بالاتر باشد.

در کل ، من باید بگویم که میزبانی مشترک از نظر ویژگی های آن بسیار خوب به نظر می رسد. در مورد همه چیز چطور?

میزبانی وردپرس نیز از قیمت مناسبی برخوردار است. البته ، قیمت ماهانه بالاتر از قیمت سالانه است ، اما با این وجود ، مطمئناً در قیمت بازار میزبان وردپرس پایین یا پایین است.

میزبانی وردپرس Namecheap روی cloud Namecheap اجرا می شود و ظاهراً این امر خیلی سریع تر از استفاده از WordPress در یک حساب میزبانی مشترک مشترک است. گذشته از این ، به نظر می رسد دارای ویژگی های خاصی نیست ، اما قیمت مناسب و مناسبی را برای قیمت مناسب دارد.

به نظر می رسد بسیار مناسب برای میزبان نمایندگی.

nc-نمایندگی فروش

قیمت ها هنوز هم بسیار اندک است ، و اگر می دانید چه کاری انجام می دهید ، می توانید به راحتی سود مرتب کسب کنید. من نمی دانم که آیا ردیف اول می تواند از فضای دیسک بیشتری استفاده کند ، اما اشکالی ندارد.

میزبانی VPS هنوز هم بسیار مقرون به صرفه است ، اما کمی بیشتر در محدوده “عادی”.

namecheap-vps-hosting

منابع اختصاص یافته به برنامه های VPS بد نیستند ، اما ارائه دهندگان دیگری نیز هستند که گزینه های VPS با کیفیت بالاتر برای قیمت های مشابه دارند ، یا حداقل قیمت ها به طور قابل توجهی گران نیستند.

آخر ، گزینه های سرور اختصاصی با Namecheap بسیار خوب است. می توانید از بین سرورهای ترخیص کالا از گمرک (پایین پایان) یا سرورهای “جدید” انتخاب کنید (حدس بزنید این به چه معنی است).

سرورهای ترخیص کالا از گمرکی به طرز شگفت آوری مقرون به صرفه هستند. بله ، حتی برای محصولات طبقه بندی شده به عنوان سرورهای “ترخیص کالا از گمرک”. شما 8 گزینه با مشخصات مناسب دارید.

سرورهای اختصاصی namecheap

گزینه های سطح بالاتر به طور طبیعی قیمت بالاتری دارند و تنها سه گزینه برای انتخاب وجود دارد. این مشخصات مشخصات بسیار بهتری نسبت به سرورهای ترخیص کالا از گمرک دارند.

namecheap-new-server

به طور تقریبی ، میزبانی Namecheap مطمئناً ارزش انتخاب گزینه های پایین تر آن را دارد: میزبانی مشترک و میزبانی وردپرس.

اگر میزبان اشتراکی یا WordPress هستید ، معمولاً می توانید در مقایسه با VPS یا هاست اختصاصی اختصاصی ، کیفیت پایینتری را انتظار داشته باشید ، و اگر به دنبال این گزینه ها هستید ، ذهنتان به ذهن شما خطور می کند ، پس می توانید ارزش NameCheap را امتحان کنید..

اگرچه میزبانی مشترک به بهترین وجه بهترین معاملات Namecheap است ، با مجموعه ای عالی از ویژگی ها و منابع اختصاصی برای قیمت های پایین ، گزینه های دیگر آن بد نیست. اما این در مورد آن است: بد نیست. میزبانی وردپرس Namecheap با قیمت بسیار کمی است که فکر می کنم برای افرادی که به دنبال پس انداز هستند ، امتحان کردن.

اگر یک شغل باشید ، با این حال ، من کمی تردید خواهم بود. اگر یک مشاغل کوچک به یک سایت می چسبید و اگر ترافیک زیادی پیش بینی نمی کنید ، برنامه های Namecheap یا حتی وردپرس می تواند گزینه بسیار مناسبی باشد.

اگر ترافیک زیادی پیش بینی می کنید و می خواهید خدمات با کیفیت بالاتری داشته باشید ، Namecheap بد نخواهد بود اما ممکن است قیمت آن را تضمین نکند. مطمئناً ارزان است ، اما در این مرحله ، شما مایل به سرمایه گذاری در کیفیت بالاتر هستید. سایر شرکت های میزبان مشخصات بهتری را ارائه می دهند و حتی محدودیت کمتری در تخصیص منابع دارند ، برای قیمت هایی که ظاهرا بالاتر هستند اما اصلاً قابل دفاع نیستند.

