ProtonMail Review (2020): آیا این ارائه دهنده ایمن ایمیل؟ بیایید دریابیم …

ProtonMail Review (2020): آیا این ارائه دهنده ایمن ایمیل؟ بیایید دریابیم …

ProtonMail Review (2020): آیا این ارائه دهنده ایمن ایمیل؟ بیایید دریابیم …

از هر شخصی بخواهید که یک سرویس ایمیل و بیشتر اوقات فکر کند ، جواب دهد یا Gmail یا Outlook خواهد بود ، دو غول که بخش بزرگی از تجارت را در بر می گیرد. سهم بازار ایمیل شخصی.


اکنون به اندازه محبوبیت آنها ، هیچ چیز بی عیب و نقص نیست. Gmail در سال 2014 دچار نشت داده شد و تقریباً 5 میلیون رمز عبور از آن خارج شد و سال گذشته امنیت Outlook توسط هکرها نقض شد.

کافی است بگوییم که همه چیز رایج در دنیای فناوری در معرض نقض امنیت و هکرها قرار خواهد گرفت. ویندوز مایکروسافت محبوب ترین و هک کننده ترین سیستم عامل در همه زمان ها است. از این رو ، به روزرسانی ها.

اما اگر یک جایگزین منبع باز وجود داشته باشد که توسط یک گروه پرشور رمزگذار پشتیبانی می شود و امنیت را در اولویت خود قرار می دهد ، چه می شود. به طور کلی حریم خصوصی؟ چه می شود اگر این شرکت تحت کشوری تنظیم می شد که دارای قوانین سختگیرانه ترین حریم خصوصی باشد؟ این در مورد این بررسی است.

ببین. ProtonMail.

ProtonMail یک سرویس ایمیل رمزگذاری شده انتهایی است که در سال 2013 در تأسیسات CERN ، سوئیس توسط برنامه نویسان اندی ین ، جیسون استوکمن و وی سان یافت شد. در ابتدا با هدف حمایت از آزادی های مدنی بصورت آنلاین ایجاد شد.

از زمان شروع سرویس ، ProtonMail برای حفظ حریم خصوصی کاربران بسیار موضع گیری شدیدی داشته است. خطر تا آنجا که در روسیه ممنوع اعلام شده است از افشای اطلاعات به ظن سرویس مورد استفاده برای پخش اسپم.

ما در مورد تمام هزینه ها ، امنیت ، قابلیت استفاده ، پشتیبانی از مشتری ، ویژگی ها ، بحث خواهیم کرد و همه چیز را با یک سری از موارد مثبت جمع می کنیم ؛ منافع استفاده از خدمات. بیایید با آشکار شروع کنیم …

قیمت گذاری & امکانات

در صورتی که فقط برای استفاده شخصی به آن نیاز داشته باشید ، پرداخت هزینه خدمات الکترونیکی ممکن است مانند یک رویا بد باشد. اما این مؤسسات تجاری است که در مقیاس بزرگتر فعالیت می کنند و با معاملات حاوی اطلاعات ضروری سروکار دارند.

proton_ail proton_plans

ProtonMail 4 طرح را ارائه می دهد که اولین آنها رایگان است و بقیه نیز پرداخت می شوند. «حساب رایگان» یا حساب اصلی با قابلیت ها و ویژگی های محدودی در اختیار کاربران شخصی قرار گرفته است.

حساب “PLUS” امنیت بیشتری یافته است. ویژگی های پیشرفته ای که قدمی از Basic است. بنگاه های اقتصادی کوچک و متوسط ​​در اینجا جمعیتی هدفمند هستند.

“VISIONARY” یا دارندگان پیشرفته حساب به عنوان پشتیبان سایت معتبر شناخته می شوند و بیشترین ویژگی های برتر را نسبت به هر برنامه دیگر دریافت می کنند.

در آخر ، برنامه “PROFESSIONAL” ایمیل رمزگذاری شده میزبانی شده مخصوص شما یا شرکت شما را ارائه می دهد. برای شخصی سازی حساب های ایمیل یا کارمندان خود می توانید از نام دامنه خود استفاده کنید.

