نحوه مسدود کردن وب سایتها (مراحل فوق العاده آسان ، با تصاویر)

دلایل زیادی وجود دارد که چرا می خواهید وب سایت ها را مسدود کنید ، گاهی اوقات ، آنها فقط شما را به حدی می رسند که می خواهید صفحه های دستگاه خود را بشکنید..


در حالی که برخی وب سایت ها فقط تا حدی شما را تحریک می کنند که برخی دیگر ویروس های مضر را ارسال می کنند که می توانند به رایانه و پرونده های شما آسیب برساند.

همچنین وب سایتهایی وجود دارند که می توانند اطلاعات را از رایانه یا داده های آنلاین شما سرقت کنند و همه افراد قادر به جلوگیری از این وب سایت ها نیستند و یا بدون مسدود کردن از آنها مراقبت می کنند..

البته بهترین راه مسدود کردن این وب سایت ها برای خوب است! روش های مختلفی وجود دارد که از طریق آنها می توانید وب سایت ها را در مرورگرهای مختلف یا سیستم عامل ها مسدود کنید.

در ادامه بخوانید تا دریابید که چگونه وب سایت ها را در سیستم عامل یا دستگاه خود مسدود کنید!

مهمترین هدف اینترنت ، به اشتراک گذاری اطلاعات در سطح جهان بود. وب سایت هایی برای ایجاد اطلاعات مورد نیاز برای به اشتراک گذاری با جهان ایجاد شده اند.

مردم می توانند مزایای بسیاری از داشتن این فناوری را مشاهده کنند اما یک دیدگاه متفاوت نیز نسبت به آن وجود دارد – یک طرف تاریک تر که محتوای نامناسب را با هدف مشخص به صفحه نمایش شما نمایش می دهد.

چرا باید تبلیغات و وب سایتهای پاپ آپ را مسدود کنم?

در حالی که همه تبلیغات پاپ آپ سعی در وارد کردن اطلاعات به کامپیوتر شما ندارند. برخی از آنها واقعاً در صفحه نمایش و داده های شما به کار خود ادامه می دهند.

علیرغم خبرهای خوب که گوگل آن را زیر دست خود گرفته است که از 9 ژوئیه تبلیغات آزار دهنده را از مرورگر شما مسدود خواهد کرد. Google قصد دارد به ویژگیهای مسدود کردن تبلیغاتی که در فوریه گذشته به بازار عرضه شد ، اضافه کند.

در اصل ، آنچه که Google قصد دارد پیاده سازی کند ، یک تجربه مرور امن و ایمن است که عاری از هرگونه رفتار مخرب و مضر است.

دفاتر Google ، حاشیه و تبلیغات محدود را به چه شیوه یا کارهایی که می تواند درگیر باشد استاندارد کرده است. برنامه Better Ads موفقیت را برای Google فراهم کرد.

این خبر خوب است که بیش از 97٪ وب سایت دارای فیلتر وب است به طوری که تبلیغات آنها می تواند از هرگونه رسوایی یا فاسد محتوا آزاد باشد.

چگونه وب سایت را در رایانه خود مسدود کنید

اگر در 10 سال به عقب برگردیم ، وب سایتهای تبلیغاتی پاپ آپ مسدود می شوند که چه چیزی تحریک کننده است. این امر به اضطراب و پرخاشگری شدید منجر شد زیرا مهم نیست چند بار وب سایت را باز کنید ، آنها باعث تعجب دیگری خواهند شد که منتظر شما هستند.

به طور دقیق ، مکانیسم مسدود کردن وب سایت ها در روزهای ابتدایی اینترنت بسیار پیچیده بود و همه افراد دانش واقعی در مورد چگونگی دستیابی به آن نداشتند.

برای این مشکل راه حل های ساده تری مورد نیاز بود که نه تنها به کامپیوترها بلکه تلفن های هوشمند نیز وصل بودند.

اما با گذشت زمان ، راه حل های بسیاری برای مسدود کردن وب سایت های خاص از دستگاه شما ، به شکل وب سایت ها ، برنامه ها و برنامه های افزودنی مرورگر ایجاد شد.

آیا هنوز تعجب می کنید چگونه وب سایت های رایانه خود را مسدود خواهید کرد?

