Rediffmail Review: آیا ارزش ثبت نام در سال 2020 را دارید؟ بیایید دریابیم …

Rediffmail Review: آیا ارزش ثبت نام در سال 2020 را دارید؟ بیایید دریابیم …

Rediffmail Review: آیا ارزش ثبت نام در سال 2020 را دارید؟ بیایید دریابیم …

سرورهای پست الکترونیکی پستی اینترنت هستند که ارسال می کنند & ارائه پیام به سراسر جهان طی چند ثانیه (هک ، میلی ثانیه تا زمان امروز).


شرکت ها سرورهای پستی را در قالب خدمات ایمیل به افراد ارائه می دهند & مشاغل یکسان برای نرخ های مقرون به صرفه یا حتی بدون هزینه هستند. این خدمات فقط به مصارف شخصی یا مشاغل محدود نمی شوند بلکه برای خدمات بازاریابی از طریق ایمیل نیز استفاده می شوند.

اگر خیلی پرماجرا باشید ممکن است برخی از نام های اصلی بازی به عنوان Gmail ، Yahoo ، Outlook یا ProtonMail بیان شود..

اما ، در این بررسی ، ما تصمیم گرفتیم تا چیزی را که مدت طولانی در آن وجود دارد بپوشانیم اما هسته اصلی آن را از هرگونه تغییر تحقیرآمیز حفظ کرده است:

تغییر مجدد.

Rediffmail یک سرویس ایمیل از Rediff.com ، یک پورتال خبری است که امور جاری تا ورزش را پوشش می دهد & سرگرمی.

Rediffmail دارای یک پایگاه کاربری است که عمدتاً از هند تشکیل شده و در عین حال برخی از کاربران در ایالات متحده نیز دارد & ژاپن نیز.

آیا ارزش آن است که امروز ، وقتی کنگلومری مانند Gmail نام کاربری خود را ثبت کنید & چشم انداز هرگونه رقابت را با عصبانیت در هم می شکنند?

خوب ، ما به آن کمک کردیم تا تصمیم بگیرید …

قیمت گذاری & امکانات

Rediffmail خدمات را در 3 نوع اصلی ارائه می دهد:

 • برنامه استاندارد
  • برنامه استاندارد 2 یا “محبوب ترین”
 • برنامه پیشرفته
 • برنامه تصدی

با شروع برنامه استاندارد ، Rediffmail یک نام دامنه سفارشی ، یک سرویس گیرنده Webmail ارائه می دهد & یک برنامه تلفن همراه با 270 پوند / شناسه در سال.

برنامه استاندارد

همچنین ، 1 گیگابایت ذخیره سازی & محافظت در برابر اسپم / ویروس. اگرچه انتظار می رود که این ویژگی ها استاندارد و به صورت رایگان در دسترس باشد. آنها تحت یک دامنه سفارشی قرار می گیرند.

چندان جالب نیست که مورد توجه قرار گیرد ، اما برنامه “محبوب ترین” یا استاندارد 2 دارای ویژگی های مشابه استاندارد است اما به جز ذخیره اضافی 10 گیگابایتی.

محبوبترین

در موارد خاص مانند انتقال داده های فله یا ذخیره سازی ابری ، ذخیره اضافی می تواند مفید باشد. استراحت همان ویژگی هایی است که Rediffmail از این طرح به عنوان محبوب ترین آن استقبال می کند.

با حرکت ، سطح پیشرفته ویژگی های گسترده تری نسبت به برنامه های استاندارد ارائه می دهد.

پیشرفته

با 10 گیگابایت فضای ذخیره سازی ، محافظت از اسپم / ویروس شروع می شود & صفحه ورود به سیستم سفارشی و برندسازی با فضای ذخیره سازی ابری & DMARC ، ما احساس کردیم که این یک سرویس برتر برای عضویت در این سرویس است.

رابط کاربری

Administrator Module یک بانک اطلاعاتی بصری برای مدیریت کارهایی مانند مدیریت صندوق ورودی کاربر ، گزارش های MIS ، خبرنامه ها ، شناسه ایمیل گروهی ارائه می دهد & خیلی بیشتر.

ماژول رابط کاربر انعطاف پذیری را برای مدیریت نامه از هر دستگاه با هماهنگ سازی داده ها با استفاده از تنظیمات ایمن IMAP / POP3 ارائه می دهد..

امکانات

ویژگی های اصلی را می توان به عنوان سفارشی سازی عالی ، امنیتی ، ابزارهای همکاری برای پردازش کلمه و صفحه گسترده ، زمان بهینه به طور خلاصه خلاصه کرد. & پشتیبانی مشتری برای هر گونه شکایت / نمایش داده شد.

