ביקורת אינטרנט נוזלית: אירוח מנוהל נכון עבור הצרכים שלך? גלה כאן

ביקורת אינטרנט נוזלית: אירוח מנוהל נכון עבור הצרכים שלך? גלה כאן

ביקורת אינטרנט נוזלית: אירוח מנוהל נכון עבור הצרכים שלך? גלה כאן

סקירת אירוח נוזלית זו תוקנתנה ועודכנה ב- 18 ביולי 2019.


חברות האירוח הבולטות גמישות במה שהן מציעות: הן יכולות לספק אירוח ליחידים או אפילו עסקים גדולים. למרות שהם עשויים להיות טובים, זה כמובן אומר שאכן תתאבד מידה מסוימת של התמחות.

הכנס L
iquid Web: חברת Liquid Web הוקמה בשנת 1997 והפכה למותג מוביל במוצרי אירוח מנוהלים. אירוח מנוהל הוא בעיקרון אירוח ברמה גבוהה: בדומה לאירוח ייעודי, החברה שוכרת שרתים (או שטח שרת במקרה של VPS אירוח) ללקוחות, אך החברה גם מטפלת הרבה יותר בקצה שלהם מאשר באפשרויות אירוח רגילות..

אירוח מנוהל בדרך כלל עולה יותר מכיוון שהחברה מספקת הרבה יותר עבור לקוחותיה. זה מבוקש במיוחד על ידי עסקים קטנים או בינוניים (המכונים גם חברות קטנות ובינוניות).

ככאלה, לוויליד ווב יש רק 30,000 לקוחות (אם כי ב -130 מדינות) ומסייעים בניהול של חצי מיליון אתרים – שום דבר לעומת מיליוני השמות הגדולים באירוח. אך שוב – Liquid Web-Only מציע אירוח מנוהל.

במילים אחרות, אלא אם כן יש לך הרבה מה לזרוק, האינטרנט הנוזלי הוא לא האפשרות הטובה ביותר עבור רוב התחביבים או היחידים. אם אתה מנהל עסק קטן או בינוני, או אם אתה מעצב או מפתח עם צרכים כבדים או סוכנות דיגיטלית – ובכן, Liquid Web הוא כנראה מושלם.

אז איך עושה נוזלים ברשת בנישה זו?

לאחר שבדקתי את Liquid Web במשך מספר חודשים, אני יכול לומר כי Liquid Web באמת הצליח להפוך את עצמה לאופציה נהדרת למטרה שלה. עם זאת, אני לא חושב שזה נכון לכל SMB’s – אז בוא נקפוץ לפרטים.

מקצוענים

נתחיל בכמה מהחדשות הטובות: מה עושה טוב עם נוזלים??

הדבר הראשון שהייתי מציין הוא של- Liquid Web כולל מוצרים טובים מאוד. ברצינות, לא הייתי מסופק עם איכות השירות שאתה מקבל: מוצרים עמוסים בתכונות ומשאבים והם מבצעים ביצועים טובים.

חלק מאיכות זו כרוך בתמיכת לקוחות מעולה. אם לאינטרנט של Liquid אין את תמיכת הלקוחות הטובה ביותר באירוח, הוא כולל את הטובים ביותר בוודאות.

מכיוון ש- Liquid Web מציע שירותי אירוח מנוהלים, תמיכת לקוחות היא הכל.

אירוח ויישומים מנוהלים

וילד, האם הם מספקים את זה. זה אחד הדברים שהם הכי גאים בהם כחברה.

חיבור אך לא זהה לחלוטין הוא קלות השימוש: אינטרנט נוזלי אינו שירות האירוח הקל ביותר לשימוש מעצם טיבו ולקוח היעד שלו, אך הוא עדיין קל כמו שאירוח רציני יותר יכול להשיג.

לבסוף, בנוסף לביצועים הטובים של Liquid Web, האבטחה של Liquid Web בהחלט עומדת בתקני הזהב של התעשייה.

חסרונות

כל זה נשמע נהדר – וזה כן – אבל זה משאיר לנו חיסרון אחד גדול: מחיר.

אין דרך קלה לומר זאת: אינטרנט נוזלי יכול להיות מעט יקר. מבחינתי זו הבעיה העיקרית. מרבית ההיבטים האחרים של האינטרנט הנוזלי הם בסדר, אך המחיר בהחלט יכול להגביל עבור חלקם.

גם אם זכור כי יעד גדול של רשת נוזלית הוא חברות קטנות ובינוניות ולקוחות עם מפרטי אירוח מחמירים, ספקים אחרים יכולים להציע שירותים דומים במחירים נמוכים יותר.

