Shopify לעומת SquareSpace: השוואה ראש בראש (2020)

למרות העובדה שאני מאוד מעורב בעולמות של Shopify ו- Squarespace – בניית אתרים, בניית חנויות, מסחר אלקטרוני וכו ‘- אני נוטה לערבב את שני השמות האלה. למה? ובכן, אני מניח מכיוון שלעתים קרובות אני רואה פרסומות לשניהם, והם שני שמות ה- S הגדולים בבניית תוכנה.


אמנם נכון ששתי החברות הללו חופפות זו מזו, אך הן גם די שונות. Shopify הוא השם המסחרי הכי מבוסס בתוכנת מסחר אלקטרוני, לאחר שהקל על מכירות של למעלה מ- 82 מיליארד דולר מאז הקמתה בשנת 2006..

Squarespace מספק בניית אתרים קלה ונוסדה בשנת 2003. יתכן שזה לא בונה האתר הפופולרי ביותר (אין לנו מספרים מדויקים לדברים האלה, למען האמת), אבל זה בהחלט אחד המותגים המזוהים ביותר..

שתי החברות יכולות לטעון, כחלק מהפופולריות שלהן, הרבה שמות גדולים שנחתמו על שירותיהם. כמה מהלקוחות הגדולים של Shopify כוללים את החברה של קיילי ג’נר ואת נסטלה.

המרחב, שמתמקד יותר בפנייה לקריאייטיבים, מחזיק את חגורתו של אידריס אלבה וקיאנו ריבס.

וואה. ברור ש- Shopify ו- Squarespace הם המובילים בתחומם. נניח ששני השמות הגדולים האלה היו מתנגשים – מי ינצח?

זה כמובן לא היפותטי. בוני אתרים כמעט תמיד משתרע למסחר אלקטרוני, שמשמעותו בניית חנויות. אף על פי שכל יוצרי האתר הקלים הפופולריים מפרסמים פונקציות של מסחר אלקטרוני, Squarespace הוא ייחודי במוקד הליבה שלו בפרילנסרים, קריאייטיבים ועסקים קטנים..

אז יש את החפיפה והתחרות המעניינת שהיא מייצרת. בוא נבדוק את זה.

תוכן ענינים

קפוץ לראות מבחן ספציפי על ידי לחיצה על הקישורים הבאים

 1. השוואת מחירים ותכונות
 2. תבניות ואפליקציות
 3. קלות שימוש
 4. שירות לקוחות
 5. אבטחה ואמינות
 6. מסקנה: על מה אני ממליץ?

השוואת מחירים ותכונות

Shopify
המרחב

תכנןבסיסי Shopifyבסיסי
מחיר / מו.29 $ לחודש26 $ לחודש
מוצרים ללא הגבלהכןכן
תעודת SSL בחינםכןכן
דמי עסקה2.0%לא
תמיכה 24/7כןכן
חנות מקוונתכןכן
כרטיסי ברכהלאלא

בואו נסתכל תחילה על המחירים והתכונות שתקבלו עבורם.

המחירים של Squarespace מעט יותר מסובכים ביחס למחירי Shopify.

תמחור ריבועיות בחנות המקוונת

ל- Squarespace ישנם שני סוגים של תוכניות, אחת למסחר אלקטרוני ואחרת לאתרים, ולכל סוג שני שכבות. אתה חושב שבגלל שאנחנו משווים ל- Shopify, נצטרך רק להסתכל על שתי התוכניות הללו של הכיכר. לא.

אתרי תמחור מרובע

למישור העסקי של Squarespace לאתרים רגילים יש גם פונקציונליות של מסחר אלקטרוני.

משמעות הדבר היא שבעצם תוכלו להשיג תוכנת מסחר אלקטרוני דרך Squarespace במחיר ההתחלתי של 18 $ לחודש. אם תעשה זאת, תסבול עמלת עסקה של 3%, אך תוכל להוסיף חלונות קופצים, למכור מוצרים ללא הגבלה, לקבל תרומות, לקבל דומיין בחינם ובעצם להשתמש בחבילת מסחר אלקטרוני מלאה (כולל מעקב אחר מלאי, ניהול הזמנות, וכו).