در آخر اینکه وارد برنامه های سازمانی می شویم ، در صورت علاقه به بررسی این موارد ، واقعاً صفحه خاصی وجود ندارد..

ما در صفحه سازمانی آنها که نامی از آنها درخواست شده است ، گیر افتادیم & ایمیل برای هرگونه بحث بیشتر.

آنها پس از دادن ایمیل به آنها ، با پاسخی که نیاز به جزئیات بیشتر برای ادامه کار دارند پاسخ دادند.

آنچه به نظر می رسد یک پاسخ خودکار از وب سایت است ، از درخواست های اصلی برای تعیین یک برنامه سفارشی که برای اهداف ما ساخته شود ، می پرسد.

از این رو ، تعیین ویژگی ها دشوار است & قیمت ردیف شرکت بدون جمع آوری پارامترهای خاص.

راحتی در استفاده

برای شروع ، ما یک حساب ایمیل رایگان ثبت نام کردیم ، که البته استانداردی است برای هر سرویس ایمیل.

صفحه ثبت نام یک نوع معامله بسیار کلاسیک است ، اما به صورت متناقض و متناسب با “وارد کردن ایمیل جایگزین” است.

ایجاد حساب کاربری

در حالی که اکثر خدمات از طریق ایمیل یا شماره تلفن شما با احتمالاً captcha در اینجا یا آنجا درخواست می کنند & Rediffmail تمام راه را برای انتخاب کشور و شهری با تولد استاندارد پیش می برد & جزئیات جنسیت.

و ، اگر “شناسه جایگزین را کلیک کنید” کلیک کنید ، گزینه تنظیم یک سوال امنیتی در دسترس می باشد.

سوال امنیتی

اگر چه اقدامات امنیتی قدیمی اما اثبات شده برای حل و فصل بسته شدن قفل در صورت فراموش کردن رمز عبور یا شناسه خود است.

خوشبختانه ، ما مدیران رمزعبور زیادی داریم که به شما کمک می کنند از این نوع مسکن جلوگیری کنید.

پس از ثبت نام با موفقیت ، سرانجام با UI روبرو می شوید ، که بسیار اساسی است اما بسیار پیچیده یا ناخواسته نیست.

صندوق پستی

در حالی که بیشتر خدمات ایمیل شامل رنگ های بیشتری ، زنگ ها هستند & سوت زدن به رابط کاربر Rediffmail رویکرد محافظه کارانه تری در مورد ایمیل به وجود می آورد و بسیاری از رنگ ها را نادیده می گیرد & آیکون های کاربردی.

Rediffmail به دلیل تمرکز دقیق بر روی بهره وری و نه تعامل موقت ، ساخت یک UI ایمیل مدرن را حذف نمی کند. بنابراین ، می توانید بدون اینکه حواس پرت شوید ، به سر کار بیایند.

به نظر می رسد ، Rediffmail فقط ممکن است آنقدر که فکر می کنید خسته کننده نباشد.

اگر به دکمه تنظیمات بروید ، روی برگه General کلیک کنید و سپس روی مضامین کلیک کنید …

… ویلیا!

موضوع جدید

در کل 18 تم رنگارنگ در دسترس شما است ، مانند یک موضوع ساحل ، موضوع فضا ، بهار ، سمت روستا ، Xmas & خیلی بیشتر. احتمالاً الان خسته کننده نیست ، درست است?

با کلیک بر روی گزینه اول “نوشتن ایمیل” ، زبانه ای را درست در کنار صندوق ورودی باز می کنید ، جایی که می توانید بلافاصله به تایپ بروید.

صندوق ورودی

گزینه های دیگری مانند Cc ، Bcc ، فایل پیوست فایل ، کتاب آدرس به همراه ابزارهای ویرایش متن در دسترس هستند.

نوار کناری همیشه از سمت چپ باز است و حاوی گزینه های استاندارد برای پیمایش است & مدیریت.

منوی نامه

بنابراین ، Rediffmail به ارزشهای سنتی یک سرویس ایمیل تکیه می کند. این شما را با عملی بسیار بیشتر از هر جذابیت بصری درمان می کند.

امنیت

میلیون ها ایمیل هر روز ارسال می شود ، دریافت می شود ، می خواند یا پاسخ می دهد. اگر امنیت در هنگام بررسی سرویس ایمیل یکی از نگرانی های اصلی شما نیست ، می توانید تحت حمله هرزنامه یا فیشینگ قرار بگیرید.

Rediffmail بیش از چند اقدامات امنیتی را برای مقابله با هرگونه فعالیت مضر که ممکن است روی سکوی آنها رخ دهد ، برپا کرده است:

امن و خصوصی

 • پروتکل هایی مانند Advanced Threat Protection & پیشگیری از نشت داده ها داده های شما را از بدافزارهای خاص ایمن می کند & حملات مبتنی بر هکرها که داده های حساس را هدف قرار می دهند.

ضد هرزنامه

 • یادگیری ماشین را می توان معادل مدرن کد Enigma آلمانی Alan Turing دانست. به عبارت ساده تر ، هوش مصنوعی از طیف الگوهای بسیار پیچیده ای برای یادگیری خودکار استفاده می کند & تشخیص مشکلات.

انطباق

 • Rediffmail به معنای پیروی کامل از همه است & هر مقررات مربوط به شرکت در مورد رمز عبور / محافظت از ایمیل ، نظارت فعال ایمیل و یا اعمال محدودیت در برخی جنبه ها.

علاوه بر اقدامات اساسی ذکر شده در بالا ، Rediffmail همچنین دارای چندین پروتکل حفاظت پیشرفته است:

 • چارچوب خط مشی فرستنده (SPF)
  اساساً SPF روشی برای تأیید اعتبار ایمیل است که در هنگام دریافت ایمیل آدرس های فرستنده جعلی را تشخیص می دهد.

  SPF در کنار هم با DMARC برای تشخیص جعل فرستنده قابل مشاهده در ایمیلهایی که معمولاً برای حملات اسپم / فیشینگ مورد استفاده قرار می گیرند ، استفاده می شود..

  SPF این واقعیت را تأیید می کند که آیا آدرس IP دامنه فرستنده توسط مدیر آن دامنه تأیید شده است یا خیر.

 • DKIM (پیام شناسایی شده DomainKeys)
  DKIM یک تکنیک مجوز است. با بررسی امضای دیجیتال ، تأیید می کند که آیا ایمیل دریافت شده در واقع توسط مالک تألیف شده است یا خیر.

  امضای DKIM & تأیید اعتبار در سطح سرور صورت می گیرد ، بنابراین کاربر هرگز با این روش در تعامل نیست.

  DKIM ، در عمل ، از کاربر در برابر ایمیل های مخرب دفاع می کند. این ایمیلها می توانند ویروس ، اسپم ، برنامه های ربات خودکار یا حملات فیشینگ برای جستجو باشند & اطلاعات شخصی خود را سرقت کنید.

 • Spear Phishing-Guard
  آنقدر جالب که به نظر می رسد ، Spear Phishing یک حمله سایبری با هدف اصلی سرقت اطلاعات حساس کاربر به منظور دستکاری یا باج گیری شخص در اخاذی است..

مهاجم می تواند یک ایمیل ارسال کند ، ظاهراً بی ضرر یا بی گناه است تا کاربر را فریب دهد تا هرگونه نگهبان یا سوء ظن را رها کند..

Rediffmail شامل هوش مصنوعی است & فراگیری ماشین. اینها در تشخیص هرگونه تلاش فیشینگ در مراحل اولیه آن برای جلوگیری از هرگونه مشکلی کمک می کنند.

پشتیبانی مشتری

برای حل هرگونه سؤال مربوط به مشتری در وب سایت خود ، آنها یک بخش سؤالات متداول در Rediff.com ارائه می دهند. برای حل هر گونه سؤال محبوب که ممکن است درباره این سرویس داشته باشید ، که به نظر می رسد ، بله ، شما آن را حدس زده اید … FUNCTIONAL.

Rediffmail با این UI barebones جذابیت عجیب و غریبی دارد ، نه اینکه آنها وحشتناک یا هر چیز دیگری باشند ، اما بیا! حداقل برخی از یک ظاهر طراحی شده نمی تواند صدمه ببیند. یا احتمالاً ، پس از سالها پرستاری با UI های بزرگ ، Rediffmail مانند انگشت شست پا دردناک می شود.

مراقبت از مشتری

همانطور که ممکن است در سمت چپ تحت مراقبت مشتری مشاهده کنید. گزینه هایی را در رابطه با بخش های مختلف وب سایت مشاهده می کنید تا مشکلات موجود در آن بخش را برطرف کنید.

سوالات حاوی سوالات فرعی هستند تا جزئیات سوال شما را بیشتر بشناسید. پس از کلیک کردن روی یک سوال ، به جواب هدایت می شوید.

ایمیل را حذف کنید

پاسخ ها بصری است & درک آسان برای اطمینان از اینکه خواننده فقط به اندازه کافی درک می کند تا مسئله خود را به راحتی حل کند.