אני חושב שזה הוגן לומר שקשה לנצח את האינטרנט של נוזלים בכמה שהוא מתמחה באירוח מנוהל בפרמיה. עם זאת, לא כולם זקוקים לשירות פרימיום כזה – רבים יכולים להסתדר במוצרים באיכות דומה במחירים נמוכים יותר.

הבעיה הנוספת עם Liquid Web תהיה שהיא אינה מציעה אירוח אתרים משותף. זה עשוי להיות תערובת מוצקה של איכות נוזל האינטרנט אך במחירים נוחים יותר. מצד שני, נראה כי Liquid Web אינו מעוניין בלקוחות שרוצים אירוח משותף, ולכן יתכן שזה לא נושא.

זה בעיקר זה! באופן טבעי, לכל אחד יהיו תלונות משלהם הספציפיות לתכנית אירוח זו או אחרת, אך באופן כללי, אלה החסרונות העיקריים של נוזל הרשת.

עם זאת, רשת נוזלית תהיה אופציה נהדרת עבור עסקים מסוימים – אז בואו ונמשיך לדון בפרטים הקטנים של נוזל ווב.

תמחור ותכונות

תמחור של נוזל אינטרנט הוא אחד הדברים הראשונים שאנשים ידברו עליהם. הסיבה לכך היא שמבחינה חיצונית, האינטרנט הנוזלי הוא בקלות אחת מחברות האירוח היקרות ביותר.

“כלפי חוץ” היא מילת המפתח כאן. זכור כי Liquid Web אינו מציע מוצרי אירוח משותפים, שתמיד יהיו זולים יותר וממוקדים יותר לבעלי צרכי אירוח קלים יותר..

כשמסתכלים על מה שאפילו חברות אירוח מרכזיות – כמו GoDaddy, Bluehost או HostGator – מציעות למוצרים המנוהלים שלהם, הדברים אינם שונים מדי. תמיד יש כמה פערים בין מוצרים, אך בסך הכל רשת הנוזלים עדיין נמצאת בטווח סביר.

למרות שאמרתי ש … כן, לא מעט מוצרים נמצאים בצד היקר יותר. אירוח ייעודי מתחיל ב -199 דולר לחודש וממשיך ל- 599 דולר לחודש עם פתרונות מותאמים אישית נוספים הזמינים, למשל.

תמחור שרתים ייעודי

למרות חלק מהמחירים, לחברת Liquid Web חוזק במגוון שהיא מציעה. כדי להשתמש שוב באירוח ייעודי כדוגמה: טווח המחירים האמור מתפרש על פני יותר מתריסר מוצרים. מוצרים אלה נעים בין 4 ליבות ו -16 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM (הרובד הראשון) ל -20 ליבות ו -64 ג’יגה-בתים של זיכרון RAM.

אתה יכול לבחור בין שיהיה לך מעבד יחיד או מעבד כפול, לבחור אילו כונני גיבוי תרצו, ואפילו תוכלו לבחור בין שרתים במרכז או במזרח ארצות הברית, או באירופה (אם כי לשני האחרונים יש פחות מוצרים לבחירה).

לרשת האינטרנט הנוזלי יש גם אפשרויות ענן ממש טובות: ענן VPS, ענן ענן, ענן פרטי או ענן אתרים. הערה על האחרונה: אתרי ענן משתרעים על שרתים פיזיים ווירטואליים, המאפשרים להם להתאים בקלות אם אתה מצפה צמיחה.

אתרי ענן מאפשרים לך לעבור עם אתרים ללא הגבלה, וגם השרתים הייעודיים לענן הם מדרגיים מאוד. אני חושב שמוצרי ה- Cloud VPS מעט יקרים, אבל התכונות די סולידיות עם הרבה שטח דיסק SSD ורוחב פס, בתוספת אתרים ללא הגבלה, גישה לשורש, CDN, ועוד.

vps ענן

ענן פרטי הוא דבר שלא רואים כל יום, והוא נותן לך המון שליטה על סביבת הענן – בכנות, אני לא חושב שיש עוד הרבה אפשרויות נהדרות לעננים פרטיים המותאמים לעסקים קטנים ובינוניים..

רשת Liquid מציעה גם אירוח וורדפרס ו- WooCommerce. אירוח וורדפרס של Liquid Web טוב מאוד, עם כמה נקודות ייחודיות: עדכוני תוספים אוטומטיים, וכלול סינכרון iThemes.

