بررسی وب سایت وب: هر آنچه را که باید قبل از خرید بدانید!

Web.com یک غول پنهان در هاستینگ است. تا آنجا که محبوب است ، نام “خانواده” می رود ، من نمی دانم وب آیا این لیست را ایجاد می کند.


اما Web.com بیش از 3 میلیون مشترک دارد که به طور خودکار آن را در لیگ های اصلی قرار می دهد و درآمد آن در سال 2017 بالغ بر یک میلیارد دلار بود. “وای” درست است.

گذشته از اینکه بسیار بزرگ باشد ، در سال 1999 تأسیس شد – بنابراین پیر نیز هست ، تقریباً در حدود دو دهه است.

خوب — آنچه در وب سایت Web.com انجام می شود تا بسیار بی سر و صدا محبوب باشد?

البته ، چیزهای زیادی … من مدتی است که از Web.com استفاده می کنم و به این نتیجه رسیدم که یک یا دو مورد را در مورد آن بدانم که می خواهم درباره شما بگویم. خواندن را ادامه دهید ، و ما به جزئیات خواهیم پرداخت!

طرفداران
من ما را با برخی از جنبه های مثبت وب.com شروع خواهیم کرد.

Web.com در برنامه های قیمت گذاری آن ساده است – به این دلیل که فقط سه مورد وجود دارد و همه آنها میزبان مشترک هستند. این برای برخی (یک مورد بیشتر در ثانیه) یک روند نزولی است اما گزینه های خوشآمدگویی برای دیگران است.

علاوه بر این ، در حالی که این برنامه ها ارزانترین نیستند ، اما از نظر قیمت مقرون به صرفه تر هستند. در واقع ، شما تا حد زیادی اطمینان دارید که یک طرح Web.com در مقرون به صرفه تر خواهد بود (اگر یک کسب و کار کوچک هستید).

Web.com همچنین منابع مناسبی را به برنامه های میزبان خود اختصاص داده است ، از جمله برنامه ورود به سطح (عمدتا از نظر فضای دیسک و صندوق های ایمیل). بعلاوه ، Web.com برای استفاده بسیار آسان است و به خوبی با WordPress و سایر سیستم های مدیریت محتوا (CMS) ادغام شده است..

سرانجام ، پشتیبانی تلفنی وب مناسب است حتی اگر بقیه پشتیبانی مشتری آن قابل توجه نباشد ، و وب عملکرد بسیار خوبی داشته باشد (از جمله به موقع).

منفی
همه این موارد خوب است ، اما من قصد دارم چیزی را معرفی کنم که بقیه این بررسی را تحت تأثیر قرار دهد: منفی ها. متأسفانه ، Web.com موارد زیادی دارد که برای مطابقت با نقاط خوب آن ، نامطلوب نیست.

برای آن دسته از برنامه های قیمت گذاری که قبلاً به آنها اشاره کردم ، احتمالاً می توانید حدس بزنید که سادگی نیز کمی محدود کننده است. هر شخص یا شغلی با نیازهای میزبانی پیچیده تر (مانند میزبانی اختصاصی ، میزبانی VPS و غیره) تقریباً می تواند Web.com را فراموش کند.

در حالی که قیمت گذاری در سمت پایین است ، اینگونه نیست که ارزان. برخی از شرکت های دیگر قیمت شروع پایین و قیمت تجدید مشابه ، یا نسخه های پایین تر هر دو را ارائه می دهند و دارای ویژگی های بیشتری برای بوت شدن هستند.

اگرچه تخصیص منابع خوب است ، برخی از ویژگی های اضافی ممکن است قیمت ها را کمی ارزشمندتر کند.

برای پشتیبانی مشتری ، گفتگوی زنده iffy است و پایگاه دانش می تواند در بعضی مواقع کم عمق باشد. معمولاً هر دوی این گزینه ها کار را به اتمام می رسانند اما می توانند از برخی پیشرفتها به دلیل عقب ماندگی هر دو مسابقه استفاده کنند.