نامه حذف شده را بازیابی کنید

جدای از بخش سؤالات متداول ، Rediffmail پشتیبانی کاملاً کارآمد مشتری را ارائه می دهد اما فقط از طریق ایمیل.

فرم

چیزهایی که در طرف پشتیبانی گپ زنده آنها واقعاً عالی نیستند.

مشتری چت زنده فقط یک chatbot خودکار است که دارای پاسخ های از پیش تعیین شده برای انتخاب است.

چت 1

Kinda بمکد که آنها نماینده / مجری زنده ای برای گفتگو ندارند & تایپ کردن در جعبه پیام هیچ فرقی نمی کند. فقط همین جواب معمولی را می دهد.

چت 2

با انتخاب گزینه ای ، شروع به درخواست نام ، شناسه ایمیل می کنید & شماره تلفن.

چت 3

اگر امتحان کنید & برخی از شماره های تصادفی یعنی شماره تلفن های واقعی را وارد نکنید ، اعتبار سنجی را اثبات نمی کند یا تأیید نمی کند. درعوض ، سؤالات از پیش تعیین شده دیگری می پرسد.

چت 4

ما سعی کردیم برای تعداد ایمیلهایی که Rediffmail به ما امکان ارسال در یک روز را می دهد پرس و جو کنیم.

Chat5

این فقط یک سوال عمومی بود که ما “قبل از” ایجاد یک حساب کاربری را مطرح کردیم. اما ، می بینید که در برقراری ارتباط با چت بابات مانعی ایجاد می شود.

Chat6

از این رو ، پشتیبانی چت زنده چندان عالی نیست. با پاسخ های خودکار & این جملات از پیش تعیین شده نیز ممکن است ضعیف ترین نقطه فروش Rediffmail باشد.

طرفداران

 • UI ساده که کاربر را تحت الشعاع قرار نمی دهد. همچنین شامل مضامین برای منزوی کردن تجربه کاملاً بدون آسیب زدن به بهره وری.
 • هزینه خدمات حق بیمه معقول است & مقرون به صرفه با مزایای اضافه شده بسیار خوبی مانند ابزارهای همکاری & محلی سازی داده ها.
 • اقدامات امنیتی ساده اما مؤثر با درج احراز هویت دو عاملی ، روشی مدرن تر برای تأیید.
 • سهولت استفاده که می تواند مبتدیان را بیاموزد & جانبازان به طور یکسان
 • بخش سؤالات شهودی برای رفع هرگونه برآمدگی در طول جاده ، ارائه پاسخ های دقیق برای بسیاری از سؤالات.
 • مشتری تلفن همراه برای دسترسی آسان و سریع به پایگاه داده ایمیل خود در هر زمان به عنوان یک سرویس رایگان.

منفی

 • Archaic UI ممکن است کاربران جدیدی را که بیش از حد به یک UI جذاب تر با شخصی سازی های بیشتر عادت دارند ترساند.
 • پشتیبانی از گفتگوی زنده با توجه به اینکه مشتری چت وب سایت یک پاسخ خودکار است ، بسیار جالب نیست.
 • حد مجاز ایمیل حذف شده ها نمی تواند از 20MB تجاوز کند.
 • نامه های حذف شده پس از 24 ساعت برای همیشه حذف می شوند. اگر به طور اتفاقی چیزی را حذف کردید & سپس فراموش کرد ، شانس هستند – از بین رفته است.

نتیجه

Rediffmail را می توان بعنوان “اگر شکسته نشود ، آن را اصلاح نکنید.” از این رو ، نوع سرویس را برطرف کنید ، از این رو ، رابط باستانی و عملکردی آن را توضیح می دهید.

اما فراتر از همه محدودیت های آن & وقتی مسابقه فوق الذکر خرد شد ، امروز هنوز هم ارزش استفاده دارد?

در 3 کلمه:
حتما چرا که نه.

بستگی به آنچه ممکن است به دنبال آن باشید.

اگر سادگی & امنیت سفت و سخت ترین اولویت شما است ، نمی توانید با Rediffmail اشتباه کنید.

اگر احساس می کنید بیشتر مشتری های ایمیل هستید & خدمات مانند شما با یک کودک نو پا رفتار می کنند. با گرفتن انگشت خود در هر قدم که می گذارید ، مطمئناً Rediffmail به شما امکان می دهد اجرا کنید.

این فریاد حرفه ای و در عین حال ستون فقرات ترین سرویس های ایمیل مدرن نیز فریاد می زند.

از این رو ، Rediffmail شخصی یا حرفه ای ، امروز هنوز هم مرتبط است & مطمئنا برای مدت طولانی.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Adblock
  detector