در کل ، میزبانی Namecheap یک گوهر پنهان برای افراد یا مشاغل کوچک است که فقط به یک یا دو سایت نیاز دارند. اگر به دنبال چیز بالاتری هستید ، میزبانی Namecheap ممکن است عالی نباشد. هرچه دامنه ها پیش می روند ، Namecheap قطعاً گزینه بسیار خوبی است.

راحتی در استفاده

سهولت استفاده هم برای میزبانی و هم برای مدیریت دامنه مهم است اما به روشهای مختلف.

اصول اولیه مدیریت دامنه بیشتر وقتها توسط رجیستر شما مورد مراقبت قرار می گیرد ، بنابراین اگر فقط می خواهید یک نام برای سایت خود تأمین کنید ، کل چیزهایی که باید انجام دهید وجود ندارد. در اصل شما باید تنظیمات / تنظیمات برگزیده خود را در صورت لزوم تنظیم کنید ، اطمینان حاصل کنید که همه چیز به سایت شما پیوند داده شده است ، و سپس آماده هستید.

اگر دامنه هایی به صورت عمده یا تجاری می خرید ، حتی با یک ثبت کننده نیز ساده است ، زیرا آنها فقط ابزارهای ساده تری دارند.

Namecheap در جبهه دامنه بسیار خوب عمل می کند. رابط کاربری بسیار ساده است: شما در واقع یک داشبورد و چند صفحه دیگر را در یک نوار کناری قرار می دهید که به شما امکان می دهد دامنه ها و حساب Namecheap خود را به راحتی مدیریت کنید..

داشبورد namecheap

* توجه: متاسفم برای سانسور! این یک پروژه مخفی است که من آماده نیستم تا به جهانیان نشان دهم … هنوز!

به هر حال سهولت استفاده از نظر من برای میزبانی کمی مهمتر است. بله ، هاستینگ مشابه ثبت دامنه است به این دلیل که شما در واقع به دنبال تخصیص مناسب منابع با قیمت مناسب هستید ، و سپس می توانید میزبان خود اجازه دهید کار را برای شما انجام دهد.

با این حال ، میزبانی وب به دلیل همه موارد مختلف کمی پیچیده تر است: شما ممکن است از سازنده سایت استفاده کنید یا با وردپرس ادغام شوید ، یا ممکن است مدیریت گواهینامه های SSL یا حساب های ایمیل یا هر تعداد چیز دیگر را انجام دهید. به علاوه ، موارد بیشتری برای مدیریت میزبانی وب سایت شما وجود دارد.

بنابراین مشابه است ، اما جانوری متفاوت خوشبختانه Namecheap مدیریت میزبانی خود را به عنوان بهترین آنها آسان می کند. رابط کاربری Namecheap برای میزبانی بسیار شبیه به رابط کاربری مدیریت دامنه آن است (در تصویر بالا).

در اینجا چیز دیگری هم خوب و هم بد است: اگر می خواهید از Namecheap برای هر دو استفاده کنید ، Namecheap اتصال دامنه شما با هاستینگ را بسیار آسان می کند. چرا این بد است؟ زیرا این به معنای برخی از افزایش فروش است که می تواند آزار دهنده شود ، هرچند خیلی زیاد نیست.

از طرف روشن ، اگر می خواهید میزبان و دامنه خود را با یکدیگر جفت کنید ، با Namecheap نسیم خواهد بود. هنگامی که شما واقعاً استفاده از سرویس میزبانی وب Namecheap را شروع کردید ، می گویم بسیار ساده است.

Namecheap مانند ثبت کننده دامنه خود ، بصری در استفاده است و رابط کاربری ساده ای دارد. cPanel گنجانده شده ، همه چیز را ساده تر می کند و پوسته های Namecheap تضمین می کند که تجربه صاف و آرام بماند.