و نکته آخر اینکه ، وب سایت.com تقریبا هیچ چیز برای گفتن در مورد پروتکل های امنیتی خود ندارد. تقریباً فقط می توانید استنباط کنید ، و این برای چیزی به اندازه امنیت مهم نیست.

بنابراین در آنجا شما به یک مجموعه جوانب مثبت و یک لیست بلند مدت از مخالفان متأسفانه می روید. برای به دست آوردن یک ایده واضح تر از اینکه واقعاً Web.com در موقعیت شما قرار دارد ، ممکن است چند جزئیات بیشتر بخواهید. نگران نباشید ، من شما را پوشانده ام!

قیمت گذاری و ویژگی ها

بیایید به مواردی بپردازیم که در ابتدا مهم است: قیمت و آنچه برای آن می گیرید.

برنامه های وب

Web.com به یک طرف مقابل و یک طرفدار درست از خفاش می رسد ، زیرا تنها سه برنامه میزبانی دارد. خبر بد: بله ، شما یک گزینه گزینه ندارید. به طور خاص ، شما یک تن از گزینه های میزبانی فوق العاده با کیفیت بالا یا حق بیمه ندارید: می توانید میزبانی مشترک مشترک داشته باشید ، و این.

خبر خوب: Web.com بسیار مقرون به صرفه است. حال اگر فردی هستید که به دلایل شخصی یا سرگرمی شخصی و حتی یک سایت آزاد بسیار جزئی علاقه مند به داشتن یک وب سایت هستید ، قیمت های شروع وب سایت کمی بالاتر از حد متوسط.

قیمت ورودی یک دلار یا دو دلار بالاتر از حد معمول برای سال اول است. با این حال ، ردیف دوم و سوم قیمت بسیار بهتری دارند و در حقیقت پایین تر از برنامه های میزبانی مشترک مشترک درجه دوم و سوم هستند.

نکته تاسف آور این است که در حالی که این قیمت های سال اول در کل بسیار خوب است ، هزینه های تمدید بسیار بالا است. هزینه های تمدید به طور معمول به طور قابل توجهی بالاتر از قیمت سال اول هستند ، بنابراین هیچ چیز جدیدی در اینجا وجود ندارد ، اما قیمت تجدید وب سایت می تواند 2 تا 3 برابر گران باشد.

بنابراین این یک اشکال اساسی است و برای افرادی که سعی در پس انداز کردن دارند (یا مشاغلی که نیاز به میزبانی فشرده ندارند و می توانند پس انداز بیشتری در هاستینگ داشته باشند) دامنه قیمتی بسیار مناسبی نیست..

با این حال ، به خاطر داشته باشید که Web.com این برنامه ها را به عنوان جهت گیری به مشاغل کوچک توصیف می کند. برای یک تجارت کوچک ، این هزینه های تجدید مسئله به اندازه مسئله نیستند – مسئله بزرگتر این است که آیا محدود کردن برنامه های میزبانی مشترک مشترک اشکالی ندارد.

راستش فکر می کنم اینگونه است. انتخاب محدود Web.com قطعاً توسط بسیاری از مشاغل منتفی خواهد شد ، اما بسیاری از مشاغل کوچک ممکن است فقط به وب سایتهای مناسبی احتیاج داشته باشند و نه برنامه های سرور اختصاصی رده بالا.

اگر این را در نظر داشته باشیم ، ویژگی های Web.com بسیار مناسب و معقول هستند. به عنوان مثال ، بسته ورود به سطح میزبانی اساسی دارای 300 گیگابایت فضای دیسک و 100 صندوق ایمیل چند کاربره است.

در حالی که درست است که 25 حساب FTP برای بسته های سطح ورودی به طور نامشخص نیست و انتقال داده نامحدود یا دامنه های رایگان برای سال اول نیز بسیار رایج است ، فضای دیسک بسیار سخاوتمندانه است.