درخت قیمت گذاری ساده نگه داشته می شود. ارزان ترین طرح ، به غیر از برنامه رایگان ، طرح PLUS با قیمت 4 یورو در ماه و پس از آن گرانترین طرح بینایی است که 24 یورو در ماه و در آخر نیز طرح حرفه ای با قیمت 6.25 یورو در ماه / کاربر است..

این همه برای قیمت گذاری است بیایید در مورد چگونگی تأمین هزینه ویژگی ها ، با شروع برنامه رایگان صحبت کنیم:

ProtonMail free_account

ProtonMail برای کاربران شخصی که مایل به اشتراک / پرداخت هزینه حساب PLUS نیستند ، یک حساب اصلی ارائه می دهد. حساب اصلی برای افرادی که به پیچیدگی احتیاج ندارند عالی است. امنیت حساب کاربری پرداخت شده.

حساب اصلی ProtonMail 500MB ذخیره سازی داده برای همه پرونده ها و پوشه های ایمیل شما ، 150 پیام ایمیل ارسال شده یا دریافت شده در روز و پشتیبانی مشتری برای حل هرگونه مسائل یا نمایش داده ها ارائه می دهد.

ProtonMail plus_plan

برنامه PLUS یک نسخه خاص از برنامه Basic است. این امنیت را برای اولویت بندی حریم شخصی اضافه کرده است. اگر فردی هستید که نسبت به ایمیل و ارتباطات خود از امنیت برخوردار است ، این طرح ضروری است.

برنامه PLUS دارای 5 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، 1000 پیام ، برچسب است. فیلترهای سفارشی ، رمزگذاری پیام ، دامنه سفارشی ، 5 نام مستعار ایمیل و پشتیبانی از اولویت مشتری با وضوح سریع.

ProtonMail visionary_plan

برنامه VISIONary از همه برجسته ترین و پرهزینه ترین برنامه است. این گسترده ای از قدرت امنیتی ProtonMail است. این طرح برای متخصصان و مقامات امنیتی که بطور روزانه با اطلاعات حساس سروکار دارند مناسب است.

به عنوان یک ویژوال ، پیام های نامحدودی دریافت می کنید ، اما بدون ارسال نامه انبوه ، پشتیبانی از 10 دامنه ، پشتیبانی چند کاربر ، پیام های رمزگذاری شده ، 50 نام مستعار ایمیل ، دسترسی زودهنگام به ویژگی های جدید ، فیلترهای سفارشی. برچسب ها ، و ProtonMail بسیار خاص ProtonVPN برای اضافه کردن حریم خصوصی هنگام دسترسی به وب است.

ProtonMail Professional_plan

همانطور که از این نام می رود ، طرح PROFESSIONAL برای شرکت ها یا متخصصانی انجام می شود که به ایمیل رمزنگاری شده نیاز دارند که به طور خاص برای اهداف خود میزبانی شود. می توانید از دامنه سفارشی خود برای مشخص کردن حرفه خود یا ایجاد دامنه برای کارمندان خود استفاده کنید.

برنامه های فعلی ProtonMail را ببینید & قیمت گذاری…

این همه برای قیمت گذاری است؛ امکانات. مورد بعدی است …

راحتی در استفاده

سهولت استفاده یکی از کم ارزش ترین جنبه های سرویس ایمیل است. اگرچه همه خدمات ایمیل به همان هدف خدمت می کنند ، اما همه سرویس های ایمیل یکسان نیستند.

تغییرات خاصی وجود دارد که آنها را از دیگری متمایز می کند ، خواه UI ، امنیت ، ویژگی ها ، سرعت و غیره.

وب سایت ProtonMail

نگاه اساسی؛ احساس وب سایت بسیار ساده و حداقل است. پالت رنگ اصلی مورد استفاده بسیار دلپذیر است ، نمادها نیز ساده هستند ، بدون انیمیشن ، پیمایش صاف است و سایت سریع کار می کند.

بیایید خود سرویس ایمیل را بررسی کنیم. ما برای آزمایش سهولت در استفاده از آن ، به برنامه رایگان خواهیم پرداخت. بیایید از بالا با صفحه ثبت نام شروع کنیم.