بعلاوه ، بسته های میزبانی مشترک Namecheap با یک سازنده وب سایت گنجانده شده است. این بسیار طبیعی است ، اما سازنده سایت Namecheap به خصوص بصری و کارآمد است.

namecheap-features

یک مورد که من در مورد Namecheap دوست دارم ، شفافیت نسبی آن است. درست است ، Namecheap بنر عظیمی را در صفحه فرود خود قرار نمی دهد که می گوید: “بسته بندی شما منتظر خواهد بود ایکس قیمت! “

اما این هنوز شرکتی است که امور را عمدتا برای کاربر ساده نگه می دارد. این امر در مورد فرآیند ثبت دامنه و فرآیند مدیریت دامنه پس از ثبت نام صادق است. برای میزبانی نیز صادق است: بررسی تنظیمات حساب شما و اصلاح آنها در صورت لزوم بسیار آسان است.

در نتیجه: ثبت دامنه Namecheap به آسانی امکان پذیر است – فقط دامنه های Google ساده تر است – و میزبانی آن بسیار ساده است به عنوان رقبای اصلی Namecheap.

پشتیبانی مشتری

مطمئناً هیچ کس نمی تواند به یک کالای ساده استفاده کند. بعضی اوقات مشکلات فنی بوجود می آید ، یا گاهی اوقات استفاده از نرم افزار آسان است اما باید بدانید که چگونه کاری غیر معمول انجام دهید ، در حساب کاربری خود تغییر ایجاد کنید و غیره.

بنابراین ، پشتیبانی مشتری ضروری است – آیا قیمت Namecheap به قیمت پشتیبانی مشتری خوب می باشد؟ اجازه بدید ببینم.

توجه: به خاطر داشته باشید که منابع پشتیبانی مشتری Namecheap بین دامنه و طرف میزبان مشترک است.

اول از همه ، شما چندین گزینه برای ارتباط مستقیم با نمایندگان دارید. می توانید این کار را از طریق بلیط یا چت زنده انجام دهید – متأسفانه هیچ پشتیبانی تلفنی در حال حاضر وجود ندارد. با این حال ، بلیط و چت زنده در گذشته برای من خوب کار کرده است. این یک مثال است …

namecheap-chat-1

حدود یک دقیقه طول کشید تا یک نماینده به من برسد ، که بد نیست.

namecheap-chat-2

چی است با این حال تاسف آور است که نماینده یک دقیقه و نیم دیگر طول کشید تا با یک پاسخ به من بازگردد.

namecheap-chat-3

این یک مثال خوب از تجربه من با پشتیبانی مشتری Namecheap در چت زنده است. برخی از تجربیات من سریعتر از این بوده اند ، اما خیلی از آنها کندتر نبوده اند. در هر صورت ، در مقایسه با بهترین چت های زنده ، این کمی آهسته است ، اما همه چیزهایی که در نظر گرفته می شود ، من در فضای کمتر از 4 دقیقه جوابم را گرفتم. بنابراین من می گویم هنوز هم یک گفتگوی زنده خوب است.

گذشته از تماس با نمایندگان ، می توانید بازخورد خود را رها کنید و به روزرسانی ها و اخبار وضعیت را بخوانید.

من از نحوه پشتیبانی در محل نام و نام خانوادگی و سازماندهی اطلاعات متنفرم: همه چیز خیلی جدا از هم نیست. صفحه پشتیبانی اصلی Namecheap دارای دکمه هایی برای تماس با نمایندگان است و همچنین مقالات و سؤالات متداولی دارد. همچنین یک پایه جستجو برای پایه دانش دارد.

از طرف دیگر ، می توانید مستقیماً به پایگاه دانش ، یک صفحه جداگانه بروید و مقالات (یا جستجو) را از آنجا مرور کنید.

namecheap-دانش پایه

من پایگاه دانش Namecheap را دوست دارم. این سازماندهی خوبی دارد ، محتوا فراوان دارد و چشم را خوشحال می کند.

Namecheap همچنین دارای یک مرکز منابع است که اساساً از پشتیبانی فنی کمتری برای استفاده های عملی از فناوری Namecheap برخوردار است – مواردی که هر کس می تواند مفید باشد ، مانند نحوه ساخت وب سایت ، شیوه های مناسب SEO و غیره.

مراکز منابعی مانند این متداول هستند ، اما خوشحال می شود که Namecheap را به روز نگه دارید.

اگرچه پشتیبانی از مشتری Namecheap به طرز باورنکردنی رفع نشده است ، اما هنوز هم بسیار قوی است. به نظر می رسد نمایندگان مشتری در تجربه من پاسخگو و مفید هستند ، به علاوه اطلاعات و منابع در سایت قابل دسترسی و مفید هستند. پشتیبانی Namecheap ممکن است دائره المعارف نباشد ، اما کاملاً بیشتر از پستانداران است.