به عنوان مثال Bluehost شما را با 50 گیگابایت شروع می کند و GoDaddy شما را با 100 گیگابایت شروع می کند. صندوق های پستی متفاوت است ، اما هنوز هم بسیار مفید است. ردیف دوم موارد را به 500 گیگابایت فضای دیسک و 500 صندوق نامه الکترونیکی بالا می برد و آخرین ردیف باعث می شود فضای دیسک نامحدود شود و تعداد صندوق های ایمیل مجاز را حتی به 1،000 برساند..

با وعده های برنامه های میزبانی مشترک مبنی بر “نامحدود ___” (فضای دیسک ، ذخیره سازی ، پهنای باند ، و غیره) از بین بردن برنامه های میزبانی بسیار آسان است. ممکن است شما از لحاظ فنی محصور شوید ، اما تعداد بسیار کمی از افراد در حساب های میزبانی مشترک ، تخصیص منابع خود را به چالش می کشند ، و اگر همه این کار را انجام دادند ، میزبانی مشترک به کار نمی رود (زیرا منابع… به اشتراک گذاشته می شوند!).

بنابراین ، در حالی که ارائه دهندگان دیگر ممکن است تقریباً همه چیز را از ردیف دوم به بعد نامحدود کنند ، باید در نظر داشته باشید که این بیشتر از یک ویژگی جدی است. با Web.com ، “محدوده” بسیار بالا و معقول است (و بله ، می دانم که ردیف سوم می گوید همه چیز نامحدود است).

به خاطر داشته باشید که این منابع اصلی هستند که اختصاص داده شده اند. در صورت عدم انتخاب این برنامه ، یک سازنده وب سایت و نصب وردپرس و همچنین به روزرسانی های خودکار برای وردپرس دریافت می کنید. Web.com همچنین در نصب سریع سایر سیستم های مدیریت محتوا یا راه حل های تجارت الکترونیکی مناسب است.

همه بسته ها می توانند از چندرسانه ای پشتیبانی کنند ، اما فقط دو مورد اخیر برای مقادیر جدی تر آن ، به ویژه فیلم ، در نظر گرفته شده اند. نفر اول می تواند ، اما شما نمی خواهید آن را با گرافیک های مبهم سنگین کنید.

که بیشتر آن را جمع بندی می کند. مسلماً به نظر نمی رسد که خیلی زیاد به نظر برسد ، اما این چیز بدی نیست. برخی از ارائه دهندگان برجسته میزبانی تمایل دارند با ایجاد لیست های طولانی از همه چیزهایی که ارائه می دهند ، بخش عمده ای از ویژگی های خود را ایجاد کنند.

هنگامی که شما در واقع استفاده از حساب خود را با آن بسته ها شروع می کنید ، ممکن است متوجه شوید که از بسیاری از ویژگی های وعده داده شده خود استفاده نمی کنید ، یا اینکه برخی از آنها ابزارهای سبک هستند که برای استفاده واقعاً باید به روز رسانی شوند..

البته چیزها متفاوت هستند و قطعاً صحیح است که Web.com می تواند بهتر نمایش داده شود ، اما واقعیت ساده این که Web.com رسماً از ویژگی های کمتری برخوردار است به معنای سرویس بدتر نیست و یا حتی توانایی کمتری نیز دارد.

با گفتن این موضوع ، من فکر می کنم Web.com می تواند چند ویژگی دیگر ، حداقل برای لایه های بالاتر را شامل شود. به عنوان مثال ، هر نوع ابزار پشتیبان گیری و بازیابی منظم ، و همچنین از گواهینامه های SSL قدردانی می شود.

یک یادداشت سریع در مورد گواهینامه های SSL: بسیار ابتدایی است که امروزه آنها را در برنامه هاستینگ میزنید ، غالباً برای اولین رده اما حداقل حداقل برای موارد بعدی. Web.com نه تنها شامل گواهینامه های SSL با بسته ها نیست بلکه فقط آنها را بصورت جداگانه می فروشد. با 27.99 دلار در سال شروع می شود. قیمت خیلی بدی نیست ، اما جای تاسف دارد.