אם ברצונך להשתמש בתוכניות “חנות מקוונת”, אתה מקבל עוד כמה הטבות בנוסף לכל האמור לעיל: אתה יכול להסיר דמי עסקה לחלוטין, לקבל תורמים בלתי מוגבלים, לגשת למדדי מסחר טובים יותר, להשתמש בהדפסת תוויות, לקבל תשלום מאובטח בדומיין שלך, הוסף חשבונות לקוחות או מנויים, ועוד ועוד.

כמובן שחלק מהטבות שמורות לשכבות שונות, אך עם טווח של 18 עד 40 דולר לחודש (מחויב מדי שנה – אלה יקרים יותר בתשלום בחודשי), Squarespace מצליחה לספק המון כלים ומסחר אלקטרוני והטבות..

עכשיו עבור Shopify.

תמחור

בכל הנוגע לתוכניות העיקריות, תוכנית ברמת הכניסה מתחילה את עצמך בכל מה שאתה צריך והתוכניות הגדולות יותר מוסיפות למעשה כמה כלים והטבות (במיוחד הטבות למשלוח). תכונות בסיסיות כוללות מוצרים ללא הגבלה ויצירת הזמנות, תוכנת בניית החנות המלאה, קודי הנחה, ערוצי מכירות וכן הלאה.

אתה מוגבל בחשבונות הצוות שאתה יכול לקחת עליהם ללא קשר לרמה שלך, ואנשים ברובד הראשון אינם יכולים להשתמש בכרטיסי מתנה או לגשת לדוחות מתקדמים.

מניסיוני, תוכנת בניית החנות כמו גם ייצור מוצר, הזמנה, קופון ויצירת הנחות הם חזקים מאוד עם Shopify. אתה יכול לערוך דברים בדרגת פירוט ממש טובה, והכל יוצא מהקופסה.

זה נכון גם ל Squarespace מניסיוני – Squarespace אינו מפשט או מצמצם את הפרטים שאתה יכול לנהל בחנות שלך, אם כי זה לא לגמרי ברמה של Shopify.

Squarespace מציע יתרון קל בכך שיש אפשרות לדף עמוד בודד. Shopify אינה עושה זאת, גם אם אינך משתמש ב- Shopify מתקדמת. זה לא כישלון עצום, אבל מפתיע ממותג מוביל (כיוון שאתה רוצה להקל על הלקוחות שלך ככל האפשר לרכוש).

בכל הנוגע למשלוח, שתי החברות מציעות כמה הנחות והטבות, אך בדרכים שונות.

הנחות המשלוח של Shopify הן רבות, עד 64% עבור Basic Shopify ו- 74% עבור Advanced Shopify. למרות שלא בהכרח תקבל סכומים אלה בכל פעם, מדובר בהנחות משמעותיות שהופכות את הדרך לאטרקטיבית יותר עבור לקוחות להזמין את המוצרים שלך..

בנוסף, כל החשבונות מגיעים להדפסת מדבקות למשלוח, ולשתי התוכניות האחרונות יש תמחור מעוקב של USPS Priority Mail – הדבר יגבה חבילות על סמך גודל, לא משקל (תחת פרמטרים מסוימים) שיכולות להוריד מחירים משמעותית של המוכרים..

הדברים האלה הם חלק מה שמעניקים ל- Shopify פניה כה אדירה לעסקים בכל הגדלים. איך מרובע המרובע עולה??

לתוכנית “אתר” עם פונקציונליות של מסחר אלקטרוני אין באמת תשלומי משלוח המוגדרים מראש. עם זאת, התוכניות של “חנות מקוונת” כן: שניהם מקבלים הדפסת תוויות בתפזורת, כמו אצל Shopify. לשכבה הגבוהה ביותר יש מחשבון משלוח מתקדם, שימושי – עם זאת, לכל התוכניות של Shopify יש מחשבונים למשלוח.

התוכנית “חנות מקוונת מתקדמת” של Squarespace מאפשרת לך להחיל הנחות משלוח חינם על מוצרים באופן אוטומטי בקופה. אינך יכול לקבוע תעריפי משלוח לכל מוצר, כך שאפשרות משלוח חינם תהיה זמינה לכל הלקוחות – זה קצת מסובך ועליך להיות בתוכנית המתקדמת כדי להפעיל את כמות השליטה עליו הרצויה ביותר..

תוכניות Squarespace הפחות מתקדמות יאפשרו לך ליצור הנחות שהלקוחות יכולים להחיל על משלוח – ובכך פחות קיזוז ישירות של החיובים. זה קצת מסובך: תוכלו לקרוא כאן למידע מפורט יותר.

לרוע המזל, Shopify ו- Squarespace לוקחים כמה דמי עסקה. התיזות משתנות בין תוכנית לתכנון: הרמה הגבוהה ביותר של Shopify כוללת את השיעור הנמוך ביותר ב- 2.4% + $ 0.30 לרכישות מקוונות באמצעות כרטיס. המחירים נבדלים זה מזה אם אתה משתמש במעבד של Shopify בכדי לקחת תשלומים באופן אישי, בנוסף יש עמלות עבור שימוש בספק תשלום אחר שאינו Shopify Payments.

Squarespace גובה דמי עסקה רק עבור התוכנית העסקית שלה (כאמור), שכבת “אתרי האינטרנט” השנייה. אחת משתי התוכניות “חנויות מקוונות” מסלקת דמי עסקה, כך שלא תצטרך ללכת רחוק כדי להימנע מהן.

הנה דבר אחרון שראוי להזכיר: dropshipping. Shopify היא המובילה בתעשייה באופן חלקי בגלל הקלה שבה היא הופכת את dropshipping. Dropshipping בעצם פירושו שאתה, בעל חנות, יהיה לך צד שלישי (מנהל מחסן, יש להניח) לשלוח מוצר שהוזמן על ידי לקוח ישירות ללקוח. פירוש הדבר שהלקוח ישתמש בחנות שלך, אך לא תארז את המוצר בעצמך.

עבודות אוברלו

Shopify משתמשת באוברלו בכדי להקל על Dropshipping בצורה מדהימה. וזה עובד, בכנות, כמו פלא. ל- Squarespace יש תוצאה: במקום Oberlo, Squarespace משתלב עם Printful.

שילוב

הבעיה היא שאתה יכול להשתמש רק באינטגרציה של Printful עם תוכנית החנות המתקדמת (הרמה הגבוהה ביותר) ואנשים ב- Shopify יכולים להשתמש באוברלו בכל שכבה, ובנוסף אוברלו חופשית לשימוש כל עוד יש לך חשבון Shopify (אם כי אתה יכול שדרוג לשכבות אוברלו גבוהות יותר).

אם כן, לסיכום הדברים, ל- Shopify ו- Squarespace יש תכונות טובות באמת, ול- Squarespace יש מחירים נוחים יותר בין הרמות שלה. Squarespace אפילו מציע כלים מסוימים ש- Shopify אינה עד לשכבות מאוחרות יותר, שיכולות להיות נוחות יותר, ומסלקת את דמי העסקה בשלב מוקדם.

בכל הנוגע למשלוח, לעומת זאת, Shopify מקלה על ההנחות בהרבה יותר עבודה ואוטומטית. משתמשי ריבוע המרחב יכולים לגשת להנחות, והתוכנית המתקדמת עשויה להיות עסקה טובה יותר לפעמים, אך לא תמיד. בנוסף, Shopify מעולה לחלוטין עבור dropshipping.

הדברים האלה חשובים, אבל כשאתה מקים חנות מקוונת, מראה וכלים נוספים, כלים שאינם ברירת מחדל הם באמת חלקים חשובים בפונקציונליות של מסחר אלקטרוני..

תבניות ואפליקציות

תבניות ועיצוב חשובות מאוד הן עבור Shopify והן עבור Squarespace – שתיהן משווקות את עצמן כמקומות נהדרים לחסידות יפהפיים ואתרים. אם אתה בוחן מסחר אלקטרוני, חשוב מאוד לחנות חנות מקוונת שנראית נהדר עבור הלקוחות שלך.

שתי החברות מציעות מגוון תבניות, ושניהם די טובים.

Shopify מציעה כמה עשרות נושאים, רובם בתשלום.

shopify-נושאים

Squarespace מציע מספר דומה של נושאים, אך יש מלכוד.

נושא המרובע

התפיסה היא שרוב הנושאים של Squarespace מיועדים לאתרים רגילים. אם אתה עובר לתבניות של חנויות מקוונות, יש רק מעטים לבחירה. אתה יכול להוסיף חנות לתבנית אחרת, אבל זה יותר טרחה ממה שהיא צריכה להיות.