ProtonMail signup_page

صفحه ثبت نام فرم حرفه ای استاندارد شما است. فقط 3 جزئیات را وارد کنید و وارد آن هستید. نام کاربری ، رمز عبور و یک نامه بازیابی که اختیاری است نگه داشته شده است.

ایمیل ثانویه اختیاری نادر است زیرا بسیاری از سایت ها می خواهند آن را لازم نگه دارند. اما در مورد رمز عبور فراموش شده ، بازیابی ایمیل غیرممکن است.

از آنجا که ما فقط سرویس را تست خواهیم کرد ، تصمیم گرفتیم از گزینه آدرس ایمیل اختیاری صرفنظر کنیم و در صورت بازیابی ایمیل از اخطار خواسته شد. در مرحله بعد ، سایت از طریق نامه الکترونیکی که عجیب است ، درخواست تأیید صحت انسانی را صادر کرد.

protonmail are_you_human

آنها به سادگی می توانند از تأییدیه captcha استفاده کنند ، اما از آنجا که ProtonMail خود را به عنوان یکی از اصلی ترین امنیت درود می داند ، ما مطابقت داشتیم. پس از وارد کردن کد تأیید ، تنظیم کامل شد.

ProtonMail وارد سیستم شوید

ProtonMail به دلیل یکی از سریعترین خدمات ایمیل ثبت نام ، می تواند به راحتی جوایزی را کسب کند. کل تنظیم را می توان در عرض 4 دقیقه به راحتی انجام داد. نکته دیگر ، این است که ایمیل به هیچ ایمیل یا شماره دیگری که امنیت بیشتری را حفظ کند ، مرتبط نیست.

صحبت در مورد رابط کاربری ، احساس بسیار ممتازی دارد. هیچ چیز در مورد آن “رایگان” یا اساسی صحبت نمی کند اما کارکردها همان کارایی هستند که با هر گزینه جایگزین رایگان دیگر می کنید. ProtonMail نیز بدون آگهی است که یک امتیاز عالی است.

شما طرح بندی اسپلیت را برای مرتب کردن دارید. ایمیل هایی را بخوانید که می توانند به حالت تمام صفحه تغییر کنند. شما پانل جانبی دارید که Inbox ، Drafts، Sent، Starred، Archive، Spam، Trash، All Mail و پوشه ها / برچسب ها را نشان می دهد..

ProtonMail search_bar

نوار جستجو گزینه های فیلتر برای مرتب سازی کامل از طریق ایمیل دارد. برای یافتن هر چیزی می توانید از کلمات کلیدی ، مکان ، فرستنده / گیرنده ، تاریخ شروع / پایان ، آدرس و پیوست های خود استفاده کنید.

ProtonMail new_message

با کلیک بر روی “نوشتن” کادر “پیام جدید” که در آن وارد می شوید باز می شود. این جعبه به نوعی غیرقابل تحمل است. با کلیک بر روی فلش در گوشه بالا سمت راست ، آن را کمی اما بدون صفحه کامل گسترش می دهد. ناراحتی بسیار زیاد نیست اما می تواند از فضای بیشتری استفاده کند.

با تایپ کردن بیشتر احساس رضایت بخش ، کافی است که بگوییم ایمیل به هیچ وجه مشکلی ندارد. کلیه ابزارهای اصلی ویرایش متن در دسترس هستند.

پیوست کردن پرونده ها؛ اسناد به آسانی به دست می آید. می توانید مدت انقضا را روی یک ایمیل تنظیم کنید و همچنین یک لایه رمزگذاری برای امنیت بیشتر اضافه کنید.

ProtonMail dpa_and_dpo

این خلاصه سهولت استفاده است. راه اندازی یک حساب کاربری بسیار سریع است. آسان نیازی به پیوست کردن هیچ شناسه خارجی نیست. UI احساس حق بیمه می کند. صاف و شامل رمزگذاری برای امنیت بیشتر است.

از این رو ، ProtonMail می تواند ایمیل های روزانه شما را به راحتی و بدون هیچ زحمتی اداره کند.

امنیت

از آنجا که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری هیلاری کلینتون در سال 2014 به دلیل جنجال نامه الکترونیکی کاملاً نابود شد ، امنیت به موضوعی مهم تبدیل شده است.