צוות האינטרנט של נוזלים יוודא שהתוספים מתעדכנים בסביבות נפרדות כך שהם לא יתנגשו, וזו הסיבה שהרבה מארחים לא מעדכנים אוטומטית תוספים גם אם הם מעדכנים אוטומטית את WordPress עצמה..

באשר לסינכרון iThemes, זהו כלי שהופך את ניהול הנושאים לאתרים מרובים להרבה יותר מרכזי על ידי הצבת הכל בלוח מחוונים יחיד. זה לא חיוני, אבל ברגע שיש לך את זה, אתה תרגיש שהחמצת משהו קודם.

בכל מקרה, אירוח וורדפרס די טוב. פעם היה יקר יותר, החל ב -99 דולר ו -10 אתרים.

אבל עכשיו? עכשיו זה הרובד השלישי. הרובד הראשון מתחיל ב 29 $ לחודש עבור אתר אחד עם רוחב פס של 5 טרה-בתים. בעבר, הרמה הגבוהה ביותר תאפשר לך לטפל ב 50 אתרים, אך כעת המגבלה היא 25 והיא 149 דולר לחודש.

למען האמת, זה עדיין טווח די הגון. אני בטוח שחלקם ירצו תוכנית גדולה יותר שמאפשרת ליותר מ -25 אתרים – ובכן, תוכלו להשיג תוכנית ארגונית, שתתחיל ב -50 אתרים במחיר של 289 דולר לחודש..

אבל אפילו ארבעת הרמות הראשונות הולכות להיות טובות לרוב האנשים. ומכיוון שהתכונות באמת טובות, גם המחירים הם.

למרות שאני חושב שמוצרי האירוח הוורדפרס, הענן והייעוד של Liquid Web הם די סולידיים, אני מרגיש לא נעים בנוגע לאירוח WooCommerce. כן, השירות טוב, אבל הוא מתחיל ב 39 $ לחודש – שכבת רמת הכניסה מגבילה את מספר ההזמנות שהחנות שלך יכולה לטפל בהן ל 150 לחודש..

עבור חלק זה יכול להיות בסדר, אבל אני חושב שזה במחיר מופרז בהתחשב במספר העסקאות שהוא מותר.

בכל אופן, למרות שהפרטים עשויים להשתנות מחבילה לחבילה, כמעט כל מוצרי האירוח כוללים הגנת DDoS, CDN, בנוסף לאמצעי אבטחה אחרים וכלי גיבוי אחרים..

שירות האירוח האחרון שמציע Liquid Web הוא אירוח בדוא”ל. בסולם האינטרנט של נוזלים, זה די סביר: הרמה הראשונה היא 1 $ לתיבת דואר בחודש, ואז יש עוד כמה שכבות שמעלות את הדולר לתיבת דואר אבל מגיעות עם יותר שטח ותכונות.

אם אתה חושב להפעיל תיבות דואר לעשרות עובדים, ייתכן שתוכל למצוא עסקה טובה יותר עם חברה אחרת, אבל אם לא, אני חושב שזו אחת התכונות המודעות יותר למחירי Liquid Web.

בסך הכל, Liquid Web עושה המון. הוא מציע את כל הדברים הרגילים שציפיתם לכם באירוח, אך המפתח עם Liquid Web אם אתם די מובטחים שרת איכותי והקצאת משאבים איתנה..

זה אומנם יקר, אבל זה לא יהיה בצורה לא סבירה עבור כל העסקים – חלקם ימצאו ש- Liquid Web הושלם בצורה מושלמת. אבל היי, בעל טונות של תכונות לא אומר כלום אם אינך יכול להפיק את המרב מהם, ואם אתה רוצה אירוח מנוהל, ניהול זה טוב יותר. אז בואו נראה כמה קל להשתמש באינטרנט נוזלי.

קלות שימוש

כאמור, וכפי שהשם מרמז, אירוח מנוהל פירושו רמה מסוימת של מעורבות נוספת מצד החברה העומדת לרשותו. במקרה זה, Liquid Web שמה דגש חזק על לא רק לטפל בשרתים שלך היטב אלא בפשטת התהליך.

אביא לכך יותר בסעיף הבא, אך דוגמה אחת לכך היא תמיכת הלקוחות של Liquid Web. מלבד אירוח איכותי, נקודת המכירה האחרת של Liquid Web (ברצינות, בקר באתר שלהם ותראה למה אני מתכוון) היא שירות לקוחות מהמם.