לדעתי, גם ל- Shopify וגם ל- Squarespace יש נושאים יפים. אני אומר שאני בדרך כלל מעדיף את הנושאים של Squarespace ומגלה ש- Shopify נראית קצת דומה – עם זאת, זה סובייקטיבי. מכיוון שהנושאים של Shopify מיועדים כולם במיוחד לחנויות, אני אומר ש- Shopify מנצחת עבור ערכות נושא / תבניות.

עם זאת, בכל הנוגע לעריכה ויצירת אתרים, הייתי נותן ל- Squarespace את הפרס. זה לא הבדל עצום, אבל Squarespace שמה דגש רב על סגנון ועיצוב, והשקעת האנרגיה הזו חזרה טוב מאוד.

בשלב הבא, חנות האפליקציות חשובה באופן ייחודי כאשר אתה משתמש בפלטפורמת מסחר אלקטרוני. נחמד להוציא “הרבה מהקופסה” ככל שתוכל, אבל אתה לא תמיד יכול לסמוך על זה.

Shopify מוביל בכל הקשור לאפליקציות והתקנות, לדעתי. Squarespace בונה המון אינטגרציות בפלטפורמה, מה שאומר שלא תשתמש בחנות אפליקציות להתקנות. שילובים מסוימים כלולים כברירת מחדל, ואחרים ניתנים להפעלה אם אתה מוכן לשלם.

אתה יכול להציג את רשימת האינטגרציות המלאה ש- Squarespace תומך כאן, אבל זו רשימה מספיק הגונה. בהחלט, כל האפליקציות וההרחבות הפופולריות נתמכות על ידי Squarespace, ובמובנים מסוימים זה יכול להיות ממש חסכוני כאשר הם כלולים.

עיצוב-תחומי-צורות

Shopify שונה. ל- Shopify מבנה חנות אפליקציות מסורתי יותר להתקנות שלה. זה אולי נשמע כמו עסקה גרועה יותר, אבל אני לא חושב שזה – עם זאת, נכון שזה לפעמים יכול להיות יקר יותר.

shopify-appstore

היתרון הוא שאתה יכול לגשת יותר מאשר באמצעות Squarespace. יש להודות, לרוב מה שאתה מעוניין כלול ב- Squarespace, אך חנות האפליקציות של Shopify היא תוססת ומתפתחת. אתה יכול למצוא שילובי נישה נוספים, ובנוסף, הרבה מאוד פופולריים הם לפעמים בחינם.

בסופו של דבר, תצטרך להסתכל באילו אפליקציות אתה חושב שהכי יעיל. אני מעדיף ש- Shopify עבור אפליקציות, למרות שזה יכול להיות יקר יותר, אבל אחרים עשויים למצוא את Squarespace קל ונוח יותר, תלוי במה שהם צריכים להתקין.

זה מוביל אותנו לנקודת החשיבה העיקרית הבאה שלנו: קלות השימוש.

קלות שימוש

קלות שימוש היא עסקת ענק עבור חברות SaaS (תוכנה כשירות). זה כל הזעם בימינו – תוכנות ואתרי אינטרנט פופולריים מנסים להיות מלוטש, מודרני, נקי ושימושי. Squarespace ו- Shopify בפרט באמת משווקים את עצמם כמובילים בכלים יצירתיים ידידותיים למשתמש.

הנה המרובע, למשל, פרסום הניהול המוצר הקל שלה:

סחורה במוצרים

וזה יהיה המקבילה של Shopify:

תכונה קלה

שתי החברות מבינות היטב את הצורך בקלות השימוש. למזלנו, שתי החברות ממלאות את ההייפ שלהן.

Shopify ו- Squarespace משלבים בתוכם המון פיצ’רים ומאפשרים למשתמשים לערוך דברים ברמת פירוט גבוהה, אך הופכים אותם נקיים ופשוטים בו זמנית – הישג מרשים יותר ממה שאפשר לחשוב.

להלן סקירה כללית של לוח המחוונים של SquareSpace

המרחב קל לעיצוב

והנה סקירה כללית של לוח המחוונים של Shopify

יצירת חשבון

בנימה זו, אני חושב ש- Squarespace עושה קצת יותר טוב.

עריכת פרטי החנות היא בערך קלה וחזקה לא פחות משתי החברות (למרות ש- Shopify קצת יותר מעמיקה), אבל עריכת העיצוב עדיפה ב- Squarespace. לא מדובר רק בתבניות שאליהן יש לך גישה, אלא הכלים והיכולות שאתה מקבל לעריכת התבניות האלו.

משהו שאני אוהב מאוד ב- Shopify וב- Squarespace הוא שהם מקלים על משתמשים מתקדמים. באופן ספציפי, שתי החברות מאפשרות ללקוחות לערוך קוד ישירות אם הם בוחרים לעשות זאת. זה יכול לאפשר מידה רבה של פירוט ושליטה אם לך או למישהו בצוות שלך יש ידע בתכנות.

החיסרון כאן הוא שמי שרוצה לבצע קוד ב- Shopify חייב ללמוד את קוד העיצוב של Shopify, Liquid. מתכנת מנוסה יכול לאסוף את זה, אבל זה עדיין יותר טרחה ממה שצריך.

סקירה נוזלית

ב- Squarespace, הכרת השפות הפופולריות Javascript ו- CSS זה כל מה שאתה צריך.

js-css

בקיצור, אני נותן קרדיט לשתי החברות על כך שהקל על מפתחים ומשתמשים מתקדמים להשתלט על האתר שלהם במידה וירצו. זה מקטין את ההשפעות המטומטמות שיכולה להיות ליישום “בונה” קל. באופן ספציפי, Squarespace קל יותר למפתחים שרוצים לערוך ישירות.

כדי להרכיב את כל זה, Squarespace וגם Shopify הם קלים מאוד לשימוש ושומרים על מידת שליטה מבלי להקריב שימושיות רבה.

הניואנסים בכך הם ש- Shopify מעט טובה יותר לפרטי החנות המעמיקים, ו- Squarespace עדיף לעיצוב. בנוסף, Squarespace קלה יותר למתכנתים, אם כי Shopify וגם Squarespace הם ידידותיים למתכנת.

אני מוענק כאן לפרס מרחב על ידידותיות למשתמש, אבל הדברים כל כך קרובים שקשה להתקשר במדויק.

שירות לקוחות

כיוון שדגשתי להדגיש, אפילו “קל” לשימוש בתוכנה זקוק לתמיכה טובה של לקוחות. קשיים טכניים מתרחשים אפילו על הצד הטוב ביותר, ואפילו משתמשים מתקדמים עשויים להזדקק למידע במהירות בכדי לפלטפורמה חדשה.

הן ל- Shopify והן ל- Squarespace תומכות לקוחות מצוינות באמת. עם זאת, אני חייב לומר ששופיפי עוברת את הקילומטר הנוסף, אז אתחיל איתם.

הסיבה הראשונה לכך שאני אומר זאת היא משום ש- Shopify מעניקה לך גישה לנציגים באמצעות צ’אט חי, מערכת דואר אלקטרוני / כרטיסים וטלפון. בנוסף, מניסיוני, הנבחרים היו מגיבים ועזרו.

shopify-chat

עם זאת, מדובר בנציגים אפקטיביים יותר. ל- Shopify יש המון משאבים באתר. חלק ממנו הוא הדברים החיוניים שאתה רגיל לראות, כמו בסיס הידע (המכונה גם מרכז העזרה).

shopify- מרכז העזרה

בסיס הידע מקיף כמו הטוב שבהם, עם רוחב עצום של נושאי מאמרים. ברצינות, אתה יכול למצוא אפילו את השאלות הספציפיות שלך באופן מוזר במרכז העזרה.

ל- Shopify יש בלוג, שהוא די נפוץ, אבל יש לו משאבים חינוכיים שהם יותר ייחודיים ומעמיקים. דוגמא אחת היא אקדמיית Shopify, הכוללת קורסים בחינם שיכולים להועיל למתחילים. הדוגמה העיקרית האחרת הייתה הפורום הקהילתי של Shopify, המאפשר לך להתחבר לבסיס המשתמשים הגדול של Shopify והוא שימושי לבעיות או עצות ייחודיות..

אחרת תהיה מדריכי Shopify, שהיא אוסף הגון של ספרים אלקטרוניים בחינם שיש להם ייעוץ כללי לעסקים ומסחר אלקטרוני. שני הפודקאסטים של Shopify דומים, סוג של תוסף למי שמעוניין, והאנציקלופדיה העסקית היא לא משהו שאני מזהה כמועיל במיוחד, אבל נחמד בכל מקרה.

Shopify Polaris הוא מדריך סופר מעמיק לסטנדרטים העיצוביים של Shopify. זהו משאב לא ידוע יחסית, אבל יכול להיות מציל חיים אם אתה בונה אתרים עבור לקוחות (או אפילו רק בשביל עצמך).

לבסוף, Shopify מספקת כמה כלים בחינם שיכולים להועיל למתחילים.

כלים לחקור

אז כן. וואו. ל- Shopify יש המון משאבים, וגם אם חלקם רופפים, הרבה לא. איך לכל הרוחות Squarespace יכול לעמוד בזה?

ובכן, Squarespace מתחיל עם נציגי לקוחות די טובים ואמצעי נגיש ליצירת קשר איתם: צ’אט חי או אימייל. למרבה הצער, אין עדיין תמיכה טלפונית.

צ'אט מרובע

צ'אט מרובע

צ'אט מרובע

זה בסדר, מכיוון שנציגים די מגיבים ועוזרים דרך צ’אט חי או אימייל.

אבן הפינה של המשאבים באתר Squarespace היא בסיס הידע שלה.

sp-help

בסיס הידע של Squarespace אינו מעמיק כמו זה של Shopify, אך הוא עדיין די נהדר. זה כולל גם הדרכות וידאו למי שמעדיף אותו לקרוא.

Squarespace מציעה הרבה יותר מלבד בסיס הידע שלה. לדוגמה, ל- Squarespace יש סמינרים מקוונים, בלוג (שוב, זה נפוץ) ופורום. אני חושב שהפורום פחות חזק מאשר זה של Shopify, אבל עדיין נכס נחמד.

המרחב מביא הרבה לשולחן בכל הקשור לתמיכת לקוחות ומשאבים. הסיבה לכך שאני מעניקה את הזכייה ל- Shopify היא שיש לה אפשרויות נוספות ליצירת קשר עם נציגים, בנוסף יש לה יותר משאבים והמשאבים נוטים להיות יותר מעמיקים.

עם זאת, Squarespace היא שניה קרובה של Shopify, עד כדי כך שלא יכולתי לשקול את תמיכת הלקוחות בהבדל משמעותי בין השניים מבחינת הערעור.

אבטחה ואמינות

כעת, עבור הפריט האחרון ברשימת הבדיקה שלנו: אבטחה ואמינות. אינך צריך שאגיד לך מדוע אבטחה או אמינות חשובים לניהול עסק באופן מקוון, אז בואו נקפוץ פנימה.

אף אחד מהמתמודדים שלנו לא אומר הרבה על הביטחון שלהם, אבל זה לא אומר שהם חסרים את זה. הם בעצם מעירים על האישורים שלהם לעיבוד תשלומים ומידע על לקוחות, וזה נשמע נהדר עד שתבינו שהוא מייצג סטנדרט (בניגוד למשהו שהוא מעל תקן).

shopify-pci

המרחב טוב יותר באופן משמעותי בתיאור נוהלי האבטחה שלו, אם כי הוא מעט לא מהדרך.

סקירה כללית של אבטחה

אני מציע לבדוק את הדף עצמו אם אתה רוצה לראות את הפרטים המלאים בעצמך, אך הגרסה הקצרה היא שכן, Squarespace נוקטת בכל האמצעים המתאימים. חומות אש, ניטור פנימי, שרתים מאובטחים, פרוטוקולי DDoS למניעת התקפות וכו ‘.

וכמובן, Squarespace ו- Shopify מספקים SSL לכל החשבונות.

עכשיו, מבחינת הביצועים, היו לי רק חוויות טובות עם כל חברה. זה כולל לא רק זמן עבודה ומהירות האתר, אלא השימוש היומיומי בתוכנה. לא טיפלתי בעמודים קפואים, קריסות אתרים או שום דבר שיש בו חשש כבד.

חברות אלה הן שתיהן מובילות בתעשייה, בזכות הביצועים האמינות שלהן. מבחינת האבטחה, כיכר כיכר המרחב שקופה יותר, אבל אני לא חושבת שהיא בהכרח בטוחה יותר מ- Shopify.

קח בחשבון ש- Shopify מספקת שירותים של כמה מהחברות הגדולות בעולם (וכן, אבטחה בדרגה ארגונית תהיה כמובן גבוהה מזו של חשבונות רגילים – עם זאת, העניין הוא) והקל על עשרות מיליארדי עסקאות, זה ביטחון. זה כנראה די חזק.

אז אני לא באמת יכול להוציא מנצח ברור מבין שני אלה. שניהם מתפקדים היטב והם ככל הידוע די בטוחים.

מסקנה: על מה אני ממליץ?

הגיע הזמן לשים את כל מה שדיברנו עליו ביחד. מה עדיף – ריבוע, או Shopify?

כולנו יודעים שאין גודל אחד שמתאים לכולם, ולברור של Shopify ו- Squarespace ישנם יתרונות וחסרונות שונים.

שניהם בטוחים ומתפקדים בצורה אמינה. לשניהם תמיכת לקוחות מעולה, למרות שלדעתי שופיפי מוביל את ההובלה.

מבחינת קלות השימוש, שניהם מצוינים, אך Shopify טובה יותר בפרטי החנות ו- Squarespace טובים יותר בעיצוב האתר. בנוסף, Squarespace קל יותר למתכנתים שרוצים לערוך את קוד האתר.

בכל הנוגע לתבניות, ל- Shopify יש מבחר גדול יותר של תבניות ספציפיות לחנויות מקוונות, אך ל- Squarespace יש מבחר גדול יותר של תבניות בסך הכל – הן רק עשויות לדרוש כמה צעדים נוספים בכדי להפוך לחנויות. קיבולת העיצוב טובה יותר עם Squarespace, לעומת זאת.

האינטגרציות של Squarespace כלולות לרוב בתשתית Squarespace ואין חנות אפליקציות. זה יכול לפעמים להקל על הדברים ובמחיר סביר יותר, אבל בחנות האפליקציות של Shopify יש תיקונים ואפשרויות משונות יותר (אם כי זה יכול להיות יקר לפעמים).

בכל מה שקשור לתכונות של מחיר ותכלית הכוללת, הדברים הופכים לקוביים. המרחב כמובן זול בהרבה, והטווח של Shopify יקר בהרבה (אם כי זה מתחיל בנקודה די מקובלת לדעתי).

Squarespace מפוארת מאוד במחירים הנמוכים יחסית, מה שבתחילה יכול לגרום לזה להראות עסקה טובה יותר. עם זאת, שופיפיי טובה בהרבה בהנחת משלוחים קלים לשימוש למשלוח ויכולת ההפצה שלה טובה בהרבה מזו של Squarespace.

בנוסף, Shopify עדיפה על אלו שרוצים להגדיל את החנויות שלהם, מה שמסביר חלק מהמחירים, והכלים שאתה יוצא מהקופסה יכולים להיות מאוד מעמיקים אם אתה רוצה שיהיו (אף כי גם חברת Squarespace גם לא גרועה ).

למרות ש- Squarespace מוותר על כמה מהדברים שהופכים את Shopify ליקרים יותר ממה שצריך להיות, כגון הצבת תכונות בסיסיות ברמות גבוהות יותר וגביית דמי עסקאות, Shopify היא עדיין אפשרות לסחר אלקטרוני חזק יותר בסך הכל..

הייתי צריך לומר שבסך הכל Shopify מקבלת את המלצתי. עבור אלה שמוכרים מוצרים דיגיטליים שעבורם העלות אינה מהווה עלות משמעותית, Squarespace עשוי להיות טוב יותר. אבל עבור כל מי שמתכנן למשלוח למשלוח באופן קבוע ו / או בכמויות גדולות, Shopify היא בקלות האפשרות הטובה יותר. זוהי גם אפשרות טובה יותר למי שמאוד אנאלי לגבי בקרת פרטי החנות – גם ריבוע המרחב יכול להיות מפורט מאוד, אך Shopify מיישמת הקפדה מעשית מאוד אם תרצה.

אבל היי, אם אינך בטוח, אתה תמיד יכול לנסות אותם! ל- Shopify יש תקופת ניסיון בחינם למשך 14 יום ו- Squarespace מאפשרת לך להמשיך לתקופת ניסיון בחינם עד שאתה מוכן. קדימה, צא משם, חביבי הגוטרים!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map