قیمت گذاری وب

حال ، از آنجا که Web.com بسیار قادر به ادغام با سیستم مدیریت محتوا محبوب است ، شما ممکن است با نصب برنامه های افزودنی برای آنها ، ابزار ابزار خود را گسترش دهید. اگر این کار را انجام دهید ، ویژگی های اصلی میزبانی وب.com باید فقط برای ارائه خدمات به سایت شما مناسب باشد.

مشکل این است که شما می توانید این کار را فقط برای هر ارائه دهنده میزبانی دیگر نیز انجام دهید ، و من فکر نمی کنم وب واقعاً به اندازه کافی متمایز باشد تا شما را در اولویت بندی آنها قرار دهد.

نتیجه گیری من این خواهد بود که Web.com برای قیمت های آن بد نیست. این قیمت در طرف پایین است – اما در کل یا در هر زمینه خاص نیز واقعاً استثنایی نیست. اگر شما تصمیم به استفاده از آن گرفتید ، Web.com خوب کار خواهد کرد ، اما ارائه دهندگان دیگری نیز چنین هستند.

راحتی در استفاده

بنابراین شاید وب سایت قیمت های خوبی داشته باشد و از نظر ویژگی ها اشکالی ندارد. تاکنون هیچ موضوعی متمایز نیست. حداقل استفاده از آن آسان است ، درست است؟ همانطور که تبلیغ شد?

مطمئناً اینگونه است.

وب سایت کام-سهولت استفاده

Web.com سهولت استفاده را برای همه تبلیغ می کند: توسعه دهندگان می توانند از زبان های مختلفی استفاده کنند ، افرادی که می خواهند از وردپرس استفاده کنند ، یک “نصب یکپارچه” دریافت می کنند و افراد بدون تجربه در ساخت سایت های مختلف می توانند از یک وب سایت ارائه دهنده استفاده کنند.

همه این وعده ها تقریباً صحیح هستند. گذشته از جنبه های سایت های ساختمانی ، فقط مدیریت میزبانی خود آسان است. cPanel معمولی و یک شکل ناوبری مناسب را به دست می آورید. این چیزهای بسیار ساده ای هستند که به یک منحنی یادگیری نیاز ندارند.

سپس این سؤال مطرح می شود: آیا وب سایت Web.com از هر رقبای خود به میزان قابل توجهی آسان تر است؟ در این مورد ، من باید بگویم نه. سهولت استفاده در ارتفاعات وب سایت همراه با بسیاری از ارائه دهندگان اصلی دیگر ، تا حدی که استفاده آنها نسبتاً آسان است.

با این حال ، سادگی عمومی وب سایت – از جمله در برنامه های موجود – مدیریت حساب را نیز ساده تر می کند. پرداختن به گزینه های کمتر مزایای آن را دارد (گاهی اوقات).

بنابراین ، در حالی که Web.com همه در همه نیست به ویژه استفاده آسان ، آن را به استفاده از استانداردهای صنعت بستگی دارد ، و این مهم است.

پشتیبانی مشتری

از آنجا که Web.com کامل نیست ، خوب است که پشتیبانی مشتری کاملاً محکم ببینید. آیا این چیزی است که ما به دست می آوریم?

آه ، نه واقعاً من نمی گویم که پشتیبانی مشتری آنها بد است – فکر می کنم عملکردهای اساسی پشتیبانی مشتری با اطمینان انجام می شوند – اما فقط با سایر ارائه دهندگان میزبانی مشهور مطابقت ندارد..

دو منبع اصلی شما نماینده ای هستند که می توانید مستقیماً با آنها یا اطلاعات در سایت تماس بگیرید. بیایید با سابق شروع کنیم: می توانید با یک نماینده گپ زندگی کنید ، یا با آنها از طریق تلفن صحبت کنید.