בעיקרון, יש באתר Liquid Web אנשים שאפשר להתייעץ איתם, מלבד מתן תמיכה טכנית בסיסית. המשמעות היא שאם, למשל, העסק שלך צמח ואתה צריך להקצות מחדש או לשנות את גודל התשתית הדיגיטלית שלך מחדש, אתה יכול לדבר בקלות עם נציג אינטרנט נוזלי כדי לבצע את העבודה בצורה יעילה..

אז זהו חלק אחד מקלות השימוש של האינטרנט הנוזלי. דבר נוסף הוא כמה כלים אוטומטיים בסיסיים שהם כוללים בחבילות שלהם. דוגמא נהדרת לכך הן חבילות הוורדפרס שלהן. אפשרות לביצוע התקנה אוטומטית של תוספי וורדפרס ושימוש ב- iThemes Sync Pro הופכת את ניהול אתרי אתרי וורדפרס לקלים משמעותית יותר, במיוחד אם יש לך צוות קטן יותר.

חבילות וורדפרס

זה מה שהופך את החלק ה”מנוהל “למנגנון האירוח של Liquid Web לקונקרטי יותר. פלטפורמות אחרות עשויות להציע שירותי אירוח מנוהלים אך לא להשקיע משמעותית בנוחות השימוש ופשוט לדאוג לדברים פשוטים יותר.

Liquid Web יוצא מגדרו להפוך את כל מוצרי האירוח לקלים לשליטה. נקודה נחמדה נוספת היא שצוות מועיל מקפיד על יעילות תהליך ההתקנה.

בסופו של דבר, הייתי אומר שכל SMB, ובמיוחד כזה העוסק בתשתיות מקוונות מורכבות יותר, יתקל בקשיים ובשיגע המורכבות. עם זאת, האינטרנט הנוזלי מצמצם את זה ככל שניתן להעלות על הדעת כיום.

שירות לקוחות

תמיכת לקוחות וקלות השימוש הולכים תמיד יד ביד, אך הדבר נכון במיוחד עבור Liquid Web. כאמור: חלק גדול מקלות השימוש של נוזל האינטרנט וחלק גדול מהחלק ה”מנוהל “של אירוחו הוא תמיכה מצויינת בלקוחות..

למה אני מתכוון לזה? אתה יכול לשקול את הצוות שעוקב אחר תחזוקת השרתים שלך כצורה של תמיכה בלקוחות, אם כי בסיסיים לכל אירוח. ובכן, נוזל אינטרנט אכן מכניס (עד כמה שאני יכול להסיק) עבודה נוספת בנושא ניטור החומרה.

עוצמתה העיקרית של Liquid Web היא בנציגי שירות הלקוחות שלה. עם פלטפורמות אירוח אחרות, תלך לנציגים אם יש לך בעיה טכנית או שאלה לגבי חשבונך. אתה עדיין יכול לעשות זאת באמצעות Liquid Web, אבל אתה יכול גם לפנות אליהם לייעוץ או פשוט בדרך כלל להוציא יותר מחשבונך..

נציגים זמינים 24/7 באמצעות טלפון, צ’אט, כרטיס, או דלפק עזרה. הם מבטיחים זמן תגובה של 59 שניות לצ’אט טלפוני וצ’ט חי. להלן דוגמה קצרה לאיך שנמדדו.

עזרה

עזרה

טוב לראות ש- Liquid Web לא בלף – וזה לא אומר “תקבל תגובה אוטומטית תוך 59 שניות.” בדוגמה זו לקחו רק כ -30 שניות לענות על שאלתי (ניתן, זה היה פשוט).

האמצעים האחרים ליצירת קשר עם נציגים מועילים ומגיבים באופן דומה. למרות שמערכת הכרטיסים אינה מיידית, עדיין מצאתי שהתשובות מגיעות יחסית יחסית.

החומר המידע המקוון מתרכז כולו בבסיס הידע, בשונה מחברות אחרות המפרידות בין בסיס הידע לסוגים אחרים של חומר.

בסיס הידע מאורגן ומקיף מאוד. גולת הכותרת היא שהמידע מגיע במגוון פורמטים – לא הכל רק מאמרים בטקסט רגיל – והוא מכסה טווח בריא של נושאים עם מגוון קשיים..

לא כל המאמרים מקיפים, אך חלקם די מפורטים.

מאפיין חזק נוסף בתמיכת הלקוחות של Liquid Web: פתרונות בהתאמה אישית. אם אחת החבילות שנקבעו מראש אינה מתאימה לעסק שלך, הנציגים שתתייעץ איתם מועילים מאוד.