امنیت و قابلیت اطمینان

امنیت برای ثبت دامنه و میزبانی ضروری است. آیا Namecheap امنیت را در هر دو جبهه به خوبی مدیریت می کند?

آره! خوب ، … مناسب است ای کاش اطلاعات بیشتری در سایت Namecheap در دسترس بود ، اما محبوبیت ظاهری آن حاکی از این است که Namecheap حداقل می تواند به ثبت دامنه شما اعتماد داشته باشد.

این مسئله برای میزبانی بیشتر به وجود می آید: ما نمی دانیم میزبان Namecheap محبوب است و از آنجا که Namecheap یک ثبت دامنه و میزبان دوم است ، مشخص نیست که چه مقدار از منابع آن به میزبانی امنیت و قابلیت اطمینان هدایت می شود.

خوشبختانه ، Namecheap دارای استانداردهای امنیتی مناسبی در سطح شرکت است ، به علاوه دارای ابزار / ویژگی های امنیتی مناسبی برای کاربران است.

به عنوان مثال ، می توانید برای حساب کاربری و cPanel از تأیید هویت دو عاملی (2FA) استفاده کنید ، بعلاوه با برخی از بسته های هاستینگ (برای سال اول) مجوزهای SSL را به صورت رایگان دریافت می کنید. مهمتر از آن ، شما می توانید امنیت دامنه قفل و WhoisGuard را به مدت یک سال با هر ثبت دامنه آزاد کنید. می توانید برای امنیت ویژه Namecheap آپدیت کنید یا می توانید Namecheap VPN را خریداری کنید.

Namecheap همچنین از DDoS برای همه سرورهای خود استفاده می کند و کارمندان در صورت حمله DDoS را برای حضور در سرورها در اختیار دارد. Namecheap همچنین از جدیدترین سرورها استفاده می کند ، از RAID محافظت خوبی برای سرورها دارد ، به طور مرتب سرورهای آنها را آزمایش می کند ، و از افزونگی کامل “در تمام سطوح” در شبکه خود استفاده می کند.

این همه عالی به نظر می رسد ، اما حتی امنیت عالی به معنای آن نیست که شما موظف به دیدن وب سایت عالی در زمان هستید. Namecheap چگونه در آنجا اجرا می کند?

وقت تمام وقت
99.75٪
زمان پاسخ
770 ms

میانگین زمان Uptime:
 • مارس 2020: 99.93٪
 • فوریه 2020: 99.78٪
 • ژانویه 2020: 99.70٪
 • دسامبر 2019: 99.11٪
 • نوامبر 2019: 98.97٪
 • اکتبر 2019: 98.37٪
 • سپتامبر 2019: 98.60٪
 • آگوست 2019: 98.17٪
 • ژوئیه 2019: 99.84٪
 • ژوئن 2019: 99.73٪
 • ماه مه 2019: 99.82٪
 • آوریل 2019: 99.81٪
 • مارس 2019: 99.87٪
 • فوریه 2019: 99.91٪
 • ژانویه 2019: 99.89٪
 • دسامبر 2018: 99.91٪
 • نوامبر 2018: 99.57٪
 • اکتبر 2018: 99.91٪
 • سپتامبر 2018: 99.98٪
 • آگوست 2018: 99.94٪
 • ژوئیه 2018: 100٪
 • ژوئن 2018: 100٪
 • ماه مه 2018: 100٪
 • آوریل 2018: 100٪
 • مارس 2018: 99.99٪
 • فوریه 2018: 99.98٪
 • ژانویه 2018: 100٪
 • دسامبر 2017: 100٪
 • نوامبر 2017: 99.99٪
در اینجا میانگین زمان پاسخ:
 • مارس 2020: 804ms
 • فوریه 2020: 768 ms
 • ژانویه 2020: 789 ms
 • دسامبر 2019: 768 ms
 • نوامبر 2019: 656 ms
 • اکتبر 2019: 668 ms
 • سپتامبر 2019: 747 ms
 • آگوست 2019: 847 ms
 • ژوئیه 2019: 1،687 ms
 • ژوئن 2019: 1،467 ms
 • ماه مه 2019: 1،577 ms
 • آوریل 2019: 1،233 ms
 • مارس 2019: 1،137 ms
 • فوریه 2019: 1،125 ms
 • ژانویه 2019: 1،089 ms
 • دسامبر 2018: 514 ms
 • نوامبر 2018: 571 ms
 • اکتبر 2018: 436 ms
 • سپتامبر 2018: 461 ms
 • آگوست 2018: 629 ms
 • جولای 2018: 613 ms
 • ژوئن 2018: 520 ms
 • ماه مه 2018: 350 ms
 • آوریل 2018: 369 ms
 • مارس 2018: 310 ms
 • فوریه 2018: 723 ms
 • ژانویه 2018: 545 ms
 • دسامبر 2017: 335 ms
 • نوامبر 2017: 302 ms