یکی از بهترین راه های خلاص شدن از شر وب سایت های تحریک کننده که به شما آرامش نمی دهند این است که به Freedom. وارد شوید و از بسته های آزمایشی 30 روزه آنها سود ببرید. در اینجا چگونگی مسدود کردن وب سایت ها در چند مرحله آسان آورده شده است:

1. نرم افزار را از Freedom.to به صورت رایگان بارگیری کنید
آزادی io را نصب کنید

2. پس از بارگیری برنامه می توانید وب سایتها را با استفاده از برنامه وب مسدود کنیدلیست io آزادی

3. شما می توانید با استفاده از گزینه لیست لیست ، هر وب سایتی را که می خواهید مسدود کنید ، انتخاب کنیدبلوک سایت های آزادی io

4. پس از افزودن مدت زمان برای مسدود کردن وب سایت برای مدت زمان کافی برای تجربه راحت و شکستن رایگان ، روی “شروع جلسه” کلیک کنید..جلسه آزادی io

در اینجا نحوه بلاک کردن وب سایتها در Android آورده شده است

بنابراین ما همیشه در جستجوی راه هایی برای مسدود کردن وب سایت ها در تلفن های اندرویدی خود هستیم و گاهی اوقات فقط به دنبال نوع “چگونگی مسدود کردن وب سایت ها” در جستجوی وب سایت های مناسب نیستیم..

شاید از این امر آگاهی نداشته باشید ، اما مسدود کردن وب سایت ها بر روی تلفن شما بسیار آسان است (بله ، درست است). مسدود کردن وب سایت های روی تلفن شما به آسانی یک ، دو و سه است.

به سادگی به فروشگاه بازی بروید و برنامه را از طریق تلفن خود بارگیری کنید و برنامه را راه اندازی کنید. وارد برنامه شوید و آماده رفتن هستید. به این ترتیب صفحه ورود به سیستم ظاهر می شود.

HowtoBlockWebsite

این صفحه اولیه است که بلافاصله پس از راه اندازی برنامه مشاهده خواهید کرد

HowtoBlockWebsite

“جلسه جدید” را در نوار وظیفه داده شده در پایین برنامه خود انتخاب کنید.

HowtoBlockWebsite

روی صفحه لیست در جلسه جدید کلیک کنید

HowtoBlockWebsite

و وب سایت هایی را که می خواهید در تلفن Android خود مسدود کنید ، انتخاب کنید. تایمر را تنظیم کرده و روی “شروع جلسه” که در زیر آورده شده است کلیک کنید

HowtoBlockWebsite

خودشه!

چگونه وب سایت ها را در iOS مسدود کنیم

خوب ، داشتن یک دستگاه IOS امری دشوار است اما خوبی که در بعضی مواقع پیچیده است.

عمدتا به این دلیل که بسیاری از افراد هنگام جستجو در فروشگاه های سیب خود برای خدماتی که می توانند وب سایتهای تحریک کننده را مسدود کنند ، در یافتن آنچه در جستجوی آن هستند ، مشکل دارند..

کاربران iOS معمولاً به دلیل تبلیغات پاپ آپ که تجربه کاربر آنها را خراب می کنند ، با مشکل روبرو هستند. آیا شما یکی از آنها هستید؟ می توانید همین حالا بارگیری را شروع کرده و مقدار کمی از وقت خود را ذخیره کنید!

اینها مراحل ساده ای است که شما می توانید در بهترین لحظه ها بدون احساس نگرانی در مورد اینکه ویروس ها از آستین خود بلند می شوند ، تعقیب کنید (منظور شما از iOS است). در اینجا یک دستورالعمل گام به گام آسان وجود دارد

 1. برنامه را بارگیری کنید
 2. ثبت نام آزمایشی 30 روزه رایگان یا یک بسته کامل عالی (انتخاب شماست!)
 3. “جلسه جدید” را انتخاب کنیدجلسه آزادی io ios
 4. روی “لیست بلوک” کلیک کنید
 5. وب سایت هایی را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنیدآزادی io ios لیست بلوک
 6. مرور بدون تنش را شروع کنید!

نحوه استفاده از افزونه Chrome / Firefox برای مسدود کردن وب سایت ها

می توانید پسوند Chrome را از اینجا و افزونه Firefox از اینجا نصب کنید. پس از باز کردن لینک ، این مراحل ساده را دنبال کنید تا به شما در مسدود کردن وب سایت ها و استفاده از مرورگرهای خود مانند گذشته هرگز کمک کنید.

 1. با کلیک روی “افزودن افزودنی” ، ابزار Freedom را به مرورگر خود اضافه کنید..پسوند آزادی io را اضافه کنیدپسوند آزادی.یو شروع کنید
 2. جلسه جدید را شروع کنید
 3. طبق اولویت خود تایمر را اضافه کنید
 4. وب سایت ها و برنامه هایی را که می خواهید مسدود کنید اضافه کنید
 5. مانند گذشته هرگز از غربالگری خود لذت ببرید!

این برنامه افزودنی همچنین در مرورگر Opera برای سهولت کاربر ارائه شده است.

راههای جایگزین برای مسدود کردن وب سایتها در iOS شما

بعضی اوقات روشهایی که ما توصیه می کنیم برای برخی از کاربران کار نکنیم ، دلایل اغلب یکسان نیستند ، بنابراین به جای این که به دنبال تشخیصی برویم که چرا برای شما مفید نیست?

می توانید برای مسدود کردن وب سایت ها به روش های متفاوتی بروید. بنابراین اگر به دلایلی قادر به استفاده از روش فوق برای مسدود کردن وب سایت های خود نیستید ، نترسید.

گزینه های جایگزین موجود است.

اگرچه این گزینه ها ممکن است همان سطح رابط را ارائه ندهند اما آنها قطعاً گزینه های خوبی هستند که می توانید انتخاب کنید. دو نرم افزاری که می توانند در مسدود کردن وب سایت به شما کمک کنند عبارتند از:

 1. صفر WillPower
 2. مسدود کننده سایت

صفر Willpower: همانطور که از نام آن پیداست ، هنگامی که شما هیچ اراده ای برای کنترل خود از وب سایت های پرتلاطم که تأثیر بدی بر ریتم کار شما دارد ، کنترل نمی کند ، اگر کاربر iOS هستید این برنامه برای شما مناسب است..

این یک برنامه بومی است که به شما امکان می دهد سایت های مورد نظر خود را مسدود کنید تا شما را از عادت بد مرور کردن مداوم در اینترنت برای چیزی که فاقد سود است نجات دهد..

Site Blocker: Site blocker برنامه ای است که شبیه افزونه Site blocker chrome است. صرفه جویی در وقت با ارزش خود و دور نگه داشتن وب سایت های بی فایده یا مضر که می توانید خودتان انتخاب کنید بسیار مفید است.

راههای جایگزین برای مسدود کردن وب سایت ها در تلفن Android خود

گزینه های خوب هستند. بعضی اوقات ، بهترین روش برای دانستن اینکه برنامه فعلی تلفن شما به خوبی انجام می دهد. سایر اوقات ، این فقط راهی برای حرکت است.

این طبیعی است که انسان کشف و در نتیجه بهترین برنامه برای تلفن های خود را پیدا کند.

ممکن است برای شما مناسب نباشد اما همه ما دوست داریم روش دیگری از “نحوه مسدود کردن یک وب سایت در تلفن Android” خود را بدانیم و در اینجا این برای شما مناسب است.

Site Blocker همچنین می توانید با استفاده از Google Playstore در تلفنهای Android خود بارگیری کنید و بلافاصله می توانید وب سایتهای مسدودکننده را که فکر می کنید حواسشان پرت ، وقت گیر یا احساس ناامنی است ، تنظیم کنید..

نتیجه

گاهی اوقات برای جلوگیری از عادت های بد کمی کمک لازم می شود و در این دوره فناوری محور تعداد زیادی از آنها وجود دارد که می تواند شما را از کار روزمره باز دارد..

در حالی که تعدادی از این برنامه های کاربردی ظاهر شده مضر هستند ، اما آنها هنوز هم نقش مهمی در تأثیرات غلط و گسترش عادات ناسالم دارند. بنابراین حتی اگر در مسدود کردن یک وب سایت دوم شک دارید ، لازم نیست.

شما هرگز نمی دانید که این تغییرات کوچک تا چه اندازه می توانند در تجربه مرور شما مؤثر باشند. برای اضافه کردن ، شما تنها کسی نیستید که از وب سایت ها و مرور برنامه ها استفاده می کنید.

بنابراین باید مراقب باشید زیرا هرگز نمی دانید که وب سایت بازی باربی به چه چیزی منجر می شود!

این برنامه های کاربردی مفید می توانند یک صرفه جویی در زندگی باشند که مقدار زیادی از وقت شما را می خورند ، که می تواند شما را کارآمدتر کند و احتمالاً می تواند باعث صرفه جویی در وقت کافی برای خودتان نیز شود.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map