مسئله اصلی من با گفتگوی زنده وب این است که از کپی / چسباندن و / یا ربات ها استفاده بیش از حد می کند. مثال خوب این می تواند تصاویر زیر باشد (توجه داشته باشید: این گفتگو قبل از خرید و شروع به آزمایش Web.com صورت گرفت ، اما حتی بعد از اینکه حساب کاربری داشتم ، چت های بدتر شبیه به هم خواهند بود):

web-com-chat1

web-com-chat2

web-com-chat3

همانطور که می بینید ، تقریباً 10 دقیقه طول کشید تا به سؤال من کاملاً پاسخ داده شود. نماینده یا chatbot به اطلاعات مخاطب من با تبلیغات پاسخ داد و سپس وقتی مجبور شدم دوباره سؤال خود را تکرار کنم (عذر خواهی ، غفلت از وارد کردن آن در تصویر).

صادقانه بگویم ، اولین بار کاملاً واضح بود.

هنگامی که من یک حساب کاربری داشتم ، چت های زنده به همان اندازه تبلیغ خود را شامل نمی شد ، اما هنوز هم گاهی اوقات به این سطح از کیفیت می رسید. همیشه این بد نیست ، اما می تواند باشد ، بنابراین اجازه دهید این مکالمه به عنوان یک هشدار برای یک تجربه بالقوه چت بد باشد.

از نظر من پشتیبانی تلفن بهتر از چت زنده است ، بنابراین اگر به سؤالی که فوراً نیاز دارید پاسخ دهید ، می تواند گزینه خوبی باشد.

یک مورد منحصر به فرد که وب سایت می تواند ادعا کند این است که مجموعه خاصی از کارشناسان بازاریابی را برای مشاوره در اختیار دارد. از آنجا که این به نظر می رسد ، اکثر کاربران واقعاً از این منبع سنگین استفاده نمی کنند.

همچنین از کارشناسان بازاریابی Web.com برای فرآیند ثبت نام و ورود به سیستم استفاده می شود ، اما برای پشتیبانی روزانه ، نه چندان زیاد.

تا آنجا که اطلاعات در سایت می رود ، شما به طور عمده با پایگاه دانش وب سر و کار خواهید داشت.

پشتیبانی وب

چیزی که می تواند در مورد دانش دانش Web.com بی نظیر باشد این است که چند مقاله حاوی پاسخ های همپوشانی هستند که خدمات / سیستم عامل های مختلف وب را پوشش می دهد.

راه حل های وب-کام-شبکه

این درست نیست برای هر مقاله ، البته فقط برای کسانی که دارای مشکلات مرتبط با چندین سرویس Web.com هستند.

به هر حال ، در کل ، دانش بنیان بد نیست. مانند پایگاه دانش متوسط ​​، بیشتر سؤالات اساسی شما و حتی چند مشکل عجیب در اینجا و آنجا را پوشش خواهد داد. من فکر می کنم این می تواند عمیق تر باشد ، اما پایان جهان نیست.

در کل ، من می گویم که پشتیبانی مشتری از Web.com در بهترین حالت متوسط ​​است. چت های زنده خیلی عالی نیستند ، پشتیبانی از تلفن خوب است و مطالب اطلاع رسانی در سایت کار را انجام می دهند اما می توانند گسترده تر و عمیق تر باشند.

امنیت و قابلیت اطمینان

اجازه دهید صادقانه باشد. تا کنون ، Web.com دقیقاً به هر نت توجه نمی کند. امنیت و قابلیت اطمینان فضل پس انداز است?

آه … نوع من با خبر خوب شروع خواهم کرد: Web.com به قول 99.9٪ به وقت خود عمل می کند.

وب-کام-یک کلیک

هرچه زمان پاسخگویی می گذرد ، خیلی بد نبوده است ، اما هرچه که در مورد Web.com تمایل دارد اتفاق بیفتد ، خارق العاده نیست.

هنگام استفاده روزانه از Web.com ، همه چیز نسبتاً روان است. چیزهایی مانند cPanel یا WordPress به همان اندازه اجرا می شوند که انتظار دارید آنها از هر خدمات مناسب برخوردار باشند ، اما این واقعاً فریاد نمی زند “کیفیت خارق العاده!” به همان اندازه که “استانداردهای اساسی میزبانی” را نجوا می کند.