شما می توانید امتیاز دقیق تا به اینجا را بررسی کنید.

همانطور که می بینید ، زمان بروزرسانی مناسب ، اما به دور از کامل است. Namecheap قول 100٪ به موقع را می دهد ، اما این در واقع یک وعده ظریف است: Namecheap امیدوار کننده است سرورهای آن 100٪ به موقع داشته باشید نه سایت شما. فریب نخور.

اگرچه زمان پاسخگویی به طور کلی خوب بوده است (به جز ژانویه) ، نمرات به موقع باعث می شود که توصیه نکنم به شغلی که واقعاً در یک وب سایت همیشه حساب کاربری دارد توصیه کنم..

با این وجود ، با قیمت Namecheap ، فروش وحشتناکی نیست. مایه تاسف است که استاندارد صنعت صد در صد سایت به روز برآورده نمی شود ، اما قابل درک است. اگر هنوز به Namecheap علاقه دارید ، خود را در مورد زمان به روز هشدار دهید!

نسخه کوتاه این است: Namecheap از امنیت خوبی برخوردار است و احتمالاً می توانید با اطلاعات خود به آن اعتماد کنید. این مشکل بیشتر برای بروزرسانی و قابلیت اطمینان خواهد بود ، برای کسانی که در استفاده از Namecheap به عنوان میزبان جالب توجه هستند. به عنوان یک ثبت دامنه ، Namecheap تقریباً به همان اندازه قابل اعتماد است که می توانید دریافت کنید.

نتیجه گیری: آیا Namecheap را توصیه می کنم؟?

همه چیز در نظر گرفته شده است ، Namecheap چگونه است?

به عنوان عضو ثبت نام ، Namecheap به وضوح شایسته جایگاه خود به عنوان یکی از سگ های برتر است. این قیمت ها خوب است ، رابط کاربری آسان برای مدیریت دامنه ها ، و معاملات خوبی در سراسر طیف خریداران تک دامنه به خریداران عمده.

به عنوان یک میزبان ، Namecheap بسیار پیچیده تر است. از یک طرف ، Namecheap برای محصولات میزبانی پایین تر ، بسته های میزبانی مشترک یا وردپرس بسیار مقرون به صرفه است.

این بسته ها واقعاً قیمت پایین و تخصیص منابع مناسبی دارند. این معاملات بسیار خوبی برای کسانی است که مایل هستند در صورت قطع هر زمان بالقوه خطراتی را برای برخی افراد به وجود آورند.

رده های سطح بالاتر روی کاغذ خوب به نظر می رسند ، اما من آن را به شرکتی می دهم که مستقیماً در میزبانی تخصص دارد.

Namecheap عالی به نظر می رسد ، اما اندازه گیری های به روز ما یک پاشنه آشیل سبک بوده است. به خصوص اگر به تجارت الکترونیکی احتیاج دارید ، Namecheap ممکن است کمی خطرناک باشد.

اگر داشتن زمان بروزرسانی سایت برتر برای شما از اهمیت کمتری برخوردار است – به طور معمول شما یک سرگرمی یا شاید شغلی هستید که سایتی را می خواهد اما سایتی را برای تجارت ضروری پیدا نمی کند – پس Namecheap می تواند گزینه مناسبی باشد که موجب صرفه جویی در شما می شود. پول.

خلاصه ، نتیجه گیری من این است که Namecheap برای افرادی که نیاز به میزبانی شدید دارند ، یک گزینه خطرناک است و برای کسانی که نمی دانند دزدی می کند. به عنوان یک ثبت کننده ، تقریباً عالی است. اما اگر هنوز مطمئن نیستید ، فقط 30 روز آن را بدون ریسک امتحان کنید!

از NameCheap دیدن کنید

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map