ProtonMail که در سوئیس مستقر است ، تحت اعمال محافظت دقیق مانند DPA و DPO برای افراد و شرکتها دارای قوی ترین قوانین حفظ حریم خصوصی است..

ProtonMail dpa_and_dpo

این برای قوانین کافی است ، بگذارید در مورد اینکه چه نوع امنیتی در واقع ProtonMail ارائه می دهد صحبت کنیم:

رمزگذاری پایان به پایان

ProtonMail end-to-end_encryption

آنچه اساساً رمزنگاری به پایان می رسد این است که داده هایی که از یک مکان به مکان دیگر منتقل می شوند محافظت از رمز عبور در تمام زمان ها.

داده ها در سرورهای ProtonMail ، داده های موجود در صندوق ورودی شما و داده های موجود در حساب گیرنده از طریق رمزگذاری بسته می شوند..

از این رو شانس هرگونه نقض شخص ثالث کم و بیش نیست. نکته دیگر ، اینست که ProtonMail به دلیل بند رمزگذاری باعث نمی شود اطلاعات شما را لمس کند و باعث می شود بازیابی اطلاعات غیرممکن شود.

یک حقیقت تلخ و شیرین اما به خاطر سپردن گذرواژه تنها مسئولیت شماست ، محافظت از حساب کاربری آنهاست.

امنیت سطح سخت افزار

امنیت سخت افزاری ProtonMail

به غیر از استفاده از کد منبع باز متخصص ، ProtonMail دارای سرورهایی در سراسر سوئیس است که اجازه ندهند داده های شما به فضای ابری برود و این بدان معنی است که فقط در دسترس شما خواهد بود.

مرکز داده اصلی آنها در 1000 متر زیر زمین قرار گرفته است تا سرورها را از هرگونه آسیب طبیعی و یا ساخته شده توسط انسان محافظت کند و با امنیت پوشانده شود.

تمام داده ها روی دیسک های با چگالی بالا که در لبه رمزگذاری شده اند ، ذخیره می شوند ، بنابراین حتی اگر مکان اطلاعات مصادره شود ، اطلاعات شما دست نخورده باقی می مانند.

ناشناس بودن

ProtonMail vendetta-4822543_1920

در اینجا چیزی است که ProtonMail را از بقیه جدا می کند: بدون ردیابی و ورود به سیستم. اکثر وب سایت هایی که نوید حفظ حریم خصوصی را دارند حداقل گزارش های IP شما را نگه می دارند.

این مورد در اینجا نیست ، ProtonMail حتی نمی داند چه چیزی در ایمیل شما وجود دارد زیرا همه چیز رمزگذاری شده است.

بدون آدرس IP ، بدون ابرداده ، بدون تبلیغات هدفمند ، هیچ اطلاعات شناسایی شخصی برای ردیابی شما وجود ندارد. برای افرادی که به دلیل حریم خصوصی در حال مرگ هستند ، به نظر می رسد یک رویا به حقیقت می پیوندد.

نتیجه گیری در اینجا می تواند خلاصه شود زیرا رمزگذاری غیرممکن است ، داده های شما مطابق قوانین قوی تضمین می شوند. سرورها و هیچگونه ضبط و دخالت داده ها از هر نوع.

پشتیبانی مشتری

آخرین باری که به دلیل مشکلات ایمیل خود به پشتیبانی مشتری احتیاج دارید ، به یاد دارید؟ بله ، من نه اکنون منطقی است که چرا اکثر مردم تمایل به جستجوی این بخش دارند. ایمیل آن ، بدترین چیزی است که می تواند رخ دهد?

اگر همه در حال خواندن هستید ، به چند نشت ایمیل اشاره کرده ام؛ نقض می کند مشکلات همیشه رخ می دهد. هیچ خدمتی کامل نیست و وقتی زمان درخواست کمک فرا رسید ، این تنها مکانی است که می تواند آن را مرتب کند.

ProtonMail service_support

بخش پشتیبانی را می توان در وب سایت اصلی ProtonMail یافت. همانطور که می بینید ، 5 بخش برای طبقه بندی مشکل شما با حاشیه نویسی هایی مانند “من دارم” ، “نیاز به کمک دارم” و “می خواهم” وجود دارد. این پایگاه دانش ProtonMail است.