امنیت چیست؟ خوب ، آیا من خبرهایی را برای شما دریافت کردم ، مردمی: من نمی دانم.

صفحه “درباره” Web.com برای من پیوند مرده بوده است. روی پیوندهایی که می گویند “امنیت” در وب سایت خود ، در هر صفحه کلیک کنید؟ آنها شما را به صفحه برنامه های قیمت گذاری گواهینامه SSL خود می برند.

فکر کردم شاید چیزی را گم کرده باشم. جواب منفی. این موضوع را بررسی کنید: بخش کاملی از پایگاه دانش آنها در زیر دسته امنیت هیچ چیزی درباره پروتکل های امنیتی Web.com نمی گوید.

امنیت وب

ما می توانیم فرض کنیم که Web.com دارد حداقل برخی از زیرساخت های امنیتی اولیه وجود دارد زیرا آنها موفق به ارائه بیش از 3 میلیون مشتری در سراسر جهان شده اند که غول پیکر است. ما همچنین می توانیم این را فرض کنیم زیرا آنها انرژی زیادی را به عنوان یک شرکت به فروش گواهینامه های SSL اختصاص می دهند.

اما این در مورد آن است ، و ادامه آن زیاد نیست. گذشته از اینکه آگاهی از امنیت یک شرکت زیاد آزار دهنده نباشد ، نشان دهنده عدم شفافیت از طرف شرکت است.

بنابراین یک بار دیگر ، ما برای Web.com کمی خوب و بد باقی مانده ایم: زمان بروز خوب است ، زمان پاسخ مناسب است ، عملکرد کلی برنامه مناسب است ، اما امنیت تا حد زیادی ناشناخته است.

نتیجه گیری: آیا من وب سایت را پیشنهاد می کنم?

این بررسی یکی از موارد خنثی تر من بوده است. هر وقت چیزی راجع به Web.com را دوست دارم ، چیز دیگری پیدا می کنم که فاقد آن باشد یا ضعیف باشد.

اول از همه ، شما باید انتخاب محدودی از گزینه های میزبانی برای انتخاب ، همه مشترک داشته باشید. با این حال ، حداقل قیمت اینها به طور کلی بسیار خوب است و سادگی خط تولید محصول از مزیت شفافیت برخوردار است.

محصولات میزبانی وب.com از ویژگی های زیادی برخوردار نیستند ، اما مقررات منابع سخاوتمندانه ای دارند و به خوبی با CMS های محبوب ادغام می شوند. از طرف دیگر ، شما می توانید این کیفیت ها را با سایر شرکت ها با قیمت های مشابه یا پایین و حتی گاهی با ویژگی های بیشتر پیدا کنید.

قطعاً استفاده از Web.com آسان است ، اما این یک رابط کاربری پیشگام نیست. پشتیبانی مشتری از آن بسیار خوب است – یک گفتگوی زنده در هر زمان ، اگر تلفن خوب ، پشتیبانی خوب از تلفن و یک پایگاه دانش ولرم.

امنیت و قابلیت اطمینان فقط مجدداً بر روی حرفه و دوگانگی تأکید می کنند: عملکرد خوب ، اما ما درباره امنیت Web.com اطلاعات کمی داریم.

در پایان ، من فکر می کنم Web.com است …بد نیست. مشاغل کوچک که به استفاده آسان نیاز دارند و سرویس میزبانی ساده ، و کسانی که به پیکربندی سرورهای برتر نیز احتیاج ندارند ، ممکن است وارد وب سایت شوند.

من نمی دانم که من آن را توصیه می کنم یا نه. Web.com از این نظر که در مجموعه های امروزی میزبان شرکت ها قرار ندارد ، عالی نیست و می توانید با مراجعه به شرکت های دیگر ، چیزهای خوبی را که Web.com به ارمغان می آورد بدون پایین آمدن آن پیدا کنید..

وب سایت

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map