הם מועילים גם אם אתה צריך לארגן מחדש את השירות שלך. אז הייתי אומר שנקודה נוספת בתמיכת הלקוחות של Liquid Web היא תהליך המוצר המותאם אישית.

קשה להבין עד כמה חשובה תמיכת הלקוחות עבור נוזל האינטרנט – נתח טוב מהמודל העסקי שלו מסתמך עליו. ככאלה, Liquid Web מקדם בכבדות את תמיכת הלקוחות שלה, ואני חושב שהיא מוצדקת.

ל- Liquid Web יש ככל הנראה את תמיכת הלקוחות הטובה ביותר בענף האירוח (אם כי שוב, זה לפי הצורך).

אבטחה ואמינות

אם אתה כמוני, היית מצפה של- Liquid Web יהיה בעל אבטחה טובה למדי ואמינות מהשורה הראשונה. אחרי הכל, הם לא מתמודדים עם אירוח אתרים משותף או עם אנשים די רפויים בנוגע לדרישות האבטחה שלהם.

רשת נוזלית מכוונת את שירותם לעסקים ולקוחות בעלי שכר גבוה יותר, אנשים הסומכים על חומרה מנוהלת היטב ושירות מהשורה הראשונה. אז הם לא היו יכולים להיות כאן כשלים, נכון? ימין?!

בעצם, צודק. האינטרנט הנוזלי אכן מצליח להגשים את הציפיות הללו.

אתייחס לדבר הראשון שבטח תרצה לדעת: איך הזמן הוא? זה טוב מאוד, וכך גם זמני התגובה.

יום יום, כיצד ניהול התוכנה? זה לא שונה מכל שירות אירוח אחר מסוף חווית משתמש: החלקים הבסיסיים נמצאים שם, אך תרגיש שכבה נוספת של תמיכה מצד החברה. לא שמתי לב לתקלות או תקלות בתוכנה הניהולית או ב- cPanel.

ככל שמדובר באבטחה, הרשה לי להקפיץ כמה אישורים: האינטרנט הנוזלי מוסמך על ידי HITECH (מה שאומר שהוא תואם את HIPAA, חוק אחריות אמריקאי משנת 1996); תואם את מסגרת מגן הפרטיות של האיחוד האירופי וארה”ב; תואם PCI; ותואם את התקנה הכללית האחרונה בנושא הגנת מידע באירופה.

בנוסף, Liquid Web משתמש בחומות אש וטכנולוגיית VPN, סיוע בתאימות, מניעת התקפות DDoS, הגנה על שרתים והגנה על יישומי אינטרנט..

ביטחון

רשת נוזלית מציעה גם שירותי אחסון וגיבוי, כולל גיבויים מחוץ לאתר וגיבויים בענן, בין צורות אחרות.

המסקנה שלי לאבטחה ואמינות תהיה זו: אם יש לך ציפיות גבוהות ל Liquid Web, סביר להניח שהם יענו.

מסקנה: האם אני ממליץ על נוזלים ברשת?

ברור שקורה הרבה עם נוזל האינטרנט. אז הנה רגע האמת שלנו: האם אני ממליץ על Liquid Web?

כן סוג של. אם לא הבנתי את הנקודה הזו מספיק פעמים: רשת נוזלית אינה מיועדת לכולם. אם לעסק שלך אין את המשאבים לקחת את ניהול האירוח לידיים, Liquid Web הוא אפשרות טובה. זה נכון במיוחד לעסקים עם צרכי אירוח מורכבים יותר – או פשוט כבדים יותר.

רשת נוזלית היא אפשרות טובה במיוחד למשווקים, שיכולים להיות סמוכים ובטוחים שהם יספקו ללקוחותיהם שירות מהשורה הראשונה. זה יכול אפילו להיות בסדר עבור פרילנסרים בודדים, בתנאי שהם מצליחים וזקוקים למפרטים של Liquid Web מספק בצורה הטובה ביותר.

זה לא מיועד לחובבים או פרילנסרים קטנים, שיכולים להסתדר מצוין עם אירוח אתרים משותף או אפילו גרסאות זולות יותר של אירוח מנוהל עם חברות אחרות. הדבר נכון גם לגבי חלק מהעסקים הקטנים, אפילו עבור בעלי צרכים של מסחר אלקטרוני.

עם זאת, Liquid Web הוא ללא ספק אחת מחברות האירוח הטובות ביותר בסביבה, עם ביצועים, אבטחה, תכונות ותמיכה מצוינת. לפחות אתה מקבל את מה שאתה משלם עליו!

בקר באינטרנט נוזלי

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Adblock
    detector