ProtonMail web_app

با کلیک بر روی برگه برنامه وب ، 2 گزینه “مشکلات ورود به سیستم یا ثبت نام” و “سایر مشکلات” پایین کشید..

ProtonMail web_app

با کلیک بر روی “سایر مشکلات” ، 4 گزینه دیگر وجود داشت که حاوی خرده موضوعات برای مقالات مفصل است که آن مشکل را حل می کند.

ProtonMail support_form

به غیر از پایه دانش ، “فرم پشتیبانی” یا پشتیبانی نامه الکترونیکی سیستم بلیط وجود دارد که می تواند برای گزارش هرگونه مسئله / مشکل استفاده شود.

همچنین یک صفحه خارجی وجود دارد که می تواند برای گزارش هرگونه اشکال در سایت استفاده کند.

بخش امنیتی را پیچیده می کند. شما می توانید یک پایگاه دانش دقیق و پشتیبانی از ایمیل برای گزارش و دریافت کمک در مورد هر چیزی دریافت کنید.

طرفداران

 • رابط کاربری با کیفیت عالی و کاربری آسان که برای امنیت سازش نمی کند
 • گزینه ای برای استفاده از ایمیل ثانویه یا شماره تلفن برای ثبت نام با ارائه یک تجربه کاملاً جداگانه
 • بدون ورود به سیستم IP ، ردیابی ، بدون تبلیغات ، بدون ابرداده ، از این رو هیچ سابقه شخصی از هر نوع وجود ندارد
 • رمزگذاری پایان به پایان برای بالاترین سطح امنیتی. هیچ کس نمی داند چه چیزی در صندوق ورودی شما است جز شما
 • یکی از سریعترین مراحل ثبت نام که تاکنون مشاهده شده است. کل مراحل حدود 4 دقیقه یا کمتر طول می کشد
 • برنامه VISIONARY همراه با ProtonVPN برای رمزگذاری بیشتر شبکه و مبارزه با سانسور شما است

منفی

 • پشتیبانی مشتری احساس عدم حضور در چت زنده که ترجیحاً از پشتیبانی ایمیل باشد ، احساس کمبود دارد
 • ایمیل ثانویه اختیاری بازیابی را غیرممکن می کند. از آنجایی که این حساب به هر چیز دیگری ارتباط ندارد ، اما کمی خطرناک است ، امن تر است
 • از آنجا که کنترل کمتر توسط خود شرکت وجود دارد ، تعدیل مشکل می شود. به عنوان مثال ، هرزنامه ها می تواند مسئله ای باشد زیرا داده ها همیشه رمزگذاری می شوند.

نتیجه

بنابراین بعد از اینکه همه مواردی را که ProtonMail ایجاد کند ، ارائه کردیم ، آیا ارزش توصیه و تغییر در سال 2020 و به جلو را دارید؟ به عبارت ساده:

آره. بله 100٪.

ما در دنیایی که امروزه حریم خصوصی و امنیت به یک اولویت تبدیل شده است ، ما به ProtonMail احتیاج داریم. در حالی که بیشتر سرویس های ایمیل در مقایسه با شکست مواجه هستند ، این است که برای اتصال به حساب شما به یک لینک ایمیل یا تلفن خارجی متکی هستند.

این پیوند خارجی برای ردیابی اغلب قابل اجرا است. جزئیات خود را وارد کنید و اغلب از این جزئیات (به دنبال شما Gmail) برای هدف قرار دادن تبلیغات در شما استفاده می کنید.

ProtonMail از هرگونه لینک خارجی خودداری می کند و سرویس ایمیل مورد نظر خود را به شما می دهد. رمزگذاری کل داده ها ، بی عیب و نقص. رابط کاربر سریع و ناشناس ماندن کامل همان چیزی است که ProtonMail را به یک توصیه ارزشمند تبدیل می کند.

آیا ProtonMail را امتحان کرده اید یا مدت زیادی است که از آن استفاده می کنید؟ تجربه شما چطور بود؟ آیا افکاری دارید که می خواهید به اشتراک بگذارید؟ لطفا در زیر نظر دهید و به ما اطلاع دهید.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector